במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2023, 13:52

על SOMERVILLE שמעתי המון אנשים שדווקא נתקעו בפאזלים שלו המון, כייף לשמוע שהוא לא סיפור מההפטרה.חחח איזה דילוגים אתה עושה לאסקין, לא היית באמצע סייברפאנק 2077?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2023, 14:38

הפסקתי את סייברפאנק כי הם הולכים לעשות לו ריבוט רציני עוד חודשיים, זה יהיה טפשי להמשיך לשחק בו כשהוא על הנייר הולך להשתנות מקצה לקצה והולך להיות הרבה יותר טוב ומהנה... למשל כרגע אין אפילו אפשרות ליריר מתוך הרכב (למעט כמובן בקטעים ייעודיים), זה לבד הולך לשנות את המשחק בצורה די קיצונית. חוץ מזה סקיל טרי שונה לגמרי ומלא שדרוגי AI והתנהגות הNPCs.
אפשר לומר שרק עם הפאץ' הזה הם יביאו את מה שרצו מההתחלה.

וממש משונה לי מה ששמעת על SOMEVILLE, אין שם אפשר לומר שום פאזל. זה כמעט WALKING SIM.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אוגוסט 2023, 15:09

חחחח קראתי את זה בERA אנשים שם אמרו שהמשחק לפעמים לא נותן לך קצה חוט איך להמשיך (WTF ?) ובתור מישהו שכידוע סולד אפילו מהפאזלים הפשוטים ביותר.
(בוא, אני לא אוהב את ספיידרמן של אינסומאנייק בעיקר בגלל שהם מפוצצים אותו בפאזלים יחסית) אז זה עשה לי טריגר לפאזלפוביה שלי :) אם אתה אומר שזה משחק נגיש אני אתחיל אותו היום.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 אוגוסט 2023, 21:51

Baldurs gate 3 פשוט מעולה, הוא לא מרגיש Baldurs gate, זה מרגיש יותר Divinity 3, אבל אין מה להגיד, זה יצירת מופת.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוגוסט 2023, 22:19

אני מרגיש שזה מיותר לבוא להגיד את זה אחרי כל ישיבה שלי עליו, אבל לגמרי. ועוד יותר ככל שאני ממשיך להתקדם.
לגמרי משחק השנה שלי, וקשה לי להאמין שסטארפילד או ספיידרמן ישנו את דעתי, למרות שאני מצפה ששניהם יהיו מצוינים. BG 3 ממש מיוחד מבחנתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 אוגוסט 2023, 07:25

שמעתי שהמשחק ממש מדרדר בACT3 תעדכנו.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 אוגוסט 2023, 14:37

אני בינתיים באקט 2 והוא עדיין מצויין.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 אוגוסט 2023, 09:35

סימתי היום את judgment הראשון
משחק ספין אוף של סדרת יאקוזה

המשחק בסדר אבל בינוני יחסית למשחק בסדרה
העלילה והדיבוב גם מרגישים כבד מידי

סגנון המשחק אותו סגנון ,מטיילים בעיר נלחמים מכות רחוב לפעמים עושים משימות פשוטות וחוזר חלילה
פה נכנס גם אלמנט של יקירה ,אבל זה חקירה בשקל וחצי שיותר מעצבן ממעניין ,אבל אין יותר מידי כזה

למשחק יצא המשך אבל כרגע הוא יקר מבחינתי
והתחלתי לשחק את הזלדה האחרון שמבחינתי מצוין

בנוסף יש דיבוב חלקי אומנם אבל קיים סוף סוף
ומרגיש מקצועי
ורמת ההפקה גן מרגיש טוב יותר מbotw

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 אוגוסט 2023, 09:43

הבאסה האמיתית זה שבסדרת יאקוזה הכל נהיה בית זונות. מאז שהם הפכו להיות "משחק תפקידים בתורות" עם המשחק ה7 עם הגיבור הדבילי החדש הזה שהם מסתלבטים איתו על מעריצי DQ ושהם הולכים להמשיך עם זה עם יאקוזה 8 והלאה, אין מה לשחק במשחקים האלה יותר, ממשחקים עם כמה מהסיפורים הכי טובים בגיימינג הסדרה נהייתה חרא שאין כדוגמתו, וזה התחיל מאז שעזב היוצר המקורי של הסדרה ולא במקרה.

אז כן, יש את the man who erased his name שהולך להיות במתכונת הישנה של עלילה טובה וקרבות אקשן בזמן אמת אבל הקמפיין הולך להיות 7 שעות.. אין כל כך מדכא אותי שהייתי חייב להוציא את זה איפשהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2023, 00:10

סיימתי את deaths door
אחלה משחק!! קצת קל מדי אבל זה גרם למשחק לזרום ואף פעם לא היה מתסכל למות ולנסות שוב (מה שגם לא קרה המון, אולי פעמיים-שלוש בחלק מהבוסים, ארבע פעמים בבוס האחרון)
וגם עשיתי כמה דברים סודיים שנפתחים רק אחרי שהמשחק נגמר… אני לא בטוח בדיוק מה אני עושה אבל כל הזמן מוצא דברים סודיים אז אני ממשיך עד שיימאס.

מישהו פה עשה את כל הדברים האלה, ויכול לומר אם זה שווה את זה?
אני פשוט לא יודע אם להמשיך באמת או שזה בזבוז זמן ועדיף לי פשוט להמשיך למשחק הבא (sea of stars בסופש הזה, או סטארפילד עוד שבוע, תלוי מה יהיה המצב הטכני שלו בהשקה)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 אוגוסט 2023, 12:02

מה עם Atomic heart לאסקין :) יאלה תמשיך כבר לsea of stars עזוב אותך מפוסט גיים, זה אף פעם לא שווה את זה גם בלי לשחק אפשר לדעת :)
כייף לך שיש לך זמן לסטארפילד יהיה לי זמן להתחיל אותו רק בראש השנה חתיכת סיוט יהיה לראות היום את הציונים ולראות אנשים משחקים בו בשבוע הבא :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2023, 12:18

ATOMIC HEART אני מחרים עד שיביאו את הRT... התחלתי סתם את ה-15 דקות הראשונות כשהיה אצלי חבר ורצה לראות אותו...
ושכחתי שיש את העדכון של CYBERPUNK שיעסיק אותי בחודשיים הקרובים, ובמקביל אני 90% אשחק בWITCHFIRE אלא אם ממש יאכזב בביקורות.
אם סטארפילד יתגלה "יצירת מופת" שעומדת בציפיות המטורפות שיש לו, אז מן הסתם ארצה להיות חלק מהשיח, ואשחק בו גם כן. אם כי ארצה לראות גם אם בהמשך יצא לו DLSS או שAMD מזיינים את השכל.
בקיצור אני ב"בעייה" החל מעוד איזה שבוע, מוצף במשחקי ענק.

SEA OF STARS הוא משחק שאשחק בו בזמן שאני אוכל או עושה דברים אחרים כנראה... הגיימפליי שלו מאפשר את זה. הוא משחק של 20 שעות אז ייקח לי בטח איזה 50 ישיבות כאלה, אקח את הזמן איתו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 אוגוסט 2023, 13:54

Atomic heart הוא אחד המשחקים הכי גרועים ששיחקתי השנה, 11 שעות שהלכו לפח.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2023, 14:12

Death_119 כתב:Atomic heart הוא אחד המשחקים הכי גרועים ששיחקתי השנה, 11 שעות שהלכו לפח.

הבנתי שהוא ממשיך ממוצע מינוס, אבל ההתחלה הייתה ממש יפה, ואני כן אשמח "לשחק" עם הסביבות האלה עם RT איכותי, אם יישמו אותו מתישהו.
הערכה שלי - הם יעשו איזה "REDUX" או משהו כזה, וישחררו את הגירסה עם PT או RT וייגבו על זה כסף או שבאותו יום יוציאו אותו מהGAMEPASS.
כי אין ממש הסבר למה הם לא שיחררו אותו ככה, אחרי כל הדמואים האלה שעשו עם NVIDIA/RTX.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 אוגוסט 2023, 14:23

Laskin כתב:
Death_119 כתב:Atomic heart הוא אחד המשחקים הכי גרועים ששיחקתי השנה, 11 שעות שהלכו לפח.

הבנתי שהוא ממשיך ממוצע מינוס, אבל ההתחלה הייתה ממש יפה, ואני כן אשמח "לשחק" עם הסביבות האלה עם RT איכותי, אם יישמו אותו מתישהו.
הערכה שלי - הם יעשו איזה "REDUX" או משהו כזה, וישחררו את הגירסה עם PT או RT וייגבו על זה כסף או שבאותו יום יוציאו אותו מהGAMEPASS.
כי אין ממש הסבר למה הם לא שיחררו אותו ככה, אחרי כל הדמואים האלה שעשו עם NVIDIA/RTX.

ההתחלה סטייל Half life/Bioshock שאתה הולך בעיר ביום השקה של הממשק V2?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2023, 14:41

הפתיח, כן. לא מקורי מדי אבל מלא עיצובים משוגעים ומגניבים, ופשוט חוויה לעיניים

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 אוגוסט 2023, 16:44

כן, אז חמש דקות אחרי זה אתה נשאב לאחד המשחקים הגרועים בשנים האחרונות. ועד שחשבת שזה אולי ילך להשתפר כי הגעת לחלק האמיתי של המשחק, אז זה נהיה יותר גרוע. היה לו הרבה פוטנציאל להיות הביושוק של מזרח אירופה, אז, הוא לא...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 31 אוגוסט 2023, 18:52

glass man כתב:הבאסה האמיתית זה שבסדרת יאקוזה הכל נהיה בית זונות. מאז שהם הפכו להיות "משחק תפקידים בתורות" עם המשחק ה7 עם הגיבור הדבילי החדש הזה שהם מסתלבטים איתו על מעריצי DQ ושהם הולכים להמשיך עם זה עם יאקוזה 8 והלאה, אין מה לשחק במשחקים האלה יותר, ממשחקים עם כמה מהסיפורים הכי טובים בגיימינג הסדרה נהייתה חרא שאין כדוגמתו, וזה התחיל מאז שעזב היוצר המקורי של הסדרה ולא במקרה.

אז כן, יש את the man who erased his name שהולך להיות במתכונת הישנה של עלילה טובה וקרבות אקשן בזמן אמת אבל הקמפיין הולך להיות 7 שעות.. אין כל כך מדכא אותי שהייתי חייב להוציא את זה איפשהו.

judgment לפחות הראשון אין לי את השני
לא בתורות ,הוא גם משחק ארוך יחסית אבל בינוני
וכן נמאס שהם משחזרים אלמנטים ומפליצים משחק בסדרה בערך כל שנה

אבל זה לא משחק גרוע אבל גם לא טוב במיוחד
הסדרה בהחלט צריכה הפסקה של כמה שנים ואז להפציץ במשחק גדול
עיר גדולה יותר סוגי אויבים רמת הפקה גבוה יותר וכו

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 ספטמבר 2023, 02:46

איזה גרפיקה לפנים בsea of stars. ממש יפה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 ספטמבר 2023, 08:17

סוויס : "אני jaded לגמרי".
גם סוויס: "המשחק הזה שנראה כמו משנות התשעים, הוא עם גרפיקה לפנים!"
:D
*כמובן שנכתב באהבה אחי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 ספטמבר 2023, 10:11

נו זה הפינה החמה בלב למה שמחזיר אותי לגיל 10. אבל לא לשכוח שרק הגבתי על הגרפיקה. שיחקתי רק רבע שעה ופשוט ממש התרשמתי. ובנוסף כל הז’אנר rpg מתקופת ה16ביט אלה משחקים שלא חוויתי כל כך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 10:23

הוא באמת נראה מדהים, יש גם את Chained Echoes שנראה ממש כמו פיינל פנטזי 6 גרסת 2023, אתם עושים לי חשק להתחיל אותו עכשיו שגילינו איזה מאכזב סטארפילד, אבל אני כל כך sucker של בטסדה שאני עדיין רוצה לתת לסטארפילד הזדמנות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 ספטמבר 2023, 10:27

בchained echoes שיחקתי לא מעט בכלל בכלל והוא אחלה משחק אבל בסוף נטשתי אותו. גרפית, ממה שבינתיים ראיתי, ״ים של כוכבים״ משמעותית יותר יפה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 10:32

kririn כתב:
glass man כתב:הבאסה האמיתית זה שבסדרת יאקוזה הכל נהיה בית זונות. מאז שהם הפכו להיות "משחק תפקידים בתורות" עם המשחק ה7 עם הגיבור הדבילי החדש הזה שהם מסתלבטים איתו על מעריצי DQ ושהם הולכים להמשיך עם זה עם יאקוזה 8 והלאה, אין מה לשחק במשחקים האלה יותר, ממשחקים עם כמה מהסיפורים הכי טובים בגיימינג הסדרה נהייתה חרא שאין כדוגמתו, וזה התחיל מאז שעזב היוצר המקורי של הסדרה ולא במקרה.

judgment לפחות הראשון אין לי את השני
לא בתורות ,הוא גם משחק ארוך יחסית אבל בינוני
וכן נמאס שהם משחזרים אלמנטים ומפליצים משחק בסדרה בערך כל שנה

אבל זה לא משחק גרוע אבל גם לא טוב במיוחד
הסדרה בהחלט צריכה הפסקה של כמה שנים ואז להפציץ במשחק גדול
עיר גדולה יותר סוגי אויבים רמת הפקה גבוה יותר וכו

מה שיותר מפריע לי זה שהם הפכו את יאקוזה לJRPG מטופש. הרי מה הרס את פפ16? כל הtropes של הJrpg הרסו אותו ואת הפוטנציאל שלו עכשיו זה קורה גם ליאקוזה. גם יאקוזה הפך לאיזה חרא על "כוחה של החברות" בלה בלה בלה וזו היתה אחת הסדרות הרציניות היחידיות שנשארו בגיימניג (כמובן עם סייד קווסטים קפקאים ואבסורדים אבל זה היופי, האיזון הזה בין רצינות תהומית לטירוף)

היוצר המקורי של יאקוזה אמר שnetease הסינים האלה נותנים לו תקציב מטורף, בשביל לעשות את המשחקים שהוא תמיד עשה אצל סגה, אז אולי נקבל ממנו עכשיו משחקי יאקוזה בתקציב גבוה יותר עם באמת עיר גדולה יותר יותר אויבים וערכי הפקה גבוהים יותר, והכי חשוב סיפורים ברמה שהורגלנו אליה :)
אמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 10:34

swiss-the-engine כתב:בchained echoes שיחקתי לא מעט בכלל בכלל והוא אחלה משחק אבל בסוף נטשתי אותו. גרפית, ממה שבינתיים ראיתי, ״ים של כוכבים״ משמעותית יותר יפה.

יש סיבה ספציפית לנטישה? סיפור מרדים וכו'? חחח.
שמעתי שהוא משחק קשוח ביותר אפילו על נורמל וזה בדיוק מה שאני מחפש במשחקים האלה.
Sea of stars באמת נראה מדהים, אבל כאילו אם לא שיחקת כרונו טריגר, אז כדאי לך שהוא יקודם בתור לפני sea of stars !

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים