משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2015, 20:52

כן אני יכול לאשר את זה ב TW3, הייתי משאיר ציוד מתקדם שלא יכלתי להשתמש בו אצל נפח מסויים ב VELEN והוא תמיד חיכה לי שם כשעברתי באיזור גם כשפתחתי איזורים מתקדמים ואחרי עשרות שעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2015, 21:16

bling כתב:כן אני יכול לאשר את זה ב TW3, הייתי משאיר ציוד מתקדם שלא יכלתי להשתמש בו אצל נפח מסויים ב VELEN והוא תמיד חיכה לי שם כשעברתי באיזור גם כשפתחתי איזורים מתקדמים ואחרי עשרות שעות.

יותר מזה, אם תזרוק אותו על הרצפה בשעה הראשונה, הוא יהיה שם גם בשעה ה90. מנסיון, היה מלא ציוד שזרקתי על הרצפה באחד הגשרים בגלל המגבלת משקל וראיתי את הציוד הזה שוב ושוב על הרצפה עשרות פעמים בכל פעם שעברתי על הגשר עד שסיימתי אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 נובמבר 2015, 21:49

אני שולח לך דוח על ליטרניג
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2015, 21:51

תרים את הציוד, תמכור אותו ותשלם לעצמך :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 נובמבר 2015, 21:57

זה לא מגס שאני יכול לעשות רייד לבסיס שלך... אני שולח לך את הטאקס קולקטור כמו ששלחו למי שניצל את הבאג עם הפרה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 נובמבר 2015, 23:15

רונן כתב:
Klayman כתב:קודם כל, אני לא אמרתי שמדובר באפליה או רדיפה. סה''כ ציינתי משחקים שבהם אין Pause ולא עשו מזה כזה סיפור, למרות שמדובר באותה המערכת.

משחק מירוצים הוא בעל אותה מהות למשחק בסוגה אחרת? על מה אתה מדבר?

גם בDark Souls הראשון (לפחות.. לדעתי רלוונטי לכולם), אפשר לשחק במצב לא מקוון, וזה לא פוגע במשחק בכלל. הרי לא הייתה לי כלל ברירה אלא לשחק אותו בצורה הזאת, כי הוא לא הסכים בשום פנים ואופן להתחבר לשרתים. אז שיחקתי במצב לא מקוון ועדיין לא היה בו Pause. מדוע? האם זה לא מגוחך בעינייך? האם לא ראוי להוסיף Pause למצב לא מקוון?

כבר הסברתי לך, אבל אינך מקשיב כי יותר קל להתלונן שרונן וכחן ולא מרפה, כאילו מה שאתם עושים הוא שונה.

הסברתי שיכלו להוסיף זאת, אך גם בהיעדרו זה לא נורא כמו במשחק מירוצים. יש המון רגעים של מנוחה בתוך השלבים. דבר שאי־אפשר להעיד על משחק מירוצים.

ודודי הביא שיקול נוסף שקשור לעיצוב המשחק – הרצון להוסיף מתח. אגב, זו גם הסיבה שזה היה כך גם ב־Dead Space, והוא לא היה מקוון. מישהו התלונן על זה?

כבר הסברתי לך (ושוב, אתה לא רוצה להבין, אתה רוצה לעשות את מה שאתה מבקר בי – להתווכח בכל מחיר) שיש את שיקול עלות–תועלת. נראה שמה שמוצדק יותר במשחקי Souls, אינו מוצדק במשחק NfS הזה. הבאתי קטע מהביקורת ב־EGM והוא מדבר בדיוק על זה. קרא את דבריו. לא את דבריי. אני גם ככה וכחן "מטומטם".

אם לדעתך היעדר Pause אינו מוצדק במשחקי Souls (במצב לא מקוון), אז זכותך, אני רק מסביר מדוע אנו לא שמים אותם באותה משוואה. על כל משחק אנו יכולים להתווכח. כל איש וזווית ראייתו. אני, למשל, מתווכח עם חבר שלי אם מיקרו תשלומים פוגעים במשחקים (הוא ממש מתעצבן מזה ופורק את תסכוליו). לדעתי, לא עצם קיומם פוגע, אלא אופן יישומם יכול לפגוע. אני לא חושב שהם פוגעים ממש. הוא חושב אחרת. זכותו. אפשר להתווכח על זה.

1. יישום מערכת האונליין דומה. לא מהות המשחק. ברור לי שהבנת זאת, אך אתה מעדיף להיתמם.
2. לא התייחסת למה שאמרתי על הזמן שלוקח לנקות חדר/לנצח בוס. מתחמק.
3. הסברת שיש מערכת עלות-תועלת. הוכחתי לך שהיא שולית במקרה הטוב, ולא מצדיקה היעדר Pause במצב אופליין.
4. הבאתי דוגמא למשחק עם פלישות שכן מאפשר Pause.
5. אתה באמת וכחן שלא מרפה. אתה עוד מנהל כאן ויכוחים על זלדה וכו', שהתחילו לפני עשור בפורום אחר.
6. בDead Space יש Pause, אז אתה פשוט טועה. (http://www.engadget.com/2008/03/12/whew ... after-all/)
7. אם זה שיקול בעיצוב המשחק של BB, מדוע אי אפשר לקבל שזה שיקול בעיצוב המשחק של NFS?
8. כל נושא האונליין והעולם המקוון של NFS מתחיל עוד מאז הNFS הראשון שקריטריון הוציאו והצגת מערכת הAUTOLOG - כלומר הם הולכים לכיוון הזה כבר שנים.
9. לא קראתי לך מטומטם או ''מטומטם'', אז אל תכניס לי מילים לפה.
10. סיימתי את הדיון הזה. אתה מוזמן להגיב ולתת את ''המילה האחרונה''. לא מתכוון לטחון מים יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 נובמבר 2015, 08:13

DrKeo כתב:רק השנה יצא משחק, הוויצ'ר 3, משחק שנראה דור מעל FO4, יש לו עולם ענקי וכל פעם שאתה משתעל שם החיידקים נשארים איפה שהשארת אותם. לפעמים זה אפילו לרעתו מאחר ובגלל באגים לפעמים חשבתי לתומי שאם אני אתקדם במשחק, אקפוץ מאזור לאזור ואתן לעשרות שעות לחלוף, כשחזרתי לאותו מקום עדין כל מה שהשארתי נשאר בדיוק כמו שהשארתי לפני עשרות שעות. לא זכור לי שבFO כשאני זורק נשק על הרצפה בשעה השניה הוא עדין יהיה שם בשעה ה100, אבל אולי הזיכרון שלי מטעה אותי.

רשמת קודם "המון משחקים". ברור לי שהוויצ'ר 3 הוא הדוגמא הכי קרובה , אבל הוא משחק בודד. איפה שאר הדוגמאות שלך? :)
אבל יותר חשוב מזה, לוויצ'ר אין את הpersistant AI שיש לאלדר סקרולס (למעט אולי כמה דמויות מרכזיות), וגם לא את כמות האובייקטים שפזורה בעולם. תנסה להיכנס למשל לאיזו חנות בוויצ'ר ובסקיירים ולעשות loot לכל מה שאתה יכול. אתה תראה שבוויצר הכל זה כמעט קונטיינרים שאתה כאילו מרוקן, בעוד בסקיירים כל תפוח שאתה אוכל וכל ספר שאתה קורא זה אובייקט פיזי שממש נמצא שם במשחק - ולכולם אתה יכול לעשות פוס דו רא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 12:54

אתה לקחת נושא מאוד ספציפי, הסמלוץ של הNPC והשארות של חפצים בעולם, ועשית ממנו הביג דיל. זה נכון שמעט מאוד חברות עושות את זה אבל לפחות מבחינת כמה המנוע מרשים, FO4 נמצא בתחתית ברמה של משחק דור קודם לעומת בערך כל משחק פתוח שראינו בדור הזה. להגיד לך את האמת, בדור הזה שיש בו כל כך הרבה זיכרון פנוי, זה לא ממש מרשים יותר. זה שיש זמני טעינה בכניסה לבניינים, ועוד 30-60 שניות, כבר הופך את המנוע הזה לסוג של בזיון לדור הנוכחי.

FO3 או סקיירים או אובליביון היו מפלצות גרפיות בזמנים ובמקביל עשו דברים ממש מגניבים עם העולם הקבוע וכמות המידע שהם שמרו. אבל דווקא עכשיו שיש כל כך הרבה זיכרון פנוי במערכות החדשות הם כושלים לבצע דברים בסיסים במנוע שלהם ומביאים אולי את העולם הפתוח הכי "דור קודם" בדור הזה? תפס אותי בהפתעה אני חייב להגיד.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 נובמבר 2015, 14:53

bling כתב:אם אתה עושה קמפיין אין בעיה להחנות בצד, לצאת לתפריט הראשי והמשחק יחכה לך גם במצב "אונליין" בלי שתאבד דבר.

אני לא בטוח שהבנתי. לחנות בשולי הדרך באמצע מירוץ?

אני לא כל כך רואה את ההבדל בין "לנקות חדר" ב BB לבין לסיים מירוץ של כמה דקות ב NFS.

הבדל עצום. זה כמה דקות, וזה כמה שניות. קראו גם את דברי המבקרים.

klayman כתב:1. יישום מערכת האונליין דומה. לא מהות המשחק. ברור לי שהבנת זאת, אך אתה מעדיף להיתמם.

הסברתי מדוע זה שונה, אך אתה מיתמם. אף הבאתי ביקורות הטוענות בדיוק את אותו הדבר, וקראתי אותן אחרי שטענתי זאת. היגיון בריא.

2. לא התייחסת למה שאמרתי על הזמן שלוקח לנקות חדר/לנצח בוס. מתחמק.

התייחסתי. אתה פשוט לא מקשיב.

3. הסברת שיש מערכת עלות-תועלת. הוכחתי לך שהיא שולית במקרה הטוב, ולא מצדיקה היעדר Pause במצב אופליין.

הסברתי שזה בסדר לטעון זאת, אך זה בכל זאת לא נורא כמו במקרה של NfS.

4. הבאתי דוגמא למשחק עם פלישות שכן מאפשר Pause.

ב־Watch Dogs אתה יכול לעשות Pause באמצע הפלישה?

שוב, אתה מתעכב בזוטות. אתה יכול לבקר את העובדה שב־Souls אין Pause, על זה אפילו לא אתווכח אתך (וכחן שכמוני), אך הנקודה היא אם זה נורא באותה המידה בשני המקרים. זה ממש לא כך.

5. אתה באמת וכחן שלא מרפה. אתה עוד מנהל כאן ויכוחים על זלדה וכו', שהתחילו לפני עשור בפורום אחר.

זה היה נדב שהעלה זאת באחרונה ושוב נגררנו. חחח מה הקשר בכלל. כולכם מעלים ויכוחים מהאוב. אפילו מתווכחים על דברים שאינם ידועים, מגילות של תאוריות והמצאות ועל פי זה מתווכחים (תראה מה קורה בדיון נינטנדו). לגיטימי. מה הקשר בכלל. זה לא רציני. תהיה ענייני.

6. בDead Space יש Pause, אז אתה פשוט טועה. (http://www.engadget.com/2008/03/12/whew ... after-all/)

התכוונתי למסך ניהול המשאבים, לא זכרתי אם יש אפשרות אחרת. זה בערך כפי שקורה ב־MGSV. אבל זו באמת לא הנקודה, זו הייתה הערת אגב. זה לא סותר את הטענה המרכזית.

7. אם זה שיקול בעיצוב המשחק של BB, מדוע אי אפשר לקבל שזה שיקול בעיצוב המשחק של NFS?

מה, להוסיף מתח? שוב, שיקול תועלת–עלות. אני לא חושב, ומבקרים מסוימים חיזקו את החשד שלי, שזה לא תשלום מוצדק. נקודה. זה לא קשה כל כך להבין על מה אני מדבר. היי, אני הבנתי על מה אתה מדבר. אתה זה שמתעקש לא להבין אותי ולהתווכח.

8. כל נושא האונליין והעולם המקוון של NFS מתחיל עוד מאז הNFS הראשון שקריטריון הוציאו והצגת מערכת הAUTOLOG - כלומר הם הולכים לכיוון הזה כבר שנים.

נו, מה הקשר? מה הנקודה שלך?

9. לא קראתי לך מטומטם או ''מטומטם'', אז אל תכניס לי מילים לפה.

עוד היתממות. מדבריך משתמע שנדמה לך שיש מולך וכחן מטומטם. המון הפחתות כלפי הזולת. אז דעו לכם שאתם עושים בדיוק את אותו הדבר. ויכוחי סרק־סרק־סרק. אין הבדל.

10. סיימתי את הדיון הזה. אתה מוזמן להגיב ולתת את ''המילה האחרונה''. לא מתכוון לטחון מים יותר.

סתם הוספת עוד נקודות לא רלוונטיות לוויכוח. יכולת לקצר בחצי ולהיות ענייני יותר.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 10 נובמבר 2015, 15:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 נובמבר 2015, 15:00

אני מצפה לציון לוויכוח הזה. השקענו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2015, 19:03

ממש רגשי נחיתות ופרנויה. ואוו. כולם עושים לך, זוממים סביבך ונטפלים רק אליך. ממש רונן נגד כוחות הרוע של פורום ווקסלים. תכף אני אחשוב שאתה ממש קורבן פה.
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 נובמבר 2015, 19:05

ציון 34, אישי ולא מסיבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2015, 19:11

תעשה לי טובה, תן ציון גבוה יותר. אני לא אעמוד בזה שרונן ימשיך עם נאומי התוכחה שלו על כמה מתנכלים אליו כאן.
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 נובמבר 2015, 19:12

בשבילך, 35.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 נובמבר 2015, 23:12

bozeman כתב:בשבילך, 35.

האמת? צחקתי :D
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2015, 11:13

כן רונן אפשר לעצור בשולי הדרך כי אתה לא במשחק שכל הזמן זז ממירוץ למירוץ בלי שליטה, זה משחק עולם פתוח שאתה בוחר אירועים במפה כמו שאתה בוחר במשחקי עולם פתוח אחרים מה בא לך לעשות, לא מנחיתים אותך במירוץ בכפייה, אין בעיה לעצור בצד בין האירועים.

וסליחה אבל זה לא GT שיש לך מירוץ Endurance של 7 שעות, המירוצים פה קלילים מהירים, ראיתי לא מעט סרטונים, ההקבלה ללהניח את השלט מול BB היא זהה ואפילו קלה יותר ב NFS כי ב BB אם אתה צריך להתמודד מול בוס אתה מנוטרל לדקות מאוד ארוכות וגרוע מזה, במידה ואין ברירה ואתה חייב לעצור את המשחק אתה משלם ב BB באובדן נשמות ובלחזור שוב אחורה מי יודע כמה קילומטרים ובלהרוג שוב עשרות אויבים עד אותו הבוס (הרי כל המשחק מעוצב כך שתענש קשות על מוות ותפחד ממנו) בעוד שב NFS מה כבר יקרה? הפסדת מירוץ מטופש שיקח לך בדיוק 2 דקות לנסות שוב.

אין לך קייס פה מבחינת הקבלה של נוחות, יש לך אולי מבחינת היישום של זה ועד כמה זה יותר הכרחי או פחות בכל משחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 15:14

איזה ויכוח טפשי. בכל משחק צריך להיות כפתור PAUSE, אם הוא אונליין אז לא. כאילו, מה הוויכוח? האם במשחק X ב3% יותר נוח לא לעשות PAUSE?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 נובמבר 2015, 15:57

^כשאתה מציג את זה ככה - זה ממש לא נשמע טיפשי...

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 נובמבר 2015, 23:50

דיווח: EA שיחדה מודרייטורים ברדדיט כדי שימחקו הודעות שליליות על באטלפרונט תמורת צ'ופרים שונים.

http://www.craveonline.com/culture/9233 ... pha-access

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2015, 19:24

השנה כרגיל יהיה את טקס פרסי השנה שקילי עורך, הוכרזו המועמדים:
עריכה: יש פה ספוילר ל AK, אני אסמן אותו, לא להכנס למי שלא שיחק!

Game Of The Year
Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price (Life is Strange)
Camilla Luddington as Lara Croft (Rise Of The Tomb Raider)
Doug Cockle as Geralt (The Witcher 3)

ספוילר לבאטמן AK:
ספויילר: הצג
Mark Hamill as The Joker (Batman: Arkham Knight)

Viva Seifert (Her Story)

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game
Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

:Fan's Choice (As in voted on by anyone who goes to the website.)

Esports Game Of The Year
Call of Duty: Advanced Warfare
CS: GO
Dota 2
Hearthstone
LoL

Best Fan Creation
GTA V - Targets
Portal Stories: Mel
Real GTA
Twitch Plays Dark Souls

Trending Gamer
Christopher "Montecristo" Mykles
Greg Miller
Markiplier
Pewdiepie
Total Biscuit

Esports Team Of The Year
Evil Geniuses
Fnatic
Optic Gaming
SK Telecom T1
Team Solomid

Esports Player Of The Year
Kenny "Kennys" Schrub
Lee "Faker" Sang-Hyeok
Olof "Olofmeister" Kajbjer
Peter "PPD" Dager
Syd Sumail "SUMA1L" Hassan

Most Anticipated Game
Horizon Zero Dawn
No Man's Sky
Quantum Break
The Last Guardian
Uncharted 4

http://thegameawards.com/nominees-announced-for-the-game-awards-2015/
נערך לאחרונה על ידי bling ב 13 נובמבר 2015, 19:58, נערך 2 פעמים בסך הכל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 נובמבר 2015, 19:53

כל מי שלא שיחק ב-Arkham Knight, אל תקראו את הפוסט מעליי ותחטפו ספויילר רציני. נראה לי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 נובמבר 2015, 19:55

כן עכשיו עדכנתי, סליחה לא שמתי לב :/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 נובמבר 2015, 20:07

משחקי דצמבר שוב נדפקים. מה הבעיה להכתיר זוכים בסוף דצמבר?
משחק בהפצת מיקרוסופט בקטגוריית משחקי האינדי.
ORI מקוטלג כמשחק אקשן-הרפתקאות. אם היה חסר לכם משחק לדחוף אז תשימו את מאד מקס או תחכו ל JC3.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 13 נובמבר 2015, 20:20

bling כתב:כן עכשיו עדכנתי, סליחה לא שמתי לב :/

לא אשמתך, ובכל מקרה רק לציין את זה בתור ספוילר כבר נותן רמז עבה על מי מדובר. lose-lose.
הלכתי למצוא קיר חזק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2015, 22:53

ספויילר למשימה הראשונה אבל עדין בהחלט ספויילר :)
ואגב, מהרשימה שם, אני חושב שמגיע לו לזכות באמת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים