תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2023, 12:07

חחחח זובי רצו שווין, הנשים בסטארפילד מפחידות וחזקות בלי ספוילרים אני רק אגיד לכם תזהרו מכל אישה שנראת יפה ונחמדה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2023, 14:43

Stick כתב:לא כל "טייק" שווה התייחסות. אפילו שמעתי פעם מישהו אומר שציוני השחקנים בMC הם המדד הכי מדויק שיש...

ברור שלא אבל זה אחד היוצרים המוערכים ביותר עליי, אז זה אכזב אותי במיוחד

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2023, 16:01

תתנחם בזה שאולי זה לא באמת הדעות שלו לאסקין. אני לא אשכח שקראתי פעם איפשהו על איזה סופר עם דעות ימין שאמר שכל סופר למשל בארץ יודע שאם הוא לא יביע דעות שמאל על ההתנחלות ועל הפלסטינים פשוט לא יפרסמו אותו ולא יהיה לו קהל קוראים בעולם, ומאז אני מסתכל על סופרים עם דעות שמאל באור שונה כי מי יודע אם אלה באמת הדעות שלהם או שהם משמיעים את מה שמצפים מהם להשמיע... אולי גם פה אלה לא הדעות שלו והוא פשוט יודע שזה מה שהקהל שלו רוצה לשמוע.

דעות מטופשות כאלה על הכללה וכו'

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2023, 18:50

טוב, הוא שרוף אצלי… חסם אותי על ההודעה הבאה:

if it's "half" then it's perfectly equal.
Do we want equality or not?

אני עדיין מעריך אותו כיוצר, אבל את המשחק הבא שלו אני אוריד פיראטית כאקט מחאה שרק לי אכפת ממנו :)
איזה אפס, בחיי… נשבע שזו הייתה ההודעה בלי שום קללות או התלהמות או כלום.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2023, 20:48

מחיפוש קטן בגוגל עליו הדעות עליו הוא שהוא מתכנת גאון אבל אדם חרא וקצת נכה חברתית וקר שמנמיך אנשים ומתנשא עליהם בטוויטר ומנמיך כל דעה שמנוגדת לשלו אז אתה לא לבד :-)

דוגמא: Of course he comes across as condescending. He dismisses pretty much every opinion contrary to his, and while he created 1 good game in his career, I personally wouldn't trust him when it comes to knowing good engineering principles.

תגיב לקאמיה לאסקין לפחות אם הוא יחסום אותך זה מחיבה.

https://news.ycombinator.com/item?id=9011409

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2023, 11:21

אני מת :lol:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 ספטמבר 2023, 00:06

חחחחחחחחחח
וזה אחרי 78 טייקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2023, 12:29

פיל חתם לו על הפס5..

We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2023, 15:08

סגה מבטלת את Hyenas, משחק הGaaS / Hero Shooter שלהם שהוכרז לפני שנה וחצי בערך, והיה אמור לצאת בסוף השנה או תחילת שנה הבאה.
הם טוענים שזה כתוצאה מהערכה מחדש של השוק האירופאי או משהו כזה, אבל נראה לי שהם מבינים ש-99% שזה הולך להיות כשלון וחבל אפילו לנסות.

אני מקווה שסוני גם תעשה משהו כזה, ותפסיק לבזבז את הזמן שלה, למעט כמובן המשחק הבא של באנג׳י, למרות שאין לי אישית שום עניין בו.

יש גם שמועות שהמשחק הזה של EA Originals בשיתוף עם Namco-Bandai ששכחתי את שמו, שהוא חיקוי של מונסטר האנטר עם פורטנייט - גם כן עוד שנייה יכריז על סוף דרכו, כי אף אחד לא משחק בו.

יאללה שכולם יפסיקו כבר עפ השטויות ויעבדו על משהו נורמלי.
למרות שEA originals גם הביאו את Aveum הזה שהוא סינגל, אבל יצא ככה ככה (למרות שיש שאומרים שהוא דווקא מצויין אפילו), ואם רק לא היה איזה 35 שעות או משהו כזה, אלא יותר כמו 12 מהודקות, וגם עולה 50 דולר במקום 70 - לדעתי היה הצלחה גדולה יותר או פשוט לא ממש כשלון נוראי. כי כן יש שם מכניקת גיימפליי טובה, היא פשוט חוזרת על עצמה, וערכי הפקה מעולים עם גרפיקה מצויינת והמשחק AAA הראשון שרץ על אנריל 5… פשוט החליטו להגזים, וחבל, ממש. מקווה שהסטודיו הזה ימשיך לפעול וכשיוציאו משחק AA ממש טוב עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2023, 15:46

Laskin כתב:אני מקווה שסוני גם תעשה משהו כזה, ותפסיק לבזבז את הזמן שלה, למעט כמובן המשחק הבא של באנג׳י, למרות שאין לי אישית שום עניין בו.

לצערנו אפילו אם מחר מבטלים את כולם, חברות איכות כמו נוטידוג כבר שמו על GAAS אינסוף משאבים. ממש עצוב, מזל שג'ים ראיין בדרך החוצה :)

Laskin כתב:למרות שEA originals גם הביאו את Aveum הזה שהוא סינגל, אבל יצא ככה ככה (למרות שיש שאומרים שהוא דווקא מצויין אפילו), ואם רק לא היה איזה 35 שעות או משהו כזה, אלא יותר כמו 12 מהודקות, וגם עולה 50 דולר במקום 70 - לדעתי היה הצלחה גדולה יותר או פשוט לא ממש כשלון נוראי. כי כן יש שם מכניקת גיימפליי טובה, היא פשוט חוזרת על עצמה, וערכי הפקה מעולים עם גרפיקה מצויינת והמשחק AAA הראשון שרץ על אנריל 5… פשוט החליטו להגזים, וחבל, ממש. מקווה שהסטודיו הזה ימשיך לפעול וכשיוציאו משחק AA ממש טוב עכשיו.

כבר חצי מהחברה פוטרו לצערנו, הנזק כבר נעשה.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 28 ספטמבר 2023, 17:15

לאסקין, לא התכוונת לשים את זה בחדשות שוטפות / משחקי 2023?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2023, 18:31

אגב, זה יהיה מאוד עצוב אם הביטול של Hyenas יפגע ב-CA, ממש מבאס. שפאקינג יעשו AI2!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ספטמבר 2023, 19:08

SEGA דיברו כמה פעמים על זה שיש להם משחק "מהפכני" משחק שייצא בסביבות 2026 ויהיה לדעתם הכותר הכי מצליח שלהם Ever.
"currently developing" the title, and says the "ultimate goal" is to create something so revolutionary it will attract more users than any other project it's worked on.

According to CEO Haruki Satomi, Sega thinks the project could potentially reach lifetime sales of 100 billion yen (just over $670 million USD). Sega hopes to achieve this goal by drawing in a large community made up of players, streamers and viewers:

"That kind of community expands and further develops game content, adding value to the game that is unimagined by developers, and sparking a broader movement - which can draw in even more users and grow the game's presence dramatically."

אז זה נשמע לי לפחות כאילו הם לא הולכים לוותר כל כך מהר על הGAAS כי גם זה נשמע אחד כזה.וגם נשמע שהם רוצים לעשות לקריזי טקסי רייבוט שהוא GAAS.
אני לא חושב שהמודל הולך להיעלם, אבל התחרות הקשוחה הזו בהחלט תגרום לכל משחקי הGAAS שהם זבל כמו הנוקמים וכו' להיעלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2023, 19:22

CD Projekt הכריזו על סרט מצולם בעולם של סייברפאנק
נשמע מגניב, שמח שזה סרט ולא סדרה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2023, 22:39

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2023, 16:19

גדול
אני מנוי לערוץ של מי שעשה את זה, ממליץ לכם לראות שם את הסרטונים האחרים, יש כמה מעולים ממש

זה לינק לסרטון הזה ביוטיוב
https://youtu.be/LyMFpnNZo4s?si=_af5VmtgRatYm5WS

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 13:52

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 דצמבר 2023, 21:57

EZA פחות או יותר הכריזו שהם סיימו… עוברים לעבוד ב״התנדבות״, בראד עזב, לא נשאר מהם כלום כבר, יעשו מדי פעם פודקאסט וזהו…
איך הם נפלו… אני כמובן שמח כי הם הפכו להיות קיצונים שמחרימים אנשים ומתנצלים על ראיונות שהם ערכו עם אנשים סופר לגיטימיים בתעשייה, רק כי הם מופיעים עם אנשים שהם ״סימנו״ כ״שמרנים״ או סתם ימניים-לכאורה כמו קולין מוריארטי ואחרים (שוב - רק כי הם מופיעים איתו, לא הוא עצמו) ובלי שום קשר (טוב, עם קשר) - איבדו כל צל של מה שהיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2023, 00:46

אם אני לא טועה זאת פעם ראשונה שג'ון רומרו וג'ון קורמאק מופיעים ביחד מזה מעל לשני עשורים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2023, 11:37

מה שקרה לקולין מוריארטי זה באמת חרפה, הקול השפוי היחיד מכל היוטיוברי תעשייה למינהם. עכשיו אני מתפלל לנפילה של Kinda Funny, אין לי מושג איך הם מצליחים להעסיק צוות כזה גדול עם מספר מנויים יחסית נמוך כמו שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2023, 11:44

Uncle Pey'j כתב:מה שקרה לקולין מוריארטי זה באמת חרפה, הקול השפוי היחיד מכל היוטיוברי תעשייה למינהם. עכשיו אני מתפלל לנפילה של Kinda Funny, אין לי מושג איך הם מצליחים להעסיק צוות כזה גדול עם מספר מנויים יחסית נמוך כמו שלהם.

הוא היה האדם היחיד ב-KF עם אנטלגנציה. עכשיו יש שם אוסף של קופים שעושים צחוקים. התוכנית היחידה שלהם שאני נהנה ממנה היא התוכנית אקסבוקס, בזכות גרי וויטה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2023, 12:05

Uncle Pey'j כתב:מה שקרה לקולין מוריארטי זה באמת חרפה, הקול השפוי היחיד מכל היוטיוברי תעשייה למינהם. עכשיו אני מתפלל לנפילה של Kinda Funny, אין לי מושג איך הם מצליחים להעסיק צוות כזה גדול עם מספר מנויים יחסית נמוך כמו שלהם.

היה משהו ספציפי לאחרונה עם KF?

ובסוף דווקא הצליח לו, הוא סופר-מצליח ועושה את זה בלי כל הליצנים שתקעו לו סכין בגב, אומר מה שבא לו ואדון לעצמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2023, 12:10

Laskin כתב:היה משהו ספציפי לאחרונה עם KF?

ובסוף דווקא הצליח לו, הוא סופר-מצליח ועושה את זה בלי כל הליצנים שתקעו לו סכין בגב, אומר מה שבא לו ואדון לעצמו.

אני לא חושב, אלה אם פייג' מכיר משהו בנושא? כן, הצליח לו, יש לו רק איזה 30% המנויים שלהם, אבל יש לו פטרון מצליח. אני שמח שהוא נעמד על הרגליים, למרות שאין לי יותר מדי זיקה לחבר'ה שאיתו שם. מבחינתי, כשאני רואה תוכן שלו, אני שם כדי לראות אותו בלבד. אני לא חושב שאני אפילו זוכר את הפרצופים של החבר'ה שעובדים איתו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 דצמבר 2023, 12:16

הסיבה שאני מתעב את KF היא שמעבר לאג׳נדות woke שלהם, עוד מימי שומר חומות אנשים כמו אנדי קורטז וגרג מילר התבטאו נגד ישראל והדגימו פעם אחר פעם את הבורות שלהם ביחס למדינה, ועלי לפחות זה מאוד מקשה לצרוך תוכן של אנשים כאלה, על אחת כמה וכמה אם גם כך לא היה מדובר בתוכן מאוד איכותי בלשון המעטה. גם אלאנה פירס התגלתה כחלאה אגב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 דצמבר 2023, 12:29

את KF ״מחקתי״ מהיום שבו העיפו את קולין על בדיחה לא-מוצלחת-במיוחד אבל גם לא מעליבה או משהו שהיה צריך בכלל להתייחס אליו. עשו לו עוול ומיתגו אותו כחרא של בן אדם באמת בלי שום סיבה. אני מקווה שימשיכו לצלול למטה כמו שהם עושים בקצב קבוע כבר הרבה זמן, ושיגמרו בדיוק כמו EZA.

אלאנה פירס אדם מחורבן וחסר מצפן מוסרי, אבל יש לה אחלה שדיים, אז זה כמעט מתאזן. סתם, גם אותה אני כבר לא שומע והפודקאסט שלה כבר לא ממש מעניין כמו שהיה אז הפסקתי. גם טרוי כמעט לא מגיע לשם זמן מה (אם כי זה אולי בגלל שהוא בGTA6;)

נדב - את כריס אני לא הכי אוהב, אם כי הוא כן אומר מה שבא לו ואני מעריך את זה, אבל דסטין פורמן הוא ממש סבבה. Sacred Symbols זה כרגע הפודקאסט הכי נורמלי בתעשייה, לדעתי, וקולין עושים גם פודקאסט אישי/פוליטי יותר כחלק מחברת האם (last stand media), לאחרונה החבר׳ה שם דיברו על עליית האנטישמיות בארה״ב וזה היה מעניין.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים