במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 04 אוגוסט 2023, 10:32

החלק העצוב הוא
ספויילר: הצג
הם התמקדו יותר מדי ב"יש אל מרושע שרוצה את הכוח של קלייב כי "סיבות" בולשיט כזה שומרים ל5 דקות האחרונות של המשחק הם לא היו צריכים לבסס עליו 99% מהעלילה, שיש כל כך כך הרבה דברים יותר מעניינים כמו איך בארנאבאס המלך ההוא ששולט באודין הגיע למלוכה ומה קרה למלך כזה שהחליט להיות עבד לאולטימה ומה הסיפור עם הפאקינג אמא שלו שהוא רואה אותה כל הזמן, גם היה אפשר לתת לנו לשחק את דיון ולראות את החיים שלו ושל אבא שלו המלך לפני שהאמא של קלייב משתלטת להם על החיים כדי שנבין יותר טוב את הדמות ובכלל היה מעניין אם הם היו משאירים את אמא של קלייב בחיים לראות איך היא מגיבה לאמת שהיא הכחישה כל החיים שלה שקלייב הוא בעצם באמת הבן המוצלח שלה מבן השלושה....בקיצור המפתחים העדיפו לזרוק את כל הפוטנציאל הזה בשביל עלילת בולשיט של אנימה של "להרוג את אלוהים" טוויסט שכל משחק יפני כבר עשה יותר טוב 2000 פעם בזיון.

מעבר לזה אני מסכים עם הכל.QTE זה לא כייף כבר שנים, זה היה נחמד ומגניב בפעמים הראשונות שראינו את זה בחיים אבל אני חושב שכולנו כבר מיצינו את הגיימיק של
"וואו אני יכול להשפיע על קטעים סינמטים!" די שיעברו כבר הלאה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 07 אוגוסט 2023, 22:12

בלדורס גייט 3 התחיל לקרוס אחרי העדכון האחרון אז אחרי יומיים של משחק יש לי זמן לעדכן...

דבר ראשון לא יודע איך אנשים סיימו את המשחק אחרי 40 שעות, אני אחרי יומיים של משחק עדיין באקט הראשון, לא מתלונן כי יש כל כך הרבה מה לראות ומה לעשות.
אני משחק על הרמה הקשה והיא מתאגרת ברמה של אקסקום, האוייבים יודעים להרוג את הדמויות החלשות שלי בזמן שאת הדמויות החזקות מאטים או מקפיאים.
גם הקווסטים והסיפור ברמה ממש טובה, סיימתי לא מזמן את החלק של הביצות באקט הראשון והקווסטים שם הפתיעו אותי ונתנו לי ממש וויב אפל של הוויצר 3.

בקיצור לריאן עשו את זה שוב, זה ממש לא גרסה עדכנית של דיויניטי 2 כמו שהרבה חששו. משחק השנה מבחינתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אוגוסט 2023, 22:28

שיחקתי קצת, אני בטוח שהוא משחק מצוין, אבל הוא לא מרגיש לי BG בכלל. חושב שאחכה לפס5, כי על המחשב שלי הוא לא מחזיק 60 יציב ב-1440p. הבעיה שבאותו יום יוצא סטארפילד...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוגוסט 2023, 22:48

אינטר אתה יכול לפרט בלי ספוילרים לBG3 למה הוא לא מרגיש לך BG ? אני מניח שהרבה מזה זה בגלל שהוא בתורות עכשיו? או שגם בטון הוא לא דומה לקודמים?
באבא יאגה לפחות עושה חשק למשחק הזה כשהוא אומר שזה לא איזה משחק הומריסטי :)

אני קניתי אותו והתקנתי אבל חושש להתחיל אותו גם בגלל שסטארפילד יוצא וגם בגלל שתמיד לוקח לי כפול זמן לסיים משחקים ממה שכתוב בhow long to beat אז אם אומרים שם שהוא לוקח בן 75 ל100 שעות, אני יכול להיות בטוח שלי זה יקח 200 שעות+ ופשוט לא יודע איך למצוא את הזמן לזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2023, 23:38

זה מסתמן כמו משחק ממש עצום, אם רוצים לראות בו כמה שיותר כמובן. אני משחק אותו בגישה מאוד משוחררת, נותן לדברים לקרות ולעולם להכתיב לי מה קורה הלאה, במקום לנסות לנקות כל פינה חשוכה בעולם בכוח. אם כי כמובן שכשאני ממש מסתקרן ממשהו שפספסתי בלהט הרגע אני יכול לחזור לשם שוב.

סיימתי את אקט 1 עוד בארלי אקסס לפני כשנה, ועדיין לא הגעתי לסיום שלו עכשיו שוב. אבל זה מדהים כמה העולם והדמויות מצליחים להגיב לכל מה שאתה עושה, בהחלט נקודת הכוח של המשחק.
דברים מסוימים שקרו בדרך אחת כששיחקתי סתם דמות שטוחה בארלי אקסס בלי תחושת דחיפות מיוחדת (בכל זאת דמו), קורים בצורה שונה למדי עכשיו כשאני משחק rogue מניפולטיבי שמתגנב ומשקר את דרכו לכל מקום. הrole playing במשחק הזה ממש ממש מוצלח.

יש גם לא מעט תוספות לאקט הראשון הזה עכשיו כשהמשחק יצא לגמרי, אז זה נחמד למי שכבר שיחק אותו בכל מקרה. גם אם אני לא יודע לשים את האצבע בדיוק על כל דבר קטן אם הוא חדש או לא, בכל זאת עברה שנה (וגם פספסתי בטח מלא דברים בריצה ההיא כי אי אפשר לראות הכל), זה בהחלט מורגש.
סך הכל אני בעיקר מחכה לסיים את האקט הזה ולהתקדם קדימה אל התוכן שממש אין לי שום מושג מה יהיה בו, אבל אני הרבה, הרבה יותר נהנה מהריצה השנייה על השלב הראשון ממה שחשבתי שיהיה. בעיקר בזכות הrole playing והתגובתיות של העולם. ממש עף על המשחק הזה בינתיים.

לגבי האווירה של המשחק, היא די מושלמת בעיניי. שיחקתי כמה עשרות שעות בדיוויניטי 2 (לא סיימתי) ומאוד נהנתי, אבל האווירה שם הייתה לי קלילה וקומית מדי לעיתים וזה קצת פגע. עם זאת, ללריאן בהחלט יש חוש הומור ייחודי ומוצלח וזה הרבה מהקסם שלהם.
אז BG 3 מבחנתי, לפחות בינתיים, מצא את האיזון הנכון.
הוא הרבה יותר רציני מדיוויניטי 2 לנסיוני, וזה מצוין. אבל כן שומר על ההומור והקריצה הקטנה הזאת שלהם כל הזמן. בעיקר כשאתה זורם עם זה כשחקן, כי מגוון הבחירות פה הוא באמת מוצלח.
אבל לא שיחקתי בשני המשחקים הראשונים בזמנו, הם יצאו קצת לפני שהאנגלית שלי הגיעה לרמה המתאימה, אז אני לא יודע להשוות את התחושה של המשחק מנקודת המבט הזו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 אוגוסט 2023, 00:33

glass man כתב:אינטר אתה יכול לפרט בלי ספוילרים לBG3 למה הוא לא מרגיש לך BG ? אני מניח שהרבה מזה זה בגלל שהוא בתורות עכשיו? או שגם בטון הוא לא דומה לקודמים?
באבא יאגה לפחות עושה חשק למשחק הזה כשהוא אומר שזה לא איזה משחק הומריסטי :)

אני קניתי אותו והתקנתי אבל חושש להתחיל אותו גם בגלל שסטארפילד יוצא וגם בגלל שתמיד לוקח לי כפול זמן לסיים משחקים ממה שכתוב בhow long to beat אז אם אומרים שם שהוא לוקח בן 75 ל100 שעות, אני יכול להיות בטוח שלי זה יקח 200 שעות+ ופשוט לא יודע איך למצוא את הזמן לזה.

פחות התורות, יותר הטון/וייב. פילארס 1/2 מרגישים קרובים יותר ל-bg1/2 מאשר bg3. הייתי שמח אם הייתה אופציה ל-rtwp אבל זה לא דיל ברייקר מבחינתי. עוד ״בעיה״ היא d&d5, אחרי שמשחקים בפאת׳פיינדר זה מרגיש כמו ירידה חדה ברמת העומק והמורכבות. אבל זה פרנצ׳ייז של wotc אז קשה לבוא בטענות. גם ההגבלה לחבורה של 4 כמו בדיביניטי - חבל, 6 כל-כך הרבה יותר כיף, אבל אולי בלתי נמנע כשהקרבות רק בתורות, האיטיות הייתה הופכת למוגזמת.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 08 אוגוסט 2023, 00:36

InterAl כתב:שיחקתי קצת, אני בטוח שהוא משחק מצוין, אבל הוא לא מרגיש לי BG בכלל. חושב שאחכה לפס5, כי על המחשב שלי הוא לא מחזיק 60 יציב ב-1440p. הבעיה שבאותו יום יוצא סטארפילד...

לא שיחקתי במשחקים הקודמים אבל הרבה שחקנים ותיקים התלוננו על הצבעוניות של המשחק ועל זה שהוא בתורות, אתה מתכוון לזה?
באופן אישי ההעדפה שלי היא משחק בתורות, אני ממש נהנה לשחק ככה. והצבעוניות של המשחק ממש מטעה הוא רציני וקודר ככל שאתה מתקדם בו.

Stick כתב:זה מסתמן כמו משחק ממש עצום, אם רוצים לראות בו כמה שיותר כמובן. אני משחק אותו בגישה מאוד משוחררת, נותן לדברים לקרות ולעולם להכתיב לי מה קורה הלאה, במקום לנסות לנקות כל פינה חשוכה בעולם בכוח. אם כי כמובן שכשאני ממש מסתקרן ממשהו שפספסתי בלהט הרגע אני יכול לחזור לשם שוב.
לגבי האווירה של המשחק, היא די מושלמת בעיניי. שיחקתי כמה עשרות שעות בדיוויניטי 2 (לא סיימתי) ומאוד נהנתי, אבל האווירה שם הייתה לי קלילה וקומית מדי לעיתים וזה קצת פגע. עם זאת, ללריאן בהחלט יש חוש הומור ייחודי ומוצלח וזה הרבה מהקסם שלהם.

הזו.

התלונה היחידה שלי עד כה (חוץ מהבעיות הטכניות של הכמה שעות האחרונות) זה הקטע המוגזם הזה שכל השותפים שלך מנסים להתחיל איתך או לרמוז לך רמיזות... לריאן לקחו את הקטע של המערכות יחסים קצת רחוק מדי לטעמי.

תגיד העדכון האחרון עושה לך גם בעיות?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 אוגוסט 2023, 00:39

Baba Yaga כתב:
InterAl כתב:שיחקתי קצת, אני בטוח שהוא משחק מצוין, אבל הוא לא מרגיש לי BG בכלל. חושב שאחכה לפס5, כי על המחשב שלי הוא לא מחזיק 60 יציב ב-1440p. הבעיה שבאותו יום יוצא סטארפילד...

לא שיחקתי במשחקים הקודמים אבל הרבה שחקנים ותיקים התלוננו על הצבעוניות של המשחק ועל זה שהוא בתורות, אתה מתכוון לזה?
באופן אישי ההעדפה שלי היא משחק בתורות, אני ממש נהנה לשחק ככה. והצבעוניות של המשחק ממש מטעה הוא רציני וקודר ככל שאתה מתקדם בו.

כתבתי למעלה, אבל רק אוסיף שאפשר לתת בחירה בין זמת אמת לתורות, pathfinder ו-pillars 2 עשו את זה נהדר. אגב, אני גם חושב שתורות בגדול עדיפים, אבל באמת שלא בא לי להתחיל לנהל קרב טקטי בתורות כל פעם ששלושה זאבים קופצים על החבורה שלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוגוסט 2023, 01:19

Baba Yaga כתב:התלונה היחידה שלי עד כה (חוץ מהבעיות הטכניות של הכמה שעות האחרונות) זה הקטע המוגזם הזה שכל השותפים שלך מנסים להתחיל איתך או לרמוז לך רמיזות... לריאן לקחו את הקטע של המערכות יחסים קצת רחוק מדי לטעמי.

תגיד העדכון האחרון עושה לך גם בעיות?

לא במיוחד. אתה מתכוון לבעיות ביצועים/קריסות? לא נתקלתי בדבר כזה.
הבעיה הטכנית המהותית היחידה שאני נתקל בה היא המצלמה בזמן השיחות. אני משחק halfling ואני מניח שהיא מנסה לדמות את הבדלי הגובה בשיחות, בדרך כלל זה עובד, אבל מדי פעם הזווית פשוט מוזרה מדי וזה מרגיש כמו באג, לעיתים נדירות מאוד היא ממש מראה לי את האדם הגבוהה מתוך השריון שלו או זווית לא הגיונית אחרת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אוגוסט 2023, 02:59

חחחחח אינטר צודק. אני חולה על קרבות טקטים בתורות, אבל וואו, כל שניה לעשות קרב טקטי על כל קרב שטותי זה קשוח, אבל פה אפשר לסמוך על המודים שבטח יוציאו מוד לauto combat עוד סיבה לא לעבור לפס5 למשחק הזה. חוץ מזה עוד סיבה לשחק את זה על הPC זה הפאקינג הFont הקטן הזה, אין מצב שבן אדם מצליח לקרוא את הטקסטים של המשחק במרחק נורמלי מהטלווזיה... המשחק הזה חובה על המחשב.

עדיין מקנא בכם שיש לכם משחק בשרני ואיכותי כזה לשקוע בו כל סופשבוע לחודשים הקרובים :( אתם גורמים לי להרגיש שאני עושה טעות ענקית שאני מתעדף את סטארפילד, אבל לפחות בגלל שהמשחק כזה נישה, לא צריך לפחד מספוילרים כמו המשחקים של סוני ואפשר לחכות.

וכן התגובתיות נראת מטורפת, ראיתי המון בקרובים וכמות הטקטיקות והאסטרטגיות שאפשר לבצע בכל קרב נראות אינסופיות פשוט, זה פשוט נראה כרגע שלא משנה איזה רעיון מטורף יש לך, המשחק נותן לך לבצע אותו גם בקרבות וגם מחוץ אליהן ואחרי שפפ16 הרגיש כל כך נכה בכל האלמנטים האלה של חופש וארפג'יות BG3 בא כל כך בזמן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 אוגוסט 2023, 10:08

אומנם כל הקרבות הם בתורות, אבל לפחות ב15 שעות הראשונות בערך הייתי אומר שהממוצע שלי הוא קרב אחד פעם בשעתיים, וגם זה אם אני לארג'.
יש ועוד יהיו לי קרבות, אבל זה לא משחק שיש בו קרבות בכל רגע. אם כבר, אני מעביר למוד תורות הרבה יותר בחקירה בעולם מאשר אני נכנס לקרבות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2023, 19:20

אני ממש קרוע על BG3 כי אני סופסוף מקבל את עמדת המחשב שלי בחזרה ב-1 בספטמבר, וכמובן שאני רוצה ישר לצלול ל-BG3. מצד שני סטארפילד יוצא רק 5 ימים מאוחר יותר ולהכנס ל-BG3 רק חמישה ימים לפני סטארפילד מרגיש לי כמו טעות ענקית.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 אוגוסט 2023, 20:02

אם אתם ממש חמים על סטארפילד אז אני יכול להבין, אבל ברמת העקרון אני לא חושב שמכל המשחקים בעולם לתת דווקא לRPG החדש של בטסדה איזה חודש + לקבל פאצ'ים זו בחירה רעה במיוחד...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2023, 20:34

Stick כתב:אם אתם ממש חמים על סטארפילד אז אני יכול להבין, אבל ברמת העקרון אני לא חושב שמכל המשחקים בעולם לתת דווקא לRPG החדש של בטסדה איזה חודש + לקבל פאצ'ים זו בחירה רעה במיוחד...

אתה בהחלט צודק. אני משער ש-DF הולכים לקבוע אם אני משחק סטארפילד day one או לא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 אוגוסט 2023, 21:25

יש גם את ספיידרמן 2 עוד פחות מחודשיים וזה משהו שאני אולי ארצה לשחק בהשקה אחרי ההתלהבות מהAcross the Spider Verse ופשוט לא בא להרגיש שאני מחפף את BG3 בשביל להגיע מהר לכל המשחקים האלה זה משחק שצריך להקדיש לו איזה חצי שנה.

סטארפיילד הוא לא רק סוג של דאוס אקס בעולם פתוח חצי אינטרסטלר הוא גם הפעם הראשונה שהירי במשחק בטסדה נראה אשכרה מלוטש אני חייב להיות שם day one לבדוק אם זו אחיזת עינים או אמת.

כאילו, הרבה יותר קל לשחק את ספיידרמן 2 במקביל לסטארפילד כי סטארפיילד מתמקד כולו בסייד קווסטים בניגוד לBG3 שיש לו סיפור עם דמויות מושקעות שאתה רוצה להכיר לאט לאט ולהתחבר אליהן BG3 בקיצור BG3 זה משחק שאי אפשר לעשות שום דבר במקביל אליו וצריך לתת לו להשתלט לך על החיים כדי להנות ממנו.

אני עדיין מקנא בכם ואני מפנטז כבר איזה דמות אני אצור בBG3 ועם מי יהיה לי רומן לול, אבל בשבילי לפחות המשמעות של BG3 הוא, לוותר על חיי חברה ועל משחקים אחרים ועל סדרות ועל הכל ולתת לו את כל הזמן הפנוי שלי ואני פשוט לא מסוגל כרגע לעשות את זה :(

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 אוגוסט 2023, 12:35

סימתי את זינובליד 3
חרשתי על המשחק המון

בפועל לרוב האנשים המשחק בסדר +

ציון 60 או c-
אם אתם רוצים

אבל לא יודע יתמכרתי אליו ,אולי הרבה בגלל
שמתי רוב המשחק משהו ברקע
לפעמים חדשות לפעמים יוטיוב וכו וכו

המערכת קרבות חצי אוטומטית
ולוקח עשרות שעות לעבור את המשחק

מה שכן העיצוב הגרפי מצוין ,החומרה של הסוויץ חלשה מידי בשביל
הגדרות סופר דופר טובות
אבל מבחינת עיצוב ,יש המון משחקי גובה וגאומטריה בעיצוב השלבים

ויש שטח משחק מאוד גדול ,ככה שלקח להם בטח המון זמן

בהרבה משחקים משתמשים הרבה במשטחים ישרים
שיותר קל ליצר ,כל מיני מבנים ודברים כאלו

פה גם שיש מבנים לפעמים ,עדין בהרבה מהם עשו משחקי גאומטריה
כל מיני הריסות ודברים כאלו

בכל מקרה לא ממליץ לרוב האנשים רק מי שאוהב את הסדרה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 אוגוסט 2023, 14:25

משחק נוראי עדיף כבר לריב עם תומכי הרפורמה בפייסבוק.
ואם אתה תוהה כן, ניסיתי אותו וברחתי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 אוגוסט 2023, 20:07

לא יודע אני נהניתי מימנו

בכל מקרה בסוויץ יש לי את זלדה האחרון שיצא לשחק

אבל לפני זה חזרתי לjudgment ,שזה ספין אוף של סדרת יאקוזה
יצאו 2 משחקי judgment
אני משחק בראשון כי השני עדין יקר לקנות

כניראה אחרי זה יתחיל את זלדה סוף סוף

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 אוגוסט 2023, 11:19

באלוהים קרירין ככל שהמשחק גרוע יותר ככה אתה יותר בקטע שלו, שני משחקי judgment הם גרועים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוגוסט 2023, 14:03

שיחקתי די הרבה בסופ"ש כי יש לי בית ריק :)

אז קודם כל סיימתי את SOMERVILLE - אחלה משחק סה"כ, רק שהוא באמת הרבה פחות משחק ויותר סרט אינטראקטיבי עם מעט מאוד חשיבה בפאזלים... בתור משהו בגיימפאס אני כן ממליץ לעבור את ה-3 שעות האלה, פחות או יותר. עשיתי את זה בישיבה אחת.

חוץ מזה שיחקתי בעיקר במשחקי VR אז פחות יעניין את כולם פה, אבל כן רציתי לציין שאני התחלתי את HL2 במוד VR החדש יחסית שיצא ואני מאוד נהנה בינתיים. לחזור לCITY 17 בתור מישהו שממש מתהלך שם זו חוויה נוסטלגית נהדרת, גם אם חוויתי אותה בALYX, זה קצת אחרת כשזה בדיוק אותו מקום אחד לאחד.
אין ספק שזה פשוט שנמוך של אלכס בכל הקשור לVR ואינטראקיביות, אבל עדיין "להרים את הפחית" שם מרגיש מעולה ולא נופל ממשחקי VR ייעודיים... יש לא מעט פריטים להזיז במשחק הזה, שמפוזרים להם בכל מקום.

התחלתי גם את ATOMIC HEART שבירסתי להתחיל אבל בגלל הזמן הפנוי שנוצר לי אמרתי שנראה רק את הפתיח - והפתיח ממש ממש מגניב, ובהחלט אחד היפים.
אני לא אמשיך אותו, אני עדיין רוצה לחוות אותו עם RT/PT... זה יגיע. מתישהו.

כל כך רציתי לשחק גם בג'דיי אבל אני מסרב עד שיצא פאץ' נורמלי... באסה, כי יש לי עדיין מלא זמן עד שיחזרו וממש רציתי לסיים אותו. לא נורא, נשאיר משהו לתקופת החגים :)

אני חושב שאתחיל את DEATH'S DOOR עכשיו כשיש לי זמן. נראה אם אצליח, עם כל משחקי הVR שאני רוצה לסיים ויש לי זמן בסלון סוף סוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2023, 14:19

מה זה כל הזמן פנוי הזה לאסקין? אתה שובר את חוקי הפיסיקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוגוסט 2023, 16:40

מתכון לזוגיות נהדרת ומשפחה מאושרת - פעם בשנה חופש מכולם למשך כמה ימים…
בדרך כלל זה רק סופ״ש, הפעם קיבלתי שבוע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2023, 16:57

איפה חותמים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אוגוסט 2023, 17:34

תציע את הרעיון אצלך בבית… תשמע זה לא שאני נוסע לאנשהו, אני תקוע בבית ועובד כרגיל, והיא נהנית בחופשה עם הילדים ואמא שלה.

או לפחות, ככה מציגים את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2023, 11:09

התחלתי בסוף את DEATH'S DOOR ועכשיו אני לא אפסיק עד שאסיים אותו... מקווה שהוא קצר יחסית.
איזה משחק מגניב... אני מקווה שאין שלב שהוא הופך לקשה מדי. בינתיים די קל ואני אוהב את זה.

בנוסף, ובין היתר בגלל הדיונים פה על האורדר ו-READY AT DAWN - נכנסתי גם חזק למשחק L-ONE E-CHO סוף סוף (אגב, הוא פשוט לא נתן לי לכתוב את 2 המלים האלה ברצף משום מה... קטע מוזר, בגלל זה ה-"-" באמצע המלים), שתמיד שיחקתי רק במולטי שלו אבל עכשיו המולטי נסגר (לפני שבוע) אז החלטתי לסיים אותו גם כן.
העניין הוא שקצת קשה לשחק בו יותר משעה ברצף, ה"ריחוף" זה בדיוק הדבר שהכי הופך את הבטן.
הוא נראה כל כך טוב גם היום... בטח אחריו אקפוץ למשחק השני, למרות שהבנתי שהוא לא מחדש הרבה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים