במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 17 נובמבר 2019, 13:40

Stick כתב:ממש חבל לי שדווקא שם עצרת, אחד הרגעים הגדולים במשחק קורה ממש אחריו :).
בכל מקרה הוא הולך ונהיה יותר ויותר פנטסטי מהשלב הזה ודי נוטשמאת הסטינג הריאליסטי יחסית, אז אני כן חושב שפספסת קצת שעזבת אותו. אבל כמובן שמאוד קשה לחזור למשחק לאמצע אחרי הפסקה ארוכה.

האמת שכמה חודשים אחרי שעצרתי וכבר הבנתי שלא אחזור, העפתי מבט ביוטיוב וראיתי את החלקים הבאים... הרבה פחות התחברתי למה שראיתי.. רוב, מעבר לבוס בסוף ממש (שניהם בעצם) ו
ספויילר: הצג
אבא של סקירו
, הם ממש לא כוס התה שלי, וכאלה שהייתי נהנה הרבה פחות להילחם נגדם בהמשך (בין היתר בגלל הכיוונים היותר פנטסטיים שעליהם אתה מדבר, ופחות התחברו לי לעולם הזה)

אני ממש בסדר עם המקום שהגעתי אליו ולא מתבאס. שמתי עליו משהו כמו 20 שעות עד לשם ונהנתי (והתעצבנתי, אבל בכיף) מרוב הדרך. אני לא רואה את From מוסיפים "איזי מוד", כי בסוף המשחקים שלהם ממש מצליחים, גם מסחרית. ואם אקטיויז'ן "האיומה" לא הצליחה לשכנע אותם בזה, לא רואה מי כן.

בימינו למדתי לשחרר משחקים שאני לא מתחבר אליהם יותר. לא מסיים בכוח. :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 14:53

אממ, אני יכול להבין שפחות התחברת לצדדים הפנטסטיים. ובכל זאת, שני הבוסים האחרונים אדירים, מהטובים שיצא לי לשחק נגדם במשחק אקשן, וגם מאוד מאוד שונים אחד מהשני.
אבל מעבר לשינוי המסוים בסטינג, חלק מהשלבים המתקדמים גם נמנעים מהרגשת מריחה על ידי כך שהם מתחילים להיות עם איזה 'גימיק'.
לדוגמה, שלב שלם שהוא סוג של שלב אימה, שלב שלם בערפל בלי ראות טובה כשאתה נשען על צלילים, שלב התגנבות וכו'.
כמובן שאין בעיה שאישית פחות התחברת, אני רק אומר שלדעתי בעוד שכן יש לו, כמובן, כמה בעיות, דווקא מריחות או משהו כזה היא לא אחת מהן.

לאסקין, בהתחשב בעובדה שהמעמד של FS (הן המסחרי והן האיכותי) רק הולך ועולה כל הזמן, אני בספק אם זה עתיד להשתנות. עם כל הוצאה שלהם יש עוד ועוד אנשים ש'נשברים' ומנסים, ומגלים שהשד בכלל לא נורא כל כך. ואני מבטיח לך שכל מה שצריך זה רק משחק אחד שלהם כדי להבין :).
מעבר לזה, שוב, גם תמתית המשחקים והעולמות שלהם נבנים סביב זה, כלומר בDS זה אפילו ממש לב ליבו של הסיפור. וגם יש כמובן ערך מסוים גם ברמת הגיימפלי לעובדה שהמשחק כולו נבנה סביב חוויית משחק אחת ולא סביב 4 מאוד שונות אחת מהשנייה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 15:11

שוב, מבין שזה מתאים ואפילו נבנה סביב זה, ואני מבין שהם רק מוכרים יותר ויותר, אבל אני חושב שהיו יכולם להוסיף עוד 20% לפחות למכירות שלהם אם היה מצב קל. מצידי תקשרו לי סרט וורוד על הראש, כמו שקוג׳ימה עשה עם הבנדנה... אפילו אל תתנו לי לשנות באמצע המשחק את הרמה, רק בהתחלה! אבל תנו את האופציה :)

קיצר, אני בינתיים בחוץ, אבל אשמח להכנס פנימה... בתנאים שלי ^_^

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 נובמבר 2019, 15:20

אגב, בעוד שאין תפריטים רשמיים עדיין בהחלט יש סוג של רמות קושי. לדוגמה, שום דבר לא מונע ממך לזמן עזרה לכל בוס ובוס בDS. או להכנס ל'כת' שהקטע שלה הוא שעוזרים אחד לשני (בתור מכניקת גיימפלי.. יש במשחק 'כתות' כאלו בעולם וחלקן נועדו לעזור לשחקנים).
בסקירו לעומת זאת אני לא חושב שיש איזי מוד, אבל כן יש אפשרות להעלות עוד יותר את רמת הקושי. יש במשחק מקדש עם פעמון שאם תצלצל בו אתה כביכול משחרר איזה שד שמקלל אותך, בפועל המשחק הופך קשה יותר פשוט. ויש חפץ שאם תחזיק בו אז תהיה חלש יותר, וכו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2019, 15:26

Stick כתב:אגב, בעוד שאין תפריטים רשמיים עדיין בהחלט יש סוג של רמות קושי. לדוגמה, שום דבר לא מונע ממך לזמן עזרה לכל בוס ובוס בDS. או להכנס ל'כת' שהקטע שלה הוא שעוזרים אחד לשני (בתור מכניקת גיימפלי.. יש במשחק 'כתות' כאלו בעולם וחלקן נועדו לעזור לשחקנים).
בסקירו לעומת זאת אני לא חושב שיש איזי מוד, אבל כן יש אפשרות להעלות עוד יותר את רמת הקושי. יש במשחק מקדש עם פעמון שאם תצלצל בו אתה כביכול משחרר איזה שד שמקלל אותך, בפועל המשחק הופך קשה יותר פשוט. ויש חפץ שאם תחזיק בו אז תהיה חלש יותר, וכו'.

אין סרט שיער ורוד שהופך את המשחק קל יותר כמו בנינג'ה גאיידן :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 נובמבר 2019, 15:37

זה בא שם גם עם השפלות מילוליות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2019, 15:47

BiA כתב:זה בא שם גם עם השפלות מילוליות :)

אף פעם לא שחקתי עם הסרט הורוד, נשמע כאילו עוברים התעללות פסיכולוגית קשה אם שמים אותו :)

ובנושא אחר, אני מנצל את החודש חינם של EA ALL ACCESS לשחק את ME:A, אני חושב שעבר מספיק זמן מהשיגור שלו לתיקון באגים ובעיות בשילוב עם תג המחיר "חינם" שיביאו אותי לשחק בו קצת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 נובמבר 2019, 18:51

Stick כתב:אממ, אני יכול להבין שפחות התחברת לצדדים הפנטסטיים. ובכל זאת, שני הבוסים האחרונים אדירים, מהטובים שיצא לי לשחק נגדם במשחק אקשן, וגם מאוד מאוד שונים אחד מהשני.
אבל מעבר לשינוי המסוים בסטינג, חלק מהשלבים המתקדמים גם נמנעים מהרגשת מריחה על ידי כך שהם מתחילים להיות עם איזה 'גימיק'.
לדוגמה, שלב שלם שהוא סוג של שלב אימה, שלב שלם בערפל בלי ראות טובה כשאתה נשען על צלילים, שלב התגנבות וכו'.
כמובן שאין בעיה שאישית פחות התחברת, אני רק אומר שלדעתי בעוד שכן יש לו, כמובן, כמה בעיות, דווקא מריחות או משהו כזה היא לא אחת מהן..

יכול מאוד להיות! לא ביקרתי את המשחק על בסיס ריצה מלאה בו.. רק עד איפה שהגעתי.. כבר אמרתי לא פעם.. המדד שלי למשחק טוב יותר או פחות זה היכולת שלו למשוך אותי פנימה לעוד סיבוב ואז עוד אחד:). בשלב מסוים, סקירו פשוט לא הצליח לעשות את זה יותר.. חשבתי על זה לא מעט והגעתי למסקנה שהרגשתי שהוא כבר עייף אותי ולא התחשק לי להמשיך לעוד x שעות (אין לי מושג אפילו כמה) של "אותו הדבר" (ללמוד את הבוס, למות מלא פעמים מהבוס וחוזר חלילה), גם אם הדרך הייתה נחמדה יחסית.. שוב, בוא נזכור מאיפה התחלתי - הוא אחד המשחקים שהכי נהנתי מהם השנה! אבל לא הצלחתי להביא את עצמי להמשיך בו הלאה אחרי הקוף האימתני..
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 נובמבר 2019, 19:54

קליימן, שתי נקודות זה לא סימן פיסוק. מעבר לזה, אני מסכים איתך. שיחקתי בכל חמשת משחקי הסולס (כלומר 4 + בלאדבורן) ואני מרגיש עייף מהנוסחה. המשחקים האלה יוצאים על בסיס דו שנתי כבר למעלה מעשור, זה מוגזם. from צריכים לנסות לחדש יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 נובמבר 2019, 20:00

אתה צודק בנוגע לנקודות.... אבל ואללה..... ככה בא לי לפעמים.. מודה שהפעם זה היה מוגזם תכלס... אני לא כותב ככה בדרך כלל... סורי :).
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2019, 20:12

אבל סקירו לא ממש דומה לשאר משחקי סולס.
זאת אומרת, במידה מסויימת ברור שכן, אבל מערכת הקרב והתזוזה והעולם והעלילה (שקיימת במובן ה״קלאסי״) נראים כל כך שונה שזה לא אותו דבר.
אז נראה לי שFS דווקא כן התחילו לחדש יותר...

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 נובמבר 2019, 21:16

Klayman כתב:אתה צודק בנוגע לנקודות.... אבל ואללה..... ככה בא לי לפעמים.. מודה שהפעם זה היה מוגזם תכלס... אני לא כותב ככה בדרך כלל... סורי :).

:lol:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 נובמבר 2019, 00:31

סקירו הוא אכן בפער עצום הצעד הכי גדול של FS הזיזה מהנוסחה של דימון סולס. כלומר, תכלס דארק סולס זו טרילוגיה אז אפשר להבין את ההשענות שלהם אחד על השני. זה תכלס רק BB שהיה קרוב מדי אליהם מבחינת גיימפלי...
ובכל זאת, סקירו כן מאוד שונה בהמון מובנים. זה לא שהוא פתאום משחק FPS, אבל הוא כן שונה מאוד במסגרת הזאנר.

אם נחזור רגע לSW, המשכתי עוד איזה שעתיים אולי קצת יותר. אחרי שני השלבים הראשונים שהיו די סגורים, נפתחים שני כוכבים (שלבים) שאפשר ללכת אליהם. אחד, הראשון שלקחתי, היה קטן ודי משעמם בעיצוב ובאויבים שלו. כבר התחלתי להתאכזב, אבל השני היה גדול בהרבה, ובעיקר הרבה יותר מעניין. ממש נהנתי ממנו, שילב בצורה מוצלחת מאוד אקשן, פאזלים ופלטפורמינג, ותוך כדי גם היה יפה ומגוון ויזואלית לכל אורכו.
כרגע הבעיה שלי עם המשחק היא בעיקר הקלאנקיות היחסית שלו, הוא כל כך היה צריך עוד כמה חודשים בודדים של ליטוש. זה מורגש בעיקר בקרבות, משהו קצת חסר באימפקט של המכות ובחיבור של כל האנימציות. FS אלופים בזה והגיעו לרמה סופר מרשימה בעניין הזה עם סקירו, אבל פה זה באמת מוריד את SW מדרגה אחת למטה.
זה לא נוראי, הם כן עשו עבודה הרבה יותר מרשימה ממשחקי ענק אחרים שניסו לחכות את מערכת הקרב כמו AC אוריג'ין לדוגמה, אבל עדיין זה יכל להיות יותר טוב.

ובכלל, זה הרושם שלי כרגע. משחק טוב, שיכל להיות יותר טוב. אני אומר את זה גם כי הוכח לי כך כבר בתחילת השנה עם אותו סקירו, וגם כי הוא סובל מחוסר ליטוש מהסוג המעצבן ביותר - זה שממש ממש 'ליד' כל הזמן אבל לא באמת פוגע.
ובכל זאת, משחק שאני נהנה ממנו בינתיים בסופו של דבר, פשוט חבל שהוא לא הצליח לעשות את קפיצת המדרגה ממשחק של 8 לאחד של 9.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 נובמבר 2019, 20:41

נראה לי שאתחיל היום את המשחק, עם תקווה קטנה שאסיים עד סוף החודש כשהמנוי שלי נגמר (ותודה ל-EA שלא סיפקו חודש חינם לאחוז נכבד מהנרשמים, ועל התמיכה הלא קיימת בנושא). לאסקין אתה משחק על Jedi Knight? אני מתלבט בינה ובין Master. מאוד לא רוצה משהו סולסי או שדורש המון זמן להתמקצעות אבל גם לא רוצה חוויה לא מאתגרת/לא מספקת בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 נובמבר 2019, 21:06

אני משחק ברמה השנייה הכי קלה, וכשאני מת פעמיים באותו מקום אני מוריד לרמה הקלה ומחזיר :)
האמת שהלוואי והייתה פשוט רמה מאוזנת יותר בין הכי קלה לזו שאחריה, כי ההפרש עצום ביניהן, אבל הרגילה תספק לך אתגר קטן, לא הרבה מעבר. לי באמת שאין סבלנות להתקע, עכשיו יותר מתמיד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 נובמבר 2019, 12:29

תודה, התחלתי גם על knight ונראה לי סבבה בינתיים. שיחקתי איזה שעה וקצת, אני בעולם הראשון והמשחק בהחלט מרגיש ג'אנקי. הניווט והמפה די מציקים, מקווה שישתפר או שמתרגלים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2019, 12:37

אני דווקא חושב שהמפה סבבה, מעניין אותי לשמוע מאלו ששיחקו בקונטרול, שהוא בעל אותו מבנה מטרוידואניה - מה הם אומרים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 נובמבר 2019, 19:13

יותר הסתדרתי עם זו של קונטרול, אבל קח בחשבון שהעולם עצמו שם מלא בשלטים וחצים ובכלל בנוי ברובו בצורה יותר 'ריבועית', ככה שמלכתחיחה הבנתי את העולם שלו יותר.
סך הכל שתיהן בעייתיות אך בסדר, בקונטרול בעיקר קשה להבין את הגבהים השונים של החדרים בתוך המפה ובSW בעיקרנקשה להבין את המבנה עצמו. אבל הן בכל מקרה יותר שימושיות מאלו של DS או סקירו :).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 נובמבר 2019, 19:03

סימתי את astral chain ,המשחק די מאכזב
יש רעיון נחמד מאחוריו ,הבעיה המון חלקי פילר משעממים
בגדול בוחרים דמות גבר או אישה
זה לא משנה כלום לסיפור עצמו, המפתחים פשוט החליפו את השמות של הדמויות ככה שהדמות שתבחרו תמיד תיהיה עם אותו השם
וככה הדמות שלא תבחרו

גם בסרטוני המעבר אותו הדבר ,החלפת הדמויות
ככל שידוע לי לא מקבלים מזה משהו מיוחד

בכל מקרה הרעיון של המשחק ,זה שיש יצורים מעולם אחר
שתוקפים את כדור הארץ העתידי , וצריך להגן עליו
זה נעשה בעזרת יצורים אחרים שנקראים ליגיון
מתחילים עם אחד בודד אבל בהמשך מקבלים יותר

בגדול הליגיון מחובר לשחקן בשרשרת
מעבר לקרבות יש יכולות מחוץ לקרבות
לדוגמה לחתוך דברים שיווצר מעבר ,למשוך את השחקן מעבר לתאום
דברים כאלו
כל ליגין והיכולת שלו
ופה מתחיל הפילרים
.המשחקיות של הקרבות מזכיר את DMC, רק עם הגימיק של הליגין
זה בעצם שליטה בשחקן ובליגין ושניהם נלחמים
אפשר להחליף ליגין כל הזמן בכפתור ,ולהשתמש ביכולות שלו
החלק הזה כיף ,יש הרבה אויבים שונים ,כל כמה זמן יש בוס חדש
זה הכיף של המשחק ,גם הגרפיקה בסגנון אנימה

הבעיה שבין אלו יש חלקים של לשוטט בשלב ולעשות מטלות מטומטמות
לדוגמה למצוא חתול עבוד
לעקוב אחרי מישהו
וכו וכו
חלקים משעממים עם דיבוב דפוק ,לפעמים גם בלי דיבוב
פה המשחק נופל
מעבר לזה במשחק יש 11 שלבי עלילה
ועוד שלב 12 של אתגרים
בשלב 12 יש 71 אתגרים שבגדול זה לנצח אויבים ,אין אפשרות לבחור
בהם רמת קושי
ומי שחופר ומצליח מקבל להילחם בסופר בוס
אני הפסקתי לשחק אחרי קצת אתגרים
סימתי את הסיפור העיקרי שסיימתי את שלב 11

אני כן חושב שהמשחק היה יכול להיות טוב בהרבה
לזה היה צריך להוציא את רוב הפילרים ולהכניס יותר מיני גיים
שכמעט אין במשחק
לקח לי 25 שעות לסיים ברמה קלה ,וזה בגלל הפילרים
אני לא יכול להמליץ על המשחק למרות שקיבל ביקורות טובות
לטעמי זה משחק של 65 לא 90-80
החלקים של הפילרים הרגישו לי כאילו אני משחק במשחק ps1
רק עם גרפיקה מודרנית יותר
עם זה היה בעיקר החלקים של הקרבות אז כן 80
עם גם היה סיפור שונה בין הגבר לאישה אז גם 90
היו יכולים להפריד בסיפורים ולתת יותר תוכן
אני לא יודע למה זה לא קרה
מנחש שזה היה בתכנון אבל בגלל תקציב וזמן לא עשו את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2019, 11:19

סיימתי את גירס 5 אתמול סופסוף (היו לי איתו בעיות, המחשב החדש פתר אותן). אין ספק שמדובר בהפקה הרבה יותר מרשימה מכל משחק גירס שהגיע קודם, אבל אני עדין מרגיש שהם מוגבלים במבנה ה"בלוקי" של הסדרה. החידושים ממש מעניינים ולוקחים את הסדרה קדימה, אבל זה בהחלט מרגיש כאילו היא עדין צועדת במקום מבחינת שליטה ותנועה של הדמויות וכתוצאה מהמבנה הזה נגזר גם אותו מבנה בלוקי שדברתי עליו. זה מרגיש כאילו כל סביבה היא בעצם מחסן מלא בארגזים לCOVER מה שנותן לו הרגשה קצת מיושנת.

נראה שהקואליציה מאוד מוכשרים טכנית, למשל יש להם עכשיו 100% סרטוני מעבר בזמן אמיתי מתחילת ועד סוף המשחק כך שבעצם אין זמן טעינה אחד או סרטון מרונדר אחד מהשניה הראשונה של המשחק ועד סופו שזה מאוד מרשים, במיוחד שגירס 4 היה מפוצץ בסרטונים להחביא טעינות. גרפית הוא נראה נהדר, ביחוד ב60FPS+ בהגדרות הגרפיות הכי גובוהות בPC ובכלליות נראה שיש שם הרבה כישרון טכני ואומנותי. אבל שוב, הבעיה נעוצה בשורשים של הפרנצ'ייז, הוא צריך ריבוט "GOW", לחשוב מחדש איך עובדת מערכת COVER שכזו בעידן המודרני כי הגיימפליי תקוע ב-2006, אפילו אם זה הגיימפליי הכי טוב של 2006.

נראה שאיפה שהקואליציה מעיזה, הם מצליחים. השלבים הפתוחים מעניינים ועשויים יחסית טוב, העולמות החדשים שמתרחקים מהאפרוריות החומה של גירס נראים נהדר ושומרים על אוירת גירס וכל המכניקות החדשות עשויות מצויין. הייתי רוצה לראות אותם לוקחים את זה לקיצון, משחררים את גירס 1-3 סופסוף ונותנים את האנטרפרטציה שלהם לגירס. ראינו כבר שהם יודעים לעשות חיקוי טוב של גירס 1-3 עם גירס 4 ועכשיו ראינו עם גירס 5 שכשהם רוצים לחדש, הם יודעים לעשות את זה טוב. הגיע הזמן לצעד הסופי בגירס 6, דור חדש והמצאה מחדש של הפרנצ'ייז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2019, 14:01

לי אישית, ולפחות עד איפה שהגעתי (מניח שבערך 3/4 משחק) - העולמות הפתוחים בעיקר מעיקים. זה מרגיש שהם שם רק כדי למרוח משחק של 10 שעות למשהו כמו 20, ולא שום דבר מעבר. עשיתי 2 משימות "צד" ומאז לא עשיתי עוד כאלו, כי זה לא ממש כיף, ולא מרגיש לי שאני מגלה בזכות זה מספיק על העולם, או שזה פשוט לא מעניין.
אני ממש מקווה שהמשחק הבא שלהם יהיה ריבוט, כי זה הגירס השלישי ברצף שאני רוכש ומתאכזב ממנו (גם אם הפעם לא באמת רכשתי ישירות אלא מנוי)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2019, 11:00

סימתי את just cause 2
התחלתי את 3
בגדול מיספר 2 כיף אבל נימרח בסוף ,הבעיה שבסוף
לקבל את המשימות הראשיות צריך לעשות הרבה נזקים לאויב
בסוג של מדד הרס
וזה בגדול פילר
חלק מיזה זה לעבור משימות צד ,חלק לפוצץ דברים שמסומנים באדום
בגדול המישחקיות כיפית ,אבל המכילה בסוף די משעממת

בכל מקרה התחלתי את 3 ורואים שיפור ענק בגרפיקה
(דור נוכחי של קונסולה לעומת הקודם )

מעבר לזה התחלתי את דרגון קווסט האחרון
גרסת הסוויץ ,בינתים מאוד נחמד אבל אני ממש בהתחלה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 נובמבר 2019, 17:33

סיימתי את fallen order. הסוף אדיר, אדיר אדיר. ובכלל, כל פעם שהמשחק הפך להיות יותר סינימטי-אנצ'רטדאי ופחות כמו דארק סולס, הוא השתפר. השליש האחרון הוא בעיקר כזה ולכן הוא החלק הטוב ביותר, כי עד אז הצורה שבה המשחק עובד והמערכות עצמן לא לגמרי מתחברות והמשחק כל הזמן מרגיש 'ליד'. עד השעות האחרונות הייתי נותן לו 7, אבל הסף היה מצוין אז אני מניח שזה כבר עלה. הוא גם הראה פוטנציאל למשחק עתידי אם הם באמת יחליטו להסגר על עצמם וללכת על סגנון אחיד, ולא להתפזר לכל היוונים עם משחק שמזכיר את כל משחקי האקשן של השנים האחרונות ביחד.
בכל מקרה בעיקר חבל לי שהם לא נסגרו על כיוון ספציפי עם המשחק הזה, שצפסיפית היה מוצלח כשהוא היה אנצ'רטד ביקום של SW. בעצם, אני בעיקר מבואס עכשיו שהמשחק של איימי בוטל...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2019, 17:45

Stick כתב:סיימתי את fallen order. הסוף אדיר, אדיר אדיר. ובכלל, כל פעם שהמשחק הפך להיות יותר סינימטי-אנצ'רטדאי ופחות כמו דארק סולס, הוא השתפר. השליש האחרון הוא בעיקר כזה ולכן הוא החלק הטוב ביותר, כי עד אז הצורה שבה המשחק עובד והמערכות עצמן לא לגמרי מתחברות והמשחק כל הזמן מרגיש 'ליד'. עד השעות האחרונות הייתי נותן לו 7, אבל הסף היה מצוין אז אני מניח שזה כבר עלה. הוא גם הראה פוטנציאל למשחק עתידי אם הם באמת יחליטו להסגר על עצמם וללכת על סגנון אחיד, ולא להתפזר לכל היוונים עם משחק שמזכיר את כל משחקי האקשן של השנים האחרונות ביחד.
בכל מקרה בעיקר חבל לי שהם לא נסגרו על כיוון ספציפי עם המשחק הזה, שצפסיפית היה מוצלח כשהוא היה אנצ'רטד ביקום של SW. בעצם, אני בעיקר מבואס עכשיו שהמשחק של איימי בוטל...

יש דיווחים שהוא מוכר ממש ממש טוב, אז בהחלט אפשר לצפות המשך. זה גם סמן חיובי ל-EA שוואללה, אפשר לעשות משחקי סינגל בלבד כחברת צד ג׳ ולעשות כסף טוב.

בנוגע למשחק של איימי, אני לא בטוח שהיא נסתה לעשות שם אנצ׳רטד, היא רצתה לעשות משחק שמשחקים בו חבורה של דמויות. גם הצוות הזה הוא של ריספון וריספון מוכשרים בטרוף, מי יודע אם הצוות החדש של איימי היה מצליח להרים משהו ברמה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2019, 18:34

כן, אני מסכים שהחלקים הכי טובים הם בהתחלה ובסוף, כשהמשחק סינמטי ו״אנצ׳רטדי״, אבל אני כן אהבתי את מערכת ה״מדורות״ והקרבות פה, הם רק היו צריכים קצת יותר ליטוש... וגם אלמנט המטרוידואניה מוצלח, אם כי גם שם עוד ליטוש היה כמובן מעלה את הרמה הכללית של המשחק.
בקיצור אני בעד שימשיכו כמו המשחק הזה ו״יתפזרו״, אבל שיוסיפו עוד ועוד סט פיסז, וילטשו הכל :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים