במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2022, 15:40

אני מתחיל עבודה חדשה ,קשה לי לראות את עצמי מתחיל כרגע
משחק אסטרטגיה בתורות
המשחקים האלו לוקחים יותר מידי זמן וסבלנות ,מחפש משהו קליל
לא סימתי את הרימיק של ריזידנט איוול 2 ,אני כניראה יתחיל מחדש ברמה קלה ומדריך לאורך כל הדרך לסיים מהר

וימשיך את זינובליד 3 ,שניהם משחקים הרבה יותר פשוטים

אני בתקופה של גם עבודה + למידה ושיפור דברים בבית שקשור לעבודה ,אז אין לי הרבה זמן פנוי
ברוב ff15 ,הייתי בחופש

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 15:47

מה? איך זה קשור ? :) שחק על הסוויץ בדרך לעבודה שחק בהפסקה בעבודה די לתירוצים. אם אני עובד גם מחוץ לשעות העבודה ויש לי זמן לכולם יש זמן.
זינובלייד זה לנשים ולאנשים שהיו ילדי כאפות/נשארו כאלה במהותם בהווה.

די כבר לפולקטלי קורקט, אי אפשר לראות דיבורים על JRPG בלי לשחק במשחקים של המלך זה צורם בעין, אתה תודה לי על זה כל החיים שלך באחריות :) כל התפיסה שלך על המדיום לעולם לא תחזור לקדמותה, זה לא סתם הייפ.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2022, 17:27

הסוויץ שלי השאלתי לאחינית
אני משחק דרך אמולטור ,וזה לא מסוג העבודות שלוקחים לשם קונסולה ,במיוחד שאתה רוצה להיכנס לתחום ואין הרבה עבודות לבעלי קצת ניסיון

כל הציוד שם יהיה ציוד של החברה לא שלי
ואני לא יוריד או יתקין אף דבר חיצוני

גם באתרים יגלוש רק בבטוחים ,ynat וכאלו
אתה לא משחק בדברים כאלו בחברה רצינית
זה יכול ליצר נזק עצום

מגיע לעבודה ,עושה את העבודה הכי טוב שאני יכול וזהו
אפילו את הסמארטפון לא יחבר לwifi שם

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 17:38

האנושות היא overrated, הפסד שלך קרירין.
אני יכול להביא את המים עד אליך אני לא יכול להכריח אותך לשתות מהם :)

כל זה מזכיר לי את התקופה, שאיווטה נפטר, מישהו ביקש ממני לדבר עליו ברדיו פה בארץ וסירבתי מחוסר זמן. אבל כשיגיע הרגע לדבר על tactics ogre אני אעשה את זה ואתה תבין מה הפסדת פה.

תחזור למשחקים הנחותים, לא נורא אני גם ככה אקנה לכל פלטפורמה אפשרית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2022, 17:43

תראה לא מכיר אותו ,ולא משחק בשביל אחרים
יש משחקים שהייתי רוצה להתחיל ,אבל אני לא
כי זה תלוי בתקופה שלי בחיים

ציוויליזציה לדוגמה ,אף פעם לא יצא לי לשחק באף משחק בסדרה
כן מסקרן אותי ,אבל אלו משחקים עמוקים

יש לי גם את דרגון אייל אינקוזיציה שהתחלתי בעבר ועדין לא חזרתי אליו ,כרגע יחפש משהו נוח וקליל
שיהיה לי יותר זמן פנוי ,משהו עמוק יותר

חוץ ממשחקי זלדה ,כי שיצא הזלדה הבא יקנה אותו ישר

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 17:46

זה לא העניין כפרה. העניין הוא כזה. אתה מדבר המון על JRPG, משחק בהמון משחקים ענתיקה
ואיכשהו לא הגעת לקלאסיקות האמתיות של הז'אנר? אני לא מטיף לך, אבל קודם מתחילים עם יצירות המופת ואחר כך שאין במה לשחק עוברים לשחק בזבל, אצלך זה הפוך אתה עושה השלמות של משחקי זבל.
ניסיתי לתרום לך מהטעם המושלם שלי הוא אובייקטיבית הכי טוב. לא נורא.

זה מצחיק זה הכל :) אני סה'כ רוצה שתהנה הרבה יותר ממה שאתה נהנה.
רוצה לסבול ולשחות במים הרדודים האלה? בכייף שלך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2022, 18:28

זה שff15 ,היה בינוני מאוד ופספוס ענקי
לא עושה את כל המשחקים כאלו ,חלק אני נהנה מאוד חלק לא

זה כמו שהאזרח קיין סרט מעולה
אבל גם המחסל 2

הסגנון מאוד שונה ,ולכל אחד המקום שלו

אתה רוצה שאני יצפה באזרח קין
שכרגע אני בתקופה שמחפש משהו קליל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוקטובר 2022, 19:38

זה יותר כמו זה שאתה כמו בן אדם שמשחק את ספרי "רם אורן" של התחום ואני ממליץ לך על המקביל לדוסטוייבקי של התחום :)
ההפסד הוא כאמור שלך,אין גבול ליופי של tactics ogre, אני לא מגזים שאני אומר לך שאין כיום סרט מודרני או ספר מודרני שמתקרבים אליו.
אף אחד לא מגיע לכתיבה הזו, לדמויות האלה עם כל כך הרבה ניואנסים וכל כך הרבה אפור בהם, זה אחד הכתרים היחידים שהמדיום הזה הצליח ליצור.

לא הייתי ממליץ לך אם לא היית אחד שמנסה לחפור במעמקי הז'אנר אבל אני רואה שאתה מתאמץ לנסות דברים בז'אנר אז זה הכי מתבקש בעולם.
אבל אל תרגיש רע, זה אחד המשחקים הכי קשים ללעיסה שאי פעם נוצרו (גם מכנית וגם עלילתית)

ורק לרקורד שאני אומר ספרים וסרטים מודרנים אני מתכוון סרטים וספרים שיצאו באותה תקופה של TC או אחריו כלומר 1995 ואחריה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 אוקטובר 2022, 04:24

אם כבר דוסטויבסקי, ויקטוריה 3 - נכון לעכשיו, משחק אדיר. עדיין לומד אותו, אבל נהנה מכל רגע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוקטובר 2022, 23:05

למעלה מעשור שלא שיחקתי במולטיפלייר של COD, או של איזשהו FPS למען האמת, BO 1 ב2010 היה המשחק FPS האחרון שבכלל התחברתי לשרתים שלו.
למרות שכבר קניתי בזמן הזה את MW 2019 וגם את הCOD עם קווין ספייסי, איך שלא קראו לו, בשניהם לא נכנסתי אפילו פעם אחת למולטיפלייר.
אז אני לא יודע אם זה ההייפ לGOW שמונע ממני לשחק משחקי קמפיין רציניים וזה מה שדחף אותי, אבל אמרתי יאללה, קניתי כבר את MW2, למה לא לתת קפיצה לראות מה קורה במולטיפלייר.

האמת? וואלה, שיחקתי איזה שעתיים ומאוד נהנתי. אין לי מושג אם זה נחשב COD מולטי טוב או לא מבחינת המעריצים כי באמת שאין לי שום כלי והשוואה לשפוט אותו, אבל היה לי כיף. הצורה שבה בונים את הנשק לאורך ההתקדמות מגניבה למדי, וכמעט אחרי כל משחק יש לך דברים חדשים שאפשר לבדוק. המשחקים עצמם מהירים מאוד וארקיידים, וכנראה שזה בדיוק מה שהייתי צריך כאחד שסתם מכבה את הראש ונכנס לבד למשחקים רנדומליים. אני גם לא יודע אם זה עניין של מאצ'מייקינג ששם אותי עם חלשים, אני מניח שכן כי אין לי באמת מושג מה אני עושה, אבל איכשהו אני כמעט תמיד מסיים במקומות הראשונים בטבלה. אז כאמור זה כנראה מאצ'מייקינג שנועד לתת גם לבינוניים תחושה טובה, אבל זה בהחלט עובד :).
סך הכל לגמרי הופתעתי לטובה. זה לא שאני מתכוון עכשיו להכנס לסצנת הFPS או משהו כזה, ואני גם לא רואה את עצמי חוזר באופן מתמשך למולטיפלייר של MW2 ברגע שאצא ממנו לתקופה, אבל כרגע זה כיף. ראש כבוי וכיף. נכנסתי למולטיפלייר סתם מתוך תחושת "יאללה נו, כבר קניתי את זה", העובדה שאני חושב עכשיו שגם מחר אכנס לסשן מאוד מפתיעה אותי.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 אוקטובר 2022, 00:17

בדיוק, קוד זה כיף קז'ואלי לא נורמלי :)
אכן יש SBMM אבל זה לא סוף העולם... לפחות בשבילי ב-2019. מה שיותר מעצבן זה שקראתי היום שמשום מה רק שחקני פס5 יכולים לבטל קרוספליי כרגע, מקווה שזה סתם משהו טכני שייפתר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 29 אוקטובר 2022, 01:21

Stick כתב:למעלה מעשור שלא שיחקתי במולטיפלייר של COD, או של איזשהו FPS למען האמת, BO 1 ב2010 היה המשחק FPS האחרון שבכלל התחברתי לשרתים שלו.
למרות שכבר קניתי בזמן הזה את MW 2019 וגם את הCOD עם קווין ספייסי, איך שלא קראו לו, בשניהם לא נכנסתי אפילו פעם אחת למולטיפלייר.
אז אני לא יודע אם זה ההייפ לGOW שמונע ממני לשחק משחקי קמפיין רציניים וזה מה שדחף אותי, אבל אמרתי יאללה, קניתי כבר את MW2, למה לא לתת קפיצה לראות מה קורה במולטיפלייר.

האמת? וואלה, שיחקתי איזה שעתיים ומאוד נהנתי. אין לי מושג אם זה נחשב COD מולטי טוב או לא מבחינת המעריצים כי באמת שאין לי שום כלי והשוואה לשפוט אותו, אבל היה לי כיף. הצורה שבה בונים את הנשק לאורך ההתקדמות מגניבה למדי, וכמעט אחרי כל משחק יש לך דברים חדשים שאפשר לבדוק. המשחקים עצמם מהירים מאוד וארקיידים, וכנראה שזה בדיוק מה שהייתי צריך כאחד שסתם מכבה את הראש ונכנס לבד למשחקים רנדומליים. אני גם לא יודע אם זה עניין של מאצ'מייקינג ששם אותי עם חלשים, אני מניח שכן כי אין לי באמת מושג מה אני עושה, אבל איכשהו אני כמעט תמיד מסיים במקומות הראשונים בטבלה. אז כאמור זה כנראה מאצ'מייקינג שנועד לתת גם לבינוניים תחושה טובה, אבל זה בהחלט עובד :).
סך הכל לגמרי הופתעתי לטובה. זה לא שאני מתכוון עכשיו להכנס לסצנת הFPS או משהו כזה, ואני גם לא רואה את עצמי חוזר באופן מתמשך למולטיפלייר של MW2 ברגע שאצא ממנו לתקופה, אבל כרגע זה כיף. ראש כבוי וכיף. נכנסתי למולטיפלייר סתם מתוך תחושת "יאללה נו, כבר קניתי את זה", העובדה שאני חושב עכשיו שגם מחר אכנס לסשן מאוד מפתיעה אותי.

יש מצב טוב ששיחקת מול בוטים, הם הוסיפו אותם לרמות הנמוכות כמו בפורטנייט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוקטובר 2022, 01:47

מצחיק מאוד אם כן :).
אבל להבנתי הבוטים נוספו רק לwarzone, אולי גם למצב הגדול יותר של MW2 עצמו (גראונד וורס אני חושב שקוראים לו). שיחקתי רק במולטי הסטנדרטי של ה6VS6, או 12 בFFA.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוקטובר 2022, 11:32

אתמול עברתי את הסיפור של ליאון בריזידנט איוול 2 רימיק
והתחלתי את של קליק

אני חייב להגיד שיחקתי בעבר במשחק ,נתקעתי בהמצע
אז נטשתי ,והפעם התחלתי ברמה קלה
ולכל אורך הדרך נעזרתי במדריך

את המשחק המקורי 2 הסיפורים עברתי בזמנו בלי שום מדריך גרסת הn64 ,ולא הבנתי למה הפעם המשחק לא יגיד קשה ,יותר יגיד מעצבן ברמות
ואחרי שנעזרתי במדריך הבנתי

הם שינו את הפאזלים ,ושינו בצורה מאוד גרועה ואני יסביר
במשחק המקורי ,הפאזלים היו מאוד פשוטים ובנוסף בגלל שהרקעים היו מרונדרים מראש ,לא היה הרבה חופש פעולה ,והיה קל להבחין בדברים

אבל ברימיק זה שונה ,עדיין רוב הפאזלים קלים
הבעיה זה פה ושם כמה פאזלים מעצבנים מאוד
שחלקם זה לא שדרוג לא חובה ,חלקם חייבים כדי לנצח את המשחק

סתם דוגמה שזכור לי טוב ,יש חדר במשחק
שיש שם דלתות שנפתחות על ידי איזה אביזר אלקטרוני שמכניסים
אבל אפשר גם להוציא

העניין שגם שמסיימים עם החדר הזה ששם הפאזל די פשוט
זה לא מספיק ,צריך לעשות פאזל נוסף לצאת מהחדר שלוקחים את האביזרים האלו

וזה כי בשלב מאוחר יותר מגעים לפאזל אחר שמחיב אותם
אותו פאזל לא כזה מורכב ,אבל שחקן ממוצע כמוני לא באמת יזכור
איפה הם ,כי שחקן ממוצע במשחק הזה משוטט לראות להן להגיע
ולא רץ ישר למטרה ,יש אומנם מפה אבל היא לא מיצגת הכל
.אבל זה מלא ,אפשר להגיד שחקן לא יזכור ושוטט במפה

אבל פה הבעיה הגדולה ,חלקים שחשבתם שסיימתם איתם ,נגישים רוב המשחק ,תחנת המשטרה שזה ההתחלה ,נגישה רוב הזמן
ויש כל מיני מעברים ,מה שזה אומר ששחקן יכול לחפש חפצים
אבל בגלל שפתוח לו ועדין לא זוכר כל פיפס
אפשר לעשות סיבובים על סיבובים ,עד שמוצאים את מה שצריך

ועל זה יש עוד אלמנט מעצבן ,כמו המשחק המקורי
יש הגבלה על ציוד שאפשר לקחת ,אבל בצורה מאוד מעצבנת

גם ציוד שחובה להתקדמות דוגמת מפתחות ,וסמלים וכו וכו
גם הציוד הזה באותה הגבלה
אז גם את זה צריך לנהל

עכשיו המשחק נותן הנחה מסוימת ,ציוד שהכרחי לעבור והשתמשתם בו לגמרי ,מסומן ואפשר לזרוק אותו

אבל זה רק אומר שלעבור את המשחק בלי מדריך
צריך להסתובב ולהסתובב עוד ולהסתובב עוד

לקרוא את כל הרמזים ,שעות להעביר ככה מה שזה ממש לא כיף

בריצה הקודמת בלי מדריך אומנם הצלחתי להגיע בערך לחצי מהמשחק ,אבל זה היה שעות באותם אזורים

ראיתי אחרי זה סרטון תזכורת על ריזידנט איוול 2 וזה ממש שונה
כן יש קצת שוטטות ,כן צריך לפטור פאזלים ,אבל זה הרבה יותר נגיש

כניראה קאפקום פחדו שברמת הפאזלים של המשחק המקורי
אנשים יעברו את הרימיק בבערך שעה
אז סבכו אותם ,אבל זה מעצבן מאוד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2022, 12:46

הפאזלים ברימייק הרבה יותר טובים מהמקור לדעתי. לא רק שהם יותר טובים כפאזלים, הם גם אשכרה הגיוניים כי קאפקום עשו מאמץ בlore להסביר אותם.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוקטובר 2022, 14:59

[GameSpot][/GameSpot]
DrKeo כתב:הפאזלים ברימייק הרבה יותר טובים מהמקור לדעתי. לא רק שהם יותר טובים כפאזלים, הם גם אשכרה הגיוניים כי קאפקום עשו מאמץ בlore להסביר אותם.

כי במקור הפאזלים היו רק להוסיף עוד איזה אלמנט למשחק
ובכלל שבלי הפאזלים המשחק היה בערך שעה בודדת לסיפור

אבל לדעתי דרקו אתה טועה בדבר אחד ,וזה באיך סדרו את הפאזלים
לדוגמה במשחקי זלדה שאתה נכנס למבוך ,יש לך את כל הכלים לעבור אותו

בre2 רימיק זה לא ככה ,יכולים להיות חסרים לך דברים
שבכלל נמצאים רחוק ,ואולי אתה צריך מפתח שהכנסתה לאכסון
להגיע אליהם ,ואתה לא מודע לזה ומתרוצץ בעולם המשחק כמו אדיוט
עד שאתה מוצא את הפתרון ,אבל אז יש לך עוד פאזל ועוד פאזל
ונגיד לצורך הדיון פיספסתה שדרוגים לתיק להחזיק עוד אביזרים
אז זה מתחיל להיות סיוט לנהל את המלאי כי זה מעורבב

מה לקחת ואולי ליתקע בבוס בהמצע
החפצים שאתה צריך כרגע להתקדם
או עוד כדורים ? , לדעתי זה התכנון הגרוע ויכלו לשפר את זה מאוד

לדוגמה תחנת המשטרה אזור אחד
עברתה ? אין אפשרות לחזור אחורה

ביוב אזור אחד

וכו וכו
בגלל שיש מיליון פאזלים ( הרבה אופציונלים )
זה היה צריך להיות מסודר לפי אזורי משחק בדומה לזלדה
רק שפה זה מבוך אחרי מבוך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2022, 17:04

אז אתה אשכרה צריך לפתור את הפאזלים? אוי לא!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוקטובר 2022, 17:41

DrKeo כתב:אז אתה אשכרה צריך לפתור את הפאזלים? אוי לא!

אתה קורא מה שרשמתי בכלל ?
מדבר על התכנון הלקוי של הגישה לפאזלים

זה מה שמעצבן ,לא הפאזלים עצמם
זה סיבובים על סיבובים באותם מקומות להגיע עם הציוד הנכון לפאזל
שצריך להתחשב גם באויבים ובוסים שזה נוגע לציוד
כי גם אין לך חדרי בוסים

עם הציוד החשוב לא היה נחשב חלק מהמלאי זה היה פותר את רוב הבעיות
לדוגמה השגתה מפתח ,והוא לא יתפוס מקום במלאי אז זה פחות סיבובים ,העניין שהוא כן תופס מקום במלאי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2022, 17:47

זה לא תכנון לקוי. זה שצריך חפץ בפאזל לא אומר שהחפץ צריך להיות 40 ס״מ מהפאזל. RE הישנים הם משחקים שנועלים אותך בחלק של השלב ומצפים ממך ״לצאת מזה״. כאן המקרה זהה, רק שהפאזלים קצת יותר מתוחכמים.

זה הרבה יותר מספק לראות שחסר לך נגד בפאזל ולהזכר שיש לך נגד במלאי. ואם אין לך נגד במלאי, אתה צריך לחקור את הסביבה הלא רחוקה מדי ולשרוד את הזומבים שבדרך. אתה יודע, משחק השרדות וחקירה.. זה ליטרלי המהות של RE1 עד קוד ורוניקה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 אוקטובר 2022, 21:47

DrKeo כתב:זה לא תכנון לקוי. זה שצריך חפץ בפאזל לא אומר שהחפץ צריך להיות 40 ס״מ מהפאזל. RE הישנים הם משחקים שנועלים אותך בחלק של השלב ומצפים ממך ״לצאת מזה״. כאן המקרה זהה, רק שהפאזלים קצת יותר מתוחכמים.

זה הרבה יותר מספק לראות שחסר לך נגד בפאזל ולהזכר שיש לך נגד במלאי. ואם אין לך נגד במלאי, אתה צריך לחקור את הסביבה הלא רחוקה מדי ולשרוד את הזומבים שבדרך. אתה יודע, משחק השרדות וחקירה.. זה ליטרלי המהות של RE1 עד קוד ורוניקה.

אני לא אומר 40 סנטימטר ,אני אומר שזה יכול להיות באיזה חור
ועכשיו אתה עושה סיבובים על סיבובים למצוא את החלק

ריצה ראשונה אתה לא מכיר את המפה והאויבים השונים
זה פשוט גורם לך להיות עוד שעות במשחק
לראות אותם מקומות לילחם באותם עובדים ,רק למצוא איזה חלק חסר באיזה חור

והרבה מהפאזלים זה בכלל אופציה אבל אופציה חשובה ,במיוחד המקום אכסון בתיק
אחד מהפאזלים לדוגמה ,כולל 4 ריבועים בתיק רק לפאזל
עכשיו אתה צריך גם להיות מוכן לאויבים ,בקיצור זה תכנון בעיתי מאוד
יכלו לעשות את חלקי הפאזל שלא יתפסו בכלל מקום בתיק
שהשדרוגי תיק יהיו רק לנשק ותרופות

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2022, 17:14

האמת שהתלונה של קרירין לגיטימית לדעתי. יש המון התרוצצויות במשחק הזה, והן נעשות אפילו יותר מציקות כשמר אקס נכנס לתמונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2022, 17:35

inventory managment זה חלק מאוד גדול בגיימפליי של משחקי RE הקלאסים. גם במשחק המקורי זה היה ככה, וכך זה גם ברימייק. לסחוב X למקום Y תופס כמות נכבדת מהמלאי, ולכן מגביל כמה נשקים וחפצים אתה יכול לקחת איתך. זה חלק מהלב של RE ולכן גם מפתחות, נשקים ותחמושת תופסים מקום במלאי שאתה צריך כל הזמן לנהל.

גם במשחק המקורי האלמנט היה קיים, והפאזלים שם היו הרבה פחות טובים מאשר במשחק החדש. אז לא ברור לי למה להעדיף את המשחק המקורי שבו הבעיה שקרירין מתאר עדין קיימת אבל הפאזל עצמו פחות טוב. וכמובן שאפשר לא לאהוב את זה, שכל החפצים יהיו עליך באורך קסם בלי צורך במלאי בכלל, אבל לא לאהוב את זה זה לא לאהוב את אחד האלמנטים הראשיים במשחקי RE הקלאסים. זה חלק מהקסם שלהם, ללכת הלוך ושוב ואחוזה עם מטרה ידועה מראש. חצי מההפחדות של המשחק מבוססות על זה, שתסתובב באותו מסדרון 20 פעמים עד שאתה מפתח הרגשת נוחות, עד שאתה מוריד את המשמר. ואז, אם משהו יקפוץ עליך מהחלון בפעם ה-21, אתה תבהל.

ואם אנחנו מדברים ספציפית על החידת שח-מט, החידה הזאת בנויה במיוחד על הקונספט שאתה סורק את הביובים לחלקי שח וככל שאתה צובר חלקים המקום במלאי שלך מצטמצם. זה חלק מהרגשת הלחץ במשחק, זה חלק מהלב שלו. ריצה מצד לצד זה משאב ב-RE, אם אתה מתרוצץ, אתה מבזבז משאבים. וכמובן שאתה יכול לרוץ 500 פעמים לתיבה בכדי להקל עליך את הרגשת הלחץ, אבל אם אתה בוחר לעשות את זה אז זאת בעיה שלך בדיוק כמו שאם אתה בוחר ב-RPG לעשות גריינדינג אז זאת בעיה שלך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 אוקטובר 2022, 19:15

DrKeo כתב:inventory managment זה חלק מאוד גדול בגיימפליי של משחקי RE הקלאסים. גם במשחק המקורי זה היה ככה, וכך זה גם ברימייק. לסחוב X למקום Y תופס כמות נכבדת מהמלאי, ולכן מגביל כמה נשקים וחפצים אתה יכול לקחת איתך. זה חלק מהלב של RE ולכן גם מפתחות, נשקים ותחמושת תופסים מקום במלאי שאתה צריך כל הזמן לנהל.

גם במשחק המקורי האלמנט היה קיים, והפאזלים שם היו הרבה פחות טובים מאשר במשחק החדש. אז לא ברור לי למה להעדיף את המשחק המקורי שבו הבעיה שקרירין מתאר עדין קיימת אבל הפאזל עצמו פחות טוב. וכמובן שאפשר לא לאהוב את זה, שכל החפצים יהיו עליך באורך קסם בלי צורך במלאי בכלל, אבל לא לאהוב את זה זה לא לאהוב את אחד האלמנטים הראשיים במשחקי RE הקלאסים. זה חלק מהקסם שלהם, ללכת הלוך ושוב ואחוזה עם מטרה ידועה מראש. חצי מההפחדות של המשחק מבוססות על זה, שתסתובב באותו מסדרון 20 פעמים עד שאתה מפתח הרגשת נוחות, עד שאתה מוריד את המשמר. ואז, אם משהו יקפוץ עליך מהחלון בפעם ה-21, אתה תבהל.

ואם אנחנו מדברים ספציפית על החידת שח-מט, החידה הזאת בנויה במיוחד על הקונספט שאתה סורק את הביובים לחלקי שח וככל שאתה צובר חלקים המקום במלאי שלך מצטמצם. זה חלק מהרגשת הלחץ במשחק, זה חלק מהלב שלו. ריצה מצד לצד זה משאב ב-RE, אם אתה מתרוצץ, אתה מבזבז משאבים. וכמובן שאתה יכול לרוץ 500 פעמים לתיבה בכדי להקל עליך את הרגשת הלחץ, אבל אם אתה בוחר לעשות את זה אז זאת בעיה שלך בדיוק כמו שאם אתה בוחר ב-RPG לעשות גריינדינג אז זאת בעיה שלך.

דרקו חפצים שכבר השגתה וקשורים להתקדמות במשחק
לשים אותם בתיבה ולהתרוצץ בשבילם זה גרוע
מבחינתי שיעשו תיבה קטנה יותר רק לנשק ותרופות

ולהשוות למשחק המקורי לא הוגן ,שם הפאזלים מאוד פשוטים
שם בגלל רקעים מרונדרים מראש ,יש לך הרבה פחות שטח לחקור
אז נכון שגם שם הרבה מהמשחק אתה בתחנת המשטרה

אבל עם זכור לי נכון אתה לא חוזר אליה יותר אחרי שעברתה את החלק הזה
עם זכור לי המשחק המקורי בנוי לפי חלקים

יש גבול לכמה אפשר להתרוצץ ,re זה לא משחק מטרווניה
אין לך יכולות חדשות בעזרת התקדמות, אין מפה גדולה

בזמנו עברתי את re7 ,לא זכור לי בעיה כמו re2 רימיק
ולא זכור לי בעיה כזאת בre2 og
וגם לא בדינו קריסס 1-2 ,או בכל re אחר

כן זה אימה השרדות ,פה ושם יש פאזל
אבל שמציפים אותך בפאזלים כאילו זה משחק קווסט
לפחות את חפצי החובה לא יכללו כחלק מהתיק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2022, 20:09

זה קיים בכל משחק RE, ביחוד ב-1-3 וב-7-8. יש לך מקום מוגבל במלאי, חפצים תופסים לך מקום במלאי וצריך לנהל אותם בדיוק כמו תחמושת או גודל נשקים או consumables. ריצות דרך השלב הן resource וכך גם המקום במלאי. יש ב-RE2 אולי חידה אחת שאני זוכר שדורשת ממך הרבה חפצים (השחמט) וגם היא בנויה בצורה מאוד ספציפית של צייד חלקים בביוב. ב-99% מהחידות אתה חושב על פיתרון ורץ למלאי להביא את החפץ הרלוונטי. המשחק מתגמל אותך על פיתרון מהיר ומעניש אותך על פיתרון לא נכון, ביחוד כשמר X משוחרר.

אני לא בטוח מה אתה רוצה שהם יעשו, שהחפצים פשוט יהיו במלאי ולא יתפסו לך מקום? זה בערך כמו להגיד למה לא לקבל פי 2 יותר XP במשחק RPG או כסף במשחק RTS. הרי זה יחסוך לך מלא זמן, לא? אבל זה חלק מהגיימפליי, העיצוב של המשחק מחמיא לזה, זה חלק אינטגראלי בו. לדעתי לפחות המקום במלאי ב-RE2 מאוד מאוזן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 אוקטובר 2022, 21:34

אתה לא מבין אותי ,ובעניין re שיחקתי בכל הסדרה חוץ מ8
והרימיק של3
ומעולם לא הרגשתי שהמשחקים בסדרה תוקעים אותי עד עכשיו
כן יש פאזלים ,אבל פאזלים קלים
.כן יש ניהול מלאי ,אבל ברמה רגילה המשחקים זורמים טוב

ליתקע במשחק כמו שנתקעתי בre2 רימיק ,כי מה לעשות אני לא זוכר כל חדר וחדר במשחק ומה שיש בו
זה מעצבן ,זה לא קושי כיף ,זה קושי משחק זיכרון ומה לעשות בדברים כאלו שלי לא הכי טוב

הבוסים רמה רגילה די קלים ,כי שעברתי חצי משחק ברמה הרגילה
ככה הם הרגישו ,וגם האויבים
כל הקושי ברימיק זה זיכרון ,פשוט ככה וזה מעצבן

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים