ת'רד Nintendo

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: ת'רד Nintendo

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2013, 23:00

ששון כתב:האמת שלא היה לי מושג שניתן לרכוש דיגיטלית משחקי 3DS שלמים.
זה הפתיע אותי עכשיו... זה עובד טוב? או שיש פה איזה ספין נוסח נינטנדו?

אם יש לך קונסולה אירופאית זה צריך לעבוד בלי בעיה עם כרטיס אשראי בינלאומי (ויזה או מאסטרכרט). אין ממש ספין, מלבד זה שהמחירים הם בדרך כלל המחיר הרשמי, ככה שלעיתים ניתן להזמין מחנויות גרסאות פיזיות בקצת פחות כסף, אם יש מבצעים ספציפיים על כותרים שאתה רוצה.

בקונסולה אמריקאית זה קצת יותר מסובך. בגדול אין שם תמיכה בכרטיסי אשראי לא אמריקאיים, אלא אם משנים את הגדרות המיקום של הקונסולה לאלברטה, קנדה - אז פתאום אפשר להשתמש בכרטיסים ישראליים. אין לי מושג למה, אבל זה עובד. גם שם, המחירים בדרך כלל הם המחירים הרשמיים היקרים - 39 דולר למשחק חדש. לפעמים יש מבצעי הנחות, אבל זה יחסית נדיר בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 23:02

רונן כתב:המשחק הבא שלי ל-DS יהיה דונקי קונג. אמנם שיחקתי בו ל-Wii, אבל משחקיות דו ממדית מתאימה במיוחד לנייד, הוא משחק דו ממדי אדיר וממילא אני מתעתד למכור את ה-Wii (כנראה לאחר שאקנה את ה-WiiU). כמובן, יהיו לו יתר היתרונות, כמו תלת ממד, וקראתי על פיצ'ר מעניין שהיתוסף: מצב משחק קל יותר שיאפשר להשקיע מטבעות סודיים שנמצאו במשחק בשביל לספוג יותר נזק, להינצל מנפילות, לשריין את העגלה והרקטה כדי שיוכלו לספוג מכה שנייה, וכן הלאה.

מה, סיימת אותו על הווי ועכשיו אתה משלם שוב כדי לשחק על מסך קטן יותר?
איזה רונן אתה :)

מה שמבאס בגרסאת ה-3DS היא שצריך שני עותקים של המשחק בשביל לשחק בCOOP,
שזה חבל אחרי שבלואיג'י מנשן היה צריך עותק אחד.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 23:22

erezronen כתב:
אם יש לך קונסולה אירופאית זה צריך לעבוד בלי בעיה עם כרטיס אשראי בינלאומי (ויזה או מאסטרכרט). אין ממש ספין, מלבד זה שהמחירים הם בדרך כלל המחיר הרשמי, ככה שלעיתים ניתן להזמין מחנויות גרסאות פיזיות בקצת פחות כסף, אם יש מבצעים ספציפיים על כותרים שאתה רוצה.

בקונסולה אמריקאית זה קצת יותר מסובך. בגדול אין שם תמיכה בכרטיסי אשראי לא אמריקאיים, אלא אם משנים את הגדרות המיקום של הקונסולה לאלברטה, קנדה - אז פתאום אפשר להשתמש בכרטיסים ישראליים. אין לי מושג למה, אבל זה עובד. גם שם, המחירים בדרך כלל הם המחירים הרשמיים היקרים - 39 דולר למשחק חדש. לפעמים יש מבצעי הנחות, אבל זה יחסית נדיר בינתיים.

הבעיה שאם נהרס לך המכשיר אז כל המשחקים הדיגטליים יעלמו כי הם מחוברים למכשיר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 אפריל 2013, 12:53

סאטורו איוואטה לקח את השליטה על ניטנדו אמריקה ובכך הפך לנשיא הגלובלי של נינטנדו.
כלומר, אחד המנהלים הכי פחות טובים של נינטנדו, מקבל עוד כוח ומעמד בחברה.
הוא מקבל המון כבוד (ואני מבין למה), אבל אני חושב שאם נינטנדו תמשיך לתת לו לנהל אותה, היא תמשיך להדרדר וחבל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 24 אפריל 2013, 12:56

Nucleus_Dawn כתב:סאטורו איוואטה לקח את השליטה על ניטנדו אמריקה ובכך הפך לנשיא הגלובלי של נינטנדו.
הוא מקבל המון כבוד (ואני מבין למה), אבל אני חושב שאם נינטנדו תמשיך לתת לו לנהל אותה, היא תמשיך להדרדר וחבל.

ההפקת לקחים של נינטנדו מאד לוקה בחסר. :roll:
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 24 אפריל 2013, 14:19

אני רואה שאיווטה מתקדם בהדרגה לכיוון שליט העולם.
מגניב שמעובד ב-HAL הוא הצליח להשתלט על חברת האם.

הווי וה-DS הצליחו באופן אדיר במשמרת שלו,
אז אני לא מבין מה אתם רוצים.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 24 אפריל 2013, 14:25

Nucleus_Dawn כתב:סאטורו איוואטה לקח את השליטה על ניטנדו אמריקה ובכך הפך לנשיא הגלובלי של נינטנדו.

יאפ, אין ספק שהמנהל שהצליח להוציא את החברה מהבור בה היא היתה שקועה כשהוא מונה לתפקיד, והפך אותה למצליחה והגדולה ביותר ביפן למשך תקופה לא קצרה הוא אחד המנהלים הגרועים ביותר שלה. אין ספק שהמנהל שהצליח, למרות כל תחזיות ה"סלולר יהרוג את הקונסולות הניידות!", להפוך את ה-3DS ללהיט מטורף ביפן ולהצלחה סולידית במערב הוא אחד הגרועים ביותר שלה.

זה לא שאין לאיוואטה כשלונות, ה-Wii U במצבה הנוכחי היא בהחלט כישלון (אם כי כל תחזיות ה-Doom & Gloom מגוחכות. זכורים לי בדיוק אותם דיבורים על ה-3DS בזמנו, שלא לדבר עם ה-PS3, ותראו איפה הקונסולות האלה נמצאות היום. ולא שאני חושב שה-Wii U תשחזר את ההישגים של ה-PS3, ממש לא, אבל אני עדיין חושב שיש לה סיכוי לא רע בכלל להפוך עוד שנה-שנתיים לקונסולה סולידית ורווחית). אבל בסך הכל, כמנהל, הוא בהחלט סולידי, עם לא מעט קבלות על הצלחות בנוסף לכשלונות. זה שמשקיעים ואנליסטים נוהגים להסתכל על המצב הנתון ברגע מסויים ולא יודעים להסתכל אחורה או קדימה לא אומר שגם אנחנו צריכים ללקות ברעה-החולה הזאת של עולם העסקים. אף פעם לא מזיק להסתכל על התמונה הרחבה.

ובתמונה הרחבה - הרחבת הסמכויות של איוואטה והפיכת החברה לגלובאלית יותר היא צעד חיובי. אם זה אומר שיותר משחקים ייצאו גלובאלית, ושנינטנדו תיתן יותר תמיכה למפתחות יפניות גם במערב, זה יוכל רק לשפר את מצבה שם, שבהחלט לא במיטבו כיום. כך או כך, רג'י נשאר בתפקידו כנשיא, ככה שהשינוי המנהלתי הזה הוא בין כה וכה לא עד כדי כך משמעותי כמו שעושים ממנו (מישהו שמע על המנכ"ל היוצא של נינטנדו אמריקה? לא), אבל לי הוא דווקא מצטייר כאופטימי.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 24 אפריל 2013, 15:01

עברנו לת'רד נינטנדו חדש, ובעקבותיו הת'רד הזה ננעל.

viewtopic.php?f=1&t=94

כמובן שאפשר ורצוי להמשיך דיונים שנפתחו כאן גם שם. אם אבין איך פועלת מערכת הניעול אעביר בהמשך היום חלק מההודעות מכאן לשם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 203 אורחים