Playstation Experience - דיון רשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: Playstation Experience - דיון רשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 10 דצמבר 2014, 08:35

Nucleus_Dawn כתב:דודי, בנוגע ל3.

זכור לי שדיברו על כך שמדובר על שלב חמישי, או משהו כזה. איפה ראית שזה הטוטוריאל?

עריכה:
כן... בGT ברנדון אומר שזה ברור שזה מאמצע המשחק והוא חושב שזה פרק 5, או 7, או משהו כזה.

מהעובדה שהמשחק מציג בערך את כל המכניקות שלו וכל שנייה יש עצירה כדי להסביר לשחקן מה המכניקה החדשה. אם זה שלב 5, אז מה אתה עושה עד אז אם הכל נחשף רק בנקודה הזאת? בכל מקרה הPacing של השלב הזה היה מזעזע, כמעט נרדמתי בחציו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2014, 11:21

Death_119 כתב:מהעובדה שהמשחק מציג בערך את כל המכניקות שלו וכל שנייה יש עצירה כדי להסביר לשחקן מה המכניקה החדשה. אם זה שלב 5, אז מה אתה עושה עד אז אם הכל נחשף רק בנקודה הזאת? בכל מקרה הPacing של השלב הזה היה מזעזע, כמעט נרדמתי בחציו.

כי זה דמו והשחקנים ששחקו בו משחקים במשחק לראשונה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 דצמבר 2014, 11:45

DrKeo כתב:כי זה דמו והשחקנים ששחקו בו משחקים במשחק לראשונה?

א. דמואים בדרך כלל הם לא כל כך איטיים אלא באמת נותנים לך שלב מהאמצע שם אתה ממש עמוק בגיימפליי.
ב. פה זה לא המצב, זה נראה כמו השלב הראשון, אתה הולך צעד, עוצרים, אומרים לך תעשה את המכניקה הזאת, אתה הולך עוד צעד וחוזר חלילה. אז או שזה באמת שלב ראשון או שזה שלב שנתפר לחלוטין מחדש עבור ההדגמה. ככה בדרך כלל לא נראה שלב חמישי במשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 12:01

יש לי תחושה שזה הפייסינג של המשחק פחות או יותר, אין סיבה להאמין שלא על פי כל ההדגמות, זה משחק מאוד סינמטי שמשלב QTE, דיאלוגים והרבה עלילה ביחד עם ירי מגוף שלישי, זה המבנה ואני חושב שהם הביאו דמו שמייצג את הגיימפליי של המשחק.
כמו שאמרתי עיצוב המשחק עושה רושם מאוד מיושן אבל לא חושב שמדובר בזוועה למרות שבטח הביקורות יענישו אותו על כך ובצדק, הוא לא שווה באמת 60$ בשביל הגיימפליי שמציע, יותר 30$ על גראפיקה מדהימה וגיימפליי סביר וגנרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 12:02

זה לא נראה כמו שלב ראשון, זה נראה כמו שלב התגנבות סגור יותר, זה הכל. משימה ספציפית איטית יותר, לפחות בהתחלה... וגם השחקן ששיחק שם היה די גרוע רוב הזמן ונפסל על שטויות וQTE.
ברור שיש טוטוריאל בגלל שזה דמו, וזה במקום שיעמוד לידך מישהו ויסביר כל שנייה מה אתה אמור לעשות עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 12:55

לא נראה לי שמישהו שם את זה פה עדיין... אז הנה עוד קצת מUNCHARTED 4

שזה לא גיימפליי ממש חדש, אבל תראו המון תקריבים ואותם איזורים שחוקרים קצת שונה, מדי פעם.
מי שיש לו מושג קטן באנימציה, מידול או פיתוח משחקים - ממש כדאי לו לראות. לי הרבה היה ג'יבריש.

אבל זה חיזק את הטענה שלי שזה המשחק הכי יפה בינתיים בדור הזה.
יש פה ירידה לפרטים ממש מטורפת, והאפקטים של השיער/בגדים ברוח פשוט מעולים.
משהו שלא שמתי לב אליו לפני כן - גם השיער בחזה שלו זז ברוח :P

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 13:13

לא מצילח לראות שערות זזות :P
אבל הבגדים שנעים יפים מאוד, למרות שגם באורדר הפיזיקה של הבד מאוד מרשימה.

זו באמת בעיה לקבוע בהקשר הזה מה המשחק היפה ביותר, מן הסתם זה סובייקטיבי, בוא נגיד שאם האורדר היה עם ה scope של אנצ'רטד לא נראה לי היה פה עוד ממש דיון בנושא גם מצדך.
בסופו של דבר אבל שניהם מדהימים ובטופ כל אחד בדרכו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2014, 13:33

ממש חיפשתי תזוזות של החולצה ברוח, מחוץ לסרטון. לא מצאתי. :\
כנראה סתם מקרה רגיל של הרבה יותר פרטים, בסרטון, לעומת גיימפליי.

אין ספק שהמשחק ממש יפה. הוא פשוט לא הצליח להרשים אותי במיוחד. עדין לא היה את רגע הWOW שהיה לי בCRYSIS 3 ובFC4, לאחרונה ובאנצ'רטד 2, בזמנו.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 10 דצמבר 2014, 13:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 13:35

בלינג, רואים את השיער זז הרבה יותר טוב בוידאו שקישרתי... הוא פשוט ארוך (הוידאו, לא השיער), אז צריך לחפש :) וכמובן שזו תנועה ממש קלה, צריך להיות חד אבחנה.
יש גם אחרי איזה 45 דקות קטעים מהדמו שהם בכוונה סתם הולכים ורואים דברים מקרוב וכו', ולא רק מודלים.

שחר - תערוך בלי ציטוט שלא יהיה פה דף עמוס בבקשה.
וברור שלא ראית את האפקט של הרוח בעוד מקומות, זה קורה רק כשיש רוח חזקה, וזה רק בהתחלה על הצוק.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 10 דצמבר 2014, 13:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2014, 13:39

Laskin כתב:רואים את זה הרבה יותר טוב בוידאו שקישרתי... הוא פשוט ארוך, אז צריך לחפש. יש גם אחרי איזה 45 דקות קטעים מהדמו שהם בכוונה סתם הולכים ורואים דברים מקרוב וכו', ולא רק מודלים.

שחר - תערוך בלי ציטוט שלא יהיה פה דף עמוס בבקשה.
וברור שלא ראית את האפקט של הרוח בעוד מקומות, זה קורה רק כשיש רוח חזקה, וזה רק בהתחלה על הצוק.

נו באמת, חיפשתי את האקפט של הרוח אחרי הסרטון בהתחלה, בזמן שדרייק היה בצוק (ועמד שם איזו חצי דקה והסתכל על הנוף החביב).

אגב, גם אנצ'רטד המקורי נראה מצוין, אבל ממש לא פוצץ לי את הראש.
לא אופתע אם המשחק הבא של נוט'י דוג יעשה את זה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 13:42

ההבדל בין אנצ'רטד 1 ל-2 היה באמת פסיכי, אבל זה בגלל הקושי של הפיתוח על הPS3... הפעם לא נראה לי שנראה שיפור כ"כ אדיר, כך שאני כן אופתע :)
אולי הם יעשו משחק עם SCOPE קטן בהרבה ואז זה כן יקרה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2014, 13:45

Laskin כתב:ההבדל בין אנצ'רטד 1 ל-2 היה באמת פסיכי, אבל זה בגלל הקושי של הפיתוח על הPS3... הפעם לא נראה לי שנראה שיפור כ"כ אדיר, כך שאני כן אופתע :)
אולי הם יעשו משחק עם SCOPE קטן בהרבה ואז זה כן יקרה

לא רק בגלל הקושי של הPS3. בכל זאת, זו קפיצה שרואים במשחקים של כל קונסולה שקיימת - גם כאלו שיותר פשוטות לפיתוח.
גם קונסולות יחסית פשוטות לפיתוח צריך ללמוד ואחרי כמה שנים, מוצאים דרכים הרבה יותר יעילות, לעשות כל מיני דברים.

אין לי ספק שעוד נראה קפיצה מרשימה. כשאני חושב על זה, בגלל שהPC מוביל בהפרש כל כך גדול, כבר עכשיו, בהחלט יכול להיות שנוט'י דוג לא יפוצצו לי את הראש עם גרפיקה, פשוט בגלל ששנה לפני המשחק הבא שלהם, כבר ייצא משהו הרבה יותר מרשים לPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 13:53

Nucleus_Dawn כתב:
נו באמת, חיפשתי את האקפט של הרוח אחרי הסרטון בהתחלה, בזמן שדרייק היה בצוק (ועמד שם איזו חצי דקה והסתכל על הנוף החביב).

אגב, גם אנצ'רטד המקורי נראה מצוין, אבל ממש לא פוצץ לי את הראש.
לא אופתע אם המשחק הבא של נוט'י דוג יעשה את זה.

התנועות בזמן אמת באמת נראו פחות מודגשות אבל כדי לדעת בוודאות צריך שיסובב את המצלמה לצווארון שם לפי ה GIF הוא אמור לנוע יחסית בפרעות ואפשר להבחין בקלות יותר. אם גם שם יהיה קשה לראות אז ברור שזה עבר tone down אבל לא רואה סיבה לכך שיצטרכו, כאמור באורדר הפיזיקה של הבד ממש טובה ונראית לא פחות מודגשת, אין סיבה שבגרסה הסופית האפקט לא יופיע.

וכן אם משווים את התצוגה של 4 לראשון בזמנו אז לי לפחות אין ספק בכלל מה הרשים יותר ביחס לזמן שיצא, ואני קניתי את הראשון כשרק יצא עם ההייפ, ממש לא נפלתי, COD4 אותי הרבה יותר למען האמת ונתן לי הרגשה חזקה יותר של קפיצה דורית, נפלה לי הלסת בדור של הפס3 רק כשיצא אנצ'רטד 2.
גם עם הפס2 קניתי את הקונסולה עם טקן טאג והתבאסתי ש 2 DOA על הדרימקאסט נראה יותר טוב, ממש מאכזב לקנות קונסולה חדשה עם משהו שלא מרשים, במיוחד שההייפ שסוני יצרה בזמנו לפס2 עושה צחוק מכל מה שאמרה על הפס4+3 ביחד, שם MGS2 עדיין נשאר רגע הוואו הכי גדול שחוויתי ממשחק באופן כללי, לא רק על הפס2.
רק בפס1 כשקנו לי את המכשיר עם קראש באנדיקוט עף לי הראש ממשחק בהשקה :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2014, 14:01

bling כתב:התנועות בזמן אמת באמת נראו פחות מודגשות אבל כדי לדעת בוודאות צריך שיסובב את המצלמה לצווארון שם לפי ה GIF הוא אמור לנוע יחסית בפרעות ואפשר להבחין בקלות יותר. אם גם שם יהיה קשה לראות אז ברור שזה עבר tone down אבל לא רואה סיבה לכך שיצטרכו, כאמור באורדר הפיזיקה של הבד ממש טובה ונראית לא פחות מודגשת, אין סיבה שבגרסה הסופית האפקט לא יופיע.

וכן אם משווים את התצוגה של 4 לראשון בזמנו אז לי לפחות אין ספק בכלל מה הרשים יותר ביחס לזמן שיצא, ואני קניתי את הראשון כשרק יצא עם ההייפ, ממש לא נפלתי, COD4 אותי הרבה יותר למען האמת ונתן לי הרגשה חזקה יותר של קפיצה דורית, נפלה לי הלסת בדור של הפס3 רק כשיצא אנצ'רטד 2.
גם עם הפס2 קניתי את הקונסולה עם טקן טאג והתבאסתי ש 2 DOA על הדרימקאסט נראה יותר טוב, ממש מאכזב לקנות קונסולה חדשה עם משהו שלא מרשים, במיוחד שההייפ שסוני יצרה בזמנו לפס2 עושה צחוק מכל מה שאמרה על הפס4+3 ביחד, שם MGS2 עדיין נשאר רגע הוואו הכי גדול שחוויתי ממשחק באופן כללי, לא רק על הפס2.
רק בפס1 כשקנו לי את המכשיר עם קראש באנדיקוט עף לי הראש ממשחק בהשקה :D

יש סיבה מצוינת למה האפקט לא יופיע בזמן גיימפליי, בזמן שבאורדר כן - השלבים באנצ'רטד לא בנויים מקוביות קשיחות וכמות קטנה של דברים שמגיבים למה שאתה עושה, שזה שונה מאוד מהאורדר.
רק אפקט התזוזה של הצמחים, למשל, לוקח לא מעט כוח מהמערכת, אם להסתמך על אפקט דומה שיש בPC כבר כמה שנים טובות. בגירסאת הPS4 של FC4, למשל, הורידו את האפקט הזה, כדי שהמשחק ירוץ חלק.
זה לא רק התזוזה ברוח, אגב. החולצה של דרייק הפכה להרבה יותר קשיחה, באופן כללי, ברגע שסרטון המעבר נגמר.

זה כמובן בסדר גמור ולא חדש, שבמהלך סרטוני מעבר יש יותר פרטים, מאשר במהלך הגיימפליי. מעבר לעובדה שזו לא הפעם הראשונה שנוט'י דוג עושה את זה ושנוט'י דוג ממש לא היחידה שעושה את זה, זה גם נראה לי כמו החלטה חכמה.
כלומר, בזמן גיימפליי, הרבה פחות סביר שמישהו ישים לב לזה, בכלל, בעוד שקל לראות את זה במהלך סרטוני מעבר וזה ממש מוסיף המון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 14:26

Nucleus_Dawn כתב:
יש סיבה מצוינת למה האפקט לא יופיע בזמן גיימפליי, בזמן שבאורדר כן - השלבים באנצ'רטד לא בנויים מקוביות קשיחות וכמות קטנה של דברים שמגיבים למה שאתה עושה, שזה שונה מאוד מהאורדר.
רק אפקט התזוזה של הצמחים, למשל, לוקח לא מעט כוח מהמערכת, אם להסתמך על אפקט דומה שיש בPC כבר כמה שנים טובות. בגירסאת הPS4 של FC4, למשל, הורידו את האפקט הזה, כדי שהמשחק ירוץ חלק.
זה לא רק התזוזה ברוח, אגב. החולצה של דרייק הפכה להרבה יותר קשיחה, באופן כללי, ברגע שסרטון המעבר נגמר.

זה כמובן בסדר גמור ולא חדש, שבמהלך סרטוני מעבר יש יותר פרטים, מאשר במהלך הגיימפליי. מעבר לעובדה שזו לא הפעם הראשונה שנוט'י דוג עושה את זה ושנוט'י דוג ממש לא היחידה שעושה את זה, זה גם נראה לי כמו החלטה חכמה.
כלומר, בזמן גיימפליי, הרבה פחות סביר שמישהו ישים לב לזה, בכלל, בעוד שקל לראות את זה במהלך סרטוני מעבר וזה ממש מוסיף המון.

כן אבל כמו שאמרת באותו אזור הצמחייה לעומת זאת ממש מגיבה יפה לרוח וזה נראה הרבה יותר מודגש ותובעני אם צריך לנחש, אז דווקא האפקט העדין הזה של החולצה ברוח זה מה שישבור את הקונסולה? לא יודע.
וכן בדר"כ אצל נוטי דוג הסרטוני מעבר עולים ברמה ביחס לגיימפליי, ובהחלט יכול להיות שיהיו שם אפקטים שלא נראה במשחק (למרות שהפעם הסרטוני מעבר אמורים לרוץ בזמן אמת ככה שהם לא יכולים להתפרע כמו בעבר) אבל לא יודע אם דווקא חולצה ברוח זה אחד שכזה, בכל מקרה זה לא ביג דיל, אז במקרה הרע שזה רק בסרטוני מעבר לא נראה את שערות החזה של דרייק זזות ברוח ;)
-------------------
ד.א לא יודע אם אמרו את זה אבל Sony הודיעה שה PSX יהיה מעתה אירוע שנתי, מצויין! :)
עכשיו יש עוד אופציה לחשיפות חדשות, אם אכן סנטה מוניקה לא מחרטטת ואכן לא נראה את GOW החדש ב E3 הקרוב כי עדיין במצב מוקדם מדי לתצוגה, אפשר לקוות בסבירות גבוהה למדי שעד PSX 2015 לפחות נראה את המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 14:28

לדעתי ניתן גם להבחין בתנועה של הבד, אבל יש מצב שזה דווקא קטע של LOD, מרחוק יותר פשוט לא רואים שזה זז, אבל שים לב טוב טוב ויש שם תנודה קלה, לפני שנכנס למערה.
גם להפך ממשחקים אחרים שלהם - המצלמה עוברת מיד לידיים שלך אחרי התקריב שרואים בהתחלה, כך שזה לא סרטון CGI או כמו בסרטונים של U1-3 וTLOU... מה שמחזק את התאוריה שלי על LOD.
בנוסף - זה גם עניין של הצללה... כשהוא בזווית מסויימת - רואים את התנועה של הבד טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 דצמבר 2014, 14:34

bling כתב:כן אבל כמו שאמרת באותו אזור הצמחייה לעומת זאת ממש מגיבה יפה לרוח וזה נראה הרבה יותר מודגש ותובעני אם צריך לנחש, אז דווקא האפקט העדין הזה של החולצה ברוח זה מה שישבור את הקונסולה? לא יודע.
וכן בדר"כ אצל נוטי דוג הסרטוני מעבר עולים ברמה ביחס לגיימפליי, ובהחלט יכול להיות שיהיו שם אפקטים שלא נראה במשחק (למרות שהפעם הסרטוני מעבר אמורים לרוץ בזמן אמת ככה שהם לא יכולים להתפרע כמו בעבר) אבל לא יודע אם דווקא חולצה ברוח זה אחד שכזה, בכל מקרה זה לא ביג דיל, אז במקרה הרע שזה רק בסרטוני מעבר לא נראה את שערות החזה של דרייק זזות ברוח ;)
-------------------
ד.א לא יודע אם אמרו את זה אבל Sony הודיעה שה PSX יהיה מעתה אירוע שנתי, מצויין! :)
עכשיו יש עוד אופציה לחשיפות חדשות, אם אכן סנטה מוניקה לא מחרטטת ואכן לא נראה את GOW החדש ב E3 הקרוב כי עדיין במצב מוקדם מדי לתצוגה, אפשר לקוות בסבירות גבוהה למדי שעד PSX 2015 לפחות נראה את המשחק.

אני לא מתיימר להבין לחלוטין איך האפקטים האלו עובדים, אבל אני חושב שכל הצמחים שזזים ברוח ביחד, לוקח בערך אותה כמות כוח עיבוד, כמו האפקט של תזוזת הבד של דרייק.
כל הצמחים, זה אפקט אחד, פחות או יותר, או הרבה אפקטים מאוד דומים.
הבד של החולצה, זה עוד אפקט נוסף, אז בהחלט נראה לי הגיוני שזה בהחלט יהיה מה שישבור את הקונסולה (או יותר מדויק, יגרום למשחק ליפול ל29 FPS ועדיף FPS סופר חלק, על אפקט שבקושי אפשר לראות).

אם יהיה משהו מעניין בשנה הבאה, אז אחלה.
אם זה יהיה אותו הדבר, אז עדיף שיתמכו בVGA ופשוט יחשפו שם איזה דמו של GOW\אנצ'רטד\TLG\כל משחק חדש שהם רוצים לחשוף. כל השאר היה ממש מיותר והשאיר טעם חמוץ בפה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2014, 14:52

אני מצטער אבל אני כבר לא קונה שום דבר שהצוות הטכני של נוטידוג אומרים. הם משקרים שוב ושוב ושוב, משחקים עם ההגדרה של REAL TIME ו-IN ENGINE באיזו צורה שקרית שהם רוצים וכך הלאה, איך אפשר לקחת אותם ברצינות? בסוף נגלה שהחולצה מתנפנפת רק בסרטוני מעבר מרונדרים מראש שהם הריצו על 9 פס4 או משהו כזה.

בקיצור, יהיה מגניב שנראה את זה במשחק, בסרטון של גיימרסייד לא רואים את זה.

בנושא הרוח בצמחים, תלוי איך עשו את זה. אם זאת פיסיקה אמיתית אז זה נראה פצצה אבל זה יכול להיות גם אנימציה מוכנה מראש. דווקא בFC4 עושים עם זה דברים מדהימים בזמן אמיתי וצמחיה בנושא פיצוצים והרוח שהמסוק עושה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 14:55

לדעתי זה מצויין שיש להם אירוע משלהם... התצוגה עצמה הייתה בינונית סה"כ, אבל היו מלא מלא פאנלים ומלא גיימפליי חדש ונתנו לאנשים לשחק וכו'.
למשל, אני משוכנע שהרבה אנשים מחכים יותר לTHE ORDER אחרי שנתנו לאנשים לשחק בו וקראו את הרשמים החיוביים.
חוץ מזה, זו עוד הזדמנות עבורם לבנות יחסים עם צד ג'.

נדב, שים לב טוב טוב אחרי שהמצלמה עוברת אלייך. יש שם כמה תנועות בד ללא ספק, פשוט בLOD שונה.
ולא הבנתי, אם המצלמה עוברת מיד אליך בלי CUT כלשהו - זה לא אומר שזה זמן אמת? מלבישים מודל אחר על המודל שלך עם אותו רקע ונותנים לך שליטה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 14:57

Nucleus_Dawn כתב:
אני לא מתיימר להבין לחלוטין איך האפקטים האלו עובדים, אבל אני חושב שכל הצמחים שזזים ברוח ביחד, לוקח בערך אותה כמות כוח עיבוד, כמו האפקט של תזוזת הבד של דרייק.
כל הצמחים, זה אפקט אחד, פחות או יותר, או הרבה אפקטים מאוד דומים.
הבד של החולצה, זה עוד אפקט נוסף, אז בהחלט נראה לי הגיוני שזה בהחלט יהיה מה שישבור את הקונסולה (או יותר מדויק, יגרום למשחק ליפול ל29 FPS ועדיף FPS סופר חלק, על אפקט שבקושי אפשר לראות).

אם יהיה משהו מעניין בשנה הבאה, אז אחלה.
אם זה יהיה אותו הדבר, אז עדיף שיתמכו בVGA ופשוט יחשפו שם איזה דמו של GOW\אנצ'רטד\TLG\כל משחק חדש שהם רוצים לחשוף. כל השאר היה ממש מיותר והשאיר טעם חמוץ בפה.

בתכל'ס שנינו לא יודעים, יכול להיות שאתה צודק ויכול להיות גם הסבר אחר, בכל זאת גרסה מאוד מוקדמת.

בקשר לאירוע רבע שעה של אנצ'רטד 4 שווה לבדו את ההתכנסות הזו, איפה תקבל כזו במה ל 15 דקות מלאות? בטח לא ב VGA שדווקא אליו אתה מעדיף להפנות את המשאבים למרות שכבר כמה שנים כושל מבחינת חשיפות ועדיין לא השאיר לך משום מה טעם חמוץ- אפילו את זלדה הראו לנו באיזה סרטון off screen מסריח של לינק רוכב לו בשממה.

ה PSX אירוע עם אחלה פוטנציאל, היו חשיפות חלשות של BB שהראה מצב מולטי ובאטמן שבא עם טריילר מעפן, וההפתעה של SFV נהרסה, אבל הפוטנציאל של האירוע ברור עם מסיבת עיתונאים במתכונת ממש של E3, אין מה להשוות למתכונת של VGA במקרה הזה ואני מעדיף פי כמה ששנה הבאה יהיה PSX ולא VGA אם מכריחים אותי לבחור ע"פ התצוגות והפוטנציאל שראיתי השנה.
גיימפליי מלא של אנצ'רטד 4 לבדו זה שווה את זה, שנה הבאה זה גם יכול להיות GOW, אם ככה נקבל חשיפה ממושכת אפילו אחת של משחק ענק באורך כזה שקשה להריץ גם ב E3 עם הלוח זמנים הנוקשה (גם שם לא יתנו לך 15 דקות של אנצ'רטד) אז בטח שאני בעד.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 10 דצמבר 2014, 15:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2014, 14:59

Laskin כתב:לדעתי זה מצויין שיש להם אירוע משלהם... התצוגה עצמה הייתה בינונית סה"כ, אבל היו מלא מלא פאנלים ומלא גיימפליי חדש ונתנו לאנשים לשחק וכו'.
למשל, אני משוכנע שהרבה אנשים מחכים יותר לTHE ORDER אחרי שנתנו לאנשים לשחק בו וקראו את הרשמים החיוביים.
חוץ מזה, זו עוד הזדמנות עבורם לבנות יחסים עם צד ג'.

נדב, שים לב טוב טוב אחרי שהמצלמה עוברת אלייך. יש שם כמה תנועות בד ללא ספק, פשוט בLOD שונה.
ולא הבנתי, אם המצלמה עוברת מיד אליך בלי CUT כלשהו - זה לא אומר שזה זמן אמת? מלבישים מודל אחר על המודל שלך עם אותו רקע ונותנים לך שליטה?

הCUT SCENE בתחילת הדמו זה בטוח בזמן אמיתי, אני לא זוכר איך זה בסוף הדמו, אני צריך לראות שוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 15:03

מסבירים על זה בדקה 42-47 בסרטון שהבאתי מהפאנל, והם אפילו אומרים "TAKE THAT, NEOGAF"
אז זו סוג של קריאת-תיגר. לא נראה לי שזה משהו רק בסרטונים... לקראת דקה 47 הוא אומר שזה מבוסס על מה שמזיז את הצמחיה.

בכלל, מציע לכל הספקנים לראות את הפאנל. במיוחד למי שמבין בזה משהו :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 10 דצמבר 2014, 15:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2014, 15:04

DrKeo כתב:הCUT SCENE בתחילת הדמו זה בטוח בזמן אמיתי, אני לא זוכר איך זה בסוף הדמו, אני צריך לראות שוב.

כן אכן נראה בזמן אמת in-game בהתחלה, מן הסתם עם LOD טוב יותר כשיש קלוז אפ אבל זה גם משהו שיקרה בגיימפליי שיהיה קלוז אפ על דרייק, בסוף הדמו זכורה לי עלייה ברמה של ה fidelity, אולי זה בזמן אמת ולא רץ מקובץ וידאו או משהו כמו בעבר, אבל יש עלייה ברמה הגראפית שם לטעמי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 דצמבר 2014, 15:06

גם לדעתי הקטע בסוף נראה טוב מדי כדי להיות בזמן אמת. זה ברמה של סרט של BLUR

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2014, 15:34

Laskin כתב:גם לדעתי הקטע בסוף נראה טוב מדי כדי להיות בזמן אמת. זה ברמה של סרט של BLUR

הגזמת, זה קילומטרים ממה שהם הראו בE3 בCGI ההוא, זה לגמרי הגיוני. ראית את הפרופסור שבנה לך את החליפה בקרייסס 3? זה לא כזה רחוק מזה רק שבקרייסס הוא קורה בזמן גיימפליי עם שלב פתוח ענקי לידך. אז נראה לי שזה כן בזמן אמיתי, אבל אני אבדוק בסרטון בערב.

אני גם מתכוון לראות את כל הפאנל הזה, פשוט אין לי זמן בעבודה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים