במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2013, 00:30

InterAl כתב:מערכת הקרב של TR היא יותר מעניינת רק על הנייר. בפועל הביצוע לא מספיק טוב והיא מאוד חדגונית. 95% מהמשחק עברתי באמצעות צליפות עם הקשת בלבד, כמעט בלי לזוז מהמקום ועם אתגר מינימלי. אולי יש הרבה כלים ואפשרויות בתיאוריה, אבל בתכלס אין שום סיבה אמיתית להשתמש בהם. אחרי שעתיים עברתי לשחק על גיימפד רק כדי להרגיש איזשהו אתגר. האלמנטים הבאטמניים וכל השאר הם נחמדים - אבל לא מספיק מפותחים או מעניינים. סה"כ משחק לא רע, אבל לא ממש בליגה של UC לטעמי.

להגיד את האמת, מצאתי כל אלמנט בTR עליון לאנצ'רטד חוץ מאשר הקטעים המתוסרטים שהם פשוט מדהימים באנצ'רטד ובTR הם די סוג ב'.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יולי 2013, 16:51

DrKeo כתב:להגיד את האמת, מצאתי כל אלמנט בTR עליון לאנצ'רטד חוץ מאשר הקטעים המתוסרטים שהם פשוט מדהימים באנצ'רטד ובTR הם די סוג ב'.

Same here.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יולי 2013, 20:48

בגדול אנצראד 2-3 מאוד מאוד דומה לTR 2013
ונכון שTR האורגינלי ,תרם המון לזאנר הזה בתחילת הדרך ל3D

אבל בדרך כלל המשחקים שהקפיצו את הזאנר כל דור היו מספיק שונים
בתקופת הPS2 ,היה את הנסיך הפרסי
בדור הHD ,היה את אנצרטד

שתי הסדרות האלו היו מספיק שונות מהמישחקים שקדמו להן
ואז הגיע TR 2013 ,והוא מאוד מאוד דומה לסדרת אנצרטד

לדעתי עדין TR 2013 טוב יותר ,עם לא שופטים מה קדם למה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2013, 12:18

KEO אתה קצת מגזים עם האנצ'רטד בעל גיימפליי בינוני מאוד,המערכת ירי שלו טובה,אולי של TR קצת יותר אבל עדיין המשחק כיפי מאוד.
אם אתה רוצה דוגמא לגיימפליי בינוני מאוד שחק ב SPEC OPS,זה משחק שהוא באמת דוגמא מהלכת לבינוניות גנרית הכי גדולה שיש.

ואני מסכים עם מה שאמרת מקודם שאנצ'רטד חזק במה ש TR חלש ולהיפך,אבל בסופו של דבר בחבילה הכוללת U2 היה משחק יותר טוב ויותר משמעותי שאני אזכור בצורה הרבה יותר חזקה מ TR,ה SETPIECES שלו הן ממש לא שוליים והמשחק מפוצץ בהם ומגוון ברמות עם פייסניג מושלם וסיפור מסגרת ,נראטיב ועולם שעשויים כהלכה כשהפאזלים שלו הם חלק אינטגרלי והגיוני ממנו ולא מודבקים כפעילות צדדית.הוא עשוי בצורה יותר טובה בסופו של דבר.

נכון יש דברים ש TR עושה יותר טוב,בעיקר עם החופש הרב יותר,אבל זה עדיין לא עושה אותו משחק טוב יותר.

אינטר,אני לא מבין מה כל כך נמרח ולא מגוון ב TR,אני חושב שהוא עשוי בצורה מצוינת מהבחינה הזו שכל נשק וכלי חדש שאתה מקבל הוא סוג של אירוע שמוסיף הרבה פלפל לגיימפליי,כל יכולת שנפתחת לך פותחת עוד את המשחק,ובאופן כללי יש כל הזמן תחושה של התקדמות ושינוי,הם עשו עבודה מעולה מהבחינה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2013, 20:36

bling כתב:KEO אתה קצת מגזים עם האנצ'רטד בעל גיימפליי בינוני מאוד,המערכת ירי שלו טובה,אולי של TR קצת יותר אבל עדיין המשחק כיפי מאוד.
אם אתה רוצה דוגמא לגיימפליי בינוני מאוד שחק ב SPEC OPS,זה משחק שהוא באמת דוגמא מהלכת לבינוניות גנרית הכי גדולה שיש.

ואני מסכים עם מה שאמרת מקודם שאנצ'רטד חזק במה ש TR חלש ולהיפך,אבל בסופו של דבר בחבילה הכוללת U2 היה משחק יותר טוב ויותר משמעותי שאני אזכור בצורה הרבה יותר חזקה מ TR,ה SETPIECES שלו הן ממש לא שוליים והמשחק מפוצץ בהם ומגוון ברמות עם פייסניג מושלם וסיפור מסגרת ,נראטיב ועולם שעשויים כהלכה כשהפאזלים שלו הם חלק אינטגרלי והגיוני ממנו ולא מודבקים כפעילות צדדית.הוא עשוי בצורה יותר טובה בסופו של דבר.

נכון יש דברים ש TR עושה יותר טוב,בעיקר עם החופש הרב יותר,אבל זה עדיין לא עושה אותו משחק טוב יותר.

אינטר,אני לא מבין מה כל כך נמרח ולא מגוון ב TR,אני חושב שהוא עשוי בצורה מצוינת מהבחינה הזו שכל נשק וכלי חדש שאתה מקבל הוא סוג של אירוע שמוסיף הרבה פלפל לגיימפליי,כל יכולת שנפתחת לך פותחת עוד את המשחק,ובאופן כללי יש כל הזמן תחושה של התקדמות ושינוי,הם עשו עבודה מעולה מהבחינה הזו.

ברור שאנצ׳רטד לא גנרי כמו ספק אופס, אני ממש לא אומר את זה. אני רק אומר שלדעתי tr עולה על אנצ׳רטד בכל תחום חוץ מאשר התסרוט והעלילה / כתיבה.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 יולי 2013, 12:29

אני חושב שאני עומד לסיים את אינפיניט,
ספויילר: הצג
אני במשימה שבה צריך להגן על הספינת אוויר שלנו
, אז אני רוצה עוד משחק עלילתי טוב. חשבתי על The Last of Us. באמת שזה מפתה אותי לקנות עכשיו. אבל מצד שני, בפחות מהמחיר הזה אני יכול לדוגמא לקנות את כל סדרת inFAMOUS או Uncharted (כן, יש לי מחסור במשחקים לפלייסטיישן). HELP

מהסאמר סייל בסטים רכשתי כמה משחקים. מתוכם FEZ שכבר התחלתי לשחק בו והוא פשוט מדהים! כל ההתחלה שלו בכלל הייתה אומנות. אבל גם המשחק כל-כך יפה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 יולי 2013, 12:37

ShiTDemoN כתב:אני חושב שאני עומד לסיים את אינפיניט,
, אז אני רוצה עוד משחק עלילתי טוב. חשבתי על The Last of Us. באמת שזה מפתה אותי לקנות עכשיו. אבל מצד שני, בפחות מהמחיר הזה אני יכול לדוגמא לקנות את כל סדרת inFAMOUS או Uncharted (כן, יש לי מחסור במשחקים לפלייסטיישן). HELP

מהסאמר סייל בסטים רכשתי כמה משחקים. מתוכם FEZ שכבר התחלתי לשחק בו והוא פשוט מדהים! כל ההתחלה שלו בכלל הייתה אומנות. אבל גם המשחק כל-כך יפה.

לא שיחקת באף משחק אינפיימוס/אנצרטד? לך תשחק בהם מיד!! לדעתי תתחיל עם אינפיימוס ואז אנצרטד. אלה משחקים שלדעתי כל בעל פס3 חייב לשחק.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 יולי 2013, 16:25

ShiTDemoN כתב:אני חושב שאני עומד לסיים את אינפיניט,

תשמע אני מבין את ההרגשה שלך אחרי אינפינייט, אתה רוצה לשחק במשהו "כבד" שישב אצלך בראש וימלא את החסר שאינפינט משאיר.. ואת האמת התרופה היחידה לזה היא TLOU. אבל יחד עם זאת אני ממליץ לך ללכת על סדרת אנצ'רטד (למרות שלפי דעתי הראשון כבר לא ממש עובד ודי בינוני ומטה כיום) כדי להשלים פערים.
TLOU תמיד יהיה שם ואפילו במחיר זול יותר, לא הייתי משחק אותו ישר אחרי איניפנט כי שניהם משחקים שראויים וצריכים לקבל את הזמן שלהם לשבת אצלך בראש, אנצ'רטד (ואינפמוס שהוא גם מצוין, בעיקר השני) זה משחק קליל בין לבין (והטופ של הטופ של הטופ של ז'אנר ה"קליל")

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 15 יולי 2013, 18:19

matangt8 כתב:לא שיחקת באף משחק אינפיימוס/אנצרטד? לך תשחק בהם מיד!! לדעתי תתחיל עם אינפיימוס ואז אנצרטד. אלה משחקים שלדעתי כל בעל פס3 חייב לשחק.

שיחקתי, באנצ'רטד הראשון שבן דוד השאיל לי (אבל משחק כזה צריך שלכל אחד יהיה באוסף).
באינפיימוס הראשון יצא לי להתנסות אצל חבר.
Stick כתב:תשמע אני מבין את ההרגשה שלך אחרי אינפינייט, אתה רוצה לשחק במשהו "כבד" שישב אצלך בראש וימלא את החסר שאינפינט משאיר.. ואת האמת התרופה היחידה לזה היא TLOU. אבל יחד עם זאת אני ממליץ לך ללכת על סדרת אנצ'רטד (למרות שלפי דעתי הראשון כבר לא ממש עובד ודי בינוני ומטה כיום) כדי להשלים פערים.
TLOU תמיד יהיה שם ואפילו במחיר זול יותר, לא הייתי משחק אותו ישר אחרי איניפנט כי שניהם משחקים שראויים וצריכים לקבל את הזמן שלהם לשבת אצלך בראש, אנצ'רטד (ואינפמוס שהוא גם מצוין, בעיקר השני) זה משחק קליל בין לבין (והטופ של הטופ של הטופ של ז'אנר ה"קליל")

אז אני מבין שגם אתה מציע קודם Uncharted?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 יולי 2013, 23:32

ShiTDemoN כתב:שיחקתי, באנצ'רטד הראשון שבן דוד השאיל לי (אבל משחק כזה צריך שלכל אחד יהיה באוסף).
באינפיימוס הראשון יצא לי להתנסות אצל חבר.

אז אני מבין שגם אתה מציע קודם Uncharted?

כן, כמו שאמרתי אני הייתי לוקח רווח בין אינפינט לבין TLOU מכיוון ששניהם משחקים "כבדים" שצריכים לשבת קצת בראש.
תוך כדי אתה יכול להתאוורר עם אנצ'רטד, שהוא בכל מקרה משחק שאם לא שיחקת אז אתה צרך כי גם הוא ללא ספק ברשימה של גדולי הדור, פשוט הרבה יותר קליל לעיכול משני האחרים

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 16 יולי 2013, 07:45

אויש איך שאני אוהב את civ 5 G&K ^__^

זה פשוט ההרחבה המושלמת ביותר בעולם. כלכך כייף לרגל אחריי אנשים וליצור דת
כל מי שמשחק בciv ואין לו את ההרחבה הזאת מחויב לקנות אותה עכשיו! קדימה לכו לקנות!!

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 16 יולי 2013, 12:05

התחלתי לשחק בHotline Miami אני ממש נהנה, יש לו את האלמנטים שכל כך אהבתי בsuper meat boy, הגרפיקה אולד סקול שעדיין נראית טוב, מוזיקה נהדרת, משחקיות מאתגרת עם instant death ונקודות שמירה מהירות בלי זמני טעינה שמעודדות אותך לחזור על המשימה ולתקן את מה שעשית. משחק מומלץ, מי שמשחק על הפלייסטישן מקבל את זה במקביל גם לויטה ויש פלאטינום טרופי, כל זה שווה 39 שקל
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 יולי 2013, 18:45

סיימתי את Sly cooper 4 עכשיו,משחק נהדר. אני ממש רוצה שסוני יוציאו את הטרילוגיה לPS VITA גם ואז אני ישר אקנה את זה. משחק נהדר שממש מומלץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 יולי 2013, 19:42

סיימתי את Surgeon Simulator 2013 עם כל ה-Achievements.
משחק מלא הומור וקשה לאללה בהתחלה אם לא יודעים לשלוט על היד, חבל שהמשחק עולה $10 עם רק 6 שלבים ועוד 2 שלבים של בונוס למי שמגלה, מחכה שהם יוסיפו עוד שלבים בגלל כל גניבת הכסף הזאת :x
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2013, 07:27

Mandellla כתב:סיימתי את Surgeon Simulator 2013 עם כל ה-Achievements.
משחק מלא הומור וקשה לאללה בהתחלה אם לא יודעים לשלוט על היד, חבל שהמשחק עולה $10 עם רק 6 שלבים ועוד 2 שלבים של בונוס למי שמגלה, מחכה שהם יוסיפו עוד שלבים בגלל כל גניבת הכסף הזאת :x

בדיוק שמעתי עליו דברים נהדרים (דווקא ב3$ במבצעים של סטים, היית צריך טיפה סבלנות :)), אני לגמרי הולך לנסות אותו ממש היום.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יולי 2013, 21:20

סימתי את NSMBU
לקח לי הרבה זמן ,גם כי אני עובד הרבה ,וגם כי רציתי לעשות את כל הכוכבים
באופן מוזר אחרי שסימתי ,הבנתי שלא הצלחתי לאסוף את כל הכוכבים בעולמות 1-2
כניראה יש שלבים סודים שלא מצאתי בינתים

ככה שנישאר לי לעשות את זה ,ונישאר לי לעבור ולאסוף את כל הכוכבים ב9 שלבי בונוס

אחרי זה אני יעבור כניראה לנינגה גאידן 3 סוף סוף ,ויסים את כל הסדרה לפחות בינתים ,כל עוד לא יוצא המשך

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יולי 2013, 05:23

לא יודע ממש איפה לכתוב את זה, אבל אני אשמח אם תעזרו לי..
אני מנסה להפעיל את הביושוק שקניתי במבצע של סטים אחרי שהוא סיים להוריד ולהתקין וכל מה שאני מקבל כשאני לוחץ play זה מלבן קטן במרכז המסך עם הלוגו של המשחק (אפילו בלי אייקון בסרגל למטה) ו..זהו, המשחק לא עולה.
כבר ניסיתי להתקין מחדש את המשחק, לא עזר, למישהו יש רעיון לפיתרון?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 19 יולי 2013, 01:29

Stick כתב:לא יודע ממש איפה לכתוב את זה, אבל אני אשמח אם תעזרו לי..
אני מנסה להפעיל את הביושוק שקניתי במבצע של סטים אחרי שהוא סיים להוריד ולהתקין וכל מה שאני מקבל כשאני לוחץ play זה מלבן קטן במרכז המסך עם הלוגו של המשחק (אפילו בלי אייקון בסרגל למטה) ו..זהו, המשחק לא עולה.
כבר ניסיתי להתקין מחדש את המשחק, לא עזר, למישהו יש רעיון לפיתרון?

אתה בטוח שהמשחק לא עולה אחר כך?
אם אני לא טועה זה מה שקורה גם אצלי כשאני מפעיל את ביושוק הראשון אבל פשוט צריך לחכות כמה שניות (לא יותר מדיי)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יולי 2013, 12:33

ShiTDemoN כתב:אתה בטוח שהמשחק לא עולה אחר כך?
אם אני לא טועה זה מה שקורה גם אצלי כשאני מפעיל את ביושוק הראשון אבל פשוט צריך לחכות כמה שניות (לא יותר מדיי)

אני בטוח שככה צריך להתחיל המשחק, כל משחק PC מתחיל בלוגו קטן במרכז המסך אבל כמו שאתה אומר זה עניין של שניות, אז כאן השיא שחיכיתי היה 25 דקות (הלכתי לאכול) וזה עדיין לא עבד

למישהו יש פיתרון, או למי אפשר לפנות?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2013, 13:23

עדכנת את הדרייברים של כרטיס המסך שלך? כרטיס קול? לוח אם? כרטיס המסך לדעתי הוא החשוד המיידי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 יולי 2013, 21:48

תנסה להפעיל במצב של DX9
אני זוכר שלי היתה בעיה דומה ,למשחק הזה יש באגים מוזרים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יולי 2013, 14:00

kririn כתב:תנסה להפעיל במצב של DX9
אני זוכר שלי היתה בעיה דומה ,למשחק הזה יש באגים מוזרים

איך אני מפעיל על DX9?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 יולי 2013, 19:50

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 20 יולי 2013, 03:55

אני וחברים קנינו את castle crashers במחשב. המשחק פשוט מעולה, אנחנו מעבירים זמן (והרבה זמן) על המשחק הזה ונהנים מכל רגע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יולי 2013, 22:16

kririn כתב:תעדכן עם זה עוזר לך

http://steamcommunity.com/app/7670/disc ... 282962898/

ניסיתי כבר פחות או יותר כל פיתרון שגוגל הציע, הפתרון היחיד שעזר לי (גם הDX9 לא עזר) הוא לתת פקודה לסטים להפעיל את המשחק במצב "no sound" ורק אז המשחק עלה.
אבל אז, כמובן, המשחק פעל ללא סאונד (את האמת שבסרטוני המעבר ובטעינות הייתה מוזיקה אבל בגיימפלי הכל מוחרש) שזה גם לא ממש נחשב אז אני שוב לא יודע מה לעשות..

למי אני יכול לפנות בבקשה לעזרה?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים