תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי glass man » 09 אוגוסט 2022, 17:10

BiA כתב:קארמק going at it במשך ליטרלי שעות, מכסים את הכל :)

תודה שהבאת את זה BIA,מקשיב בחלקים החלק על ג'ון רומרו היה הכי מעניין, ובכלל עושה טוב לראות את קארמק מפרגן לו על הגאונות שלו.
צריך לסיים את זה היום :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2022, 19:45

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 ספטמבר 2022, 21:21

כן, הוא גם צייץ על זה כמה פעמים, אם אני זוכר נכון הוא היה אצל משפחה בירושלים לפני הקורונה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2022, 14:46

טוב נו תמיד ידענו ששרייר קורא בווקסלים זה רק האישוש האחרון. שרייר יא פרוגרסבי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2022, 11:00

סעמק תפסיק כבר לדבר עם כוכבים בהוליווד ותעבוד על משחקים!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 12:47

ומה עם זה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2022, 13:11

לא מספיק טוב, אני רוצה סימן קריאה ולא שאלה!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2022, 20:19

משהו מצחיק שהייתי חייב לשתף פה.

איזה מישהו בERA מתבכיין בגלל שכפות היידים של דמויות שחורות בSF6 הן שחורות, הוא טוען שהן צריכות להיות בהירות ומנסה לעודד אנשים להתבכיין על זה.

מסתבר שככה צריכים להראות אנשים שחורים במשחקי מחשב ב2022 ומי שלא מקפיד על הצבע של כפות היידים ועל הגוון שלהן, הוא גזען, חלאת המין האנושי וכו'.

הזוי. מסקרנות הייתי חייב לשאול חבר אתיופי לדעתו על זה שכפות היידים שחורות בSF6. התשובה היתה כצפוי משהו כמו "בחיים לא שמתי לב לדבר הזה במשחקים"

נערך לאחרונה על ידי glass man ב 15 ספטמבר 2022, 20:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 20:25

מה הבעיה שיעשו דמויות יותר נכונות אנטומית? אחלה של דבר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2022, 20:31

כל עוד זה נעשה מתוך רצון לדייק אני מסכים נדב, ברור. אבל שזה נעשה מתוך קטע של "אוי, עוד אפלייה של אנשים שחורים במשחקים" זה קצת טרחני, לא? אני בספק אם נגיד לקפקום או לאיזושהי מפתחת משחקים יש איזשהו רצון להפלות מישהו :) אני בחיים לא שמתי לב לדבר הזה נגיד בGTA סאן אנדרס ובחיי שאלתי אתיופי וגם הוא לא שם לב לזה :) כאילו למי זה מפריע חוץ מהטרחנים מERA ? אבל לא יודע ברור שאני לא נגד דיוק אנטומי ודברים כאלה, פשוט יש הרגשה שדיוק אנטומי הוא לא המניע אלא, עוד אג'נדה של "גיימרים והמפתחים הם חבורה של גזענים"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2022, 20:59

אני משער שבערך כל אדם שחור שם לב שכף רגל או יד במשחקי וידאו לא נראים כמו שלו? כלומר, זה ליטרלי הגוף שלו, כנראה שהוא שם לב.

אגב, ב-TLOU החדש דווקא עשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2022, 21:55

תכלס יש מצב שזה מפריע לאנשים שחורים והם לא אומרים כדי לא לעשות עניין. לא יודע, אם הייתי אדם שחור, הרבה היה יותר מפריע לי שאדם לא שחור כותב דמות שחורה מאשר איך נראות הידיים:) (כמו הויכוח המיתולוגי ההוא עם עידן ולאסקין )

אבל כנראה שזה רק אני :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2022, 22:28

לא חושב שזה כבר עניין גזעי של ייצוג או משהו כזה. כלומר גם אם עושים את זה וגם אם לא.
זה כבר תשומת לב לפרטים, ובייחוד ככל שהכוח של הקונסולות מאפשר לדחוף עוד ועוד פרטים. כמו שאתה מצפה מND לשים לב לכל פיפס באנטומיה של האדם ולרנדר בהתאם, אז גם הבדלי צבעים כאלו זה משהו מתבקש מבחינתם וזה לא עניין של ייצוג. עצם הדמות השחורה זה עניין של ייצוג.
כאילו האלטרנטיבה שאני רואה כדי שזה יהיה עניין גזעני היא מצב קיצון של תשומת לב מדהימה לפרטים בכל מודל של איש לבן, ואז איזה מודל גנרי ואחיד לכל דמות שחורה. אבל כמובן שזה לא המצב... השאלה היא רק כמה היוצרים רוצים לדחוף לריאליזם ולמודלים מדוייקים אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 ספטמבר 2022, 09:21

רק להמחיש כמה Resetera חבורה של בתולים מוזרים. מסתבר שאנשים שחורים בקפקום הם אלה שנתנו ייעוץ לגבי הדמויות השחורות. ועכשיו ERA חייבים להלל אותם על הכללה לול. נדב, איך הצלחת לשרוד שם עד הבאן? רספקט!

A lot of people on the team are fans of Black culture," Nakayama said. "In order to make her as authentic as possible, we spoke with many Black employees within the company. We also hired consultants to help us design the character and her mannerisms."

Nakayama mentioned that one of the things that defines Street Fighter to him is a diverse set of characters from all over the world and ensuring that they are real and authentic is an important part of development. Both Nakayama and Matsumoto repeatedly emphasized that "open communication" is a priority for them in Street Fighter 6 —a lesson they learned while working on Street Fighter V — and believe that designing characters authentically is part of that ethos.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 17 ספטמבר 2022, 09:09

glass man כתב:רק להמחיש כמה Resetera חבורה של בתולים מוזרים. מסתבר שאנשים שחורים בקפקום הם אלה שנתנו ייעוץ לגבי הדמויות השחורות. ועכשיו ERA חייבים להלל אותם על הכללה לול. נדב, איך הצלחת לשרוד שם עד הבאן? רספקט!

A lot of people on the team are fans of Black culture," Nakayama said. "In order to make her as authentic as possible, we spoke with many Black employees within the company. We also hired consultants to help us design the character and her mannerisms."

Nakayama mentioned that one of the things that defines Street Fighter to him is a diverse set of characters from all over the world and ensuring that they are real and authentic is an important part of development. Both Nakayama and Matsumoto repeatedly emphasized that "open communication" is a priority for them in Street Fighter 6 —a lesson they learned while working on Street Fighter V — and believe that designing characters authentically is part of that ethos.

גורם לי לחשוב שאולי סטריט פייטר לא היה מצליח היום אם זה כבר לא הייתה סדרה מבוססת, נתחשב בזה שהשטיק שלהם זה שיש לוחמים מכל העולם והם מסתמכים על הרבה סטריאוטיפים כאלו או אחרים. לאנשים אכפת יותר מידיי משטויות היום
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 ספטמבר 2022, 09:45

יש בזה משהו, אבל גם טקן קיבל מהגיימרים בERA ביקורת קשה על כל מיני דמויות אובר סקסתיות וסטאריוטיפים עד רמה שהבמאי שקל לא להביא חלק מהדמויות למערב מתוך עיקרון. :) אז אתה יכול לראות שזו צביעות והם פשוט מחפשים משהו לתקוף.

ERA הם פשוט עדר של אנשים רעים בלי הרבה מוח. הם גם פורום די מעולה מבחינת הבנה כללית, אבל רוב הפורום שם לא מבין את הז'אנר וSF בפרט, אין בזה שום דבר רע, כן? בלא להבין ז'אנר נישתי כזה.
פשוט כשאתה לא מבין ז'אנר מסוים ולא יכול להבין את המשחק ברמה עמוקה ולדון בו ברמה עמוקה אתה בדרך כלל תתייחס לדברים שאתה כן יכול להבין, כמו זה שהדמות לא נראת מספיק כמו בן אדם שחור.

הם כם ככה על ישראל, אתה יכול לראות ויכוחים שלהם עם ישראלים ולהבין שהם לא מבינים את הסכסוך הישראלי פלסטיני אז הם מן הסתם זורקים מתוך הבורות שלהם שישראל נאצית, כי כאמור כשאין הבנה במשהו עוברים לתקיפה זה סוג כזה של רגשי נחיתות סמוי על זה שאין להם מספיק יכולת להגיד דברי טעם בנושא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2022, 11:12

DrKeo כתב:ומה עם זה?

פצחו את זה, מדובר בשחקנית אל פאנינג, אחות של דקוטה פאנינג.
תמונה

לא יודעים עדין מה ההקשר, אבל אני משער שהיא הולכת לשחק במשחק הבא של קוג׳ימה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 16:06

לפני שנה בערך, הוקם סטודיו גיימינג ״הראשון בארה״ב״ שכל העובדים שלו מאוגדים, בשם Vodeo
הם כמובן התגאו בזה ואמרו שההחלטה הייתה “No-Brainer”
גם שרייר כתב עליהם כדוגמא חיובית ויש״אפשר אחרת״ אחרי שאקטיויז׳ן הגיבו בצורה פחות נלהבת מהרעיון של התאגדות, כשזה עלה אצלם:

לפני כמה ימים הם הכריזו שהם לא מצליחים למצוא משקיעים לפרויקט הראשון שלהם וכנראה שהם הולכים לפשיטת רגל

https://www.engadget.com/vodeo-games-sh ... 19398.html

עד כמה שידוע לי שרייר לא כתב על זה כלום, כמו גם 90% מהאתרים שדיווחו על ההתאגדות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 17:18

חחחחחחחחחח האפס המאופס הזה חסם אותי כי שמתי לינק לכתבה של אנגדג׳ט והגבתי לאיזה 4 מגיבים שם, גם כן עם לינק לכתבה.
לא כתבתי שום דבר חצוף או קיללתי או שום דבר, פשוט לינקים לכתבות ודברים בסגנון של ״התגובה לא התיישנה הכי טוב״ לאנשים שממש היו בטוחים שזה יהפוך אותם למינימום נינטנדו בגלל המהלך האמיץ.

אני באמת בהלם. איזה לוזר, גם לא מדווח וגם חוסם מי שמדווח.

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 20 ספטמבר 2022, 20:15

לא שמעתי על המשחק שהם פיתחו בכלל
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 20:31

הוא נראה כמו משחק מובייל סופר גנרי, אבל כן ניסו לדחוף בכל זאת כתבות משבחות עליו, בפוליגון/קוטאקו/יורוגיימר ושאר אתרים ששורצים שם יותר מדי אקטיביסטים ופחות מדי כתבים (לא כולם, לא כולם!), שבחיים לא היו סוקרים אותו אם לא היה את הסיפור הזה של ההתאגדות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 ספטמבר 2022, 20:42

Laskin כתב:חחחחחחחחחח האפס המאופס הזה חסם אותי כי שמתי לינק לכתבה של אנגדג׳ט והגבתי לאיזה 4 מגיבים שם, גם כן עם לינק לכתבה.
לא כתבתי שום דבר חצוף או קיללתי או שום דבר, פשוט לינקים לכתבות ודברים בסגנון של ״התגובה לא התיישנה הכי טוב״ לאנשים שממש היו בטוחים שזה יהפוך אותם למינימום נינטנדו בגלל המהלך האמיץ.

אני באמת בהלם. איזה לוזר, גם לא מדווח וגם חוסם מי שמדווח.

תראה, רק מעצם זה שאתה מגיב משומקום לארבעה אנשים שונים בשרשור מלפני חצי שנה (מה שמתייג אותו גם ארבע פעמים), טבעי שהוא היה חוסם אותך גם בלי להיות לוזר. זה ספאם.

אם אתה כבר מטריל אז צריך להיות יותר מעודן. אפילו ברמות של לעשות לייק לפוסט המקורי, ואז להגיב לו (רק פעם אחת) ולשאול בתמימות "למה אתה חושב שזה לא עבד להם? אין משקיעים שמוכנים לשים על חברה מאוגדת כסף?" - ואז לראות אותו מתפתל בתשובה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 20:50

אני לא מטריל אני באמת הגבתי די לעניין (אם כי בבירור כדי לומר ״הא! טעות!״) וכל אחד די ברוח שהוא עצמו הגיב, בחלק מהתגובות מאוד לעניין. והוא חסם אותי אגב אחרי ששלחתי 2 כאלה (אבל כן ניתן היה להגיב עדיין בטאבים של התגובות לתגובות).
היי, אם הוא לא הולך לכתוב על זה בעצמו, מה רע שאני מעשיר לעוקבים שלו את הסיפור, וסוגר אותו בשבילו? ;)
בכל אופן זה משעשע אותי, לא ציפיתי לדיון *איתו*, אבל גם באמת שלא ציפיתי לבאן, אפילו אם אני די מקפיץ לו לשנייה 2 וחצי נוטיפיקיישנס מתוך האלף שבטח יש לו בכל יום. זה לא ה״ספאם״ שהפריע לו, אלא הL. זו הסיבה שהוא אפילו לא סיקר את הסגירה ולא צייץ על זה ועברו איזה שבועיים מאז. עלוב.
תכלס לא חשבתי שאני צריך ללכת על ביצים עד כדי כך. מה שכן השארתי לו הודעה בעברית שם באחד מתתי-השרשורים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 ספטמבר 2022, 21:07

אתה יודע שאם הוא חסם אותך אז הוא גם לא יוכל לקרוא את ההודעות שאתה משאיר לו אחר כך? גם אם זה בתגובה לאחרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 21:42

אין לי מושג, הופתעתי שאני יכול עדיין להגיב שם כשאני חסום, ואחרים הגיבו לי…

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 43 אורחים