במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 30 מאי 2023, 13:41

מצחיק, איך אף אחד פה לא התלהב בסוף מLana אבל אני חייב להודות שאתם עושים לי דווקא הייפ מטורף למשחק. במיוחד אריק שהשווה את זה לנסיך הפרסי של ה486
ואם ההשוואה היתה לנסיך הפרסי 2 אז הוא אגדה.

לאסקין, ספר איך Somerville הזכרתם אותו, ושכחתי שהוא היה אחד המצופים שלי, זה די מרתיע שהוא דומה לThe Witness לפי מה שאתם אומרים, כי המשחק היה קשה לי רצח ונאלצתי לעשות Rage quit די מוקדם אני יותר מדי דפוק למשחקים כאלה, אבל אם יש עלילה טובה והאווירה נראת מדהים, אז אולי זה יהיה שווה הכול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2023, 13:54

אין שום קשר לנסיך הפרסי, לדעתי. כאילו, שניהם 2d עם פאזלים אני מניח, אבל אין פה מערכת קרב או שום דבר שממש דומה לו.
וסומרוויל לא דומה לthe witness אתה לדעתי לא הבנת את ההודעה שלו גם כן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 15:19

אני בערך 10 שעות לתוך דיאבלו 4, מתקרב לדרגה 30, ובנתיים הוא מקבל ממני בקלות שני אגודלים למעלה. הוא מתקן פחות או יותר כל תלונה שהייתה לי ל-3, הוא ההמשך האמיתי לדאיבלו 2.

האוירה היא מאוד דיאבלו 2, האמת שהיא כל כך קודרת שלפעמים הייתי רוצה קצת קלילות פה ושם. כלומר, כל קווסט בסגנון ״הקרוב משפחה שלי נדד ליער, תעזור לי לחפש אותו״ נגמר בלמצא אותו באיזו מעורה של מכשפה שפשטה לו את העור והפכה אותו לחצי זומבי כדי לעשות עליו ניסויים. כשאתה מקבל בדיאבלו 4 משימה למצא אדם נעדר, זה לא יגמר בטוב. אבל אין ספק שהכתיבה, הסיפורים שמסופרים דרך העולם, הקווסטים והאודיו לוגס שמוצאים בעולם הם עשר רמות מעל לדיאבלו 3.

הגיימפליי הוא דיאבלו קלאסי, אין פה יותר מדי חידושים, בעיקר ערימות של QOL. השליטה בשלט על הפס5 נהדרת, אפילו אם יש אלמנטים עם הקוסמת שקצת קשה להוציא לפועל לעומת עכבר. זה הכי מורגש בחומות אש, קסם שצריך למקם בצורה מאוד אסטרטגית (גם המיקום וגם הכיוון של החומה) ועל השלט זה מיושם עם auto-lock בסיסי שמיצר את החומה מתחת לאוייב שאתה מכוון אליו. דיאבלו הוא לא בדיוק twin stick shooter, אבל דאבלו 4 משחק אותה כאילו הוא כן וזה די עובד (ובצורה אירונית, הסטיק הימני לא ממש עושה יותר מדי). מערכת הלוט נהדרת, כמו בדיאבלו 1 ו-2, אתה כל 5 דק׳ מקבל חפץ מעניין וזה כיף לא נורמאלי פעם בחצי צינוק לבדוק את השלל שלך ולראות את ה-states עפים למעלה. וכן, בניגוד לדיאבלו 3 הפעם יש משמעות לעליה בדרגה ועץ skills הוא מאוד מעניין גם מבחינת המבנה שלו וגם מבחינת היכולות עצמן, אפילו אם 90% מהיכולות הן מחזור ממשחקים קודמים.

סבלתי מבעיות שיגור מעצבנות, בעיקר מלהתקע ב-queue בכניסה למשחק ומלאגים בזמן המשחק עצמו. באחד הסאשנים פעם בדקה הדמות שלי הייתה נתקעת ואז עוברת rewind בחזרה לאיפה שהייתי לפני 10 שניות וזה היה ממש מעצבן. אבל ביומיים האחרונים המשחק היה די חף מבעיות אז אני משער שהם הצליחו להתגבר על הבעיות שרתים.

אז מבחינתי דיאבלו 4 הוא המלצה חמה. בנתיים היה אפס קשר למשחקים הקודמים (חוץ מאשר למי שמכיר את הlore יחסית טוב) אז כל אחד יכול להכנס אליו. הוא נותן לשחק בצ׳אנקים קטנים כי רוב הקווסטים הם 10 דק׳ גג וצינוקים הם 20 דק׳ גג, תלוי בסוג צינוק. אבל אני מצאתי את עצמי משחק סאשנים ממש ארוכים, למשל בשישי שחקתי 5 שעות ברצף ובשבת 3 שעות ברצף. הוא פשוט נהדר, זה בדיוק מה שרציתי ממשחק דיאבלו והוא מתקן את כל מה שדיאבלו 3 פישל.

ובנוגע למיקרו-תשלומים, לא ממש נתקלתי בהם. בדיאבלו 4 אפשר לנתק את הלוק של החפצים מהחפצים עצמם, או במילים אחרות אפשר להיות קוסמת שמשתמשת במטה אבל אם אתה אוהב את הלוק של כדור בדולח, אתה יכול ללכת לסוחר שיפרק את הכדור בדולח ויהפוך אותו ל״סקין״ ולהשתמש בסקין הזה על המטה שלך, כך שאתה ממשיך להשתמש במטה אבל הלוק שלך בתוך המשחק הוא כאילו אתה עם כדור בדולח, סוג של סקין. אני לא משתמש בפיצ׳ר הזה שיושב בעיר בפונדק במלתחה, אני לא חושב שבדיאבלו הדמות שלי צריכה להראות אחרת מהציוד שלי. אבל למי שכן משתמש בזה, הוא יכול לפרק חפצים ולקבל את הלוק שלהם במלתחה שלו והוא יכול לרכוש לוקים בחנות מיקרו-תשלומים עבור פלטיניום. אז שם המיקרו-תשלומים פוגשים אותך, רכישה של פלטיניום בכדי לקנות לוקים חדשים לחפצים. אני לא רואה את עצמי עושה את זה, אבל מי יודע למה אני אפול ב-1000 שעות שאני בטח אבזבז במשחק הזה. בכל מקרה, זה לא in your face, זה די נחבא באחד הטאבים שבתוך המפה כך שהמצב די טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2023, 16:04

עוד משהו שרציתי להוסיף הוא נושא הדרגת קושי. בניגוד לדיאבלו קודמים אפשר להתחיל את המשחק כבר בדרגת הקושי השניה ואני משער שעשו את הראשונה קלה במיוחד. Nightmare ו-Torment (מה שנקרא בעבר ״hell״) עדין נעולים עד שמסיימים את המשחק. אני משחק ברמה השניה, היא נותנת בונוס של 20% לנסיון ולזהב בתמורה לקושי, אבל היא לא קשה במיוחד. היא די בsweat spot שלי, אני חושב שאני מת פחות או יותר פעם בשעה שזה סה״כ איזון נחמד כשמשחקים דיאבלו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 יוני 2023, 16:17

קניתי אותו כבר למחשב אבל עדיין לא יצא לי לשחק, מאמין שבימים הקרובים. אבל כיף לשמוע עוד רשמים חיוביים עליו!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2023, 15:09

שיחקת בpillars of eternity?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 19:00

אז שיחקתי בדמו של פפ16 עד סופו ובמילה אחת התאכזבתי. זה משחק DMC מעולה, הכתיבה שלו טובה בהרבה ממשחק כמו הוריזון,ghost of tsushima או משחק יוביסופטי ממוצע והוא גם טוב מפפ7/10/12 13 15 ואני מניח שלרבים זה יספיק... אבל זה היה חלבי מדי בשבילי ולעיתים קרינג'י.זה לא מתקרב לVagrant story אני פשוט המום שסקוור העזו להבטיח שהם יהיו ברמה דומה ועוד יותר שאנשים כמוני העזו לחלום שיש לזה סיכוי לקרות.

אני כבר עשיתי הזמנה מוקדמת ואני מאמין שאני לא יכול לבטל אותה אז נשחק בזה מתישהו אבל לא השנה, השנה הזאת תהיה של סטארפיילד זלדה וBG3 עכשיו זה וודאי. מאוכזב מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 19:03

swiss-the-engine כתב:שיחקת בpillars of eternity?

אם זה היה מכוון אלי, לא, עדין לא יצא לי. אבל הדמו הקצרצר של 2 נראה מדהים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יוני 2023, 19:12

התבלבלת עם path of exile כנראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 19:39

כן, נכון אתה צודק אינטר. משום מה אני תמיד מחליף בין השניים בראש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 19:44

שיחקתי שעה בדמו של פיינל פנטזי ואני דווקא סופר מרוצה. סיפור בינתיים נהדר וכתוב מצויין ביחס לכל משחק בסדרה ובעצם כמעט כל משחק יפני ששיחקתי, העולם ממש מסקרן וממש נותן וייבים של משחקי הכס עם הרבה יותר אלמנטים של פנטזיה.
והגיימפליי פשוט מרגיש מצויין, הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה במשחק פיינל פנטזי.

זה הולך להיות להיט ענק. אין לי ספק שכמעט כל האתרים יכתירו אותו כמשחק הטוב ביותר בסדרה, אם הוא שומר על הרמה לכל אורכו.

אבל - מקווה שיפתרו את הפריימרייט במצב הביצועים, אני לא מסוגל פיזית לשחק ב-30 פריימים, וב-60 יש נפילות מאוד גדולות בעיקר באיזור הטירה… בקרבות זה לא קיים בינתיים אבל עוד לא סיימתי את הדמו אז אני אתן רשמים רק כשאסיים, מחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 19:51

אין מצב 40? מבחינתי מצב 40 הוא חובה, זה הדבר הכי טוב שקרה בדור הזה :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 12 יוני 2023, 19:53

DrKeo כתב:כן, נכון אתה צודק אינטר. משום מה אני תמיד מחליף בין השניים בראש.

ואני חושב שגם הוא התכוון לזה, לפילרס אין קשר לדיאבלו. אז דווקא ענית בסדר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 20:08

לאסקין הוא לא משחק רע בכלל, אבל לרוע מזלו הוא השווה למשחק בסדר גודל של התנך במדיום שלנו/שקספיר/מיטב הספרות העולמית ככה שהוא נפל חזק, ומבקרים עם ידע יענישו אותו על כך בוודאות, אני אהיה מופתע אם המשחק יצליח לעבור את קללת הממוצע 8.

בכל מקרה הגרפיקה מדהימה, האקשן והסטפייס אולי הכי טובים שראיתי ממפתחים יפנים, ואם משחקים על 60FPS זה כנראה בטופ של ז'אנר הDMC המשחק מאוד מושקע מכנית.
ואני מאמין שכל מי שיבוא אליו בראש הנכון של להנות מסרט נטפליקס/הכלה מאיסטנבול/הכנס דרמה טורקית קוריאנית כלשהי עם סטינג פנטזיה, גם יהנה מאוד.

אבל פשוט אסור לצפות ליותר ממנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 20:18

אז נראה שאני לא היחיד שמתבלבל בינהם..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 20:20

DrKeo כתב:אין מצב 40? מבחינתי מצב 40 הוא חובה, זה הדבר הכי טוב שקרה בדור הזה :)

בינתיים לא ואני מעדיף לרדת עוד קצת בפירוט ולקבל 60…
כל דבר אחר ממש לא עושה לי נעים בעיניים, השנים האחרונות יקלקלו אותי עפ פורטים ב-60 יציב והמחשב עם 120… אבל אולי אתפשר על 40. ה-30 במשחק הזה באמת לא נראה טוב ועם אקשן שמרגיש סוף סוף סבבה בסדרה הזו - חייב 60.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 20:24

שחקת משחקים ב-40?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 20:32

נדב אחרי שאתה תשחק את הדמו (מומלץ אם אתה על הגדר לגביו יש מצב שתעוף עליו אם הניסיון שלך מסתכם בעיקר בפפ10 וטיפה פפ7) אתה בעצמך לא תסכים לשחק אותו במשהו שהוא פחות מ60.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2023, 20:38

DrKeo כתב:שחקת משחקים ב-40?

בטח, יש משחקים שזה סבבה ואפילו המצב האולטימטיבי עבורם, ויש שזה עדיין רחוק מאוד מהתמונה החלקה של 60.
פה הבעייה היא שה-60 לא יציב, לפחות בקטע מסויים וזה ממש הפריע לי. מקווה שעד ההשקה יתאימו אותו טוב יותר… ממש מבאס אותי שסקוור כבר לא משתווה לקאפקום, למשל, בהיבט הטכני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 20:49

הסיבה שאני לפחות חושב שמצב 40FPS לא אידיאלי פה, זה שהחלון של הparry קשוח רצח כאילו, הם לא באו לשחק פה צריך סקיל לשחק אותו ברמה גבוהה שזה מרגש, ולא יודע יכול להיות ש40FPS זה טוב מספיק בשביל לתזמן את הלחיצות? אני לא יודע לא שיחקתי משחקים מבוססי סקיל אף פעם ב40FPS רק דברים סינמטים אבל תחושת הבטן שלי היא, שחייב 60FPS אחרת ב40FPS סתם אתה הולך לפספס כל כך הרבה את הParry ורק אלוהים יודע איזה input lag יש במצב הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 20:54

אני מפספס את הפרי גם ב-144fps..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2023, 21:07

מזכיר לי אנשים שטענו בזמנו שה20FPS של דארק סולס בשלב של בלייטון הידוע לשמצה לא היה כשלון טכני, אלא פיצ'ר שנועד להעלות את הקושי :).
מוזר שברימאסטר העבירו את השלב הזה ל60...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 21:49

לול, זה באמת הזוי, לא מפריע לי דווקא לשחק את משחקי הסולס על 30FPS משהו באיטיות שלהם דווקא זורם לי בקצב הזה אבל ה20FPS זה זנות.
זה המקביל לחרטא של האוורד אתמול על "נעלנו את סטארפיילד על 30FPS כי אתה בקושי מרגיש בהבדל שאתה משחק" איזה נעלת כי לא מרגישים בהבדל, נעלת כי הS המחורבנת הזאת עוד שניה נשרפת ואתם לא רוצים להוציא אותה רעה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 21:56

סטארפילד נעול ל-30, כמו כל משחק שנעול ל-30, כדי לספק חוויה אחידה. רוב הסיכויים שהמשחק רץ ב-30 בגלל ה-CPU, אחרת בהורדת רזולוציה היה להם 60 ול-S יש את אותו CPU בדיוק כך שהיא כנראה לא צוואר בקבוק. להתחשב שכנראה אין שם RT בכלל בגרסת האקסבוקס, אז אני אפילו לא חושב שהזיכרון משנה יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2023, 22:02

אוקיי השתכנעתי, אבל אני עדיין מאמין שהS דפקה את החזון של המשחק ושנמכה אותו :) אין מצב שהזיכרון לא משמעותי במשחק של בטסדה והS היא צוואר הבקבוק, הקונסולה הזו רעה איך שלא נסובב את זה. :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים