תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2021, 16:39

תמיד היו ויהיו אנטישמים וטרולים, אבל די כבר לשלוף את הקלף הזה, זה עלוב… הוא צריך להתנצל בפני הצוות, הוא בחיים לא היה עושה את זה לצוות שכולו נשים, לצוות שכולו יפני או לצוות שכולו שחור, ובדיוק להפך - הוא די בוודאות היה מציג את זה כמשהו חיובי.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 12 אוגוסט 2021, 19:56

Laskin כתב:תמיד היו ויהיו אנטישמים וטרולים, אבל די כבר לשלוף את הקלף הזה, זה עלוב… הוא צריך להתנצל בפני הצוות, הוא בחיים לא היה עושה את זה לצוות שכולו נשים, לצוות שכולו יפני או לצוות שכולו שחור, ובדיוק להפך - הוא די בוודאות היה מציג את זה כמשהו חיובי.

ברור שכן. מקרה אחד היה נפוץ ביותר עד לפני שנים ספורות, המקרים האחרים די נדירים גם היום.
אני גם לא אוהב את היחס המוגזם לזה, אבל בוא... לא צריך להיסחף לצד השני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2021, 20:24

הקטע שאין הבדל בין שרייר לאנטישמים האלה. כמו שהם משמיצים יהודים ללא אבחנה בגלל שרייר, ככה הוא הוציא דיבה והשמיץ מפתחים שלא עשו לו כלום רק בשביל טובת הנאה אישית שלו (פרסום ותשומת לב) הוא כנראה לא יודע שכל מה שאתה עושה תמיד חוזר אליך כבומרנג, מגיע לו לא מרחם עליו.מנסה לצאת "לוחם צדק ושיוון וגיוון" על חשבון
צוות פיתוח שמה לעשות אולי לא התמזל מזלם להכיר מועמדת שמתאימה להם.ככה להרוס במחי יד את המפעל של האנשים האלה הוא דוחה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ספטמבר 2021, 20:10

סקיירים מקבל מוד, שעושה לו שליטה מודרנית, מצלמה מודרנית, נעילה אוטומטית וכו'. זה פשוט מטורף נכון המשחק ישן, אבל זה פשוט הופך אותו למודרני בהרבה, ועושה חשק מטורף להתקין את זה, אם לא הייתי שקוע עד הצוואר במשחקים אחרים.

פשוט אין על סקיירים :) נקווה שבטסדה לומדים מזה בשביל TES6 דחוף :)
בסרטון פה יש גם את הנוסף שהופך את החרב שלך למשהו שמזכיר את משחק הסולס, אבל העיקר זה כאמור השליטה שעברה שיפור דרסטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 10:29

שרייר מציג: השריירינג

המלשן הקטן עכשיו רץ לספר לכל התעשייה שנשיא tripwire שמפיצים משחקים כמו chivalry וkilling floor וmaneater - הוא pro-life ותומך בחוק בטקסס שאוסר הפלות אחרי השבוע השישי.
הם פשוט לא מסוגלים לקבל שום עמדה אחרת, כולם חייבים ליישר קו ולחשוב אותו דבר, ומי שלא - צריך להרוס לו את העסק והחיים.

האם לדעתי היה חכם להוציא ציוץ שתומך בחוק הזה בפומבי? כמובן שלא, אבל התגובה המיידית של כל הבלו-צ׳קמארקס וכבר יש חברות שחתכו את החוזה איתם, העליהום המטורף הזה… כנראה גדל בבית קתולי, הוא מאמין שזה הרג של תינוקות, כמו כמעט חצי מארה״ב, יאללה שחררו
בכל אופן זה צעד אמיץ בעיניי ולמרות שאני לא מסכים איתו אני חושב שיש לו ביצים שעשה זאת, והייתי שמח לראות עוד ועוד אנשים מהתעשייה שלא מפחדים להציג את השמרנות שלהם בפומבי, לא ייתכן שרק צד אחד לא יפחד לבטא את עצמו, לא משנה כמה קיצונית העמדה (לדוגמא - הפלות בחודש התשיעי סתם כי בא לאמא להפיל נחשב סבבה לגמרי בקרב רוב הפרוגרסיבים וגם המחוקקים שלהם, שבעיניי זו עמדה נוראית הרבה יותר).
זה מקביל בעיניי למישהו פופולרי מהתעשייה שיגיד שהוא מאה אחוז תומך ישראל, מה שלא קרה, כי הרבה פחדו, וממשיכים לפחד, כי בטוויטר רק דיעה אחת נחשבת ל״נכונה״ וכל השאר נאצים.

נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 06 ספטמבר 2021, 10:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 06 ספטמבר 2021, 10:39

החוק הספציפי בטקסס מטורלל בכל קנה מידה. הוא מאפשר לכל אזרח לתבוע אזרח אחר שסייע להפלה.
ברור לכולם שזה חוק שנועד לתקוע אצבע בעין וכדי למשוך אחורה את ההתקדמות, זה לא חוק הגיוני או ריאלי.
בניגוד לדיון הסטנדרטי על מועד איסור הפלות, לא מדובר פה על "קבלת עמדה אחרת". זה הרבה מעבר לזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 10:45

שוב, לא מסכים עם החוק, אבל כמו שאמרתי גם לתמוך בישראל במבצע האחרון הוביל (או היה מוביל לו היו כאלה) לאותן תגובות בדיוק, יש פה משטרת מחשבות ויש רק עמדה אחת שמותר לנקוט וכל השאר הם אנשים נוראיים שצריך לדחות ולהתרחק מהם.
אני מוכן להתערב (כי זה גם קרה) שאם אנשים היו תומכים בהפלה גם בזמן הצירים הם היו מקבלים בתעשייה הזו תשבוחות ואף אחד לא היה מעז לומר שזה יותר מדי. זכות האשה על גופה עד שהראש מבצבץ זו עמדה הרבה יותר קיצונית מאיסור הפלות מהשבוע הראשון, אבל הם כל כך עמוק בתוך הפילוג הזה שהם לא מסוגלים לראות את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2021, 11:04

לתמוך בישראל ולתמוך בזה שיכפה על אנשים להביא תינוק זה שני דברים מאוד שונים, אבל כל תחביב תרבות הביטול של שרייר וחבריו היא סרטן.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 11:12

אני לא אומר שזה אותו דבר אלא שזה נתפס בטוויטר כאותו ״שטן״ בדיוק.
אה, אתה לא תומך בהפלות *ממש עד הלידה*? אתה בעצם תומך בשעבוד נשים וכופה עליהם להביא תינוק!
אה, אתה לא תומך בפלסטינים במאה אחוז? אתה תומך ברצח עם ואפרטהייד!

אין דיון, יש עמדה אחת שהיא מאה אחוז טהורה ונכונה ועמדה שהיא מאה אחוז הרוע בהתגלמותו.

וכן, אם שרייר לא היה מלשן שכזה זה היה פחות מעניין, זו תרבות מפלגת ומסרטנות ולא פלא שארה״ב נראית כך כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 ספטמבר 2021, 14:10

באף צד אין אמצע ואפור יותר. גם מהימין בארה''ב זה ככה. גם בארץ. אפילו פה בפורום.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2021, 14:31

Klayman כתב:באף צד אין אמצע ואפור יותר. גם מהימין בארה''ב זה ככה. גם בארץ. אפילו פה בפורום.

יאפ, שחור לבן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 14:58

זה נכון, אבל בכל מה שקשור ל״תרבות הביטול״, חרם מאורגן, דרישות לפיטורין וכו׳ - יש שליטה מוחלטת מצד שמאל.
הם היחידים (טוב, תמיד יש מקרי קיצון בצד השני אני מניח) שלוקחים את הדברים שנאמרים במרחב הוירטואלי, משמע - דיעות, ופועלים ליישם בגינם ״עונשים״ בעולם האמיתי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 ספטמבר 2021, 15:51

מה לעזאזל אתה רוצה משרייר? זה הבן-אדם עצמו שבחר להגיד את זה.
https://twitter.com/RammJaeger/status/1 ... 6670901250

אין 'אמצע' ו'אפור' בעמדות חשוכות. לאסור חופש של בן-אדם על גופו היא עמדה חשוכה. נקודה סוף פסוק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 17:31

כן… לא. כי יש עוד חיים שם. משלב מסויים זה כבר לא רק הגוף שלה, או לפחות - זו עובדה שהדמוקרטים לא מקבלים, וכאן יש ויכוח - מתי זה כבר לא אמור להיות בסדר להפיל ״סתם ככה״, ומן הסתם כמעט כל אדם קתולי באמת בארה״ב חושב שזה מהשבוע הראשון, והם שמחים מאוד מהחוק הזה שיכול לשיטתם להציל חיי תינוקות.
שרייר חי בבועה, שבה בארה״ב אין קתולים ואין דתיים ודעות אחרות, ועד שכן מישהו חושב אחרת מהבועה הזו ומעז לבטא זאת בפומבי - הוא רץ להלשין לחבר׳ה במטרה ובידיעה שזה יגרור באקלים הנוראי של היום את כל מה שתרבות הביטול מביאה.
אני לא חושב שזה מהשבוע הראשון אבל לבטל את זה ולקרוא לזה ״חשוך״ זה מאוד חד צדדי, בטח כשבצד השני יש אנשים שחושבים שזה ממש סבבה להפיל יום או שעה לפני הלידה, ואותם אנשים נחשבים איכשהו מתקדמים יותר בעיניי ההמון הפרוגרסיבי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2021, 18:47

אני די בטוח שכמעט לא תמצא אף פרוגרסיבי שחושב שזה סבבה להפיל תינוק בחודש השמיני. גם אם כן, כנראה שאלה הקיצון ההזוי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 19:04

קיצון כמו הילרי קלינטון? אני חושב שאולי אתה מחוץ ללופ של השיח כרגע, אם אתה חושב שזה לא בסדר בחודש תשיעי וממש מה שנקרא ״עד הלידה״ - אתה גם כן נחשב ל״חשוך״.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 ספטמבר 2021, 19:05

עכשיו סוני מיהרה למחוק את הציוצים שלה על הליינאפ החודשי של PS Now, כי הוא כולל בין היתר את קילינג פלור 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 ספטמבר 2021, 22:40

BiA כתב:עכשיו סוני מיהרה למחוק את הציוצים שלה על הליינאפ החודשי של PS Now, כי הוא כולל בין היתר את קילינג פלור 2.

זה עדיין מופיע בבלוג הרשמי
https://blog.playstation.com/2021/09/06 ... windbound/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 ספטמבר 2021, 09:53

האדם פרש מהחברה. מצויין.

https://twitter.com/TripwireInt/status/ ... 0289613824

עכשיו בואו נשמע את לאסקין משמיע טיעונים של 'אמצע' על ההטרדות המיניות בבליזארד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2021, 10:16

אין שום קשר בין השניים.
הטענה שלי לא שהוא אמר משהו שאני מסכים איתו אלא שהוא מייצג את דעתם של פחות או יותר מחצית מאוכלוסיית ארה״ב והדיעה הזו לא מקובלת בשום מקום בבועה של עולם הבידור, הם לא מסוגלים להכיל אותה. זה כמו שמישהו יגיד פה שהוא תומך בסגירת עסקים בשבת, זה לא בדיוק משהו חריג בנוף, בדיוק כמו להיות פרו-לייף שם ולהתנגד להפלות גם בשלב מוקדם של ההריון.
אם יעשו פה חוק כמו בטקסס וחרדים ודתיים רבים יתמכו בחוק, ויבטאו את זה ברשתות החברתיות - אתה לא תראה ראשים עפים בגלל זה, יגידו שזו דעתם, שזה לא מפתיע במיוחד וימשיכו הלאה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ספטמבר 2021, 22:51

יש אווירה שאסור לומר דעות שמרניות מחשש שאנשים בסגנון הקיצוני של שרייר לא יצלוב אותך בכיכר העיר גם פה בארץ.

אני למשל נגד הורות חד מינית .. אני לא הומופוב ולא נעליים אני פשוט חושב שזה אגואיסטי.

אבל לימין אסור להביע דעה כי עכשיו יש אבירים כמו שרייר שרוצים לחרוץ דין של אדם על דעתו בכיכר העיר.

וזה לפחות הכעס פה של חלק מהימין. צליבת השם והרס המוניטין וההלבנה ברבים ששרייר ודומיו עשו לבחור הזה.

במקרה הספציפי הזה של ההפלות כמובן שאני חושב שזכות האם להחליט על גופה בחודשים המוקדמים עולה על כל זכות אחרת אבל עדיין השיימינג וסתימת הפיות של שרייר ודומיו דוחה. זה פשוט צייד מכשפות מודרני אני קורא את השמאל הפרוגרסבי הזה ואני מרגיש שהם מחזירים אותנו לימי הביניים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2021, 10:57

אני ממש לא חושב שזה אגואיסטי, ובסופו של יום יש המון ילדים שממתינים לאימוץ ואין ספק שזה עדיף על פני שירותי הרווחה, לגבי פונדקאות - זכותם כמו כל אחד, לסביות גם לא זקוקות לזה אז בכלל אין לי מושג איפה הבעייה שלך עם זה, אבל דעתך וזכותך ולא אחרים את העסק שלך בגלל זה או אקרא לאחרים לעשות זאת :)

אגב, תראו את קוטאקו היום, איזה חבורת כלבים גזענים הם, בחיי

מיותר לציין (או שלא?) שגם הceo של קוטאקו וגם כותב הכתבה הזו הם גברים לבנים… אז אולי הבעייה שלהם היא עם צרפתים??? :)
מקווה שכל הקליקים מהכתבה הזו ילכו להם לתרופות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2021, 11:50

אתר אשפתות, מאז שהם כתבו את הצ׳רטר של החמאס במאי האחרון אני לא מעיז לתת להם קליק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 ספטמבר 2021, 13:19

פשוט אתר ביוב,אני כבר מתחיל לחשוב שהם עושים פרודיה על עצמם עם הכתבות והכותרות האלה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2021, 13:27

המודל הוא פשוט hate clicks. האינג'ייגמנט על המאמרים האלה הרבה יותר גבוה, והעורכת החדשה פשוט החליטה לעשות דאבל דאון על הקו הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים