במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 15:13

טוב, אז אתה יודע על אלכס יותר ממני פייג׳ :!:

אגב, הבן שלי שחק באלכס עכשיו (בליווי צמוד) וזה די מצחיק, בגלל שהעולם הוא עולם פיזי אז אשכרה הוא רואה הכל מפרספקטיבה של ילד. זה גם אומר שהוא לא מגיע לכפתורים מסויימים ועצמים בעולם. לפעמים הייתי צריך להרים אותו באויר כדי שיגיע לחפצים מסויימים שעל המדף או על שולחן גבוה, כמו במציאות :)

אגב, אני חושב שאני מצליח לתאר את הפרוט באלכס, הוא מזכיר את התפריט בחינה של חפצים במשחקי RE. כלומר כשיש חפץ במלאי שלך ואתה יכול לבחון אותו מ360 מעלות מקרוב ולמצא כיתובים או תא סודי. אז באלכס בזמן המשחק כל חפץ מפורט ככה כי valve יוצאים בהנחה (נכונה) שכל חפץ במשחק ירימו ויבחנו מקרוב. וזה כולל דמויות אנושיות ופחות אנושיות, כל פרט בכל חריץ בגוף ממודל ברמה כזאת.

אני חייב לציין שלראות מודלים שאתה מכיר כל כך טוב כבר 16 שנים כמו חיילי קומביין, עמדת בריאות, head crab, manhack, ארגזי תחמושת וכדומה בסוג של דמיון מחדש באיכות מטורפת זה ממש מכניס אותי להיי :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מרץ 2020, 15:16

DrKeo כתב:טוב, אז אתה יודע על אלכס יותר ממני פייג׳ :!:

אגב, הבן שלי שחק באלכס עכשיו (בליווי צמוד) וזה די מצחיק, בגלל שהעולם הוא עולם פיזי אז אשכרה הוא רואה הכל מפרספקטיבה של ילד. זה גם אומר שהוא לא מגיע לכפתורים מסויימים ועצמים בעולם. לפעמים הייתי צריך להרים אותו באויר כדי שיגיע לחפצים מסויימים שעל המדף או על שולחן גבוה, כמו במציאות :)

מעניין מה שאתה אומר. כלומר זה מצחיק ונחמד כשזה הילד שלך, אבל אני לא מבין מספיק בתחום כדי לדעת.. אנשים עם מוגבלויות לא יכולים לשחק VR? נניח אנשים על כסא גלגלים או אםילו גמדים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 15:25

הם יכולים לשחק ב״מצב ישיבה״. שם יש כפתור התכופפות וכפתור ״המתחות״. זה לא נועד למוגבלים ונכים, זה נועד לגיימרים שרוצים לשבת :)

אבל יש גם אפשרויות ספציפיות לנכים, למשל מוד של שימוש בשלט אחד בלבד. כמובן שככל שתעשה פחות מהעזרים הללו המשחק ראליסטי יותר ומחקה יותר את המציאות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מרץ 2020, 15:39

תכלס, כל הכבוד לואלב. מוריד בפניהם את הכובע. אולי הגזמתי עם ההערכה של 10 שנים, אבל ואללה, לפחות 5 שנים קדימה עד שתהיה לי ערכת VR ומחשב רלוונטיים, כנראה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2020, 15:49

אני מקווה לשחק בזה מקסימום בתחילת 2021, אבל מעניין אם סוני תקל עליי ותעשה את הPSVR 2 מתאים גם למחשב.
מנחש שלא, כי הם אדיוטים, אבל אם כן בסבירות גבוהה שארכוש את הערכה שלהם, אפילו אם היא תהיה קצת פחות טובה, גם כי המחיר בטח יהיה זול יותר מאלו של המחשב, וגם כי יש שם ספרייה לא רעה בכלל של בלעדיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 16:12

אני חושב שכבר עוד שנתיים יהיו קסדות ״אולטימטיביות״ ובטח עוד ארבע שנים הן כבר יעלו מחיר סביר של איזה 400$.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מרץ 2020, 16:30

ולזה אני מחכה :) אני אקפוץ ל-VR,אין לי ספק,אני באמת חושב שלשם בסופו של דבר המדיום שלנו יילך. כבר התחלתי בהכנות כשקניתי לפני חודש-חודשיים את הבאנדל הסופר שווה בהאמבל באנדל של משחקי VR יש לי בינתיים את Moss,Superhot ו-GORN ועוד כמה שבטח שכחתי. זה היה דיל כל כך שווה שזה הרגיש פשוט לא נכון ללא ללכת עליו..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 18:20

האמת שכבר היום אונדקס + מודול אלחוטי הם כנראה ערכה מעולה, רק המחיר הוא בעיה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2020, 11:47

איזה מעצבן מר X. זה רק אני או שהוא בקושי היה נוכח במשחק המקורי? באמת שאני לא מצליח להזכר בו כמשהו דומיננטי במיוחד.

אני מתאר לעצמי שאין הרבה מה לעשות חוץ מלברוח אבל הוא מבאס והורס את הכיף של לחקור את האזור.

המשחק הזה מצויין אבל יש בו דברים שאומנם אני יכול להעריך את אלמנט האימה שהם מוסיפים אבל אותי הם מטרחנים ופוגעים לי בחוויה כמו החושך הטוטאלי בכל מקום או מר X, מרגיש שבשבילי המשחק היה יותר מהנה בלעדי זה וזה חבל, כי ברור שמבחינת טאלנט המשחק הזה נעשה על ידי צוות שלא נופל מהמקורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2020, 11:57

bling כתב:איזה מעצבן מר X. זה רק אני או שהוא בקושי היה נוכח במשחק המקורי? באמת שאני לא מצליח להזכר בו כמשהו דומיננטי במיוחד.

אני מתאר לעצמי שאין הרבה מה לעשות חוץ מלברוח אבל הוא מבאס והורס את הכיף של לחקור את האזור.

המשחק הזה מצויין אבל יש בו דברים שאומנם אני יכול להעריך את אלמנט האימה שהם מוסיפים אבל אותי הם מטרחנים ופוגעים לי בחוויה כמו החושך הטוטאלי בכל מקום או מר X, מרגיש שבשבילי המשחק היה יותר מהנה בלעדי זה וזה חבל, כי ברור שמבחינת טאלנט המשחק הזה נעשה על ידי צוות שלא נופל מהמקורי.

אם אני זוכר טוב, מר X הופיע רק בריצה השניה עם הדמות השניה, אני גם בקושי זוכר אותו מהמשחק המקורי. והוא הסיבה שלא השלמתי את הריצה השניה עם קלייר. הוא כל כך הרבה יותר דומיננטי בריצה השניה שהוא הפך את המשחק ללא כיף לדעתי. כל מה שעשיתי בשעתיים של הריצה השניה היה להתחבא ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2020, 12:30

כן, זו הסיבה שאני החלטתי סופית שלא לרכוש את הרימייק הזה. זה פשוט נשמע מאוד מאוד לא כיף, אלא אם אתה בן אדם של אימה+לחץ נטו, ואני לא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2020, 14:01

קיאו הוא מופיע גם בפעם הראשונה, זה מתחיל עם ליאון בקטע של
ספויילר: הצג
המסוק השרוף, אחרי שאתה מכבה את הלהבות הוא מופיע
והוא מרגיז, אני שומע את הצעדים שלו עושה פטרול ואני לא יודע אם לגשת לאזור שנפתח או שאולי לחכות שיסתלק משם או לעשות לו bait ולהעיף אותו, לא ברור ולא בא לי לעשות trail and error, פשוט רוצה לחקור את האזור בשקט.

הוא אשכרה מופיע בריצה השנייה מהרגע הראשון? איזה הזייה, אשכרה דפקו את זה. הייתי כן עושה סיבוב נוסף אם היה זורם טוב, אפילו יותר מזה, לדעתי סיבוב 2 היה צריך להיות סיבוב קצת של שחרור עם תחמושת נפוצה יותר ויותר נשקים ככה שנרוץ אותו יחסית מהר ונהנה מהסיפור ועל הדרך ננקום בכל היצורים שמיררו לנו את החיים בריצה הראשונה :)

לאסקין אם אהבת את המקור אני לא הייתי מוותר על זה, אתה בכלל רוצה לשחק רזי 7 ב VR, הרימייק של 2 זה משחק ילדים לעומת החוויה שצפויה לך שם.

עריכה: וואו הוא יכול להגיע עד לכניסה הראשית של תחנת המשטרה, אפילו כשיש שם מכונת כתיבה וארגז מה שאמור להיות בטוח יחסית. FML.

עריכה 2: היו כמה רגעים אינטנסיביים דווקא עם הבחור, אני לא מת עליו אבל אי אפשר להכחיש שזה מוסיף לאינטנסיביות אבל עכשיו הגעתי למצב שהוא מפריע לי לפתור את הפאזל בספרייה וזה כבר ממש מטרד ומציק. חלאס! היו צריכים שיהיה שם ברגעים מסויימים ולא free roam חופשי שכזה. איך אני אמור לעשות את זה אם הוא כל הזמן באזור?! הכל טוב ויפה אבל עד הפאזלים.

עריכה 3: בסוף פתרתי את הפאזל בספרייה על ידי כך שכל פעם הזזתי מדף צעד אחד עד שהוא הגיע אלי ואז עליתי מהמדרגות, חיכיתי שיעלה אחרי, ירדתי מהסולם והזזתי מדף עוד צעד, ככה עושים סיבובים אחד אחרי השני כאילו זה cartoon של וורנר, זו כבר לא אימה, זה פארסה. הם היו צריכים להמנע מטמטום כזה ולתסרט אותו ככה שיופיע ברגעים המתאימים במקום שיהיה AI חופשי, התוצאה מגוחכת למדי הרבה פעמים וחבל. מקווה שעם נמסיס ב 3 זה יהיה טוב יותר.

אני אמשיך לעדכן P:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2020, 18:36

bling כתב:קיאו הוא מופיע גם בפעם הראשונה, זה מתחיל עם ליאון בקטע של
ספויילר: הצג
המסוק השרוף, אחרי שאתה מכבה את הלהבות הוא מופיע
והוא מרגיז, אני שומע את הצעדים שלו עושה פטרול ואני לא יודע אם לגשת לאזור שנפתח או שאולי לחכות שיסתלק משם או לעשות לו bait ולהעיף אותו, לא ברור ולא בא לי לעשות trail and error, פשוט רוצה לחקור את האזור בשקט.

הוא אשכרה מופיע בריצה השנייה מהרגע הראשון? איזה הזייה, אשכרה דפקו את זה. הייתי כן עושה סיבוב נוסף אם היה זורם טוב, אפילו יותר מזה, לדעתי סיבוב 2 היה צריך להיות סיבוב קצת של שחרור עם תחמושת נפוצה יותר ויותר נשקים ככה שנרוץ אותו יחסית מהר ונהנה מהסיפור ועל הדרך ננקום בכל היצורים שמיררו לנו את החיים בריצה הראשונה :)

לאסקין אם אהבת את המקור אני לא הייתי מוותר על זה, אתה בכלל רוצה לשחק רזי 7 ב VR, הרימייק של 2 זה משחק ילדים לעומת החוויה שצפויה לך שם.

עריכה: וואו הוא יכול להגיע עד לכניסה הראשית של תחנת המשטרה, אפילו כשיש שם מכונת כתיבה וארגז מה שאמור להיות בטוח יחסית. FML.

עריכה 2: היו כמה רגעים אינטנסיביים דווקא עם הבחור, אני לא מת עליו אבל אי אפשר להכחיש שזה מוסיף לאינטנסיביות אבל עכשיו הגעתי למצב שהוא מפריע לי לפתור את הפאזל בספרייה וזה כבר ממש מטרד ומציק. חלאס! היו צריכים שיהיה שם ברגעים מסויימים ולא free roam חופשי שכזה. איך אני אמור לעשות את זה אם הוא כל הזמן באזור?! הכל טוב ויפה אבל עד הפאזלים.

עריכה 3: בסוף פתרתי את הפאזל בספרייה על ידי כך שכל פעם הזזתי מדף צעד אחד עד שהוא הגיע אלי ואז עליתי מהמדרגות, חיכיתי שיעלה אחרי, ירדתי מהסולם והזזתי מדף עוד צעד, ככה עושים סיבובים אחד אחרי השני כאילו זה cartoon של וורנר, זו כבר לא אימה, זה פארסה. הם היו צריכים להמנע מטמטום כזה ולתסרט אותו ככה שיופיע ברגעים המתאימים במקום שיהיה AI חופשי, התוצאה מגוחכת למדי הרבה פעמים וחבל. מקווה שעם נמסיס ב 3 זה יהיה טוב יותר.

אני אמשיך לעדכן P:

דברתי על המשחק המקורי. אם אני זוכר נכון במשחק המקורי הוא הופיע רק בריצה השניה עם הדמות השניה. ברימייק הוא כבר בריצה הראשונה מופיע אבל בריצה השניה הוא מופיע ה-מ-ו-ן וזה גרם לי לוותר. זה מצחיק כי RE3 מתבסס נטו על הקונספט הזה, על נמסיס, אז אני תוהה אם לקנות אותו או לא.

ועדכון על אלכס, אני בפרק 5, משהוא כמו 8-9 שעות פנימה. הוא ממשיך להיות מעולה אבל בהחלט הגעתי לקטע שמתחיל להרגיש קצת רפטטיבי. אפילו שהוא מגוון ועושים כל הזמן דברים חדשים, זה מוזר להיות בעיר 17 כמעט 10 שעות. אולי אני משחק בו לאט מדי (אני משחק בו ממש לאט) אבל בhl2 בשלב הזה כבר נהגת ברחפת בתעלות, עברת את רייבנהולם והגעת לחופים. אז אני משער שעוד מעט מגיע השינוי הגדול שלאסקין דבר עליו, בטח בפרק 6.

אתמול היה לי קרב עם הקומביין ונכנסתי אליו יותר מדי. התכופפתי מאחורי מכוניות, השתטחתי על הרצפה, זנקתי מרימונים ואחרי שסיימתי איזה 15 דק של קרבות אנטנסיבים, הירכיים שלי שרפו. אני לא בכושר!

בצד של האימה, זה ממש מעניין כי אימה בvr זה חוויה די אנטנסיבית. באלכס יש דגש הרבה יותר גדול מאשר hl2 על הקונספט שxen דולף לכדור הארץ. יש ממש אנפסטציה של העיר ומגיעים לאזורים שהם ממש נגועים בפטריות, גידולים, יצורים מוזרים וכו׳. כשהם עושים קטעי אימה איתם, נגיד בניין שכולו עבר אנפסטציה על ידי יצורי xen, זה קריפי ברמות. וכשמשלבים את זה עם head crabs שקופצים עליך משום מקום, הולי שיט. המעניין הוא שבגלל שאלכס מפחדת גם, היא מבקשת מהמהנדס שידבר איתה בקשר תוך כדי והשיחות שלהם הן גם ממש מצחיקות וגם נותנות קצת הפוגה באימה.

עוד קטע ששעשע אותי הוא שגייב נואל אמר לפני כמה שנים טובות שהם לא עושים hl חדש כי אנימציות פנים וגוף מאוד חשובות להם ואין את הטכנולוגיה לעשות motion capture שיתאים את עצמו כך שהדמות תגיב על פי המיקום של השחקן. אז האירוניה היא שבvr הבעיה היא פי 100 יותר קשה, אבל הם פתרו את זה יפה מאוד והדמויות מגיבות מעולה לא משנה כמה אתה זז ואיפה אתה עומד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2020, 19:22

יכול להיות שב VR קצת קשה לגוון כמו במשחק מסורתי? אולי כי השחקן יכול להיות רק בתנועה איטית וכל דבר מורכב מדי שדורש קצת מהירות או זריזות (כמו בקטעי set pieces) יוביל לבחילות ולא יהיה אפשרי.

מקווה שתהיה מופתע לטובה בהמשך.

בקשר לרזי אני לא מבין איך אפשר לשחק עם המטרד הזה מההתחלה, איך אפשר לעבור חדרים מלאי אויבים כשהוא רץ אחריך? זה נהיה משחק של ספיד ראן הזוי שאתה יודע בדיוק איך ללכת ולהתנהל כדי לסיים עם הכל ביעילות ומהירות מקסימלית כמו החולי נפש האלה שמסיימים משחקים עשרות פעמים ומשננים אותם כבר בעל פה כדי לשבור שיאי מהירות.

אין סיכוי שאני מתקרב בכלל למשחק שני וחבל כי בסכ"ה זה משחק אדיר אבל יש דברים שהורסים קצת.

אגב חסרה לי גם אינטראקציה עלילתית עם קלייר ובכלל, עוד קווי סיפור, עד עכשיו זה מרגיש כמו גיימפליי אחרי גיימפליי ואין כמעט סיפור לא מצד האינטראקציה עם קלייר או מבחינת ה lore, כאילו הם יוצאים פחמנקודת הנחה שכולנו מכירים את העלילה אז למה לחפור איתה. זה חסר עד עכשיו. מחכה כבר לסיים עם מר X שאוכל להסתובב בנחת בסביבה ולהנות קצת מהאווירה במקום להיות בהרגשה של ספיד ראן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 19:25

חייב לומר שאני בקושי זוכר משהו מהריצה המקורית שלי בשנת וואטאבר אבל בחידוש אני לגמרי נהנתי ממר X. זה לא הרגיש לי קשה או משהו. את הריצה השניה חבר שלי עשה... והוא גם פחדן וגם לא הכי טוב במשחקים ככה שמוזר לי אם הוא מקשה על מישהו. מה שכן לא עשיתי את הרמה שאפשר לעשות סייב רק עם הדיו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מרץ 2020, 20:20

טוב עברתי את saints row 2
סך הכל שיפרו את המשחק המקורי , כי יש הפעם גיק פוינט במשימות
ככה שלא צריך להתחיל הכל מהתחלה עם נהרגים במשימה

בנוסף עדין יש את המכניקה שצריך לעשות משימות צד
לצבור כבוד כדי לעשות משימות עיקריות
אבל הרגשתי שזה יותר נוח הפעם
אבל זה אולי כי שיחקתי דרך סטים עם עכבר ומקלדת
במקום בתאימות לאחור לxbo

גם הפעם השתמשתי בציטים לעבור מהר יותר
וסך הכל המשחק בסדר
היו לי לפעמים בעיות של קפיצות אבל זה כניראה כי התקנתי הראש דיסק ישן במקום בssd
כי המשחק השלישי עובד חלק ויש לו דרישות יותר גבוהות

בכל מקרה אחרי זה התחלתי saints row 3
ופה זה כבר משחק מודרני , הגרפיקה ניראת טוב גם היום
כי מאוד צבעונית
ההומור עלה פי כמה
זה כבר לא מרגיש כמו gta קלון, כי יש דברים מטורפים
הבסיס כמו gta מבחינת עיר פתוחה ולגנוב מכוניות וכו
אבל המשחק הלך הרבה יותר רחוק לצד הבידיוני הומוריסטי
ולא שgta מצאותי , אבל sr3 זה כמו gta על אקסטזי
אישית ההתחלה מאוד מהנה , עשיתי רמה קלה ובינתיים לא ראיתי אף צורך בציטים
אני מאוד ממליץ למי שאוהב את הסגנון

מעבר לזה המשכתי בדום אטרנל
הוא עדין כיף אבל שיש פה ושם פלטפורמה זה מעצבן
מזכיר את טורוק הראשון בעניין הזה
הזווית מצלמה והשליטה פשוט לא באמת בנוי לפלטפורמה
לא שזה לא אפשרי , רק לא נוח
במזל אין יותר מידי חלקים כאלו לפחות בינתים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מרץ 2020, 21:31

swiss-the-engine כתב:חייב לומר שאני בקושי זוכר משהו מהריצה המקורית שלי בשנת וואטאבר אבל בחידוש אני לגמרי נהנתי ממר X. זה לא הרגיש לי קשה או משהו. את הריצה השניה חבר שלי עשה... והוא גם פחדן וגם לא הכי טוב במשחקים ככה שמוזר לי אם הוא מקשה על מישהו. מה שכן לא עשיתי את הרמה שאפשר לעשות סייב רק עם הדיו.

את האמת מאז שהציגו אותו לא מתתי פעם אחת, אבל עדיין הוא מעיק והורס מהכיף של לחקור בכיף את הסביבה.

חבר שלך לא טוב במשחקים והוא סיים בפעם הראשונה שלו את המשחק כשמר X מציק לו לאורך כל הדרך מבלי שהוא מכיר את החדרים וכלום?

אם כן אז לא הייתי מגדיר אותו כלא טוב במשחקים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 22:25

לא יודע המשחק סך הכל די קל והשדרוג של הצבע לחדרים במפה הופך את העניין להרבה יותר פשוט וללא בזבוז זמן מיותר...
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מרץ 2020, 00:47

למה אתה מתכוון עם השדרוג של הצבע לחדרים?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 מרץ 2020, 01:59

שהם אדום או כחול וככה אתה יודע אם להמשיך להיתקע בהם בשביל לחפש משהו.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מרץ 2020, 09:59

אה בקושי שמתי לב לזה חח

אני תמיד חופר בכל חדר שאני נמצא בו אז אין סיכוי שאני מפספס משהו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 מרץ 2020, 20:11

כן אבל אם לא היה לך את הצבעים אז תאורטית יכולת להיתקע אינסוף זמן בכל חדר כי אין לך מושג איפה נשאר משהו. אז כאילו זה היה הופך את מר איקס להרבה יותר מלחיץ/מציק. לדעתי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 אפריל 2020, 11:14

איפשהו באמצע בדום איטרנל, קצת קשה לי להמשיך לשחק בו. אוסף בלתי נגמר של זירות רפטטיביות עם טלפורטים אינסופיים שמקושרות עם קטעי פלטפורמינג ופאזלים מיותרים. כמה אפשר...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 אפריל 2020, 11:18

ציפית למשהו שונה מהותית מהקודם...? גם שם היה רצף בלתי נגמר של זירות רפטטיביות וקטעי פלטפורמינג לייט.. פרשתי מהשני אחרי איזה 8 שעות משחק, וכנראה שגם בנוכחי לא אחזיק יותר, אז מחכה למבצע חזק עליו
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 אפריל 2020, 11:21

לא יודע, כל הסגר על מגיפה מכניס אותי עמוק לבית חולים 2.0
מצד אחד השינוי לא גדול, אבל בשלבים המתקדמים יותר, זה נכנס מאוד ליכולת המיקרו ניהול. אז מי שסתם משחק זה אולי יהיה סוג של רפטטיבי, אבל מי שרוצה למקסם ואוהב מיקרו ניהול, ימצא אתגר לא קטן ומעניין
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים