במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Baba Yaga
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Baba Yaga » 09 יוני 2020, 14:44

לא קניתי אותו כי אני יודע שלא יהיה לי זמן להתקרב אליו בכלל בזמן הקרוב למרות שמאוד רציתי, ממה שהבנתי שהגיימפלי האקרובטי פיצל את הקהילה לגמריף יש כאלה שמתים עליו ויש כאלה שחושבים שהוא מוגזם והרס את המשחק.
כמו הוא קשה לעומת דום 2016 באותה רמת קושי?
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 יוני 2020, 16:39

יש מצב ששיחקתי בדום 2016 על רמה רגילה אבל כך או כך אני לא ממש זוכר את רמת הקושי שלו בשביל להשוות.
מה שאני יכול להגיד בהקשר הזה הוא שהמשחק ברמה הזאת מכריח אותך ללמוד את המכניקות, לג'נגל בין כל הכלים שלך בזמן אמת ולהשתפר כשחקן והתוצאה, במיוחד בקרבות הקשים יותר, היא חגיגה של אדרנלין. כל כך נהנתי מהגיימפלי שניסיתי לעשות הכל, כולל האתגרים האופציונליים שחלקם הצריכו כמה וכמה ניסיונות, וברגעים כאלה המשחק אכן קשה, אבל הוגן. שאתה נפסל זה פחות הרגשה של תסכול ויותר הרגשה של "עוד סיבוב אחד", שזאת העדות הכי טובה בעיני לרמת קושי טובה.

ובוא נגיד שלקראת הסוף של המשחק הראשון די נשרפתי ממנו והייתי צריך "לעבוד" בשביל לסיים את הסיפור ככה שזה די מפתיע בעיני שאין קונצנזוס על הגיימפלי הטוב בהרבה (לדעתי) של המשחק השני, אבל אולי הוא הרגיש ארקיידי מידי לאנשים ולא כולם מתחברים לזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 יוני 2020, 16:53

לדעתי הוא יותר קשה מדום 2016. הגיימפליי טוב, אבל לא מצאתי אותו מעניין במיוחד, והגלורי קילס הרסו לי את החוויה (קוטעים את רצף הקרב כל כמה שניות, מערכת איומה). וכן, המשחק מרגיש קצת כמו פארק שעשועים מוגזם. הוא לא חף מבעיות באופן כללי, לא יכול לומר שנהנתי מדי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2020, 14:15

סיימתי את Hellblade ואת The Last of Us. הדבר היחיד שמשותף לשני המשחקים זה שמבחינת גיימפליי, החלק האחרון שלהם הוא החלק הכי מוצלח.
בHellblade זה מדהים כמה מוזיקה טובה משנה פתאום לגמרי את הפייסינג של המשחק והופכת אותו פתאום לכיף. אני מבין שזה משחק שמלכתחילה מנסה להיות לא כיף, אבל פשוט חבל על נינג'ה תאורי כי בסופו של דבר הלא כיף הזה תורגם למשחק לא טוב.

The Last of Us לעומתו הוא דווקא משחק טוב, וויזואלית הרימאסטר הזה נראה כמעט כמו משחק דור נוכחי מודרני. הסוף שלו הוא החלק הכי מוצלח פשוט בגלל שאתה כבר יודע מתי אתה לקראת הסוף, ולכן הרבה פחות מתקמצן על התחמושת והציוד שאספת - מה שהופך את העסק להרבה יותר מתגמל.
מה שכן, תהרגו אותי איך מישהו היה מסוגל להציב אותו ברצינות מול GTA V ו-Bioshock Infinite באותה השנה בתור משחק מגדיר דור בלי להתפקע מצחוק: עלילתית מדובר בסיפור סתמי, זומבי-פוסט-אפוקליפסה גנרי שלא באמת מתקדם לשום מקום, ומכנית הוא כושל בהמון מקומות (בדגש על כל הקטע של ה-stealth וה-melee, שני חלקים מרכזיים במשחק). יש אינטראקציה טובה בין ג'ואל ואלי והשחקנים עושים עבודה מעולה, אבל הטקסטים לא באותה הליגה של בוקר ואליבת', וכל שאר הדמויות לא זכירות בשום צורה.

טוב, לפחות עכשיו אני מוכן להמשכים של שניהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 יוני 2020, 17:15

בחודש האחרון מצאתי את עצמי מתמכר ל slay the sipre, מישהו מכיר?
שמעתי עליו הרבה אבל לא ידעתי עליו כלום, כשהתחלתי רק שמתי לב לעיצוב הזול והמוזר. אחרי שעה וחצי אמרתי לעצמי שזה חביב, אבל לא הבנתי על מה המהומה. וזה פחות או יותר מצי שהמשחק התחבר לי, ומאז... אני במצב מתמיד של "רק עוד תור אחד" כבר חודש :). מצב שכבר לקח לי בסך הכל כמות מאוד יפה של שעות שינה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 02:05

טוב,אז התחלתי את TLOU2.. אני מניח ששיחקתי קצת יותר משעה אז רשמים מעמיקים לא הולכים להיות לי בשלב כזה סופר מוקדם אבל בכל זאת:
התחלה מעולה לדעתי,מוזיקה שקטה ונעימה וערכי הפקה פשוט בשמיים. גרפית,הוא כמובן נראה סופר מרשים,השניות הראשונות של הגיימפלי כבר הוציאו ממני 'וואו' אחד ואני מניח שיהיו עוד הרבה בהמשך :) מבחינת גיימפלי,מאוד דומה בינתיים לראשון,אבל מלוטש הרבה יותר ועם שליטה יותר מהודקת. בחרתי לשחק ב-Hard אחרי שהראן שלי בראשון על Survivor כמעט גרם לי לשנוא את המשחק,אבל אני עדיין חושב שרמת קושי גבוהה יותר מנורמל מתאימה מאוד לוייב של העולם הזה.
אגב,הפס4 מרעיש כמו מטוס,כצפוי,ואני חושב שאני אצטרך לשחק עם אוזניות כי אשכרה קשה לי לשמוע את הדיאלוגים בין הדמויות בגלל הרעש.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2020, 13:39

אני בSteamworld Dig 2, נראה לי באזור אמצע המשחק. כמטרוידוניה-חפירות, עד עכשיו הרושם שלי הוא חביב פלוס (לא ברור לי למה נשפכים עליו כל כך הרבה סופרלטיבים בביקורות), ואני לא בטוח אם שווה לי באמת לסחוט אותו עד הסוף.
יש משחקי מטרוידוניה שמשתפרים משמעותית ברגע שרוב היכולות שלהם נפתחות לשחקן, אבל אני לא בטוח אם המשחק הזה נופל לקבוצה הזו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 14:35

אז כמה שעות בתוך TLOU2, אני שם את ההערה הראשונה בתוך ספוילר למחמירים אבל אני לא באמת חושף פרטים מהסיפור:
ספויילר: הצג
אני מניח שהגעתי ל"ספוילר משמיד
זכיון"? אם זה רק זה, וכמובן שאני לא יודע אם מחכות לי עוד הפתעות בדרך ואני לא הולך לבדוק מה הוא אותו ספוילר עד שאסיים את המשחק, אבל אם זה רק זה, אז על מה לעזאזל כל המהומה? אלוהים ישמור.
טוב, אני מניח שאחכה לראות אם בהמשך המשחק יש דברים נוספים שכן יהרסו את הזכיון..

בכל מקרה, המשחק מתחיל מאוד לאט. קצת לאט מדי, קצת שאלתי את עצמי אם יש לי סבלנות לזה בשעה הראשונה, אבל אחרי זה הוא מקבל קצב וכמו כל הרגעים המתים ביצירות טובות - אתה מבין בדיעבד שזה היה חשוב ושווה את זה. קצת חבל לי שאני 'מרגיש' שאני יודע פחות או יותר בדיוק לאן המשחק עומד ללכת ומה בגדול יקרה מתי בסיפור, אבל מצד שני זה אולי רק נותן למשחק את היכולת להפתיע אותי באמת. נחכה ונראה.
המשחק עצמו בינתיים די זהה לראשון, אבל *מאוד* מלוטש ומרגיש *מאוד* טוב. ערכי ההפקה פשוט פסיכיים ועוד לא באמת גירדתי את פני השטח. ויזואלית זה המשחק הכי יפה על הקונסולה, גם בהשוואה לGOW, הורייזן או RDR2, ובעיקר בלטה מבחינתי האיכות המצוינת של החומרים, כלומר כל דבר נראה כמו מה שהוא (עץ, מתכת, חלודה, פלסטיק, עור וכו'). זו בעיה שהייתה לי גם עם GOW וגם עם הורייזן שהיו מאוד יפים אבל לא יפלו בחומרים ברמה שבכלל מתקרבת לזו.
עם זאת, לפחות בינתיים, בדיוק כמו TLOU הראשון - זה המשחק הכי יפה על הקונסולה, אבל זה שלב שבו אני לא נופל מהכסא ממשחק בדור-הכמעט-קודם. סרטוני המעבר באמת מרהיבים אבל אלו סרטוני מעבר, והגיימפלי נראה מצוין אבל כמו שכתוב על הקופסא, זה משחק PS4.
זהו, אני אמשיך מחר לישיבה ארוכה יותר אני מקווה... בינתיים המשחק עדיין מאוד לינארי ומתוסרט, אבל אני בטוח שבקרוב זה ישתנה.
סך הכל עוד לא נפלתי מהכסא, אבל מרגיש שאני מתקדם לשם לאט ובזהירות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יוני 2020, 16:03

אז הת'רד הזה נהפך באופן לא רשמי ליומן המסע שלנו ב-TLOU2 :)
המשכתי לשחק,אני כרגע 3 שעות ו-17 דקות לתוך המשחק ו..כן,קיבלתי כבר את האגרוף הראשון שלי בבטן כשזה מגיע לסיפור,וכמו סטיק,אלא אם כן הוא מדבר על משהו אחר לגמרי שעוד לא הגעתי אליו,אני חושב שהאינטרנט כרגיל התבכיין על כלום,אבל אני בהחלט מוצא את עצמי מריץ ספקולציות נון סטופ אפילו תוך כדי המשחק ואני מקווה שלא הצלחתי לקלוע עדיין למה שדרוקמן מכוון אליו בסיפור הזה.
אני חושב שהגעתי לשלב שבו המשחק לוקח כיוון של סמי עולם פתוח ומה אני אגיד לכם,נוטי דוג פשוט קוסמים,זה באמת המשחק הכי משגע גרפית שראיתי בדור הזה,חד וחלק.
אני לוקח את הכל מאוד לאט,חוקר כל פינה כי זה ברור שזה מה שנוטי דוג כיוונו שנעשה,ומרוויח הרבה רגעים קטנים בין הדמויות שפשוט לא הייתי מקבל אם הייתי ליטרלי דוהר קדימה.
הכל כמובן מאוד ראשוני,אבל אי אפשר לטעות ברמת ההשקעה וההקפדה הכמעט מפחידה על כל פרט ופרט בעולם הזה,זה באמת משהו מיוחד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2020, 17:26

אז אה כן. קניתי את TLOU2 ושיחקתי כמה זמן, מאוד עוצמתי, הגיימפליי מעולה, הגראפיקה מדהימה פשוט, ברגעים הטובים היא הכי טובה בדור בקלות לדעתי, הכל שופר מאוד, למשל יש פחות קטעים של להזיז פחי אשפה או קרש עץ כדי שישמש כגשר כמו במשחק הראשון, במקום יש חידות סביבתיות חמודות ביותר. הקרבות והירי מרגישים הכי טוב שיש כרגיל.

אה כן והסיפור עוצמתי, לא רוצה להכביר במילים אבל עמדו לי דמעות בשלב מסויים.

עד עכשיו רושם אדיר. נחכה לראות לאן זה ילך בתקווה שאין באמת קטע מסריח, עד עכשיו האלמנטים של ה SJW לא חורגים מהרמה של ה DLC מהמשחק הראשון ולא מפריעים בכלל למי שלא שמרן בקטע קיצוני.

בקיצור, ממשיך לשחק אבל עושה רושם מאוד מאוד טוב עד כה.

אה כן ואני משחק על HARD. אם יהיה קשה מדי ומציק מדי אז נחליף לנורמל אבל לבינתיים זה סבבה, אני חושב שצריך במשחק כזה רמת קושי שלא תרגיש קלילה מדי, כל האלמנט של ה SCAVENGING מאוד מהותי ואם אתה משחק על רמה קלה יחסית ואתה מפוצץ במשאבים אז זה מנטרל את כל האלמנט של הפרס וה HIGH אחרי שניקית חדר ואתה קוצר את הפירות של המשאבים שלו. זה גם תואם כמובן את כל העולם הזה של הישרדות. בקיצור תשחקו על HARD.

ובקשר למה שאתם מדברים, אני חושב שגם הגעתי לשם, ממש ממש לא הורס זיכיון אם זה מה שדובר עליו. פשוט להקה של בכיינים מגוחכים שחושבים שהם יכולים להשפיע על כיוון אומנותי של יוצר רק בגלל שזה כיוון שלא מתאים להם.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 19 יוני 2020, 22:04

טוב אז גם אני ארשום את יומן המסע שלי בTLOU2 בינתיים, אבל בפסקה הבאה. לפני זה אגיד שבאיחור מאוד לא אופנתי שיחקתי בימים האחרונים בGOW וסיימתי אותו הבוקר. חייב להגיד שבהתחלה מאוד לא התחברתי לגיימפליי, והיה לי קשה להבין את הvideo game logic במשחק הזה, ולכן לקחתי הפסקה מאוד ארוכה מהמשחק (וגם הודות לשיפור בגרויות ופסיכומטרי). שלשום החלטתי שאני ממשיך לשחק בו כדי לסיים אותו ולעבור הלאה, לTLOU2. הבוקר סיימתי אותו. בשלושת הימים האחרונים משום מה נשאבתי יותר למשחק ודווקא מאוד נהנתי. האנימציה והגראפיקה מרשימות בטירוף, הסיפור היה טוב, אבל לא הייתי מתאר אותו בסופרלטיבים נוספים כמו שהרבה באינטרנט התייחסו אליו.
ומהרגע שקיבלתי את הblades of chaos הגיימפליי הפך להרבה יותר מהנה

סך הכל באמת נהנתי ונראה לי ישנתי עליו הרבה יותר מדי זמן.

ובנוגע לTLOU2, שיחקתי קצת פחות מ4 שעות. אציין שנמנעתי מטריילרים והדלפות וכל מה שקשור לזה. בינתיים אני נהנה כל כך. ההתחלה לא הרגישה לי איטית כמו שנאמר. הגראפיקה מרשימה בצורה אחרת. הגיימפליי והחידות כיפיות מאוד. אני לא מרגיש אפילו קצת sjw במשחק הזה בינתיים, ואני באמת לא מבין על מה מדברים ועל מה הוא קיבל ציון נמוך כל כך ממשתמשים.
הספויילר הגדול הראשון במשחק:
הסצנה עם אלי שצופה בג'ואל... פשוט עצוב. ואם זה הספויילר המשמיד זיכיון שדיברתם עליו אז באמת אין מה להקשיב לביקורות

לא היה לי רגע אחד משעמם עד עכשיו, וזה מדהים כמות הcutscenes שיש בכל רגע.
אה וחייב להגיד שהקופסת מתכת ממש יפה.
נערך לאחרונה על ידי ShiTDemoN ב 19 יוני 2020, 22:44, נערך 3 פעמים בסך הכל.
"A man chooses, a slave obeys"

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 יוני 2020, 22:37

בקשר ל GOW, אני מציע שתכניס את זה לספויילר..

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 19 יוני 2020, 22:45

idan כתב:בקשר ל GOW, אני מציע שתכניס את זה לספויילר..

צודק, לא חשבתי שזה ספויילר אבל אתה לגמרי צודק.
"A man chooses, a slave obeys"

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2020, 13:31

ShiTDemoN כתב:טוב אז גם אני ארשום את יומן המסע שלי בTLOU2 בינתיים, אבל בפסקה הבאה. לפני זה אגיד שבאיחור מאוד לא אופנתי שיחקתי בימים האחרונים בGOW וסיימתי אותו הבוקר. חייב להגיד שבהתחלה מאוד לא התחברתי לגיימפליי, והיה לי קשה להבין את הvideo game logic במשחק הזה, ולכן לקחתי הפסקה מאוד ארוכה מהמשחק (וגם הודות לשיפור בגרויות ופסיכומטרי). שלשום החלטתי שאני ממשיך לשחק בו כדי לסיים אותו ולעבור הלאה, לTLOU2. הבוקר סיימתי אותו. בשלושת הימים האחרונים משום מה נשאבתי יותר למשחק ודווקא מאוד נהנתי. האנימציה והגראפיקה מרשימות בטירוף, הסיפור היה טוב, אבל לא הייתי מתאר אותו בסופרלטיבים נוספים כמו שהרבה באינטרנט התייחסו אליו.
ומהרגע שקיבלתי את הblades of chaos הגיימפליי הפך להרבה יותר מהנה

סך הכל באמת נהנתי ונראה לי ישנתי עליו הרבה יותר מדי זמן.

ובנוגע לTLOU2, שיחקתי קצת פחות מ4 שעות. אציין שנמנעתי מטריילרים והדלפות וכל מה שקשור לזה. בינתיים אני נהנה כל כך. ההתחלה לא הרגישה לי איטית כמו שנאמר. הגראפיקה מרשימה בצורה אחרת. הגיימפליי והחידות כיפיות מאוד. אני לא מרגיש אפילו קצת sjw במשחק הזה בינתיים, ואני באמת לא מבין על מה מדברים ועל מה הוא קיבל ציון נמוך כל כך ממשתמשים.
הספויילר הגדול הראשון במשחק:
הסצנה עם אלי שצופה בג'ואל... פשוט עצוב. ואם זה הספויילר המשמיד זיכיון שדיברתם עליו אז באמת אין מה להקשיב לביקורות

לא היה לי רגע אחד משעמם עד עכשיו, וזה מדהים כמות הcutscenes שיש בכל רגע.
אה וחייב להגיד שהקופסת מתכת ממש יפה.

הזכרת לי השוואה שעברה לי כמה פעמים בראש בין GOW לTLOU2, ושכחתי להתייחס אליה.
קודם כל אקדים ואגיד שלמרות שהתייחסתי פה כמה פעמים לבעיות של GOW בעיניי, ואני לא מתייחס אליו כמשחק מושלם, הוא עדיין בכל יום בטופ 3 משחקי הדור שלי, ובימים טובים גם יותר. למרות מה שאני עומד להגיד עכשיו עדיין קשה לי להאמין שבסופו של דבר אכניס את TLOU2 מעליו לרשימה הפרטית שלי (אם כי זה אולי תלוי הייפ ודברים כאלו, כי נניח שעה וחצי ראשונות מאוד אטיות עד הקרב המדהים עם הסטריינג'ר בGOW זה דבר שהייתי מרותק בו למסך, ושעה וחצי ראשונות מאוד אטיות בTLOU2 זה דבר שגרם לי לגלגל עיניים כמה פעמים, גם אם בדיעבד זה היה נחוץ ושווה את זה).

בכל מקרה, לנקודה, זוכרים שדיברתי כאן בזמנו על כך שקריטוס מרגיש קצת כאילו יש כלוב בלתי נראה סביבו? חלק לא הסכימו איתי, אבל שימו לב להבדל - מערכת הפלטפורמינג והתנועה החופשית בTLOU2 היא באמת רק טיפונת פתוחה יותר מבGOW (שם זה הכי מסילה שמסילה יכולה להיות), ועדיין, איזה הבדל בהרגשה.
אלי נוגעת בכל חומר, נצמדת להכל, מזיזה ענפים, כשיש קיר בלתי נראה זה לפחות מלווה באנימציית 'כמעט נפילה' ולא סתם בעמידה במקום, יש אינטרקציה עם מים, אפילו עם שלוליות! אז כן, היא יכולה גם להתכופף, לזחול ולקפוץ (אם כי הקפיצה היא די חצי קיימת, כי תכלס אפשר באמת לקפוץ רק ממקומות מסוימים בצורה לא מאוד שונה מGOW), אבל גם אם נשים בצד את שלושת אלה, אלי היא חלק מהעולם בעוד שקריטוס נמצא בלייר אחר לגמרי ממנו ומרגיש רוב הזמן מנותק לגמרי.
אמנם ND כבר שנים אלופים בדיוק בזה, אבל אם אלו שני משחקי הדגל של סוני, שני משחקי 95, ההבדלים לא יכולים להיות כל כך קיצוניים. GOW נופל באספקט הזה מול כמעט כל משחק גוף שלישי מודרני שאני יכול לחשוב עליו, אבל אני מקווה שההשוואה הקיצונית הזו תגרום למי שלא הבין אז - להבין למה התכוונתי. תחשבו על זה, כמה דברים אלי יכולה לעשות שקריטוס לא? מעט מאוד. אבל עד כמה היא מרגישה יותר חלק מהעולם?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יוני 2020, 15:19

[quoteובנוגע לTLOU2, שיחקתי קצת פחות מ4 שעות. אציין שנמנעתי מטריילרים והדלפות וכל מה שקשור לזה. בינתיים אני נהנה כל כך. ההתחלה לא הרגישה לי איטית כמו שנאמר. הגראפיקה מרשימה בצורה אחרת. הגיימפליי והחידות כיפיות מאוד. אני לא מרגיש אפילו קצת sjw במשחק הזה בינתיים, ואני באמת לא מבין על מה מדברים ועל מה הוא קיבל ציון נמוך כל כך ממשתמשים.
הספויילר הגדול הראשון במשחק:[/quote]

זה לא הספוילר עם אמיתי שדיברו אליו
העניין sjw, לא על זה מדובר
אלה דבר הרבה יותר משמעותי , אני עדין מחכה לראות עם
הספוילר היה בכלל שקר , ואז אני יוכל לדבר אליו
כי אז זה לא יהיה ספוילר יותר -אלה סתם המצאה
אבל בגדול עם הספוילר יתברר כנכון, אתה כבר תדע לבד על מה מדובר , כי זה לא יהיה
אולי זה הספוילר ? זה יהיה -פאקינג מה הם עשו לזיכיון

בכל מקרה אני מרגיש שאני קרוב לסוף של
בbeyond two soule
ואני חיב להגיד , היו חלקים במשחק שעוררו לי רגשות
יש חלקים מאוד משעממים, אבל גם חלקים מותחים וגם חלקים מרגשים
יש חלקים שהמשחק מאוד טוב , אבל גם חלקים של משחק גרוע
כי הדמויות מגולמות גם על ידי שחקנים
ולא כולם טובים , וזה מסוג המשחקים שהעלילה הכי חשובה
אני חושב שסך הכל המשחק טוב מינוס, בגלל החלקים המשעממים
אבל יכל להיות משחק טוב מאוד עם היו עובדים אליו יותר
ומוצאים חלקים לא טובים ומוסיפים במקומם חלקים מענינים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2020, 17:43

טוב המשכתי עוד כשלוש שעות בtlou, ואני רוצה כמעט לחזור בי ממה שאמרתי. המשחק מאוד מפתיע אותי לטובה מבחינת גיימפלי, ואומנם אדגיש שמלכתחילה אני לא מאוד נהנה מאספקט הגיימפלי של TPS למיניהם, אבל הסשן הנוכחי שלי בtlou היה אולי הכי מוצלח שהיה לי אי פעם בזאנר.
שוב, מבחינת גיימפלי, כי העולם, אווירה, ערכי הפקה וכו' הם כמובן בטופ כמצופה.
הגיימפלי מול הזומבים היה כמעט זהה לגמרי למשחק הראשון, כלומר בסדר, אבל כשסוף סוף מגיעים להלחם עם בני אדם המשחק קפץ מבחנתי בצורה משמעותית.
זוכרים את הטריילר ההוא מE3? לא יאמן, אבל המשחק לא מאוד רחוק מזה! כל הסשן שלי עכשיו הרגיש לי מתוסרט לגמרי עד לרמת האנימציות ומיקום האויבים, אבל ברור לי שזה היה גיימפלי רציף ואקראי ברמה הסטנדרטית כמו בכל משחק. הם באמת הצליחו לעשות משהו מיוחד, אני באמת לא ראיתי עדיין דבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2020, 17:45

די אל תעלה לי את ההייפ יותר מדי! סיימתי את הפרק הראשון של Judgement אחרי שלוש וחצי שעות והיה ממש כיף. אני חושש שלא אעמוד בהייפ וארכוש את tlou2 ואז אזנח את Judgment ולא אצליח לחזור אליו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יוני 2020, 17:51

גם אני המשכתי,כרגע בערך 6 שעות לתוך המשחק ואני...אתם יודעים,חשבתי על זה,אני לא חושב ש-TLOU2 הוא משחק 'מהנה' במובן המסורתי של המילה- הוא מלחיץ ברמות מפחידות לפעמים (משחק עם אוזניות על הארד,מתכון להתקף לב),האווירה כבדה ומדכאת וכל ה-premise של הסיפור מלכתחילה הוא כזה שלא משאיר הרבה מקום לאופטימיות (דרוקמן לא צחק כשהוא אמר שזה משחק על שנאה ומדהים כמה השנאה הזו מחלחלת לפעמים גם אלי בתור השחקן,אפילו מחוץ לדמות של אלי) אבל וואו..המשחק הזה משהו מיוחד. רמת הליטוש של נוטי דוג היא פשוט משהו שאין בתעשייה הזו,ואני כל פעם מוצא את עצמי תוהה איך לעזאזל הדבר הזה רץ על הפס4,איך הסאונד כל כך מוקפד,איך הקאטסינס מבוימות כל כך טוב ועם ניואנסים כל כך קטנים של הדמויות,איך ה-environmental storytelling של נוטי דוג מלמד אותי על העולם הזה בלי שהדמויות צריכות לומר מילה ואפילו הפאזלים לא מרגישים כמו זלזול באינטילגנציה.
יש לי 'בעיה' אחת עם המשחק- השליטה מאוד כבדה,כמעט ברמות של RDR2 וזו כנראה תופעת לוואי של מערכת האנימציות הפסיכית של נוטי דוג,אבל באנצ'רטד 4 למשל לא חוויתי את הכבדות הזו וכמובן,זה יכול להיות גם קשור לעובדה שאלי היא דמות עם מאפיינים הרבה יותר אנושיים מדרייק שעל גבול הסופר הירו,ועדיין,אני מרגיש שהיה אפשר 'לשחרר' טיפה את השליטה בהיעדר מילה טובה יותר.

מצד אחד,המשחק סופר סוחף ומצד שני,הוא כל כך כבד ו-oppressive רוב הזמן שאני מוצא את עצמי לוקח הפסקות פשוט כדי להירגע קצת :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2020, 18:41

אני גם משחק קצת, מתקדם מ-א-ו-ד לאט, לא התקדמתי הרבה בסיפור. הגיימפליי בכמה רמות יותר טוב מהקודם, הרבה חקירה מעולה ומשמעותית, הרבה תוכן צד מצויין, אין לי מילים עד כמה שהמשחק הזה הוא שיפור על הראשון מכל בחינה שקשורה למשחקיות. כמה תוכן טוב דחפו לשם. זה מטורף פשוט.

מקווה גם שהסיפור יהיה טוב, זה כביכול החשש העיקרי כי מחוץ לזה הוא הכי טוב בז'אנר בקלות לטעמי.

כמובן שוויזואלית הוא ממתק, מה שכן באזורים הפתוחים אני משער שגרסת הפרו בטח מרוויחה מזה שיש לה IQ עדיף כי שם גרסת הבסיס יכלה להיות. קצת נקייה יותר (כמובן שזה רחוק שנות אור מחגיגת האלייזינג של TLOU על הפס3 אז אין מה לדאוג). בכל אופן זה בקלות המשחק הכי מרשים על הפס4. הישג טכני כביר של נוטי דוג.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2020, 19:13

Stick כתב:בחודש האחרון מצאתי את עצמי מתמכר ל slay the sipre, מישהו מכיר?
שמעתי עליו הרבה אבל לא ידעתי עליו כלום, כשהתחלתי רק שמתי לב לעיצוב הזול והמוזר. אחרי שעה וחצי אמרתי לעצמי שזה חביב, אבל לא הבנתי על מה המהומה. וזה פחות או יותר מצי שהמשחק התחבר לי, ומאז... אני במצב מתמיד של "רק עוד תור אחד" כבר חודש :). מצב שכבר לקח לי בסך הכל כמות מאוד יפה של שעות שינה.

ממש בא לי עליו מחכה שיגיע לאנדרואיד מזמן לא זוכר משחק שכל כך תפור למובייל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2020, 19:16

bling כתב:אני גם משחק קצת, מתקדם מ-א-ו-ד לאט, לא התקדמתי הרבה בסיפור. הגיימפליי בכמה רמות יותר טוב מהקודם, הרבה חקירה מעולה ומשמעותית, הרבה תוכן צד מצויין, אין לי מילים עד כמה שהמשחק הזה הוא שיפור על הראשון מכל בחינה שקשורה למשחקיות. כמה תוכן טוב דחפו לשם. זה מטורף פשוט.

מקווה גם שהסיפור יהיה טוב, זה כביכול החשש העיקרי כי מחוץ לזה הוא הכי טוב בז'אנר בקלות לטעמי.

כמובן שוויזואלית הוא ממתק, מה שכן באזורים הפתוחים אני משער שגרסת הפרו בטח מרוויחה מזה שיש לה IQ עדיף כי שם גרסת הבסיס יכלה להיות. קצת נקייה יותר (כמובן שזה רחוק שנות אור מחגיגת האלייזינג של TLOU על הפס3 אז אין מה לדאוג). בכל אופן זה בקלות המשחק הכי מרשים על הפס4. הישג טכני כביר של נוטי דוג.

זה גם החשש שלי הסיפור. כאילו על מי אני עובד כיביתי את הפאזלים והחידות בספיידרמן כדי להגיע לtlou2 כמה שיותר מהר.

עדיין בכל זאת יש פחד שהסיפור יגרר לחוסר תכלית ועיסוק בדמויות לא מעניינות כמו שקרה במתים המהלכים.

אחרי שאתה תסיים אותו אני אדע לפי זה אם הוא דחוף לי.
תלוי מה יקרה קודם אם תסיים אותו קודם או ארכוש אותו קודם חח.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2020, 19:18

bling כתב:אני גם משחק קצת, מתקדם מ-א-ו-ד לאט, לא התקדמתי הרבה בסיפור. הגיימפליי בכמה רמות יותר טוב מהקודם, הרבה חקירה מעולה ומשמעותית, הרבה תוכן צד מצויין, אין לי מילים עד כמה שהמשחק הזה הוא שיפור על הראשון מכל בחינה שקשורה למשחקיות. כמה תוכן טוב דחפו לשם. זה מטורף פשוט.

אפילו בלי לשחק בו בעצמי, רק מצפייה בקטעים ששוחררו, הוא נראה הישג טכני כביר ואחד הכי מרשימים של הדור הזה (בכל סגנון).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2020, 19:36

https://store.steampowered.com/app/1229490/ULTRAKILL/

הדמו של המשחק מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 יוני 2020, 22:07

כיף לשמוע את הרשמים החיוביים על הגיימפליי של TLOU2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2020, 22:13

אני בהייפ לקראת נובמבר, חסר לכם סוני ש-TLOU2 לא מוכן לפס5 DAY ONE עם פאטצ' 4K/60FPS ו-RT.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 200 אורחים