תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2021, 17:58

אמרתי לא מקורי? אמרתי הבטחות שלא מומשו. לגבי בכוונה או לא, זה לא משנה... אתה לא יכול להבטיח דברים בשיטתיות ולא לקיים. אצל מולינו זה התחיל מ-B&W1 עם הבטחות למצבי מולטיפלייר מטורפים שלא מומשו, אח״כ המשיך עם פייבל 1, אח״כ 2, גודוס שנזנח לגמרי ואפילו curiosity שהבטיח לזוכה הרים וגבעות ובסוף התעלמו ממנו לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 18:11

אבל השאלה היא אם אתה מעדיף לשחק במשחק מלוטש איכותי שמקיים את כל מה שהוא מבטיח עד הפרט האחרון אבל הוא מוכר ושחוק (נגיד שנמו 3 ) או משחק מקורי פרוע שלא מצליח לעמוד בשאיפות של עצמו מרוב שהוא מקורי, אין פה נכון או לא נכון זה בסדר גמור להעדיף אחד על השני או לא להחליט מה עדיף.

אבל בטח תסכים שזה לפחות לא מכובד מה שהוא עושה? אני מניח שפיטר מולינו יכול להיות אבא שלו או משהו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2021, 18:16

מעדיף משחקים מקוריים ופחות מתוקשרים עם פחות פרסום שקרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 18:22

יאללה, אינטר כולם אומרים את זה ואז שמגיעים משחקים כאלה כולם מתעלמים מהם (כולל אני בדרך כלל) חוץ מזה זה ברור שהברנש הזה מתוסכל מזה שNO MAN SKY קיבל קידום בפרסום על המשחק שלו, זה כל כך פתטי שהוא אפילו לא מצליח להסתיר את האג'נדה לגוש החרא שהוא כתב.

אני מבין שוואלה אתה דווקא כן יוצא מן הכלל כי אתה באמת מנסה מלא משחקי אינדי בPC שאף אחד לא מנסה, איך קראו למשחק ניהול ההוא שהתלהבת ממנו? אבל וואלה? לא הרבה שמעו על המשחק הזה.

מולינו לפחות מנסה להביא את החדשנות שאתה מחפש לתחום הAAA. אתה אפילו לא תתן לו קרדיט על זה?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2021, 18:32

יש לי הרבה הערכה למולינו, ברמה שהערצתי אותו בתקופת B&W ואפילו ראיינתי אותו בטלפון לעבודה שעשיתי עליו בתיכון. אין ספק שמגיע לו הרבה קרדיט אבל בו זמנית גם הרבה ביקורת על הבטחות שהוא פיזר שידע שלא יוכלו להתקיים. הוא גם אמר את זה בעצמו בראיונות.

אני מסכים ששיווק זה דבר קריטי אבל הבטחות שווא שיטתיות הן לא לגיטימיות, ולכן גם לגיטימי לבקר אותן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 18:45

נו אתה רואה? פאקינג ראיינת את האיש בטלפון! מי בכלל רוצה לעשות שיחת טלפון עם הבמאי של the Division אני מוכן לשלם למולינו שיאכל איתי ארוחת בוקר.
הוא באמת אמר שהוא יהיה יותר רציונלי מהיום בציפיות שלו, אבל מה אני אגיד, שאני רואה יוצר שרואה נגיד סמארטפון כמו מולינו וזה מצית לו את הדמיון לרעיון חדש, או
או שכל פעם יש לו רעיון אחר זה הרבה יותר מרגש לראות בן אדם שיש לו חלום חדשני מאשר לראות אנשים שנכנסים לתעשייה בשביל לעשות את הפיינל פנטזי הבא.

CDPR זה קו מאוד מאוד שונה ממולינו בטח נסכים על זה? כי המשחק היה שבור טכנית אני לא זוכר משחק של מולינו שהיה שבור טכנית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2021, 19:29

בסדר גלאס אבל אינטר מדבר על השיווק וההבטחות, לא על המשחק עצמו. פייבל, B&W ועוד הם מקוריים ומצויינים וזאת לא הביקורת, הביקורת היא הבטחות שווא. אם רק היו סותמים את הפה, הכל היה טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 19:39

ברור, אין לנו שום מחלוקת על זה שמולינו ברברן ואולי גם CDPR הו צריכים לסתום ת'פה. אבל שאני רואה את הברנש הזה של ORI שיעשה לי טובה הבמאי הזה.
כל איזה מפתח וואנבי שרוצה לעשות חיקוי מטרוידווניה ועושה את זה עם קצת עיצוב יפה וקצת ערכי הפקה יבוא וילכלך על במאי גדול?

הרי הבמאי הזה לא בא ואומר שזו הבעיה בלבד הוא פשוט בא ומלכלכך על מולינו, כאילו שיזכיר לי מה הוא עשה? פיתח איזה חיקוי בז'אנר שחוק? אז כן משחק יפה והשליטה הדוקה והכל טוב אבל הוא בכלל לא בליגה של האיש שהוא מלכלך עליו זה מצחיק. זה כמו שהיוצר של הבורר יחליט שהוא מלכלך על קורוסוואה או נולאן.

שירד מהעץ. בעצם מה איכפת לי שלא יירד מהעץ כי אותי הוא כבר איבד אני מעולם לא אשחק במשחק שלו אף פעם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2021, 19:52

אורי לא משחק מקורי אבל הוא עדיין משחק מצוין. אני חושב שאתה נתפס לאדם אבל די מתעלם מהטיעונים שלו. עם מה מהטיעונים שהוא העלה בפוסט אתה לא מסכים?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 20:05

עם מה אני לא מסכים? עם הכל.

אני לא מסכים עם זה שאדם שהוא במאי משחקים מעלה פוסט שהוא מלכלך על 2 יוצרים שעשו דברים מקוריים בזמן שהוא עשה משחק נגזרתי ששואב הכל מקלאסיקות עבר.
אני לא מסכים עם זה שהוא מתנהג כאילו מפריע לו שהוא מימן משחקים של מולינו שלא קיימו הבטחות אבל כמה שורות אחרי זה אתה מגלה שמה שבאמת מפריע לו זה שNO MAN SKY קיבל עדיפות פרסומית על המשחק שלו אז הוא החליט לכתוב את כל הגוש חרא הזה במסווה של ביקורת לגיטימית.

הוא עשה 2 משחקים לא מקוריים טובים אבל לא מקוריים והוא מלכלך על קולגות שהלכו את האקסטרא מייל?

ואני אפילו אצטט אותו שהוא מצדיק את מה שכתבתי.

I know this whole thread might come off as me sounding bitter and I'm sure there'll be some people that see this as me shitting on other devs. No, I'm not

כן, כפרה אתה כן, אתה כל כך כן.

תקראו לי מה שתרצו אבל אני עדיין מאמין בכבוד בסיסי בין אדם לאדם ובין מפתח משחקים למפתח משחקים אחר.

אני לא מנסה להשפיע על אף אחד לחשוב עליו משהו רע (כאילו שאני יכול בכלל לשנות דעה של מישהו אחר או צריך) אבל אדם שעשה שני משחקים לא הכי מקוריים
והוא התמצית של "אהבתי משחקים של נינטנדו אז הנה החיקוי שלי" זה מגוחך שהוא בכלל מעלה את הטענות האלה.

אם קוג'ימה היה אומר את זה הייתי אומר ניחא קוג'ימה לא פחות מקורי ממולינו שהוא רוצה להיות, אם היוצר של מצוות ICO היה אומר את זה כנל אבל איזה יוצר בינוני?
פשוט לול.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 פברואר 2021, 20:09

אתה שוב תוקף את האדם ולא את הטיעונים שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2021, 20:26

מה לעשות שברגע שאדם מגיע עם אג'נדה כל כך שקופה ברמה שהוא אפילו כותב משהו כמו "אני יודע שאני נשמע מריר ומלכלכך אבל אני לא"

אי אפשר לקחת בן אדם כזה ברצינות מצטער.. בטח לא שהוא אפילו לא יכול לראות את מולינו מרוב שמולינו ענק ממנו.

אתה סתם מגן עליו אתה רוצה לנהל דיון על השקרים של CDPR ? אני חושב שכולנו בפורום הקדשנו לזה לא מעט זמן.

אתה רוצה שאני אאמין כמוך שהוא כתב את הביקורת על מולינו בתום לב? סורי אי אפשר.

בטח לא שמולינו הצטער על זה ביקש סליחה על זה ומה לא.

זו שהוא בכלל מנסה לצייר תמונת מצב כאילו מולינו הוא האחראי הישיר למה שקרה עם סייברפאנק כאילו שבלי התקדים של מולינו CDPR לא היו מעזים לעשות מה שעשו הוא מגוחך שהוא בכלל מנסה לרמוז את זה.פתטי כל כך מצידו.

מה שגרם למצב של סייברפאנק זה לא מולינו אלא אנחנו והמבקרים ששיבחנו את CDPR כל כך הרבה עד שהשתן עלה להם לראש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2021, 11:54

אני עם אינטר פה.
למרות שבמקרה של מורי אני דווקא חושב שהוא פחות ״אשם״, הוא גם היה מפתח קטנטן עם צוות פצפון שסוני הפכו את המשחק שלו ל״דבר הגדול הבא״ שיחזק את ספריית הפלייסטיישן שלהם בדור הבא, אני לא חושב שזה בר השוואה לחברות גדולות ואנשים בעלי שם כמו CDPR או פיטר מולינו.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 פברואר 2021, 12:35

אני מסכים אינטר.
הבטחות שווא זו טקטיקת שיווק פסולה שגורמת שברון לב לשחקנים ויוצרת backlash שיכול להרוס מוניטין של משחק שהוא טוב רק בגלל שלא עמד בציפיות שיצרו היוצרים או המשווקים.
יש לא מעט דוגמאות לטקטיקה הזו. החל מדאיקאטנה בתחילת האלף שסבל מקמפיין פרסום אגריסיבי מידי, המשך ב Aliens: Colonial Marines שהאכזבה מהפער בין הבטחות למציאות הולידה תביעה משפטית נגד גירבוקס, אלפא פרוטוקול - הIP האוריגינאלי הראשון של אובסידיאן שזכה לתגובת meh מהדהדת ועד אנט'ם הזכור לשמצה.

התופעה קיבלה חיים חדשים בפלטפורמות גיוס המונים. יוצרים שקיבלו תהילה על פרויקט שעשו מנצלים את המוניטין שלהם ומפרסמים לקהל השחקנים חלומות בדמות פרויקטים גרנדיוזים, מקבלים מליונים ולעיתים קרובות מידי התוצאה מגיעה באיחור (אם בכלל) או בהיקף/איכות מצומצמים (אהמ אהמ סטאר סיטיזן אהמ אהמ)

אני חוויתי את התופעה עם armikrog ששווק כהמשך של neverhood (משחק ההרפתקה האהוב עלי בכל הזמנים) ויצא עלוב ובלתי שחיק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 פברואר 2021, 12:51

כל הטענות פה מצוינות,שרון אינטר, לאסקין, נדב, אני לא באמת יכול לומר מילה על הטענות שאתם מעלים כי הכל נכון, להבטיח בולשיט זה חרא וצריך לבקר את זה.
אני לא מסכים שזו העבודה של מפתח משחקים לעשות את זה. זה לא אתי זה פסול, זה מגעיל.

רק חומר למחשבה: שניזכר כמה CDPR צחקה על מפתחים אחרים והיו פרו גיימרים והיחידים ש"סופרים את הגיימרים" ובסוף דפקו אותנו? אדם שמלכלך על הקולגות שלו מה זה בשבילו לדפוק את הלקוחות שלו? מי שמתייחס בזילזול לאדם X טבעו שיתייחס בזלזול לכל אדם,

אז כן אפשר להגיד שאני מבקר אישית את האדם עצמו, אבל אתה קוצר את מה שאתה זורע, כשאתה מבקר אישית בצורה שלילית אנשים, אתה גורם לאנשים לבקר גם אותך בצורה שלילית.

אבל בשום מצב לא אמרתי שאסור לנו לבקר את המפתחים הם סה'כ בני אדם, פשוט מי שיבדוק יראה שמולינו כבר 6 שנים לא סיפר חארטות אני חושב שלהעלות אותו היה בזוי.
וNO MAN SKY זה בכלל משחק GAAS שעשו אותו איזה 7 אנשים אני חושב שהיה חרא בהשקה אבל כאילו... 7 אנשים עושים GAAS מה ציפיתי? היום אני יותר יודע מה לצפות.

נ.ב אני במקרה שיחקתי קצת בORI הראשון במחשב אז עבד לי חלק ובסדר אבל אנשים בשרשור בERA ששיחקו באקסבוקס אומרים שהמשחק קרס כל 10 דקות והיה לא שחיק אז אולי המפתח היה רוצה שמחר מולינו יפתח שרשור כמה המשחק שלו חרא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2021, 13:13

לגבי הנ.ב שלך - זה באגים, לא קשור להבטחות שלא מומשו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 פברואר 2021, 13:28

איך לא? אם יש הבטחות שלא מומשו, המשחק יוצא חרא. אם יש באגים שהופכים את המשחק ללא שחיק כמו שהבחורים האלה ציינו, אתה מקבל חרא חווית משחק.
שרון הביא את armikrog כדוגמא. מה אגיד? צודק בהכל שרון. אבל אני חושב שכולנו או לפחות רובנו למדנו להיזהר מפרויקטים בkickstarter כי וואלה כן, יש שם נוכלים, יש שם מפתחים טובים לא מנוסים, יש הכל מהכל וזה הימור.

אבל מולינו בחייאת מה אנשים חושבים שמולינו שיקר במצח נחושה? זה חדש לי. השקרנים האמיתים הם רק CDPR לא ברור לי איך אפשר לקשור את מולינו עם CDPR.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2021, 17:09

sharonbn כתב:או בהיקף/איכות מצומצמים (אהמ אהמ סטאר סיטיזן אהמ אהמ)

סטאר סיטיזן הוא המקרה הבדיוק הפוך, ההקיף שלו והאיכות עברו ניפוח אדיר. וזאת בדיוק הבעיה שלו, ממשחק WING COMMANDER שהובטח שמתישהו היה אמור להגיע לו אונליין עקבי קבלנו הליך פיתוח אינסופי של MMO וקמפיין בהפקה ענקית. הבעיה היא ששום דבר מזה לא יוצא, הכל בהליכי פיתוח כל הזמן. מה שכן, בצד של הMMO, אני יכול להעיד שיש במשחק הזה בערך פי 100 ממה שהם הבטיחו בקיקסטארטר. הבעיה היא שלא הבטיחו שם בעיקר MMO, הבטיחו שם WING COMMANDER שמתישהו יתלווה אליו אונליין בעולם פרסיסטנטי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 פברואר 2021, 17:45

זה לא משנה אם מולינו שיקר במצח נחושה או לא. אם רק ניקח את גודוס כדוגמה, המשחק נזנח ב-early access במצב נוראי. כלומר אפילו ההבטחה המינימלית של להוציא משחק גמור לא קוימה, והסטודיו שלו עבר לפתח משחקים אחרים במקום (the trail ו-legacy).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 פברואר 2021, 18:49

אבל אינטר אתה מדבר על משחק שפותח דרך קיקסטארטר (גודוס) מי שמממן משחק כזה, הוא כמו משקיע זה יכול להצליח וזה יכול להיכשל, כי אין למולינו את הגב שיש לו בחברה גדולה כמו מייקרוסופט או חברה אחרת עם גב של כסף.

איך אנחנו בכלל יכולים להתעלם מהאלמנט הזה ? אי אפשר אם אתה רוצה דיון רציני.

אז מה נחזור להבטחות הקודמות שלו על פייבל עכשיו? מי שהאמין למולינו להבטחה שלו שהוא ישתול ב2004 עץ באדמה וב2020 השמירה שלו תהפוך ליער גשם....הבחור התלהב קצת אנשים עפים על זה כאילו הוא אשכרה הבטיח פייצ'ר שהוא דיל ברייקר אם הוא לא יהיה.

מי שאין לו את הביצים לקבל כוויה מקיקסטארטר אז שלא יממן שם כלום?

כל מה שאני מנסה להגיד הוא דבר כזה.

המפתח ההזוי של ORI (משחק מצוין אין קשר ) מנסה למכור לנו את הרעיון הבא (המצוץ מהאצבע)

1.מולינו התחיל את ההייפ המוגזם שלו המבקרים והגיימרים ויתרו לו.
2. המפתחים של NMS למדו ממנו את הטריק הבטיחו ערים וגבעות (לא משנה שהמשחק בסופו של דבר קיים את רוב מה שהובטח )
3. אחרי ההצלחה הענקית הזו הפולנים ראו כי טוב הדבר, ואמרו נעשה לנו גם.
4. הבחור הזה הוא "צדיק בסדום" לדבריו מבקר שסבל מבאגים מהמשחק שלו ולא הוריד לו ציון על זה, זו בעיה שלו, תקרא בשרשור בERA.

אז אמרת לי גלאס, תתייחס למה שהוא אמר. הנה התייחסתי כבקשתך. NMS היה משחק GAAS עוד לפני שידענו שזה GAAS ומטורף שהם הצליחו לקיים משהו ממה שהובטח.
המבקר הזה מנסה לרכוב על הכישלונות של מולינו, ושל CDPR בשביל לקבל PR בחינם וזה בסוף נשך אותו חזק בתחת כERA אחרי בדיקה סגרו לו את השרשור וטוב שכך
אני מאחל לו את כל הכישלון שבעולם ואני תמיד אלכלך על המשחקים שלו בכל פעם שתהיה לי הזדמנות לכך (אפילו שORI עשה עלי רושם מצוין)

מה שהוא עשה זו תועבה הוא ניסה לעשות לינץ וירטואלי ולגרום להחרמה של יוצר גדול.

אתה רוצה לדבר על שקרנים מדופלמים? בבקשה, קליימן, ראה את המשחק ודיווח אנשים באינטרנט, דיווחו מתישהו נשמע מחנן ועוד אנשים מה המצב של סייברפאנק.
אני רק שואל דבר אחד וזה למה כוללים שקרנים במזיד כמו CDPR עם מולינו? כי הוא הבטיח לך שאיזה עץ שתשתול יהפוך ליער? נו באמת.

למה מתעלמים מזה שהעובדה שCDPR שמו עלינו זין, זה שעד שהגיע TLOU2 המכשף 3 היה אחד המשחקים שקיבל הכי הרבה שבחים מההיסטוריה מהמבקרים? זו הבעיה האמיתית ועליה אף אחד לא מדבר. CDPR הם השקרנים האמיתים היחידים פה וכל האש צריכה להיות מופנית אליהם, אבל אף אחד לא יעשה את זה כי הם פאקינג AAA נכון? אז יאללה ניכנס במולינו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 פברואר 2021, 18:58

מה הויכוח כאן בכלל? לכו תראו את הדמו של הקינקט ומה מולינו הבטיח שיהיה שם ותראו כמה הוא שיקר בהבטחות שלו ;)
ואפשר גם לדבר על המשחק ה״מיוחד״ שלו בנייד והפרס שהגיע או לא הגיע...
הוא בן אדם של הבטחות בעננים ואולי עשירית מזה מתממש, הוא היה בלון נפוח בתעשייה, זה לא שאין לו רעיונות מצויינים אבל בסוף הם מתבררים הגימיקים, ואולי זה הספיק בתקופה אחרת לגמרי של התעשייה, אבל כבר לפני 3 דורות בערך הבנתי שמדובר בקוסם מארץ עוץ... לא הייתי נותן לו לתת הרצאה בטד היום :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 פברואר 2021, 21:18

יש גם אמצע... נכון שההצהרות של מולינו תמיד היו מוגזמות (פייבל הולך להיות ה-GOAT, לול), מצד שני אי אפשר להתווכח עם זה שהמשחקים שלו יצאו מקוריים וגם לא רעים בכלל (אולי חוץ מהאחרונים, לא שיחקתי). ככה שלפחות בהרצאת טד יש לו מקום :)

העצבים על CDPR הם בעיקר על הצד הטכני, אפשר לבקר ולשנוא אותם על השקרים בנוגע לגרסאות הדור הקודם אבל אני לא חושב שהם הבטיחו במפורש משחק משנה תעשייה. הצד הטכני לרוב זה די שולי בראי ההיסטוריה. ואישית אני לא רואה בעיה עם הציונים של וויצ'ר 3, אם הכוונה היא לבעיות טכניות אז אולי זה היה קטסטרופה על הקונסולות אבל שיחקתי בו ממש קצת אחרי היציאה על הפיסי, כמו כל הפורום, והוא היה די אחלה פרט קראשים פה ושם. לא משהו שובר משחק לאורך זמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 פברואר 2021, 22:07

BIA אני לא מנסה להגיד שהמכשף 3 משחק רע, אחי, משחק נהדר, משחק מדהים, אני בחיים לא הייתי מצליח לנהל פרויקט פיתוח כזה גם אם היו נותנים לי את כל הכסף שבעולם.
מגיע לו כל השבחים שקיבל ועוד קצת.

הבעיה שאני מדבר עליה היא יותר ההילה ההזויה שהתחילה להתפתח סביב CDPR אחרי זה. כולם שכחו איך כל העיתונאים ראו כביכול דמו של סייברפאנק בדלתיים סגורות ותיארו לנו את זה כאילו המשיח הגיע? הם תיארו שם משחק שנשמע כמו מדע בדיוני משהו מטורף יותר נקסט ג'ן מנקסט ג'ן אני זוכר את זה ממש טוב כי דיברתי על זה המון עם חברים, עם בלינג ועם כל מי שרצה לדבר על זה זה היה הזוי.

אבל אני לא מנסה לדבר בכלל על המבקרים אני אומר שלדעתי לCDPR יש חלק ענק בזה שהם לא עצרו את רכבת ההייפ המוגזמת הזו וזה הוביל להיבריס מטורף מצידם ולמה שקיבלנו ככה אני רואה.

אז כן שלאסקין אמר שפיטר מולינו הוא הקוסם מארץ עוץ צחקתי בקול כי יש בזה משהו.אבל לפחות הוא עושה דברים מקוריים כל הזמן.

למה המפתח הזה של ORI לא ביקר את הדמו של WATCH DOGS ב2012 שהראו לנו? שהיה נראה משחק סינימטי בהרבה עם עיר עמוסת אנשים ופרטים ומה לא?
כי יוביסופט יזמברו אותו אם הוא ידבר עליהם, יהיה לו קשה לעבוד איתם כמפיצה אם הוא יתחיל ללכלך על מפיצות גדולות אז נטפל למולינו זה דוחה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 פברואר 2021, 01:03

מצד שני אולי אין מה לעשות וכל אחד צריך "להבטיח הרבה" רק בשביל הסיכוי להתרומם. בנוסף משחקים הם די ויז׳ן ברוב זמן הפיתוח אז איפשהו "כולם מבטיחים הבטחות" שלא באמת קיימות. אולי אלה סתם כמה יוצרים שמכוונים גבוהה יותר מאחרים והנפילות יוצרות הד כגודל ה"הבטחות".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2021, 03:41

אבל בדרך כלל ההבטחות נעשות פנימית באולפן כשאיפה, הבעיה מתרחשת כשמוציאים אותן החוצה בלי יכולת לכסות אותן :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים