משחק החלומות שלכם

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

משחק החלומות שלכם

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוקטובר 2014, 14:57

הוא לא חייב להיות החדשני ביותר, המעניין ביותר, או הטוב ביותר, הוא המשחק שהייתם רוצים לשחק בו.

אני הייתי רוצה לראות את רוקסטאר עושים משחק עולם פתוח מד"ב.

כמובן שמד"ב הוא ז'אנר רחב ומגוון, אני הייתי רוצה עולם בסגנון מאס אפקט. שהמשחק יהיה קצת פחות רציני מ-RDR, אבל לא סאטירי ברמות של GTA (כמובן שירידות על הז'אנר פה ושם הן חובה)

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: משחק החלומות שלכם

הודעהעל ידי Mandellla » 14 אוקטובר 2014, 15:34

נושא מעניין מאוד!

אני הייתי מעוניין שיוביסופט יעשו משחק של אססינס קריד, שנותן את האפשרות לשחק בתור כמה מתנקשים בכל מיני תקופות כמו: היוונים, הרומאים, ימי הביניים (באירופה כמובן), באסיה ועוד מקומות.
המתנקשים יהיו מהפסלים של אססינס קריד 2, מי שזוכר מתחת לוילה את הפסלים, אז אלו יהיו הדמויות.
תמונה
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוקטובר 2014, 16:01

Mandellla כתב:נושא מעניין מאוד!

אני הייתי מעוניין שיוביסופט יעשו משחק של אססינס קריד, שנותן את האפשרות לשחק בתור כמה מתנקשים בכל מיני תקופות כמו: היוונים, הרומאים, ימי הביניים (באירופה כמובן), באסיה ועוד מקומות.
המתנקשים יהיו מהפסלים של אססינס קריד 2, מי שזוכר מתחת לוילה את הפסלים, אז אלו יהיו הדמויות.

אני סומך עליהם שהם יחלבו 3 משחקים נפרדים על כל תקופה שציינת ;)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2014, 16:28

GOW במיתולוגיה נורדית
GTA בעתיד, או ביפן, או מיוחד לVR
חידוש לCHRONO TRIGGER בהפקה חסרת תקדים
משחק STAR WARS ממש ממש טוב לVR, גדול פי אלף מSTAR CITIZEN, עם כל העולמות שאנחנו מכירים + של הטרילוגיה הבאה, עם לייטסייברס עם דיוק של 1:1 עם בקר מיוחד כמובן, ותחושת התנגדות ריאליסטית בקרבות שלהן. כמובן כולל כל הדברים כולם שאנחנו יודעים על היקום של מלחמת הכוכבים, והכל בעצם MMO עם המון FACTIONS מעבר למורדים והאמפריה, וכל הגזעים... טוב, רובם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 אוקטובר 2014, 16:36

star citizen, אם הוא יצא כמו שהובטח. סיכוי שואף לאפס, אבל מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 14 אוקטובר 2014, 18:03

עוד משחק שאני חולם עליו וכלום לא ידוע בינתיים: Age of Empires 4, שמיקרוסופט יתחילו לפתח אותו, הוא יתרחש בתקופת מלחמת העולם הראשונה-שנייה ואולי אפילו גם המלחמה הקרה, לא נראה לי שהם יעשו אותו בגלל ההתרכזות של חברות אחרות כמו Skybox Labs במשחקי HD של AOE1/2 וגם Age of Mythology: Extended Edition וRise of Nations: Extended Edition שיצאו לא מזמן לסטים, אבל הם מפתיעים לפעמים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 14 אוקטובר 2014, 18:13

Laskin כתב:GOW במיתולוגיה נורדית
משחק STAR WARS ממש ממש טוב לVR, גדול פי אלף מSTAR CITIZEN, עם כל העולמות שאנחנו מכירים + של הטרילוגיה הבאה, עם לייטסייברס עם דיוק של 1:1 עם בקר מיוחד כמובן, ותחושת התנגדות ריאליסטית בקרבות שלהן. כמובן כולל כל הדברים כולם שאנחנו יודעים על היקום של מלחמת הכוכבים, והכל בעצם MMO עם המון FACTIONS מעבר למורדים והאמפריה, וכל הגזעים... טוב, רובם.

GTA בעתיד נשמע אדיר ומצחיק, וליפן עשו משחק קרוב לרעיון בשם GTA: Chinatown Wars וגם יש את Sleeping Dogs בלי קשר לGTA עצמו שזה בהונג קונג, אבל משחק GTA שהעלילה המרכזית שלו ביפן עצמה במיוחד בטוקיו ובעוד אזורים (אפילו יפן השלמה יעשה את המשחק מעולה) יהיה רעיון מאוד מעניין ומהנה עם היאקוזה ונשקים כמו קטאנה, שוריקן, נונצ'קו וחרבות סאי.
תמונה
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוקטובר 2014, 18:52

Laskin כתב:GOW במיתולוגיה נורדית

נורדית אכן מתאימה, אבל לדעתי GOW במיתולוגיה ההודית יהיה מטורף, הכל שם פשוט הארדקור רצחני (אבל זה לא יקרה כי הינדואיזם היא דת חיה ונושמת. לא נראה לי שלהרוג את האלים שם יתקבל בברכה)

וGTA בעתיד זה פחות או יותר מה שאני ביקשתי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 196 אורחים