משחקי 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2015

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2014, 14:09

כנראה שהזכרון של אחד מאיתנו זוכר אותו קצת שונה... אצפה בו היום לרענון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 15:24

Laskin כתב:כנראה שהזכרון של אחד מאיתנו זוכר אותו קצת שונה... אצפה בו היום לרענון

הוא מאוד דומה:
תמונה
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 15:28

אגב, אני זוכר שהיו פה אנשים שאמרו שהקונסולות החדשות בחיים לא יעשו את הדמו של הסמריטן. נראה לי שעוד שנתיים הדמו הזה יראה כמו בדיחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 16:01

טריפל פוסט!
קניתי את בטמן, יש עכשיו 25% בGMG, יוצא 45$. סוומך עליהם מספיק בשביל לדעתי שעשיתי החלטה נכונה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 נובמבר 2014, 18:34

תתחדש, אני יותר חושב שאתה רק מנסה את הכרטיס החדש...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2014, 18:47

DrKeo כתב:אגב, אני זוכר שהיו פה אנשים שאמרו שהקונסולות החדשות בחיים לא יעשו את הדמו של הסמריטן. נראה לי שעוד שנתיים הדמו הזה יראה כמו בדיחה.

עוד לא ראינו איך זה יראה על הקונסולות, אם זה ב 900P וחרא AA ופריימרייט ובלי האפקטים היפהייפיים כמו הגשם והערפל או ברמה הרבה יותר מתונה שלהם אז מה בדיוק ההישג פה?

ותתחדש על המשחק, גם אני הייתי שם בלי למצמץ סכום כזה מראש אם היו מציעים לי :)

אני גם לא מבין את התלונות על עוד מאותו הדבר שלחלק יש פה, איזה משחק המשך הראה ממש קפיצה שהיא לא מסתכמת בעוד מאותו הדבר בדור הזה? חוץ מ MGS5 אני לא יכול לחשוב על כזה, יוניטי הוא לגמרי תחת אותה נוסחה עם כמה שינויים כמו קהל גדול שלגיימפליי עצמו לא מוסיף כמעט כלום, מי שלא אהב את הסדרה בעבר בטח לא יתחיל עם יוניטי, כנ״ל בלאדבורן ואני מתערב שאנצ׳רטד 4 וכמעט כל מותג אחר כולל קוואנטום ברייק שמישהו פה נורא אוהב ;)

מבחינת המשך לא מדובר פה באוריג׳ין שמרגיש כמו חבילת הרחבה, הסקייל גדול הרבה יותר, הוסיפו דבר גדול ומאוד מרכזי כמו הבאטמוביל, שיפרו את מערכת הקרב והוסיפו לה מכניקות חדשות, שיפורי traversal גדולים וכו׳, המשך לגמרי לגיטימי שאולי לא ישכנע את מי שלא אוהב את הסדרה אבל אמור להספיק ולהרגיש מספיק מרענן למי שכן אוהב, באמת לא מבין ביקורות בסגנון ״עוד מאותו הדבר״ כשמדברים עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 18:50

bozeman כתב:תתחדש, אני יותר חושב שאתה רק מנסה את הכרטיס החדש...

להתחשב בזה שהמשחק יוצא בפברואר אז כנראה שלא :)
סתם מתלהב מבטמן, נראה לי שאני היחיד פה שממש נהנה מאוריג'נס למשל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 נובמבר 2014, 19:10

DrKeo כתב:להתחשב בזה שהמשחק יוצא בפברואר אז כנראה שלא :)

אתה לא היחיד. זולת כמה באגים ובעיות טכניות נדירות, הוא ברמה של ארקהאם סיטי.

---

בלינג, אני לא חושב שעוד מאותו הדבר, כאשר האותו הדבר הזה הוא אחד מהמשחקים הכי טובים בדור הקודם, זה ביקורת קשה במיוחד. מקסימום, הבחנה.

אגב, ברור שהם שמים דגש מסוים על העניין של שימוש בסביבה במהלך קרבות. אם זה יהיה מספיק מגוון, זה יכול להפוך את מערכת הקרב ממלוטשת למשעי וממש כיפית, אבל חוזרת על עצמה, למלוטשת למשעי וממש כיפית, אבל חוזרת על עצמה קצת פחות מקודם, שזה אחלה שיפור, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 נובמבר 2014, 19:16

העניין הוא שהמכונית נראית לי בינתיים, בעיקר כמטרד (הנה בוא תירה בכמה רובוטים וקפוץ איתה מפלטפורמות שאתה אמור להיות מסוגל לעבור עם ה bat claw גם ככה). המערכת קרב נראית סבבה (והיא גם ככה הטובה ביותר בז'אנר פחות או יותר) והגרפיקה מעלפת. אהה כן, והסיפור ככל הנראה יהיה באטמן קלאסי, שאין יותר מדי מה להתרגש ממנו.. בסופו של דבר ההרגשה שלי הוא שמדובר בהמשך סולידי ולא באיזה חידוש מעניין במיוחד ממשחק שהוא "רק לדור החדש".

לגבי ההערה שלך על קוואנטום ברייק - אמרתי שאהבתי את מה שראיתי אחרי הסרטון האחרון אבל שלא נפלתי גם ממנו, למרות שהוא מגיע מהמפתחת האהובה עלי. קוואנטום ברייק הוא גם לא המשך של שום משחק אחר, ככה שלא ברור לי למה הכנסת אותו בשיחה על המשכים. הוא משחק חדש, בעולם חדש של רמדי. הם אולי חוזרים לבקר את נושא הזמן והמשחקים איתו (שהם הראשונים שעשו כמו שצריך עם מקס פיין בזמנו), אבל נראה שבהחלט מדובר על קונספט שונה שבונה מעבר ל bullet time.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2014, 19:38

אפשר להבין אם לא מתלהבים מהבאמוביל אבל זה בטח לא עוד מאותו הדבר כי בקודמים לא זכור לי שנהגתי ברחבי העיר ושוגרתי מהמכונית וריחפתי עם החלפה או שהשתמשתי בה למהלכי קומבו ולפתירת פאזלים, אני פשוט סומך על רוקסטדי במקרה הזה שזה יהיה עשוי טוב כמו שאתה סומך על רמדי שתדע מה לעשות עם קוואנטום.
אני אישית לא רואה אף חידושים יותר מדי מעניינים מדברים שנועדו גם רק לדור הבא, בגלל זה גם הזכרתי את קוואנטום כי מבחינת גיימפליי זה נראה לי אקשן טוב של רמדי עם טוויסט קטן על הבולט-טיים אבל אין פה הרבה חידוש חוץ מפרזנטציה יפהייפייה, זה בהחלט נראה מספיק מעניין ומרענן אבל לא בדיוק חידוש גדול שאתה נופל ממנו כאיזה ילד פוסטר לדור הבא, רק מבחינה ויזואלית אולי.
כל העניין של הסדרת טלויזיה זה חתיכת סיכון ענק , זה כן, אבל זה אולי חידוש בנושא צורת העברת הסיפור אבל בגיימפליי עצמו נראה לי רק מורדור הראה קונספט שיכול לעבוד רק על הדור הבא :)

בקיצור, אין לי בעיה אם לא מתלהבים מבאטמן ולא משוכנעים מהמכניקות והמכונית, רק לא כשרומזים כאילו הוא ממחזר יותר מאשר משחקי המשך אחרים לשוק, כולל רוב המותגים החדשים, חידושים וקונספטים באמת חדשניים ומרעננים נראה כנראה בעיקר באינדי ולא בשוק ה AAA שמנסה לייצר בלוקבסטרים מיינסטרימים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 20:41

bling כתב:עוד לא ראינו איך זה יראה על הקונסולות, אם זה ב 900P וחרא AA ופריימרייט ובלי האפקטים היפהייפיים כמו הגשם והערפל או ברמה הרבה יותר מתונה שלהם אז מה בדיוק ההישג פה?

ותתחדש על המשחק, גם אני הייתי שם בלי למצמץ סכום כזה מראש אם היו מציעים לי :)

אני גם לא מבין את התלונות על עוד מאותו הדבר שלחלק יש פה, איזה משחק המשך הראה ממש קפיצה שהיא לא מסתכמת בעוד מאותו הדבר בדור הזה? חוץ מ MGS5 אני לא יכול לחשוב על כזה, יוניטי הוא לגמרי תחת אותה נוסחה עם כמה שינויים כמו קהל גדול שלגיימפליי עצמו לא מוסיף כמעט כלום, מי שלא אהב את הסדרה בעבר בטח לא יתחיל עם יוניטי, כנ״ל בלאדבורן ואני מתערב שאנצ׳רטד 4 וכמעט כל מותג אחר כולל קוואנטום ברייק שמישהו פה נורא אוהב ;)

מבחינת המשך לא מדובר פה באוריג׳ין שמרגיש כמו חבילת הרחבה, הסקייל גדול הרבה יותר, הוסיפו דבר גדול ומאוד מרכזי כמו הבאטמוביל, שיפרו את מערכת הקרב והוסיפו לה מכניקות חדשות, שיפורי traversal גדולים וכו׳, המשך לגמרי לגיטימי שאולי לא ישכנע את מי שלא אוהב את הסדרה אבל אמור להספיק ולהרגיש מספיק מרענן למי שכן אוהב, באמת לא מבין ביקורות בסגנון ״עוד מאותו הדבר״ כשמדברים עליו.

נראה באמת איך הוא יהיה על הפס4, הזמן יגיד. אבל אתה לא יכול להכחיש שאנחנו ממש בסמריטן כבר תוך שנה וטיפה מהשיגור ולך תדע איפה נהיה עוד שנתיים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2014, 21:15

DrKeo כתב:נראה באמת איך הוא יהיה על הפס4, הזמן יגיד. אבל אתה לא יכול להכחיש שאנחנו ממש בסמריטן כבר תוך שנה וטיפה מהשיגור ולך תדע איפה נהיה עוד שנתיים :)

על ה PC? באמת השמיים הם הגבול :)
אבל תכל'ס במשחקים לניארים ובעיקר סינמטיים על הקונסולות גם נראה דברים מעלפים, RE7 על הפנטה ריי למשל במידה ויהיה בעל תקציב נורמלי ויכוון ל 30 די יאכל ב FIDELITY כל דבר שאנחנו רואים עכשיו ובקלות יראה מעל הרמה הגראפית של הסמריטאן, רק מן הסתם בסקייל יותר קטן מאשר באטמן על ה PC.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 22:14

bling כתב:על ה PC? באמת השמיים הם הגבול :)
אבל תכל'ס במשחקים לניארים ובעיקר סינמטיים על הקונסולות גם נראה דברים מעלפים, RE7 על הפנטה ריי למשל במידה ויהיה בעל תקציב נורמלי ויכוון ל 30 די יאכל ב FIDELITY כל דבר שאנחנו רואים עכשיו ובקלות יראה מעל הרמה הגראפית של הסמריטאן, רק מן הסתם בסקייל יותר קטן מאשר באטמן על ה PC.

כן ברור, אפילו שכחתי לקחת את זה כפאקטור. בטמן משחק עולם פתוח (טוב, לא ממש, בערך, אבל יש לו חתיכת SCALE לשלב) והסמריטן רנדר 4 דמויות ביחד על המסך ורחוב אחד. דוגרי גם עם 900P אני חושב שזה אומר שפחות או יותר עברנו את הסמריטן, אני בטוח שאנצ'רטד ו-GEARS כבר ישימו את הסמריטן בכיס הקטן.

עכשיו דמיין את הגרפיקה שהייתה לנו אם היו עושים קונסולות חדשות חזקות ולא ממש חלשות כמו שקבלנו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 נובמבר 2014, 22:21

bling כתב:אפשר להבין אם לא מתלהבים מהבאמוביל אבל זה בטח לא עוד מאותו הדבר כי בקודמים לא זכור לי שנהגתי ברחבי העיר ושוגרתי מהמכונית וריחפתי עם החלפה או שהשתמשתי בה למהלכי קומבו ולפתירת פאזלים, אני פשוט סומך על רוקסטדי במקרה הזה שזה יהיה עשוי טוב כמו שאתה סומך על רמדי שתדע מה לעשות עם קוואנטום.
אני אישית לא רואה אף חידושים יותר מדי מעניינים מדברים שנועדו גם רק לדור הבא, בגלל זה גם הזכרתי את קוואנטום כי מבחינת גיימפליי זה נראה לי אקשן טוב של רמדי עם טוויסט קטן על הבולט-טיים אבל אין פה הרבה חידוש חוץ מפרזנטציה יפהייפייה, זה בהחלט נראה מספיק מעניין ומרענן אבל לא בדיוק חידוש גדול שאתה נופל ממנו כאיזה ילד פוסטר לדור הבא, רק מבחינה ויזואלית אולי.
כל העניין של הסדרת טלויזיה זה חתיכת סיכון ענק , זה כן, אבל זה אולי חידוש בנושא צורת העברת הסיפור אבל בגיימפליי עצמו נראה לי רק מורדור הראה קונספט שיכול לעבוד רק על הדור הבא :)

בקיצור, אין לי בעיה אם לא מתלהבים מבאטמן ולא משוכנעים מהמכניקות והמכונית, רק לא כשרומזים כאילו הוא ממחזר יותר מאשר משחקי המשך אחרים לשוק, כולל רוב המותגים החדשים, חידושים וקונספטים באמת חדשניים ומרעננים נראה כנראה בעיקר באינדי ולא בשוק ה AAA שמנסה לייצר בלוקבסטרים מיינסטרימים.

גם אני סומך על רוקסטדי. במיוחד כשגם ככה הם כמעט לבד בז'אנר הזה מבחינת רמה. אני אומר שוב - כל מה שראיתי מהבאטמוביל עד עכשיו, לא ריגש אותי בלשון המעטה, וקצת עשה לי turn off. למה? לא באמת יודע.. אולי כי היא מרגישה קצת מאולצת? אולי אני סתם אנטי... סביר להניח שתכלס מאוד אהנה מהבאטמן הזה, אבל אני לא מוצא סיבה להתרגש ממנו ולעשות הזמנה מוקדמת :P.

לנושא קוואנטום ברייק - נחכה ונראה.. אני חושב שיש לו אופציה להפתיע אותנו. ההימור על הסדרה הוא בהחלט הימור, אבל אם הם יצליחו יכול להיות שנראה את זה רק מתפתח.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 22:31

Klayman כתב:
גם אני סומך על רוקסטדי. במיוחד כשגם ככה הם כמעט לבד בז'אנר הזה מבחינת רמה. אני אומר שוב - כל מה שראיתי מהבאטמוביל עד עכשיו, לא ריגש אותי בלשון המעטה, וקצת עשה לי turn off. למה? לא באמת יודע.. אולי כי היא מרגישה קצת מאולצת? אולי אני סתם אנטי... סביר להניח שתכלס מאוד אהנה מהבאטמן הזה, אבל אני לא מוצא סיבה להתרגש ממנו ולעשות הזמנה מוקדמת :P.

לנושא קוואנטום ברייק - נחכה ונראה.. אני חושב שיש לו אופציה להפתיע אותנו. ההימור על הסדרה הוא בהחלט הימור, אבל אם הם יצליחו יכול להיות שנראה את זה רק מתפתח.

הבטמוביל גם אותי לא הרשים והירי שלו נראה משעמם אבל הם לקחו אקסטרה חצי שנה מסיבה ואני משער שהבטמוביל הוא הסיבה. עדין לא ראיתי משהו פחות ממלוטש לגמרי במשחקים שלהם אז יש בי את האמונה שהבטמוביל גם ירגיש בסוף טוב, גם אם כרגע הוא נראה משעמם למדי. כבר בסרטון החדש רואים שהם הוסיפו מערכת של DODGE לבטמוביל, נראה שהם מלטשים אותו.

אין לי שמץ של ספק שגם בטמן וגם קוואנטום ברייק יצאו פשוט מדהים, שתי מפתחות מדהימות. כאילו שאפשר לקלוט מסרטונים של אלן ווייק כמה הוא משחק מעולה, בסרטונים המוקדמים שלו הוא נראה כמו איזה מקס פיין מוגבל עם עלילה סופר צ'יזית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 נובמבר 2014, 22:42

DrKeo כתב:הבטמוביל גם אותי לא הרשים והירי שלו נראה משעמם אבל הם לקחו אקסטרה חצי שנה מסיבה ואני משער שהבטמוביל הוא הסיבה. עדין לא ראיתי משהו פחות ממלוטש לגמרי במשחקים שלהם אז יש בי את האמונה שהבטמוביל גם ירגיש בסוף טוב, גם אם כרגע הוא נראה משעמם למדי. כבר בסרטון החדש רואים שהם הוסיפו מערכת של DODGE לבטמוביל, נראה שהם מלטשים אותו.

אין לי שמץ של ספק שגם בטמן וגם קוואנטום ברייק יצאו פשוט מדהים, שתי מפתחות מדהימות. כאילו שאפשר לקלוט מסרטונים של אלן ווייק כמה הוא משחק מעולה, בסרטונים המוקדמים שלו הוא נראה כמו איזה מקס פיין מוגבל עם עלילה סופר צ'יזית.

מערכת dodge לטמוביל? אתה מתכוון זה שהיא יכולה לזוז מהר הצידה?
ראינו את זה כבר בגיימפליי הראשון של הבאטמוביל שהם פרסמו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 22:47

Nucleus_Dawn כתב:
מערכת dodge לטמוביל? אתה מתכוון זה שהיא יכולה לזוז מהר הצידה?
ראינו את זה כבר בגיימפליי הראשון של הבאטמוביל שהם פרסמו.

היא יכלה לזוז ימינה ושמאלה אבל ככה עם BOOST?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2014, 22:49

DrKeo כתב:כן ברור, אפילו שכחתי לקחת את זה כפאקטור. בטמן משחק עולם פתוח (טוב, לא ממש, בערך, אבל יש לו חתיכת SCALE לשלב) והסמריטן רנדר 4 דמויות ביחד על המסך ורחוב אחד. דוגרי גם עם 900P אני חושב שזה אומר שפחות או יותר עברנו את הסמריטן, אני בטוח שאנצ'רטד ו-GEARS כבר ישימו את הסמריטן בכיס הקטן.

עכשיו דמיין את הגרפיקה שהייתה לנו אם היו עושים קונסולות חדשות חזקות ולא ממש חלשות כמו שקבלנו :)

הבעיה הכי גדולה שלהן בהפרש גדול שמפתחים גם מרגישים נוח לדבר עליה עכשיו שיצאנו מתקופת ההייפ והליקוקים זה המעבד ופחות הכח של הכרטיס מסך, גם היוצרים של פלאנט סקייפ 2 שעובדים על הפורט לפס4 אומרים שיש להם בעיית צוואר בקבוק רצינית עם המעבד ולכן לא בטוח שהמשחק ירוץ באותה סקאלה כמו על הPC מבחינת גודל קרבות והם גם יורידו אותו ל 30 למרות שכיוונו ל 60.

גם יובי כידוע התלוננה שמבחינה גראפית הקונסולות מתמודדות מעולה עם יוניטי ורק המעבד דופק את העסק.
אני לא יודע אם היה פתרון טוב יותר לקונסולות שאמורות להיות ריווחיות או ללא הפסד מהיום הראשון, כי עובדה ששניהן הלכו על אותו סוג של מעבד, אבל ברור שזו הפאשלה הגדולה של החומרות הללו שהמפתחים עוד יקללו אותה לא מעט, וכנראה גם מה שיגביל את הפוטנציאל שלהן בעולם פתוח או בדברים מדהימים שקשורים לגיימפליי יותר כמו פיזיקה וכו'
לך תדע איך פורטל 3 היה נראה או יותר נכון איך היה משחק אם היה להן מעבד טוב יותר למשל...

Klayman כתב:

כן, תכל'ס אני מבין את הטענות שלך, הבאטמוביל בגיימפליי הקודם היה הקטע החלש לפחות מבחינת קרבות, אבל עדיין זה יהיה מהנה לפחות ל TRAVERSAL ואני סומך עליהם בעיקר שהם ידעו לעשות איתו דברים מעניינים בלי קשר, מהבחינה הזו באמת זה מתבסס גם הרבה על השם הטוב שלהם, אני סכ"ה אוהב את הרעיונות שלהם, איך שאפשר לזנק מהרכב לתעופה ולהפך ולהשתמש בו כחלק מהקומבואים בקרבות ולפתור באמצעותו פאזלים שונים, יכול להיות שכרגע פחות רואים איך זה מתחבר אבל הם בנו ממש את המשחק סביב זה וקשה לי להאמין שירגיש מאולץ.

אבל ברור לי שגם רוקסטדי יכולים לאכזב ככה שאולי טוב להוריד ציפיות, אם רוקסטאר, מלכי העולם הפתוח, אכזבו כל כך הרבה אנשים עם GTA4 עם כל ההבטחה של דור חדש וטכנולוגיה מתקדמת (על חומרות חזקות בהרבה ביחס למה שמציעות הפס4 וה ONE היום) אז בטח שגם רוקסטדי לא חסינה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2014, 22:55

bling כתב:הבעיה הכי גדולה שלהן בהפרש גדול שמפתחים גם מרגישים נוח לדבר עליה עכשיו שיצאנו מתקופת ההייפ והליקוקים זה המעבד ופחות הכח של הכרטיס מסך, גם היוצרים של פלאנט סקייפ 2 שעובדים על הפורט לפס4 אומרים שיש להם בעיית צוואר בקבוק רצינית עם המעבד ולכן לא בטוח שהמשחק ירוץ באותה סקאלה כמו על הPC מבחינת גודל קרבות והם גם יורידו אותו ל 30 למרות שכיוונו ל 60.

גם יובי כידוע התלוננה שמבחינה גראפית הקונסולות מתמודדות מעולה עם יוניטי ורק המעבד דופק את העסק.
אני לא יודע אם היה פתרון טוב יותר לקונסולות שאמורות להיות ריווחיות או ללא הפסד מהיום הראשון, כי עובדה ששניהן הלכו על אותו סוג של מעבד, אבל ברור שזו הפאשלה הגדולה של החומרות הללו שהמפתחים עוד יקללו אותה לא מעט, וכנראה גם מה שיגביל את הפוטנציאל שלהן בעולם פתוח או בדברים מדהימים שקשורים לגיימפליי יותר כמו פיזיקה וכו'
לך תדע איך פורטל 3 היה נראה או יותר נכון איך היה משחק אם היה להן מעבד טוב יותר למשל...

כן, תכל'ס אני מבין את הטענות שלך, הבאטמוביל בגיימפליי הקודם היה הקטע החלש לפחות מבחינת קרבות, אבל עדיין זה יהיה מהנה לפחות ל TRAVERSAL ואני סומך עליהם בעיקר שהם ידעו לעשות איתו דברים מעניינים בלי קשר, מהבחינה הזו באמת זה מתבסס גם הרבה על השם הטוב שלהם, אני סכ"ה אוהב את הרעיונות שלהם, איך שאפשר לזנק מהרכב לתעופה ולהפך ולהשתמש בו כחלק מהקומבואים בקרבות ולפתור באמצעותו פאזלים שונים, יכול להיות שכרגע פחות רואים איך זה מתחבר אבל הם בנו ממש את המשחק סביב זה וקשה לי להאמין שירגיש מאולץ.

אבל ברור לי שגם רוקסטדי יכולים לאכזב ככה שאולי טוב להוריד ציפיות, אם רוקסטאר, מלכי העולם הפתוח, אכזבו כל כך הרבה אנשים עם GTA4 עם כל ההבטחה של דור חדש וטכנולוגיה מתקדמת (על חומרות חזקות בהרבה ביחס למה שמציעות הפס4 וה ONE היום) אז בטח שגם רוקסטדי לא חסינה.

העניין הוא שזה לא שהGPU הוא סופר חזק, זה פשוט עניין יחסי. קונסולה צריכה להיות מאוזנת ודווקא בקטגורית הזיכרון הם הפציצו, בקטגורית הGPU הם שמו משהו די חלש ובקטגורית הCPU הם שמו קטסטרופה. זה ששתי החברות שמו כמעט את אותה חומרה בפנים ושניהם מAMD אומר לדעתי דבר אחד, AMD הציעה להם מחיר זנות על חלקים כמעט זהים :)

כשהGPU שלך סביר אבל הCPU הוא קטסטרופה אז כולם יתלוננו על הCPU. תהיה בטוח שכשמשחק רץ ב900P במקום 1080P זה לא CPU, זה GPU או זיכרון וידאו. רק תדמיין מה היה קורה אם היה בקונסולות האלה גם GPU חזק וגם CPU חזק כמו בדורות הקודמים, הייתה לנו קפיצה של דור וחצי במקום של דור אחד (כי חיכו פאקינג 8 שנים).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 נובמבר 2014, 23:26

DrKeo כתב:העניין הוא שזה לא שהGPU הוא סופר חזק, זה פשוט עניין יחסי. קונסולה צריכה להיות מאוזנת ודווקא בקטגורית הזיכרון הם הפציצו, בקטגורית הGPU הם שמו משהו די חלש ובקטגורית הCPU הם שמו קטסטרופה. זה ששתי החברות שמו כמעט את אותה חומרה בפנים ושניהם מAMD אומר לדעתי דבר אחד, AMD הציעה להם מחיר זנות על חלקים כמעט זהים :)

כשהGPU שלך סביר אבל הCPU הוא קטסטרופה אז כולם יתלוננו על הCPU. תהיה בטוח שכשמשחק רץ ב900P במקום 1080P זה לא CPU, זה GPU או זיכרון וידאו. רק תדמיין מה היה קורה אם היה בקונסולות האלה גם GPU חזק וגם CPU חזק כמו בדורות הקודמים, הייתה לנו קפיצה של דור וחצי במקום של דור אחד (כי חיכו פאקינג 8 שנים).

כן, מן הסתם שכ.מסך טוב יותר היה משפר לא מעט, בעיקר אבל IQ וכאלו, אלו עדיין כרטיסים טובים ומודרנים ואתה רואה שמפתחים לא בדיוק מתלוננים עליהם יותר מדי, אז סבבה, משחקים שירוצו ב 900P היו עולים ב 1080P עם AA טוב יותר וכו', אבל לזמן שהקונסולות תוכננו הכרטיסים בסדר, הכוונה היא שאם יש גורם שממש מגביל את הפוטנציאל ומה שיכלו להגשים עם החומרה זה בתכל'ס המעבד, הוא באמת ביזיון, תחשוב על זה שהכרטיס מסך והזכרון כן קפצו בדור אבל מבחינת המעבדים?
ה CELL אפילו עליון עליהם בחלק מהקטגוריות, הוא פשוט עבר את הקפיצה הכי פחות משמעותית בהפרש גדול משאר הרכיבים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 נובמבר 2014, 23:55

DrKeo כתב:היא יכלה לזוז ימינה ושמאלה אבל ככה עם BOOST?

בטח:

דקה 2:15, בערך, רואים את זה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2014, 10:46

אה, נדב... אני משום מה התבלבלתי וחשבתי שהסמריטאן זה הדמו החדש יותר של UE4 עם החייל הזה, והגאדג'ט שמקרין כאילו המשך המסדרון... אתה יודע למה אני מתכוון נראה לי :)
אבל לא, גם זה לא דומה לבאטמן לדעתי ^_^ רק במידת החושך אולי

ואולי אני סתם שפוט, אבל הבאטמוביל נראה לי ממש כיף

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2014, 11:51

bling כתב:כן, מן הסתם שכ.מסך טוב יותר היה משפר לא מעט, בעיקר אבל IQ וכאלו, אלו עדיין כרטיסים טובים ומודרנים ואתה רואה שמפתחים לא בדיוק מתלוננים עליהם יותר מדי, אז סבבה, משחקים שירוצו ב 900P היו עולים ב 1080P עם AA טוב יותר וכו', אבל לזמן שהקונסולות תוכננו הכרטיסים בסדר, הכוונה היא שאם יש גורם שממש מגביל את הפוטנציאל ומה שיכלו להגשים עם החומרה זה בתכל'ס המעבד, הוא באמת ביזיון, תחשוב על זה שהכרטיס מסך והזכרון כן קפצו בדור אבל מבחינת המעבדים?
ה CELL אפילו עליון עליהם בחלק מהקטגוריות, הוא פשוט עבר את הקפיצה הכי פחות משמעותית בהפרש גדול משאר הרכיבים.

המפתחים מתלוננים על המעבד כי הוא החלק הכי חלש, אם הוא היה ברמה של הGPU אז הם היו מתלוננים עוד שנה או שנתיים שהקונסולות חלשות מדי (בעצם אנחנו רואים את זה כבר עכשיו). CPU טוב פשוט צריך לעשות את העבודה כדי לא לעקב את הGPU (מה שקורה בAC החדש על הפס4). כלומר הוא יכול לעשות עבודה סופר חשובה כמו AI וכדומה אבל לצערנו מפתחים לא באמת מנצלים את זה. אולי זאת גם הסיבה ששמו מעבד כל כך בזוי בקונסולות. אז GPU חזק יותר זה לא רק IQ טוב יותר, 90% מעבודות הגרפיקה במשחק זה הGPU כך שGPU חזק יותר

לצערנו הקונסולות הן בערך שליש כוח ממה שהן היו אמורות להיות, המעבד הרבה יותר חלש אפילו מזה והזיכרון דווקא הרבה יותר טוב מזה. זה מרגיש כאילו הקונסולות האלה לא בבאלנס בכלל, זה מאוד מוזר.

לאסקין, אני עדין חושב שבטמן מרשים מהסמריטן, הוא נראה בערך אותו דבר, הוא עולם פתוח לעומת סמטה קטנטנה והוא מציג על המסך עשרות דמויות לעומת ארבע. אנשים כאן לא האמינו שיהיו משחקים בדור הבא שיראו כמו הסמריטן אז משחק עולם פתוח (בערך) עם גרפיקה דומה? מי דמיין את זה בכלל?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2014, 12:36

אני גם חושב שבאטמן מרשים יותר, מבחינות מסויימות. אבל אני לא מוצא דמיון של ממש, שוב - חוץ ממידת החושך שבשניהם :)

אני לא חשבתי שנראה דברים כמו הדמו של UE4 שראינו... סמאריטן יצא כבר די מזמן... בזמנו נראה מרשים מאוד, היום פחות

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 נובמבר 2014, 13:08

DrKeo כתב:להתחשב בזה שהמשחק יוצא בפברואר אז כנראה שלא :)

מה פברואר... רשום יוני
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים