תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי swym » 19 מרץ 2019, 11:19

DrKeo כתב:זוכרים גם לפני 15 שנים איך היפנים היו עם הסלולרים שהיו עליהם משחקים ולא ממש הבנו את הקטע הזה במערב?

סמוך עלי, גם היום אני בודק הרבה משחקים מובייל יפניים ועדיין לא מבין את הקטע שלהם. המשחקים הפופולאריים למובייל ביפן, סין וקוריאה מאד שונים מהמשחקים הפופולאריים במערב, והקטע הוא שהמשחקים בשלושת המדינות האלו גם רחוקים מאד אחד מהשני, לפעמים אפילו יותר מהמרחק ביניהם לבין משחקים מערביים.

Stick כתב:בארה"ב? ממש ממש קשה לי להאמין. הכוח של האנשים האלו הוא עצום גם על ילדים וגם על מבוגרים.
כריסטיאנו רונאלדו למשל הוא עמוד האינסטגרם הכי נעקב בעולם, וזה עוד כשבארה"ב הוא לא עד כדי כך פופולארי.

ופיודיפיי, לפרקים, הוא עמוד היוטיוב כי פופולארי בעולם. פלטפורמות שונות לקהלים שונים.
בכל מקרה כל התחום הזה נקרא בגדול influencers: חלקם מגיעים מספורט מסורתי, חלקם e-celebs שרכבו על גל ההצלחה של האינטרנט, וחלקם סתם מותג שהם בנו בעצמם. אבל כשרוצים להגיע לקהל ממוקד לפעמים עדיף לך לשלם לעשרה או עשרים influencers עם פחות עוקבים אבל שמתאימים לקהל היעד הספציפי שלך במקום להחתים רונאלדו אחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2019, 13:16

לא ידעתי איפה לשים את זה, אבל LUCASARTS עושים "קאמבק" - דיסני מקימים צוות בשם LUCASFILM GAMES
אולי הם מכינים את הקרקע למה שיקרה ביום שייגמר ההסכם עם EA?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2019, 21:04

נראה לי שזה המקום המתאים לאחד באפריל... שימו פה מה שאתם מוצאים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2019, 17:08

ה-1 באפריל של IGN:
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 מאי 2019, 20:17

מי מתכנן לצפות ב"הבלש פיקצו" ?
שיצא לי לשמוע על הסרט הזה
חשבתי שזה רעיון מטומטם ,חלק מסרטי הפוקימון היו טובים ,למרות שילדותים כמו הסדרה

אבל פיקצו בלש ? סרט פוקימון שחלקו לא אנימציה ?
ניראה לי ממש טימטום עד שראיתי את הטרילר
אחרי הטרילר אני ממש רוצה לצפות בסרט
לא יודע עם הטרילר באמת משקף או לא
מקווה שכן ,אבל מה דעתכם ?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2019, 20:52

תראה ביקורות ותראה אם אתה עדיין מתחבר. (בגדול נראה סביר ונחמד, בטח בשביל לראות בכלליות. לא יודע אם בקולנוע)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 מאי 2019, 21:10

bozeman כתב:תראה ביקורות ותראה אם אתה עדיין מתחבר. (בגדול נראה סביר ונחמד, בטח בשביל לראות בכלליות. לא יודע אם בקולנוע)

מבחינתי ביקורות משפיעות עלי ,רק עם זה קיצוני
גבוה ,או קיצוני נמוך שמדובר בסרטים
זה לא כמו לקנות מכונית

סרטים יש הרבה עניין של טעם
ומעבר לזה ,חלק מביקורות הסרטים מכילים ספוילרים
אין לי בעיה לראות ציונים של מבקרים וצופים
עם יצאו לסרט הזה ,אין לי מושג עם השקה עולמית
או שהגיע באיחור לישראל

אבל הטרילר עצמו ניראה לי מאוד טוב

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2019, 08:19

אני אגיד לך מה שאני שמעתי - שסה"כ מצד אחד זה סרט קצת צפוי, בכל זאת מכוון לילדים ונוער, מצד שני הוא עדיין בנוי טוב, ראין רנולדס יודע לעשות את העבודה והוא חביב ונחמד. אז אם זה מספק , וראית את הטריילר שאומרים שנאמן לסרט - לך לראות בקולנוע.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2019, 14:17

סליחה שאני מעתיק מת'רד הPP, אבל אני חייב לשמוע פה מהחבר'ה שמסתובבים ב"ERA" ושות' - מה התגובות על הדבר הנפלא הזה שקרה אתמול בפאנל של גירס:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2019, 16:18

לאילו תגובות אתה מצפה מהם לאסקין?

בכל מקרה אתה מוזמן להכנס ולראות מהן התגובות:

https://www.resetera.com/threads/john-d ... is.122569/

אמ;לק: נהנו מהתגובה של ההוא מגירס וחשבו שהוא אדיר. זה מה שציפית? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2019, 18:48

חשבתי שיגידו שהוא הטריד מינית עם התנועה שעשה, ושצריך לפטר אותו מהפרוייקט, אם לא מהתעשייה כולה, לכל הפחות (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 יולי 2019, 13:53

Laskin כתב:חשבתי שיגידו שהוא הטריד מינית עם התנועה שעשה, ושצריך לפטר אותו מהפרוייקט, אם לא מהתעשייה כולה, לכל הפחות (:

אם בחורה היתה שואלת את אותה שאלה אז זה אכן מה שהם היו טוענים פלוס עצומה לפיטורים, אבל בגלל ה-framing הם הניחו שהוא משיב לגיימר סטרייט לבן עם male gaze ולכן השאלה לא לגיטימת והתשובה במקום.

קצת מזכיר את המקרה ההפוך שבו איזה דביל מ-RPS החליט לבזבז את אירוע החשיפה של Apex Legends בשביל לשאול ?Does the robot fuck מכל השאלות שבעולם, אבל אז זו היתה שאלה לגיטימית כי זה עיתונאי "משלנו".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2019, 18:38

ארז לא אמר כבר שזה איזה קטע חוזר, בדיחה שכזו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2019, 23:22

רמדי קבלו החזרה את זכויות ההפצה של אלן וייק. לא ממש ברור לי אם הip שייך להם עכשיו או לא, כלומר אם הם ירצו לעשות aw2 אם זה 100% בידיים שלהם.
https://www.globenewswire.com/news-arch ... games.html

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2019, 08:27

כתבתי את זה בנושא של משחקי 2019...
ממה שהבנתי זה מחזיר להם 100% מהזכויות, גם של ההפצה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2019, 08:52

DrKeo כתב:ארז לא אמר כבר שזה איזה קטע חוזר, בדיחה שכזו?

אמר, רק שזה חזר בדיוק פעם אחת ;)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 07 יולי 2019, 13:34

swym כתב:
DrKeo כתב:ארז לא אמר כבר שזה איזה קטע חוזר, בדיחה שכזו?

אמר, רק שזה חזר בדיוק פעם אחת ;)

תראה, מצד אחד לא ממש איכפת לי שאתה ממשיך להתייחס לציטוט שנאמר כחלק מבדיחה חוזרת בקונטקסט מסויים ובחדר שכלל קהל מסויים כהוכחה ניצחת לכך שעיתונות הגיימינג היא הדבר הכי גרוע בעולם. זה גם ממש נחמד שה-Tunnel Vision שלך כל כך צר, שמבחינתך זה שאתה לא מכיר בדיחה מסויימת אומר שהיא בהכרח לא קיימת (באמת שאין לי כח לחפש קישורים לעשרות הפודקאסטים ששמעתי שהתייחסו לבדיחה הזאת הרבה לפני מסיבת העיתונאים הנ"ל, אבל תאמין לי שיש לי דברים יותר טובים לעשות מלהמציא את זה). אבל בחייאת, אל תפיל עליי את הטעויות המביכות שלך.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יולי 2019, 15:05

erezronen כתב:תראה, מצד אחד לא ממש איכפת לי שאתה ממשיך להתייחס לציטוט שנאמר כחלק מבדיחה חוזרת בקונטקסט מסויים ובחדר שכלל קהל מסויים כהוכחה ניצחת לכך שעיתונות הגיימינג היא הדבר הכי גרוע בעולם. זה גם ממש נחמד שה-Tunnel Vision שלך כל כך צר, שמבחינתך זה שאתה לא מכיר בדיחה מסויימת אומר שהיא בהכרח לא קיימת (באמת שאין לי כח לחפש קישורים לעשרות הפודקאסטים ששמעתי שהתייחסו לבדיחה הזאת הרבה לפני מסיבת העיתונאים הנ"ל, אבל תאמין לי שיש לי דברים יותר טובים לעשות מלהמציא את זה). אבל בחייאת, אל תפיל עליי את הטעויות המביכות שלך.

נראה לי שאתה קצת קופץ למסקנות רחוקות לכת: אני לא אמרתי או השכלתי פה שום דבר על עיתונות הגיימינג אלא דיברתי במפורש על כתב בודד ב-RPS, שממש לא נראה לי מייצג. זה נראה לי אתה שמשליך ממנו על התחום בכללי...

הקטע הוא שלפני שאני מגיב אני לכל הפחות עושה שיעורי בית: בין אם הtunnel vision שלי צר או רחב, המינימום שטרחתי לעשות אחרי התגובה שלך זה לראות איפה אני טועה וכמה הבדיחה הזו היא בעצם מם מפורסם שכולם בברנז'ה מכירים. אבל מסתבר שה-tunnel vision של מנוע החיפוש גוגל צר גם הוא כעולם נמלה, ואעפס אין שום רפרנס טקסטואלי קיים לבדיחה ההו-כה-מצחיקה ופופולארית הזו.
ואתה יודע מה: אני אפילו מוכן לקבל את זה שהיא inside joke שמופיע בכל פודקאסט שני שאין לך כח לשלוף מהבוידעם ואיכשהו אף פעם לא עברה תרגום לפורמט טקסטואלי מחוץ לדיפ-ווב. אבל האם אני באמת צריך להסביר לך מה ההבדל בין להשמיע בדיחה כזו בפודקאסט לבין לשאול שאלה מטומטמת כזו במסיבת עיתונאים רשמית להשקה של משחק? או שאתה סתם מיתמם פה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2019, 13:40

טוב, יש מנצחת ברורה בתחרות הקונסולה היחידה שצריך בדור הזה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יולי 2019, 22:13

חזק ברמות לאסקין! רק למה לא ציינו מחיר? מעניין כמה הבהמה הזאת עולה.
____

קוג׳ימה עוקץ את ז׳אנר משחקי הבאטל רויאל באיזשהו פורום וזוכה לתשואות. זה מה שאמר:

The easiest way to make money is to make a game where everyone is on an island trying to shoot each other. I don't want to make that

מה שנכון נכון אבל מצד שני כמו בכל דבר שהופך ללהיט מוגזם, ככל שיש יותר מתחרים ככה התחרות קשה יותר ודווקא אז משחק ייחודי בנוף שמושך הרבה תשומת לב כמו שהוא עכשיו עושה (בהנחה שהוא גם איכותי כמובן) הוא בעל סיכוי גבוה יותר סטטיסטית לעשות כסף מאשר עוד מתחרה בז׳אנר חנוק כמו הבאטל רויאל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2019, 03:17

זוכרים את הויכוח שלנו על למה אין אלן וויק 2? אז מסתבר שיש תשובה והיא ארוכה ומסובכת. מתוך אנפילטרד עם סאם לייק ב-IGN:
https://www.ign.com/articles/2019/07/22 ... unfiltered

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 יולי 2019, 07:55

אין אמלק?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2019, 10:30

לפי איזו כותרת שראיתי:
"אנחנו מעוניינים לפתח את אלן ווייק 2"

בלינג, לגבי הקונסולה הזו עם כל הקונסולות יחד - אם אני צריך לנחש אז המחיר שלה בשוק יהיה מעל 15 אלף דולר, אבל זה גם ככה לא למכירה לדעתי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2019, 14:52

bozeman כתב:אין אמלק?

באמ;לק קצת קשה להעביר את האטונציה שלו והכוונות, אבל לפי מה שאני מבין AW לא מכר מספיק טוב בחודשים הראשונים וכשהוא סופסוף הגיע לסטטוס של הצלחה הם כבר היו עמוק ב-QB. הם כל הזמן עושים קונספטים ל-AW2 ובסוף הם עוברים למשחקים אחרים כך שהקונספטים המקוריים של AW2 הגיעו לאמריקן נייטמר ול-QB, אז הם שוב עשו קונספטים ובסוף החליטו לעשות את CONTROL כי הקונספטים היו קצת מוזרים מדי ל-AW כך ששוב הקונספטים של AW2 הומרו למשחק אחר. הוא מדבר על זה שה-IP שלהם כך שהם יכולים לעשות בו מה שהם רוצים אבל בגלל שעבר עשור מאז AW, הרמה צריכה לעלות משמעותית ולכן הם מחכים לרגע הנכון שיהיה להם הקונספט הנכון שיצדיק את AW2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2019, 15:12

אנפילטרד עם סאם לייק. מכאן גם לקוח הקטע על AW2 שהבאתי לפני יומיים. שעה ו-20, לא קצר אבל בטח מעניין (לא ראיתי עדין בעצמי):

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים