Playstation Experience - דיון רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Playstation Experience - דיון רשמי

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 10:52

דרך אגב נראה שלא נקבל לצערי דמו מלא של האורדר, מסתבר שהיה שם פיקוח די נאצי ב PSX ולא הצליחו לצאת משם צילומים של הדמו.
מה שכן אתמול כששיחקתי בפס4 ראיתי דרך האפליקציה את הסרטון הבא של הרשמים שלהם מהדמו (שהם טובים כמו ש DEATH שם פה) שמכילים קטעים חדשים שלא נראו :

והייתי בהלם מהגראפיקה, אני אפילו חייב לחזור בי ש U4 מרשים יותר, כנראה בגלל שהגיימפליי מהמטבח נראה די בינוני ויזואלית חשבתי ככה, אבל הקטעים שמראים פה- חלקם הפילו אותי לרצפה, אין משחק מבחינתי שמתקרב ל FIDELITY הזה, חלקם נראים CGI לכל דבר כמו הקטע עם הבלונים הפורחים, רמה מעל כל מה שראיתי מהפס4 זה בטוח, מה שכן אפילו בסרטון הזה שהוא מאוד חיובי הם אמרו שהרגיש להם קצת קלסטרופובי ככה שבאמת אי אפשר להשוות את ה SCOPE אבל RAD הוכיחו שהם באמת בטופ הגראפי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2014, 11:16

bling כתב:VideoGamer הוא אתר מאוד דעתני ולא תמיד חושב לפי הקונצנזוס וזה מצויין, אבל זה לא בהכרח מעיד על השאר, למשל ה preview שלהם לסאנסט קרע את המשחק לגזרים, אמר שמשעמם ורפטטיבי עם המון fetch quests והומור מזעזע, נתנו לו בסוף 6, דעה לגיטימית לגמרי אבל רחוקה מהקונצנזוס.
רוב ה PREVIEWS מריחים לי לגמרי כמו משחק של 7+ והוא רחוק מ RYSE מהבחינה הזו שאתה לא רוצה לירות לעצמך בראש כשאתה משחק בו.

אין לי ספק שהוא יחסית בינוני וגנרי, אבל בניגוד ל RYSE שיש בו אפס מעלות מלבד הגראפיקה, פה ה GUNPLAY אכן נראה מצויין ומספק, זה לבד שם אותו רמה מעל RYSE שאין בו שום מכניקה טובה, אם במשחק שרוב הזמן יורים בו (ושינובי כבר אמר שאין הרבה מרגעי ההתגנבות הללו) הירי עשוי טוב זה כבר עושה אותו הרבה יותר נסבל, ברור שיקטלו אותו על הגנריות והסינמטיות המוגזמת שלוקחת שליטה כל הזמן מהידיים ועל ה QTE וכו', מבקרים יהנו להצליף בו על כך, אבל אני שם מה שאתם רוצים שהוא עדיין יהיה הרבה יותר נסבל מ RYSE בקלות.
RYSE משחק ששמים עליו מקסימום 5$ לגראפיקה ועוד קיבל קצת הנחות כשיצא בשיגור לעומת ה ORDER שיגיע בתקופה עמוסה יותר (ואולי בגלל זה גם לא יעבור אותו בהרבה בממוצע), אבל את האורדר אפשר בכיף לקנות באיזה 20-25$, הוא לא נראה איזה סיוט נורא לשחק בו.

בקשר לאנצ'רטד הטיזר של E3 נשך אותם בתחת, הם העלו ציפיות כל כך גבוהות ולא מציאותיות שזה באמת מגיע להם באיזשהו מקום, מצד שני בניגוד ל UBI עם WD שיצא משחק שאפילו לא מרשים גראפית ביחס לממוצע ושהגיימפליי שלו אף פעם לא נראה לא יותר מסולידי, U4 גם משחק יפהייפה וגם, ופה יש קונצנזוס בין כמעט כולם, מציג גיימפליי שעושה רושם מעולה ומציג שיפור ניכר מהמשחקים הקודמים, למקרה שאנשים תוהים למה ה BACKLASH כלפי U4 לא באותה רמה כמו עם WD, התצוגה האחרונה למרות שנפלה מהטיזר מאוד מרשימה מכל הבחינות, זה ההבדל.

אבל מה אתה משווה משחק עולם פתוח לאנצ'רטד? הם צריכים לקבל באקלאש לפרצוף.

לגבי הירי באורדר... נכון... זה כנראה שם אותו מעל לרייז אבל! לא יודע מה איתך... ירי הוא דבר מאוס מאוד... יותר מכל אלמנט אחר של משחקים ככה שרק להיות "סבבה" לדעתי רחוק מלהיות מספיק והופך מהר מאוד ל"שמישהו ירה לי בראש כבר".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 11:27

swiss-the-engine כתב:אבל מה אתה משווה משחק עולם פתוח לאנצ'רטד? הם צריכים לקבל באקלאש לפרצוף.

לגבי הירי באורדר... נכון... זה כנראה שם אותו מעל לרייז אבל! לא יודע מה איתך... ירי הוא דבר מאוס מאוד... יותר מכל אלמנט אחר של משחקים ככה שרק להיות "סבבה" לדעתי רחוק מלהיות מספיק והופך מהר מאוד ל"שמישהו ירה לי בראש כבר".

אני לא אומר ש WD לא נראה טוב ביחס לאנצ'רטד ולא משווה ביניהם, אני אומר שברגע שהציגו את ה FOOTAGE שמתרחש באור יום (אז החל הבקלאש) הוא כבר היה נראה לגמרי ממוצע גם בסטנדרט של משחקי עולם פתוח, לא יודע אם שיחקת בו אבל באור יום הוא לגמרי מרגיש כמו משחק PS3 ב 900P, בלילה הוא באמת נראה כבר יותר מתאים לדור הזה אבל גם רחוק מהדמו של E3 ועדיין רחוק מלהיות ממש מרשים, וכמובן שהוא אף פעם לא היה נראה מרשים במיוחד מבחינת הגיימפליי מחוץ לתצוגה ב E3, כל סרטון ששמו אחרי נראה די בינוני, U4 היה מאוד מלהיב וכולם פה מסכימים על זה.

מה שאני מנסה לאמר זה שאחרי שרואים את U4 אולי מתאכזבים שלא מתקרב לטיזר אבל וואלה, המשחק ממש יפה ויש הייפ גדול לקראתו אחרי הגיימפליי הזה, די מפתיע כי מבחינתי הייתי קונה אותו גם כאנצ'רטד 3 ב HD והכנתי את עצמי לכך, אבל זה ממש הזניק אותו לרשימת המצופים שלי כשראיתי איזה גיימפליי טוב יש לו ולזה לא ציפיתי, שאתלהב ממנו בשביל הגיימפליי, אצל WD כשהראו עוד ועוד גיימפליי ההייפ ירד מכל הבחינות, גם גראפית וגם כי פתאום לא עושה רושם כזה מלהיב.

בקשר לאורדר דווקא אני מוצא שלהביא מכות מילי שחוזרות על עצמן זה הרבה יותר מתסכל, ירי זו פעולה די כיפית בבסיסה ובגלל זה היא גם הפעולה הכי נפוצה שאתה רואה במשחקים :)
סכ"ה גאנפליי ממש טוב ומספק בגראפיקה כזו כבר יכול להפוך את החוויה להרבה פחות רעה, אינפמוס למשל גם בינוני וגנרי אבל וואלה אני בטוח שהוא לא סבל כמו RYSE כי בכל זאת המכניקות לא רעות והגראפיקה גם ממש טובה ככה שכיף להסתכל, זה כבר מספיק כדי להיות סביר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2014, 12:44

swiss-the-engine כתב:אבל מה אתה משווה משחק עולם פתוח לאנצ'רטד? הם צריכים לקבל באקלאש לפרצוף.

אז מה עשית בגירס? התעסקת בחיבור שירה טרום ימי הבניים? כשאני משחק בשוטר מה אני רוצה לעשות? איזה יציאה הזויה.

אני מת על הספקות הללו - "כנראה שם אותו מעל Ryse", אני לא יודע אם זה רע הציניות הזאת, כי מצד אחד יש פה חברה כמו שחר שטוענים שRyse הוא "המשחק" שכולנו חיכינו לו, מצד שני, באמת הוא מתעלה על Ryse רק במעט, הרי, גם פה אתה נלחם מול אותו בארברי גרמני בפעם המיליון, כל פעם שאתה הורג משהו המשחק מאט למשחקון QTE, אתה עושה את אותו הדבר שוב ושוב ובכלל רואים בבירור שזה שוב Ryse.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 09 דצמבר 2014, 12:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2014, 12:46

bling כתב:והייתי בהלם מהגראפיקה, אני אפילו חייב לחזור בי ש U4 מרשים יותר, כנראה בגלל שהגיימפליי מהמטבח נראה די בינוני ויזואלית חשבתי ככה, אבל הקטעים שמראים פה- חלקם הפילו אותי לרצפה, אין משחק מבחינתי שמתקרב ל FIDELITY הזה, חלקם נראים CGI לכל דבר כמו הקטע עם הבלונים הפורחים, רמה מעל כל מה שראיתי מהפס4 זה בטוח, מה שכן אפילו בסרטון הזה שהוא מאוד חיובי הם אמרו שהרגיש להם קצת קלסטרופובי ככה שבאמת אי אפשר להשוות את ה SCOPE אבל RAD הוכיחו שהם באמת בטופ הגראפי.

Told you so.

ובכלליות אנצ'רטד הוא לא ברמה של נניח אנצ'רטד 2 או 3 בתקופתו על הפס3. הוא נראה כמו RYSE (משחק שיגור שיצא שנתיים לפניו על קונסולה חלשה יותר, אפילו אם הSCOPE שלו טיפונת יותר גדול) והאורדר שיוצא כמעט שנה לפניו ממפתחת PSP נראה יותר טוב ממנו. בקיצור, הוא לא הפלא הטכני שחשבנו שהוא יהיה, אפילו בלי השקרים של הCGI בE3.

דודי, אל תיתמם. גם בHL כל מה שאתה עושה זה לירות ועדין לא כל משחק הוא HL. גם משחק ירי שהירי בו סולידי יכול להיות משחק גרוע.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2014, 12:46

אם הוא מאוס עבורו - הוא מאוס עבורו... קצת חבל בעיניי, שכן ב-90% מהמשחקים הכי טובים יש ירי :P

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2014, 12:50

DrKeo כתב:Told you so.

ובכלליות אנצ'רטד הוא לא ברמה של נניח אנצ'רטד 2 או 3 בתקופתו על הפס3. הוא נראה כמו RYSE (משחק שיגור שיצא שנתיים לפניו על קונסולה חלשה יותר, אפילו אם הSCOPE שלו טיפונת יותר גדול) והאורדר שיוצא כמעט שנה לפניו ממפתחת PSP נראה יותר טוב ממנו. בקיצור, הוא לא הפלא הטכני שחשבנו שהוא יהיה, אפילו בלי השקרים של הCGI בE3.

דודי, אל תיתמם. גם בHL כל מה שאתה עושה זה לירות ועדין לא כל משחק הוא HL. גם משחק ירי שהירי בו סולידי יכול להיות משחק גרוע.

ופה אתה רק יורה? כבר שפטת מה יהיה פייסינג, מה תהיה טיב העלילה, נו באמת... אני אשמח לשמוע מה עוד עושים בHL, שמעתי שזה בכלל סופר מאריו כי אתה מקפץ לשנייה בXen. תפסיקו להתמם, בשוטרים יורים, לא עושים שום דבר אחר חוץ מלירות, יורים - Cutscene, יורים - Cutscene. אם יש גיימפליי טוב, הדבר היחיד שיכל להרוס זה מונוטיות, מה שנגזר מpacing גרוע או חוסר התפתחות של היכולות של הדמות שלך ולהלחם מול אותם אוייבים כל הזמן. זה המצב פה? הרי כל פסקה שנייה בIGN זה כמה הוא מגוון, אז מה הקטע?

כמו כל משחק יש לו סיכוי להיות גרוע, ויש לו סיכוי להיות טוב. מצד שני, כל התגובות פה נגזרות מהעובדה הפשוטה שהוא בלעדי לפס4, דיי להתמם. אובייקטיביות פה זה מצרך נדיר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2014, 12:54

נדב, הוא כרגע המשחק הכי יפה על קונסולות, ככל הנראה.. כך שהם כן די השיגו את המטרה שלהם, וזה PRE ALPHA.
אני באמת לא מבין את ה"מאוכזבים"... היופי של המשחק הוא בעיקר בחדות שלו, ובפרטים הקטנים. הבנתי שהוא משתמש בInverse kinematics, שזה נחשב מאוד מתקדם.
ולדעתי אתה ממעיט כל הזמן בגודל שלו. אני סיימתי את רייז ואין שם שום מפה שמתקרבת לגודל הזה. אתה יכול ללכת מקסימום 20 צעדים ל"רוחב" המסדרון במקרה הכי טוב. לרוב זה 5-10 צעדים... ושלא נדבר על העובדה ש-90 אחוז ממנו זה רק ללכת קדימה, בלי למטה ובלי למעלה, חוץ ממעט קטעים שיש מדרגות או רמפה. אנצ'רטד4 נראה *הרבה הרבה* יותר גדול, לא "טיפונת".

אבל זה כמו ההשוואות בזמנו של THE ORDER לRYSE שהיו פה אנשים שאמרו שזה בדיוק אותו דבר, וחגיגת QTE... אנשים שכנראה לא שיחקו ברייז ולכן לא מבינים מה זה חגיגת QTE
:D

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2014, 12:58

זה בדיוק Ryse, כל גופה שנפלה בדמו המשחק עצר ונתן לך לבחור צבע כדי לבחור באיזה סינוס תירה בו או אפילו לחסל אותו עם כדור בנחיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 13:13

DrKeo כתב:Told you so.

מצד שני איזה משחק מהדור הזה כן ברמה של אנצ'רטד 2 על הפס3 ביחס לתקופתם? נראה לי שהרבה יגידו שלא ראו קפיצה בסגנון הזה באופן כללי, לא שאני בהכרח מסכים אבל זה דור שקשה בו יותר להעיף לאנשים את הראש גראפית מסיבות מובנות (יצא המון שנים אחרי הקודם ולא הציע קפיצה תואמת בחומרה+ התופעת diminishing returns שמתחזקת בכל דור בלי קשר)

אתמול כשהרצתי את הדמו של אנצ'רטד 4 על הטלוויזיה דרך גיימרסייד גם חשבתי לעצמי עד כמה זו קפיצה ביחס לקודמים וניסיתי לנתח את זה, אבל בתכל'ס, המשחק כל כך יפה שאני לא יכול לבכות יותר מדי, מדהים איך שמשחקים פשוט נראים היום, אני מתלהב מלשחק בשנה הבאה על הטלוויזיה משחק שנראה ככה עם עולם וסביבות מפורטות ויפהייפיות כל כך.

RYSE הוא באמת פלא טכני והוא מבחינתי היה המשחק היפה ביותר עד שראיתי את ה ORDER, זה מזכיר לי את מלחמת הכוכבים לקיוב שיצא בהשקה וקבע באנצ'מארק שדי פירק במשך הרבה זמן משחקים שיצאו אחריו, לקבל משהו ברמה של RYSE בסביבות גדולות יותר (וממש לא טיפה, גם DF התרשמו מגודל הסביבות וה SCOPE ואמרו שנראה לטעמם יותר גדול מאנצ'רטדים הקודמים שבתורם הם יותר גדולים מ RYSE אז בטח ש 4 לפי הדמו הזה עושה רושם גדול יותר) וב 1080P עם FPS כל כך יציב (נעול על 30 בלי אפילו שנייה של ירידה לפי הניתוחים- מה שגם אולי נותן להם מרחב להוסיף עוד אפקטים) זה לא נשמע לי דיל רע כל כך, כן זה לא הטיזר ולא קרוב, אבל שוב, זה היה כל כך יפה על הטלויזיה שלי אתמול שקשה לי לבכות יותר מדי.

בהמשך לאורדר מול רייז מבחינת גיימפליי, חלאס עם זה, ברור שהאורדר רחוק מלהיות יצירת מופת אבל הוא לא נראה מעליב ובלתי נסבל כמו רייז, הוא רחוק מזה, הגיימפליי השוטף של הירי ברמה טובה ומספקת וזה כבר עושה אותו משחק טוב יותר אוטומטית שהרי זה מה שתעשה רוב המשחק.
וברור שיש בו גם פייסינג, יש רגעים שמסתובבים עם הדמות וקוראים כל מני יומנים ומדברים עם NPC, ויש סוגי פאזלים קטנים וכו', זה לא באמת ירי של 8 שעות רצוף מול גלי אויבים אינסופיים, הקרבות די עושים רושם אינטימי ושלא יכולים לחפור יותר מדי, גם הסביבות קטנות מדי בשביל קרבות גדולים וחופרים מדי :D

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2014, 13:36

bling כתב:אני לא אומר ש WD לא נראה טוב ביחס לאנצ'רטד ולא משווה ביניהם, אני אומר שברגע שהציגו את ה FOOTAGE שמתרחש באור יום (אז החל הבקלאש) הוא כבר היה נראה לגמרי ממוצע גם בסטנדרט של משחקי עולם פתוח, לא יודע אם שיחקת בו אבל באור יום הוא לגמרי מרגיש כמו משחק PS3 ב 900P, בלילה הוא באמת נראה כבר יותר מתאים לדור הזה אבל גם רחוק מהדמו של E3 ועדיין רחוק מלהיות ממש מרשים, וכמובן שהוא אף פעם לא היה נראה מרשים במיוחד מבחינת הגיימפליי מחוץ לתצוגה ב E3, כל סרטון ששמו אחרי נראה די בינוני, U4 היה מאוד מלהיב וכולם פה מסכימים על זה.

מה שאני מנסה לאמר זה שאחרי שרואים את U4 אולי מתאכזבים שלא מתקרב לטיזר אבל וואלה, המשחק ממש יפה ויש הייפ גדול לקראתו אחרי הגיימפליי הזה, די מפתיע כי מבחינתי הייתי קונה אותו גם כאנצ'רטד 3 ב HD והכנתי את עצמי לכך, אבל זה ממש הזניק אותו לרשימת המצופים שלי כשראיתי איזה גיימפליי טוב יש לו ולזה לא ציפיתי, שאתלהב ממנו בשביל הגיימפליי, אצל WD כשהראו עוד ועוד גיימפליי ההייפ ירד מכל הבחינות, גם גראפית וגם כי פתאום לא עושה רושם כזה מלהיב.

בקשר לאורדר דווקא אני מוצא שלהביא מכות מילי שחוזרות על עצמן זה הרבה יותר מתסכל, ירי זו פעולה די כיפית בבסיסה ובגלל זה היא גם הפעולה הכי נפוצה שאתה רואה במשחקים :)
סכ"ה גאנפליי ממש טוב ומספק בגראפיקה כזו כבר יכול להפוך את החוויה להרבה פחות רעה, אינפמוס למשל גם בינוני וגנרי אבל וואלה אני בטוח שהוא לא סבל כמו RYSE כי בכל זאת המכניקות לא רעות והגראפיקה גם ממש טובה ככה שכיף להסתכל, זה כבר מספיק כדי להיות סביר.

לא שיחקתי בWD. אני לא רואה איך מה רשמת קשור לנושא של באקלאש. היה שם שקר לפרצוף ואינספור ויכוחי אינטרנט וטענות חוזרות ונשנות (כמו קורין יו) מצד יוצרי המשחק.

לא אמרתי שירי לא עדיף... הכוונה היא אתה יודע זה מסוג הדברים של "אני יחתוך לך את הזרת ביד או ברגל, מה אתה מעדיף".

דודי... חיי בסרט שכמותך... גירס הראשון היה אדיר באופן קיצוני השאר התחילו יותר ויותר לשעמם. איך זה בכלל קשור למה אמרתי אלוהים יודע. העיקר שהיה לך מה לכתוב.

עריכה:
מצד שני, כל התגובות פה נגזרות מהעובדה הפשוטה שהוא בלעדי לפס4, דיי להתמם. אובייקטיביות פה זה מצרך נדיר

ממש... כל אחד פה בת'רד פאנבוי מוחלט :|.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 14:13

swiss-the-engine כתב:לא שיחקתי בWD. אני לא רואה איך מה רשמת קשור לנושא של באקלאש. היה שם שקר לפרצוף ואינספור ויכוחי אינטרנט וטענות חוזרות ונשנות (כמו קורין יו) מצד יוצרי המשחק.

לא אמרתי שירי לא עדיף... הכוונה היא אתה יודע זה מסוג הדברים של "אני יחתוך לך את הזרת ביד או ברגל, מה אתה מעדיף".

דודי... חיי בסרט שכמותך... גירס הראשון היה אדיר באופן קיצוני השאר התחילו יותר ויותר לשעמם. איך זה בכלל קשור למה אמרתי אלוהים יודע. העיקר שהיה לך מה לכתוב.

עריכה:

ממש... כל אחד פה בת'רד פאנבוי מוחלט :|.

העניין עם WD זה למה שם קמה מהומה ולמה פה זה עובר בשלום יחסית למרות שמוסרית שניהם שיקרו, הבסיס של הסיבה פשוט, שם זה עבר מהדבר הכי מלהיב בערך שנראה ל MEH אחד גדול מכל הבחינות, פה זה היה טיזר קטן (פחות מבאס מלראות הדגמת גיימפליי שלמה מחורטטת) שבכל מקרה כיוון גבוה בצורה מופרכת ועבר ל DOWNGRADE אבל עדיין משחק שנראה בן זונה ושאנשים לא יכולים לחכות לו, זה הכל.
הם שיקרו אבל אנשים במקרה הזה מוצאים סיבה להתייחס יותר בסלחנות לאור מה שקיבלו.

בקשר לאורדר, RYSE זה יותר לחתוך את כל היד לעומת הזרת של האורדר, כאילו כמה שהוא יפה אפילו דרך היוטיוב אני לא מצילח לשרוד יותר מרבע שעה של גיימפליי, אבל ברור, גם האורדר לא עושה רושם של משהו מדהים במיוחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2014, 14:21

האורדר לפחות נראה מגוון, העיצוב מקורי, העלילה נראית מעניינת, יש נשקים שונים...
אני מוכן להתערב שאני יכול לסיים את RYSE גם עם עיניים מכוסות על EASY... באמת! (בודק אם מישהו כבר עשה את זה ביוטיוב...)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2014, 14:28

Death_119 כתב:ופה אתה רק יורה? כבר שפטת מה יהיה פייסינג, מה תהיה טיב העלילה, נו באמת... אני אשמח לשמוע מה עוד עושים בHL, שמעתי שזה בכלל סופר מאריו כי אתה מקפץ לשנייה בXen. תפסיקו להתמם, בשוטרים יורים, לא עושים שום דבר אחר חוץ מלירות, יורים - Cutscene, יורים - Cutscene. אם יש גיימפליי טוב, הדבר היחיד שיכל להרוס זה מונוטיות, מה שנגזר מpacing גרוע או חוסר התפתחות של היכולות של הדמות שלך ולהלחם מול אותם אוייבים כל הזמן. זה המצב פה? הרי כל פסקה שנייה בIGN זה כמה הוא מגוון, אז מה הקטע?

כמו כל משחק יש לו סיכוי להיות גרוע, ויש לו סיכוי להיות טוב. מצד שני, כל התגובות פה נגזרות מהעובדה הפשוטה שהוא בלעדי לפס4, דיי להתמם. אובייקטיביות פה זה מצרך נדיר.

לא שפטתי מה יהיה הפייסינג, שפטתי את זה שאומר שחצי מהמשחק מחורבן לגמרי עם התגנבות שבורה ו-QTE כל שניה וזה שהירי עצמו כיף לא אומר שהמשחק טוב. זה הכל, ברוב משחקי הירי הירי כיף, זה שהוא כיף לא אומר שהמשחק יצא טוב והעובדה שחוץ מאשר הירי בוכים על בערך כל דבר שיש שם זה לא סימן טוב.

בלינג, אנצ'רטד מאוד יפה, הוא לא הפלא הטכני שציפינו מנוטי דוג זה הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 דצמבר 2014, 14:31

bling כתב:VideoGamer הוא אתר מאוד דעתני ולא תמיד חושב לפי הקונצנזוס וזה מצויין, אבל זה לא בהכרח מעיד על השאר, למשל ה preview שלהם לסאנסט קרע את המשחק לגזרים, אמר שמשעמם ורפטטיבי עם המון fetch quests והומור מזעזע, נתנו לו בסוף 6, דעה לגיטימית לגמרי אבל רחוקה מהקונצנזוס.
רוב ה PREVIEWS מריחים לי לגמרי כמו משחק של 7+ והוא רחוק מ RYSE מהבחינה הזו שאתה לא רוצה לירות לעצמך בראש כשאתה משחק בו.

אין לי ספק שהוא יחסית בינוני וגנרי, אבל בניגוד ל RYSE שיש בו אפס מעלות מלבד הגראפיקה, פה ה GUNPLAY אכן נראה מצויין ומספק, זה לבד שם אותו רמה מעל RYSE שאין בו שום מכניקה טובה, אם במשחק שרוב הזמן יורים בו (ושינובי כבר אמר שאין הרבה מרגעי ההתגנבות הללו) הירי עשוי טוב זה כבר עושה אותו הרבה יותר נסבל, ברור שיקטלו אותו על הגנריות והסינמטיות המוגזמת שלוקחת שליטה כל הזמן מהידיים ועל ה QTE וכו', מבקרים יהנו להצליף בו על כך, אבל אני שם מה שאתם רוצים שהוא עדיין יהיה הרבה יותר נסבל מ RYSE בקלות.
RYSE משחק ששמים עליו מקסימום 5$ לגראפיקה ועוד קיבל קצת הנחות כשיצא בשיגור לעומת ה ORDER שיגיע בתקופה עמוסה יותר (ואולי בגלל זה גם לא יעבור אותו בהרבה בממוצע), אבל את האורדר אפשר בכיף לקנות באיזה 20-25$, הוא לא נראה איזה סיוט נורא לשחק בו.

בקשר לאנצ'רטד הטיזר של E3 נשך אותם בתחת, הם העלו ציפיות כל כך גבוהות ולא מציאותיות שזה באמת מגיע להם באיזשהו מקום, מצד שני בניגוד ל UBI עם WD שיצא משחק שאפילו לא מרשים גראפית ביחס לממוצע ושהגיימפליי שלו אף פעם לא נראה לא יותר מסולידי, U4 גם משחק יפהייפה וגם, ופה יש קונצנזוס בין כמעט כולם, מציג גיימפליי שעושה רושם מעולה ומציג שיפור ניכר מהמשחקים הקודמים, למקרה שאנשים תוהים למה ה BACKLASH כלפי U4 לא באותה רמה כמו עם WD, התצוגה האחרונה למרות שנפלה מהטיזר מאוד מרשימה מכל הבחינות, זה ההבדל.

זה נכון.
סתם במקרה, הוא האתר הראשון בסבב של 9 אתרים שיש לי במועדפים ואני נכנס אליהם כמעט בכל יום, שפרסם משהו על הדמו.

אני לא חושב שיש סיכוי שהgunplay מצוין. יכול להיות שהוא נסבל, או אפילו סביר, אבל לא רואה סיכוי שהוא מצוין.
אפילו הקטע של הירי נמאס כל כך מהר וזה בדמו של חצי שעה. מה יקרה אחרי 4 שעות, שירי יהיה רוב מה שעושים, כשאין QTE מתיש שמפריע לך? אפילו בקטע של ההתגנבות, כדי להרוג מישהו בהתגנבות, צריך לעשות QTE. זה נוראי.

יכול מאוד להיות שהוא יהיה יותר נסבל מRYSE. לא הישג מרשים, בשום קנה מידה, כמובן. שני המשחקים האחרונים של קרייטק היו יפים באופן בלתי רגיל ושניהם על גבול הבלתי נסבלים, עם עיצוב משחק רקוב.
לא שזה מוריד במאומה מכך שאני צודק בהשוואה. המשחקים פשוט דומים במספיק דברים (וככל שרואים יותר מהאורדר, מסתבר שיש יותר ויותר דברים כאלה), בשביל שההשוואה תהייה במקום.

---

הבאקלאש נגד אנצ'רטד לא כמו זה שנגד WD, כי המפתחת של אנצ'רטד אהובה והמפתחת של WD היא מפתחת ענק, סופר מצליחה, שיש לה יותר שונאים. לא באמת מעבר.
הרי הדמו הראשון של WD הציג משחקיות שהמשחק הסופי באמת סיפק. בדמו המקורי של TLOU וסביר להניח שגם במקרה של אנצ'רטד המצב דומה, המשחק אולי נראה מאוד קרוב למוצר הסופי, אבל לא מעט דברים אחרים ירדו באיכותם, באופן משמעותי.
שלא תבין אותי לא נכון - אני לא חושב שצריך להיות באקלאש, כי זה בסדר גמור. אם יהיה אפשר להציג רק סרטוני משחקיות אמיתיים ולא סרטוני הדגמה שמציגים מה שמכוונים אליו במוצר הסופי והמפתחת מאמינה שכך גם המשחק ישוחק, אנחנו נראה גיימפליי בשלב מאוד מאוחר בפיתוח.
אז טוב שרק החברות הגדולות והמצליחות נאלצות לסבול את קיטונות הבוז, על מה שכולם עושים, בלי השלכות. הן מספיק גדולות וחזקות, בשביל לא להיות מושפעות מכך יותר מידי, אז לא נאלץ להמתין לחודשים הספורים שלפני יציאת המשחק, בשביל לדעת על מה מדובר.

---

הטענות לגבי זה שאני אומר משהו רע על האורדר, בגלל שהוא יוצא לPS4 ממש מגניבות. כלומר, אלו דוגמאת textbook של השלכה. באמת, כלומר, זה אחד לאחד הפסקה הראשונה בעמוד הוויקפדיה של המושג:
בפסיכואנליזה, השלכה (פרויקציה) היא מנגנון הגנה אישי שבו משליך האדם את הצדדים השליליים באישיותו אל עבר העולם שמחוצה לו, ומייחס אותם לאנשים אחרים, ובכך יכול להתעלם מראיית תכונותיו ודחפיו השליליים. הפסיכולוג אריק אריקסון טען כי אף שההשלכה בדרך כלל מעוותת ומלאה איבה ופחד, יש בה גרעין של משמעות עמוקה, שלא במקרה האדם המשליך מייחסה לאובייקט המושלך.

הרי לפני סוף הדור הזה יהיה לי PS4 וגם ONE. אם האורדר ייצא משחק טוב, זה טוב לי, כי אז אוכל לשחק במשחק טוב. אם הוא יהיה משחק גרוע, כמו שמסתמן יותר ויותר, מאז התצוגה המקורית שלו, אז יהיה משחק אחד טוב פחות לשחק. אני לא מרוויח דבר מזה שהאורדר בנאלי, משעמם, עם בעיות פייסינג איומות ובינוניות אקוטית בכל דבר שהוא לא הגרפיקה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2014, 14:34

נדב - אני מסכים, הוא לא "פלא" טכנולוגי... אבל 99% בגלל שכבר יצא "פלא" בשם RYSE, שהקדים את זמנו... לא הקדים בעשור, כמו CRYSIS המקורי, אבל הקדים בשנתיים :D

אבל בגלל שU4 רץ בפריימים ורזולוציה נורמלים, סביבות גדולות בהרבה, אנימציות טובות יותר ובכלל הכל בו בכל מובן טוב יותר כבר בשלב הקדם-אלפא - אז הוא עדיין לא אכזב אותי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 14:38

אין פה בכלל חצי משחק של התגנבות, אלו קטעים קטנים ומעטים בתוך המשחק לפי שינובי, ה CORE של הגיימפליי זה ירי, והוא כן נראה טוב ומספק, ה SHOTGUN מפוצץ לאויבים גפיים וראשים :)

מ WD ציפו להרבה יותר מבחינת משחקיות חוץ מהנפילה הגראפית, היא לא היתה רעה, אבל כן בינונית, המכניקה של ההאקינג שטחית ואין איתה שימושים מעניינים מדי, סתם לוחצים על כפתור כשהמסך מהבהב בכחול, מבחינת AI אנצ'רטד 4 יהיה די קרוב לדעתי, אולי הם לא יתקשרו בדיוק כזה אבל גם ב TLOU הוא ממש אחלה.

ה AI בדמו של TLOU היה נראה הרבה יותר מתקדם ודינאמי משל U4, ה TARGET של U4 יותר אמין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2014, 15:16

בקשר לאורדר, RYSE זה יותר לחתוך את כל היד לעומת הזרת של האורדר, כאילו כמה שהוא יפה אפילו דרך היוטיוב אני לא מצילח לשרוד יותר מרבע שעה של גיימפליי, אבל ברור, גם האורדר לא עושה רושם של משהו מדהים במיוחד.

יש מצב... נראה לי אבל שהייתי מוותר על שתי הפרוספקטים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 דצמבר 2014, 16:38

צפיתי עכשיו כמעט בכל הגיימפליי, כמה דברים:
1) הStealth סבבה לגמרי, לא יודע למה ביקרו אותו פה, הוא הרבה יותר טוב מזה של Tomb Raider, זה גם הריגה בכפתור כשהכפתור מופיע לך בזמן הנכון רק שפה היכולת להצמד לקירות נותנת עוד קצת אקסטרה. בTomb raider זה היה אוטומטי ולא ידעת לאיזה משטח אתה יכל להצמד. אז דווקא כאן יש יתרון.
2) עזבו את הגראפיקה, הArt במשחק הזה פשוט מהמם, התשומת לב לפרטים מאוד מרשימה, החל מהביגוד וכלה בחפצים עצמם וכל פרט קטן שהם מציגים.
3) המשימה שמופיע שם היא המשימה הראשונה, רואים שזה הכל Tutorial אחד ארוך, כך שהPacing שם הוא נוראי, אם גם המשחק עצמו יכלול כל כך הרבה "בלה בלה"... ועצירות כל שתי שניות זה אסון, אני מקווה שזה פשוט בשל העובדה שזה שלב הכרות (מה שמסביר את העובדה למה הוא גם לא יצא כדמו, שלבי Tutorial הם לא דמו).
4) המיני גיימס השונים (הספקתי לראות שניים), נראה טוב כמו שIGN תיארו, דווקא אהבתי.
5) הגאנפליי סולידי ולא נופל ברמה מגירס או אנצ'רטד, כך שאין פה חשש מצידי.
6) השימוש במצלמה בQTE דווקא נראה כמו סוף-סוף קצת חידוש למנגנון שלא השתנה מאז RE4, נראה מאוד נחמד.
7) הAI מאוד אגרסיבי, הוא מחייב לנוע ממקום למקום כך שזה טוב, מאוד מזכיר את מה שהלך בTR לעומת אנצ'רטד או גירס.
8) יש את השילוב Meele של אנצ'רטד, רק שהמשחק מרגיש פי כמה יותר כבד, לשם עצמו זה גם טוב כי באנצ'רטד זה היה מאוד כיף, למרות שהאיטיות של הדמות מאוד יכולה להגביל את השימוש.

בכל מקרה, אם הפייסינג יהיה נכון בצירוף מינימום QTE כאשר המקסימום המתקבל זה כמו שעשו בTR אין שום סיבה שהמשחק לא יהיה להיט. מה שכן, בהחלט כל ההדגמות לא הראו לנו שום דבר שאומר שכל הבעיות לא שם וחבל. המשחק הוא בהחלט סימן שאלה גדול, מצד שני כל המכניקות שם ועשויות טוב, אז פוטנציאל עצום למשחק שלא יפול מגירס או נפילה מטורפת. אבל אין סיכוי שאני מזמין את המשחק הזה מראש, הוא יכל מאוד בקלות להיות פלופ ענק.

את הדמו הזה הם היו צריכים להציג בE3 במקום החלק המטופש עם האדם זאב ולהגיע עכשיו לתערוכה עם שלב אמיתי שמייצג באמת איך נראה שלב במשחק, אם הם לא יעשו את זה לפני הביקורות זו טעות. הרבה אנשים ישארו על הגדר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2014, 17:39

אוקיי - ראיתי את רוב הגיימפליי ואני חושב שהוא נראה סביר, מבחינת משחק. גרפית, אפילו באוף-סקרין מעפן כזה, רואים שהוא מהמם. שם את אנצ'רטד בכיס הקטן.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2014, 19:00

יא- וואראדי איזו גראפיקה.
אהבתי שבמשימת ההתנקשות כשהוא יורה במורד ואז המשחק עובר לזווית של CUT SCENE והמורד מחזיק בלב בדיוק איפה שירית בו, רק כדי להמחיש איך הכל תמיד בזמן אמת שם כמו שהם אמרו.
הוא באמת מטורף מהבחינה הזו, לא להאמין.

מבחינת גיימפליי כמו שחשבתי, גנרי מאוד, אבל יש פה משחק לגיטימי בסכ"ה לאוהבי הז'אנר, הגאנפליי נראה מספק וטוב, כל השוואה לזוועה ששמה RYSE היא בדיחה לא מוצלחת.
יכול להיות שיכתשו אותו בביקורות כי הוא מכנית די מיושן, עוד מהתקופה של דור שעבר שהתלהבנו ממשחקים סינמטיים ונורא לניאריים, אבל המשחק לגיטימי ובניגוד ל RYSE שהוא סבל צרוף הייתי שם עליו עכשיו בכיף 30$ בלי לחשוב פעמיים בשביל גראפיקה מדהימה וקצת לפוצץ רעים.

ו DEATH, תתכונן להרבה בלה בלה בלה, וכל מני קטעי מעבר שהולכים ומדברים עם אנשים, שקוף שהמשחק שם דגש על עלילה ודיאלוגים וסינמטיות באופן כללי, שרדת את MGS תשרוד גם את זה :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2014, 19:15

אה ולאסקין, שכחתי להגיד שInverse kinematics משתמשים עוד בAC1 ובערך בכל משחק עם אנימציות יפות מהדור הקודם. זה פיצ'ר שהתלהבו ממנו דור קודם ממש הרבה אבל זה עבר ב2008 ככה :)

בכל מקרה אני מחכה לSet-pieces, זה בטח יהיה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 דצמבר 2014, 19:46

דודי, בנוגע ל3.

זכור לי שדיברו על כך שמדובר על שלב חמישי, או משהו כזה. איפה ראית שזה הטוטוריאל?

עריכה:
כן... בGT ברנדון אומר שזה ברור שזה מאמצע המשחק והוא חושב שזה פרק 5, או 7, או משהו כזה.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 09 דצמבר 2014, 21:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2014, 21:13

DrKeo כתב:אה ולאסקין, שכחתי להגיד שInverse kinematics משתמשים עוד בAC1 ובערך בכל משחק עם אנימציות יפות מהדור הקודם. זה פיצ'ר שהתלהבו ממנו דור קודם ממש הרבה אבל זה עבר ב2008 ככה :)

בכל מקרה אני מחכה לSet-pieces, זה בטח יהיה מדהים.

הבנתי שהשתמשו בIK על האצבעות של דרייק, ושזה מה שחדש... ז"א - הרבה יותר "מפרקים". אבל בIK אני לא מבין הרבה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2014, 23:22

Laskin כתב:
הבנתי שהשתמשו בIK על האצבעות של דרייק, ושזה מה שחדש... ז"א - הרבה יותר "מפרקים". אבל בIK אני לא מבין הרבה :P

טוב נו דור הבא, יותר פירוט וכאלה. לא טכנולוגיה חדשה, כולם משתמשים, הפירוט שלה עולה עם הכוח :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 118 אורחים