במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 07 יולי 2023, 18:02

חייב טיפול.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2023, 18:45

עדיף להיות גבר שצריך טיפול מאשר בן אדם שאף טיפול לא יהפוך אותו לגבר כמו מישהו פה. לך שחק קנדי קראש (על הארד!!!!)))).

אתה מוזמן להתעלם מהפוסטים שלי מהיום אינטר אני אעשה את אותו דבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2023, 13:01

FF16 קיבל עדכון וניתן להוריד קצת את הMOTION BLUR הנ-ו-ר-א-י ועכשיו כבר לא ממש כואבות לי העיניים כמו לפני. עדיין לא נעים, אבל פחות.
יש כעת סליידר מ-0 עד 5, שמתי על 2. ממליץ בחום!

אני מתקדם במשחק לאט כי אין לי הרבה זמן לבד בבית וזה משחק שאני רוצה עם סאונד מאוד גבוה.
המשחק מתחיל די לאט וקשה להתרשם ממערכת הקרב כמו שצריך עד שמקבלים מספיק כוחות, וזה לוקח הרבה זמן.
אני כרגע ממש נהנה ממנה. המשחק מאוד קל עדיין, אבל ממש כיף ומגוון יותר ממה שחשבתי בהתחלה.
עדיין משחק שיכול בכיף להיות על הPS4 ממה שראיתי עד עכשיו, והרבה פחות מרשים מGOW/GOT/TLOU2 ועוד כמה, אבל הוא מאוד יפה יחסית למשחק PS4 שאינו אחד מיצירות המופת האלו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יולי 2023, 21:54

מצטרף אליך השבת לאסקין! עם פפ16. אני לא מבין כל כך מה הטיעון של "אני לא לבד" מה עם אוזניות? תביא איזה אוזניות אלחוטיות של apple או משהו.כאילו ברור שהכי כייף הפאקינג סאונד אבל אתה כבר עלול לצאת מהאווירה של המשחק אם תשחק אותו לעיתים נדירות :|

אני התחלתי קצת את Midnight suns זה בייסקלי מארוול X פייר אמבלם :) מאוד כייפי מאוד נחמד אבל קצת כבד עלי עכשיו ובא לי את הניקוי ראש של פפ16 כי הבנתי שהוא מאוד קל בריצה הראשונה ובא לי קצת את המשחק הקולנועי הבומבסטי הזה שמשחקים לצד בירה קפואה :) כמו פפ16 בלי לחשוב יותר מדי.

(כמובן שגם מסקרן אותי עד כמה הוא מאתגר בריצה השניה, אני כמעט לא עושה new game+ בימנו אבל נעשה הפעם)

מעבר לזה? SF6 כרגיל, איזה קשה המשחק הזה. כנראה הSF הכי קשה אי פעם, אני לרוב חוטף מיגרנה אחרי כמה סטים כי אין, המוח פשוט מגיע לטמפרטורה של איזה 97 מעלות!
כל שחקן יכול לעשות משמעותית הרבה יותר מהלכים בכל רגע נתון מאשר כל משחק אי פעם (כי המשחק נותן לך כל כך הרבה משאבים לבזבז בתחילת כל סיבוב אז זה פותח לך 1000000 מהלכים שונים) ואין אי אפשר לעמוד בעומס של חישוב כל האופציות האפשריות, אני לא אגיד שזה שחמט אבל זה גם לא כזה רחוק. כל האינטרנט מלא באנשים שנכנסו ללחץ :!:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יולי 2023, 23:13

Laskin כתב:FF16 קיבל עדכון וניתן להוריד קצת את הMOTION BLUR הנ-ו-ר-א-י ועכשיו כבר לא ממש כואבות לי העיניים כמו לפני. עדיין לא נעים, אבל פחות.

אני מתקדם במשחק לאט כי אין לי הרבה זמן לבד בבית וזה משחק שאני רוצה עם סאונד מאוד גבוה.
המשחק מתחיל די לאט וקשה להתרשם ממערכת הקרב כמו שצריך עד שמקבלים מספיק כוחות, וזה לוקח הרבה זמן.
אני כרגע ממש נהנה ממנה. המשחק מאוד קל עדיין, אבל ממש כיף ומגוון יותר ממה שחשבתי בהתחלה.
עדיין משחק שיכול בכיף להיות על הPS4 ממה שראיתי עד עכשיו, והרבה פחות מרשים מGOW/GOT/TLOU2 ועוד כמה, אבל הוא מאוד יפה יחסית למשחק PS4 שאינו אחד מיצירות המופת האלו :)

אני רק יכול לומר לך שבהמשך היו קטעים שבאמת העפתי מבט לפס5 מחשש שאולי כל מה שהולך על המסך יותר יותר מדי בשבילו... אז יש לך למה לצפות.
אגב, אני בשלב שאני די מתחנן שהמשחק ייגמר, 44 שעות בפנים ואני חושב שאני מתכנס לקראת הסוף, אבל עדיין לא בטוח. זה גם די באשמתי, כי אני עושה את כל הסייד קווסטים וחוקר כל פינה בעולם, והסייד קווסטים פשוט מזעזעים ברובם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יולי 2023, 15:30

מתנגדי ה Motion Blur ברברים בעיני :)

אז פפ16.. לא מהגדולים, אבל כן מהטובים סה"כ. אבל גם קצת המקרה המוזר של ד"ר ג'קיל ומר הייד.
כבר דיברנו על זה כאן ברמת הערכי הפקה של הקאטסינס הראשיים והפחות ראשיים, הפער בין פריימים שממש מרגישים את כמות הכסף שזרקו עליהם לכאלה שהם כמעט לא אפויים, כאילו שני צוותים שונים עבדו על המשחק ואחד מהם עבד עם קונבנציות של MMO. אבל מבחינתי גם ברמת התוכן, ההבדל בין השיאים הגבוהים של המשחק, דברים ששואבים אותך לגמרי, למה שקורה בינהם, מגלה פער לא קטן. וזה לא שאין חשיבות גם לרגעים השקטים, לסיפורים הקטנים, לבניית עולם, אני פשוט חושב שבממוצע הם נוטים להיות די יבשים במשחק הזה. בקשר לסייד קווסטים, הם יכולים לייגע, יש הרבה יותר מידי מהם וזה לגמרי פוגע בפייסינג. לפחות אם אתה מרגיש צורך לעשות הכל, הרבה יעדיפו לדלג ולא יפסידו יותר מידי, אולי חוץ מכמה בודדים בעיקר לקראת הסוף או כאלה שמביאים משהו חיוני (בעיקר הצ'וקובו). לא רעיון רע לבדוק באינטרנט מה מומלץ לעשות ולדלג על כל השאר. חוץ מזה הוא די עף עם הסיפור הראשי שלו למחוזות הקישקושיאדה והייתי מעדיף שישאר במסלול אחר שהיה מבטיח יותר כי וואלה זה פחות עובר שהפפ שלך לא מהסוג המוזר והקליל והולך על טון מאוד רציני. אבל אהבתי איך שהוא משתמש במוטיבים פפ מסורתיים ואת חלקם הופך על הראש. חוץ מזה ה active time lore, במיוחד בסיפור מהסוג הזה, הוא אחלה פטנט.

אהבתי את הגיימפלי יותר ממה שחשבתי שאני יאהב. הוא אמנם קצת בייבי-DMC, אבל עדיין משחק אקשן מהסוג שנותן מקום לביטוי עצמי. הוא גם פשוט מרגיש טוב, לעשות התחמקות מרגיש אחלה באופן מוזר, כמו גם כמה קאונטרים מספקים וקומבואים אוויריים שאתה יכול למשוך ובכלל עוד ועוד יכולות שאתה פותח לאורך המשחק ומגוונות את העסק. הוא אכן לא מאתגר במיוחד וחבל שהרמה הקשה יותר נפתחת רק ב NGּּ+, כי זה הרגיש שיש פוטנציאל למשהו אפילו יותר טוב וראו את זה בכמה קרבות אופציונלים שקצת הרימו את הרף. אבל מה שאני ממש אוהב זה איך שהוא בונה קרבות בוסים ראשיים. ההקדמה, הארנה, הספקטקל, המוזיקה (!), ואיך שהכל משתלב כל כך טוב ביחד, זה מעולה. ובלי קשר לקרבות summons שהם בכלל חוויה אודיו-ויזואלית פסיכית, גם אם על הצד הגימיקי יותר.

כאמור האקשן טוב, אבל זה גם מגיע עם מחירים. המשחק לא בדיוק שופע במערכות RPG ואין המון משמעות לציוד שאתה קונה או בונה חוץ מסטט בוסט פשוט, יש בדיוק טבעת אחת שמשנה את האנימציה של ה dodge שלך והופכת אותו ל dodge המוגזם ביקום וזה נהדר, אבל חוץ מזה כל העניין של קרפטינג, ציוד ולוט מרגיש כמו משהו שהיה ניתן בקלות לוותר עליו וזה לא ממש היה מורגש. בכלל לפתוח תיבה בפפ16 זה אי-אירוע מבחינתי, אין שום דבר מעניין שיכול לצוץ שם.

גם אין המון משמעות לחקירה אחרי שהמשחק נפתח קצת והסביבות מתחברות למשהו גדול יותר. חוץ מ Hunts שהם סבבה אין הרבה מה למצוא בעולם בצורה אורגנית, רק לתת לסימני שאלה הירוקים לנווט אותך. הוא אגב, למרות שלא באמת נותן לך גישה מלאה לערים הגדולות אלא יותר משתמש מהם בתור רקע או מבוך, כן מצליח להרגיש כמו עולם גדול בסוף המסע, גם אם הוא תכלס נותן לך רק טעימות קטנות ממנו. במובן הזה אני מעדיף בתיאוריה את המבנה השאפתני יותר של פפ15 אם היה לו עוד איזה שנתיים-שלוש שנות פיתוח להשלים את הבנייה של העולם, אבל בפועל פפ16 משחק שלם יותר עם שאיפות שמסונכרנות יותר עם המציאות, שיודע מה הוא רוצה מעצמו ומצליח להוציא את זה לפועל בצורה טובה יותר, גם אם משהו בעיצוב שלו מרגיש קצת ארכאי. אבל לי זה לא הפריע, הקטעים שהכי נהנתי מהם היו השלבי DMC הלינארים עם הקאטסינס הארוכים ממשחק של קוג'ימה. אבל גם אם יש העדפות כאלה ואחרות, ופפ16 הוא ממש לא הפפ האידיאלי שלי קונספטואלית, אי אפשר לא להעריך פרנצ'ייז שמתעקש להמציא את עצמו כל משחק מחדש.

זהו, אחרי שהם הוציאו את הפנטזיה ימי בניים מהמערכת, אני רוצה לחזור לעולמות יותר ייחודיים. אולי משהו בחלל לפפ17? הגיוני שהם כבר התחילו לעבוד עליו, אבל אתה מסתכל על סקוור וכל החשודים המיידים עסוקים במשהו אחר לשנים הקרובות, ממש תעלומה בעיני מי הם שמו עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2023, 16:18

idan כתב:מתנגדי ה Motion Blur ברברים בעיני :)

לגמרי, אנשי מערות שצריכים ללכת לחינוך מחדש.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יולי 2023, 16:28

סיכום מעולה עידן, מסכים עם כל מילה.
כמה זמן לקח לך לסיים אותו? אני עדיין מנסה להבין כמה אני רחוק מהסוף
ספויילר: הצג
ברנברס הביס אותי וכרגע אני אמור להפליג לash
.. אני חייב להודות שהסיידקווסטים כל כך משעממים לפעמים שפשוט צנח לי הלב כל פעם שאני רואה את המפה מתמלאת שוב באייקונים הירוקים..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2023, 17:06

DrKeo כתב:
idan כתב:מתנגדי ה Motion Blur ברברים בעיני :)

לגמרי, אנשי מערות שצריכים ללכת לחינוך מחדש.

לא לא לא… אני לא מתנגד motion blur, בטח לא בשנים האחרונות כשיש דברים כמו פר אובייקט וכו, אבל פה? לא יודע אם זה בגלל הFSR1 או מה, אבל זה ממש פח אשפה, שמשאיר אחריו שובל מגעיל כזה… זה אולי הביצוע הגרוע ביותר של האפקט שראיתי מזה הרבה שנים. אני לא הורדתי לאפס, רק עידנתי את הזוהמה :)

ואני בטח רק באמצע, ואני לגמרי מרגיש שהמשחק ארכאי וממש פספוס במלא מובנים. עדיין - חד משמעית אחד הטובים ביותר בסדרה, אבל מרגיש לי שהוא יכול היה להיות יצירת מופת כמעט, אם היו מתקדמים בעיצוב הכללי ובמשימות הצד. ממש חבל לי, בתור מעריץ בעבר שכמעט וחוזר להיות שוב… סה״כ מרגיש לי שפפ7 רימייק, אם רק הייתה לו מערכת קרב כזו - היה משפיל אותו, אפילו שגם הוא ארכאי במובנים רבים גם כן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יולי 2023, 17:21

כן, אני בהחלט חושב שFF7R מוצלח ממנו ברוב האספקטים, לא אומר שפפ16 רע כמובן, אם הוא היה כזה לא הייתי סוחב איתו כבר 44 שעות, אבל FF7R בהחלט מרגיש הרבה יותר מהודק, גם אם הסקופ קטן בהרבה..שזה קצת מצחיק, כי בזמנו חשבתי שהסקופ שלו די גדול עד 16.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2023, 17:28

לא חוויתי בעצמי את ה-MB אז אני לא שופט (כלומר קצת שופט, קראתי לך איש מערות :)) אבל DF החמיאו ל-MB בביקורת שלהם אז..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2023, 17:31

כולם שם חצי עיוורים

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יולי 2023, 18:52

Uncle Pey'j כתב:סיכום מעולה עידן, מסכים עם כל מילה.
כמה זמן לקח לך לסיים אותו? אני עדיין מנסה להבין כמה אני רחוק מהסוף
ספויילר: הצג
ברנברס הביס אותי וכרגע אני אמור להפליג לash
.. אני חייב להודות שהסיידקווסטים כל כך משעממים לפעמים שפשוט צנח לי הלב כל פעם שאני רואה את המפה מתמלאת שוב באייקונים הירוקים..

לדעתי 55, משהו כזה.
אבל מבחינת הסיפור הראשי אתה ממש בישורת האחרונה, אם כי אחרי כל סטורי ביט גדול אתה תקבל ערמה של אייקונים ירוקים, ממש עד הרגע האחרון.. אז אתה יכול להיות כמה שעות בודדות מהסוף או די רחוק ממנו, תלוי כמה אתה רוצה להיות Completionist. אם אתה רוצה לקבל אומדן אז על לעשות את כל הסייד קווסטים בעולם ויתרתי בערך באמצע המשחק והתחלתי לברור בקפדנות, אבל כן עשיתי את אלה של הדמויות הראשיות ב base שלך בסוף המשחק, כן עשיתי את כל ה hunts וגם עשיתי את כל ה challenges.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2023, 14:11

מישהו פה כבר ניסה את EXOPRIMAL?
אני רק עשיתי את הטוטוריאל... האמת שאם לשפוט לפיו - זה משחק מאוד מאוד קאפקום-י.
קשה להסביר אבל משהו באווירה והסגנון האמנותי.
חשבתי שיהיה משחק של 4-5, אבל נראה שיש מצב לאיזה 7 :) היום אנסה לעשות איזה סיבוב או שניים במולטי, חבל שאין מצב אופליין

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2023, 14:31

יש לו ריח מאוד חזק של lost planet ו-dead rising. המשחקי B של קאפקום שמסיבה כלשהי יש בהם אלמנט ממכר לא ברור.

Laskin כתב:FF16 קיבל עדכון וניתן להוריד קצת את הMOTION BLUR הנ-ו-ר-א-י ועכשיו כבר לא ממש כואבות לי העיניים כמו לפני. עדיין לא נעים, אבל פחות.

אגב DF אמרו שלמי שה-MB ממש מפריע כדאי לשים על הגדרה 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2023, 14:36

כן, למרות שאני אישית לא התחברתי לשניהם - בכלל.
פה יש מערכת מורכבת יותר, ואהבתי את הקטע שאתה יכול להחליף את ה"חליפות" באמצע הקרב, מה שבעצם אומר שאתה יכול להתחיל סיבוב בתור קלאס אחד ולסיים בתור אחר, וכל אחד באמת מרגיש אחרת.
עדיין מרגיש לגמרי משחק B, מן הסתם, אבל מתוך הרבה מאוד משחקי מולטי שכאלה שניסיתי - זה דווקא עושה רושם ייחודי יותר.
אבל שוב - אני מדבר רק מנסיון עם טוטוריאל שאולי לחלוטין לא מייצג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2023, 14:48

בדקתי עכשיו ואני לא מאמין שהוא לא תומך במסך מפוצל. זה יכל להיות משחק מושלם עם הילד, איזו באסה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2023, 14:52

הוא לא היה על הראדר שלי בכלל אבל אחרי הטריילר הזה הוא לגמרי כן. פשוט לא day one קודם נראה מה אנשים חושבים עליו.טוב זה לא לקח הרבה זמן אז... הצדיקים קוטלים אז..?? ביי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2023, 14:57

הוא ב-gamepass ב-day one.. רק אומר :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יולי 2023, 20:01

אומרים שהוא שווה נסיון, שהוא נחמד.
אומנם בהתחלה, ויש נסיון לגרות בקניות של באטלפאס (תקבל סקין לשריון שצריך לקנות וכו'...) אבל למי שיש גיימפאס, למה לא לנסות...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יולי 2023, 20:20

חזרתי לשחק בזינובליד 3
עברתי לרמה קלה ,לא כי הוא קשה ברמה רגילה
פשוט זלדה החדש מחכה לי אז רוצה לעבור מהר

סך הכל זינובליד 3 rpg חביב לא יותר לא פחות
אלמנטים מסוימים מזכירים לי את פינלנד פנטזי 12
או שאני חושב שזה היה 12

איך שזזים בעולם המשחק ,איך שאויבים מופעים במפה
יש דמיון מסוים אומנם לא אחד לאחד במערכת הקרבות
שזה סוג של חצי זמן אמת ,קשה להסביר
בגדול להתקפות יש מד
וגם אפשר לזוז בשטח הקרב ,אז זה לא בדיוק בתורות ולא בדיוק זמן אמת ,יותר בהמצע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יולי 2023, 09:14

סוף סוף יצא לי לשקוע בפפ16 ואני שמח לומר שסקוור קנו אותי. המשחק מאוד מלודרמטי ומאוד "פיינל פנטזי" אבל כשמקבלים אותו ככזה נהיה לך קליק איתו.הייתי אוהב את המשחק הרבה יותר את המשחק אם CID היה הדמות הראשית במקום דמות משנה אבל גם קלייב הוא גיבור אחלה, אבל די חד ממדי כמו בערך כל הדמויות כאן עד עכשיו, אבל עדיין גיבור הרבה יותר מעניין מגיבורים דושבגים בסדרה כמו קלאווד או סקוואל, ולא פוסיקאט כמו טידוס, למרות שאם כבר אני משווה לגיבורי הסדרה הוא לא נכנס לי ללב כמו זידאן, אז פפ9 עדיין הפפ הטוב ביותר עובדתית, אבל פפ16 היחיד שמאתגר אותו בסדרה הזו בשבילי אז זה אחלה.

הדבר הכי טוב שאני יכול להגיד על הסיפור? זה למרות שהוא דרמטי ברמה קרינג'ית, עדיין איכשהו כל פעם שאני מסיים איזה פרק, הם כל הזמן מצליחים להשאיר אותי דבוק למשחק כדי לראות מה יקרה בהמשך, אני כן רוצה לדעת אך הסיפור הזה של קלייב יסתיים ומה הEnd game דו משמעי שהם מנסים להגיע אליו דו משמעי וזה הישג, והדיבוב כמובן מצוין.

זה הזמן גם להגיד שאני ממש נהנה מהגיימפלי, כן זה לא עכשיו איזה ברמה של DMC או ביונטה, אבל זה עדיין מעולה, כשיש הרבה אויבים זה די button mashing אבל בקרבות בוסים (ויש המון כאלה) שאתה נלחם בהרבה מהם בקרבות 1 על 1, אז בקרבות 1 על 1 האלה רואים את היופי של המערכת, יש לך מספיק קסמים ויכולות לדעתי כדי שזה יהיה מעניין, ואני בנתיים אוהב את הגיוון של הבוסים האלה. הדבר שאני הכי רוצה בנתיים, זה שאני אוכל ללמוד את הjump של הdragoon אבל אני לא בונה על זה, הנוסטלגיה לפפ4 מציפה אותי כל פעם שאני נלחם בdragoon האלה :)

הדבר היחיד שממש מבאס אותי הרבה יותר ממה שחשבתי... זה כמה קטן העולם של המשחק הזה מרגיש, זה כל כך קלסטרופובי!. כאילו זה לא שלא ידעתי שזה לא עולם פתוח
ידעתי, אבל זה ממש פוגע חזק בחוויה של המשחק. מה לעשות כדי להרגיש שאני בהרפתקה אפית של כל הזמנים, אני צריך מפה ענקית מרחבים, צריך שזה יהיה חתיכת מסע להגיע מנקודה A לB בקיצור עולם פתוח ענק ושיהיה לך סוס, פשוט מביך כמה סקוור נמצאים מאחור מול התעשייה בהיבט הזה, כי פפ15 אמנם עשה עולם פתוח אמיתי אבל הוא גם היה על הפנים בכל מובן אז זה לא נחשב.

זה מאוד פוגם ומוריד מהאמרסיה שיכלה להיות. ההרגשה היא פשוט שאתה רואה סרט אינטרקטיבי מאוד מרשים, אבל שזה לא באמת עולם שאתה "חי בו" אפילו בהוריזון עם כל השיעמום שבו אתה יכול להרגיש שאתה "חי בעולם שלו" אתה פשוט בא לוחץ על מיקום במפה שאתה פאקינג רוצה להגיע אליו כאילו זה fast travel או כאילו אתה בוחר משימה באיזה משחק טקטיקה, וזהו יש קטעי קישור עלילתים שלוקחים אותך לשם, אז כמו שאמרתי יש הרגשה שאתה צופה בעולם הזה מבחוץ אבל אתה לא באמת נשאב אליו,וזו לא הרגשה שסייד קווסטים יוכלו לשנות.

חבל לי מאוד כי זה יכל להיות משחק אדיר, כלומר אתה לוקח את מערכת הקרב של פפ16 ושם אותה במכשף 4? יש לך את משחק הדור פה, ואותו דבר אם הם היו מנסים קצת להתקרב לסקאלה של העולם של המכשף (ואני בכוונה אומר המכשף ולא עולמות גדולים יותר ומורכבים יותר ממנו) אז היה להם שוס ביד.

לא יודע מה התירוץ שלהם שהעולם שלהם כזה מעפן, הרי המשחק הזה יכול לרוץ על פס4, זה משחק פס4 אין פה בכלל עוררין על זה, אז כמה כבר קשה לפס5 להריץ משחק ברמה הזו עם עולם פתוח סביר? בטח מריץ את זה בהליכה... וכבר שפכתם מלא כסף על הגרפיקה המטורפת ועל ערכי ההפקה אז למה להתקמצן ? \

מאוד נהנה בכל מקרה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2023, 11:20

אני לקראת סיום של פפ16 ואני רק מתאכזב ממנו יותר ויותר למען האמת… המבנה שלו היא ממש משחק PS3, היפנים כל כך מאחור בהרבה מאוד היבטים, אבל הכי בולט פה זה האפס אופי של כל הדמויות בערך… כולם מתנהגים בערך אותו דבר רק חלקם יותר טובים וחלקם יותר רעים, לא אכפת לי משום דמות בסיפור, מדהים איך הצליחו לעשות דמות נשית ראשית במשחק פפ ראשי עם אפס אופי ומראה של NPC. באמת מדהים. חסר תקדים לדעתי.
מה שמציל אותו זה באמת מערכת קרב וכמה קרבות ממש יפים נגד בוסים, אבל זהו בערך. ממש ממש פספוס.
ואני לא מבין למה אפשר לשלוט רק בכלב עם פעולות פשוטות כאלה של הדי-פד, אבל לא עשו את זה גם לדמויות האנושיות שמצטרפות אליך, זה כל כך היה פשוט ליישם את זה, והיה מוסיף עוד קצת נפח לגיימפליי.

במקביל - ״סיימתי״ את דיאבלו 4, זאת אומרת - הגעתי לכתוביות בסוף. משחק מצויין, שאמשיך לשחק בו בלילות עוד הרבה זמן כנראה.

והתחלתי במחשב את Viewfinder ואני חייב להמליץ פה עליו לכולם - מדובר במשחק הפאזל הכי מגניב ומקורי ששיחקתי בו מזה הרבה זמן, הוא עשוי מעולה ומצליח להפתיע מחדש כל כמה דקות. ממש מרוצה בינתיים, משחק עם האשה והיא גם ממש נהנית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יולי 2023, 14:56

אתה ממליץ להמשיך ולסיים את דיאבלו 4? אני האמת נתקעתי לגמרי איתו. אני חושב שאני לקראת סיום של אקט 2, בדיוק השלמתי את רמת הניקוד השלישית של האזור השני.
אין לי מושג כמה שעות אני בפנים, אבל מניח שיותר מכל הקמפיין של 2 או 3. אני רמה 48 בערך לפי מה שאני זוכר, ובקושי יוצא לי לשחק כבר כי הכל נהיה לי כל כך רפטטיבי. אני לא ממש נהנה ממנו יותר בזמן הזה.

אני עדיין מדליק אותו אחת לכמה ימים ומנסה לשחק איזו שעה, אבל נראה לי שכבר אוותר עליו, לפחות כרגע, אולי אחזור עוד כמה חודשים אם יהיה לי כוח להמשיך אותו מאמצע הקמפיין.
את BG 3 כבר רכשתי לארלי אקסס לפני שנה, אז הוא גם ככה ישאב לי את כל הזמן בקרוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יולי 2023, 15:06

לכל הפחות הייתי פשוט משנה בילד למשהו אחר לגמרי, זה מרענן לך את המשחק. עשיתי זאת 3 פעמים בינתיים… תחפש איזה סרטון של 4 דק ביוטיוב של בילד ממש חזק ולך על זה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים