במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 28 נובמבר 2019, 18:42

הסוף,
ספויילר: הצג
הקטע עם ויידר? וואו. פשוט אדיר. מאוד מזכיר את הסצנה שלו בסיום של רוג 1, אבל ביחד איתה הוא כעת מחזיק בשתי הסצנות אקשן הכי טובות ביקום של SW, לפחות בגלגול הנוכחי אבל אולי בכלל. ועוד בשני מדיומים שונים.
בכלל, אני אוהב את מה שעושים עם הדמות הזאת בגלגול הנוכחי. נותנים לו סצנות מועטות בטירוף אבל בכל אחת גורמים לו להרגיש כמו דמות מיתית חצי-אלוהית וכל יכולה (גם אם, בפועל, תמיד בסוף מצלחים לברוח לו...). בכל מקרה השימוש בו במשחק הזה היה מדויק והסצנה עצמה הייתה פנטסטית.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 נובמבר 2019, 15:12

אז מסתבר שEA סוף סוף קיימו את ההבטחה לחודש חינם בOrigin Access. אבל זה לגרסה הבסיסית שלא כוללת את fallen Order.
יש למישהו המלצה לקמפיין באטלפילד/הרדליין/בטלפרונט סביר? או כל משחק אחר בקטלוג שלהם (לא כולל משחקי Bioware וטיטאנפול) שיש לו סינגל פלייר מומלץ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 15:52

ניסית את unravel? הבנתי שהשני טוב יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 16:32

swym כתב:אז מסתבר שEA סוף סוף קיימו את ההבטחה לחודש חינם בOrigin Access. אבל זה לגרסה הבסיסית שלא כוללת את fallen Order.
יש למישהו המלצה לקמפיין באטלפילד/הרדליין/בטלפרונט סביר? או כל משחק אחר בקטלוג שלהם (לא כולל משחקי Bioware וטיטאנפול) שיש לו סינגל פלייר מומלץ?

הם איחרו לך או משהו כזה? כי על פי המבצע זה היה לחודש נובמבר, כלומר אולי נגמר לך עוד מעט. ניסיתי כל קמפיין של כל BF שאי פעם יצא כי משום מה אני ממשיך להאמין בדייס והייתי בטוח שמתישהו הם יצליחו, אבל לצערי גם הקמפיין של BF1 ו-BFV משמימים עד מוות. לדעתי ההצלחה הכי גדולה שלהם בשנים האחרונות היא battlefront 2 אבל גם מהקמפיין הזה אל תצפה לגדולות, אבל הוא בהחלט חביב וכמובן שהגרפיקה עוצרת נשימה.

טעמתי המון עם המנוי החודשי הזה אבל בסוף הנאה אמיתית הצליחתי להפיק רק מפיפא 2019 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 נובמבר 2019, 18:18

זה יהיה חודש שלם, אני עשיתי מנוי פרמייר לחודש ב-30 באוקטובר בשביל סטאר וורס (בינתיים די מתחרט על זה, הוא לא ממש עושה חשק להמשיך לשחק) וקיבלתי מייל לפני שבוע שהחיוב הבא לפרמייר יהיה ב-30 בדצמבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 19:15

BiA כתב:זה יהיה חודש שלם, אני עשיתי מנוי פרמייר לחודש ב-30 באוקטובר בשביל סטאר וורס (בינתיים די מתחרט על זה, הוא לא ממש עושה חשק להמשיך לשחק) וקיבלתי מייל לפני שבוע שהחיוב הבא לפרמייר יהיה ב-30 בדצמבר.

איך מקבלים חודש חינם של פרימיר?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 נובמבר 2019, 19:41

הם פשוט כתבו מראש שהם ייתנו חודש נוסף של מנוי שיתאים למסלול שהיית רשום אליו בתחילת נובמבר, כשהם התחילו לחלק אותם (ובייסיק אם לא היית רשום בכלל). בגלל זה עשיתי ב-30 באוקטובר את הפרמייר כדי למקסם את הזמן עם סטאר וורס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 20:44

BiA כתב:הם פשוט כתבו מראש שהם ייתנו חודש נוסף של מנוי שיתאים למסלול שהיית רשום אליו בתחילת נובמבר, כשהם התחילו לחלק אותם (ובייסיק אם לא היית רשום בכלל). בגלל זה עשיתי ב-30 באוקטובר את הפרמייר כדי למקסם את הזמן עם סטאר וורס.

מהלך חכם :)

אני חושב שעם הנסיון 7 ימים אני מסוגל לפצח את המשחק הזה, אני הולך גם לעשות את זה שבוע הבא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 20:45

נדב, מה עם RDR2, עכשיו כשיש לך מחשב נורמלי? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 21:03

Laskin כתב:נדב, מה עם RDR2, עכשיו כשיש לך מחשב נורמלי? :)

אני מבטיח להמשיך לשחק בו כשהמוח שלי ישתחרר מכמה שסבלתי והשתעממתי בשעה הראשונה מהגיימפליי האיטי והכתיבה הממוצעת :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2019, 21:08

אבל גם שיחקת בצורה שבורה לחלוטין שנתקע לכמה שניות כל כמה שניות... וגם אמרנו לך, תסיים עם השלג כמה שיותר מהר כדי להכנס למשחק עצמו, אתה עוד לא התחלת בכלל את המשחק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 22:06

Laskin כתב:אבל גם שיחקת בצורה שבורה לחלוטין שנתקע לכמה שניות כל כמה שניות... וגם אמרנו לך, תסיים עם השלג כמה שיותר מהר כדי להכנס למשחק עצמו, אתה עוד לא התחלת בכלל את המשחק

אני מסוגל להתעלם מהקפיאות והגמגומים בכדי להבין אם המשחק טוב או לא וההתחלה של rdr2 חרא. ברור שאני אחזור אליו, פשוט לא בהתלהבות :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 נובמבר 2019, 14:17

DrKeo כתב:
swym כתב:אז מסתבר שEA סוף סוף קיימו את ההבטחה לחודש חינם בOrigin Access. אבל זה לגרסה הבסיסית שלא כוללת את fallen Order.

הם איחרו לך או משהו כזה? כי על פי המבצע זה היה לחודש נובמבר, כלומר אולי נגמר לך עוד מעט. ניסיתי כל קמפיין של כל BF שאי פעם יצא כי משום מה אני ממשיך להאמין בדייס והייתי בטוח שמתישהו הם יצליחו, אבל לצערי גם הקמפיין של BF1 ו-BFV משמימים עד מוות. לדעתי ההצלחה הכי גדולה שלהם בשנים האחרונות היא battlefront 2 אבל גם מהקמפיין הזה אל תצפה לגדולות, אבל הוא בהחלט חביב וכמובן שהגרפיקה עוצרת נשימה.

טעמתי המון עם המנוי החודשי הזה אבל בסוף הנאה אמיתית הצליחתי להפיק רק מפיפא 2019 :)

כן, הם איחרו לי באיזה 26 יום. יהיה לי איתו עד סוף דצמבר...
התחלתי מבאטלפילד V בעיקר בשביל להתרשם מהגרפיקה, אבל ביליתי יותר זמן בלהפעיל אותו שוב מחדש כדי להבין למה המשחק שהתחלתי לא נשמר בכלל, מאשר לשחק בו בפועל (וכל הפעלה מחייבת ממך לעבור את האינטרו וההגדרות לפני שבכלל תוכל להגיע לתפריט הראשי).

לא יאמן שהמשחק כבר מלפני שנה, ועדיין במשחק כזה מרכזי יש באגים נפוצים כאלו שלא טופלו. ולחלופין לא יאמן שאנחנו ב2019, ועדיין יש משחקים/קליינטים שלא יודעים להתמודד כמו שצריך עם מחשבים שיש בהם יותר מכונן אחד.

איך הקמפיין של באטלפילד 4? צריך קודם לסיים את 3 כדי להכיר את הדמויות? כי פעם המליצו לי עליו, אבל הבנתי שהוא המשך ישיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2019, 20:21

swym כתב:
DrKeo כתב:

כן, הם איחרו לי באיזה 26 יום. יהיה לי איתו עד סוף דצמבר...
התחלתי מבאטלפילד V בעיקר בשביל להתרשם מהגרפיקה, אבל ביליתי יותר זמן בלהפעיל אותו שוב מחדש כדי להבין למה המשחק שהתחלתי לא נשמר בכלל, מאשר לשחק בו בפועל (וכל הפעלה מחייבת ממך לעבור את האינטרו וההגדרות לפני שבכלל תוכל להגיע לתפריט הראשי).

לא יאמן שהמשחק כבר מלפני שנה, ועדיין במשחק כזה מרכזי יש באגים נפוצים כאלו שלא טופלו. ולחלופין לא יאמן שאנחנו ב2019, ועדיין יש משחקים/קליינטים שלא יודעים להתמודד כמו שצריך עם מחשבים שיש בהם יותר מכונן אחד.

איך הקמפיין של באטלפילד 4? צריך קודם לסיים את 3 כדי להכיר את הדמויות? כי פעם המליצו לי עליו, אבל הבנתי שהוא המשך ישיר.

הנסיון שלי עם כל סדרת bf זהה, אני נותן הזדמנות של שעה או שעתיים, מתיאש ונוטש. אני יכול להעיד שנטשתי את 4 בדיוק כמו כל משחק אחר בסדרה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 דצמבר 2019, 15:52

לאחרונה סוף סוף הגעתי ל-TLL. בתור ספינאוף הוא מצוין. מרגישים את עייפות החומר כך שהרבה מהשטיקים של הסדרה כבר מאוסים, וקלואי ונאדין דמויות משעממות בטירוף, אבל בסך הכל המשחק הרגיש די מוצלח מבחינת פייסינג (בניגוד לכמה מהמשחקים הראשיים) וזה מה שחשוב. הפרק האחרון במיוחד ראוי לציון.

כן נתקלתי בכמה וכמה באגים לא צפויים כמו נפילות לתוך הגיאומטריה, קליפינג וגם הג'יפ שנעלם פתאום, אבל בסוף היה די זניח ביחס לשאר החלק הטכני ובפרט הנופים המרשימים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 דצמבר 2019, 13:02

סיימתי re2. נהנתי מכל רגע. המשחק גם עם value מטורף עם היסטורי ליין של הבחורה וה4 שלבי בונוס.

ו שלבי בונוס פשוט מצויינים. הצלחתי לסיים רק את האחרון. מרגיש כמו להתאמן על מסלול מירוצים לrun המושלם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2019, 15:19

סיימתי את Arise. אפשר להגיד בישיבה אחת... אין ספק שהוא ממש מזכיר את Journey בהרבה דברים, אם כי השליטה בו הרבה הרבה פחות זורמת וכיפית, אבל גרפית-עיצובית וגם המוזיקה - פשוט מעולה. משחק נחמד, ממליץ לרכוש כשיהיה מתחת ל-10 דולר.

אני קצת חולה עכשיו אז זה הזמן שלי לשחק ולהשלים משחקים מהבקלוג שלי. לא בא לי לחזור לגירס 5, אז מה ממליצים מתוך הרשימה שכן בא לי כרגע:
Celeste, the messenger, subnautica או sayonara wildgearts
אשמח להמלצות רק אם שיחקתם בעצמכם כמובן

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 דצמבר 2019, 15:34

Celeste משחק מעולה. לא ממש התחברתי ל The Messenger אחרי נקודה מסויימת שבה הוא כביכול הופך למטרוידואניה - לדעתי הביצוע לא משהו בקטע הזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2019, 18:15

טוב הרצתי ריצה של שעתיים בגירס וסיימתי אותו... רציתי לראות את הסוף... ואיזה סוף מאכזב.
הסדרה חייבת חידוש מהיסוד, אני ממש מקווה שבדור הבא היא תקבל את ה”GOW” שלה, אחרת מבחינתי שלא יוציאו לזה המשך אף פעם. מאז המשחק השני זה פשוט סתם. סתם. לא יכול להגיד שאפילו נהנתי, והעולם פתוח באמת סתם מורח את זה. הגיימפליי חוזר על עצמו... טוב גם אני חוזר על עצמי :)

יאללה, ננסה את Celeste. מזל שיש את אפיק ^_^
יש לי גם עדיין את המנוי של האולטימייט עד אמצע ינואר, אחר כך אבטל את המנוי עד שיהיה לי מחשב חדש. הייתי משחק בפורצה הורייזון אם היה לי את החדש, אחפש שם בינתיים משחקים לשחק עם הילדה הגדולה, בתקווה שיש משהו שם מספיק פשוט ושיעניין אותה
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 14 דצמבר 2019, 22:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 דצמבר 2019, 21:03

קפצתי just cause 3
just cause 4
הסיבה באג בגרסת הxbox שלא נותן לי להיתקדם במשחק
מעבר להרבה באגים במשחק

מספר 4 בלי באגים כאלו
בגדול יש קצת שינוים פה ושם ,אבל בגדול שיחקתה משחק אחד בסדרה ,כמו לשחק בכולם שזה מאכזב

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 דצמבר 2019, 02:15

Laskin כתב:טוב הרצתי ריצה של שעתיים בגירס וסיימתי אותו... רציתי לראות את הסוף... ואיזה סוף מאכזב.
הסדרה חייבת חידוש מהיסוד, אני ממש מקווה שבדור הבא היא תקבל את ה”GOW” שלה, אחרת מבחינתי שלא יוציאו לזה המשך אף פעם. מאז המשחק השני זה פשוט סתם. סתם. לא יכול להגיד שאפילו נהנתי, והעולם פתוח באמת סתם מורח את זה. הגיימפליי חוזר על עצמו... טוב גם אני חוזר על עצמי :)

החלק האחרון רע, אבל חוץ מזה אני ממש לא מסכים. לדעתי משחק נהדר והתלונות שלי עליו מגיעות בעיקר מהמצ'מייקינג הלא מתפקד במולטי והמחסור במפות שגרמו לי להסיר אותו באכזבה, אבל גם אני חוזר על עצמי לגביו אני מניח.

בכל מקרה קיבלתי היום את ה-MX518 2019 ולמרות שאני כבר פחות משחק במחשב, זה חתיכת תענוג לשחק על עכבר נורמלי אחרי שנים מאז ה-518 שהיה לי פעם :) חבר שהיה בברלין הביא אותו במאה ש"ח בשישי השחור ולא יכולתי לוותר. אני מוכן לדום איטרנל... אפילו שוקל להשתמש בקופון קרדיט מאמזון כדי לצרף את ה-Tecware Phantom שאומרים שהיא אחלה מקלדת מכנית ולהרגיש איך זה (במחיר שפוי). ממה שקראתי יש סיכוי לא רע שמבצע השילוח מעל 50 דולר שלהם יסתיים בקריסמס אז בהחלט אשקול את זה עד אז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 02:51

BiA כתב:
Laskin כתב:טוב הרצתי ריצה של שעתיים בגירס וסיימתי אותו... רציתי לראות את הסוף... ואיזה סוף מאכזב.

החלק האחרון רע, אבל חוץ מזה אני ממש לא מסכים. לדעתי משחק נהדר והתלונות שלי עליו מגיעות בעיקר מהמצ'מייקינג הלא מתפקד במולטי והמחסור במפות שגרמו לי להסיר אותו באכזבה, אבל גם אני חוזר על עצמי לגביו אני מניח.

בכל מקרה קיבלתי היום את ה-MX518 2019 ולמרות שאני כבר פחות משחק במחשב, זה חתיכת תענוג לשחק על עכבר נורמלי אחרי שנים מאז ה-518 שהיה לי פעם :) חבר שהיה בברלין הביא אותו במאה ש"ח בשישי השחור ולא יכולתי לוותר. אני מוכן לדום איטרנל... אפילו שוקל להשתמש בקופון קרדיט מאמזון כדי לצרף את ה-Tecware Phantom שאומרים שהיא אחלה מקלדת מכנית ולהרגיש איך זה (במחיר שפוי). ממה שקראתי יש סיכוי לא רע שמבצע השילוח מעל 50 דולר שלהם יסתיים בקריסמס אז בהחלט אשקול את זה עד אז.

גם אני מוכן לדום איטרנאל, רק חבל שסייברפאנק ומשחק HL חדשים יוצאים בערך באותו שבוע :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 09:40

מהנסיון עם CDPR - יש מצב שעדיף בהחלט להמתין עם סייברפאנק איזה שבועיים לפני שמשחקים בו, כדי שהשיפורים והעדכונים יהפכו אותו לעוד יותר טוב :)
גם דום בטח משחק של סופ"ש אינטנסיבי, גג שבוע, לעומת CP שהוא בטח חודשיים לפחות
אני גם ככה מחכה עם CP עד שתצא סדרה 3000, אבל באמת שהייתי רץ על דום לפניו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 09:41

אה, ואורי גם נדחה למרץ, ה10 למרץ (המקום ה10 לפברואר).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 09:47

כן, באורי אשחק ביום שהוא יוצא בלי ספק :)
הוא נראה פשוט מושלם לז'אנר שלו. מושלם. מקווה שלא יהיה קשה מדי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים