במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2020, 18:20

ושוב, אם משהו היה במדיה אחרת וזו פעם הראשונה שזה במדיה הזו - זה כן מקורי.
אבל (ושוב - שוב), זה לא מה, אלא איך. גם אם כל מה שהיה בלא-ספוילר היה מתברר כנכון - זה יכול להיות מדהים וזה יכול להיות אסון. הכל תלוי באיך זה מתבצע.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 יוני 2020, 22:10

אני לא מסכים אתך שעם הלא ספוילר היה נכון
זה היה יכול ליתבצע בצורה טובה
להזכיר לך מדובר על מישחק שני בסדרה
ולא מישחק ראשון , ובזיכיון שהעלילה חשובה בו

עם תיקח לדוגמה סדרות טלוויזיה מצליחות שזה נעשה בהן
הרבה מאוד פעמים הן נפלו זמן קצר אחרי זה
זה דבר שנדיר שמצליח עם זה נעשה בשלב יחסית מאוחר
זה בעיקר יכול להצליח בשלבים מוקדמים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 יוני 2020, 11:20

סימתי את beyond to souls גרסת הps4
ואני ממליץ אליו , המשחק לא מושלם , חלק מהחלקים משעממים
השליטה לא הכי טובה בעולם
אבל שמסיימים את כל הסיפור ונקשרים לחלק מהדמויות
לדעתי הסיפור מקורי , לפעמים מעורר רגשות
וסיפור טוב
אחרי שסיימתי בדקתי ויש 24 סופים שונים , אני לא הולך לכיוון הזה
יצפה בהם ביוטיוב
הסוף שקיבלתי מהריצה שלי הרגיש לי כסוף טוב
נו טוב ניסיתי לפעול בצורה שלהבנתי טובה , היו חלקים במיוחד בהתחלה של המשחק , שלא הבנתי לגמרי את המכניקה
אז היו בחירות רעות בגלל זה , אבל בהמשך ניסיתי לפעול כמה שיותר טוב
בכל מקרה ממליץ על המשחק הזה -מצריך סבלנות במיוחד בהתחלה
אבל שווה את זה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 יוני 2020, 15:05

נתקלתי עכשיו בחידה הראשונה שלא הצלחתי לפתור בtlou2 (בערך 8 שעות בפנים, לא מכיל ספויילר עלילתי):
ספויילר: הצג
הקוד לכספת שאמור להיות 6 הספרות האחרונות של המספר של סטייסי כלשהי. איפה מצאתם את המספר?? :?

בסוף החלטתי להתקדם כי שברתי על זה את הראש יותר מדי זמן.
קצת מביך, אני יודע. :o
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 יוני 2020, 16:10

ShiTDemoN כתב:נתקלתי עכשיו בחידה הראשונה שלא הצלחתי לפתור בtlou2 (בערך 8 שעות בפנים, לא מכיל ספויילר עלילתי):
הקוד לכספת שאמור להיות 6 הספרות האחרונות של המספר של סטייסי כלשהי. איפה מצאתם את המספר?? :?

לא מביך בכלל,אני זוכר את החלק הזה כי גם אני הסתובבתי שם במשך יותר מכמה דקות..
אתה פשוט צריך לנחש את שלוש הספרות האחרונות והיות ויש לך רק מ1 עד 5 ואי אפשר להכניס אותה ספרה פעמיים,אין לך הרבה אופציות..אתה יכול גם להעיף מבט במדריך נטול הספויילרים של ign

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יוני 2020, 18:40

לא זוכר בדיוק איזה קטע זה, אבל כל כספת אפשר ״לפרוץ״ ממש בקלות, אם רק מקשיבים ל״קליקים״... כשאתה במספר הנכון יש קליק אחר, וכשלא היה לי כח לחפש ורציתי להתקדם בעלילה (קרה לי פעמיים) - אז פשוט פרצתי את הכספת ככה. זה ממש ממש קל ואפילו קצת כיף.

פייג׳, מה שאתה מדבר עליו זה דלת, לא כספת... וכן, שם צריך פשוט לנחש, יש רק 2 אופציות

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יוני 2020, 19:54

התקדמתי לא מעט היום, והאמת, נראה לי שאני מאלה שלא מתחברים לסיפור. זה לא בגלל השמדת הזכיון או משהו, לפחות לא מהרגעים המועמדים לכאורה לטייטל שנתקלתי בהם (כלומר זו טענה שהיא שטויות מבחינתי), אלא פשוט הסיפור והכיוון שלו הם בינתיים די צפויים (גם אם היו הפתעות נקודתיות בדרך) ולא כל כך מעניינים, לפחות בעיניי.
עם זאת לא סיימתי עדיין, ואכנס לזה כמו שצריך עם ספוילרים רק בסוף המשחק. כמובן שאני לא פוסל את האופציה שפתאום יקרה משהו בסיפור שיהפוך את דעתי, אני רק משתף בינתיים את המחשבות שלי כ20 שעות בפנים.

ועם כל זה, אני עדיין יותר אוהב את המשחק ממה שחשבתי שאוהב אותו :).
כמשחק הוא באמת משהו הרבה יותר טוב משציפיתי, חוויה באמת מיוחדת במינה, ולמרות שאני אדם של גיימפלי מורכב או מבוסס מערכת קרב בדרך כלל, הם הגיעו פה לרמה כל כך גבוהה של "הגיימפלי הסינימטי" שאני לא יכול אלר פשוט להוריד את הכובע ולהתרשם.
אני עדיין לא מבין איך אפשר לעזוב את המשחק למרות הסיפור, וזה אף על פי שאני לא עף עליו. הוא לא עשה משהו ש'עצבן' אותי כביכול, ואמנם לא סיימתי אז נחכה ונראה... אבל המשחק פשוט מצוין גם בלי קו העלילה הראשי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2020, 10:03

אני 23 שעות בפנים,מניח שהכל מתכנס לקראת סיום (אני אומר ״מניח״,כי היו כבר פעמיים,שחשבתי שהמשחק עומד להיגמר והוא המשיך והמשיך) ואני מאוד נהנה אבל בכנות? אני מרגיש שהייתי רוצה שהוא כבר יסתיים,המשחק הזה יכול ממש להתיש בחלק מהרגעים שבו והפייסינג בחלק האחרון שהייתי בו היה כמעט יותר מדי אינטנסיבי עד הנקודה שזה פשוט עיצבן.
לגבי הסיפור,זה לא מה שאני הייתי מדמיין להמשך לראשון,אבל הכיוון שהם לקחו הוא לכל הפחות אמיץ,גם אם יש שם קונספטים ומסרים שאני ממש לא מתחבר אליהם.
ככה או ככה,המשחק הזה הוא הישג כביר למדיום הזה לדעתי,גם אם מעורר מחלוקת והדיונים עליו הולכים להיות מרתקים,הסקופ של הסיפור וכמות התוכן שבו היא פשוט פסיכית. זה המגנום אופוס של נוטי דוג,בלי שום ספק.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 יוני 2020, 10:26

ShiTDemoN כתב:נתקלתי עכשיו בחידה הראשונה שלא הצלחתי לפתור בtlou2 (בערך 8 שעות בפנים, לא מכיל ספויילר עלילתי):

פיתרון החידה בספוילר:

המספר של סטייסי כתוב בשירותים הציבוריים הצמודים לחדר עם הכספת, כגרפיטי על הקיר סטייל "for a good time call..."

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2020, 10:47

כן פייג', גם אני עברתי את זה, אבל חשבתי שאם הייתי פורס את זמן המשחק שלי ליותר ישיבות ולא מסיים אותו ביומיים - אז לא הייתי מרגיש ככה.
פשוט כבר ממש רציתי לראות את הסוף והשעה התחילה להיות מאוחרת מאוד :)
אחרי שסיימתי חשבתי על זה, ואני חושב שניתן היה לחתוך ממנו איזה שעתיים, אבל לא הרבה מעבר.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 25 יוני 2020, 13:35

erezronen כתב:

פיתרון החידה בספוילר:

המספר של סטייסי כתוב בשירותים הציבוריים הצמודים לחדר עם הכספת, כגרפיטי על הקיר סטייל "for a good time call..."

חחחחח האמת שאני חיפשתי מודעות על הקירות והיה שם פוסטר של כלב בשם אטלס שנאבד ומתחת היה כתוב מספר טלפון שגם התאים לתבנית והשתגעתי למה זה לא עובד

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2020, 20:54

Uncle Pey'j כתב:אני 23 שעות בפנים,מניח שהכל מתכנס לקראת סיום (אני אומר ״מניח״,כי היו כבר פעמיים,שחשבתי שהמשחק עומד להיגמר והוא המשיך והמשיך) ואני מאוד נהנה אבל בכנות? אני מרגיש שהייתי רוצה שהוא כבר יסתיים,המשחק הזה יכול ממש להתיש בחלק מהרגעים שבו והפייסינג בחלק האחרון שהייתי בו היה כמעט יותר מדי אינטנסיבי עד הנקודה שזה פשוט עיצבן.
לגבי הסיפור,זה לא מה שאני הייתי מדמיין להמשך לראשון,אבל הכיוון שהם לקחו הוא לכל הפחות אמיץ,גם אם יש שם קונספטים ומסרים שאני ממש לא מתחבר אליהם.
ככה או ככה,המשחק הזה הוא הישג כביר למדיום הזה לדעתי,גם אם מעורר מחלוקת והדיונים עליו הולכים להיות מרתקים,הסקופ של הסיפור וכמות התוכן שבו היא פשוט פסיכית. זה המגנום אופוס של נוטי דוג,בלי שום ספק.

אני מסכים שהמשחק ארוך מדי, וגם כן עוד לא סיימתי אותו. אני כ20 שעות בפנים (עוד לא מרגיש ממש לקראת סיום, אבל מתקרב), והאמת שהיום אחה"צ היה לי זמן פנוי שתכננתי לנצל אותו לאיזה שעתיים של משחק, ופשוט לא מצאתי את עצמי עושה את זה.
זה לא שלא אסיים אותו, או שאני חושב שלא הייתי נהנה היום, זה פשוט שאם הוא היה נגמר לי אתמול הייתי חושב שמדובר במשחק כמעט מושלם (מינוס הסיפור). במקום זה, וכמובן שעוד יש לי לראות את הסיום ואת הסט פיסס שיחכו לי שם, ועדיין, הוא קצת ארוך מדי כרגע וכנראה שהייתי צריך אפילו יום הפסקה ממנו כדי להתרענן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2020, 21:45

התיאורים שלכם על "ארוך מדי" גורמים לי להרגיש טוב שחיכיתי איתו. הראשון היה לי ארוך מדי גם, אז על אחת כמה וכמה כאן זה יהיה נכון, כנראה.

(ועדיין, אני כמעט רוכש אותו בכל יום מחדש)... :D.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 יוני 2020, 21:50

פשוט שאם הוא היה נגמר לי אתמול הייתי חושב שמדובר במשחק כמעט מושלם (מינוס הסיפור). במקום זה, וכמובן שעוד יש לי לראות את הסיום ואת הסט פיסס שיחכו לי שם, ועדיין, הוא קצת ארוך מדי כרגע וכנראה שהייתי צריך אפילו יום הפסקה ממנו כדי להתרענן.

הטענות העיקריות מאלו שלא אהבו את המשחק זה הסיפור
אולי בגלל שהפעם יש יותר חלקי אקשן , הסיפור לא באותה חשיבות
כמו המשחק הראשון
אבל עדין הסדרה הזאת נבנתה על הסיפור של המשחק הראשון

לפחות מזל שהלא ספוילר הגדול באמת לא ניכנס למשחק
כרגע אני רואה ביקורות טובות וביקורות גרועות מגימרים
עם הלא ספוילר היה ניכנס למשחק , אני באמת חושב שזה היה סוף הזיכיון

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 יוני 2020, 21:57

Klayman כתב:התיאורים שלכם על "ארוך מדי" גורמים לי להרגיש טוב שחיכיתי איתו. הראשון היה לי ארוך מדי גם, אז על אחת כמה וכמה כאן זה יהיה נכון, כנראה.

(ועדיין, אני כמעט רוכש אותו בכל יום מחדש)... :D.

זו טענה על כל משחק aaa שיצא בשנים האחרונות לא?
נערך לאחרונה על ידי Baba Yaga ב 25 יוני 2020, 23:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2020, 22:47

Stick כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני 23 שעות בפנים,מניח שהכל מתכנס לקראת סיום (אני אומר ״מניח״,כי היו כבר פעמיים,שחשבתי שהמשחק עומד להיגמר והוא המשיך והמשיך) ואני מאוד נהנה אבל בכנות? אני מרגיש שהייתי רוצה שהוא כבר יסתיים,המשחק הזה יכול ממש להתיש בחלק מהרגעים שבו והפייסינג בחלק האחרון שהייתי בו היה כמעט יותר מדי אינטנסיבי עד הנקודה שזה פשוט עיצבן.

אני מסכים שהמשחק ארוך מדי, וגם כן עוד לא סיימתי אותו. אני כ20 שעות בפנים (עוד לא מרגיש ממש לקראת סיום, אבל מתקרב), והאמת שהיום אחה"צ היה לי זמן פנוי שתכננתי לנצל אותו לאיזה שעתיים של משחק, ופשוט לא מצאתי את עצמי עושה את זה.
זה לא שלא אסיים אותו, או שאני חושב שלא הייתי נהנה היום, זה פשוט שאם הוא היה נגמר לי אתמול הייתי חושב שמדובר במשחק כמעט מושלם (מינוס הסיפור). במקום זה, וכמובן שעוד יש לי לראות את הסיום ואת הסט פיסס שיחכו לי שם, ועדיין, הוא קצת ארוך מדי כרגע וכנראה שהייתי צריך אפילו יום הפסקה ממנו כדי להתרענן.

אני שם לב שזה משהו שחוזר אצל הרבה אנשים איתו- כשאני מתחיל סשן הוא סוחף ובאמת קשה לי להפסיק,אבל אחרי שאני מפסיק אני מרגיש שאני צריך קירור רציני ממנו כי הוא פשוט יכול להיות כל כך אינטנסיבי לפעמים,והאווירה של העולם 90% מהזמן דיכאון של החיים והגיימפלי לופ של לחפש בכל חור בעולם הזה שיט מיצה את עצמו מזמן מבחינתי,אבל כשמשחקים על הארד אתה נאחז בכל כדור מסכן או דבק שאתה מוצא..
לשם ההשוואה,כששיחקתי GOW גם אחרי סשן ארוך הייתי מוכן לקפוץ פנימה שוב ופה אני כמעט חושש לעשות את זה :oops:

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 25 יוני 2020, 22:57

נו אז מסתבר שרוב האינטרנט מסכים איתי לגבי TLOU2.. לא מפתיע.
זה העונה השמינית של משחקי הכס ALL OVER AGAIN.
GG.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 25 יוני 2020, 23:56

אני אולי עדיין בהתחלה מדיי (13 שעות) אבל אני לגמרי כל יום מחכה לרגע שבו אני אהיה פנוי כדי להיכנס למשחק. וכשאני בפנים אני לא יכול להפסיק (ארבע שעות פנויות שלי היום ז"ל). אז מקווה שישאר ככה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2020, 01:56

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:

אני שם לב שזה משהו שחוזר אצל הרבה אנשים איתו- כשאני מתחיל סשן הוא סוחף ובאמת קשה לי להפסיק,אבל אחרי שאני מפסיק אני מרגיש שאני צריך קירור רציני ממנו כי הוא פשוט יכול להיות כל כך אינטנסיבי לפעמים,והאווירה של העולם 90% מהזמן דיכאון של החיים והגיימפלי לופ של לחפש בכל חור בעולם הזה שיט מיצה את עצמו מזמן מבחינתי,אבל כשמשחקים על הארד אתה נאחז בכל כדור מסכן או דבק שאתה מוצא..
לשם ההשוואה,כששיחקתי GOW גם אחרי סשן ארוך הייתי מוכן לקפוץ פנימה שוב ופה אני כמעט חושש לעשות את זה :oops:

חותם על כל מילה. מדויק, גם ההשוואה לGOW.

דין, זה ממש לא כמו דעתך, אני לרגע לא שוקל להפסיק לשחק. הוא בעיניי עדיין משחק מצוין עד מדהים, פשוט ארוך מדי. שום משחק לא מושלם...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2020, 05:29

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:

כבר מזמן אמרתי שמה שהדגשתי בתגובה שלך זה המדד הכי חזק שלי ל''עד כמה המשחק הזה טוב''. עם GOW הרגשתי בדיוק כמוך. עם TLOU הראשון לעומת זאת... :?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2020, 12:37

זה נכון שזה אולי מדד יבש די מוצלח, אבל לא הייתי אומר שזה אבסולוטי, ומשחק כמו TLOU 2 הוא בהחלט היוצא מן הכלל בהסתכלות כזו.
משחקים כמו slay the spire, האדס, דד סלס וכו' אלו משחקים שאני יכול לשחק שוב ושוב ותמיד אשאב לסשנים שבהם תחושת הזמן מאבדת משמעות. אבל זה קורה כי יש להם גיימפלי לופ מאוד ממכר ומתגמל (פסיכולוגית), האם אני באמת יכול להגיד שהם יותר 'טובים' מTLOU 2? לדעתי לא.

TLOU 2 הוא באמת כמו רשימת שינדלר (למי שזוכר את ההשוואה שכבר נעשתה), זה סרט ארוך וכבד שרוב הזמן בחיים שלי אין לי כוח לראות. ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שזו יצירת מופת.
אז TLOU2 יותר מהנה ברמה הפשוטה, זה בכל זאת משחק וידאו, אבל כן יש בו משהו כבד שלא מתאים לכל יום או לכל מצב רוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2020, 13:14

סטיק, סופסוף...
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 יוני 2020, 13:40

אז פותחים דיון יעודי ל TLOU או לא?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יוני 2020, 13:47

גם אני הצטרפתי למועדון המסיימים של TLOU2,ויכול לחזור לאינטרנט בלי לחשוש מכל קליק :)
אני חושב שאני אחלק את המחשבות שלי על המשחק לכמה תגובות,בעיקר כי אני עוד צריך לעבד מה התחושות שלי כלפיו אחרי שהוא 'ישקע' קצת,כי לפני דקה בערך נגמרו הכתוביות.
וואו,זה היה ק-ש-ה,ואני לא מדבר רק על רמת הקושי של המשחק,אני מדבר על החבילה כולה: זה משחק של הרבה כאב לב (בלי להיסחף יותר מדי כן?) בהשוואה לכמעט כל משחק אחר ששיחקתי,הוא סוחט אותך כגיימר ועבור אנשים מסויימים הוא יכול גם לסחוט בהיבטים אחרים לדעתי,תלוי בסבילות שלהם לחלק מהנושאים שהוא תוקף.
זה סיפור שלא התחברתי לכל כך הרבה חלקים ממנו,ועדיין גרם לי לחשוב עליו גם כשלא שיחקתי ובעיקר דחף אותי כל הזמן לרצות לגלות מה קורה בהמשך,גם אם ברוב הפעמים זה היה מאוד צפוי- בואו נדבר בכנות,אין הרבה פרקטיקות וטוויסטים של storytelling שכולנו לא חווינו שמענו וראינו כבר,אבל מה שעומד בעיני במשחק הזה הוא הביצוע של רעיונות מוכרים גם כאלו ששוב,אני ממש לא on board,והביצוע מופתי.

המשחק הזה הוא מאסטרפיס,אבל הוא לא לכל אחד ואני בקלות יכול להבין אנשים שלא נהנו ממנו (אני לא מדבר על האידיוטים שמדרגים אותו במטהקריטיק,לא משנה איך מסתכלים על זה לא מדובר כאן במשחק רע בשום מצב שבעולם,אני מרגיש מוזר אפילו לציין את זה) כי הוא יכול להיות כל כך,אבל כל כך כבד,כל כך נמרח (אני אגע בנקודה הזו בהמשך במסגרת הספויילרים,אני חושב שזה כמעט במכוון),מלחיץ,מדכא,מכעיס וכן,אני לגמרי מבין את ההשוואה לשינדלר,לא,לא בהקשר של התוכן,אלא בהקשר של התחושה- כמו שסטיק אמר,זה מסוג התוכן שאני אוהב לצרוך אבל כזה שאני לא רואה את עצמי חוזר אליו בקרוב,אם בכלל אבל כן,זו יצירת מופת,כן,זה הישג אמיתי למדיום שכולנו כל כך אוהבים וכן,אני חושב שכל אחד לכל הפחות צריך לשחק בו ולתת לו צ'אנס אמיתי ולהתעלם מרעשי רקע.

אני גם רוצה לציין כמה המשחק הזה כל כך יותר מבעית מהראשון,זה פשוט לא ייאמן- יש קטעים שבלי לשים עצרתי בסופם כדי להסדיר נשימה ולהירגע קצת,ויש פרקים שמשחקים יותר על הרגש שפיתחנו לדמויות האלה מהמשחק הראשון עם כמה סצינות מוצלחות מאוד,ואחת שבעיניי מתחרה בסצינת הג'ירפה מהראשון. יש יופי במשחק הזה,אבל הוא מוקף בכל כך הרבה אלימות ורוע,שקשה שלא להעריך את הרגעים האלה עוד יותר אבל איכשהו תמיד היה לי באחורה של הראש מה נוטי דוג יזרקו עלי ברגע שהם ייגמרו.
זה לא משחק שמח,זה לא סיפור שמח וזה לא עולם שמח,ויש הרבה החלטות שדרוקמן קיבל ביחס לסיפור שאני שואל את עצמי אם הוא כמעט חשב איך לעשות דוווקא לנו המעריצים של המשחק הראשון :) ,אבל אני מעריך אותו על האומץ לספר את הסיפור שהוא רצה לספר,כשהוא כנראה ידע בוודאות איזה גלי הדף הוא ייצור.

אם ניגע רגע בבשר,במשחק עצמו,הגיימפלי מעולה,כנראה הלופ משחקיות הכי טוב של נוטי דוג עד כה וכזה שיכול לייצר רגעים קולנועיים אמיתיים ואני אומר את זה בלי טיפה של הגזמה- השימוש בסביבה ענק והכרחי,התגנבות ושיטת משחק סטייל הטורף היא לגמרי הדרך לשחק אותו בעיניי ואפילו כשפישלתי בתוכנית המקורית שלי בסקשן כלשהו,וזה קרה המון,עדיין המפגשים האויבים היו מותחים ומהנים בצורה שכמעט הפתיעה אותי בהתחשב בזה ש'נכשלתי' בתוכנית המקורית שלי למה שהיה גורם לי הנאה כשזה מגיע לאיך אותו קטע היה אמור להתגלגל.

טכנית,המשחק הכי מרשים בדור הזה,בקלות,והייתה לו וואחד תחרות ועדיין,אין דברים כאלה- הוא מוקפד עד הפרטים הכי קטנים בקטע מפחיד,המוזיקה מעולה ומחמיאה לעולם ולסיפור אפילו אם מדובר בפלוס מינוס בלחנים שהם די העתק של הראשון. פשוט להתפעל ולדמיין מה נוטי דוג יוכלו לעשות הלאה בפס5,אין מילים.

לסיום,אני חייב לומר שאני חושב שזה הזמן להניח לשתי היצירות האלה,TLOU ו-Part 2 להתקיים,אני לא רוצה המשך,אני לא רוצה עוד מהעולם הזה (אולי בהמשך זה ישתנה) ואני באמת לא רוצה עוד מהדמויות האלה,אני מרגיש ש-99% ממה שרציתי לדעת על הדמויות אני יודע,חוויתי כל מה שניתן לחוות איתן ועכשיו צריך לתת להן לנוח ולעבוד על IP חדש,בתקווה שיותר צבעוני,אופטימי יותר (זה באמת לא קשה אחרי המשחק הזה) וכזה שיחזיר את 'הכיף' מאנצ'רטד וג'ק ודקסטר למשחקים של נוטי דוג,ואני לא אומר את זה כחיסרון ל-TLOU.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2020, 13:59

DrKeo כתב:סטיק, סופסוף...
תמונה

או!
כמו שאומרים: 'איחלתי לחייל בהצלחה', תשתף חוויות :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 176 אורחים