תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2021, 21:44

הבמאי של הוויטצ'ר 3 עזב את CDPR:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 מאי 2021, 21:46

Uncle Pey'j כתב:זה ריאיון סופר קצר שנראה שנועד בעיקר לקדם את הספר שלו שיוצא שבוע הבא,שאני דווקא מעוניין לקרוא אחרי שדי נהניתי מ-Blood Sweat & Pixels שיצא לפני כמה שנים.
אין שם הרבה,בעיקר חוזר על כל מה שהוא אומר בטוויטר על תנאי העסקה,איגודים וזה שהוא רוצה לבוא לבקר בישראל..

האמת שלא קראתי בכלל בגלל חומת התשלום :|

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2021, 02:16

Giant Bomb פחות או יותר התפרקו לגמרי היום. בראד שומאכר, וינסנט קרבלה ואלכס נברו עזבו אותם ביחד. אני משער שהם הולכים לפתוח משהו משלהם סטייל EZA או KF.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2021, 07:12

DrKeo כתב:Giant Bomb פחות או יותר התפרקו לגמרי היום. בראד שומאכר, וינסנט קרבלה ואלכס נברו עזבו אותם ביחד. אני משער שהם הולכים לפתוח משהו משלהם סטייל EZA או KF.

אין לי מושג מה קרה, אבל מעניין נגד מי שם התלוננו על פדופיליה או סתם הטרדות מיניות... ;)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2021, 10:49

פרסומת מגניבה לסייברפאנק... או לפחות נראה כך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2021, 14:57

ו... הוא אבד את התפקיד שלו בתור המדובב של GHOST בסדרת COD:

מה הבן אדם חשב לעצמו?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 מאי 2021, 15:24

בחור בן 37...לא ייאמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2021, 16:50

Uncle Pey'j כתב:בחור בן 37...לא ייאמן.

לא ברור לי איך בן אדם כמעט בן 40 שעובד בתעשיה מתנהג ככה באינטרנט ועוד כשהוא עושה סטרימינג לקהל שבטח מורכב ברובו מילדים. מה נסגר איתו? ועוד התגובה שלו הייתה שבחרו קליפ ספציפי כדי להוציא אותו מיזוגן והוא לא מיזוגן כי הוא מדבר ככה לכל הטרולים שנכנסים לסטרים שלו, לא רק לנשים. כלומר פאק בן אדם, תגיד שזאת הייתה יציאה חד פעמית, הוא בייסיקלי אומר שזה הרגל אצלו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 מאי 2021, 20:14

נובמת, זה בערך כמו להתלונן על סטנדאפיסטים שמתנהגים ככה במסגרת roast... זה האופי של הערוץ, שפונה לקהל בוגר.
די ברור שניסו לעשות לו פה סוג של ג'יימס גאן. ב corporate יקנו את זה, אבל אפילו המגיבים בטוויטר עלו די מהר על הצביעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2021, 23:53

swym כתב:נובמת, זה בערך כמו להתלונן על סטנדאפיסטים שמתנהגים ככה במסגרת roast... זה האופי של הערוץ, שפונה לקהל בוגר.
די ברור שניסו לעשות לו פה סוג של ג'יימס גאן. ב corporate יקנו את זה, אבל אפילו המגיבים בטוויטר עלו די מהר על הצביעות.

נוטה להסכים... לא שמעתי על הבחור לפני כן, נראה שהוא דושבאג סטרימר טיפוסי, אולי מעט חריג לגילו אבל לא משהו מטריד באמת, פשוט פה מלוכלך ויכול להיות שמה שהביאו פה זה מתוך מאות או אלפי שעות של תוכן...

עם זאת, ולמרות שהוא לא באמת סלב שיכול היה לצפות את זה כמו בהוליווד נגיד - הוא עובד תחת ״תאגיד״ שברור שתוך שנייה ייכנע לכל לחץ ויראלי שהוא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 00:57

הבן אדם מדובב באחד הפרנצ׳ייזים הכי גדולים בעולם, מה הוא חשב שיקרה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מאי 2021, 07:57

יש להיות צודק ויש להיות חכם. בימינו, בנושאים כאלה, עדיף להיות חכם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 11:18

אין ספק, הוא אהבל והוא משלם על כך.
אבל היה עדיף אם חברות ותאגידים יפסיקו להכנע כל כך מהר להמון הזועם של טוויטר/רדיט/וואטאבר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 11:53

Laskin כתב:אין ספק, הוא אהבל והוא משלם על כך.
אבל היה עדיף אם חברות ותאגידים יפסיקו להכנע כל כך מהר להמון הזועם של טוויטר/רדיט/וואטאבר...

חברות כמו דיסני או אקטיוויז'ן מנסות תמיד להיות כמה שיותר "נקיות" ואדם שמתנהג ככה פומבית, הן מעדיפות לא להיות מקושרות אליו. דברים כאלה קרו שנים לפני שטוויטר ותרבות ה-CALLOUT היו קיימים. אם אתה רוצה להיות איש מקצוע שעובד בתעשית משחקי הוידאו, תתנהג בהתאם לציפיה של התאגידים שמשלמים את המשכורת שלך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 14:41

כן, אבל עבור אדם שנמצא בערך 15 שעות ביום מול מצלמת וידאו שמתעדת כל מילה ומילה שלו - זו דרישה כמעט בלתי אפשרית, אפילו ממני וממך וגם אנשים מנומסים בהרבה מאיתנו.
ובוא, זה לא המקרה היחיד והיו מקרים שזה קרה גם עשור ויותר אחרי אותו תיעוד ולמרות שלא היו תחת התאגיד באותו זמן - פיטרו אותם... אני משוכנע שמי שפיטרו אותו לא היו עושים זאת אם לא היה את הוידאו הזה, זה לא שהמעשים או הדברים באמת מזעזעים אותם, הפ פשוט לא רוצים את הבקלאש של טוויטר ושות׳ אז מראש הם מוותרים על נסיון כלשהו לדון בזה.
מן הסתם בחירה שלהם אבל אני באופן אישי מעריך יותר תאגידים עם עמוד שדרה, ולהפך ממה שנדמה להם כנראה - אני חושב שאני מייצג את הרוב ולא הקולניים האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 15:48

Laskin כתב:כן, אבל עבור אדם שנמצא בערך 15 שעות ביום מול מצלמת וידאו שמתעדת כל מילה ומילה שלו - זו דרישה כמעט בלתי אפשרית, אפילו ממני וממך וגם אנשים מנומסים בהרבה מאיתנו.
ובוא, זה לא המקרה היחיד והיו מקרים שזה קרה גם עשור ויותר אחרי אותו תיעוד ולמרות שלא היו תחת התאגיד באותו זמן - פיטרו אותם... אני משוכנע שמי שפיטרו אותו לא היו עושים זאת אם לא היה את הוידאו הזה, זה לא שהמעשים או הדברים באמת מזעזעים אותם, הפ פשוט לא רוצים את הבקלאש של טוויטר ושות׳ אז מראש הם מוותרים על נסיון כלשהו לדון בזה.
מן הסתם בחירה שלהם אבל אני באופן אישי מעריך יותר תאגידים עם עמוד שדרה, ולהפך ממה שנדמה להם כנראה - אני חושב שאני מייצג את הרוב ולא הקולניים האלה.

להיות שעות מול מצלמה ביום זאת בחירה שלו, אף אחד לא כופה עליו. וכן, לגמרי אפשר להיות מול מצלמה שעות ביום ולא להתפרץ ככה. תתפלא, זה אפשרי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מאי 2021, 16:05

אני די בטוח שאפשר לא להתבטא בצורה הזו או דומה לה לאורך כל החיים שלך, ללא קשר למצלמה, בכל זמן שבו אתה מדבר עם זרים...

תגיד לי שיש לך בדיחה פרטית עם חברים ואתם מדברים ככה, כשכולם יודעים בוודות שאתם לא מתכוונים לשום דבר מזה ברצינות, עוד בסדר. אבל המצלמה משולה פשוט לאמירת הדבר בפומבי, אולי אין לנו מצלמה על הפרצוף כל הזמן אבל עדיין אני חושב שזו ממש לא בעיה לא להתבטא ככה בפומבי, גם אם אתה עובד עם קהל במשך 12 שעות כל יום גם 40 שנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2021, 16:38

הכוונה לטוויצ׳רים תחרותיים כאלה... חלק מהקטע של רבים מהם זה קללות רנדומליות כנגד ה״אוייבים״ שלך, למי שעושה זאת כל היום ברור שיהיו פליטות פה פה ושם. אני לא התכוונתי ספציפית לפליטות שלו, אלא קללות בוטות כאלה ואחרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2021, 17:09

Laskin כתב:הכוונה לטוויצ׳רים תחרותיים כאלה... חלק מהקטע של רבים מהם זה קללות רנדומליות כנגד ה״אוייבים״ שלך, למי שעושה זאת כל היום ברור שיהיו פליטות פה פה ושם. אני לא התכוונתי ספציפית לפליטות שלו, אלא קללות בוטות כאלה ואחרות.

פליטת פה זה כשמחליקה לך איזה מילה לא PC או גסה כשאתה מנסה להיות נקי, ככה בטעות כאיזו החלקה רגעית של הלשון. זה קורה לאנשים, קורה פה ושם שאיזה כתב בטלביזיה בטעות מחליק חצי הראשון של ה-N word ואז הוא מלבין ומבין מה הוא עשה ומנסע לקבור את עצמו מתחת לשולחן. אבל כשאתה יורה עם מכונת יריה מילולית על מישהו במשך 30 שניות, זאת לא פליטת פה. אולי זה איבוד שליטה, רגעי, אבל זה לא פליטת פה. ולא נשמע שזאת פליטת פה, הוא לא מכחיש שהוא עושה את זה כל הזמן לטרולים בסטרים.

אם הוא היה נטו סטרימר וזה הקטע שלו? לבריאות, כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה ואם זה הקטע שלך, זה הקטע שלך. אבל דבר מאוד טפשי לעשות כשאתה אדם שחלק מהעבודה שלו היא עם תאגידים אמריקאים גדולים ולהיות (לפחות באופן חלקי) הפנים של COD. יש דברים שאני מצפה מתום יער להגיד ויש דברים שאני מצפה מיונית לוי להגיד בזמן שידור. אז אולי הן מדברות אותו דבר כשהן בפרטי, אבל מגישת חדשות תעוף לאלף עזאזל אם היא תדבר כמו תום יער למשך דקה בשידור. אז כן, אתה צריך להיות מודע למקצוע שלך והבחור יצא חומוס לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 מאי 2021, 19:54

לא הבנתי מה פוגעני בדברים שלו. טראש טוק קלאסי ונדוש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מאי 2021, 20:12

מי שחושב שזה הארדקור. צריך ללכת לשמוע את Low Tier God... הוא כושי מהFGC והוא גזען אמיתי, הומואים,טראנסים,לבנים, כולם על הכוונת שלו, הבחור הזה נראה כל כך ונשמע כל כך vanilla בהשוואה אליו, הוא כל כך גזען שהוא קיבל באן מהשתתפות בטורנירים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 מאי 2021, 20:56

ואני כבר מדמיין מה הייתם אומרים אם הגידופים שלו היו מופנים ליהודי על בסיס יהודיותו..

הגיע הזמן שתעשו חשבון נפש ותבדקו למה אתם רצים לחפש תירוצים והצדקות לבן-אדם שמתבטא ככה ברש גלי וככה תימנעו מתגובות מבישות כמו אלה שנכתבו כאן.
לא ייאמן. ועוד אחר כך מחפשים להאשים את מי שמגלה את זה ומפנה זרקור.

כל שכיר שאומר אמירות פוגעניות כמו אלה שהאדם הזה אמר (במספר קטעים שונים בזמנים שונים, כך שלבטח יש עוד) צריך לשאת בתוצאות. פיטורין היא השלכה מוצדקת. על אחת כמה וכמה כשמדובר באדם ידוע שעוסק בתעשיית הבידור.

הבן-אדם מוזמן להמשיך לקלל ולגדף בסטרימים אבל לא מובטחת לא עבודה. ובצדק.

והתגובה האומללה של השנה:

יאלה קליימן, בוא תגיד לי איך הגורם המגדף והמקלל הוא ה'צודק' כאן. איזה בושה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מאי 2021, 22:00

איזה דרמטי אתה לפעמים קאז. איזה מדובב של משחק AAA קילל והיה גזען לנשים ? ברוך הבא לעולם האמיתי אם זה מזעזע אותך אל תראה אף אחד ביוטיוב ואל תדבר עם אף בן אדם כי אנשים תמיד יאכזבו אותך.

להשוות את זה לשנאה שהובילה להשמדת עם.... מה אגיד האינטרנט לא מפסיק להפתיע אותי אחרי כל השנים.

ומה למען השם קליימן כבר עשה, שאתה מחפש אותו, הוא כתב פה את אחת ההודעות הכי נטרליות שאי פעם ראיתי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מאי 2021, 22:05

Kazz כתב:ואני כבר מדמיין מה הייתם אומרים אם הגידופים שלו היו מופנים ליהודי על בסיס יהודיותו..

הגיע הזמן שתעשו חשבון נפש ותבדקו למה אתם רצים לחפש תירוצים והצדקות לבן-אדם שמתבטא ככה ברש גלי וככה תימנעו מתגובות מבישות כמו אלה שנכתבו כאן.
לא ייאמן. ועוד אחר כך מחפשים להאשים את מי שמגלה את זה ומפנה זרקור.

כל שכיר שאומר אמירות פוגעניות כמו אלה שהאדם הזה אמר (במספר קטעים שונים בזמנים שונים, כך שלבטח יש עוד) צריך לשאת בתוצאות. פיטורין היא השלכה מוצדקת. על אחת כמה וכמה כשמדובר באדם ידוע שעוסק בתעשיית הבידור.

הבן-אדם מוזמן להמשיך לקלל ולגדף בסטרימים אבל לא מובטחת לא עבודה. ובצדק.

והתגובה האומללה של השנה:

יאלה קליימן, בוא תגיד לי איך הגורם המגדף והמקלל הוא ה'צודק' כאן. איזה בושה.

לא אמרתי שהוא צודק.... אמרתי שיש ויש.. בכל מה שקשור לסקסיזם/גזענות וכו' או כל דבר שעשוי להשתמע ככזה, עדיף להיות חכם ולא להיכנס בכלל למצבים שכאלה. גם אם אתה סטרימר, גם אם אתה בדרן, גם אם אתה שחקן, זמר או כדורגלן...... בכל מקרה, עשו נכון שפיטרו אותו. אין לו אף אחד לבוא אליו בטענות חוץ מעצמו.

אני מבין שיש לך איזו אובססיה כלפי, וזה אפילו קצת מחמיא, אבל נסה שוב, ולך לחלק ציונים למישהו אחר :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 מאי 2021, 23:03

אין פה שום סקסיזם. רק טראש טוק. אם בחורה היתה מדברת ככה על גברים, אף אחד לא היה פוצה פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים