תרבות גיימינג

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: תרבות גיימינג

הודעהעל ידי Kazz » 08 ספטמבר 2021, 21:29

Laskin כתב:אין שום קשר בין השניים.
הטענה שלי לא שהוא אמר משהו שאני מסכים איתו אלא שהוא מייצג את דעתם של פחות או יותר מחצית מאוכלוסיית ארה״ב והדיעה הזו לא מקובלת בשום מקום בבועה של עולם הבידור, הם לא מסוגלים להכיל אותה. זה כמו שמישהו יגיד פה שהוא תומך בסגירת עסקים בשבת, זה לא בדיוק משהו חריג בנוף, בדיוק כמו להיות פרו-לייף שם ולהתנגד להפלות גם בשלב מוקדם של ההריון.
אם יעשו פה חוק כמו בטקסס וחרדים ודתיים רבים יתמכו בחוק, ויבטאו את זה ברשתות החברתיות - אתה לא תראה ראשים עפים בגלל זה, יגידו שזו דעתם, שזה לא מפתיע במיוחד וימשיכו הלאה.

אתה שוכח את היבט ה'מלשינון' של החוק שמגייס אזרחים תמורת כסף. ידידה שלך נאנסה והתעברה כתוצאה מכך, ורוצה לעשות הפלה? תדווח עליה וקבל כסף.

glass man כתב:אני למשל נגד הורות חד מינית .. אני לא הומופוב ולא נעליים אני פשוט חושב שזה אגואיסטי.

אה כן, כי איך משהו גורם לך להרגיש גובר על חירויות והסכמות שאנשים בוגרים עושים בינם לבין עצמם. :roll:
העיקר שזוגות גבר-אישה ימשיכול להביא ילדים וישכחו אותם באוטו.

תודה שהדגמת דעה חשוכה מה היא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2021, 09:38

אני לא שוכח קאז, וכבר כתבתי שאני לא תומך בחוק, רק שברור לי שאנשים דתיים ופרו-לייפרס אחרים רואים בהפלה כרצח ובאיסור הפלה כפעולה שמצילה תינוקות ממוות, אז הטייק הזה הוא לא חריג בארה״ב, ולא צריך לעשות מזה רעש. וכמובן שלהביא דוגמא של הפלה כתוצאה מאונס כדוגמא להפלה ממוצעת זה קצת כמו להביא דוגמא של הורים ששכחו את הילד ברכב כדוגמא להורות ממוצעת :)
הרבה מאוד פרו לייפרס, אם לא רובם המוחלט - היו שמחים להחריג מקרים כאלה, גם לפי רו נגד ווייד הפלות צריכות להיות בטוחות, חוקיות ו*נדירות*, משמע למקרים החריגים ולא סתם כי מתחשק לאמא ומתי שבא לה (ושוב, לא שאני תומך גם בזה, אבל זו לשון החוק).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2021, 18:37

Kazz כתב:
Laskin כתב:אין שום קשר בין השניים.
הטענה שלי לא שהוא אמר משהו שאני מסכים איתו אלא שהוא מייצג את דעתם של פחות או יותר מחצית מאוכלוסיית ארה״ב והדיעה הזו לא מקובלת בשום מקום בבועה של עולם הבידור, הם לא מסוגלים להכיל אותה. זה כמו שמישהו יגיד פה שהוא תומך בסגירת עסקים בשבת, זה לא בדיוק משהו חריג בנוף, בדיוק כמו להיות פרו-לייף שם ולהתנגד להפלות גם בשלב מוקדם של ההריון.
אם יעשו פה חוק כמו בטקסס וחרדים ודתיים רבים יתמכו בחוק, ויבטאו את זה ברשתות החברתיות - אתה לא תראה ראשים עפים בגלל זה, יגידו שזו דעתם, שזה לא מפתיע במיוחד וימשיכו הלאה.

אתה שוכח את היבט ה'מלשינון' של החוק שמגייס אזרחים תמורת כסף. ידידה שלך נאנסה והתעברה כתוצאה מכך, ורוצה לעשות הפלה? תדווח עליה וקבל כסף.

glass man כתב:אני למשל נגד הורות חד מינית .. אני לא הומופוב ולא נעליים אני פשוט חושב שזה אגואיסטי.

אה כן, כי איך משהו גורם לך להרגיש גובר על חירויות והסכמות שאנשים בוגרים עושים בינם לבין עצמם. :roll:
העיקר שזוגות גבר-אישה ימשיכול להביא ילדים וישכחו אותם באוטו.

תודה שהדגמת דעה חשוכה מה היא.

חחח אני הדגמתי מה היא דעה חשוכה? שים לב למה שכתבת קאז.

"איך משהו גורם לך להרגיש גובר על חירויות והסכמים שאנשים בוגרים עושים בינם לבין עצמם"

כן זה בדיוק העניין, שני מבוגרים אגואיסטים מחלטים להביא ילד לעולם/לאמץ בידיעה גמורה שהם מכניסים אותו למודל משפחתי דפוק כנראה שאיכפת לך רק מהזכויות של הבוגרים האגואיסטים וזו הבעיה קאז זו הפאקינג בעיה.

שני אבות גייז' לעולם לא יוכלו לתת לילד חום אמהי ושתי לסביות לעולם לא יוכלו להחליף מודל אב נורמלי לך תבדוק מה קורה לילדים שאין להם מודל משפחתי נורמלי, ולא מכירים את ההורים שלהם נדפקים לגמרי כל הביטחון העצמי יורד לריצפה ושאר דברים איומים שדופקים את החיים.
,
אבל היי, העיקר "הזכויות של האנשים הבוגרים" תודה שהדגמת אגואיזם מהו קאז.

אבל זה השמאל הפרוגרסיבי, רוצים להביא אותנו למקום שהכל מותר, בלי קשר לכמה הוא מעוות.

אגב, גם הדוגמא שלך על זוגות סטרייטים ששוכחים ילדים באוטו היא הזויה. אין קשר לנטייה המינית פה לשכחה. יש גם אבות ג'ייז וזוגות לסביות שיכולות לשכוח את הילד באוטו ואז מה תגיד? אין קשר לנטייה המינית.

אבל המודל ההורי הנורמטיבי הוא חלק מכריע בביטחון העצמי וזה כבר כן קשור לנטייה המינית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ספטמבר 2021, 18:46

זה נכון שלא יוכלו לספק את אותם הדברים, אבל מה לגבי אשה שלא מצאה בן זוג? האם עדיף שהיא תאמץ/תביא ילד לעולם לבדה או זוג נשים/גברים? האם אתה מתנגד שאנשים כאלה יקימו משפחה או רואה בזה משהו פסול?
אם זה לא בגלל קטע מיני, האם אתה ״מתנגד להורות חד הורית״?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 ספטמבר 2021, 18:55

גלאס, יש פה כמה דברים שמאוד הייתי שמח לראות אותך מציין כ'דעה', ולא כ'עובדה'.
וכן, מצטער להגיד לך... זו דעה די חשוכה, אבל ככה או ככה זו בטח לא עובדה.

בכל אופן אני לא רוצה להכנס לנושא הזה ברמה הספציפית בשום אופן, אבל ברמה הכי כללית -
אתה קצת מתייפיף עם ה'רודפים על דעה' של אנשים. אף אחד לא רודף אף אחד על עצם הדעה, או לפחות לא על פני השטח.
כן רודפים אנשים על *הפצת* הדעה הזו.
וכמובן שהדבר האחרון שאני רוצה הוא להיות הסנגור של תנועת הWOKE הזו, אני ממש לא חסיד עיוור שלה וכמו כל דבר קיצוני ניתן לתת אינסוף דוגמאות לעיוותים אמיתיים ורציניים שהיא מייצרת. אם כבר משהו אז הדעה שלי היא הכי נייטרלית ו'שכל אחד יתעסק בענייניו' שאפשר, אבל אני לא נכנס לזה.

בנקודה הזו רק אגיד, שכשאנשים מפיצים/קוראים/מגלגלים דעות ורעיונות שבצד השני אשכרה פוגעים באנשים ובחיים האמיתיים שלהם - בין אם זה הפלות או הורות חד מינית או מי יודע מה, ובמיוחד כשהאנשים המפיצים הם כאלו שלעולם לא יעמדו מול הבעיה אותה הם שופטים, יש פה בעיה.
בוא נגיד את זה ככה, אם זוג חד מיני מנסה מאוד לעקוף המון בירוקרטיה וקשיים כלכליים כדי להפוך להורים - כנראה שזה פחות או יותר כל עולמם באותו רגע. אתה יודע, בחיים האמיתיים שלהם.
ומצד שני מה הצד שלך בכלל בעניין? שיעשו מה שבא להם, זה יפגע לך קצת ברגשות? אתה תתמודד. זה לא באמת נושא שמעסיק אותך או צריך להעסיק אותך בחיים שלך.
(ובוא... משפחות 'רגילות' זה כזה דבר נפלא מדעית? חסרים מקרים בעולם? תעשה לי טובה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2021, 19:20

כל החבר׳ה של ה-woke הם דוגמה לשינוי חיובי שלוקחים אותו לקיצון, המטוטלת זזה יותר מדי לצד השני וזה הופך לפרודיה של עצמו סלאש מסוכן. אבל הפוסט הוא בדיוק הסיבה למקור של הדברים האלה. אין שום בעיה בפרוגרסיביות, הבעיה היא שהיא קיצונית כמו בכל דבר. אז אני לא חושב שמישהו צריך להתנצל כשהוא אומר לגלאס שהדיעות שלו חשוכות כי דוגרי הן די חשוכות ומבוססות על סטראוטיפים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2021, 10:12

Stick כתב:גלאס, יש פה כמה דברים שמאוד הייתי שמח לראות אותך מציין כ'דעה', ולא כ'עובדה'.
וכן, מצטער להגיד לך... זו דעה די חשוכה, אבל ככה או ככה זו בטח לא עובדה.

בכל אופן אני לא רוצה להכנס לנושא הזה ברמה הספציפית בשום אופן, אבל ברמה הכי כללית -
אתה קצת מתייפיף עם ה'רודפים על דעה' של אנשים. אף אחד לא רודף אף אחד על עצם הדעה, או לפחות לא על פני השטח.
כן רודפים אנשים על *הפצת* הדעה הזו.
וכמובן שהדבר האחרון שאני רוצה הוא להיות הסנגור של תנועת הWOKE הזו, אני ממש לא חסיד עיוור שלה וכמו כל דבר קיצוני ניתן לתת אינסוף דוגמאות לעיוותים אמיתיים ורציניים שהיא מייצרת. אם כבר משהו אז הדעה שלי היא הכי נייטרלית ו'שכל אחד יתעסק בענייניו' שאפשר, אבל אני לא נכנס לזה.

בנקודה הזו רק אגיד, שכשאנשים מפיצים/קוראים/מגלגלים דעות ורעיונות שבצד השני אשכרה פוגעים באנשים ובחיים האמיתיים שלהם - בין אם זה הפלות או הורות חד מינית או מי יודע מה, ובמיוחד כשהאנשים המפיצים הם כאלו שלעולם לא יעמדו מול הבעיה אותה הם שופטים, יש פה בעיה.
בוא נגיד את זה ככה, אם זוג חד מיני מנסה מאוד לעקוף המון בירוקרטיה וקשיים כלכליים כדי להפוך להורים - כנראה שזה פחות או יותר כל עולמם באותו רגע. אתה יודע, בחיים האמיתיים שלהם.
ומצד שני מה הצד שלך בכלל בעניין? שיעשו מה שבא להם, זה יפגע לך קצת ברגשות? אתה תתמודד. זה לא באמת נושא שמעסיק אותך או צריך להעסיק אותך בחיים שלך.
(ובוא... משפחות 'רגילות' זה כזה דבר נפלא מדעית? חסרים מקרים בעולם? תעשה לי טובה)

לרדוף אדם על "הפצת" דעה, כל עוד הדעה לא מסוכנת לציבור והיא לא הסתה לאלימות, זה ציד מכשפות ומשטרת מחשבות מסוכנת שמקומם בימי הביינים החשוכים.
אגב, גם להטיף לאדם איזה נושא צריך להעסיק אותו או לא צריך להעסיק אותו גם היא רטוריקה שמקומה בימי הביינים אני חי ב2021 סטיק ככה זה.

אני לא נכנס למיטה, של זוגות ג'ייז ולא קובע להם מה לעשות בין הסדינים ואיך לחיות, שיחיו כראות עינהם וזה ענינים בלבד.

ברגע שהם אגואיסטים ולא מעניין אותם שהם מונעים מילדים הורות נורמטבית ברור שזה מעניין אותי. אני לא הולך ומארגן הפגנות ולא מפריע להם, אבל כשהנושא עולה? אני לא שומר את דעתי לעצמי אין לי שום סיבה לעשות כך.

אתה יכול לקבל או לא לקבל שזה דבר מודל הורי דפוק, זה עניין שלך עם עצמך, זה שאתה לא חושב שזה מודל דפוק, בוודאי לא יגרום לי להפסיק לומר שזה מודל דפוק.

כל מה שאתה יכול לעשות זה להביא "מחקרים" מוטים שכאילו יוכיחו שזה לא מודל דפוק, לך תראה איך מרגישים אנשים, שמעולם לא הכירו את אבא שלהם כי מת במלחמה, או בחיים לא הכירו את אבא שלהם כי נולדו מתרומת זרע או בחיים לא הכירו את אמא שלהם כי היא מתה בלידה.אין שום הבדל בין זה לבין הורות חד הורית. אתה מביא את הילד למציאות חריגה שהוא לא בחר בה.
וזה יוצר משקעים שאני מצטער מאוד לבשר לך שתי אבות או שתי אמהות לא יוכלו לתקן.

מה קורה אם שני אבות מביאים ילד והאב הביולוגי הולך חלילה לעולמו? אתה מאמין שהאב ה"מאמץ" יאהב אותו וידאג לו כמו האב הביולוגי ואיפה האמא בתמונה וכל האהבה שלה שהילד הזה לא זכה לקבל?

אגואיזם אגואיזם ושוב אגואיזם. העיקר ששני "מבוגרים" קיבלו משהו שהוא "כל עולמם"

הכי מצחיק? כל אלה שאומרים שהדעה שלי חשוכה... אני בטוח שהם עצמם גדלו במודל הורי נורמטיבי תוך כדי שהם נהנהים מכל היתרונות שהמודל הזה מאפשר, אבל נראה להם לגיטימי לגמרי שהמודל הנורמטיבי שהם זכו לו יחסך מאנשים אחרים?

אה וזה שיש משפחות רגילות שהם חרא זה אומר שמשפחה חד הורית לא יכולה להיות חרא? הורה חד הורי לא יכול להיות הורה מזניח? מה זה הבולשיט הזה.במיוחד ההורה שהוא אינו ההורה הביולוגי.
Laskin כתב:זה נכון שלא יוכלו לספק את אותם הדברים, אבל מה לגבי אשה שלא מצאה בן זוג? האם עדיף שהיא תאמץ/תביא ילד לעולם לבדה או זוג נשים/גברים? האם אתה מתנגד שאנשים כאלה יקימו משפחה או רואה בזה משהו פסול?
אם זה לא בגלל קטע מיני, האם אתה ״מתנגד להורות חד הורית״?

בעיני? עדיף שאם האישה החד הורית כל כך רוצה ילד,שתמצא איזה ידיד/חבר נפש שיהיה מוכן להיות האבא של הילד. כדי שיקבל אבא נורמלי כמו שיש לכולם. לא מוצאת וחושבת רק על עצמה? אגואיזם.

בדיוק כמו אישה שמביאה ילד בגיל 57 ולא חושבת מה יהיה עם הילד הזה ואם יהיה לה כוח לגדל אותו. אני נגד האגואיזם הזה.
כל אדם זכאי שיהיה לו אבא ואמא, כל אדם ראוי לזה שאם אחד ההורים שלו הולך לעולמו יהיה לו עוד אדם בחיים שיסתכל עליו יטפח אותו וידאג לו.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 ספטמבר 2021, 11:22

אם זה לא היה עצוב/מצחיק זה היה מצחיק/עצוב.

אין באמת דרך להגיב על הדיעות החשוכות שאתה מציג פה.
'אה וזה שיש משפחות רגילות שהם חרא זה אומר שמשפחה חד הורית לא יכולה להיות חרא?' - לא. זה אומר שהדיעה שלך חשוכה. כי אתה מצייר כל הורות שהיא לא של גבר ואישה במקשה אחת.

זוג של גבר ואישה לא מביא ילדים מסיבות אגואיסטיות? אולי צריך לאסור על טיפולי פוריות. זה אגואיזם לשמו. האל גזר עליכם לא להביא ילד! להוציא מחוץ לחוק פונדקאות! לסגור את בנק הזרע!

תודה לאל שאתה לא עושה כלום עם הדיעות האלה, אבל חשוב להגיד: זה שאתה חושב שהמדינה לא צריכה לאפשר ולתמוך בזוגות כאלה שרוצים להביא ילד = דיעה חשוכה פר אקסלנס. ואם ראש חברה בארץ היה מתגאה בקו הזה תהיה בטוח שהוא והחברה שלו היו מקבלים באקלאש.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 ספטמבר 2021, 11:35

ילד צריך הורים שאוהבים ודואגים לו. לא יותר ולא פחות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2021, 11:50

יאפ, דיעות חשוכות ומיושנות בעניין הזה, תתמודד עם הביקורת גלאס ;) אשה בודדת ברוב המקרים לא בחרה בזה, אתה אמר לה למצוא בן-זוג/פרטנר כלשהו, כאילו היא לא ניסתה כל יכולתה ב-99.999% מהמקרים.
אתה באמת חושב שיש משהו אגואיסטי באימוץ ילדים? באמת?? אתה יודע מה קורה להרבה ילדים במערכת הרווחה? אתה יודע כמה עולה לגדל ילד? מדובר באנשים שנלחמים על הזכות להיות הורים, הם בהרבה מקרים הורים הרבה יותר טובים מכאלה שפשוט עושים את זה באופן טבעי.
גם ברוב המקרים בהם אמא או אבא מגדלים ילד בצורה יחידנית - יש דמות כלשהי של אב/אם שחסרים בתמונה, בין אם זה הסבא/סבתא (שאגב - הרבה מאוד פעמים יש להם הרבה יותר זמן להיות עם הנכדים מאשר ההורים עצמם), יש מורים ומחנכים, יש חברים… ברור שזה לא תחליף מושלם לאבא או אמא טובה שיהיו שם תמיד, אבל ככה זה החיים וכמו שאתה לא תגיד למישהי שבעלה מת התאונה כשהתינוק היה בבטן שהיא אגואיסטית - אותו דבר על מישהי שמסיבות כאלה ואחרות לא מצאה פרטנר מעולם.

להתנגד להורות כזו זה משהו בלתי מבוסס בעליל…
לעומת זאת - אני כן הייתי מונע כדיפולט, כרגע, מרוב קהילת הטראנס לאמץ, משום ששם סטטיסטית יש שכיחות מטורפת של נסיונות התאבדות והפרעות נפשיות אחרות (כמו גם הדיספוריה המגדרית בעצמה), אבל כן הייתי מאפשר במקרים חריגים, אולי. זה *מאוד* מבלבל את הילד ואני חושב שלכל הפחות צריך איזה 2 עשורים של מחקר בעניין, לראות את ההשפעה על הילדים, ורק אם יוכח שאין לזה השפעה שלילית - רק אז לאפשר את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2021, 14:46

Kazz כתב:אם זה לא היה עצוב/מצחיק זה היה מצחיק/עצוב.

אין באמת דרך להגיב על הדיעות החשוכות שאתה מציג פה.
'אה וזה שיש משפחות רגילות שהם חרא זה אומר שמשפחה חד הורית לא יכולה להיות חרא?' - לא. זה אומר שהדיעה שלך חשוכה. כי אתה מצייר כל הורות שהיא לא של גבר ואישה במקשה אחת.

זוג של גבר ואישה לא מביא ילדים מסיבות אגואיסטיות? אולי צריך לאסור על טיפולי פוריות. זה אגואיזם לשמו. האל גזר עליכם לא להביא ילד! להוציא מחוץ לחוק פונדקאות! לסגור את בנק הזרע!

תודה לאל שאתה לא עושה כלום עם הדיעות האלה, אבל חשוב להגיד: זה שאתה חושב שהמדינה לא צריכה לאפשר ולתמוך בזוגות כאלה שרוצים להביא ילד = דיעה חשוכה פר אקסלנס. ואם ראש חברה בארץ היה מתגאה בקו הזה תהיה בטוח שהוא והחברה שלו היו מקבלים באקלאש.

קאז פקח את עיניך, מרוב אור של דעתך הנאורה כבר הסתנוורת ממנו ואתה לא רואה מה קורה סביבך. בחיי קאז אתה מדבר כאן כאילו שלחתי גייז לטיפולי המרה.
לא שמעתי אותך בכלל מדבר על הילדים ומתייחס לטיעונים לגופו של עניין. כי שוב אתה תומך באגואיזם. אתה מתעלם מזה שילד צריך חיבוק של אמא, והוא צריך אבא שידריך אותו בחיים ויתן לו מודל ראוי לחיקוי. ולא אמא X2 ואבא X2 זה לא תחליף.

ולקינוח, אתה גם תומך בשימינג ובאקלאש לאדם שמביע את דעתו ואני החשוך כאן? אתה תומך בזה שאדם ישאר בלי פרנסה על דעתו שלא פוגעת באיש ואני עם דעה חשוכה פה.

swiss-the-engine כתב:ילד צריך הורים שאוהבים ודואגים לו. לא יותר ולא פחות.
בחייאת אריק. גם אם אבא אוהב את הילד שלו הוא לא יכול לתת לו את מה שהאמא יכולה לתת בגלל זה ב99.9% מהגירושים הילדים נשארים עם האם, והאבא אם הוא נורמטבי הוא לפחות נשאר בתמונה לספק דמות אב ומודל. וגם אם הוא לא "אב השנה" הוא לפחות בחיים של הילד. שום שתי אמהות לא יוכלו להחליף אב, ושום שתי אבות לא יוכלו להחליף אם.

תבדוק כמה אנשים מאומצים כמהים להכיר את ההורים הביולוגים שלהם, אז אתה רוצה להגיד לי, שילד שגר עם שתי אבות לא ירצה להכיר את אמא שלו זה לא יחסר לו ? אבל הי אריק העיקר האהבה והכוונה הטובה.

Laskin כתב:ס

אלמנה, שבעלה לא בתמונה מסיבות שלמעלה מהשליטה שלה ברור, שתגדל את הילד שלה כמיטב יכולתה לא היתה לה בחירה פה. אישה שמביאה ילד לעולם בידיעה שאין לו ולא יהיה לו לעולם אבא לא סבא וסבתא וכשיהיו לו אחים חורגים הוא לרוב לא יכיר אותם.. היא אישה אגואיסטית שרצתה לברוח מבדידותה בלי לחשוב על הצרכים של הילד שלה.

למה היית מונע מהטרנסג'נדרים לאמץ? אה רק כי שם זה ניכר לעין שהם מתאבדים והילד נשאר לבד? איך מחקר ידגים לך אמפירית שילד שגודל במשפחה חד הורית מפסיד ממנה?

הרי אדם שגדל במשפחה חד הורית, לא תמיד יהיה כנה בתשובתו בהשתתפות במחקר, ומעבר לזה, 99.9% מהאנשים בעולם גם לא יכולים לאבחן את עצמם ולהצביע בבירור
על מה גרם להם לחוסר ביטחון וכו' אדם שגדל במשפחה חד הורית לא תמיד יוכל להבין שזה מקור לשונות וחוסר הביטחון שלו.

אבל שוב, במקרה של הטרנס עם ההתאבדויות זה פתאום ברור שילד שיגדל במשפחה כזו יכול להתבלבל בזהותו ולהיפגע? מה ההבדל.גם חוסר במודל נורמטיבי של אב ואם יכול לבלבל את הילד באותה צורה.

אז אוקיי אני החשוך כאן :) ? שיהיה.

אני חושב שלהחרים אדם בגלל דעתו זה הדבר החשוך פה, ונראה לי שהסכמנו לפחות על זה לאסקין :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2021, 15:16

דיספוריה מגדרית הייתה מוגדרת כהפרעה נפשית ובמידה מסויימת עדיין מוגדרת כך למרות הלחץ לשנות זאת ולעדן את ההגדרות, להפך מהקהילה הגאה - הם מתמודדים בשכיחות גבוה מאוד עם מחלות נפש אחרות כתוצאה מהדיספוריה המגדרית שלהם, כך שבדיוק כמו שהייתי פוסל אנשים סטרייטים עם מחלות נפש אובדניות לאמץ - אותו הדבר כאן.
לגדול ללא דמות אב או אם זה פחות אידאלי, לגדול בבית עם 2 הורים מאותו מין זה לא אידאלי, וגם לגדול בבית עם 2 הורים מ-2 המינים שהם פשוט לא הורים כל כך טובים זה לא אידאלי… אז מה? יש יותר כאלה מאשר הורים טובים לדעתי ואף אחד לא הולך לעשות מבחן הורות כדי לקבל אישור מהממשלה… לעומת זאת זה כן התפקיד של הממשלה *להגן* על ילדים קטנים, ולכן רצוי להרחיקם מאנשים עם מחלות נפש לא פשוטות שיכולות להזיק להם ישירות. משיכה מינית לא קשורה לבריאות הנפש, דיספוריה מגדרית כן.
זה לא אומר שטראנסים לא מסוגלים להיות הורים טובים, ויש לבחון כל מקרה לגופו, ואני מאמין שיש מקרים שיכולים להיות חריגים, ושאין להם הפרעות נוספות, אלו בדרך כלל הטראנסים שהשלימו עם העובדה שהם לא באמת בני המין השני, ולעולם לא יהיו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2021, 19:30

אני מסכים ב800% שגייז' הם משהו אחר לגמרי מדיספוריה מגדרית, ואני בטוח ב800% שהם בריאים בנפשם לאסקין ושהם מתכוונים להיות ההורים הכי טובים שיש.
פשוט אני חושב שהזוג החד הורי הנורמטיבי מתחיל מנקודת פתיחה חלשה יותר מהזוג הסטרייטי הנורמטיבי, ילדים ישאלו שאלות, ישאלו למה לחברים שלהם יש אבא ואמא ולהם אין המצב הזה יצטרך תשומת לב... בקיצור המגרעות הן עצומות

אז כן, תוכל לטעון כנגד זה, שגם ילדים להורים גרועים חווים משקעים ושזה בלתי נמנע, אוקיי זה נכון.

אבל אני מדבר על המצב הרגיל, זוג חד מיני שמנסה לעשות את ה100% שלו מול זוג סטרייט שבאמת מנסה לעשות את ה100% שלו ככל שהוא מבין.הזוג הרגיל פשוט מגיע מנקודת פתיחה טובה יותר.

מה שאני מנסה לחדד זה שהשמאל הפרוגרסבי הקיצוני מנסה לעשות אשליה, שצריך להכיל הכול , והכול סובייקטיבי וצריך תמיד לדעת להכיל ולקבל וזה לא המצב.

אבל פה לפחות אני מוכן להוריד את הכובע ולהודות שזה לא רק ווקסלים שאמרו שהדעה שלי בנושא פרמיטיבית :) אני מודה שכמעט כל מי ששמע את דעתי בנושא אמר שהיא פרמיטיבית :)

למזלי אף אחד לא חשב לעשות לי שיימניג או רצה להפסיק להיות בקשר איתי או חבר שלי למרות שהם אמרו שזו "דעה הזוייה" :)
אבל זה סה'כ הנקודה שלי.

הדעות של השמאל הפורגרסיבי הקיצוני, הן תמיד. ה"נכונות" ומי ששמרן בנושא מסוים ישר מקועקע, ושוב באמריקה עובר כבר שיימינג של ממש ורצח אופי :(
וקאז אפילו בעד המצב הזה של השיימינג,. ג'יזס קאז, ג'יזס.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 ספטמבר 2021, 20:08

אתה תומך בקו בו המדינה לא תאפשר ולא תתמוך בכל זוג שמעוניין להקים משפחה שכל 'חטאו' הוא לעבור את סף ה'אגואיזם' של כבודו. נכון או לא נכון?

אם כך, זו עמדה הזויה, בזויה וחשוכה. חד וחלק.

--
אני לא יודע למה זה חדש לך שמי שמנהל עסק מעדיף להימנע מהצגת עמדות מאתגרות ושנויות במחלוקת. כמו שזמרים לא ששים לדבר על פוליטיקה כי זה יפגע במכירות, כך מנכ"ל צריך לחשוב פעמיים לפני שהוא מתגאה בקו מסויים.
ואם מדובר בעמדה חשוכה כמו שאתה מציג אז בטח ובטח אין לי שום בעיה שהציבור יצביע בארנק וישפיע על פרנסתו של איש העסקים הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2021, 22:48

Kazz כתב:אתה תומך בקו בו המדינה לא תאפשר ולא תתמוך בכל זוג שמעוניין להקים משפחה שכל 'חטאו' הוא לעבור את סף ה'אגואיזם' של כבודו. נכון או לא נכון?

אם כך, זו עמדה הזויה, בזויה וחשוכה. חד וחלק.

--
אני לא יודע למה זה חדש לך שמי שמנהל עסק מעדיף להימנע מהצגת עמדות מאתגרות ושנויות במחלוקת. כמו שזמרים לא ששים לדבר על פוליטיקה כי זה יפגע במכירות, כך מנכ"ל צריך לחשוב פעמיים לפני שהוא מתגאה בקו מסויים.
ואם מדובר בעמדה חשוכה כמו שאתה מציג אז בטח ובטח אין לי שום בעיה שהציבור יצביע בארנק וישפיע על פרנסתו של איש העסקים הזה.

קאז אתה כל כך מנותק שאין לי כבר איך לתאר את זה תראה ... זמרים לא ששים לדבר על פוליטיקה? כן כמו הסולן גרין דיי הזה, שאמר לתומכי טראמפ להפסיק לשמוע את המוזיקה שלהם אם הם תומכי טראמפ?!?! הנה לך.

After a fan argued that “people have the right to support Trump” and that Armstrong’s comment “won’t change anything to Trump supporters,”
“Don’t listen to my fucking records,” Armstrong added. “I have no problem telling ignorant fucks like you to go to hell. That goes for any other stupid fucks that think this behavior should normalized. Get the fuck out!”

השמאל האמריקאי תמיד כופה את דעתו... לא משנה אם זה זמר.. "עיתונא""" כמו שרייר שמחפש כל יום מישהו לא פרוגרסיבי לרמוס אותו כדי לקבל עוד כמה לייקים וקליקים ופרסום. אתה לא תמצא איש ימין ככה סותם פיות.

וגם הדעה שלך בנושא הזה קאז, היא קרובה לסתימת פיות, אתה מעודד מצב שאנשים יחששו לומר את דעתם? ממש דעה של כומר מהמאה ה10. ועוד גם שמח על מצב שאם אדם היה עם מספיק ביצים לומר את דעתו למרות הבקלאש האפשרי מהלקוחות שלו, אז שהלקוחות שלו יחרימו אותו על זה? ואתה קורא לדעה שלך בנושא הזה נאורה?

הדעה שלי תמיד תהיה, "חייה איך שאתה רוצה כל עוד אתה לא פוגע אגואיסטי כלפי אדם אחר"

אתה לא מסכים איתי שהורות חד מינית זה אגואיזם ? זכותך אתה לא לבד, אבל אני לעולם לא ארגיש שזו דעה חשוכה כי זה לא חשוך לא לתמוך בשטות פרוגרסיבית.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ספטמבר 2021, 07:25

למה זה לא בנושא OT ונמצא דווקא פה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2021, 08:52

שרייר התחיל

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ספטמבר 2021, 22:20

לכל מי ששיחק ב Prey של Arkane ואהב אותו:

כל מי שלא שיחק? חבל. משחק נהדר. כל מי ששיחק ולא אהב? לגיטימי, אבל לא מובן לי.

כל מי שאוהב משחקים סטייל דאוס אקס עם מלא אווירה, סגנון ו player agency ולא שיחק? מוזמן. הוא לגמרי ממשחקי הדור שלי.

עריכה: למקרה שזה לא היה ברור. מי שלא שיחק ומתכנן על ריצה במשחק - לא לצפות בדוקו!!!!!
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 18 ספטמבר 2021, 22:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 ספטמבר 2021, 22:26

הוא כבר המון זמן "המשחק הבא" שלי שאני עומד לשחק, ואז אני משחק משהו אחר...
אבל כן, לא רק אתה, שמעתי עליו המון דברים טובים (ואין ספק שההתלהבות שלך ממנו מדבקת :)).

שאלה של פחדן אמיתי שתשפיע מתי אשחק אותו באמת - עד כמה הוא משחק אימה..?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ספטמבר 2021, 22:35

אם אתה מסתדר עם ה HeadCrabs מHL, תסתדר גם כאן (זה הscope של ה''אימה'' שבו). הוא באמת משחק מדהים. אני חושב שכתבתי עליו ביקורת כאן בפורום כשסיימתי אותו אי אז ב 2017 או משהו. בכל מקרה, אם אתה מתכנן לשחק בו, אז כמובן שאל תצפה בדוקו לעיל :).

עריכה:

viewtopic.php?p=78882#p78882

הנה מה שכתבתי עליו בזמנו מיד לאחר הסיום.
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ספטמבר 2021, 16:36

Klayman כתב:לכל מי ששיחק ב Prey של Arkane ואהב אותו:

כל מי שאוהב משחקים סטייל דאוס אקס עם מלא אווירה, סגנון ו player agency ולא שיחק? מוזמן. הוא לגמרי ממשחקי הדור שלי.

עריכה: למקרה שזה לא היה ברור. מי שלא שיחק ומתכנן על ריצה במשחק - לא לצפות בדוקו!!!!!

שמתי לצפייה בהמשך, למרות שאני מתכנן לעשות עליו סיבוב שני מתישהו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 ספטמבר 2021, 07:24

Baba Yaga כתב:
Klayman כתב:לכל מי ששיחק ב Prey של Arkane ואהב אותו:

שמתי לצפייה בהמשך, למרות שאני מתכנן לעשות עליו סיבוב שני מתישהו...

אחרי שצפיתי בכולו אני יכול להגיד שהמשחק מרשים אותי עוד יותר, בדיעבד. כ''כ הרבה דברים שאתה פשוט לא חושב עליהם כשחקן, אבל מסתבר שהם סופר מורכבים במציאות.
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוקטובר 2021, 23:45

לול, איש הסושיאל של נינטנדו צרפת צייץ את זה אתמול והם מחקו מאז :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 אוקטובר 2021, 17:51

זה למשל הרג אותי

תמונה

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 05 אוקטובר 2021, 22:05