במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bling » 25 יולי 2019, 21:17

ולמה בריצה הראשונה עם ליאון זה פחות הציק? הוא מתנהג אחרת בסיבוב הראשון או עם ליאון או שסתם היתה לך יותר סבלנות בגלל שזו היתה ריצה ראשונה?

נשמע נורא שאי אפשר לחקור בשקט אזור חדש בגלל המטרד הזה, אני מסכים שזה יכול להיות מגניב בקטעים ספציפיים שתוכננו לכך אבל סתם AI שמטריד רנדומלית? מעצבן מאוד, מקווה שזה לא יהרוס לי את המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2019, 22:14

bling כתב:ולמה בריצה הראשונה עם ליאון זה פחות הציק? הוא מתנהג אחרת בסיבוב הראשון או עם ליאון או שסתם היתה לך יותר סבלנות בגלל שזו היתה ריצה ראשונה?

נשמע נורא שאי אפשר לחקור בשקט אזור חדש בגלל המטרד הזה, אני מסכים שזה יכול להיות מגניב בקטעים ספציפיים שתוכננו לכך אבל סתם AI שמטריד רנדומלית? מעצבן מאוד, מקווה שזה לא יהרוס לי את המשחק.

אני אתחיל בלהגיד שאם לא שחקת מעולם ב-RE2 עדיף שלא תקרא את מה שאני הולך להגיד פה, זה בקוים מאוד כללים אבל אם לא רוצים לדעת על RE2 כלום אז לא לקרא.

כשאתה משחק את המשחק מאפס כג'יל או כריס הוא 80% זהה כולל מר X. אתה משחק את המשחק בדיוק כמו ב-RE2 המקורי, כלומר על הדרך אתה פוגש את הדמות שלא בחרת בה בנקודות מסויימות כשבחצי הראשון של המשחק לג'יל יש את המפתח לב ולכריס את המפתח תלתן (מה שנותן להם גישה לאזורים אחרים בתחנת משטרה) ובחצי השני יש לכריס את הקו עלילה עם אדה וואנג בזמן שלג'יל יש את הקו עלילה עם הילדה שכבר שכחתי את שמה וזה מותר לי כי שחקתי לאחרונה בג'יל ב-1998 :)

אחרי שאתה מסיים את המשחק, יש לך אפשרות להתחיל את המשחק ממש מאפס כדמות השניה מה שאומר שתעשה 80% אותו דבר (ביחוד בחצי הראשון), או שיש לך אפשרות לשחק במצב "ריצה שניה" שזה אומר שאתה ממש משחק את הצד של הדמות השניה ביחס לריצה הראשונה שלך. הרי לא יכול להיות ששניהם נכנסו לתחנת משטרה, פגשו את אותם אנשים, עשו בדיוק אותו דבר וכו'. זה אומר שאתה נכנס לתחנת משטרה באמצע הריצה של הדמות מהריצה המקורית שלך, חפצים מפוזרים בצורה הרבה יותר קלה להשגה כך שאתה יכול למשל לפתור את הפאזל של הפסל בכמה דקות במקום שעה+ בריצה המקורית. זה גם אומר שמר X הוא סופר אגרסיבי, נמצא שם כמעט כל הזמן ואתה פשוט לא יכול להסתובב יותר מ-2 דקות בתחנת משטרה בלי לשמוע את הצעדים שלו מתקרבים. זה מטריד ומבאס.

אז כן, הם ניסו לפתור את הבעיה של השעות משחק בשביל להגיע לנקודה שבה הסיפור ממש מתפצל על ידי האצה של התהליך, אבל מצד שני הם עשו את מר X אגרסיבי נורא ואני מרגיש שחצי מהריצה שלי אני מבלה בהתחבאות בחדרים כדי שמר X לא ימצא אותי. זה כמעט כמו שילוב של RE2 ומשחק ספלינטר סל. אני רק רוצה שהוא יעזוב אותי במנוחה בכדי שאני אוכל לחקור את התחנת משטרה כמו בן אדם :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 יולי 2019, 09:58

סיימתי את טטריס אפקט על נורמל. משחק חמוד, אבל איכשהו ציפיתי ליותר. חשבתי שהמשחקיות תתפתח לקצת מעבר לבסיס המוכר, אבל היא לא מתפתחת בכלל. לא מבין איך מכרו את זה ב-40$, זה נטו טטריס עם קצת גרפיקה ומוזיקת רקע. די אהבתי את השירים ובמיוחד את זה של השלב האחרון, למרות שהמוזיקה הזאת היא לא ממש הטעם שלי בד"כ. מתקשה להבין איך אתרים כמו יורוגיימר נתנו לו את תואר משחק השנה. חושד שזה בקטע היפסטרי/קליקבייטי בעיקר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2019, 12:48

אני חושב שזה יותר בקטע הטריפי כשמשחקים בו בvr.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יולי 2019, 16:51

DrKeo כתב:
bling כתב:ולמה בריצה הראשונה עם ליאון זה פחות הציק? הוא מתנהג אחרת בסיבוב הראשון או עם ליאון או שסתם היתה לך יותר סבלנות בגלל שזו היתה ריצה ראשונה?

אני אתחיל בלהגיד שאם לא שחקת מעולם ב-RE2 עדיף שלא תקרא את מה שאני הולך להגיד פה, זה בקוים מאוד כללים אבל אם לא רוצים לדעת על RE2 כלום אז לא לקרא.

כשאתה משחק את המשחק מאפס כג'יל או כריס הוא 80% זהה כולל מר X. אתה משחק את המשחק בדיוק כמו ב-RE2 המקורי, כלומר על הדרך אתה פוגש את הדמות שלא בחרת בה בנקודות מסויימות כשבחצי הראשון של המשחק לג'יל יש את המפתח לב ולכריס את המפתח תלתן (מה שנותן להם גישה לאזורים אחרים בתחנת משטרה) ובחצי השני יש לכריס את הקו עלילה עם אדה וואנג בזמן שלג'יל יש את הקו עלילה עם הילדה שכבר שכחתי את שמה וזה מותר לי כי שחקתי לאחרונה בג'יל ב-1998 :)

אחרי שאתה מסיים את המשחק, יש לך אפשרות להתחיל את המשחק ממש מאפס כדמות השניה מה שאומר שתעשה 80% אותו דבר (ביחוד בחצי הראשון), או שיש לך אפשרות לשחק במצב "ריצה שניה" שזה אומר שאתה ממש משחק את הצד של הדמות השניה ביחס לריצה הראשונה שלך. הרי לא יכול להיות ששניהם נכנסו לתחנת משטרה, פגשו את אותם אנשים, עשו בדיוק אותו דבר וכו'. זה אומר שאתה נכנס לתחנת משטרה באמצע הריצה של הדמות מהריצה המקורית שלך, חפצים מפוזרים בצורה הרבה יותר קלה להשגה כך שאתה יכול למשל לפתור את הפאזל של הפסל בכמה דקות במקום שעה+ בריצה המקורית. זה גם אומר שמר X הוא סופר אגרסיבי, נמצא שם כמעט כל הזמן ואתה פשוט לא יכול להסתובב יותר מ-2 דקות בתחנת משטרה בלי לשמוע את הצעדים שלו מתקרבים. זה מטריד ומבאס.

אז כן, הם ניסו לפתור את הבעיה של השעות משחק בשביל להגיע לנקודה שבה הסיפור ממש מתפצל על ידי האצה של התהליך, אבל מצד שני הם עשו את מר X אגרסיבי נורא ואני מרגיש שחצי מהריצה שלי אני מבלה בהתחבאות בחדרים כדי שמר X לא ימצא אותי. זה כמעט כמו שילוב של RE2 ומשחק ספלינטר סל. אני רק רוצה שהוא יעזוב אותי במנוחה בכדי שאני אוכל לחקור את התחנת משטרה כמו בן אדם :)

ברור ששיחקתי ברזי 2 וסיימתי אותו, אפילו בדור הפס3 עשיתי עליו סיבוב נוסף דרך הפס1 קלאסיקס :)

הבנתי מה שאתה אומר ואני גם מבין את ההיגיון של המפתחים, זו ריצה שנייה אז הם הורידו מהחשיבות של הפאזלים והגבירו את דרגת הקושי והלחץ כדי לשמור על עניין אבל אני אישית שונא את זה ואני מבין כבר עכשיו שכמוך אני בטח אעשה ריצה אחת ואוותר על שירותיו של מר X.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2019, 18:00

bling כתב:
DrKeo כתב:

ברור ששיחקתי ברזי 2 וסיימתי אותו, אפילו בדור הפס3 עשיתי עליו סיבוב נוסף דרך הפס1 קלאסיקס :)

הבנתי מה שאתה אומר ואני גם מבין את ההיגיון של המפתחים, זו ריצה שנייה אז הם הורידו מהחשיבות של הפאזלים והגבירו את דרגת הקושי והלחץ כדי לשמור על עניין אבל אני אישית שונא את זה ואני מבין כבר עכשיו שכמוך אני בטח אעשה ריצה אחת ואוותר על שירותיו של מר X.

אתה יכול לעשות ריצה שניה רגילה, כלומר התחנת משטרה בחצי הראשון לא תקוצר אבל גם הבלגן עם מר x ימנע. אני רוצה לעשות את זה אבל לא היום, בעתיד, כשהמשחק פחות טרי לי בראש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יולי 2019, 18:28

ריצה שנייה רגילה זה אומר שלא יהיה את כל הקטע של לשחק עם הדמות ביחס לריצה הראשונה, זה חלק גדול מהאפיל של רזי2 הקטע הזה של הריצה השנייה שמרגישה כמו המשך לראשונה. לעשות סתם עוד סיבוב מלא מאפס זה לא משהו שאני בדרך כלל עושה במשחקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2019, 19:34

bling כתב:ריצה שנייה רגילה זה אומר שלא יהיה את כל הקטע של לשחק עם הדמות ביחס לריצה הראשונה, זה חלק גדול מהאפיל של רזי2 הקטע הזה של הריצה השנייה שמרגישה כמו המשך לראשונה. לעשות סתם עוד סיבוב מלא מאפס זה לא משהו שאני בדרך כלל עושה במשחקים.

אבל זה לא סתם ריצה שניה כמו כל משחק אחר, זה עם נשקים חדשים, סרטוני מעבר חדשים ובערך 20% שלבים שונים עם דמויות אחרות וקו עלילה שסוטה לכיוון אחר. כלומר ברור שזה לא כמו לשחק משחק חדש, אבל אחרי נקודות החצי יש סטיה לא קטנה בין הדמויות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יולי 2019, 16:48

סיימתי גם את metro last light. משהו כמו 7 שעות משחק סך הכל ככה שזה בהחלט נופל לקטגוריה של משחק קטן להעביר איתו קצת את הזמן.
סך הכל נהנתי, די מוצלח המשחק. יותר טוב מ2033 בגדול אבל לא בצורה מאוד משמעותית או בכל האספקטים (שניהם בגרסאת הredux). קמפיין fps מעל הממוצע, אם כי הממוצע בימנו לזאנר הזה די נמוך אם נודה על האמת. בעיקר הזכיר לי את קרייסיס 2 ו3 לאורך הריצה, משחק יפה גראפית (כמעט תמיד) עם שילוב בין קרבות נגד אנשים וקרבות נגד מפלצות. קצת יותר אימתי ממנו בחלקים מסוימים, והם גם לחלוטין ההיילייטס שלו. מצד שני כמו בקרייסיס 3 הפעם יש *המון* סט פיסס ולקראת הסוף המשחק כבר הופך להיות סוג של COD בכל הכוח..
הייתי נותן לו יתרון בכל הקשור לסיפור ולדמויות על פני קרייסיס וחסרון בכל הקשור לליטוש, אבל בשניהם הוא סביר בסופו של דבר, לטוב ולרע.

אז אחרי ששיחקתי בשני המשחקים המקוריים של הסדרה, אני יכול לשפוט אותה ולהגיד שבסך הכל אלו שני משחקי fps די מוצלחים. מצטיינים בבניית העולם וברגעי השרדות-אימה ובהחלט לוקים בליטוש מכל הבחינות, כל השאר נמצא על הסקאלה הממוצעת של הזאנר.
סך הכל אני שמח ששיחקתי בהם, אני כן ממליץ למי שלא שיחק אבל חושב עליהם. מצד שני אני לא חושב שאלו משחקים אנדרייטד שכולם חייבים לשחק כמו שחבורת המעריצים הקטנה והרועשת של הסדרה הזאת אוהבת להגיד.. סך הכל הממוצע 8+ שלנם די תואם את הרגשתי לגביהם.

עכשיו אני שוקל לשחק את אקסודוס. כלומר אני רוצה, כי נהנתי מהסדרה והסימן הכי טוב לכך הוא שבהחלט בא לי על משחק נוסף בעולם הזה. אבל אני שוקל אם לשחק בו עכשיו או לחכות איזה שנה ו(אולי) לתת בו ריצת RT והגדרות מקסימליות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2019, 17:40

Stick כתב:סיימתי גם את metro last light. משהו כמו 7 שעות משחק סך הכל ככה שזה בהחלט נופל לקטגוריה של משחק קטן להעביר איתו קצת את הזמן.
סך הכל נהנתי, די מוצלח המשחק. יותר טוב מ2033 בגדול אבל לא בצורה מאוד משמעותית או בכל האספקטים (שניהם בגרסאת הredux). קמפיין fps מעל הממוצע, אם כי הממוצע בימנו לזאנר הזה די נמוך אם נודה על האמת. בעיקר הזכיר לי את קרייסיס 2 ו3 לאורך הריצה, משחק יפה גראפית (כמעט תמיד) עם שילוב בין קרבות נגד אנשים וקרבות נגד מפלצות. קצת יותר אימתי ממנו בחלקים מסוימים, והם גם לחלוטין ההיילייטס שלו. מצד שני כמו בקרייסיס 3 הפעם יש *המון* סט פיסס ולקראת הסוף המשחק כבר הופך להיות סוג של COD בכל הכוח..
הייתי נותן לו יתרון בכל הקשור לסיפור ולדמויות על פני קרייסיס וחסרון בכל הקשור לליטוש, אבל בשניהם הוא סביר בסופו של דבר, לטוב ולרע.

אז אחרי ששיחקתי בשני המשחקים המקוריים של הסדרה, אני יכול לשפוט אותה ולהגיד שבסך הכל אלו שני משחקי fps די מוצלחים. מצטיינים בבניית העולם וברגעי השרדות-אימה ובהחלט לוקים בליטוש מכל הבחינות, כל השאר נמצא על הסקאלה הממוצעת של הזאנר.
סך הכל אני שמח ששיחקתי בהם, אני כן ממליץ למי שלא שיחק אבל חושב עליהם. מצד שני אני לא חושב שאלו משחקים אנדרייטד שכולם חייבים לשחק כמו שחבורת המעריצים הקטנה והרועשת של הסדרה הזאת אוהבת להגיד.. סך הכל הממוצע 8+ שלנם די תואם את הרגשתי לגביהם.

עכשיו אני שוקל לשחק את אקסודוס. כלומר אני רוצה, כי נהנתי מהסדרה והסימן הכי טוב לכך הוא שבהחלט בא לי על משחק נוסף בעולם הזה. אבל אני שוקל אם לשחק בו עכשיו או לחכות איזה שנה ו(אולי) לתת בו ריצת RT והגדרות מקסימליות.

שחקתי באקסודוס חצי שעה אחרי מסע כמעט הזוי של בעיות טכניות (אם אין לך גיימפאס, תתרחק מהגרסת חנות חלונות שלו, אלוהים ישמור) והחצי שעה הראשונה ממש אבל ממש משעממת. אירועים מתוסרטים מעפנים למדי, כמה קטעי גיימפליי חסרי הגיון מבחינה עיצובית ועלילה שמתחילה קצת MEH. אני רוצה להמשיך כי... בעיקר כי יש שם RT ואני רוצה לראות איך זה באמת נראה ובתחילת המשחק נמצאים באזורים ללא אור שמש, אבל אם לא היה שם RT והייתי רוצה הדגמת כוח של הכרטיס מסך שלי לא הייתי ממשיך. מצד שני גם 2033 שבר אותי די מהר כך שאולי אני לא הבן אדם המתאים לבקר אותו. מצד שלישי, קרייסס 1 ו-2 הם ממשחקי ה-FPS היותר טובים לדעתי כך שההשוואה שלך אל 2 מגרה אותי להמשיך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יולי 2019, 19:31

בעיקר הזכיר לי את קרייסיס 3, הפחות טוב בסדרה, למען האמת :). אבל כן גם את 2 במובנים מסוימים, בעיקר במכניקות הגיימפלי שסובבות בעיקר סביב מפגשים נגד בני אדם או מפלצות שמתנהגים בצורות שונות, ושניהם נבנו סביב מערכת התגנבות דלה שמאפשרת להוריד אויבים בשקט עד שבסוף מגלים אותך ודברים מתחילים להתפוצץ.
יש הבדל מאוד משמעותי, כמובן, קרייסיס נשען על היותך חייל על וכמעט סופרהירו, בעוד שבמטרו אתה במקרה הטוב חייל COD ששורד כמה פיצוצים לא סבירים. חלק מהקטעים במטרו נשענים על מכניקות של הישרדות-אימה שלא קימות בקרייסיס, ואלו גם החלקים המוצלחים ביותר שלו.
Last light וקרייסיס 3 ספציפית הזכירו לי זה את זה כי בשניהם יש המון סט פיסס מוגזמים, כאלו שנבנים בצורה כמעט זהה בתוך הגיימפלי הרציף.

בקשר לאקסודוס, הוא אמור להיות בכלל עולם פתוח אז אני לא יודע איך הוא אמור לעבוד מהבחינה הזו. בפתיחה אתה כבר חופשי, או שזה 'שלב'? יכול להיות שסתם נותנים לך בהתחלה איזה קטע משעמם ומתוסרט כדי ללמוד את המכניקות, בכל מקרה לסדרה יש נטייה להפתח לא טוב ובתסרוט יתר ושני המשחקים הקודמים עשו את זה.
אומרים שאקסודוס הוא הטוב בסדרה ובעיקר בצד של ההשירדות-אימה שאהבתי בו, ושהעולם הפתוח ביחד עם מערכת קרפטינג מוצלחת משתלבים בו מצוין. לכן אני מאוד רוצה לנסות אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2019, 19:59

Stick כתב:בעיקר הזכיר לי את קרייסיס 3, הפחות טוב בסדרה, למען האמת :). אבל כן גם את 2 במובנים מסוימים, בעיקר במכניקות הגיימפלי שסובבות בעיקר סביב מפגשים נגד בני אדם או מפלצות שמתנהגים בצורות שונות, ושניהם נבנו סביב מערכת התגנבות דלה שמאפשרת להוריד אויבים בשקט עד שבסוף מגלים אותך ודברים מתחילים להתפוצץ.
יש הבדל מאוד משמעותי, כמובן, קרייסיס נשען על היותך חייל על וכמעט סופרהירו, בעוד שבמטרו אתה במקרה הטוב חייל COD ששורד כמה פיצוצים לא סבירים. חלק מהקטעים במטרו נשענים על מכניקות של הישרדות-אימה שלא קימות בקרייסיס, ואלו גם החלקים המוצלחים ביותר שלו.
Last light וקרייסיס 3 ספציפית הזכירו לי זה את זה כי בשניהם יש המון סט פיסס מוגזמים, כאלו שנבנים בצורה כמעט זהה בתוך הגיימפלי הרציף.

בקשר לאקסודוס, הוא אמור להיות בכלל עולם פתוח אז אני לא יודע איך הוא אמור לעבוד מהבחינה הזו. בפתיחה אתה כבר חופשי, או שזה 'שלב'? יכול להיות שסתם נותנים לך בהתחלה איזה קטע משעמם ומתוסרט כדי ללמוד את המכניקות, בכל מקרה לסדרה יש נטייה להפתח לא טוב ובתסרוט יתר ושני המשחקים הקודמים עשו את זה.
אומרים שאקסודוס הוא הטוב בסדרה ובעיקר בצד של ההשירדות-אימה שאהבתי בו, ושהעולם הפתוח ביחד עם מערכת קרפטינג מוצלחת משתלבים בו מצוין. לכן אני מאוד רוצה לנסות אותו.

אקסודוס מזכיר במבנה את קרייסס 1, הרכבת היא hub, היא מביאה אותך לשלב פתוח וכשאתה מסיים אותו אתה חוזר לרכבת וממשיך לשלב הפתוח הבא. אני עדין לא הגעתי לרכבת כך שאני אפילו לא במשחק עצמו עדין, אני עדין בקטע שהם מנסים להיותר מתוסרטים ומגניבים וזה נוראי :)

אני צריך לבלוע עוד כמה דקות ולהגיע לרכבת ומשם אני אשפוט אותו.

אגב, בצד הטכני, DLSS נראה נהדר ב1440p ואני חושב שאני אדבוק בגרפיקה מקסימלית + RT מקסימאלי + DLSS. אבל אני צריך להגיע לשלבים האמיתיים של המשחק בכדי להבין איזה הגדרות אני באמת רוצה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יולי 2019, 21:12

מה, הוא משחק של 7 שעות?? הייתי בטוח יותר כמו 25... נחמד לשמוע, זה אומר ש כשירד לאיזור ה-10 דולר ויהיה לי מחשב חדש ארכוש אותו ואשחק על easy

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יולי 2019, 21:20

הnormal מאוד קל, ועוד שיחקתי בלי כוונת בכלל כי הרגיש לי שזה הרבה יותר מתאים למשחק הזה. אז אין צורך לאיזי :).
וכן, שניהם משהו כמו 7 שעות. אני מניח שאפשר למשוך מהם עוד קצת אם רוצים למצוא הכל ולשמוע שיחות של אנשים בתחנות וכאלה, אבל סך הכל שני קמפיינים מאוד לינאריים עם מעט מאוד אפשרויות לסטות באמת מהשביל ליותר מדי זמן.
אקסודוס לעומת זאת להבנתי כבר הרבה, הרבה יותר ארוך. קראתי ביקורות שאומרות 40 שעות אבל זה נשמע לי מוגזם. בכל מקרה לא שיחקתי בו אז אני עדיין לא יודע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2019, 19:29

הגעתי לרכבת סופסוף בתקווה לעולם יחסית פתוח ו... התחיל עוד תסרוט גרוע. אני לא מבין את זה, המשחק לא נותן לנשום לרגע, כל הזמן מישהו צועק או משהו מתפוצץ או שיש משהו מתוסרט, הוא לוקח ממני שוב ושוב את השליטה וזה פשוט נוראי. אני עדין מחכה לקטע שבו הכל נפתח.

אני רק איזה שעה פנימה אבל באמת קשה לי לסחוב את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2019, 19:38

Stick כתב:הnormal מאוד קל, ועוד שיחקתי בלי כוונת בכלל כי הרגיש לי שזה הרבה יותר מתאים למשחק הזה. אז אין צורך לאיזי :).
וכן, שניהם משהו כמו 7 שעות. אני מניח שאפשר למשוך מהם עוד קצת אם רוצים למצוא הכל ולשמוע שיחות של אנשים בתחנות וכאלה, אבל סך הכל שני קמפיינים מאוד לינאריים עם מעט מאוד אפשרויות לסטות באמת מהשביל ליותר מדי זמן.
אקסודוס לעומת זאת להבנתי כבר הרבה, הרבה יותר ארוך. קראתי ביקורות שאומרות 40 שעות אבל זה נשמע לי מוגזם. בכל מקרה לא שיחקתי בו אז אני עדיין לא יודע.

התבלבלתי, חשבתי אתה מדבר על אקסודוס

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 יולי 2019, 16:06

DrKeo כתב:הגעתי לרכבת סופסוף בתקווה לעולם יחסית פתוח ו... התחיל עוד תסרוט גרוע. אני לא מבין את זה, המשחק לא נותן לנשום לרגע, כל הזמן מישהו צועק או משהו מתפוצץ או שיש משהו מתוסרט, הוא לוקח ממני שוב ושוב את השליטה וזה פשוט נוראי. אני עדין מחכה לקטע שבו הכל נפתח.

אמנם לא ראיתי מאקסודוס כמעט כלום אז אני לא יודע, אבל תן לי לנחש - הפתיחה היא בעיקר קטעים בהם אתה מחובר לNPC כזה או אחר שלא מפסיק להסביר לך על העולם ועל המכניקות של המשחק, כולל כל רגע לאן ללכת ומה לעשות :)?
פשוט ככה נפתחים שני המשחקים הראשונים, והפתיחות של שניהם אלו החלקים המשמעותית פחות טובים, בדיוק בגלל זה (לפחות בקודמים זה מגיע עד לרמה שצריך לחכות שכל הNPC יסיימו כבר לדבר את התסריט שלהם כדי לעלות באיזה סולם או דברים כאלו).

חבל לשמוע שהם לא נפתרו מזה, זה היה כל כך נוראי בראשון (ושם זה כמעט חצי משחק ככה..) שהופתעתי למצוא את זה גם בשני. אמנם לפרק זמן קצר יותר, אבל עדיין..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2019, 16:30

Stick כתב:
DrKeo כתב:הגעתי לרכבת סופסוף בתקווה לעולם יחסית פתוח ו... התחיל עוד תסרוט גרוע. אני לא מבין את זה, המשחק לא נותן לנשום לרגע, כל הזמן מישהו צועק או משהו מתפוצץ או שיש משהו מתוסרט, הוא לוקח ממני שוב ושוב את השליטה וזה פשוט נוראי. אני עדין מחכה לקטע שבו הכל נפתח.

אמנם לא ראיתי מאקסודוס כמעט כלום אז אני לא יודע, אבל תן לי לנחש - הפתיחה היא בעיקר קטעים בהם אתה מחובר לNPC כזה או אחר שלא מפסיק להסביר לך על העולם ועל המכניקות של המשחק, כולל כל רגע לאן ללכת ומה לעשות :)?
פשוט ככה נפתחים שני המשחקים הראשונים, והפתיחות של שניהם אלו החלקים המשמעותית פחות טובים, בדיוק בגלל זה (לפחות בקודמים זה מגיע עד לרמה שצריך לחכות שכל הNPC יסיימו כבר לדבר את התסריט שלהם כדי לעלות באיזה סולם או דברים כאלו).

חבל לשמוע שהם לא נפתרו מזה, זה היה כל כך נוראי בראשון (ושם זה כמעט חצי משחק ככה..) שהופתעתי למצוא את זה גם בשני. אמנם לפרק זמן קצר יותר, אבל עדיין..

זה אכן זה + המון תסרוט cod סוג ב׳. הם פשוט לא נותנים לנשום, בשעה הראשונה או שאתה מסתכל על npc מברברת או שלוקחים ממך שליטה ועושים תסרוט אקשן ממש לא מעניין. מבאס משהו ואני מנסה לבלוע את זה. כששחקתי outer wilds הייתח נשאב לסאשנים של 4 שעות וההבנה שאני לא אתעורר בבוקר הייתה כופה עלי ללכת לישון. כאן אני משחק 25 דק והמוח שלי נודד ואני פורש לצפות בפרק של the boys.

כבר שחקתי בו שלושה סאשנים ואני פשוט לא מצליח להחזיק. אני אתן פוש עד שאני אגיע לשלב הראשון האמיתי ואז נראה אם המשחק מתרומם. אני חושב שאני כבר בערך שם כי הגעתי לרכבת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2019, 00:04

סורי, אני פשוט לא יכול יותר. שחקתי עוד חצי שעה והמשחק הזה מרגיש כאילו נתנו לילדים בני 12 תקציב של 60 מליון דולר. מסיר מהssd ומתקין גירס 4 שאף פעם לא סיימתי לקראת גירס 5 :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 אוגוסט 2019, 01:34

תהנה, אם כי המחשבה על להילחם שוב ב-deebees חצי מהמשחק עושה לי חלחלה :)

הקרבות איתם באמת משעממים וחסרי חיים ברמה אחרת אפילו ביחס לפרומיתיאנס מול קובננט, מקווה שייתנו דגש על ה-swarm ב-5. אבל גם שם, אם 70 אחוז מהקרבות מולם שוב יהיו מעין הורד מאולץ, אני פורש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2019, 02:00

BiA כתב:תהנה, אם כי המחשבה על להילחם שוב ב-deebees חצי מהמשחק עושה לי חלחלה :)

הקרבות איתם באמת משעממים וחסרי חיים ברמה אחרת אפילו ביחס לפרומיתיאנס מול קובננט, מקווה שייתנו דגש על ה-swarm ב-5. אבל גם שם, אם 70 אחוז מהקרבות מולם שוב יהיו מעין הורד מאולץ, אני פורש.

גירס זה תמיד סבבה, לא משנה כמה גרוע השלב והאוייבים, אותו אני אצליח לבלוע, לפחות ביחס למטרו שממש סבלתי ממנו. כלומר ברגע שהגעתי סופסוף לאזור גדול פתוח ונתנו לי משימה היא כללה תסרוט, מסילה ולשבת ולקשיב לדיאלוג ארוך שכתוב נוראי ומשוחק נוראי. אני בטוח שזה נפתח מאוחר יותר, אבל פאק, מה נסגר איתם? תנו להסתובב באזור גדול בשקט, לחקור, להרגיש קצת לחץ ואימה כשיצורים קופצים עלי. מה המטרה של זה? התסרוט, דיאלוגים והשחקנים ברמה כל כך נמוכה, שזה פשוט התעללות. זה כמו לשבת ולראות סרט ממש גרוע.

אני אחכה שסטיק ישחק בו ויגיד לי כמה אני צריך לדחוף עד שאני מגיע לחלק שבו נפטרים מכל התסרוטים הנוראיים האלה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אוגוסט 2019, 03:08

זה כנראה יהיה מוקדם מהצפוי, הכוכבים הסתדרו לי ובזכות בן דוד שטס למזרח לחצי שנה ואף יותר כטיול אחרי צבא אני אמור לקחת ממנו עד יום שישי RTX 2060 (רגיל) יד שנייה בהשאלה חינמית :). אז אני מניח בסופ"ש או תחילת שבוע הבא אני אנסה קצת את אקסודוס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אוגוסט 2019, 08:35

Stick כתב:זה כנראה יהיה מוקדם מהצפוי, הכוכבים הסתדרו לי ובזכות בן דוד שטס למזרח לחצי שנה ואף יותר כטיול אחרי צבא אני אמור לקחת ממנו עד יום שישי RTX 2060 (רגיל) יד שנייה בהשאלה חינמית :). אז אני מניח בסופ"ש או תחילת שבוע הבא אני אנסה קצת את אקסודוס.

תתחדש :)
אז יאללה, תדווח, אולי יהיה לי זמן בין גירס 4 לשיגור של קונטרול :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 אוגוסט 2019, 14:05

התקנתי את הRTX 2060 ובדקתי לאיזה 45 דקות את אקסודוס סתם כדי לראות איך הוא רץ. אין לי עדיין כמובן שום דבר לציין בנוגע לאיכויות הגיימפלי שלו, והסיבה היחידה שאני רושם את ההודעה הזו היא רק כדי לציין חוסר הסכמה ראשון שלי איתך קיאו - הDLSS נראה נורא :), לפחות במעט שיצא לי לראות.
התמונה נראת מטושטשת משמעותית מ1440P סטנדרטי, אבל בעיקר יש המון באגים ויזואלים קטנים שאני פשוט לא יודע איך אפשר להתעלם מהם.. לדוגמה באפקט של פתיתי השלג שפשוט הופכים להיות הרבה פחות 'חלקיקים' מופרדים, כל מיני פיקסלים באפקטים מסוימים של צל או של השתקפויות (לא כאלו שנובעים טבעית מרזולוציה נמוכה של האפקט, שדווקא נשמר ברזולוציה גבוהה ועובד טוב מהבחינה הזו, אלא באגים חיצוניים שמשפיעים על האפקט), ועוד לא מעט דברים קטנים ומציקים.
חשוב לציין שהתמורה הביצועית של הDLSS בהחלט קיימת, אבל זה ממש מציק. אני חושב שאם אצטרך את הביצועים אני כבר אשחק אותו על 0.8 במתאם רזולוציה הפנימי של המשחק, שנותן כמעט בדיוק את אותם הפרשי ביצועים ב1440P. אמנם התמונה עדיין מטושטשת יותר בבירור מnative 1440P (אולי מעט יותר מטושטשת גם מהDLSS), אבל כל הבאגים הויזואלים הנלווים נעלמים.

זה קצת מבאס כי המשחק רץ לי על הכרטיס הזה ב1440P native, הגדרות אולטרה עם כל האפקטים המיוחדים פועלים וRT על high בסביבות 45-50 FPS ב95% מהזמן, ומבחינתי זה בסדר סך הכל (בטח עם G-SYNC), אבל במקרי קיצון במקום ליפול ל30 גבוה הוא נופל ל~25, וזה כבר מוגזם. על RT אני כמובן לא אוותר כי זו חלק מהחוויה כרגע, אז אני מניח שאוותר על הtessellation שלוקח לא מעט ביצועים או שבאמת ארד מעט בחדות של הרזולוציה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2019, 17:32

Stick כתב:התקנתי את הRTX 2060 ובדקתי לאיזה 45 דקות את אקסודוס סתם כדי לראות איך הוא רץ. אין לי עדיין כמובן שום דבר לציין בנוגע לאיכויות הגיימפלי שלו, והסיבה היחידה שאני רושם את ההודעה הזו היא רק כדי לציין חוסר הסכמה ראשון שלי איתך קיאו - הDLSS נראה נורא :), לפחות במעט שיצא לי לראות.
התמונה נראת מטושטשת משמעותית מ1440P סטנדרטי, אבל בעיקר יש המון באגים ויזואלים קטנים שאני פשוט לא יודע איך אפשר להתעלם מהם.. לדוגמה באפקט של פתיתי השלג שפשוט הופכים להיות הרבה פחות 'חלקיקים' מופרדים, כל מיני פיקסלים באפקטים מסוימים של צל או של השתקפויות (לא כאלו שנובעים טבעית מרזולוציה נמוכה של האפקט, שדווקא נשמר ברזולוציה גבוהה ועובד טוב מהבחינה הזו, אלא באגים חיצוניים שמשפיעים על האפקט), ועוד לא מעט דברים קטנים ומציקים.
חשוב לציין שהתמורה הביצועית של הDLSS בהחלט קיימת, אבל זה ממש מציק. אני חושב שאם אצטרך את הביצועים אני כבר אשחק אותו על 0.8 במתאם רזולוציה הפנימי של המשחק, שנותן כמעט בדיוק את אותם הפרשי ביצועים ב1440P. אמנם התמונה עדיין מטושטשת יותר בבירור מnative 1440P (אולי מעט יותר מטושטשת גם מהDLSS), אבל כל הבאגים הויזואלים הנלווים נעלמים.

זה קצת מבאס כי המשחק רץ לי על הכרטיס הזה ב1440P native, הגדרות אולטרה עם כל האפקטים המיוחדים פועלים וRT על high בסביבות 45-50 FPS ב95% מהזמן, ומבחינתי זה בסדר סך הכל (בטח עם G-SYNC), אבל במקרי קיצון במקום ליפול ל30 גבוה הוא נופל ל~25, וזה כבר מוגזם. על RT אני כמובן לא אוותר כי זו חלק מהחוויה כרגע, אז אני מניח שאוותר על הtessellation שלוקח לא מעט ביצועים או שבאמת ארד מעט בחדות של הרזולוציה..

כן, אחרי שיצאתי סופסוף החוצה אז ראיתי שבעצמים קטנים רחוקים רואים אלייזינג וגם יש ארטיפקטים בצל ובאור ווליומטרי. ההשתקפויות במשחק מבוססות SSR והן מלאות רעש וגוסטינג (כנראה כי הם מעדכנים אותן לאורך כמה פריימים) וכשמפעילים DLSS הרעש נעשה גרוע יותר. בקיצור, גם אני כיביתי DLSS וגם עם 2080 הfps צולל מתחת ל30 מדי פעם אבל רוב הזמן עומד על 50-70. אני משער שזה עובד טוב יותר כששמים את הrt בדרגה הנמוכה ולא באולטרה אבל לא עשיתי עדין השוואות כי לא הגעתי למקומות עם שמש חזקה ומבנים קטנים כדי שאני אוכל לחקור את הgi כמו שצריך. מצד שני אני פשוט לא רוצה לשחק במשחק הזה וקונטרול שעושה ישום RT מרשים בהרבה יוצא עוד ארבעה שבועות אז פחות אכפת לי :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים