במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 02 יוני 2019, 18:17

sunset overdrive פשוט לא היה לי כח לחפש את השם
בגדול גרסה הומוריסטית לזאנר של פרוטוטיפ ואינפמוס ,אבל בזאנר הזה יש את ספידרמן האחרון
שכניראה הרבה יותר טוב
עם אני לא טועה מאותה המפתחת

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 יוני 2019, 00:13

טוב סימתי לאחרונה כמה משחקים ,פשוט לא היה לי זמן לכתוב אליהם
אז בקצרה

מצב הסינגל של באטלפרונט 2 ,ממש ממש לא מומלץ
המשחק די קצרצר ,גם עם עושים את הסיפור הנוסף שעשיתי
אבל בגדול השליטה בדמויות די מסריחה ,חוץ ממצבים ששולטים בחללית
הגרפיקה נחמדה ,והעלילה מחברת בין סוף פרק 6
לתחילת פרק 7 ,שזה דבר טוב ,אבל המישחק סינגל זה פשוט לא טוב לדעתי
די מרגישים שזה מיועד למולטי מקוון ,אני קניתי בזול רק לסינגל
והיה מאכזב מאוד

המצב רוחות בssb האחרון ,גם המשחק הזה מיועד בעיקר למולטי
מקוון ורגיל ,המצב רוחות נחמד בשעות הראשונות
כי זה נותן קרבות מסוגים שונים ,וצריך לדעת איך לנצח
גם פותחים דמויות ויכולות שזה נחמד
הרוחות נותנים דברים לדוגמה יתנגדות לרוח
מצב ענק ,וכו וכו

הבעיה שאחרי כמה שעות מתחיל לחזור על עצמו

שיחקתי גם במצב הקלאסי, אחרי שעברתי את הרוחות
אבל הסדרה הזאת כבר שנוצרה בn64 , הכיף שלה במולטי
לא הסינגל, אז קחו את זה בחשבון

המשחק האחרון סימתי עכשיו
Wonder boy the dragons trap ,סוג של רימיק למישחק 8 ביט
היום מרגיש כמו אינדי, למרות שעם אני לא טועה זיכיון של סגה

המשחק היה כיף בהרבה ,וגם הרבה יותר קצר
עם מוות ,לא היה מוציא מהשלב לגמרי
בגדול משחקים דמות שאופכת לדמויות אחרות ,לדוגמה דרקון
עכבר וכו ,כל אחת היכולות שלה ,אבל השינוי לא מתי שרוצים
רק עם מוצאים חרב מסוימת ,שלא מצאתי אבל לא מחיבת לסיים את המשחק
שמתקדמים מוצאים לבבות כמו בזלדה ,וחרבות ,מגינים ,ושיריונים
זה מישחק 2d חלקו פלטפורמה חלקו rpg's ממש lite

המישחק נחמד רק היה מאוד מעצבן שמוות מוציא מהשלב
היו חלקים שחזרתי אליהם כמה פעמים בגלל זה
ושאני אומר מוציא מהשלב ,אני מדבר על מגיע לעיר שממנה נכנסים לשלבים
בסופו של דבר התחזקתי מספיק ,הכרתי את השלבים מספיק
והבוס האחרון היה קל ,אבל אין לי את הנוסטלגיה לסדרה הזאת
כי לא שיחקתי בילדות ,מה שכן נחמד שאפשר לעבור למצב 8 ביט
מתי שרוצים כולל מוזיקה

בכל מקרה הגיע הזמן rdr 2 גרסת הps4

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2019, 16:46

עבר דיי הרבה זמן מאז ששיחקתי, אבל לאחרונה התחלתי את Divinity 2 ואני פשוט לא מסוגל להפסיק, אני חושב שנתתי קרוב ל-50 שבועות בשלושה שבועות. משחק פשוט מעולה, מתעלה אף על קודמו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2019, 18:40

Death_119 כתב:עבר דיי הרבה זמן מאז ששיחקתי, אבל לאחרונה התחלתי את Divinity 2 ואני פשוט לא מסוגל להפסיק, אני חושב שנתתי קרוב ל-50 שבועות בשלושה שבועות. משחק פשוט מעולה, מתעלה אף על קודמו.

תקשיב, 50 שבועות בשלושה שבועות זה חתיכת הישג.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 יוני 2019, 19:01

כניראה יש לו את הדלוריאן מחזרה לעתיד ...

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2019, 21:12

לא צריך דלוריאן, יצרתי בועת זמן שמאיצה לי את הזמן בתוכה ביחס לעולם החיצון, לגיטימי לחלוטין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 יוני 2019, 15:49

יכול ליצור לי גם אחת? וכן, משחק אדיר. סיימתי אותו אחרי 120 שעות תוך פחות משבועיים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 יולי 2019, 20:34

עברתי שני שליש מfar cry 5 והוא בינתיים די meh, יכול להיות שהיו לי ציפיות מוגזמות למשחק פאר קרי הראשון שאני משחק בו (חוץ מblood dragon), ציפיתי למשהו קצת יותר מעניין מהנבל שבינתיים אני בקושי רואה.
מצד שני, קניתי בסייל האחרון את סאות פארק האחרון והוא בהחלט מספק את העבודה, הוא אמנם נפתח הרבה יותר באיטיות ממקל האמת אבל ברגע שהוא נפתח רגעי הwtf מגיעים בצרורות, גם מערכת הקרב השתפרה משמעותית ומכניסה אתגר שכמעט ולא היה במשחק הראשון. מי שאהב את המשחק הקודם, או משחקי תורות עם תמה קצת שונה הוא מומלץ בחום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2019, 17:27

סיימתי אתמול את outer wilds, בהליכה משחק השנה שלי כרגע. כמובן שיש משחק של קוג'ימה השנה אז הכל יכול להשתנות, אבל באמת משהו מיוחד.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 17 יולי 2019, 09:48

המשחק עוד לא שוחרר בסטים...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2019, 10:53

לא, אבל הוא בחנות של אפיק, ואני אמנם עדיין לא סיימתי אותו והוא בכל זאת בקלות משחק השנה עבורי, נכון לעכשיו.
אני אפילו קצת מרחם על קוג׳ימה. אני יודע שזה לא אותו סגנון אבל מבחינת ״גאונות״ ו״מפוצץ לי ת׳מח״ הוא כמעט במאה אחוז לא יעשה את מה שouter wilds עשה לי כבר עשרות פעמים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2019, 11:06

לא הייתי מזלזל בקוג'ימה, אבל אין ספק ש-outer wilds הוא אחד המשחקים היותר טובים ששחקתי לאחרונה. כל כך מקורי, פשוט אין שום משחק שדומה לו בשוק. כלומר כן, אפשר להגיד שאת הקטע של "לופ זמן עם לו"ז" כבר עשו בזלדה ושהסגנון האומנותי קצת מזכיר את מטרויד ושהקונספט של לטוס בחללית בין כוכבי לכת כבר עשו ב-NMS אבל מה שהמשחק הזה עושה הוא פשוט חדש לגמרי. אני גם יכול להוסיף, עכשיו שסיימתי אותו, שהייתי מאוד מרוצה מהסוף :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יולי 2019, 12:16

טוב נו, אז ננסה אותו :).
בשבועיים האחרונים כמעט ולא יצא לי לשחק, רק לנקות את הראש לכמה דקות פה ושם בתוך תקופת המבחנים.
עשיתי את זה עם metro 2033 redux שיושב לי בסטים (יחד עם המשכו) כבר מספר שנים בלי שבאמת נתתי לו צאנס אף פעם.
והאמת, בכל תקופה אחרת שבה הייתי מנסה לשחק בו הייתי מתייאש עוד בתוך השעה הראשונה או מקסימום קצת אחריה.
המשחק מתחיל רע מאוד, על גבול הנוראי בסטנדרטים מודרניים. אבל לא היה לי משהו יותר טוב שכבר מותקן על המחשב, וגם ככה סתם נתתי איזה חצי שעה ביום של כיבוי המוח עם מינימום עירנות אקטיבית מצידי בזמן המשחק, אז איכשהו פשוט יצא שהמשכתי אותו.
והמשכתי, והמשכתי.. עברתי דרך בורות של דיבוב נוראי וביצות של אנימציות מגוכחות. אולי מה שהחזיק אותי זו העובדה שסך הכל זה משחק מאוד יפה גרפית, בעיקר באפקטי התאורה המרשימים. והופ! החל מסביבות האמצע המשחק הופך להיות מצוין.
לא ציפיתי לזה אפילו, סתם המשכתי לשחק, אבל איפשהו בסביבות האמצע המשחק עוזב לגמרי את הקרבות הנוראיים נגד אויבים אנושיים, מפסיק להיות משחק אקשן-התגנבות רע מאוד והופך להיות משחק הישרדות-אימה פרופר. ואחד ממש טוב! אפילו הדיבוב איכשהו השתפר קצת אצל הדמויות שפוגשים מאוחר יותר :) (או שהתרגלתי... והאנימציות עדיין קומיות לגמרי).

אז סך הכל אני מרוצה מאוד ששיחקתי בו, ואיכשהו שהמשכתי לשחק בו גם כשבכל תסריט אחר כבר הייתי מוחק אותו מהמחשב מזמן. הוא לא סתם הופך לסבבה בחצי השני שלו, הוא הופך להיות משחק באמת טוב. הנה, המשחק הבא שאשחק עכשיו הוא כנראה metro last light שכבר התקנתי, מי היה מאמין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2019, 12:23

Stick כתב:טוב נו, אז ננסה אותו :).
בשבועיים האחרונים כמעט ולא יצא לי לשחק, רק לנקות את הראש לכמה דקות פה ושם בתוך תקופת המבחנים.
עשיתי את זה עם metro 2033 redux שיושב לי בסטים (יחד עם המשכו) כבר מספר שנים בלי שבאמת נתתי לו צאנס אף פעם.
והאמת, בכל תקופה אחרת שבה הייתי מנסה לשחק בו הייתי מתייאש עוד בתוך השעה הראשונה או מקסימום קצת אחריה.
המשחק מתחיל רע מאוד, על גבול הנוראי בסטנדרטים מודרניים. אבל לא היה לי משהו יותר טוב שכבר מותקן על המחשב, וגם ככה סתם נתתי איזה חצי שעה ביום של כיבוי המוח עם מינימום עירנות אקטיבית מצידי בזמן המשחק, אז איכשהו פשוט יצא שהמשכתי אותו.
והמשכתי, והמשכתי.. עברתי דרך בורות של דיבוב נוראי וביצות של אנימציות מגוכחות. אולי מה שהחזיק אותי זו העובדה שסך הכל זה משחק מאוד יפה גרפית, בעיקר באפקטי התאורה המרשימים. והופ! החל מסביבות האמצע המשחק הופך להיות מצוין.
לא ציפיתי לזה אפילו, סתם המשכתי לשחק, אבל איפשהו בסביבות האמצע המשחק עוזב לגמרי את הקרבות הנוראיים נגד אויבים אנושיים, מפסיק להיות משחק אקשן-התגנבות רע מאוד והופך להיות משחק הישרדות-אימה פרופר. ואחד ממש טוב! אפילו הדיבוב איכשהו השתפר קצת אצל הדמויות שפוגשים מאוחר יותר :) (או שהתרגלתי... והאנימציות עדיין קומיות לגמרי).

אז סך הכל אני מרוצה מאוד ששיחקתי בו, ואיכשהו שהמשכתי לשחק בו גם כשבכל תסריט אחר כבר הייתי מוחק אותו מהמחשב מזמן. הוא לא סתם הופך לסבבה בחצי השני שלו, הוא הופך להיות משחק באמת טוב. הנה, המשחק הבא שאשחק עכשיו הוא כנראה metro last light שכבר התקנתי, מי היה מאמין.

אני נכנעתי בערך שעתיים פנימה, המשחק הזה פשוט גמר אותי מכמה שהוא היה משעמם ולא מלוטש מכל בחינה אפשרית. נשמע לפי מה שאתה אומר שיש נקודה שבה האיכות עולה, חבל שלא ידעתי את זה לפני עשור ששחקתי בו לראשונה :)

עכשיו שסיימתי את outer wilds עברתי למשחק קטן אחר בשם RE2 רימייק. לא שחקתי בו עד עכשיו כי יש לו בעיות מאוד קשות ב-PC מבחינת ארטיפאקטים גרפים והיה לי נורא קשה לשחק במשחק כשהוא נראה ככה, אפילו שהזמנתי אותו מראש עוד לפני שהוא יצא. אז החלטתי לבלוע את זה, להשתמש ב-TAA + FXAA מה שמעלים את רוב הפאקים הגרפים אבל גורם למשחק להיות מטושטש משהו, ולהתחיל לשחק. אז חוץ מהאינסוף פאקים הגרפים במשחק, ביחוד שהוא משתמש בהשתקפויות SSR בכל מקום מה שגורם לארטיפאקטים על ימין ועל שמאל, הצלחתי סופסוף להכנס אליו כמו שצריך ומדובר במשחק פשוט נהדר. בדיוק כמו הרימייק של RE1, הוא תופס את האוירה של המקורי וגורם לו להרגיש כאילו זה משחק שיצא ב-2019 במקור. אבל אוי כמה שהמשחק הזה צריך RT, גם בהשתקפויות וגם בצל :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יולי 2019, 12:39

DrKeo כתב:

אני נכנעתי בערך שעתיים פנימה, המשחק הזה פשוט גמר אותי מכמה שהוא היה משעמם ולא מלוטש מכל בחינה אפשרית. נשמע לפי מה שאתה אומר שיש נקודה שבה האיכות עולה, חבל שלא ידעתי את זה לפני עשור ששחקתי בו לראשונה :)

המשחק הזה כל כך מוזר מבחינת הליטוש שלו. מצד אחד כן יש שם תשומת לב מאוד גבוהה לפרטים, מסוג הדברים שקיימים רק במשחקים שהמפתחים באמת אהבו והשקיעו בהם. יש המון פרטים בסביבה, המון מה לראות, אנימציות ייעודיות לכל פעולה נפרדת ומידול מלא של גוף השחקן למרות שזה fps. המון דברים שלא קיימים גם היום בחלק מהמשחקים שנעשו עם פי 10 תקציב.
מצד שני, וואו... יש שם מדובבים ברמה כזאת שאני מבטיח לך שאם נפגש כל חברי הפורום ונשב עם מיקרופונים ב100 שקל, נעשה עבודה טובה יותר. זה כל כך הזוי.
המשחק יפה גרפית, אבל אנימציות הפנים נראות לא טוב אפילו למשחק ps2. אני לא חושב שיש משחק עם דיסוננס יותר גדול באלמנטים שונים של הרמה הגרפית שלו (אולי quake RT, לא בטוח :) ).
ההתגנבות שבורה לגמרי, אבל לגמרי, והמשחק עדיין מתעקש לבנות סביבה שלבים שלמים בחצי הראשון שלו.
ובכלל, רוב החצי הראשון בנוי מללכת לאט מאוד אחרי NPC עם אנימציה שבורה ודיבוב מגוחך ולשמוע ממנו על העולם, לראות מה הוא עושה ולא באמת לעשות כלום. כאילו הם חוגגים את כל המגרעות הגדולות מאוד של המשחק לאורך כל החצי הראשון שלו.

אחרי זה הוא משתפר, מאוד משתפר. ממש נהנתי ממנו החל מהאמצע. זה כל כך הזוי המשחק הזה שאני פשוט מת לשחק את metro last light גם אם רק בשביל לראות אם הם למדו משהו, או ששוב המשחק מסמן את כל הדברים שהופכים אותו למשחק הדפוק לגמרי שהוא.
אגב, שיחקתי בגסאת הredux שאמורה להיות יותר מלוטשת מהגרסה המקורית. כל הבעיות שכתבתי מאוד משמעותיות גם בו אז אני יכול רק לדמיין איך הוא שוחק אז...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2019, 12:42

Stick כתב:
DrKeo כתב:

המשחק הזה כל כך מוזר מבחינת הליטוש שלו. מצד אחד כן יש שם תשומת לב מאוד גבוהה לפרטים, מסוג הדברים שקיימים רק במשחקים שהמפתחים באמת אהבו והשקיעו בהם. יש המון פרטים בסביבה, המון מה לראות, אנימציות ייעודיות לכל פעולה נפרדת ומידול מלא של גוף השחקן למרות שזה fps. המון דברים שלא קיימים גם היום בחלק מהמשחקים שנעשו עם פי 10 תקציב.
מצד שני, וואו... יש שם מדובבים ברמה כזאת שאני מבטיח לך שאם נפגש כל חברי הפורום ונשב עם מיקרופונים ב100 שקל, נעשה עבודה טובה יותר. זה כל כך הזוי.
המשחק יפה גרפית, אבל אנימציות הפנים נראות לא טוב אפילו למשחק ps2. אני לא חושב שיש משחק עם דיסוננס יותר גדול באלמנטים שונים של הרמה הגרפית שלו (אולי quake RT, לא בטוח :) ).
ההתגנבות שבורה לגמרי, אבל לגמרי, והמשחק עדיין מתעקש לבנות סביבה שלבים שלמים בחצי הראשון שלו.
ובכלל, רוב החצי הראשון בנוי מללכת לאט מאוד אחרי NPC עם אנימציה שבורה ודיבוב מגוחך ולשמוע ממנו על העולם, לראות מה הוא עושה ולא באמת לעשות כלום. כאילו הם חוגגים את כל המגרעות הגדולות מאוד של המשחק לאורך כל החצי הראשון שלו.

אחרי זה הוא משתפר, מאוד משתפר. ממש נהנתי ממנו החל מהאמצע. זה כל כך הזוי המשחק הזה שאני פשוט מת לשחק את metro last light גם אם רק בשביל לראות אם הם למדו משהו, או ששוב המשחק מסמן את כל הדברים שהופכים אותו למשחק הדפוק לגמרי שהוא.
אגב, שיחקתי בגסאת הredux שאמורה להיות יותר מלוטשת מהגרסה המקורית. כל הבעיות שכתבתי מאוד משמעותיות גם בו אז אני יכול רק לדמיין איך הוא שוחק אז...

הוא הרגיש לי קטסטרופה ודודי כל כך הלל אותו בזמנו שנכנסו ללא מעט ויכוחים בנושא, ביחוד שדודי מעריץ גדול של KZ2 ואני שונא את KZ2 אז שערתי שזה אחד מהמשחקים האלה של אנשים עם טעם הפוך משלי :)
האמת שיש לי עכשיו את מטרו אקסודוס בגיימפאס וממילא מדגדג לי לשחק בו אם רק בשביל לראות איך RT GI נראה בזמן אמיתי כך שאולי אני אצלול לתוכו אחרי שאני אסיים את RE2 (שני הקמפיינים כמובן).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יולי 2019, 12:50

מטרו אקסודוס התקבל בצורה מאוד חיובית ממה שיצא לי לראות, ובכל מקרה אם כבר יש לך אותו אז כנראה ששווה לתת לו זמן מינימלי ולו רק כדי לאמץ קצת את הrtx 2080 שלך :).

בכל מקרה אני לא יכול לחשוב על משחק שיותר רחוק מKZ 2 באיכויות שלו. מטרו 2033 הוא משחק טוב עם ערכי הפקה מגוכחים, שלומד איך להסתיר את העובדה הזו רק באמצע שלו. KZ 2 הוא משחק שברגעיו הטובים הוא גנרי להחריד, מגובה בערכי הפקה מדהימים והפלה קבועה של הלסת כל כמה דקות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2019, 20:48

מר x הוא כלבה הפכפכה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יולי 2019, 21:13

לאחרונה סימתי את Mario + Rabbids Kingdom Battle
זה מישחק בערך בז'אנר של אדוונס אוררס,פייר אמבליד וכו
אבל לא בדיוק ,כי יש כמה שינוים

שינוי אחד זה מצבים כמו הקפאה ,שריפה וכו
לדוגמה אויב שרוף יכול לעשות נזק לאחרים ,אבל זה כולל דמויות שחקן
וגם דמויות שחקן יכולות להישרף

שינוי שני זה דברים דוגמת מצב שדמות זזה יריה אוטומטית
גם פה זה פועל לשני הצדדים
או פצצה שעוקבת אחרי אויב ,ודברים כאלו

שינוי שלישי זה שאפשר לקפוץ על דמות אחרת
וככה להגיע רחוק יותר במפה

ושינוי רבעי זה משלב מסוים במישחק
לבחור בין שני נשקים שונים

סתם לדוגמה ,נשק ארוך טווח
ואז להיתקע באויב ,גם עושה נזק
ואז להפעיל מצב יריה עם יש תזוזת אויב

עכשיו נישמע די פשוט ,אבל יש אסטרטגיה מאחורי זה
כי לדוגמה יריה אוטומטית מופעלת גם שהאויב זז בגלל מתקפה של הדמות
נגיד עולה באש

בכל מקרה לפני כל קרב יש אפשרות מצב קל
שמקבלים יותר חיים לדמויות ,שולטים רק ב3 דמויות ברוב המשחק
ו4 דמויות רק עם צריכים להגיע עם דמות נוספת למקום מסוים במפה

המישחק נחמד צבעוני ודי כיף
וכל כמה זמן מקבלים אויב חדש עם יכולות חדשות
ויש גם כמה בוסים

אבל למרות הכל ,היתי מעדיף אדוונס אוררס במקום זה
2d פשוט יותר ,מהיר יותר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2019, 01:58

סיימתי את outer wilds
פשוט משחק מדהים, וללא ספק משחק השנה שלי כרגע וכרגע ממש קשה לי לדמיין את קוג׳ימה מתעלה על הגאונות והאהבה שהושקעה פה.
אני לא יודע כמה שעות הייתי במערכת השמש הזו, כי לא מצאתי את הנתון הזה באפיק סטור, אבל אולי זה דווקא לטובה... הנה, מצאתי עוד משהו שעדיף על פני סטים! אבל אם אני צריך לנחש יש לי כמה עשרות שם שם במצטבר.
אין שום דבר שדומה לו ואם יש לכם בקר ומחשב/וואן תרוצו כבר לקנות. ואל תצפו בסרטונים שלו ואל תקראו אפילו כלום :)
ותנו לו זמן... לוקח הרבה זמן להתרגל לשליטה, היא ממש טובה, פשוט צריך להתרגל.
גם יש קצת טקסטים במשחק, ואין דיבוב למעט הדמויות שתפגשו, אבל קחו את הזמן ותקראו, כל דבר שתלמדו יעזור לכם.

הם מבחינתי כרגע סטודיו ה״אינדי״ הטוב ביותר, עברו את הצוות של אינסייד ואת ג׳ונתן בלואו אצלי בספר. אני לא יכול לחכות לדבר הבא שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2019, 03:40

Laskin כתב:סיימתי את outer wilds
פשוט משחק מדהים, וללא ספק משחק השנה שלי כרגע וכרגע ממש קשה לי לדמיין את קוג׳ימה מתעלה על הגאונות והאהבה שהושקעה פה.
אני לא יודע כמה שעות הייתי במערכת השמש הזו, כי לא מצאתי את הנתון הזה באפיק סטור, אבל אולי זה דווקא לטובה... הנה, מצאתי עוד משהו שעדיף על פני סטים! אבל אם אני צריך לנחש יש לי כמה עשרות שם שם במצטבר.
אין שום דבר שדומה לו ואם יש לכם בקר ומחשב/וואן תרוצו כבר לקנות. ואל תצפו בסרטונים שלו ואל תקראו אפילו כלום :)
ותנו לו זמן... לוקח הרבה זמן להתרגל לשליטה, היא ממש טובה, פשוט צריך להתרגל.
גם יש קצת טקסטים במשחק, ואין דיבוב למעט הדמויות שתפגשו, אבל קחו את הזמן ותקראו, כל דבר שתלמדו יעזור לכם.

הם מבחינתי כרגע סטודיו ה״אינדי״ הטוב ביותר, עברו את הצוות של אינסייד ואת ג׳ונתן בלואו אצלי בספר. אני לא יכול לחכות לדבר הבא שלהם.

אני לא הייתי נותן להם את התואר הזה, ביחוד כי הרעיון של המשחק גאוני אבל הביצוע פחות טוב לדעתי. המון מהכתיבה בינונית, האומנות די נוראית לדעתי, השליטה בסדר לא יותר מזה וההוצאה לפועל של חלק מהרעיונות היא מאוד קלאנקית. אבל זה בהחלט משחק מדהים אפילו אם רק בגלל הקונספט הפשוט אדיר. אני לא בטוח שהם יוכלו לשחזר את האיכות הזאת אם הם לא יחשבו על רעיון גאוני שוב.

וכן, גם אצלי הוא משחק השנה כרגע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2019, 11:11

אני דווקא חושב שהרבה מהאמנות פשוט מעולה, ומתאים בול למשחק כל כך מורכב כמו זה, הכתיבה מינימליסטית וסבבה סה״כ, גם אם טים שייפר למשל היה יכול עשות מזה משהו משעשע יותר יותר :)
זה ממש לא רק הקונספט... אני אישית ממש נכנסתי ליקום הזה ולעולם של הנומאי, כל דבר במשחק הזה הוא כמו חלום רטוב של ילד שרוצה לחקור עולמות, לגלות סודות ולפתור חידות.

אני מאוד מאוד מקווה שהם לא וואן טריק פוני, ושהמשחק הבא שלהם יצליח גם כן לפוצץ לי את הראש ככה.
למרות שמצידי שיעשו שוב את אותו משחק בדיוק לדור הבא עם RT וגרפיקה הכי טובה שאפשר, רק כדי שיוכלו לקבל את ההכרה שלדעתי לא קיבלו כמו שמגיע להם על יצירת המופת הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2019, 15:59

בו נגיד שיש להם הרבה מה להוכיח במשחק השני כי המשחק הזה הוא 90% קונספט כך שצריך לראות מה הם באמת מסוגליםצלעשות במשחק הבא שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2019, 17:11

מן הסתם חובת ההוכחה עליהם אבל מבחינתי כאמור לעשות משהו מאוד דומה ברמת הפקה הרבה יותר רצינית גם יתקבל.
זה לא שלימבו ואינסייד מאוד שונים, וזה גם סבבה לגמרי ואפילו רצוי מבחינתי, שהמשחק הבא יהיה מאוד דומה להם. אם כי יש שמועות שהוא מתחיל דו מימדי ולאט לאט מתפתח למשחק עולם פתוח תלת מימדי.
ועדיין, אני הרבה יותר מצפה למשחק הבא של מוביוס :)
תחשוב שתהיה פלנטה שעשויה ממראות. עם RT כמובן. איזה חידות מגניבות אפשר לעדות עם זה והרי יהיה RT בדור הבא די הדיפולט, אם הקונסולות תומכות בזה בצורה סבירה.
אמנם אפשר גם בלי, והעד עשה את זה מעולה באיזורים מסויימים, אבל זה מוגבל הרבה יותר, והרבה פחות סאנדבוקסי

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 21 יולי 2019, 20:31

התחלתי וסיימתי אתמול את what remains of edith finch, לא שיחקתי בחיים בסימולטור הליכה ולמען האמת כנראה שלא הייתי קונה אחד כזה בחיים אז תודות לאפיק והמשחקים החינמיים שהם מחלקים יצא לי לחוות את את המשחק האדיר הזה. העלילה, הקצב והדיבוב של הדמות הראשית פשוא מושכים את השחקן פנימה ופשוא לא הרגשתי איך הזמן עף ונעלם.
כם עכשיו בדיעבד כנראה שלא הייתי קונה משחק כזה במחיר מלא בשביל 2-3 שעות אבל הכרתי ז'אנר חדש ששוה לשים עליו עין.
בנוסף ממשיך עם סאות' פארק החדש ואני מתחיל להבין את החסרונות שלו ביחס למקל האמת המושלם, הוא פשוא הפך למשחק יוביסופטי טיפוסי, יש המון משימות איסוף ולך תיקח מכל מני דמויות לא מעניינות ואי אפשר לדלג על אנימציות הקרב וזה הופך את ההתקדמות במשחק לאיטית להחריד, אני בכל זאת מתכוון לסיים אותו כי העלילה הראשית והגיימפליי בבסיסו עדיין מצויין.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 53 אורחים