במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2022, 11:41

שחקתי את כל המשחק על Give Me a Challenge (יש מצב שזה היה בעקבות המלצה של סטיק?) והיה ממש אחלה אחרי שמתחילים להתחזק. אבל בשעות הראשונות? ואו, זה היה בלתי נסבל. אני זוכר שיש יחסית בתחילת המשחק בור שנופלים אליו ואז צריך להתמודד עם גלים של אוייבים, אני חושב שנתקעתי שם מעל לשעה. זה היה מתסכל ברמות, ביחוד כי הרגשתי שמעיכת כפתורים בסוף עבדה לי יותר טוב מחשיבה אסטרטגית.

אבל אחרי שעוברים את המשוכה הראשונית המערכת זורמת, היא אפילו לא רעה בכלל רוב המשחק אם מתעלמים מהרפטטיביות וה-bullet sponge שמופיעים פה ושם. אני חושב שהחסרון העיקרי שלה היה שהיא הרגישה קצת כמו משחק המתנה ל-cool downs. יש להם לא מעט לשפר בה, אבל הבסיס טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2022, 11:57

הפעם אלו השמות:
- Give me a Story
- Give me Grace
- Give me Balance
- Give me No Mercy
- Give me God of War

בריצה הראשונה אני אתחיל בNO MERCY ואם יהיה לי קשה ארד לBALANCED, בשנייה אנסה כל הדרך על הכי קשה, עד שאתייאש וארד לNO MERCY

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2022, 12:30

רק לא הבנתי את השינוי בין הרמות, רק אם משחקים על god of war אפשר לרדת ממנה פעם אחת וזהו? ובין שאר הרמות אפשר לעבור חופשי? או שגם אי אפשר? אני לא ממש מבין את הקטע של לנעול אותך לרמת קושי.

אני חושב שאני אלך על הרמה הרביעית מהחמש, נשמע לי כמו באלאנס נחמד. גם לא בא לי לשחק במשחק 250 שעות, וזה מה שיקרה אם אני אשחק ברמה הכי קשה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2022, 13:09

בגדול הארבע רמות שהיו במשחק הקודם הן אותן רמות שנמצאות פה מבחינת החוויה שהמשחק מנסה לתת, הרמה שנוספה והיא החדשה היא הרמה הקלה ביותר, שאמורה לתת חוויה לאנשים שמחזיקים שלט פעם ראשונה בחיים שלהם אני מניח.
בנוגע למעבר, גם בקודם היה אפשר לעבור בין כל הרמות תוך כדי המשחק, מלבד הקשה ביותר. כשהתחלת משחק על הקשה ביותר היית נעול עליה. השינוי עכשיו הוא רק שאם התחלת על הקשה ביותר וזה קשה לך מדי, אתה יכול להוריד אותה למה שאתה רוצה אחרי כמה שעות משחק במקום שתהיה חייב להתחיל מההתחלה. אבל אי אפשר להעלות באמצע המשחק אל הרמה הקשה ביותר (בלבד), וזה אומר שאם התחלת בה וירדת אז הריצה הזו נעולה לך עד לרמה הרביעית בעצם.
לא שינוי גדול, אבל סך הכל QOL טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2022, 13:48

תודה על ההסבר. טוב נו, הולך על הרביעית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2022, 13:59

אגב, למי שממש קשה להתאפק, בואו נגיד בעדינות שלא קשה למצוא חנויות שכבר שברו את התאריך הרשמי. המשחק כבר בידיי :).
האמת שסתם היה לי קשה להחזיק את עצמי, אין לי כמעט זמן לשחק עד הסופ"ש בכל מקרה (ואת הסופ"ש עצמו לפחות כבר פינתי בשביל GOW). אבל אני מאמין שכן אוותר על שעה וחצי של שינה כבר היום בלילה, בכל זאת...
אני לא אכתוב עליו כאן כלום עד ההשקה, גם לא בתג ספוילר ואפילו לא אם הגרפיקה יפה או איך הוא רץ, אז אל תדאגו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2022, 14:14

תכתוב בספוילר אבל תכתוב כמה שעות שיחקת לפני, שנדע מתי זה ״בטוח״ להסתכל :)
אני גם אשמח אם כן תרשום ציון לשעות האלה, מתוך 10… סתם כדי לשחק לנו ברגשות ;)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2022, 14:57

חחחח, אני פשוט לא רואה מתי אני משחק עד הסופ"ש מלבד על חשבון שעות השינה, ככה שאני בספק כמה רחוק אגיע וכמה יהיה לי להגיד.
אני מאמין שעד שתשחקו אתם ברביעי בערב אני אכסה בטח את הכמה שעות הבודדות שהיו למבקרים לפני כמה שבועות. כשהוא יצא רשמית ויהיה לי כבר מספיק זמן איתו אני אכתוב עליו, אל תדאג :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2022, 15:03

סטיק יא ממזר בר מזל שכמוך, תהנה מכל שניה גבר,אבל אל תגזים לא על חשבון השינה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2022, 20:19

אוי סטיק,כמה אני מקנא בך,בייחוד כי כצפוי,הגרסאת אספנים תתעכב בכמה ימים,מקסימום שבוע,לטענת החנות מדובר בפשלה ארצית של ישפאר..לעזאזל איתם,היה לי חשק עז לשבור משהו כשהתקשרו אלי לעדכן. אני אנסה להשיג דיסק בהשאלה ביום ההשקה מהחנות,הבעלים מכר שלי ואולי יזרום,אבל...כן,יש סיכוי לא רע שלמסיבה הזו אני מגיע באיחור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2022, 20:21

Uncle Pey'j כתב:אוי סטיק,כמה אני מקנא בך,בייחוד כי כצפוי,הגרסאת אספנים תתעכב בכמה ימים,מקסימום שבוע,לטענת החנות מדובר בפשלה ארצית של ישפאר..לעזאזל איתם,היה לי חשק עז לשבור משהו כשהתקשרו אלי לעדכן. אני אנסה להשיג דיסק בהשאלה ביום ההשקה מהחנות,הבעלים מכר שלי ואולי יזרום,אבל...כן,יש סיכוי לא רע שלמסיבה הזו אני מגיע באיחור.

אירוני שזה קרה כשספרתי כתגובה להזמנה שלך איך חיכיתי שבועות לשחק ב-ME כי גרסת האספנים התעכבה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2022, 20:24

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אוי סטיק,כמה אני מקנא בך,בייחוד כי כצפוי,הגרסאת אספנים תתעכב בכמה ימים,מקסימום שבוע,לטענת החנות מדובר בפשלה ארצית של ישפאר..לעזאזל איתם,היה לי חשק עז לשבור משהו כשהתקשרו אלי לעדכן. אני אנסה להשיג דיסק בהשאלה ביום ההשקה מהחנות,הבעלים מכר שלי ואולי יזרום,אבל...כן,יש סיכוי לא רע שלמסיבה הזו אני מגיע באיחור.

אירוני שזה קרה כשספרתי כתגובה להזמנה שלך איך חיכיתי שבועות לשחק ב-ME כי גרסת האספנים התעכבה :)

לחכות כמה ימים אקסטרה עוד היה סביל אם לא היה לי התקף לב קטן כל פעם שאני פותח יוטיוב,כבר יצא לי לראות בזויות העין מה שאני מניח הוא ספוילרים למשחק אבל לא התמקדתי עם המבט,זה ממש פרנויה כבר :oops:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2022, 20:32

גרסאות אספנים - never again

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2022, 20:40

רביעי אני הולך רק בצהרים לעבודה. אז אני משכיב את הילדה ב-9 בבוקר ומקווה שתשן שעתיים עגולות :!:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2022, 20:46

Laskin כתב:גרסאות אספנים - never again

לחלוטין. זה ממש מבאס,הקולקטורס האחרון שהזמנתי היה של U4 והוא הגיע בול ביום ההשקה,בתמימותי חשבתי שזה יהיה המצב גם הפעם. אני לא עף על גרסאות כאלה בדרך כלל, בייחוד שאני 100% דיגיטל בספרייה שלי,אבל משחקים עם ערך סנטימנטלי כמו GOW ואנצ'רטד הם חריגה מהכלל בהקשר הזה ובמקרה של רגנארוק יש קוד ולא דיסק בגרסאת האספנים אז זה בכלל הפך את ההחלטה להזמין את הגרסא הזו לקלה יחסית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 נובמבר 2022, 21:39

לא הבנתי מה הבעיה בלחייב הורדה קטנה שתפתח את המשחק במקום המנהג הבזוי כמו ב COD החדש שבדיסק אין כלום.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2022, 22:01

Kazz כתב:לא הבנתי מה הבעיה בלחייב הורדה קטנה שתפתח את המשחק במקום המנהג הבזוי כמו ב COD החדש שבדיסק אין כלום.

גם הורדה קטנה שמדובר במשחק סינגל שנימכר על מדיה פיזית
זה דבר גרוע ,זה גורם לגרסה הפיזית להיות כימאת כמו דיגיטלית
היתרון הקטן היחיד ,זה שאפשר למכור אותה יד שניה או להשאיל לחברים ,כל עוד השרת תומך בגרסה

ברגע שמבטלים את התמיכה בשרת בגרסה כזאת
זה די שווה לפח

בנוסף זה מבטל את הרעיון שאנשים בלי אינטרנט זמין יוכלו לשחק במשחק
מי שקונה דיגיטלית ,לפחות בזמן הקניה והורדה יש לו אינטרנט
וגם יש משחקים דיגיטלים שאחרי ההורדה לא עושים בדיקות עם השרת

אבל בכללי המנהג הזה מעצבן ,דיסק בלי כימאת תוכן
זה כמו גיפט קארד לקנות משחק דיגיטלי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2022, 07:03

אחחחח, והנה אנחנו, רק 24 שעות לפני שהמשחק יוצא, ושוב התחושה הזו שלא הרגשתי מאז TLOU2 שאני ממש לא יכול לחכות כבר לשחק את המשחק הזה… זה משהו שקורה לי ב-15 השנים האחרונות ללא ספק הכי הרבה ובעקביות עם משחקים של סוני, כי מה לעשות - הם באמת עושים את ההפקות הכי מטורפות והסיפורים הכי סינמטיים ומרגשים כיום, בתעשייה כולה, לדעתי. כמובן שפה ושם יכול להיות איזה זלדה, Outer Wilds, וויצ׳ר 3 או כמובן GTA/RDR אבל אלו יוצאים אולי אחת לדור מהמפתחות האלה.
אני מנסה לדמיין מה היה קורה אם באמת הייתי מוותר על קונסולה שלהם, כפי שאני באמת הייתי רוצה לעשות בעתיד, וברגעים האלה אני מבין שהייתי 90% נשבר, גם אם המשחקים האלה יהיו בלעדיים רק לשנה אחת בלבד ואז יוצאים למחשב - במצב כמו שאני מרגיש כעת, יהיה לי ממש קשה לוותר על הזכות לשחק בו עם כולם בשיא ההתרגשות ולחמוק מספוילרים. תגידו לי עכשיו להמתין שנה שלמה עם הציפייה הזו ואני אשתגע :) לעזאזל עם סוני, הלוואי ויפתחו חנות במחשב ויוציאו שם הכל day1… עד אז אני כנראה אהיה שבוי לנצח.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 נובמבר 2022, 12:01

אם חשבתם שההמתנה במשך היום הופכת קלה יותר אחרי ששיחקתם שעה וחצי פעם אחת, אז היא לא :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2022, 12:02

אלכס משחק יותר טוב ואתה יושב עליו כבר שנתיים :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 נובמבר 2022, 12:25

Stick כתב:אם חשבתם שההמתנה במשך היום הופכת קלה יותר אחרי ששיחקתם שעה וחצי פעם אחת, אז היא לא :).

על איזו רמת קושי התחלת את המשחק?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2022, 12:29

מי יושב על אלכס שנתיים??? :)
זה כמו שאגיד שישבת על GOW 2018 6 חמש שנים, לא היה לך על מה לשחק אותו בדיוק כמו שלי אין על מה לשחק את אלכס... חסרה לי "קונסולה" שעולה כמו 3-4 קונסולות :P
כמו כן, לאו דווקא יותר טוב... כרגע יושב על 93 בתול, בזמן שGOW עם 94 של צ'אד ;)

סטיק - :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 נובמבר 2022, 12:34

idan כתב:
Stick כתב:אם חשבתם שההמתנה במשך היום הופכת קלה יותר אחרי ששיחקתם שעה וחצי פעם אחת, אז היא לא :).

על איזו רמת קושי התחלת את המשחק?

give me no mercy, המקבילה ל give me challenge מהקודם, כלומר hard בשפה של בני אדם.
זו מבחנתי אמורה להיות הרמה האידיאלית במשחק, היא הייתה האידאלית ברובו של 2018, ובינתיים היא מרגישה טוב גם בראגנרוק.
אבל שיחקתי ממש, ממש מעט זמן של תכלס גיימפלי, אז אשפוט את זה רק בהמשך כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2022, 12:53

יש למישהו המלצה על סרטון תקציר רענון של הקודם לקראת מחר?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 נובמבר 2022, 12:59

DrKeo כתב:יש למישהו המלצה על סרטון תקציר רענון של הקודם לקראת מחר?

מצטרף, אבל לא משהו חופר מדי (ואני בכלל עדיין לא יודע אם אני קונה, אבל אולי יעשה חשק :P )

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 99 אורחים