IGN ישראל!?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

IGN ישראל!?

הודעהעל ידי bling » 18 אוקטובר 2014, 09:40

כולנו מן הסתם מכירים את IGN, אתר המשחקים (ובידור באופן כללי) הגדול בעולם, אני מנחש שגם רובכם יודעים ש IGN היא רשת ענקית שמתפרשת על שלל מדינות בשפות שונות, יש IGN איטליה, UK, אסיה וכו'
שימו לב לדף הזה שמרכז את כל הסניפים של IGN בעולם ביחד עם סטטיסטיקות על מספר המבקרים בכל מדינה באתר:

http://world.ign.com/

כמו שהבנתם למטה אפשר לראות סניף חדש לאתר בישראל שעומד להפתח בחודש אוקטובר, האתר לא זמין עדיין אבל זו בשורה די מפתיעה, חשבתי שמבחינת כמות הגיימרים שבאמת מתעניינים במשחקים הקהילה היא פיצפונת, מוזר שאתר בגודל הזה מגיע לישראל. אתם חושבים שהוא יצליח? או במילים אחרות, כמה זמן עד שהעסק נסגר? :P

אה וארז רונן, יש מצב שתכתוב שם? יש לי תחושה ש GAMES לא סתם יצא "להפסקה" לא נגמרת של מספר חודשים, יכול להיות שהכתבים עברו ל IGN?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: IGN ישראל!?

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 אוקטובר 2014, 11:25

שיהיה בהצלחה! נחמד שיהיה פה משהו כזה. אולי גם בעתיד יהיו פה מסיבות LAN ענקיות ופרסומות בטלוויזיה למשחקים ו...
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אוקטובר 2014, 12:51

מגניב מאוד. אני מקווה שתתפתח גם קהילה גדולה.

הקבוצה הקטנה והמגובשת שלנו נהדרת, אבל יהיה נחמד למצוא גם מקום קצת יותר מאוכלס. זה כמובן, בתקווה ותצליח להווצר שם קהילה באיכות טובה. גודל זה לא הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 18 אוקטובר 2014, 13:48

בהצלחה לאנשי IGN ישראל!
סוף סוף אתר עם שם בינלאומי מקבל פינה ישראלית בעברית, מקווה שהם יצליחו ושתהיה קהילה טובה לא פחות מכאן :).

בIGN של האמריקנים יש הרבה טרולים וספאמרים שכותבים הרבה שטויות בפורום, מקווה שבגרסה הישראלית יהיו מנהלים קשוחים מספיק בשביל לסנן את כל מי שהורס את הקהילה.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 אוקטובר 2014, 17:01

השאלה היחידה היא מה יהיה שם.
זה נראה שמדובר בזכיינות. מישהו שמשלם לIGN כסף בשביל השם שלהם. אם יש שם נכונות אמיתית לעשות פה משהו מקצועי ורציני אז זה יופי אבל אם זה סתם מיתוג של איזה ויגיימס ג' או גיימר ד' אז אין פה שום בשורה.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 18 אוקטובר 2014, 21:00

עומר צודק, מדובר בזכיינות לחברה שעדיין לא עלתה בארץ ומאוד קל לאתר את האנשים שמאחוריי החברה. מאוד קל לזהות מי מאחוריי האתר החדש שאמור לעלות החודש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוקטובר 2014, 10:15

omerkot כתב:השאלה היחידה היא מה יהיה שם.
זה נראה שמדובר בזכיינות. מישהו שמשלם לIGN כסף בשביל השם שלהם. אם יש שם נכונות אמיתית לעשות פה משהו מקצועי ורציני אז זה יופי אבל אם זה סתם מיתוג של איזה ויגיימס ג' או גיימר ד' אז אין פה שום בשורה.

זו באמת שאלה טובה, בהצצה באתרי IGN נורבגיה, יוון, טורקיה וכו' עושה רושם שהקו העיצובי של האתר נשמר באדיקות והכתבות מעודכנות ורלוונטיות, מן הסתם לא יכלתי לקרוא את התוכן ולבדוק מה מצב הקהילות אבל עושה רושם מקצועי.
SgtDonowitz כתב:עומר צודק, מדובר בזכיינות לחברה שעדיין לא עלתה בארץ ומאוד קל לאתר את האנשים שמאחוריי החברה. מאוד קל לזהות מי מאחוריי האתר החדש שאמור לעלות החודש.

אתה מתכוון כי יש פרטי קשר של איש ישראלי?
לא הבנתי מה הבעיה, למה אתה חושב שהאתר לא יהיה בפיקוח אדוק של IGN בגלל זה? הרי ברור שבעיקר אנשים ישראלים יהיו אחראים על ההרצה והתוכן, אבל אם הפיקוח יהיה הדוק והם יהיו חייבים לעומד בהנחיות מסויימות אז אין סיבה שזה לא יצא ברמה גבוהה.

בכל מקרה, כמו שאמרתי יש לי תחושה שמבחינת כח אדם יהיה מדובר באנשי GAMES (אודי יוגב ושאר פליטי ויגיימס שכתבו שם) שיהיו אחראים על התוכן, נראה כבר, לפי התאריך האתר אמור להיות זמין בכל רגע.
אני אישית מפקפק בסיכויי ההצלחה שלו ולא חושב שיש בארץ קהילה מספיק גדולה כדי להחזיק אותו, אבל יתרון שיש להם זה שהם יכולים גם לכתוב על סרטים, גאדג'טים, סדרות טלויזיה וכל נושא בידורי שעולה להם לראש בנוסף למשחקים, אולי זה ימשוך קהל גדול יותר.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 19 אוקטובר 2014, 10:47

bling כתב:זו באמת שאלה טובה, בהצצה באתרי IGN נורבגיה, יוון, טורקיה וכו' עושה רושם שהקו העיצובי של האתר נשמר באדיקות והכתבות מעודכנות ורלוונטיות, מן הסתם לא יכלתי לקרוא את התוכן ולבדוק מה מצב הקהילות אבל עושה רושם מקצועי.

אתה מתכוון כי יש פרטי קשר של איש ישראלי?
לא הבנתי מה הבעיה, למה אתה חושב שהאתר לא יהיה בפיקוח אדוק של IGN בגלל זה? הרי ברור שבעיקר אנשים ישראלים יהיו אחראים על ההרצה והתוכן, אבל אם הפיקוח יהיה הדוק והם יהיו חייבים לעומד בהנחיות מסויימות אז אין סיבה שזה לא יצא ברמה גבוהה.

בכל מקרה, כמו שאמרתי יש לי תחושה שמבחינת כח אדם יהיה מדובר באנשי GAMES (אודי יוגב ושאר פליטי ויגיימס שכתבו שם) שיהיו אחראים על התוכן, נראה כבר, לפי התאריך האתר אמור להיות זמין בכל רגע.
אני אישית מפקפק בסיכויי ההצלחה שלו ולא חושב שיש בארץ קהילה מספיק גדולה כדי להחזיק אותו, אבל יתרון שיש להם זה שהם יכולים גם לכתוב על סרטים, גאדג'טים, סדרות טלויזיה וכל נושא בידורי שעולה להם לראש בנוסף למשחקים, אולי זה ימשוך קהל גדול יותר.

לא, לא הבנת אותי נכון, לא אמרתי שזה לא יהיה בפיקוח, אבל אם אתה מסתכל טוב מאוד על מה ש-IGN רושמים לגבי הרבה מהאתרים שלהם בעולם זה שהם מתופעלים על ידי אנשים אחרים - אני אישית לא רואה בזה בשורה כלשהי, לפחות לא כרגע. האמת היא שאם אתה רוצה יותר לנבור במידע אתה יכול לראות שהשניים שניתן למצוא עליהם פרטים לא שייכים לגיימס בשום צורה. ואני איתך לגבי זה שבארץ אין קהילת גיימינג גדולה יחסית שיכולה להחזיק אתר כזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים