ת'רד Nintendo

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: ת'רד Nintendo

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2013, 20:20

רונן כתב:תן להם לקשקש בויכוח האינפנטילי הזה. אנשים מתנהגים כאילו נינטנדו היא שק חבטות והם נראים נהנים מכך ("זה המקום לצחוק על כך ש..."). זו תרומתם היחידה לדיון. באמת שאינני מבין את זה.

אני הבאתי מידע חשוב לגבי הווי יו. מה לעשות שהוא עלוב ולכן קשה לא לצחוק עליו. המצב של הקונסולה על הפנים ואין שום דבר באופק. בחודש מרץ יצאו לקונסולה 4 משחקים אך זה לא עזר לחומרה במאומה. אני יודע שאתה רוצה לשחק רק משחקים של נינטנדו אבל זה לא משנה את העובדה שמדובר בחרפה של קונסולה ושל שיגור באופן אובייקטיבי ולצד ג' יש רק יותר סיבות לפנות לה עורף.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 21:05

ששון כתב:רונן, התגעגעתי לתגובות שלך :)

אז עכשיו אתה יכול להמשיך ליהנות, ערן :)

תגיד, כבר שיחקת ב-SS שכל כך ציפת לו?
אם כן מה התרשמותך?

בטח. משחק ענק בהחלט. היו לי כמה סייגים לגביו, אבל קטנים יחסית. באמת מבריק, מרתק ועשוי טוב.

אם תרצה לדעת מהם הסייגים אז זה מקדש אחד שהיה הרבה פחות מורכב וטוב מהאחרים, גם קצר מאוד יחסית אליהם (חוסר אחידות), והיה איזשהו קטע שהרגיש לי כמו ניסיון מלאכותי להאריך מעט את משך המשחק, הרגיש מיותר (הקטע עם הקרון).

MagmaJet כתב:זה לא זה,
היה הרבה הייפ סביב ווי U כולם חשבו שזה יהיה באמת דור הבא אבל בסופו של דבר הכל היה לשווא..

נו, בסדר. הקונסולה מאכזבת בינתיים, הנה אתם שומעים גם אותי אומר זאת, אבל אני לא מתעכב בכך. יותר מאשר אתם מלקיאים את נינטנדו, אתם מלקיאים את עצמכם. זה לא שאין אלטרנטיבות נפלאות, כמו ה-PS3 או PS4. מדברים על מה שטוב ומעניין, לא מבין מה הטעם להתעכב בכל מה שלא מעניין.

ואני לא אומר שאסור להתבטא, אבל זה כבר הפך לאובססיה. מזמן.

kaz כתב:אני הבאתי מידע חשוב לגבי הווי יו...

שים לב מה כתבתי בהודעתי הקודמת שלה הגבת: "זו תרומתם היחידה לדיון".

הבעיה זה שאתם עוסקים רק בכך. זה מזמן הפך לפאתטי, יותר מאשר הטכנולוגיה והתמיכה ב-WiiU היא פאתטית.

אני יודע שאתה רוצה לשחק רק משחקים של נינטנדו...

לצפות שיפסיקו לדבר שטויות זו בקשה מוגזמת, ואני מטומטם שאני ממשיך לנסות.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 19 אפריל 2013, 21:31

אני לא מלקיא את נינטנדו או מלקיא את עצמי או מה שלא יהיה

אני עדיין אוהב את נינטנדו ואני מאוד אוהב את 3DS ויש לי הרבה מה לקנות עבורו אבל הם התנהלו לא נכון עם ווי U ואני מאוד רוצה שהם יחזרו לגדולתם (האמיתית) בתחום קונסולות ביתיות. אני לא יכול להחזיק 2 קונסולות בבית כי זה כבר מעבר לשיקולים כלכליים
אני בנתיים דוחה את הקנייה שלי או שאחכה לקונסולת דור הבא האמיתית שתריץ משחקי ווי U.

זה לא אובססיה לעקוץ את ווי U, כל אחד מבטא את האכזבה שלו מזה אבל כן אני מסכים שיש אנשים שעוקצים חופשי (במיוחד אלה שגדלו רק על פלייסטיישן או מיקרוסופט)
זה כמו שתגיד שזה לגיטימי לעשות מחאת אוהלים בגלל המחירי דירות ויש כאלה שיבואו רק להפגין ולראות הופעה של אייל גולן בהפגנה בקיץ 2011 אז נו אותו דבר
הרוב רוצים אותו דבר ואמרת שאתה גם קצת מאוכזב מזה, אתה לא בחרת לעקוץ אבל אתה גם רוצה שהיא תהיה כמו שהרוב רוצים

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 22:41

ברור שהייתי רוצה שיהיו לה ביצועים טובים יותר, אבל זה המצב. כל עוד אין לי מניות בחברה, זה באמת לא פוגע בי מאוד, מלבד קבלת פחות משחקים אדירים שאני אוהב מנינטנדו. כמה שנצעק ונתלונן, זה לא באמת ישפר את המציאות. גם סגה הייתה החברה הכי אהובה עליי, והנה היא הפסיקה לייצר קונסולות ואיכותה הידרדרה מאוד. גם לאחר ש-Rare נמכרה למייקרוסופט נחמץ לבי מאוד. האם השמים נפלו בגלל כל אלה?

העניין הוא, ואני לא מדבר עליך כאן, שאנשים עושים הכללה גורפת. לוקחים חברה שפופולארי לחבוט בה, ומתעלמים מכך שהיא עדיין בכל זאת חברה חשובה ובעלת צוותי פיתוח מבריקים ומשפיעים. אנשים מחפשים רק רע וממש מתמוגגים מכך כאינפנטיליים ("מה אתה רוצה, בסה"כ הבאתי ידיעה חשובה..."). זו באמת אובססיה. אין לי עניין לגונן על נינטנדו כפי שיש לי עניין לבקר התנהגויות צורמות.

גם חיים בסרט לגבי היחס שלי לנינטנדו ומייחסים לי שקרים לגביה ("אתה רוצה לשחק רק במשחקיה", בין שלל ה"פנינים"). אינכם מובכים מעצמכם? תרפו קצת.

ורג'י מבטיח שבזמן הקרוב משחקי ה-WiiU ישוחררו בקצב משופר באופן משמעותי.

עכשיו, אני לא תמים. שמענו בעבר הרבה סיפורים והבטחות מרג'י, לא כולם היו נכונים או מדויקים. גם צריך לדעת מה טיב המשחקים, כי אלה יכולים להיות משחקים מאוד זניחים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אפריל 2013, 03:28

KAZZ מה שהבאת אומנם מתאים גם לפה אבל הוא יושב יותר טוב בדיון על המכירות.
תכל'ס זכותך להביא מה שאתה רוצה כל עוד זה לא אוף טופיק אבל זה כבר סתם להדליק פה מלחמות כשזה בת'רד ייעודי.
בדיון פה אפשר לבקר אבל בדברים יותר רלוונטים לדעתי כמו שקיאו ביקר למשל את הנינטנדו דיירקט,לא סתם כדי להדליק אנשים ולציין כמה שאין עתיד למכשיר,במיוחד ששוב,יש ת'רד ספציפי למה שהבאת.
מה שכן המספר של ה 10K באמת בלתי נתפס...

אני גם מסכים עם קאוטיק שדיבורים על ה WIIU בהקשרים והשוואות לדור הבא אפשר לבצע בת'רד "הדור הבא" וכל שאר הדברים על נינטנדו שקשורים באופן יותר ישיר וענייני כמו דיבורים על המשחקים שיוצאים השנה ל WIIU או כל מני נינטנדו דיירקטים למיניהם אפשר לדבר פה בת'רד הייעודי לחברה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 20 אפריל 2013, 13:30

אני מקווה שאחרי הכישלון של הוויU נינטנדו יתעשתו ויפתחו קונסולה שתיתן קרב למתחרות בדור הבא הבא,
בדיוק כמו שלקחו סיכון עם הווי.
וכשיש שלוש מתחרות כולנו נרוויח.

MagmaJet כתב:החלום שלי שנינטנדו תהיה כמו סגה... אבל בנתיים יש להם 3DS שמכניס להם כסף

ושהויטה תתחרה בעצמה? אוי ואבוי :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 20:10

נו, נקווה שהוא יודע על מה הוא מדבר. ושיורידו מחירים! כרגע קשה לי לרכוש Wii U. אין לי כסף לזה!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 20:56

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Luigi's Mansion: Dark Moon - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 21 אפריל 2013, 20:40

תמונה

It's Luigi Time! תמונה

שם המשחק: Luigi's Mansion: Dark Moon

מפתחת: Next Level Games

מפיצה: Nintendo

פלטפורמה: 3DS

על המשחק: לואיג'י, האח של מריו, חוזר אלינו בהרפתקה חדשה ל-3DS. המשחק הוא משחק המשך ל-Luigi's Mansion, שיצא לגיימקיוב של נינטנדו. כמו במשחק הקודם, גם כאן נצטרך לצוד רוחות, אבל הפעם כל הלקחים והטעויות נלמדו, תוקנו ושופצו.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 19:48

מבצע נחמד של נינטנדו: רשמו את אחד משמונת המשחקים הבאים ל-Club Nintendo, וקבלו אחד נוסף בחינם!

Register any three from the list of eight Nintendo 3DS titles below, and you'll get another one from the list totally free.

זו הרשימה:

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate
    Monster Hunter 3 Ultimate (Nintendo 3DS version)
    Luigi's Mansion 2
    Fire Emblem: Awakening
    LEGO® CITY Undercover: The Chase Begins
    Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity
    Donkey Kong Country Returns 3D
    Animal Crossing: New Leaf

יכול להיות שארכוש את Luigi's Mansion 2 ואת Donkey Kong: Country Returns 3D. נראה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 22 אפריל 2013, 20:36

והם ישלחו לך לישראל?
זה המועדון האמריקאי. ממה שאני זוכר המדינה היחידה שהוא מכיר בה זה קנדה...

נמחקו פה הודעות או שאני מדמיין?

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 22 אפריל 2013, 21:50

אף פעם אל תאמינו למבצעים
מבצעים תמיד יגרמו לכם לקנות משהו שאתם לא צריכים.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2013, 11:44

ששון כתב:והם ישלחו לך לישראל?
זה המועדון האמריקאי. ממה שאני זוכר המדינה היחידה שהוא מכיר בה זה קנדה...

נמחקו פה הודעות או שאני מדמיין?

המבצע הספציפי הזה הוא למועדון האירופאי / בריטי. המשחק הנוסף הוא דיגיטלי, ככה שזה לא משנה אם אתה גר בישראל - הוא יגיע אליך (בקוד במייל). וזה אכן מבצע נחמד, בעיקר כי הרשימה כוללת מראש איזה שניים-שלושה משחקי חובה שלא מעט מבעלי הקונסולה בכל מקרה יקנו. אם הוא היה זמין בארה"ב - נראה לי שכבר הייתי יכול לקבל את המשחק חינם רק ממשחקים שקניתי עד כה, בלי שום קשר למבצע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אפריל 2013, 12:17

אני לא מבין למה המשחקים של ה3DS לא יורדים במחיר. לא מובן לי מי המסה של אנשים שרוכשים משחקים ל3DS ב30-35 פאונד. הזוי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2013, 12:43

swiss-the-engine כתב:אני לא מבין למה המשחקים של ה3DS לא יורדים במחיר. לא מובן לי מי המסה של אנשים שרוכשים משחקים ל3DS ב30-35 פאונד. הזוי.

משחקים של נינטנדו, ככלל, יכולים לשמור על הערך שלהם שנים ארוכות. אני מניח שיש לא מעט אנשים שרוכשים במחירים האלה, אחרת הם היו יורדים אורגנית בחנויות עצמן. לדעתי המסה די ברורה: מצד אחד, יש חובבי נינטנדו שמוכנים בכיף לשלם את הבערך 200 שקל למשחק טוב. אני ביניהם. מצד שני - אמהות, דודות וסבתות שקונות לילדים / נכדים מתנות, רואות פיקאצ'ו על הקופסא בחנות ומוכנות לשלם על זה יותר כי זה פיקאצ'ו וזה מה שהילד רוצה. הנה הגענו למסה! :)

זה לא אומר, מצד שני, שאין משחקים לקונסולה שלא יורדים במחיר. רוב משחקי צד ג' צונחים במחיר די מהר, וגם פה ושם יש כשלונות של נינטנדו שהמחיר שלהם צונח (Steel Diver המטופש, למשל, נמכר בכלום כסף. אני מניח שגם Pilotwings החמוד-אך-הקצר). המריואים, זלדות, פוקימונים מצד שני נשארים יקרים לנצח.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: Luigi's Mansion: Dark Moon - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 14:00

טוב, אז אני שוקל בחיוב לרכוש את המשחק. מישהו יכול לתת רשמים?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אפריל 2013, 14:07

ארז על מה אתה מדבר? משחקי נינטנדו אני יודע שלא יורדים במחיר ובגלל זה אני רוכש אותם ישר בלי לחשוב פעמיים (אם זה כמובן משחק שמעניין אותי ואני יודע שיש לי זמן להשקיע בוא) אבל כל המשחקים הנורמליים ל3DS יושבים על מחיר מלא... גג לפעמים יורדים ל25 פאונד. אלה מחירים חולניים (לדעתי) למשחק נייד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:29

אפשר לדעת בבקשה למה איחדו את האשכול של נינטנדו יחד עם האשכול של המשחק של לואיג׳י? האם בגלל שזה משחק לנינטנדו, לא מגיע למשחק אשכול משלו? :roll:

וגם את האשכול של פוקימון מיזגו. :o

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 19:11

erezronen כתב:
המבצע הספציפי הזה הוא למועדון האירופאי / בריטי. המשחק הנוסף הוא דיגיטלי, ככה שזה לא משנה אם אתה גר בישראל - הוא יגיע אליך (בקוד במייל). וזה אכן מבצע נחמד, בעיקר כי הרשימה כוללת מראש איזה שניים-שלושה משחקי חובה שלא מעט מבעלי הקונסולה בכל מקרה יקנו. אם הוא היה זמין בארה"ב - נראה לי שכבר הייתי יכול לקבל את המשחק חינם רק ממשחקים שקניתי עד כה, בלי שום קשר למבצע.

האמת שלא היה לי מושג שניתן לרכוש דיגיטלית משחקי 3DS שלמים.
זה הפתיע אותי עכשיו... זה עובד טוב? או שיש פה איזה ספין נוסח נינטנדו?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 19:12

לצערי יש בעיות עם זה אם אתה מישראל.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 23 אפריל 2013, 19:14

מה הבעיות?
לא עושים כאילו אתה מברזיל כמו בווי?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 19:16

לא הצלחתי לקנות עם הכרטיס שלי. ואני מצליח לקנות איתו בחנויות אינטרנטיות שונות מחו״ל.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 23 אפריל 2013, 19:23

המשחק הבא שלי ל-DS יהיה דונקי קונג. אמנם שיחקתי בו ל-Wii, אבל משחקיות דו ממדית מתאימה במיוחד לנייד, הוא משחק דו ממדי אדיר וממילא אני מתעתד למכור את ה-Wii (כנראה לאחר שאקנה את ה-WiiU). כמובן, יהיו לו יתר היתרונות, כמו תלת ממד, וקראתי על פיצ'ר מעניין שהיתוסף: מצב משחק קל יותר שיאפשר להשקיע מטבעות סודיים שנמצאו במשחק בשביל לספוג יותר נזק, להינצל מנפילות, לשריין את העגלה והרקטה כדי שיוכלו לספוג מכה שנייה, וכן הלאה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2013, 19:43

אני סימתי אותו כרגע ,מישחק באמת טוב
ומי שרוצה לעשות הכל ,זה נותן הרבה שעות מישחק

ממליץ לכול מי שאוהב פלטפורמה 2D ,זה לא סתם מישחק שזרקו
השקיעו בו הרבה מאוד

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 23 אפריל 2013, 22:55

swiss-the-engine כתב:ארז על מה אתה מדבר? משחקי נינטנדו אני יודע שלא יורדים במחיר ובגלל זה אני רוכש אותם ישר בלי לחשוב פעמיים (אם זה כמובן משחק שמעניין אותי ואני יודע שיש לי זמן להשקיע בוא) אבל כל המשחקים הנורמליים ל3DS יושבים על מחיר מלא... גג לפעמים יורדים ל25 פאונד. אלה מחירים חולניים (לדעתי) למשחק נייד.

אוקיי. האמת שרוב משחקי ה-3DS שלי הם של נינטנדו. את המעטים האחרים קניתי במחירים מוזלים, לעיתים כמעט אפסיים (איזה 9 דולר ל-Dead or Alive שבועיים אחרי שהוא יצא, נניח). מצד שני, אני קונה משחקים אמריקאיים, אז אולי שם המצב שונה מבאירופה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 177 אורחים