במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 20:29

kririn כתב:
DrKeo כתב:
Kazz כתב:
DrKeo כתב:
אל תעוות את הדברים שלי קאז, זה היה בשיחה על האקסבוקס One שדרשה always online פעם ביום או שלושה ימים, לא זוכר כבר כמה זמן אבל זה היה לפחות יממה, בדיוק כמו בסטים אגב. אני מדבר איתך פה על משחק שאם אתה מאבד את הקשר שלו לשרת ל20 שניות הוא אשכרה זורק אותך בחזרה לחלונות. יחי ההבדל הקטן.

זכרתי אותך אומר את אותו הדבר לגבי דיאבלו 3 ולגבי התקופה שמשחקי יוביסופט דרשו חיבור רציף.

מה? דיאבלו 3? אני הייתי הנפגע מספר 1 בפורום הזה מדיאבלו 3 והתמיד אונליין שלו, אכלתי יותר שגיאה 37 מכל מי שאתה מכיר. ועדין, לדיאבלו 3 הייתה סיבה להיות תמיד אונליין, ל-COD MW לא.

אז איך יצא גרסת קונסולית בלי חובת חיבור ?
היו יכולים לעשות מוד עם חובת חיבור ואחד בלי
העניין של החובת חיבור הרבה פעמים זה לדחוף "מישחק כשירות

כי גרסת הקונסולות יצאה אחרי חבילת ההרחבה ו-loot 2.0 ששינו את המבנה של המשחק לגמרי ולכן לא היה צורך יותר בתמיד אונליין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 נובמבר 2019, 20:57

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:

שיחקתי כמה שעות. בינתיים ממש אהבתי.

אני ממש רציתי לקנות ושכחתי ממנו.... כמה הוא עולה?

נראה לי 70 שקל... אבל אני משחק בו דרך הגייםפאס
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 21:08

אה מגניב, לא ידעתי שהוא שם בכלל... אבדוק אם גם במחשב לבד כבר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2019, 15:06

שיחקתי איזה שעתיים בג׳דיי... חייב להפסיק אבל אמשיך היום עוד שעתיים לפחות.
בינתיים - משחק מעולה! נהנה מכל רגע.

אבל הטעינות, אחרי שמתים... איזה סיוט (ואני לא אמור למות הרבה בשלב הזה, אבל אני מנסה לפעמים נגד כאלה קשים מדי בכוונה, בתקווה שאולי הפעם אצליח שלא להפגע... אני אפסיק עם זה בינתיים). כרגע זה הדבר השלילי היחיד שיש לי להתלונן עליו.
אבל מן הסתם, זה רק הפתיח ועוד קצת.
הטעימות שכן אני רואה, מאלמנטים המטרוידואניה - מאוד מגניבים.

איזה כיף, משחק סטאר וורס ממש טוב!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 נובמבר 2019, 16:16

שיחקתי גם כן איזה שעתיים (עשיתי מנוי לאוריג'ין לחודש בשבילו ובשביל פיפא), והמשחק לא רע בכלל.
בינתיים זה בעיקר מרגיש כמו גרסה פחות מוצלחת או מעניינת (אך סינימטית) של סקירו, אבל עדיין המשחק מהנה בפני עצמו. בתור אחד שהסטינג של SW לא עושה לו יותר מדי, אני לא חושב ששווה להמליץ עליו במחיר מלא במקום אחד מהמשחקים ה'נחשבים' בז'אנר שנמצאים בוודאי במחיר מוזל. ובכל זאת, כאחד שאוהב מאוד את התת ז'אנר זה בינתיים מסתמן כסולס-לייק די מוצלח עם טוויסט סינמטי וסקין של SW למי שזה עושה לו את זה. אין ספק שאמשיך לשחק בו ועוד אראה לאן הוא מתפתח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2019, 20:31

שיחקתי עוד שעתיים ואני מת לשחק בו עוד... זו הרגשה של משחק השנה, עבורי. זה שילוב מנצח של סולס ממש קל (כי יש רמות קושי) עם אנצ׳רטד/טומב ריידר בעולם של סטאר וורס. זה באמת עובד

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 נובמבר 2019, 20:33

Stick כתב:שיחקתי גם כן איזה שעתיים (עשיתי מנוי לאוריג'ין לחודש בשבילו ובשביל פיפא), והמשחק לא רע בכלל.
בינתיים זה בעיקר מרגיש כמו גרסה פחות מוצלחת או מעניינת (אך סינימטית) של סקירו, אבל עדיין המשחק מהנה בפני עצמו. בתור אחד שהסטינג של SW לא עושה לו יותר מדי, אני לא חושב ששווה להמליץ עליו במחיר מלא במקום אחד מהמשחקים ה'נחשבים' בז'אנר שנמצאים בוודאי במחיר מוזל. ובכל זאת, כאחד שאוהב מאוד את התת ז'אנר זה בינתיים מסתמן כסולס-לייק די מוצלח עם טוויסט סינמטי וסקין של SW למי שזה עושה לו את זה. אין ספק שאמשיך לשחק בו ועוד אראה לאן הוא מתפתח.

לי כרגע אין זמן לעוד מנוי
אבל חושב לעשות מנוי לתקופה קצרה בעתיד
גם למשחק הזה ,וגם לסדרת דרגון אייג שאף פעם לא שיחקתי בה

נחמד לראות את ea מוצאים משחק sp אמיתי מושקע
ובלי מיקרו תשלומים
מקווה שהמשחק יצליח כלכלית

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 נובמבר 2019, 23:30

Laskin כתב:שיחקתי עוד שעתיים ואני מת לשחק בו עוד... זו הרגשה של משחק השנה, עבורי. זה שילוב מנצח של סולס ממש קל (כי יש רמות קושי) עם אנצ׳רטד/טומב ריידר בעולם של סטאר וורס. זה באמת עובד

ברצינות לגמרי, אם אתה חושב שהמשחק הזה הוא חומר של משחק השנה, אני חושב שיתפוצץ לך הראש מסקירו.
העניין של רמת הקושי הוא אכן משהו, והאמת ששכחתי ממנו כי אני על הרמה הקשה ביותר וכך הוא בהחלט מרגיש כמו משחק סולס (בקטע טוב), אבל עדיין.. אם אתה מתלהב, סקירו שווה מבחינתך את ההשקעה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2019, 01:37

אני משוכנע שאתה צודק, אבל כבר הורדתי לרמה הקלה פה ושם אחרי שמתתי פעמיים באותו מקום. בסקירו אין את האופציה הזו, ולי אין עצבים למות מליון פעם, וסקירו מתים מליון פעם, בטח שחקנים כמוני שכבר לא בטופ שלהם :/ לפני עשור הייתי עף עליו

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 נובמבר 2019, 07:04

הייתי שמח לשחק בסטאר וורז החדש, הוא נראה סבבה. אבל אני לא מכיר שום דבר מהעלילה של סטאר וורז.. כמה זה יפריע?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2019, 09:15

לא הרבה... לפחות בינתיים, ממה שהגעתי וראיתי. מזכירים שמות אבל זה לא רלוונטי מאוד, והסיפור עומד בפני עצמו.
ומה זה ״שום דבר״? אתה יודע בטח פה ושם, זה סטאר וורס, גם אם לא ראית בחיים אתה יודע מה זה ג׳דיי, מי זה יודה ולוק והאן, מה זה ״הכח״...

לא יזיק גם לראות אולי תקציר של הפריקוולס, כי זה מתרחש אחרי הclone wars, וזה יסביר לך את רוח התקופה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 נובמבר 2019, 10:51

אני יודע שיש ג'דיי שזה הטובים.. ויש יודה שהוא אי.טי ירוק.. לוק והאן ? יודע שיש דמויות כאלה ושהם מהטובים.. זהו בערך...

בקיצור, אני אחכה למבצע ממש טוב... אני לא בקטע של לעשות שיעורי בית לפני משחק שהעולם שלו לא ממש מעניין אותי..
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 נובמבר 2019, 12:29

Klayman כתב:הייתי שמח לשחק בסטאר וורז החדש, הוא נראה סבבה. אבל אני לא מכיר שום דבר מהעלילה של סטאר וורז.. כמה זה יפריע?

המישחק הזה עד כמה שזכור לי מתרחש בתקופת זמן
של שני סירטי מלחמת הכוכבים
אז כן אני חושב שזה יוריד חלק מהכיף
אבל הסרטים האלו לא נחשבים טובים במיוחד ,אז אולי די יהרוס לך
לצפות בהם
מה שכן יש שם דמויות מענינות בעולם מלחמת הכוכבים ,לא יודע
עם יכנסו למישחק או לא
לדוגמה הרשע העיקרי ברוב הסרטים כבר היה בתקופת הזמן הזאת
(מדבר על פלפטין ,לא וידר)
היו 2 רובוטים שחשובים לסיפור
היה יודה שהוא המסטר של הטובים

השאלה הגדולה כמה לקחו את המישחק הזה לצד מהעלילה העיקרית
יכול להיות שלקחו מספיק הצידה אז פחות יפגע עם לא תכיר את העלילה של הסרטים
אבל יכול להיות שיהיו דמויות מאוד חשובות בסרטים אז תפספס

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 01:30

התקדמתי עוד הרבה בג׳דיי... מניח שאני באיזור החצי, אולי פחות כי אני חוקר המון. המון... הקרבות הם חלק משני עבורי, אני לא יכול להגיד שאני ממש ממש נהנה מהם, כמו למשל שנהנתי מאלו בGoW או DMC, אבל אני כן נהנה יותר ויותר ככל שאני מקבל כוחות ומתחזק.
אין ספק שזה החלק שאני מצפה לשיפורים הכי משמעותיים במשחק הבא :) משהו בהם מעט קלאנקי, פחות זורם, מבחינת האנימציות בעיקר. אם אני משווה את זה לסקירו ממה שראיתי בסרטונים, גם כאלו שלא משחקים טוב - זה שמיים וארץ.
אבל העולם מגוון יותר ויש סיפור סבבה ואני מתחבר לסטאר וורס... אז ממש כיף לי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 02:23

אני חושב שבכלל אפשר להגיד שהמשחק מעט קלאנקי. החיבור בין אנימציות הוא לא תמיד 100% וזה לרוב מורגש, , לפעמים התנועה לא לגמרי לגמרי זורמת.. האפקטים הויזואלים כמו זה של מכה בלתי ניתנת לחסימה או של אויב שהרג אותך בפעם האחרונה נראים ממש רע, ומעבר לזה גם לעיתים חלק מהנופים או הסביבות מרגישים ריקים קצת. ו, כמובן, יש כמות לא נוראית אבל יחסית מורגשת של באגים קטנים.
יש לי הרגשה כללית שעוד כמה חודשי פיתוח היו עושים את המשחק הזה באמת ברמה הגבוהה ביותר.
אבל בכל זאת הוא מהנה, זה פשוט.. הוא יותר מדי כמו סקירו (שזה מוזר, כי המשחק הכריז על עצמו כלוקח השראה מDS וזה סבבה, אבל סקירו יצא חצי שנה לפניו כשהוא כבר היה מזמן בשלבי סיום. אז.. הוא כמו סקירו אבל אולי המציא את זה בעצמו, בנפרד ובאיחור?).
הוא יותר מדי כמו סקירו, אבל פחות טוב בכל אספקט. אז קשה לי לא להרגיש בכל שנייה שאני משחק עם האח הפחות מוצלח, או משהו כזה. ההשוואה ביניהם קורת מעצמה וSW לא יותא ממנה טוב.
ועדיין, משחק טוב :) שלא יובן לא נכון. אני נהנה ואמשיך לשחק בו במנות קטנות עד שאסיים כנראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 08:43

כן, המשחק הזה ממחיש לי ממש טוב כמה אני חייב איזי מוד במשחקים FS... כל כל חבל שאין כזה, הייתי רוכש את סקירו בחצי שנייה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 09:10

קצת מצחיק שאין לך זמן לסקירו אבל כן יש לך זמן לסיים חצי משחק של 30 שעות בסופ"ש אחד.. :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 09:52

אין לי זמן, אני פשוט מרכז את זה ולא ישן כמעט בכלל כמה ימים (שעתיים-שלוש בלילה)...
וזה שונה כשאתה מתקדם. הרי גם את RDR2 סיימתי ולקח לי הרבה יותר שעות ממה ששניהם ביחד ***על הנייר*** היו לוקחים לי.
למרות שריאלית, סביר יותר להניח שלסיים את סקירו ייקח לי מאות שעות. כי אני ממש גרוע ואין ל סבלנות.
העניין הוא שבסקירו הסבירות שאנטוש אותו אחרי חמש פעמים שאני מת על ידי סתם אוייב או אפילו מיניבוס אם יתמזל מזלי - היא ממש ממש גבוהה. ולא בא לי לקנות משחק ולנטוש אותו ובנוסף לכל גם להרגיש אפס :)
לכן, ביום שהם יוסיפו איזי מוד - אני אשמח לשחק בכל המשחקים שלהם בערך, אבל סקירו ללא ספק בראש הרשימה הזו בהפרש גדול

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 11:00

קודם כל, אתה מגזים. סקירו לא *עד כדי כך* קשה, זה לא מכשיר עינויים שנועד להיות בלתי אפשרי. זה בסך הכל משחק שנועד להיות מאתגר. ואגב, לפחות בגרסאת הpc יש המון מודים לא רשמיים שמשנים לגמרי את רמת הקושי..
אבל הכל בסדר, כבר היינו בשיחה הזאת. אני סתם חושב שאם אתה עד כדי כך נהנה מSW אז סקירו לחלוטין שווה את ההשקעה שלך שתלמד אותו. אבל אתה לא חייב..

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 נובמבר 2019, 11:25

תכלס לגמרי יכול. לשחק בסקירו עם מודים במחשב.. From לדעתי לעולם לא יוציאו "מצב קל".

סקירו הוא אחד המשחקים שהכי נהנתי מהם השנה, עד שפרשתי קצת אחרי הקוף האימתני.. לא הרגשתי צורך להמשיך אותו, כי הוא הרגיש לי כבר נמרח מדי, אבל משחק מעולה ממש. הקושי שם מן הסתם, ושיחקתי בלי מודים או משהו, אבל לדעתי הוא משחק From הכי נגיש שיצא בשני הדורות האחרונים, בהפרש ניכר. הוא לגמרי ניתן ללמידה ותפעול (בעיקר ברגע שאתה לומד לעשות deflect כמו שצריך).
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 11:47

ממש חבל לי שדווקא שם עצרת, אחד הרגעים הגדולים במשחק קורה ממש אחריו :).
בכל מקרה הוא הולך ונהיה יותר ויותר פנטסטי מהשלב הזה ודי נוטשמאת הסטינג הריאליסטי יחסית, אז אני כן חושב שפספסת קצת שעזבת אותו. אבל כמובן שמאוד קשה לחזור למשחק לאמצע אחרי הפסקה ארוכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 12:33

שמע סטיק, אני פשוט לא בן אדם עם סבלנות למות מלא פעמים באותו מקום ועוד יותר לא בן אדם שיקנה משחק ולא יסיים אותו למרות שהוא ממש נהנה... ועוד לפני ה״שיא״... מדכא :)
בנוסף גם לי יש את הקטע הזה שלפעמים גם אם אני הכי רוצה שבעולם - יש שבועות שאני לא יכול לשחק, ואז אני שוכח את הכפתורים והקצב והתנועות, ובכלל אין על מה לדבר.
מודים, מרגיש לי קצת... קצת כמו צ׳יטים. המפתחים לא התכוונו שיהיה ככה, הם לא אלו שעבדו על האיזון, זה כמו להשתמש בטריינר כבר.

קיצר מתוך כל המשחקים שלא שיחקתי עדיין סקירו בקלות בטופ 5, אבל לצערי אני אחכה שהם ישברו קודם, עם הפרנציפ שלהם להפוך את המשחקים שלהם לאתגר שעבורי - יהיה פשוט מתסכל. במאה אחוז.
אתה משחק כרגע בג׳דיי, אני מוריד לרמה הקלה ביותר אם אני מת ברמה הרגילה, שנחשבת ל״קלה״ בעיני כל מי שמשחק משחקי FS. פשוט אין מצב שאני אהנה ממשחק כמו סקירו.

מה שכן, בדור הבא עם SSD - זמני טעינה יהיו כמעט בלתי מורגשים, ואז אולי גם אשחק משחקים כאלה ברמת קושי סטנדרטית, כי לפחות בג׳דיי - זמני הטעינה אחרי שמתים הם קצת יותר מדי ארוכים, וזה בפה עצמו די מתסכל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2019, 12:45

איזה מבאס שאין בכלל מבצעים על סקירו, לא בא לי לקנות אותו כשהוא כבר בן חודשים ב-50$+. נראה לי שבמבצע הראשון אני הולך עליו.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 13:01

לעבור בין הרמות לא מרגיש לך כמו צ'יט?

FS לא יעשו לעולם משחק עם איזי מוד, או לפחות זה לא נראה ככה. הם מתבטאים בנושא לא מעט ודי נחרצים לגבי כך. יותר מזה, העובדה שהמשחק קשה והעולם אכזר היא תמה מרכזית או צדדית בכל המשחקים שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 13:35

לעבור בין רמות שהמפתחים השקיעו וחשבו על האיזון שלהם - לא.
לעשות זאת כשמישהו עשה זאת לבדו זה קצת אחרת ולא באמת שינה מtrainer שעושים פיראטית למשחקים. לי זה בהחלט מרגיש כמו צ׳יטים... ולך תשכנע את עצמי שזה לא ^_^

ובסדר, גם אפל אמרו שלעולם לא יעשו מכשיר עם עט/עפרון דיגיטלי... בסוף גם FS ישברו!
אני מבין שזה מאוד מתאים לעולם שלהם, אבל הם עדיין עסק, והם מרחיקים הרבה מאוד ארנקים פוטנציאליים עם ההחלטה הזו, מתישהו תגיע ההוראה מלמעלה... מתישהו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים