במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 02 אפריל 2020, 11:24

מהותית לא, אבל הגיימפליי שהציגו ב-previews נראה יותר מלהיב. תכלס זה דום 2016 משודרג ולא יותר. נהנתי מהקודם בעיקר בגלל ה-novelty, עכשיו זה נגמר ונשארים רק עם הרפטטיביות. הוא עדיין די כיף, אבל מתיש ואין לי הרבה חשק לחזור אליו. אולי אם לא היו גלורי קילס הייתי נהנה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 אפריל 2020, 11:33

InterAl כתב:מהותית לא, אבל הגיימפליי שהציגו ב-previews נראה יותר מלהיב. תכלס זה דום 2016 משודרג ולא יותר. נהנתי מהקודם בעיקר בגלל ה-novelty, עכשיו זה נגמר ונשארים רק עם הרפטטיביות. הוא עדיין די כיף, אבל מתיש ואין לי הרבה חשק לחזור אליו. אולי אם לא היו גלורי קילס הייתי נהנה יותר.

מסכים איתך לגמרי, חוץ מזה שה previews נראו לי בדיוק "עוד מאותו הדבר". התעייפתי מהגלורי קילז כבר בראשון, ולא ממש בא לי לחזור לעולם הזה כרגע...

מצד שני, אני בעיקר משחק ב Assassin's Creed Odyssey בימינו, אז מי אני שאדבר על משחקים "שחוזרים על עצמם".. :D
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אפריל 2020, 12:05

המשחק של 2016 קיבל ממוצע של בערך 85, זה קיבל של 88 בערך... זה לא שהם קפצו ל-95 או משהו. נראה לי שזה בדיוק מה שמגיע לו.
"דום 2016 משודרג ולא יותר" :)
לדעתי משודרג משמעותית מספיק כי נהנתי ממנו הרבה הרבה יותר מהקודם.
אבל כל אחד ומה שממצה עבורו כמובן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2020, 15:51

דום 2020 זה דום 2016 כששדרגו בו את הכל. אבל הבסיס הוא עדין דום 216, מי שלא נהנה ממנו לא יהנה מ2020.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 אפריל 2020, 16:05

היתי אומר שדרגו בו את הרוב
שיש חלקי פלטפורמה זה שינמוך כי הם לא טובים
אבל אין הרבה כאלו

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אפריל 2020, 16:12

אם יש משהו אחד שאני יכול אולי להתחבר אליו בתור איכשהו יתרון לדום 2016 זה כל עניין ה-bloat-אטרנל פשוט מפוצץ בתוכן שלפעמים מרגיש קצת פילר אבל כמובן שחלק לא קטן מזה אופציונלי. עוד דבר שאני אולי יכול לזקוף לטובת 2016 זה הארט סטייל היותר קוהרנטי- הסביבות באטרנל משגעות אל תבינו אותי לא נכון,אבל לדום 2016 עדיין היה חלק 'אימתי' שהתבטא בין השאר בשלבים שהיו מאוד מחוברים אחד לשני ועם יותר corridor shooting שמאפיין את דום,אולי אלו שאריות ממה שהיה פעם דום 4,בכל מקרה דום 2016 מרגיש טיפה יותר אימה וזה פשוט הלך לגמרי באטרנל. כל השאר,אטרנל פשוט מושלם,באמת מדהים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 אפריל 2020, 20:32

bozeman כתב:לא יודע, כל הסגר על מגיפה מכניס אותי עמוק לבית חולים 2.0
מצד אחד השינוי לא גדול, אבל בשלבים המתקדמים יותר, זה נכנס מאוד ליכולת המיקרו ניהול. אז מי שסתם משחק זה אולי יהיה סוג של רפטטיבי, אבל מי שרוצה למקסם ואוהב מיקרו ניהול, ימצא אתגר לא קטן ומעניין

שיחקתי קצת וחוץ מהערך הנוסטלגי לא התלהבתי... כמה צריך לשחק בשביל להגיע לחלק המעניין שאתה מדבר עליו?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 אפריל 2020, 13:54

בערך בבי"ח השלישי זה כבר מעיל מספיק דברים כדי שיהיה אפשרות להתעסק במיקרו ניהול "רציני" קצת יותר. ככול שממשיכים זה בהחלט נעשה מורכב יותר וצריך לחשוב על אסטרטיגיות טובות יותר מאשר "GP ואז מפרפאה, ואז טיפול למחלה X". צריך לחשוב על המנבה של הבי"ח, ואח"כ ככול שמתקדמים צריך גם לשנות אותו (להזיז חדרים וצורות) לחשוב אילו אנשים צריך, לדאוג לכל האספקטים של הבי"ח (נראות, חום, עיצוב) וכו'.
שוב, אפשר ממש להגיע לרמת סידור החדר בצורה הכי אופטימלית על הס"מ וחישוב אנמציות למקסום הזמן שניתן לטפל בכמה שיותר חולים, אבל לא חייבים את זה, אבל גם לא מספיק סתם לבנות בלי לחשוב על ההוצאות והדברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אפריל 2020, 15:28

כמה שעות זה להגיע לבי"ח השלישי?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אפריל 2020, 15:34

סיימתי את הריצה השנייה על סקירו, אין מילים - מאסטרפיס. בשורה אחת עם GOW והוויצ'ר 3 מבחינתי ברשימת משחקי הדור שלי.
הזמן הפנוי כעת זו הזדמנות טובה לכל מי שחושש מרמת הקושי:) יש מספיק זמן ללמוד אותו, ואז, כשזה מתחבר, פשוט מדהים. מערכת הקרב הכי מוצלחת ומהנה (אם כי לחלוטין לא הכי מורכבת) ששיחקתי במשחק H&S.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 אפריל 2020, 10:47

Klayman כתב:מצד שני, אני בעיקר משחק ב Assassin's Creed Odyssey בימינו, אז מי אני שאדבר על משחקים "שחוזרים על עצמם".. :D

שמע, אפילו עם מספר תלת ספרתי של שעות לא הרגשתי את הרפטטיטיביות של אודיסי. מה שנחמד זה שיש בו מספיק משימות צד עלילתיות כדי שלא תצטרך לעשות אפילו משימה רנדומלית אחת, או "לנקות" אזור סתמי רק בשביל לקדם את הדמות שלך. הם ממש תפסו שם טוב את הפייסינג של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אפריל 2020, 11:33

אני ממש נהנה ממנו, שלא תטעה. אחרת לא הייתי ממשיך. סתם הלצה מתחייבת על זה ש ac חוזר על עצמו..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2020, 03:16

נראה לי שאני בחיים לא אסיים את אלכס. אני לא חושב שאי פעם התקדמתי כל כך לאט במשחק, כל עניין הVR הזה גורם לך למרוח זמן לנצח. אני גם מתחיל להרגיש קצת השפלה כשאני מחפש בסביבות. דחפתי את היד לשירותים כימים, פתחתי אסלות בבתים ישנים, אני מסתכל מתחת לכריות של ספות, במקררים ישנים, חטטתי בפחים ובמכולות אשפה וכו׳, המשחק לפעמים אשכרה מרגיש כמו סימולטור הומלס. היה קטע שירדתי על הברכיים והסתכלתי מתחת למדף רקוב כשג׳וקים רצים סביבי ועצרתי לרגע וחשבתי, מה לעזאזל אני עושה?

הקטע הזה ממש מוזר, הרי אנחנו רגילים ללכת לפחי זבל, קופסאות או מדפים וללחוץ X ואז עולה תפריט עם כל מה שיש בפנים. אבל כשאתה ממש מחטט בידיים בפחים ובארונות בכדי למצא חפצים שממש נמצאים שם פיזית, ההרגשה שונה לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אפריל 2020, 09:02

אני כבר לא בטוח שהחוויה שלך כל כך חיובית עוד קיאו. אין מה לעשות אנחנו רחוקים שנות אור מחוויית VR מספיק טובה ונגישה, יכול להיות אפילו שמבחינת הקונספט עצמו זה יותר מדי טרחני ברמת הבסיס שגם אם ה set up היה הכי קלילי וכיפי שיש זה פשוט נמאס לשחק משחק רציני ואימרסיבי לאורך זמן ככה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2020, 09:15

...או שפשוט אפשר שלא לנסות ולמצוא כל דבר אפשרי :) מניח שאחת הסיבות שהוא עושה את זה היא שהוא משחק על רמה קשה.
לי זה נשמע פשוט אדיר, באופן אישי
אבל אולי הייתי משחק עם מגיני/כריות ברכיים. ברצינות.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 05 אפריל 2020, 13:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אפריל 2020, 10:22

תמיד אפשר לנסות סשן בישיבה.

שאלה על מיכלי הבריאות שצריך כדי להפעיל את התחנה: זה משהו שאפשר לאסוף באינבנטורי? האם זה מסוג הדברים שתמיד אפשר למצוא מסביב לתחנה? אפשר לירות במיכל ולהשמיד אותו? האם יש מצב שיש תחנה אבל אין מיכל קרוב אליה?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 אפריל 2020, 10:23

swym כתב:
Klayman כתב:מצד שני, אני בעיקר משחק ב Assassin's Creed Odyssey בימינו, אז מי אני שאדבר על משחקים "שחוזרים על עצמם".. :D

שמע, אפילו עם מספר תלת ספרתי של שעות לא הרגשתי את הרפטטיטיביות של אודיסי. מה שנחמד זה שיש בו מספיק משימות צד עלילתיות כדי שלא תצטרך לעשות אפילו משימה רנדומלית אחת, או "לנקות" אזור סתמי רק בשביל לקדם את הדמות שלך. הם ממש תפסו שם טוב את הפייסינג של המשחק.

Ac אודיסי הוא אחד המשחקים הכי רפטטיביים בהיסטוריה של המשחקים הרפטטיביים. למזלו זה לא מונע ממנו עדיין להיות משחק מאוד מהנה לאורך המון שעות (גם כן כ-100 במקרה שלי).
הוא נהנה משני דברים שעוזרים לרפטטיביות לרדת חלק בגרון - העולם, שהוא פשוט נהדר, יפייפה, מעניין וכיף להסתובב בו. והעובדה שהוא 100% רפטטיבי (כלומר זה אשכרה אותן פעולות בדיוק שתעשה שוב ושוב), אך יש לו בסיס פעולות ומערכות כה רחב ומנותק, שתמיד תמצא את עצמך עושה משהו שלא עשית כבר כמה זמן.
אבל בבסיס הוא ההגדרה של רפטטיביות, אתה עושה דברים כדי למצוא loot שתוך חצי שעה כבר לא שווה שום דבר כי עשית עוד דברים אז עלית רמה אז אתה הולך למצוא loot וחוזר חלילה.
אבל בסוף זה אולי המשחק שהכי שנאתי את עצמי על כך שלא הצלחתי להפסיק לשחק בו, ומאוד נהנתי, אבל אי אפשר להתעלם מהרפטטיביות שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2020, 14:57

bling כתב:אני כבר לא בטוח שהחוויה שלך כל כך חיובית עוד קיאו. אין מה לעשות אנחנו רחוקים שנות אור מחוויית VR מספיק טובה ונגישה, יכול להיות אפילו שמבחינת הקונספט עצמו זה יותר מדי טרחני ברמת הבסיס שגם אם ה set up היה הכי קלילי וכיפי שיש זה פשוט נמאס לשחק משחק רציני ואימרסיבי לאורך זמן ככה.

תראה, המשחק מתגמל חקירה ואני קצת פדנט יתר על המידה. אבל זה כיף לא נורמאלי, אפילו אם אני עובר קצת השפלות כמו לחטט בשירותים כימים :!:

מה שכן, הייתי שמח לקצת יותר "מנוחה" מנטלית במשחק. כלומר להיות בעיר 17 זאת לא בדיוק חוויה הכי נעימה בעולם, כשאתה משחק מול מסך זה דבר אחד אבל ממש להיות שם זה דבר אחר. אני מרגיש שקצת חסר לי מקומות מנוחה, נניח כמו ב-HL2 כשמגיעים לבסיס של אלכס ואיליי ומקבלים את הגראווטי גאן ופוגשים את DOG. באלכס לא ממש הגעתי למקומות כאלה (חוץ מאשר המעבדה של ראסל ב10 דק' הראשונות של המשחק). בהחלט יש גיוון בפייסינג בין ביוב עם יצורים מ-XEN, אזורים שקטים יותר, רחבות גדולות בקרבות עם הקומביין וכו'. אבל חסר לי רגעים של להגיע לחלל עם דמויות ידידותיות.

יש מצב שבגלל שאני משחק ברמה הכי קשה ומחפש בסביבות בצורה פדנטית אז אני מתקדם במשחק ממש לאט זה קצת דופק לי את הפייסינג. אבל מה לעשות, אני ממש נהנה מהמערכת קרב ברמה הקשה. כל קרב לוקח לי 3-4 נסיונות וזה מאתגר, שני אוייבים במקביל זה ממש אתגר, ואני מת על זה.

Kazz כתב:תמיד אפשר לנסות סשן בישיבה.

שאלה על מיכלי הבריאות שצריך כדי להפעיל את התחנה: זה משהו שאפשר לאסוף באינבנטורי? האם זה מסוג הדברים שתמיד אפשר למצוא מסביב לתחנה? אפשר לירות במיכל ולהשמיד אותו? האם יש מצב שיש תחנה אבל אין מיכל קרוב אליה?

עמדות הבריאות תמיד מגיעות עם הזחל במיכל באזור. כלומר אם יש עמדת בריאות, אתה יודע שאתה אמור למצא באזור את הזחל, אפילו אם זה באזור סודי יחסית. אין דבר כזה לצבור זחלים לעמדות עתידיות או משהו כזה, יש התאמה 1:1. המלאי לחפצים שהם לא תחמושת מאוד מוגבל, אפשר להחזיק רק שני חפצים, אחד במפרק של כל יד. המלאי הוא מלחמה על מקום כי יש שני מקומות ורק לשם אפשר להכניס מזריקי בריאות, רימונים וחפצים שקשורים לגיימפליי כמו מיכלי אנרגיה או זחלים לעמדות בריאות. אה, ולא ניסיתי לירות במיכל עם זחל בפנים, הם כל כך חמודים והתחמושת ממש מוגבלת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2020, 15:46

אם מישהו תהה למה אני רק בפרק 6 של אלכס אחרי 14 שעות:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 05 אפריל 2020, 15:47

אז עקרונית אתה יכול לאגור עד 2 מיכלי בריאות?

תיקח איתך דלי ותשים בו את הפיק-אפים. כשאתה צריך לפנות זירה מאוייבים תניח אותו בצד ותחזור אחרי לקחת אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2020, 15:54

Kazz כתב:אז עקרונית אתה יכול לאגור עד 2 מיכלי בריאות?

תיקח איתך דלי ותשים בו את הפיק-אפים. כשאתה צריך לפנות זירה מאוייבים תניח אותו בצד ותחזור אחרי לקחת אותו.

אתה יכול להחזיק שני מזרקי בריאות אבל הם נותנים אולי חצי לב מתוך שלושה. להחזיק מיכל עם תולעת לעמדת בריאות ״למקרה ו״ זה חסר תועלת. תמיד תהיה תולעת ליד עמדת בריאות ויש בה מספיק בריאות לבערך 5 לבבות כשהמקסימום של אלכס הוא שלושה. מאוד נדיר שסיימתי עמדת בריאות, אני מרפא את עצמי וממשיך הלאה ודי נדיר שתהיה לך דרך לחזור לעמדה קיימת, זה משחק לינארי כמו HL2.

כן, אפשר לסחוב איתך דברים, אני עושה את זה לא מעט עם רימונים, אבל זה ממש טרחה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אפריל 2020, 17:31

DrKeo כתב:אם מישהו תהה למה אני רק בפרק 6 של אלכס אחרי 14 שעות:

גדול!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אפריל 2020, 18:25

אני לגמרי רואה את עצמי מבזבז שעות על גבי שעות רק מלהשתעשע עם הפיזיקה..ראיתי שיש שם גם פסנתר לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אפריל 2020, 19:14

ראיתי אנשים משתמשים בעוד הרבה אביזרים ל״דומינו״ שלהם, ממש עושים כמעט ״מכונות רוב גולדברג״... אבל כל הכבוד, אני מניח :)
הנה אחד טיפה יותר:
https://www.reddit.com/r/oculus/comment ... _spoilers/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אפריל 2020, 21:31

Uncle Pey'j כתב:

אני לגמרי רואה את עצמי מבזבז שעות על גבי שעות רק מלהשתעשע עם הפיזיקה..ראיתי שיש שם גם פסנתר לא?

כן, יש פסנתר (אחד בנתיים) אבל מאוד קשה לנגן עליו עם השלטים של הvive, גג לנגן בעזרת אצבע יד ימין בלבד.

Laskin כתב:ראיתי אנשים משתמשים בעוד הרבה אביזרים ל״דומינו״ שלהם, ממש עושים כמעט ״מכונות רוב גולדברג״... אבל כל הכבוד, אני מניח :)
הנה אחד טיפה יותר:
https://www.reddit.com/r/oculus/comment ... _spoilers/

איזה צחוקים, הוא עושה את זה בבדיוק אותו מקום שאני עשיתי. כנראה שהספרית ספרים שיש בחדר הזה קורצת לכולם :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים