במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Baba Yaga » 13 אוקטובר 2019, 21:03

sharonbn כתב:סיימתי את xcom 2. אחרי שהתגברתי על עקומת הלימוד, המשחק תפס אותי והצלחתי לסיים אותו ברמת beginner
עכשיו אני רוצה להתחיל מחדש ברמת veteran. אם יהיה לי כוח אז בפעם השלישית אנסה ironman
למי שאוהב את הסוגה והסגנון - זה משחק טוב מאד.

ממליץ לך לשחק בפעם הבאה על איירון מן, גם ברמות הקלות הוא הופך את המשחק למאתגר יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוקטובר 2019, 22:37

אני אגיד אפילו כיף יותר. כשמשחקים באיירונמן אז יש לכל קרב משקל גדול, זה הופך את המשחק למעניין יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 אוקטובר 2019, 10:24

אבל זה כ"כ קשההההה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוקטובר 2019, 11:55

תסתכל על הצד החיובי, המשחק יהיה קצר יותר כי הוא מונע ממך לטעון מחדש את המשחק בכל פעם שנהרג לך מישהו, או שפיספסת ירייה של 90 אחוזי פגיעה :D
יש אצלי ברשימה להתחיל את war of the chosen בווטרן אירונמן מתישהו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוקטובר 2019, 15:45

טוב.. אז כמו שאמרתי, סיימתי את קונטרול, וגם את כל משימות הצד שהצלחתי למצוא (כרגע כלל תפריט המשימות שלי ריק).

בלי שום ספויילרים - אני חושב שמדובר באחד המשחקים הכי מלאים של רמדי. עולם שניסיתי להסביר לחבר שאוהב את המשחקים שלהם ולא יכול לשחק בו כרגע, וכל מה שיצא לי להגיד זה ''שומע? זה בעצם מאוד בסגנון של Hollow Knight''. אני יודע כמובן שזה סגנון מוכר והכל, אבל רמדי ידועים כחברה שמריצה משחקים מאוד לינאריים תמיד, ופה ''הבית הישן'' פתוח לפניך, עם מקומות שאפשר להגיע אליהם רק אחרי שמשיגים כוחות/שדרוגים מסוימים, ומקומות שמשתנים ושווה לחזור אליהם אחרי שמשהו ב'בית' השתנה, ואני מרגיש שהם עשו עבודה טובה. עיצוב העולם והשלבים, השילוט המעולה ב'בית הישן' ותחושת המסתורין שמלווה אותך לאורכו, הן מהטובות שנעשו במשחקים בשנים האחרונות ובטוח שבכל משחק רמדי מאז Alan.

העבודה על העולם מתבטאת בגרפיקה המעולה (אומנם רק על ה PS4PRO ובלי אפקטי RT), אפקטים מדהימים, מלא כאוס על המסך ותשומת לב משוגעת לפרטים, שבאה לידי ביטוי בכל השלטים, מודעות, פרטי מידע מגניבים על הקירות ועוד ועוד. אולי העיצוב של 'הבית הישן' הוא 'משעמם' לתפיסתם של חלק מהאנשים, אבל זה מכוון לחלוטין לדעתי. ההצללה, הצבעים הרווים מאוד והניגודיות בין האזורים השונים והחלקיקים השונים שיוצאים מכל חפץ שמעיפים/יורים/מרסקים פשוט מפילים את הלסת. קצת עיצבן אותי שדמויות המשנה השונות לא שוות בתשומת הלב לפרטים שלהן (אהטי השרת נראה מדהים, כמעט אנושי, אבל 'עריש' השוטר נראה כאילו הוא איזו בובת מין מתנפחת, נגיד).

הסאונד הוא ממש בליגה אחרת לדעתי, שכבות הצלילים/דיבורים, מוזיקה ואפקטים (נגיד איך שהצלילים מתעמעמים כשמרימים את המגן), הם מעל רוב המשחקים ששיחקתי בדור הזה לדעתי. המשחק של הדמויות לא רע לדעתי, כשקורטני הופ לטעמי נותנת אחלה ביצוע כג'סי, ד''ר דארלינג מעולה, והקול של מקס פיין כטרנצ' הוא חתיכת blast from the past.

הגיימפליי הוא קוואנטום ברייק על סטרואידים, כשהאויבים, ברובם, לא הכי מעניינים. המשחק, לטעמי, הוא לא ממש קל במיוחד, אבל גם לא הכי קשה. אחרי שמשיגים שדרוגי אנרגיה וחיים הוא הופך קל יותר, מן הסתם. אין אף רגע במשחק שהרגשתי ''יותר מדי חזק'' הקרבות הם מאוד כיפיים לטעמי (במיוחד להעיף דברים), אבל לקראת הסוף יש קצת תשישות מהם. טיפ קטן אם לא התחלתם לשחק - לא תמיד חייבים להילחם אם לא בא לכם. במיוחד אם זה באזור שכבר עברתם קודם לכן. אפשר פשוט להמשיך בדרככם ולא יקרה דבר.

בתחילת הפוסט השוויתי לHollow Knight, בעיקר כי יש קווי עלילה שלמים שאפשר לא להיחשף אליהם בכלל אם רק רצים על העלילה הראשית. לא אפרט כמובן מפאת ספויילרים, אבל שווה לחקור כל פינה במשחק הזה, ולחזור לחדרים שכבר הייתם בהם, אחרי שאתם מקבלים כוחות נוספים. אני בכוונה לא נכנס לסיפור מעבר למה שאפשר לראות בסרטוני המעבר - אבל אני משוכנע שמי שיחקור, יהנה מאוד, ומי ששיחק במשחקים הקודמים של רמדי, יעוף על העלילה כאן.

סה''כ, לדעתי מדובר במשחק מעולה, עם כמה מגרעות בולטות בקרבות/אויבים לא מעניינים כ''כ ונפילות גרפיות מוזרות בעיצוב של הדמויות. לכל מי שמתעניין - אין שום מיקרו-תשלומים, אין סקינים, אין קוסמטיקה ואין מולטיפלייר שהדביקו בכוח. יש משחק סינגלפלייר מושקע מאוד, בחזית הטכנולוגיה של הדור הנוכחי, עם עלילה מגניבה ומעניינת לחובבי ז'אנר המדע-בדיוני ביזארי/תיקים באפילה. מומלץ בחום.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוקטובר 2019, 18:32

Klayman כתב:טוב.. אז כמו שאמרתי, סיימתי את קונטרול, וגם את כל משימות הצד שהצלחתי למצוא (כרגע כלל תפריט המשימות שלי ריק).

בלי שום ספויילרים - אני חושב שמדובר באחד המשחקים הכי מלאים של רמדי. עולם שניסיתי להסביר לחבר שאוהב את המשחקים שלהם ולא יכול לשחק בו כרגע, וכל מה שיצא לי להגיד זה ''שומע? זה בעצם מאוד בסגנון של Hollow Knight''. אני יודע כמובן שזה סגנון מוכר והכל, אבל רמדי ידועים כחברה שמריצה משחקים מאוד לינאריים תמיד, ופה ''הבית הישן'' פתוח לפניך, עם מקומות שאפשר להגיע אליהם רק אחרי שמשיגים כוחות/שדרוגים מסוימים, ומקומות שמשתנים ושווה לחזור אליהם אחרי שמשהו ב'בית' השתנה, ואני מרגיש שהם עשו עבודה טובה. עיצוב העולם והשלבים, השילוט המעולה ב'בית הישן' ותחושת המסתורין שמלווה אותך לאורכו, הן מהטובות שנעשו במשחקים בשנים האחרונות ובטוח שבכל משחק רמדי מאז Alan.

העבודה על העולם מתבטאת בגרפיקה המעולה (אומנם רק על ה PS4PRO ובלי אפקטי RT), אפקטים מדהימים, מלא כאוס על המסך ותשומת לב משוגעת לפרטים, שבאה לידי ביטוי בכל השלטים, מודעות, פרטי מידע מגניבים על הקירות ועוד ועוד. אולי העיצוב של 'הבית הישן' הוא 'משעמם' לתפיסתם של חלק מהאנשים, אבל זה מכוון לחלוטין לדעתי. ההצללה, הצבעים הרווים מאוד והניגודיות בין האזורים השונים והחלקיקים השונים שיוצאים מכל חפץ שמעיפים/יורים/מרסקים פשוט מפילים את הלסת. קצת עיצבן אותי שדמויות המשנה השונות לא שוות בתשומת הלב לפרטים שלהן (אהטי השרת נראה מדהים, כמעט אנושי, אבל 'עריש' השוטר נראה כאילו הוא איזו בובת מין מתנפחת, נגיד).

הסאונד הוא ממש בליגה אחרת לדעתי, שכבות הצלילים/דיבורים, מוזיקה ואפקטים (נגיד איך שהצלילים מתעמעמים כשמרימים את המגן), הם מעל רוב המשחקים ששיחקתי בדור הזה לדעתי. המשחק של הדמויות לא רע לדעתי, כשקורטני הופ לטעמי נותנת אחלה ביצוע כג'סי, ד''ר דארלינג מעולה, והקול של מקס פיין כטרנצ' הוא חתיכת blast from the past.

הגיימפליי הוא קוואנטום ברייק על סטרואידים, כשהאויבים, ברובם, לא הכי מעניינים. המשחק, לטעמי, הוא לא ממש קל במיוחד, אבל גם לא הכי קשה. אחרי שמשיגים שדרוגי אנרגיה וחיים הוא הופך קל יותר, מן הסתם. אין אף רגע במשחק שהרגשתי ''יותר מדי חזק'' הקרבות הם מאוד כיפיים לטעמי (במיוחד להעיף דברים), אבל לקראת הסוף יש קצת תשישות מהם. טיפ קטן אם לא התחלתם לשחק - לא תמיד חייבים להילחם אם לא בא לכם. במיוחד אם זה באזור שכבר עברתם קודם לכן. אפשר פשוט להמשיך בדרככם ולא יקרה דבר.

בתחילת הפוסט השוויתי לHollow Knight, בעיקר כי יש קווי עלילה שלמים שאפשר לא להיחשף אליהם בכלל אם רק רצים על העלילה הראשית. לא אפרט כמובן מפאת ספויילרים, אבל שווה לחקור כל פינה במשחק הזה, ולחזור לחדרים שכבר הייתם בהם, אחרי שאתם מקבלים כוחות נוספים. אני בכוונה לא נכנס לסיפור מעבר למה שאפשר לראות בסרטוני המעבר - אבל אני משוכנע שמי שיחקור, יהנה מאוד, ומי ששיחק במשחקים הקודמים של רמדי, יעוף על העלילה כאן.

סה''כ, לדעתי מדובר במשחק מעולה, עם כמה מגרעות בולטות בקרבות/אויבים לא מעניינים כ''כ ונפילות גרפיות מוזרות בעיצוב של הדמויות. לכל מי שמתעניין - אין שום מיקרו-תשלומים, אין סקינים, אין קוסמטיקה ואין מולטיפלייר שהדביקו בכוח. יש משחק סינגלפלייר מושקע מאוד, בחזית הטכנולוגיה של הדור הנוכחי, עם עלילה מגניבה ומעניינת לחובבי ז'אנר המדע-בדיוני ביזארי/תיקים באפילה. מומלץ בחום.

אין לי הרבה מה להוסיף, הכל נכון. אבל אני כן שם לב שחצי פורום רוצה לשחק בו אבל שומר אותו לנקודה כלשהי בעתיד וזה תסריט ידוע מראש. לא משחקים בו כשהוא יוצא, שומרים בצד ליום מסויים מסיבה מסויימת (מחכים לגרסת פס5 או סתם לתקופה מתה) ובסוף גוררים את זה 4 שנים. עד שמשחקים בו כבר מתרגלים לפס5 והמשחק נראה מיושן וקלאנקי, אולי אפילו יצא כבר משחק חדש של רמדי. בקיצור, חבל, תקנו ושחקו עכשיו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוקטובר 2019, 18:55

אם לא היו משוויצים בRT שלו כל כך הרבה - הייתי כבר רוכש אותו לפס4 או משהו... הם פחות או יותר כיוונו לי אקדח לראש ואמרו לי ״תחכה!״... שנה הבאה קיצר :/

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 אוקטובר 2019, 20:06

DrKeo כתב:
Klayman כתב:טוב.. אז כמו שאמרתי, סיימתי את קונטרול, וגם את כל משימות הצד שהצלחתי למצוא (כרגע כלל תפריט המשימות שלי ריק).

אין לי הרבה מה להוסיף, הכל נכון. אבל אני כן שם לב שחצי פורום רוצה לשחק בו אבל שומר אותו לנקודה כלשהי בעתיד וזה תסריט ידוע מראש. לא משחקים בו כשהוא יוצא, שומרים בצד ליום מסויים מסיבה מסויימת (מחכים לגרסת פס5 או סתם לתקופה מתה) ובסוף גוררים את זה 4 שנים. עד שמשחקים בו כבר מתרגלים לפס5 והמשחק נראה מיושן וקלאנקי, אולי אפילו יצא כבר משחק חדש של רמדי. בקיצור, חבל, תקנו ושחקו עכשיו :)

זה פשוט לא משחק שאני רוצה לשלם אליו מחיר מלא
ויש לי הרבה משחקים לשחק לפני
בכל מקרה התחלתי את astral chain
אני ממש בהתחלה אז לא יכול להגיד יותר מידי
הגרפיקה בסגנון אנימה וההתחלה די מזכירה לי את "לא עוד גיבורים "
היה לי שלב עם אופנוע ושלב קרב מאוד פשוטים
כניראה להכיר את בסיס השליטה ,כי זה ממש בהתחלה
היה לי כיף הטעימה הראשונית כי הזרימה של המשחק היתה טובה
אבל אני יעדכן שאני ישחק יותר מאיזה 10 דקות

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 אוקטובר 2019, 21:49

דווקא התחלתי לשחק בקונטרול, הגעתי עד ל -

ספויילר: הצג
פייק סוף :)

אני קצת אחרי זה, כמה זמן בערך נשאר לי עד סוף המשחק? (אני רץ בעיקר את הסיפור הראשי בשלב הזה, רוצה לראות את הסוף)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוקטובר 2019, 22:30

idan כתב:דווקא התחלתי לשחק בקונטרול, הגעתי עד ל -

אני קצת אחרי זה, כמה זמן בערך נשאר לי עד סוף המשחק? (אני רץ בעיקר את הסיפור הראשי בשלב הזה, רוצה לראות את הסוף)

לא המון זמן בכלל..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2019, 01:48

idan כתב:דווקא התחלתי לשחק בקונטרול, הגעתי עד ל -

אתה ממש בסוף, אבל כמובן שאם לא עשית משימות צד מסויימות אז אתה עדין יכול לעשות אותן, לפני או אחרי שתסיים את המשחק.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 אוקטובר 2019, 22:39

אני לקראת הסוף ב- hellblade senua's sacrifice, או לפחות נראה לי ככה
חיסלתי עכשיו את החזיר
ואני לא זוכר משחק שגרם לי בקרבות שלו לדפיקות לב כאלה מאז דארק סולס, הגודל והקצב שלהם בשילוב עם האווירה והסאונד המטורף שלו להפתעת השנה לפחות בשבילי... אני לא אומר שזה משחק מושלם, חלק מהפאזלים שלו מעצבנים וחוזרים על עצמם אבל נינג'ה תאורי ממש התעלו על עצמם המשחק הזה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2019, 03:43

לדעתי זה אחד המשחקים הכי מוזרים מבחינת הדיסוננס הגדול בין הגיימפלי (פאזלים וקרבות), הדי גרועים, לבין האווירה ובכלל התחושה של המשחק. כלומר זה משחק מצוין עם גיימפלי נוראי שאני ממליץ עליו בטירוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 07:49

מסכים עם סטיק. משחק מדהים לשחק בו, בעיקר עם אזניות, אבל גיימפליי שיותר מזכיר משחק אייפון כמו אינפיניטי בלייד או משהו כזה, ההשוואה לדארק סולס ממש משונה לי כי המשחק ממש ממש קל, אז אף פעם לא הייתי באמת ב״מתח״ בקרבות שלו... הייתי במתח בגלל דברים אחרים :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 אוקטובר 2019, 11:22

Stick כתב: הגיימפלי (פאזלים וקרבות), הדי גרועים, לבין האווירה ובכלל התחושה של המשחק. כלומר זה משחק מצוין עם גיימפלי נוראי שאני ממליץ עליו בטירוף.

אולי זה תלוי באיזה רמת קושי שיחקתם, לי בכל אופן היו שני איזורים שלא עברתי גם בפעם השלישית.
מעניין אותי מה לא אהבתם בקרבות? הפאזלים באמת ממוחזרים מוצצים את עצמם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 11:34

זה לא שמשהו בקרבות ממש גרוע, זה פשוט מאוד מאוד... פשוט.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 אוקטובר 2019, 18:22

Klayman כתב:בגלל שכמעט אין לי זמן בית בשבוע וקצת האחרונים, אבל הרבה מאוד זמן דרכים, חזרתי ל dead cells בסוויצ'. אחרי שמסיימים אותו על הרמה הראשונה, נפתחת רמה חדשה ( boss cell 1),שבה יש אויבים חדשים, קשוחים יותר, אסטרטגיית המשחק הרגילה שסיגלתם לרמה הראשונה כבר לא עובדת בכלל ואתם צריכים ללמוד איך לשחק מחדש. כמובן שבינתיים היו כמה עדכונים חינמיים שהוסיפו 2 בוסים חדשים ועוד כמה שלבים/מיני שלבים.
אני חושב שזה אחד המשחקים שהשקעתי בו הכי הרבה בדור הזה,ואני עדיין נהנה מכל רגע כמעט.

כן, זה משחק מצויין. ובתכלס הרמה של המשחק לפני שהוא עבר איזון ביציאה הרשמית היתה יותר קרובה לרמת הקושי של ב-BC1... לצערי על המחשב האישי זה קשה להצדיק לחזור אליו לכל כך הרבה ריצות נוספות רק בתקווה להגיע יום אחד ל5BC, אבל אם היה לי סוויץ' זה כנראה היה משחק ברירת המחדל שלי כי הוא פשוט אידיאלי לפלטפורמה.

sharonbn כתב:סיימתי את xcom 2. אחרי שהתגברתי על עקומת הלימוד, המשחק תפס אותי והצלחתי לסיים אותו ברמת beginner
עכשיו אני רוצה להתחיל מחדש ברמת veteran. אם יהיה לי כוח אז בפעם השלישית אנסה ironman
למי שאוהב את הסוגה והסגנון - זה משחק טוב מאד.

כן, שרפתי גם עליו וגם על המשחק הראשון מעל 100 שעות ושתי ריצות בכל אחד (פלוס נתתי צ'אנס ל-long war במשחק הראשון, אבל פרשתי באמצע כי זה התחיל להיות טרחני להחריד בשלב מסוים). קשה בהתחלה להתרגל למשחק השני בגלל הדברים שהוא עושה קצת שונה (stealth, טיימרים, הרמה האסטרטגית), אבל אחרי שמתרגלים למכניקות החדשות אז המשחק הראשון מתחיל להרגיש פתאום קצת מיושן בהשוואה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 19:46

Laskin כתב:מסכים עם סטיק. משחק מדהים לשחק בו, בעיקר עם אזניות, אבל גיימפליי שיותר מזכיר משחק אייפון כמו אינפיניטי בלייד או משהו כזה, ההשוואה לדארק סולס ממש משונה לי כי המשחק ממש ממש קל, אז אף פעם לא הייתי באמת ב״מתח״ בקרבות שלו... הייתי במתח בגלל דברים אחרים :)

אינפיניטי בלייד? לא הגזמנו קצת? יש קרבות ספציפים במשחק הזה ששחקתי אותם 4-5 פעמים, למשל העוגן עשה לי צרות לא קטנות. אולי אחרי שעולים דרגות 90% מהקרבות קלים אבל פאק, אינפיניטי בלייד? זה משחק שעומדים בו במקום ועושים סווייפ לאחד מארבעה כיוונים. זה משחק עם נשקים סופר מספקים, תנועה מצויינת של הדמות ועולם אנטרקטיבי ברמות שלא ראינו אבל הקרבות אכן קלים למדי. אז ככה מתארים אותו? אנפיניטי בלייד?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 אוקטובר 2019, 20:21

נראה לי שהתפספסה לך ההודעה על הלבלייד שהסיטה את הדיון מקונטרול :)
אישית לא שרדתי יותר משעה וחצי-שעתיים בהלבלייד, הוא בהחלט אימרסיבי אבל המומנט-טו-מומנט גיימפליי היה meh, הפאזלים במיוחד היו זוועתיים ותקעו את הזרימה של המשחק באיזורים מסוימים וכשהבנתי באינטרנט שהם לא הולכים להשתפר בהרבה, זנחתי את המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 20:49

חחחח כן, נדב... מה נסגר? :)
גם לא שיחקתי בכלל בקונטרול אז מי שאני שאחווה דיעה על הקרבות שלו ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 20:58

או, WTF, היה רצף של דיבור על CONTROL וסטיק הגיב בלי לצטט ואז המוח שלי יצר שרשרת של ציטוטים לא נכונים :)
פאק לאסקין, תפסיק ללכלך על CONTROL, אני רמדי DEFENSE FORCE, אתה לא יודע?

אז אם אני אגיד אשכרה לנושא, יש לי את HELL BLADE בספריה הרבה זמן והסיבה היחידה שלא שחקתי אותו עדין היא שהוא תומך ב-VR, יש לי משקפיי VR אבל הרזולוציה ב-VIVE כל כך נמוכה והרמת כוח שיש לי לבנות את ה-SETUP נמוכה עוד יותר כך שבסוף יוצא שאני אף פעם לא משחק בו. סיפור עצוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 21:14

זה משחק ממש קצר, וממש נחמד ולא חושב בכלל בכלל שהוא יהיה כזה להיט במציאות מדומה לעומת לא... סה״כ מבט שלישי ויש מלא קטעים שהמצלמה מסתובבת ואתה בטח לא תוכל לשלוט בתנועה שלה וזה ממש לא מותאם לזה.
מה שכן חשוב זה אזניות :) זה אולי המשחק שהכי הכי דורש את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 21:18

סבבה, שכנעת. אני ממילא לא שש לשחק משחקים ב-VR שלא נבנו במיוחד ל-VR רק בגלל שכל כך קשה לעשות SETUP והאיכות תמונה כל כך ירודה שזה ממש TRADOFF ענקי. רק ביום שVR יהיה משהו שפשוט זורקים על הראש כמו ששלט זה משהו שפשוט מרימים וכשהאיכות תמונה לא תהיה פשרה אלה טובה כמו במסך/טלביזיה, רק אז אני רואה את עצמי באמת משחק כל משחק אפשרי ב-VR. עד אז? אני אמשיך לשלוף את הקסדה ארבע פעמים בשנה ולשחק בארבע פעמים האלה אך ורק משחקים שנבנו מאפס ל-VR.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אוקטובר 2019, 21:28

אני חושב שהאוקולוס החדשה היא די ככה... אולי הרזולוציה לא משוגעת, אבל אין חיבורים מעבר לכבלים למחשב (לא הקווסט, הריפט S)
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2019, 21:34

כן, גם אני ככה עם VR... בתאוריה, כי אין לי קסדה :)
החריג היחיד הוא RE7 שלמרות שלא נבנה במיוחד רק עבור VR, הוא יצא במקביל גם אליו (אם כי בבלעדיות לפס4), ולי אישית הוא נראה מושלם לזה אז אני ממתין, למרות אהבתי הגדולה מאוד לסדרה הזו.

קיצר, שים הלילה אזניות ותתחיל לשחק בהלבלייד, אל תוותר על האזניות בשום צורה, אחרת תפספס ממש חלק גדול מהייחודיות שלו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים