ת'רד Nintendo

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: ת'רד Nintendo

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 10:58

MagmaJet כתב:
"אני מתאבד" זה הקשר, חשבתי שאתה כבר לא אוהב את נינטנדו

ולא פרשתי, פשוט נכנס מדי פעם ב..... ואין הרבה הודעות חדשות

למה אתה פרשת?

לא פרשתי, אני פשוט הנמכתי פעילות כי זה הפך לבית קברות. אני עדיין כותב שם לפעמים.

אתה עדיין בכינוי Luigi?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אפריל 2013, 11:56

swym כתב:באמת צריך תרד שנקרא תרד נינטנדו? לא חבל שזה פשוט יתדרדר בשלב כלשהו ללחבוט בגופה?

אני חושב שכל עוד הת׳רד פעיל ומושך תגובות יש לו לגמרי זכות קיום,גם אם התגובות שהוא מושך הן בעיקר חבטות כלפי נינטנדו :-)
זה צריך גם להיות עקרון מנחה לכל מי שפותח ת׳רד חדש,לא צריכה להיות מגבלה מלבד השאלה האם הת׳רד יעניין מספיק וימשוך תגובות או שהוא יצלול לו לתהום הנשייה כשהגיבו סכ״ה 2 אנשים...

במקרה הזה אפשר לבצע הפרדה כי נינטנדו היא עוף מוזר וייחודי בנוף המשחקים,להפריד בין הפס3 וה360 זה די חסר טעם כי 95 אחוז ממשחקיהם חופפים ככה שלמעשה הן קונסולות כמעט זהות ואין טעם להפריד דיונים שלהם ולדלל אותם.
נינטנדו מהבחינה הזו נמצאת באטמוספרה משלה ולכן אין בעיה שתחזיק דיון ייחודי משלה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 אפריל 2013, 12:01

אני מתלהב מזלדה ל3DS. גם האי של יושי נראה לי סבבה ואני אישית שיחקתי בו כשהייתי ילד אז לא נראה לי שזה ירגיש לי ממוחזר. רק מדכא שהם חייבים להיות כאלה גרזנים במחירים שלהם.

@רונן... רוצה למכור לי את המשחק לואיג'י אחרי שתסיים איתו?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 אפריל 2013, 13:02

ששון כתב:אני לא אתפלא אם זה יהיה הת'רד הכי פופולרי פה :)
רונן, לא להתדרדר גם אם הם התחילו!

חחח אני באמת לא מבין את זה. אם יש אנשים שנהנים מהדיון הנפרד הזה לנינטנדו, למה לא לכבד זאת?

באמת הערה מיותרת ועל כל אחד להשקיע אנרגיות טובות בדיונים שיכול לתרום בהם בצורה חיובית.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אפריל 2013, 14:00

swym כתב:באמת צריך תרד שנקרא תרד נינטנדו? לא חבל שזה פשוט יתדרדר בשלב כלשהו ללחבוט בגופה?

יכול להיות, אבל נינטנדו עדין אחת החברות הכי חשובות ומעניינות בתעשייה (גם אם העניין נובע כרגע מכמה שהם הפכו לצל של עצמם), אז נראה לי שיש מקום לדיון.
אני גם מסכים עם כלל האצבע של "אם הדיון פעיל ולא צולל לעמוד הבא, אז יש לו מקום".
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 18 אפריל 2013, 15:16

נכון זה למה אני לא רואה את עצמי נכנס לדיוני ניטנדו האלה,זה ירגיש לי יותר אישית כמו לרקוד מעל הגופה מאשר לחבוט בה,ודנתי בעבר כבר מה אני חושב פעם אחת והספיק לי
חובבי ניטנדו,אתם לא צריכים לקחת אותנו ברצינות הכול זה עניין של טעם,אם ניטנדו בלבד בלי שום קונסולה נוספת עושים לכם את זה שיובשם לכם :D

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 17:12

bling כתב:אני חושב שכל עוד הת׳רד פעיל ומושך תגובות יש לו לגמרי זכות קיום,גם אם התגובות שהוא מושך הן בעיקר חבטות כלפי נינטנדו :-)
זה צריך גם להיות עקרון מנחה לכל מי שפותח ת׳רד חדש,לא צריכה להיות מגבלה מלבד השאלה האם הת׳רד יעניין מספיק וימשוך תגובות או שהוא יצלול לו לתהום הנשייה כשהגיבו סכ״ה 2 אנשים...

במקרה הזה אפשר לבצע הפרדה כי נינטנדו היא עוף מוזר וייחודי בנוף המשחקים,להפריד בין הפס3 וה360 זה די חסר טעם כי 95 אחוז ממשחקיהם חופפים ככה שלמעשה הן קונסולות כמעט זהות ואין טעם להפריד דיונים שלהם ולדלל אותם.
נינטנדו מהבחינה הזו נמצאת באטמוספרה משלה ולכן אין בעיה שתחזיק דיון ייחודי משלה.

זה לא רק שיקול של האם התרד פעיל, זה שיקול של גם האם פיצול יתר או איחוד יתר הורג תרדים אחרים: יכול להיות שעכשיו שני אנשים יפתחו דיונים מקבילים על נושאים קרובים, ובסופו של דבר בגלל הפיצול והבלאגן שניהם יצללו לעמוד הבא במקום שיהיה דיון אחד מוצלח ופעיל.

במקרה הזה, האם באמת יש טעם לפתוח דיון עבור נינטנדו שמרכז את כל הקונסולות שלה בגלל ש"היא עוף מוזר", אבל לא עבור מיקרוסופט (שחובקת גם עסקי תוכנה וטלפונים) או עבור סוני (שמלבד שתי קונסולות גם נמצאת חזק במוצרי אלקטרוניקה)? בסופו של דבר נדמה לי שכל אחת מהן מפיצה בשנה יותר משחקים אקסלוסיביים מנינטנדו עצמה - לפחות עבור הקונסולות הסלוניות. מצד שני, אם כבר מקדישים דיון לקונסולות של נינטנדו, האם יש היגיון בתרד מאוחד עבור ה-WiiU וה-3DS שהן שתי פלטפורמות שונות לחלוטין עם מאפיינים אחרים? למה שלא יהיה דיון נפרד לכל אחת מהקונסולות? הרי לרוב המשחקים של הWiiU וה-3DS אין כמעט שום דבר משותף. שלא נדבר על זה שתרד מהסוג הזה נמצא בסיכון די גבוה לפליימינג.

המטרה היא שהפורום יהיה ידידותי גם למשתמשים חדשים: כשהם באים לחפש מידע על נושא מסוים הם לא יצטרכו לדוג אותו בין שלושה דיונים שונים כי מישהו פתח תרד נינטנדו, מישהו אחר מגיב על הWiiU בדיון הדור הבא, ומישהו אחר מדווח על המשחקים שלה במשחקי 2013. ומצד שני, גם כשאנשים באים להוסיף משהו חדש צריך שיהיה להם ברור וקל להבין איפה הם צריכים לכתוב אותו. מידע ברור ונגיש לכולם ימנע גם טחינה חוזרת ונשנית של אותם הנושאים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 אפריל 2013, 17:17

"תשחק קודם ב-Link To The Past, אני אישית חושב שזה המשחק דו מימדי הטוב ביותר טוב ונהניתי יותר מ-Ocarina Of The Time"

גם אני
OOT ,היה הרבה יותר פורץ דרך בזמנו
אבל לינק לעבר לטעמי היה מישחק הרבה יותר טוב

השליטה היתה הרבה יותר חלקה ,וזורמת
ואני הרבה יותר אוהב את המוזיקה בלינק לעבר ,ואת הגרפיקה

לינק לעבר הרבה פחות שאפתני ,סך הכל זה היה שידרוג הנוסחה מזלדה 1 לקונסולה הרבה יותר חזקה
OOT כבר לקחה את הסדרה לעולם 3D ,ולזמנו זה היה אחד המישחקי 3D הטובים ביותר ,אבל אז מישחקי 3D עדין לא היו ברמה של מישחקי 2D לטעמי

זה היה שלב מעבר שמפתחות למדו לעשות מישחקי 3D ,עם פלטפורמות לא מספיק בשלות לזה לטעמי
רק שיצא הדרימקסט ובמקביל החומרה בPC ישתדרגה ,התחלנו לראות מישחקי 3D שהיו טובים יותר ממישחקי 2D

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 17:52

אני עדיין חושב שעדיף שיהיה אשכול לכל הקונסולות. למה לפצל?

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אפריל 2013, 18:27

גולן, מה דעתך על ה3DS?
עד כמה הוא גדול ומגושם כמו שהוא נראה בתמונות?
אני שוקל לחכות לגרסא הרזה כדי לקנות מכשיר שמנמן בזול.
אתה עדיין רוצה למכור את שלך?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 18:31

ששון כתב:גולן, מה דעתך על ה3DS?
עד כמה הוא גדול ומגושם כמו שהוא נראה בתמונות?
אני שוקל לחכות לגרסא הרזה כדי לקנות מכשיר שמנמן בזול.
אתה עדיין רוצה למכור את שלך?

הוא בכלל אבל בכלל לא גדול ומגושם. הוא מאד קל ונוח.

אני בספק אם תצא גרסה רזה, כי איפה עוד אפשר להרזות כאן?

וכרגע לא מעוניין, כי אולי בעתיד יהיה כותר ששווה לקנות. בינתיים אין כלום.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אפריל 2013, 18:35

תסתכל על ההבדל בין הDS המקורי לDS לייט.
לדעתי הם עשו את ה3DS מכוער בכוונה כדי שגרסאת הלייט תבלוט.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 18:37

אני ממש חולק עליך. ה-3DS הוא סקסי בטירוף, ואני מקור יותר אמין ממך כי לי יש 3DS, ואתה רק ראית תמונות שלו.

גם אם ייצא 3DS לייט, לא יודע אם שווה להחליף את השמן בלייט. זה לא שיש משהו מעניין ל-3DS בחצי שנה הקרובה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אפריל 2013, 21:20

והנה בוס מזלדה החדש:
http://kotaku.com/this-is-what-a-boss-b ... -476202679

כן זה בדיוק אותו אחד מLTTP :) רק קל יותר כי יותר קל לכוון לו על הזנב כשאפשר לזוז ב360 מעלות.
גם הדנג'ן מרגיש מוכר...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 אפריל 2013, 21:30

אפשר להוציא גירסה עם מסכים טובים יותר
2 אנלוגיות בימקום 1
וזמן בטריה טוב יותר

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 18 אפריל 2013, 21:38

עוד משהו שלדעתי נינטנדו עשתה בכוונה - אנלוג אחד, רק כדי שנשלם על השני.
ושאחר כך תצא גרסא עם שניים מובנים.

אבל בזלדה לא חושב שצריך שניים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אפריל 2013, 01:00

swym כתב:זה לא רק שיקול של האם התרד פעיל, זה שיקול של גם האם פיצול יתר או איחוד יתר הורג תרדים אחרים: יכול להיות שעכשיו שני אנשים יפתחו דיונים מקבילים על נושאים קרובים, ובסופו של דבר בגלל הפיצול והבלאגן שניהם יצללו לעמוד הבא במקום שיהיה דיון אחד מוצלח ופעיל.

במקרה הזה, האם באמת יש טעם לפתוח דיון עבור נינטנדו שמרכז את כל הקונסולות שלה בגלל ש"היא עוף מוזר", אבל לא עבור מיקרוסופט (שחובקת גם עסקי תוכנה וטלפונים) או עבור סוני (שמלבד שתי קונסולות גם נמצאת חזק במוצרי אלקטרוניקה)? בסופו של דבר נדמה לי שכל אחת מהן מפיצה בשנה יותר משחקים אקסלוסיביים מנינטנדו עצמה - לפחות עבור הקונסולות הסלוניות. מצד שני, אם כבר מקדישים דיון לקונסולות של נינטנדו, האם יש היגיון בתרד מאוחד עבור ה-WiiU וה-3DS שהן שתי פלטפורמות שונות לחלוטין עם מאפיינים אחרים? למה שלא יהיה דיון נפרד לכל אחת מהקונסולות? הרי לרוב המשחקים של הWiiU וה-3DS אין כמעט שום דבר משותף. שלא נדבר על זה שתרד מהסוג הזה נמצא בסיכון די גבוה לפליימינג.

המטרה היא שהפורום יהיה ידידותי גם למשתמשים חדשים: כשהם באים לחפש מידע על נושא מסוים הם לא יצטרכו לדוג אותו בין שלושה דיונים שונים כי מישהו פתח תרד נינטנדו, מישהו אחר מגיב על הWiiU בדיון הדור הבא, ומישהו אחר מדווח על המשחקים שלה במשחקי 2013. ומצד שני, גם כשאנשים באים להוסיף משהו חדש צריך שיהיה להם ברור וקל להבין איפה הם צריכים לכתוב אותו. מידע ברור ונגיש לכולם ימנע גם טחינה חוזרת ונשנית של אותם הנושאים.

אין ממש סיבה לדבר על הWIIU בדיון הדור הבא, כי מדובר בקונסולת דור נוכחי, שהגיע באיחור "קטן". גם במקרה ואתה מתעקש להציב אותה בעמדת נחיתות מביכה כזאת, אז אפשר לדבר שם על הWIIU בהשוואה לקונסולות הדור הבא ופה על הWIIU, בלי השוואות לקונסולות אחרות.
אין סיבה לדבר על הWIIU בת'רד על התעשייה ב2013, כי מדובר על ת'רד שבו מדברים על כל מה שקורה/יקרה ב2013 ואין לו דיון ייעודי (כמו שיש ת'רד ייעודי לחלק מהמשחקים).

אני מסכים שיש חסרונות לפתיחת יותר מדי נושאים ייעודיים, אבל אני לא חושב שהם יותר מזניחים, במקרה הזה.
תמונה

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 19 אפריל 2013, 07:41

אתה צודק לגבי Wii U אבל עדיין, נינטנדו עדיין שחקנית חשובה והיא הכי משפיעה בתעשייה דווקא מכולם
אני די בטוח שימשיכו לדבר עליה פה מה שקורה ב2013 ואילך אבל רק על המשחקים שלה ולא של צד ג'

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אפריל 2013, 10:31

ששון כתב:עוד משהו שלדעתי נינטנדו עשתה בכוונה - אנלוג אחד, רק כדי שנשלם על השני.
ושאחר כך תצא גרסא עם שניים מובנים.

אבל בזלדה לא חושב שצריך שניים.

תלוי איזה זלדה
בלינק לעבר 2 לא חושב שתיהיה שליטה על מצלמה או כוונת

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 15:07

פורום ייעודי לנינטנדו רק יתרום כאן לסדר הטוב כי יש כאן כמה שרק המילה "נינטנדו" מדליקה להם את הפיוז, אז הם לא צריכים לראות את שמה מפוזר בכל הפורום. צריך להתחשב בהם. אנשים יוצרים פליימינג, לא דיונים. מי שמעורר פליימינג מתלונן שהדיון הנפרד הזה עלול ליצור פליימינג.

ואפשר לדון בלי לקחת את נינטנדו בצורה אישית. גם לי יש ביקורות כלפי נינטנדו, לא מספקת אותי מספיק, אבל אני לא חופר כל הזמן בעקיצות ילדותיות כאילו פגעה בשמי הטוב. מה שמעניין לי, אני אתייחס לכך. מה שפחות - אציין שלא מעניין. גם ביקורות צריך לדעת כיצד להשמיע.

אה, למי ששאל האם אמכור את Luigi Mansion: התשובה שלילית. משחק מבריק עם המון תוכן, גם די ארוך :-)

ולגבי זלדה החדש: אף פעם לא התחברתי למשחק הראשון, אבל זיהיתי כמה רעיונות חמודים במשחק החדש. נמתין ונראה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2013, 16:25

זה המקום לצחוק על כך ש NFS MW מכר פחות מ10אלף עותקים על הווי יו ב NPD? זה המקום לצחוק על הביצועים המזעזעים של הקונסולה?

על בסיס שבועי:

תמונה

על בסיס חודשי:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 אפריל 2013, 18:38

רונן, אין שום טעם לפתוח פורום נפרד לנינטנדו. הכל צריך להיות בפורום אחד. אבל עוד יותר מצחיקים אותי זה האנשים פה שחושבים שאין מקום בכלל לדבר על ה-Wii U, כאילו הם חשובים מספיק כדי להחליט שקונסולה מסוימת אמורה להיות מחוץ לתחומי הדיון. :lol: מי אתם שתקבעו של-Wii U אין מקום בדור הבא, וכי היא קונסולת הדור הנוכחי? רק בגלל שאתם לא מרוצים ממנה, זה לא נותן לכם את הזכות להחליט שהקונסולה מחוץ לתחום.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 19:09

תן להם לקשקש בויכוח האינפנטילי הזה. אנשים מתנהגים כאילו נינטנדו היא שק חבטות והם נראים נהנים מכך ("זה המקום לצחוק על כך ש..."). זו תרומתם היחידה לדיון. באמת שאינני מבין את זה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 19 אפריל 2013, 19:20

רונן, התגעגעתי לתגובות שלך :)

תגיד, כבר שיחקת ב-SS שכל כך ציפת לו?
אם כן מה התרשמותך?

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 19 אפריל 2013, 19:27

זה לא זה,
היה הרבה הייפ סביב ווי U כולם חשבו שזה יהיה באמת דור הבא אבל בסופו של דבר הכל היה לשווא..
הרבה למדו מהווי שהוא לא היה בסופו של דבר הכי מוצלח (כן היו לו משחקים מאוד מעולים אבל לא תמיכה מצד ג' וחסרות לה תכונות שיש לPS360)
אי אפשר לחזור על זה פעם שנית, זה טוב שהם מחדשים מבחינת רעיונות אבל הם לא מתקדמים מספיק טכנולוגית כדי להתאים את עצמם לימים של היום

אני רוצה שתהיה לי קונסולה שאוכל להנות גם מהמשחקים של נינטנדו וגם מצד ג' ראוי ושלא אצטרך לקנות 2 קונסולות רק בשביל לשחק במשחקי נינטנדו
ולצערי הדבר חוזר על עצמו והפעם בצורה יותר גרועה - חלשה משמעותית מהמתחרות, מוכרת פחות טוב מגיימקיוב אז אין שום סיכוי לצד ג'

החלום שלי שנינטנדו תהיה כמו סגה... אבל בנתיים יש להם 3DS שמכניס להם כסף

(מגניב שיש פה מוד שמראה לי הודעות חדשות בזמן שאני כותב פה)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 187 אורחים