ת'רד Nintendo

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

ת'רד Nintendo

הודעהעל ידי ששון » 17 אפריל 2013, 19:52

נינטנדו דירקט היום היה הפגנת נועזות מצד נינטנדו:

Zelda: A Link to the Past 2

זלדה חדש !!1
שייצא בחגים ל-3DS,
ויתרחש בעולם של LTTP המקורי שיצא ב-'91 ונחשב לאחד הזלדות הכי אהובים (גם כיום הוא מרגיש מודרני מלבד רמת הקושי).

New Super Luigi U

DLC ל-New Super Mario Bros. U עם שלבים מחודשים מותאמים אישית לדמות החדשה לואיג'י, שזה כמו מריו רק קופץ גבוה ומחליק יותר.

Earthbound

משחק הקאלט-RPG שלא עזב את גבולות יפן למרות התחננות השחקנים, ואף זכה לתרגום מעריצים מלא באנגלית, מגיע סופסוף למערב.

Yoshi's Island 3DS

המשך למשחק הפלטפורמה המעולה והפעם ל-3DS.
ההמשך ל-DS שלא פותח על ידי נינטנדו נכשל כי הוא היה גרוע, הפעם הם לוקחים את המושכות.

וכמובן פיקמין חדש בפיקמין 3!
תמונה

זהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד Nintendo

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 20:10

אז אנשים שקנו WIIU חיכו חמישה חודשים וכל מה שהם קבלו זה הכרזה על האח החורג של NSMB? אוי אוי אוי, ככה נינטנדו מנסה לשכנע אותי לקנות WIIU?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 20:15

נועזות?!

משחק המשך למשחק מלפני 20 שנה, שנראה כמו חיקוי מביך, שחולב את הנוסטלגיה מהמשחק הישן.
משחק מלפני 20 שנה, שכל מי שאכפת לו ממנו, כבר שיחק בו.
תוסף DLC לאחד הכותרים הממוחזרים של השנים האחרונות.
משחק המשך למשחק מלפני 18 שנה, שכבר הוכרז.

איך זה נועז? שום דבר מיוחד.
אם היה לי 3DS, הייתי משחק בזלדה החדש, אבל זה בטח לא משהו שיגרום לי לקנות 3DS. אם אני רוצה לשחק בLTTP, אני יכול לעשות את זה בDS שלי.

אלו חדשות נחמדות, אבל נועזות?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2013, 20:35

Nucleus_Dawn כתב:נועזות?!

משחק המשך למשחק מלפני 20 שנה, שנראה כמו חיקוי מביך, שחולב את הנוסטלגיה מהמשחק הישן.

אם היה לי 3DS, הייתי משחק בזלדה החדש, אבל זה בטח לא משהו שיגרום לי לקנות 3DS. אם אני רוצה לשחק בLTTP, אני יכול לעשות את זה בDS שלי.

אם זלדה לא מספיק בשביל שתרצה 3ds אז מה כן?
כנראה שאתה לא ממש מעריץ של נינטנדו אבל בשבילם זו הסיבה ל 3ds.

גם אנשים ממש מתחרפנים מ earthbound,אין לי מושג למה אבל זה נראה כאילו שהם שמחים על ההכרזה הזו יותר מאשר מאריו ראשי חדש,אז כנראה בשביל מעריצי נינטנדו הם סיפקו את הסחורה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 אפריל 2013, 20:37

לא, זה מעט מאוד. זה אולי נחמד כתוספת, אבל כבר ממש לא כמנה עיקרית
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 אפריל 2013, 20:50

נו, ה"נועזות" היה בצחוק... :?

הדעה שלי:
1. סדרת זלדה תקועה במקום כבר יותר מדי זמן. היא עדיין טובה והציונים בהתאם אבל הגיע הזמן לצאת מהשמרנות. נראה שהם לא שמו לב למשחקים מערביים שיצאו בעשר שנים אחרונות.
ובכלל לא ראו שימוש בפיצ'רים של ה3DS... בינתיים. סך הכל יש מלא פוטנציאל לזלדה ל3DS ובנתיים זה נראה חסר מעוף.

2. יושי איילנד החדש פשוט נראה גרוע מבחינה גרפית. מדהים איך המשחק לSNES נראה טוב יותר. עדיף שהיו משפרים אותה שלא תהיה מפוקסלת. זה כבר לא נראה כמו צבעי פנדה.

3. פיקמין 3תמונה
חבל שצריך לקנות וויו בישבילו...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 אפריל 2013, 20:59

DrKeo כתב:אז אנשים שקנו WIIU חיכו חמישה חודשים וכל מה שהם קבלו זה הכרזה על האח החורג של NSMB? אוי אוי אוי, ככה נינטנדו מנסה לשכנע אותי לקנות WIIU?

כן, בכל זאת, לא סתם קראו לזה "נינטנדו דיירקט ממוקד 3DS". ה-Wii U בקושי הוזכרה שם - היה לה נינטנדו דיירקט במיוחד משלה לפני חודשיים בערך, בו הוכרז מה שנראה כמו ההמשך ל-Xenoblade ו-Fire Emblem X SMT ו-Wind Waker HD. גם אז לא היה מדובר לדעתי בחדשות מלהיבות במיוחד, בוודאי לא בכאלה שיגרמו ליותר מדי אנשים לקנות קונסולה - אבל אז לפחות הביקורת היתה במקומה, כי היה מדובר באירוע שממוקד בקונסולה, לא כמו עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 אפריל 2013, 21:02

bling כתב:

גם אנשים ממש מתחרפנים מ earthbound,אין לי מושג למה אבל זה נראה כאילו שהם שמחים על ההכרזה הזו יותר מאשר מאריו ראשי חדש,אז כנראה בשביל מעריצי נינטנדו הם סיפקו את הסחורה.

Earthbound זה משחק קאלט נדיר מאוד, שלא היה זמין באופן רשמי במערב מאז שיצא במקור (גם אז זה היה בכמות מאוד מוגבלת) בגלל כל מיני בעיות של זכויות יוצרים וכאלה. מעריצי נינטנדו התחננו לקבל את המשחק הזה כבר שנים - ונינטנדו תמיד התעלמה מהם. ההתלהבות עכשיו היא בעיקר אלמנט ההפתעה - אנשים פשוט וויתרו על אפשרות לשחק במשחק הזה שוב בצורה רשמית, ופתאום זה מתאפשר להם, אחרי איזה 10 שנים שהם כל הזמן מדברים על ומתלוננים על זה בכל פינה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אפריל 2013, 21:19

אנשים לא מבינים ,כן זלדה לינק לעבר מיושן להיום ,אבל עדין מישחק מאוד טוב
מי שלא שיחק לא יבין ,המשחקיות+המוזיקה+הגרפיקה שמתאימה מאוד לסוג המישחק +התחושת השג שמצליחים למצוא פיתרון למכשול כזה או אחר
זה מה שעושה את המישחק
אני אישית מאוד רוצה לקנות 3DS ,בגלל המישחקים האחרונים

ולא יודע עם אני ישבר ויקנה משומש ,או יצליח לחכות למודל משופר

עם היה XL במשומש במחיר טוב היתי כבר קונה ,אבל עדין לא ראיתי כאלו בארץ
והחנויות מוכרות במחיר יקר בישראל

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 21:29

bling כתב:

זלדה חדש ומעניין ומגניב, יכול לגרום לי לרצות לקנות 3DS. זלדה שנראה בול כמו זלדה שיצא לפני 20 שנה וכנראה יהיה נוסחאתי ומשעמם כמו כל הזלדה האחרונים, לא גורם לי לרצות לקנות 3DS.
אני מת על LTTP. אני זוכר את עשרות השעות ששיחקתי בו.
זה לא עושה את ההכרזה הזאת להכרזה מרגשת. זה משעמם ובנאלי, בדיוק כמו שרימייק של זלדה ישן לWIIU זה משעמם ובנאלי.

גם לי לא ברור למה אנשים מתחרפנים מEARTHBOUND. הוא התיישן ממש ממש רע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 21:54

בנוסף הקהילה כבר לפני איזה 10 שנים תרגמה את EB במלואו ושחררה את הרום שנמצא בכל אתר רומים באינטרנט. מי שרצה לשחק את EB ב10 שנים האחרונות פשוט הלך לאינטרנט והוריד אותו, זה גם מה שאני עשיתי. זה גם לא עשה יותר מדי נקיפות מצפון בלהתחשב בזה שנינטנדו סרבה לתרגם ולשחרר אותו במערב.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 אפריל 2013, 22:09

DrKeo כתב:אז אנשים שקנו WIIU חיכו חמישה חודשים וכל מה שהם קבלו זה הכרזה על האח החורג של NSMB? אוי אוי אוי, ככה נינטנדו מנסה לשכנע אותי לקנות WIIU?

נכון, גם אני לא השתכנעתי. זו עוד מריחה. אני מחכה ל-E3, לראות מה תכריז שם. אני יודע שמריו תלת ממדי חדש יוכרז. זה הבשר שאני מצפה לו.

גם Pikmin 3 לא מעניין אותי כלל.

מה שכן, החשיפות ל-3DS היו די מרשימות וכיפיות. זלדה נראה לא רע, שומר על הרוח היצירתית של הסדרה, וגם יושי החדש נראה טוב וכיפי. אלה משחקים שאני מעריך לנייד יותר מאשר לנייח.

אגב, Luigi Mansion 2 שמשחק בימים אלה ב-3DS הוא פשוט אדיר. אחד היותר טובים ששיחקתי השנה, לכל קונסולה. יצירתי, מגוון, משעשע, מבריק וממכר מאוד. זה משחק הנייד הכי טוב ששיחקתי מעולם. נקודה. הוא גם עמוס עד אין קץ בדברים לגלות ולאסוף (ממוצע 86% לאחר 37 ביקורות). ממליץ מאוד למי שהתלבט.

וכזכור, אני לא מאוהבי המשחק המקורי ל-GameCube שהרגיש קצר ודל מאוד, אך המשחק הזה הוא כל מה שהיה צריך להיות קודמו ולא היה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 22:38

הראו גם עוד פרטים למריו RPG הבא:

נראה סבבה, חוץ מזה שמדובר בעוד מיחזור משעמם של מה שהם עשו כבר בDS. שלוש פעמים...

נינטנדו נראים לי ממש עייפים :/
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 22:48

רונן כתב:

נכון, גם אני לא השתכנעתי. זו עוד מריחה. אני מחכה ל-E3, לראות מה תכריז שם. אני יודע שמריו תלת ממדי חדש יוכרז. זה הבשר שאני מצפה לו.

גם Pikmin 3 לא מעניין אותי כלל.

מה שכן, החשיפות ל-3DS היו די מרשימות וכיפיות. זלדה נראה לא רע, שומר על הרוח היצירתית של הסדרה, וגם יושי החדש נראה טוב וכיפי. אלה משחקים שאני מעריך לנייד יותר מאשר לנייח.

אגב, Luigi Mansion 2 שמשחק בימים אלה ב-3DS הוא פשוט אדיר. אחד היותר טובים ששיחקתי השנה, לכל קונסולה. יצירתי, מגוון, משעשע, מבריק וממכר מאוד. זה משחק הנייד הכי טוב ששיחקתי מעולם. נקודה. הוא גם עמוס עד אין קץ בדברים לגלות ולאסוף (ממוצע 86% לאחר 37 ביקורות). ממליץ מאוד למי שהתלבט.

וכזכור, אני לא מאוהבי המשחק המקורי ל-GameCube שהרגיש קצר ודל מאוד, אך המשחק הזה הוא כל מה שהיה צריך להיות קודמו ולא היה.

כן, ה3DS קבלה הכרזות יפות. היא מתפתחת לאט להיות קונסולת נינטנדופילים לא רעה בכלל. מצד שני קצת עצוב לי על הWIIU, זאת קונסולה שהייתי רוצה לנצל עם כל הכותרים הגדולים לפני שהדור הבא יהיה בפול כוח ויגמד לי את כל משחקי נינטנדו הגדולים, הייתי רוצה לראות את מריו, זלדה ומטרויד יוצאים עוד השנה ועד תחילת שנה הבאה בכדי שאני אוכל להנות מהם כמו שאני נהנה ממשחקי דור נוכחי, בלי להרגיש שאני משחק דור אחורה. טוב נו, זה כבר לא יקרה אבל נקווה שלפחות נקבל משחקים איכותיים בתחום הזה. * מתגעגע לימי הN64 :( *

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 אפריל 2013, 23:13

אגב, הבנתי ש-Super Luigi U זה בכלל DLC למשחק המריו שיצא לאותה קונסולה. אז זה עוד איכשהו נסלח...
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 23:19

רונן כתב:אגב, הבנתי ש-Super Luigi U זה בכלל DLC למשחק המריו שיצא לאותה קונסולה. אז זה עוד איכשהו נסלח...

זה מעודד כי זה יהיה בטח 10$ ולא 60$, זה פחות מעודד כי זה לא משחק מלא שיכול למלא טיפה את הריק הענק שיש על הWIIU. אמרו משהו על תאריך לפיקמין 3?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2013, 23:29

DrKeo כתב:זה מעודד כי זה יהיה בטח 10$ ולא 60$, זה פחות מעודד כי זה לא משחק מלא שיכול למלא טיפה את הריק הענק שיש על הWIIU. אמרו משהו על תאריך לפיקמין 3?

כן יוצא ב 14 ליולי ביפן וב 4 לאוגוסט בארה״ב ,גם כן ״משחק השקה״...

ד.א זה נראה שנינטנדו כמו רוב החברות היפניות פשוט מתקשות עם הטכנולוגיה והפיתוח לדור הבא ולכן ההספק המסכן,העניין זה שלקח ליפנים קצת זמן להשתפשף עד שהתרגלו לפיתוח בדור הבא (ועדיין רובן מפגרות מאוד ביחס למערב מבחינת טכנולוגיה) בעוד שנינטנדו רק עכשיו ביצעו את הקפיצה,אני משער שזה מה שהורס להם את ההשקה עם ה WIIU שהרי ב wii ובשאר הקונסולות לפחות בהשקה הם סיפקו את הסחורה עד שהם קרסו תחת העומס,פה חוץ ממשחקים די פרימיטיבים טכנולוגית המצב לא נראה משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אפריל 2013, 00:05

bling כתב:כן יוצא ב 14 ליולי ביפן וב 4 לאוגוסט בארה״ב ,גם כן ״משחק השקה״...

ד.א זה נראה שנינטנדו כמו רוב החברות היפניות פשוט מתקשות עם הטכנולוגיה והפיתוח לדור הבא ולכן ההספק המסכן,העניין זה שלקח ליפנים קצת זמן להשתפשף עד שהתרגלו לפיתוח בדור הבא (ועדיין רובן מפגרות מאוד ביחס למערב מבחינת טכנולוגיה) בעוד שנינטנדו רק עכשיו ביצעו את הקפיצה,אני משער שזה מה שהורס להם את ההשקה עם ה WIIU שהרי ב wii ובשאר הקונסולות לפחות בהשקה הם סיפקו את הסחורה עד שהם קרסו תחת העומס,פה חוץ ממשחקים די פרימיטיבים טכנולוגית המצב לא נראה משהו.

האמת שנראה שנינטנדו התחילה להתקשות בקיוב. עד הקיוב הם היו המלכים, המשחקים הכי יפים, גרפיקה מדהימה, מי יכל לגעת בכלל בגרפיקה שהם הפיקו מהN64? בקיוב כבר חברת צד ג' בכלל עשתה את הגרפיקה הכי יפה בהשקה (F5), אחרי זה המשחקים הכי יפים לקונסולה היו מטרויד פריים (שנעשה על ידי חברה מערבית שנינטנדו קנתה באמצע תהליך הפיתוח) ומאוחר יותר RE4 שנעשה על ידי קאפקום. נינטנדו לא הצליחו לשלוט בגרפיקה על הקונסולה של עצמם בקיוב, בWII אף אחד חוץ מהם לא ניסה אבל היא באמת הייתה פי 2 יותר חזקה מהקיוב אז לא מובן לי למה לא ראינו משחקים שנראים טוב אפילו כמו RE4. ומהWIIU אני מצפה לאותו דבר, גרפיקה לא רעה אבל הם לא יגיעו לטופ שצד ג' יעשה.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 אפריל 2013, 00:06

אגב נינטנדו, אז פיפא 14 שהוכרז היום לפחות כרגע לא הוכרז לWIIU בשום גרסא ומדובר בפרנצ'ייז שיוצא גם לטוסטרים. מה עניין מה קרה בין שתי החברות שאפילו סדרות כאלה פוסחות על הWIIU (ועושה רושם שגם על 3DS).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 01:45

באמת צריך תרד שנקרא תרד נינטנדו? לא חבל שזה פשוט יתדרדר בשלב כלשהו ללחבוט בגופה?

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אפריל 2013, 07:27

swym כתב:באמת צריך תרד שנקרא תרד נינטנדו? לא חבל שזה פשוט יתדרדר בשלב כלשהו ללחבוט בגופה?

אני לא אתפלא אם זה יהיה הת'רד הכי פופולרי פה :)
רונן, לא להתדרדר גם אם הם התחילו!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 09:20

היה דירקט ממש מזעזע! מה זה הדבר הזה??? לצערי נינטנדו חובטת בעצמה שוב ושוב. זה הזלדה החדש???

אם ב-E3 2013 לא מכריזים על Super Mario Galaxy 3 או משהו בסדר גודל הזה, אני מתאבד. או לפחות מאבד את אמוני בנינטנדו.

נ.ב. כבר יש אשכול קונסולות מרכזי. בטוחים שצריך אשכול נפרד לנינטנדו?

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 18 אפריל 2013, 09:41

GolanBerlin כתב:היה דירקט ממש מזעזע! מה זה הדבר הזה??? לצערי נינטנדו חובטת בעצמה שוב ושוב. זה הזלדה החדש???

אם ב-E3 2013 לא מכריזים על Super Mario Galaxy 3 או משהו בסדר גודל הזה, אני מתאבד. או לפחות מאבד את אמוני בנינטנדו.

נ.ב. כבר יש אשכול קונסולות מרכזי. בטוחים שצריך אשכול נפרד לנינטנדו?

*facepalm*

תשחק קודם ב-Link To The Past, אני אישית חושב שזה המשחק דו מימדי הטוב ביותר טוב ונהניתי יותר מ-Ocarina Of The Time

ואם אני לא טועה, עוד חודשיים יציגו משחק מריו חדש שהוא יהיה ההמשך רוחני ל-Galaxy.

בכל מקרה אני די מרוצה, הכריזו גם על Bravely Default.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 10:00

מה הקשר פייספאלם? זכותי לא לאהוב את הזלדה.

אגב, גם אתה פרשת מקונסולס?

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 18 אפריל 2013, 10:19

GolanBerlin כתב:מה הקשר פייספאלם? זכותי לא לאהוב את הזלדה.

אגב, גם אתה פרשת מקונסולס?

"אני מתאבד" זה הקשר, חשבתי שאתה כבר לא אוהב את נינטנדו

ולא פרשתי, פשוט נכנס מדי פעם ב..... ואין הרבה הודעות חדשות

למה אתה פרשת?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 172 אורחים