תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי BiA » 06 פברואר 2021, 16:47

בעדכון האחרון לגירס TC שכחה לטפל ב-man hands...
תמונה

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 פברואר 2021, 17:27

חחח ענק

תרתי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 09:43

גיימרים בכיינים וחסרי חיים מצאו להם אל הקורבן הבא - הLead Designer של משחק הארי פוטר.

מסתבר שעד לפני 3 שנים - היה לו ולוג ביוטיוב, שבו הוא דיבר על עניינים חברתיים, והוא היה נגד אניטה ושות׳ בפרשיית גיימרגייט והוא סוגשל ליברטריאן שלא אוהב כל מה שיש ללוחמי הצדק החברתי מציעים או מנסים לכפות עליו - אז הוא ״ימין קיצוני״, ומאז ש״עלו עליו״ הספיקו לכתוב עליו בכל האתרים הגדולים, בהובלת קוטאקו כמובן, שאני אפילו לא מקשר את הכתבות כאן מרוב שזה הזוי אבל כל מה שאתם צריכים לדעת זה שהכתבה מתחילה במלים:
“....the lead designer of the controversial upcoming Harry Potter game...”
כאילו, הבנתם? המשחק עצמו הוא ״שנוי במחלוקת״ כבר! למרות שלא הייתה שום פרשייה רצינית סביבו, רק שJKR פשוט לא משתחווה בפני קהילת הטראנסג׳נדרים וכל מה שאיכשהו קשור אליה הופך להיות פרובוקטיבי עכשיו.

בקיצור, נכנסתי לעמוד היוטיוב שלו ומה ראיתי? סרטון שלם בו הוא מבקר את עמדותיו של בן שפירו לגבי הפלות, קהילת הטרנס ודת - הכל מהכיוון של ״בן טועה״, זאת אומרת - ההפך ממה שאמור להרגיז אותם. אבל חייבים לקטלג כל מי שחושב קצת אחרת מההמון הזועם כ״נאצים״ היום...
הקריאה היא לפטר אותו כמובן, או להחרים את המשחק.
נפלא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 10:36

תרבות ציד המכשפות של השמאל האמריקאי מעוררת בחילה.. הם פשוט עושים הכפשת שם ורצח אופי לכל מפתח שלא מביע דעות שמאל. כאילו כמה אנשים יכולים להיות רעילים?

זו סתימת פיות במסווה של נאורות וזה רק יתגבר אחרי שחסימת טראמפ עברה בשתיקה יחסית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 12:12

זה לא ממש השמאל האמריקאי כמו שזה ההזויים בEra,משם התחיל כל הסיפור הזה,יש שם פשןט חבר׳ה שנוברים בטוויטר של מפתחים בניסיון למצוא לכלוך שאפשר יהיה להביא לפורום.
זה תמיד Era,תמיד,האתר הזה וחלק עצום מהאנשים בו הם מחלה,והתחושה שלי שכל הביוב sjw הקיצוני שלהם מקצין יותר ויותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 13:19

ואם כבר Era,קלטו את זה- איסור מוחלט לפרסום ת׳רדים שעוסקים במשחק של הארי פוטר. איזה חבורה של הזויים.
[twitter]https://twitter.com/jasonschreier/status/1364386001339248641?s=21[/twitter]

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 14:04

חחחחחח אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.. זה פשוט מרגיש כמו 1941 בגרמניה. ושוב אם זה היה רק ERA בעיני אז מילא אבל זה משתלט על כל השיח הפוליטי האמריקאי, כמו זה שמארוול העיפה שחקנית בגלל דעות ימניות, לאסקין בטח זוכר ת'שם שלה.

אתם יודעים איזה רעש ERA עשו על דמויות בטקן שהן "לא לבושות מספיק" או "מיניות מדי" הם הביאו את נאמקו לשבירה שהם אמרו שבגלל ERA הם לא יביאו דמויות מסוימות למערב.

ERA גם הפעילו לחץ על דיסני וקפקום שבגמר של SF5 ששודר בערוצי דיסני הדמויות יהיו לבושות לחלוטין ולא יראו להן שום ציצי או אתם יודעים מה....

מה עובר על האנשים שם חוץ מרצון להחזיר אותנו לימי הביינים אני לא יודע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 14:11

אתה מדבר על ג׳ינה קארנו,וזה לא מארוול פיטרו אותה,אלא דיסני,היא הייתה חלק מהקאסט של המנדלוריאן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 15:35

מעולה, אני מאוד מקווה שמשחק הארי פוטר הזה יהיה מושלם ואני מאוד מאוד רוצה לראות את החלאות האלה גם מחרימים אותו ומונעים מעצמם כניסה לעולם שהם כל כך אהבו...
איזה אפסים. אתם קולטים את המצב ההזוי הזה? אם בכיר כלשהו לא מחזיק דיעות סופר, סופר פרוגרסיביות - זהו, הוא והעבודה שלו גמורים. זה באמת פתרון מעולה, בתנאי כמובן שהחברות האלה ישתינו על המבקרים האלה בקשת. אם לא - אסון מתקרב לתעשייה האהובה עלינו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 20:42

לול..... אני חושב איך שבימנו קלאסיקה כמו Tactics ogre לא היתה נוצרת... משחק שהוא בעצם ביקורת על יגוסלביה של שנות ה90 ועל מלחמת האזרחים שהיתה שם... היום המשחק הזה לא היה עובר מסך כדי שחסך וחלילה היגוסלבים בERA לא יפגעו.

כל הפוליטקלי קורקט, המסריח הזה שERA מביאים עלינו יגרמו שהתחביב שלנו לעד ייחשב כLow form of art. כמו שלאסקין אמר, כל מי שלא שמביע משהו סופר סופר סופר פרוגרסיבי מחוק כלא היה.

אני חייב להודות שכל העניין בעיני הוא קריפי ביותר. ההרגשה היא שהאנשים בERA הם אנשים מנותקים מהמציאות שכל דבר שמאתגר את תפיסת העולם השברירית שלהם, שובר אותם לגמרי ומערער אותם ולכן הם חייבים שהמשחקים שלהם ישקפו את העולם בדיוק כמו שהם רוצים שהוא יהיה... הם בעצם מביאים עלינו את העתיד שגוגל רוצים.. עתיד שמראים לך רק מה שאתה אוהב לראות ורק מה שאתה אוהב לשמוע...

וזה פשוט עצוב שלאנשים ברמה כל כך ירודה יש כל כך הרבה השפעה על המדיום שלנו.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 פברואר 2021, 11:21

הצרה היא שיש לאנשים בera השפעה בעולם הגיימינג והם מזיזים דברים לכיוון שהם רוצים...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2021, 08:35

Laskin כתב:גיימרים בכיינים וחסרי חיים מצאו להם אל הקורבן הבא - הLead Designer של משחק הארי פוטר.

מסתבר שעד לפני 3 שנים - היה לו ולוג ביוטיוב, שבו הוא דיבר על עניינים חברתיים, והוא היה נגד אניטה ושות׳ בפרשיית גיימרגייט והוא סוגשל ליברטריאן שלא אוהב כל מה שיש ללוחמי הצדק החברתי מציעים או מנסים לכפות עליו - אז הוא ״ימין קיצוני״, ומאז ש״עלו עליו״ הספיקו לכתוב עליו בכל האתרים הגדולים, בהובלת קוטאקו כמובן, שאני אפילו לא מקשר את הכתבות כאן מרוב שזה הזוי אבל כל מה שאתם צריכים לדעת זה שהכתבה מתחילה במלים:
“....the lead designer of the controversial upcoming Harry Potter game...”
כאילו, הבנתם? המשחק עצמו הוא ״שנוי במחלוקת״ כבר! למרות שלא הייתה שום פרשייה רצינית סביבו, רק שJKR פשוט לא משתחווה בפני קהילת הטראנסג׳נדרים וכל מה שאיכשהו קשור אליה הופך להיות פרובוקטיבי עכשיו.

בקיצור, נכנסתי לעמוד היוטיוב שלו ומה ראיתי? סרטון שלם בו הוא מבקר את עמדותיו של בן שפירו לגבי הפלות, קהילת הטרנס ודת - הכל מהכיוון של ״בן טועה״, זאת אומרת - ההפך ממה שאמור להרגיז אותם. אבל חייבים לקטלג כל מי שחושב קצת אחרת מההמון הזועם כ״נאצים״ היום...
הקריאה היא לפטר אותו כמובן, או להחרים את המשחק.
נפלא.

ו... הוא התפטר. טוען שלא פוטר, ויעלה בקרוב סרטון יוטיוב שמסביר דברים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 11:13

עוד הוכחה מדאיגה ליכולת של Era להשפיע על התעשייה,אם למישהו עוד היה ספק ביחס לרמת ההשפעה והשליטה במובן מסויים שיש לחבר׳ה שם על סדר היום של מפתחות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מרץ 2021, 11:32

Uncle Pey'j כתב:עוד הוכחה מדאיגה ליכולת של Era להשפיע על התעשייה,אם למישהו עוד היה ספק ביחס לרמת ההשפעה והשליטה במובן מסויים שיש לחבר׳ה שם על סדר היום של מפתחות.

עצם הגלישה באתר, מעניקה לו כח.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2021, 14:28

ERA כל כך רעילים, והרעל הזה עוד היה שם כשהם היו GAF. הם פשוט נהנהים בטירוף מתחושת הכוח שלהם הם נהנהים מזה שהוא התפטר בגללם מספיק לעבור על התרד שם כדי לראות.

הם כל כך זחוחים ומתים על עצמם. נגיד שIGN או אתר אחר מדווח משהו שאיזה "איינסידר אמר שם ראשון בERA " ה100 תגובות עדר הראשונות הם בערך "IGN גנבו מERA ולא נתנו לנו קרדיט!!!" הם רואים את עצמם מרכז העולם.

חלק עושים את זה בפאסיב אגרסיב וחלק ממש מודים שהם חושבים ככה, ויש עוד כ'כ הרבה דוגמאות למה שהולך שם.

קליימן אתה צודק אחי, אני וכל מי שנכנס לשם אנחנו נותנים להם כוח. אבל להגנת כל מי שנמצא שם/קורא שם... גם מפתחים נמצאים שם. יש הרבה אינדים שזו דרך ממש טובה שלהם לפרסם את המשחקים שלהם ישירות לקהל היעד, יש מפתחים שרוצים להיות בקשר יותר פעיל איתנו וזה הפורום הכי גדול שהם מכירים.

לי מפריע בעיקר שהם כאילו "מייצגים" את התחביב שלנו. לי אישית יש "חבר אינטרנטי" שם שאני שאני כבר לא בקשר איתו כמה שנים מאז שנרשם עוד לGAF.
מהסיבה הפשוטה שמתי שאמרתי לו את כל הדברים האלה וחשבתי שיסכים אמר לי "איך אתה מדבר על חברים שלי שם בלה בלה" ונכנס בי לא יאמן כאילו סוג של כת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 14:52

אני לא חושב שEra מייצגים אותי,אני חושב שהרבה משתמשים ״שקטים״ באתר כמוני רוחשים הרבה בוז לחלק לא קטן מהמגיבים שם,אבל עדיין רוצים את האפשרות להיעזר בפורום במידת הצורך (ובכנות גמורה,כל שאלה או תהייה טכנית שהייתה לי בנושאים שונים קיבלה מענה שם) אז מקבלים בהכנעה את השיט הפרוגרסיבי הקיצוני שהולך שם,לרובו אני מאוד אדיש אז לא באמת אכפת לי ואני לא חש צורך להילחם את מלחמות היקום כמו ההזויים שם,בנושאים של ישראל? טוב,אני פשוט לא נכנס לת׳רד,הכי קל :)
בעיקר חבל לי על האנשים שהפרנסה או המשחקים שלהם נפגעים כתוצאה מאיזה אידיוט בן 20 עם הזיות של חשיבות עצמית מופרזת.
יש לEra סוג של גאוות יחידה מפגרת שהם מאוד גאים בה,והמודרציה שם מאוד מעודדת את זה,משפטים כמו Era>internet<Era שנזרקים שם חדשות לבקרים רק מעצימים את האליטיזם והמורמות מעם שהפורום הזה מרגיש כלפי כל אחד שלא מתיישר לפי הדעות בeco chamber.
אני מניח שהסוף של האתר הזה יהיה כמו הסוף של GAF (אגב,שם מכלול הדעות היה הרבה יותר רחב בשנים מסויימות ויכולת להגיד כמעט כל מה שעולה על הדעת למעט דברים באמת קיצוניים) עם איזה סקנדל שיפעיל טריגר שיגרום עוד פעם לאיזו מיגרציה ענקית שאולי הפעם תיגמר בכך שלאנשים פשוט יימאס.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מרץ 2021, 15:08

זה בסדר גמור להיות חבר בפורום ולהנות מהתכנים שבו. פשוט קצת תמוה בעיני לבוא ולהכריז על ''הוכחה מדאיגה לכוחו של ERA'', כאשר אתה אחד מאלה שמעניקים לו את הכוח. :)
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2021, 16:05

הלוואי פייג' שיקרה מה שאתה אומר על "הרס שני". כשאמרתי שהם מייצגים אותנו, אני לפחות התכוונתי שהם מייצגים את כולנו בעיני המפתחים שנמצאים שם/אנשי התעשייה/חוקרי תרבות למינהם/מי שלא מנסה להשתמש בהם כדי לבנות "פרופיל" לגיימר ממוצע.

במובן הזה הם מייצגים את כולנו וזה חבל בעיני, חבל בעיני שחושבים שמי שהוא גיימר הוא ילדותי :) עם חשיבה של שחור ולבן.

בנוגע לישראל,אני אישית מעריך מאוד אנשים כמו ישראלים שלא נותנים להם שמחרימים אותם אבל אני בהחלט מסכים שפשוט אפשר להנות מהטוב שיש שם בלי להתייחס לגועל על ישראל, אם אני אתחיל להביא לפה הוכחות כמה מפתחים מוערכים בתעשייה מחזיקים בדעות אנטי ישראליות... אז לא נוכל לשחק בכלום בערך :) אם נחרים את כל הסופרים האנטישמים הגדולים... לא נוכל לקרוא 50% מהספרים הטובים וכו' וכו'.

יש בהחלט אנשים בERA שמבינים בתחום לא מעט ושווה להיכנס עבורם. יש משחקים שמעולם לא הייתי שומע עליהם (בעיקר יפנים וסינים שבחיים לא קיבלו לוקאליזציה או תרגום מעריצים) שאני מאוד אוהב שלא הייתי שומע עליהם בלי המלצות של אנשים בERA וכו' וכו.

מה שאני מנסה לעשות תמיד שאני בERA זה להיכנס לחדשות, דיונים על משחקים שמענינים אותי, וברגע שאני רואה דיון פוליטי אני פשוט עף משם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 16:09

Klayman כתב:זה בסדר גמור להיות חבר בפורום ולהנות מהתכנים שבו. פשוט קצת תמוה בעיני לבוא ולהכריז על ''הוכחה מדאיגה לכוחו של ERA'', כאשר אתה אחד מאלה שמעניקים לו את הכוח. :)

כמו שאמרתי,אני לא מתכוון להילחם את המלחמות של העולם,זה מצב קלאסי של you go first,כשהפורום שם יגווע אני בטח לא אנסה לתרום להשארה שלו חי,אבל אני גם לא מתכוון למנוע מעצמי גישה לחדשות ומידע שמעניין אותי עד אז,ושאני פשוט לא יכול לקבל באף מקום אחר. אם אני תורם בקליק שלי על ת׳רדים למכונת המלחמה של Era אז so be it. ברשותך,אני אמשיך לטנף עליהם כי..טוב,בא לי?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מרץ 2021, 16:13

תמיד תעשה רק מה שבא לך חביבי. :)
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2021, 16:26

רגע קליימן אחי, אז מה הטענה שרק מי שלא נכנס לERA רשאי לבקר אותם? הם חוטפים ביקורת בגלל שיש להם השפעה הזויה על התעשייה, יש להם כמות מבקרים מטורפת כי יש להם השפעה לא מבוטלת על התעשייה וכו' אם לא היתה להם השפעה מיידית וקריטית על המשחקים שכולנו משחקים, למי היה איכפת מהם. יש הרבה קהילות רעילות בגיימינג אבל אף אחד לא עושה מהם עניין כי הם קטנים ורעילים וחסרי השפעה. ERA רעילים עם השפעה.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 05 מרץ 2021, 16:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 16:27

glass man כתב:הלוואי פייג' שיקרה מה שאתה אומר על "הרס שני". כשאמרתי שהם מייצגים אותנו, אני לפחות התכוונתי שהם מייצגים את כולנו בעיני המפתחים שנמצאים שם/אנשי התעשייה/חוקרי תרבות למינהם/מי שלא מנסה להשתמש בהם כדי לבנות "פרופיל" לגיימר ממוצע.

במובן הזה הם מייצגים את כולנו וזה חבל בעיני, חבל בעיני שחושבים שמי שהוא גיימר הוא ילדותי :) עם חשיבה של שחור ולבן.

בנוגע לישראל,אני אישית מעריך מאוד אנשים כמו ישראלים שלא נותנים להם שמחרימים אותם אבל אני בהחלט מסכים שפשוט אפשר להנות מהטוב שיש שם בלי להתייחס לגועל על ישראל, אם אני אתחיל להביא לפה הוכחות כמה מפתחים מוערכים בתעשייה מחזיקים בדעות אנטי ישראליות... אז לא נוכל לשחק בכלום בערך :) אם נחרים את כל הסופרים האנטישמים הגדולים... לא נוכל לקרוא 50% מהספרים הטובים וכו' וכו'.

יש בהחלט אנשים בERA שמבינים בתחום לא מעט ושווה להיכנס עבורם. יש משחקים שמעולם לא הייתי שומע עליהם (בעיקר יפנים וסינים שבחיים לא קיבלו לוקאליזציה או תרגום מעריצים) שאני מאוד אוהב שלא הייתי שומע עליהם בלי המלצות של אנשים בERA וכו' וכו.

מה שאני מנסה לעשות תמיד שאני בERA זה להיכנס לחדשות, דיונים על משחקים שמענינים אותי, וברגע שאני רואה דיון פוליטי אני פשוט עף משם.

מהרושם שלי לאורך השנים,רוב התעשייה הזו מורכבת מאנשים ששייכים לleft wing,חלקם בצורה די קיצונית ומעל הכל מרחפת העננה המסריחה הזו של הפוליטקלי קורקט בכל מצב,ואני לא מדבר רק על Era,גם בטוויטר זו האווירה השלטת.
וכן,אני מניח שאם הייתי עובר מפתח אחרי מפתח בנוטי דוג ושואל אותו מה הוא חושב על ישראל ומיישם את גישת Era,לא הייתי משחק יותר באף משחק נוטי דוג. לכן ברוב המוחלט של המקרים אני עושה הפרדה בין האנשים לתוכן,אלא אם כן זה איזה ניאו נאצי שבאמת מרתיח לי את הדם בצורה כזו שאני לא רוצה לתת לו כסף לא משנה מה,עד היום זה לא קרה לי.
אם היה מקום אחר שהיה בו ריכוז של מומחים,אשכרה מומחים,כמו בEra,שם הייתי,אבל אין לצערי,אז it is what it is,יש צרות גדולות יותר בחיים מאשר חבורת האידיוטים שם ואם יש דבר אחד חיובי שיצא לי מהפורום הזה זה ללמוד להתאפק באינטרנט גם אם בוער לי להגיב,כי בחודשים הראשונים שלי שם כשעוד חשבתי שיש עם מי לנהל שיח,קיבלתי יותר מבאן אחד בת׳רדים הפוליטיים על,טוב,זה שהעזתי לחוות דעה אחרת אני מניח,וראבק,למי יש כוח להתארגן על עוד כתובת מייל שהם מאשרים שם להרשמה? :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מרץ 2021, 16:58

glass man כתב:רגע קליימן אחי, אז מה הטענה שרק מי שלא נכנס לERA רשאי לבקר אותם? הם חוטפים ביקורת בגלל שיש להם השפעה הזויה על התעשייה, יש להם כמות מבקרים מטורפת כי יש להם השפעה לא מבוטלת על התעשייה וכו' אם לא היתה להם השפעה מיידית וקריטית על המשחקים שכולנו משחקים, למי היה איכפת מהם. יש הרבה קהילות רעילות בגיימינג אבל אף אחד לא עושה מהם עניין כי הם קטנים ורעילים וחסרי השפעה. ERA רעילים עם השפעה.

כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה אחי. סתם אני מוצא את זה תמוה שאתם מגדירים את המקום כרעיל כ''כ עם השפעה לא בריאה כ''כ ובכל זאת נהנים להמשיך להיות בו :).
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 17:08

אתה יכול לטעון שאנחנו חלק מהבעיה, אבל בסופו של יום זה לא שחור או לבן ,יש שם משתמשים שרק רוצים לדבר על משחקים בלי כל השיט מסביב וכשיש דיון ענייני שם, הוא יכול להיות ממש מרתק, כמו דיוני החומרה שם לפני הדור הבא, שאפילו האדמין כאן לקח בהם חלק פעיל :) בשביל דיונים כאלה אני נשאר באתר (כאילו,מה זה נשאר? לא מארגן לעצמי באן אני מניח) אבל כן, יש בעיה אמיתית בהתנהלות של המון חברים שם ובהשפעות שיש למעשים שלהם על התעשייה כולה, ואני לרגע לא משלה את עצמי שיש לי יכולת לשנות אפילו קצת ממה שהולך שם, אז מה האלטרנטיבה? פשוט להגיד פאק איט ולחתוך משם ואז גם להפסיד אפשרות לקחת משם את המידע שאני מגיע עבורו מלכתחילה? ובאמת, למדתי ה-מ-ו-ן מהפורום הזה, כולל הרחבה ענקית של הידע שלי לגבי משחקים שכמו שגלאס אמר, אין מצב שהייתי מגיע אליהם אחרת. לא יודע,אני מניח שאני פשוט חושב על האינטרס האישי שלי,במונחים של Era אגב,התגובה הזו כבר מזמן הייתה מזכה אותי בבאן על היותי צואה אנושית :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2021, 17:12

אם אתה נמנע מת׳רדים מסויימים (כלומר כל מה שפוליטי, ממש פיליטיקה או פוליטיזציה של משחקים) אז באמת נחמד להיות שם.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 35 אורחים