במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 01 ספטמבר 2023, 13:29

אני בשלב הזה כבר הייתי ממתין לרימייק מושקע של כרונו טריגר ו״מסתפק״ בsea of stars עד אז.
זה ברור שזה יקרה. מתישהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 ספטמבר 2023, 19:00

שבוע די נחמד.
Blasphemous 2 : מה אני אגיד לכם אחים שלי אני פשוט עף עליו. אני לא חסיד גדול של הז'אנר אז הדעה שלי בנושא שווה כקליפת השום, אבל אין לי מה להגיד בשבילי זה יותר טוב אפילו מהקסטלווניות ומהHollow Knight למינהם. פשוט משפר על המשחק המקורי בכל היבט, המוזיקה טובה בהרבה, הLevel design בכל מה שכרוך בזה טוב בהרבה, כולל הבוסים והמבנה עצמו של העולם והשידרוגים שאתה מקבל. אין פה איזושהי המצאת גלגל מחדש, כן? הלופ הרגיל של לחקור אזורים במפה לקבל שידרוגים ולהתקדם לבוס, אבל האווירה הגוטית המדכאת של המשחק הזה, המוזיקה הכנסיתית המדהימה, האנימצית 2D שהיא כנראה הכי טובה שראיתי אי פעם ומתחרה ראש בראש עם משחקי המכות ה2D הכי טובים אי פעם, מטורף. שנים שלא הייתי צריך להכריח את עצמי ככה להפסיק לשחק, ואם חברים לא היו מכריחים אותי ללכת לשחק SF6 כנראה שלא הייתי זז ממנו עד שמסיים.

מומלץ מכל הלב למי שמחפש משחקי מטרוידווניה שאשכרה מגרדים לנו את הitch הזה של אפלה וגותיות, ורוצים בוסים שאמנם יקחו איזה 2-3 ניסיונות וישמרו אתכם ערנים אבל לא משהו שהוא באמת דארק סולסי ברפלקסים, או בהשקעה שצריך לתת בלימדת הבוסים.

SF6- אני כבר תקליט שבור אבל זה שהוא כנראה משחק השנה שלי כבר אמרתי? מקווה לשחק מחר ליטרלי כל היום מ10 בבוקר השאיפה היא להגיע עוד השנה לRank מאסטר אז... צריך לטחון את השעות האלה אונליין מתישהו. אני מאמין שאני אגיע לליגת הdiamond כבר בשבועות או בחודשים הקרובים, אבל בגלל שהמאסטר הוא כרגע הrank הסופי ואשכרה יש שם אלופי עולם שמשחקים שם, זה הולך להיות חתיכת מסע.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 ספטמבר 2023, 23:02

glass man כתב:
swiss-the-engine כתב:בchained echoes שיחקתי לא מעט בכלל בכלל והוא אחלה משחק אבל בסוף נטשתי אותו. גרפית, ממה שבינתיים ראיתי, ״ים של כוכבים״ משמעותית יותר יפה.

יש סיבה ספציפית לנטישה? סיפור מרדים וכו'? חחח.
שמעתי שהוא משחק קשוח ביותר אפילו על נורמל וזה בדיוק מה שאני מחפש במשחקים האלה.
Sea of stars באמת נראה מדהים, אבל כאילו אם לא שיחקת כרונו טריגר, אז כדאי לך שהוא יקודם בתור לפני sea of stars !

נראה לי נתתי עליו איזה 10-15 שעות וזה מתחיל לחזור על עצמו יותר מידי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2023, 17:07

אני כבר איזה 10 שעות לתוך ג׳דיי והוא ממש מצוין. כן, טיפה קלאנקי פה ושם, זה לא איזה GoW, ויש יותר מדי עצי-יכולת ויכולות לפתוח (היו יכולים ״לפנק״ בכמה יכולות כבר בהתחלה מבלי ״לקנות״ אותם לדעתי), אבל הוא ממש ממש מהנה וזורם, עם אחלה פרזנטציה ומוזיקה ומרגיש שוב כמו פרויקט הסטאר וורס הטוב ביותר, מאז הקודם. העולם ההתחלתי גם ממש גדול ויש מלא מה למצוא, אלמנט המטרוידואניה נהדר… מקווה שהוא שומר על הרמה גם בהמשך, אני חוקר כל פינה.

מבחינה טכנית הוא ממש סבבה עכשיו על המחשב, יש איזורים שהגמגום טיפה מורגש יותר, אבל זה לא פוגע בחוויה.
היישום של DLSS טוב מאוד אבל יש קצת ארטיפקטים פה ושם כשמסובבים את המצלמה מהר, והAI Frame Gen לא מספיק וכיביתי אותו כי התרגום ממש נמרח על המסך בצורה מעיקה מאוד. אולי יתוקן בהמשך, אבל לי אין ממש צורך בו תכלס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2023, 17:41

העולם ההתחלתי הוא בהחלט הכי מרשים, גדול, ומרכזי לאורך המשחק. כלומר מעבר לעובדה שהוא עולם אחד ענקי, זה העולם שיש בו הכי הרבה "שלבים" שאפשר להסתכל עליהם גם מחוץ לעולם הזה כhub ראשי. קצת כמו מידגארד בGOW 2018 למעשה.
אבל עדיין, ממש אהבתי את עיצוב העולמות במשחק, ואפילו יותר את עיצוב השלבים כשמסתכלים על מקומות ברזולוציה יותר קרובה. יש עוד עולמות נהדרים וגדולים גם אם קטנים יותר, והשלבים נשארים מצוינים תמיד.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 ספטמבר 2023, 12:51

קטע נחמד בBG3, בקושי ספויילר לBG3 ממש מתחילת המשחק (בערך 15 שעות לAct 1), אבל כן ספויילר לBG2 לקראת סופו:
ספויילר: הצג
בBG3 מקבלים את האפשרות ללכת לUnderdark, ממלכתם של הDark elves, או לחילופין Drow. שזה סוג של Recap לחתיכת פיצול עלילתי בBG2 בו עומדת בפני השחקן האפשרות ללכת לUnderdark או לUnderwater city, אני לקחתי את הUnderdark, אי אפשר לקחת את שניהם וצריך לעשרות ריצה חוזרת על המשחק אם רוצים.

כשמגיעים לUnderdark (בערך השליש האחרון של המשחק) פוגשים את הDrow וכו... לאט לאט מגלים שהציוד שלהם הוא מטורף, שיריונות AC 10- (כן, בD&D2 כמה שיותר שלילי טוב יותר) חרבות מטורפות וכל טוב מכל הבא ליד. כמובן שמיהרתי וזרקתי את כל הציוד שלי, בואו - על כזאת מתנה אי אפשר לוותר. צלחתי את הUnderdark יצאתי לאור השמש ו.... כל הציוד הפך לאבק, Drow לא נלחמים באור השמש (לא לחינם הם מכוסים), איזה עוגמת נפש :). זה BG2.

כרגע הUnderdark ב-3 מרגיש קצת כמו סרט דיסני וטיול במלכת הפיטריות, אבל עדיין היה נחמד להזכר 20 שנה אחורה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2023, 15:10

נחמד! :)

כן, BG או רק כאילו BG, המשחק הזה נראה כזה מצחיק ומקסים בקטע טוב היוטיוב כל הזמן מציע לי לראות קטעים קצרים ממנו (כנראה בגלל השיחות שלנו עליו פה)
ו...הוא כזה מצחיק בקטע טוב והvoice actors הם אולי מהטובים ביותר שיצא לי לשמוע אין לי סבלנות עד שאגיע אליו :)

אני מת לראות מה לאריאן יכולים לעשות עם הנוסחא שלהם רק על סייברפאנק, למעשה Shadowrun בתקציב סופר גבוה עם האיכות של לאריאין זה יהיה מטורף, הם פשוט חייבים להגיע לזה!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2023, 20:43

התקדמתי הרבה בזלדה האחרון
המשחק לדעתי מאוד טוב אבל לא מצוין

הוא מאוד דומה לזלדה botw, אבל יש לו כמה שיפורים וכמה גימיקים
חדשים

לצערי עדיין אין דיבוב מלא ,יש קצת פה ושם וזה די חבל

מבחינת אתגר המשחק לא לילדים קטנים
אבל גם לא דארק סול ,יש אתגר בריא גם בפאזלים וגם באויבים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2023, 12:20

שחקתי אתמול שעה וחצי בסטארפילד וממש נהנתי. הוא נראה ממש טוב גרפית בשביל משחק בת'זדה, אבל לא חוויתית כמעט כלום. עוד כמה שעות טובות אני משער שתהיה לי דיעה עליו, אבל בנתיים אני רוצה להמשיך.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 13:03

איזה יופי לשמוע :) מחכה בשקיקה לשמוע את מה שאתה חושב עליו בהמשך נדב, תחפור.

אני מרגיש שזה מיותר לצייין את זה כבר, אבל הוא לגמרי נכנס לרשימת הטופ 10 שלי בכל הזמנים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2023, 21:59

הייתי צריך משחק מיינדלס קצת (אני בהפסקה מאלדן רינג אחרי איזה 45 שעות בו. די התעייפתי ואני מרגיש שאני לא מבין לאן להמשיך הלאה) - אז רכשתי את Cult of the Lamb בהנחה גדולה שהייתה. משחק מעולה. קרבות סבבה, מכניקת גידול כת. כתיבה משעשעת. כיף לשחק בלי לחשוב. שמתי עליו לבד איזה 10 שעות בשבוע האחרון. ממש מומלץ.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 22:14

זה פסדר, חוץ מכמה קדושים בפורום, סטיק, עידן, דודי ו... זהו? אף אחד לא באמת מתמיד עם הסולס, כולנו לאסקין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2023, 23:16

ממש לא הרגשתי רע או משהו... אולי גם אחזור אליו בהמשך אם יתחשק. סה"כ אלדן רינג משחק מצויין באמת. כמויות אדירות של תוכן. אויבים, נופים, מלא בוסים ומיני בוסים( שלא הבנתי למה היה צריך שחלק יחזרו על עצמם? סתם מיותר).

אבל כרגע cult of the lamb בא לי הרבה יותר בטוב.

אהה ונראה לי ששכחת את אינטר ברשימה.

ולא הייתי אומר שכולנו לאסקין, כי הוא אפילו לא מנסה את משחקי פרום.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2023, 23:35

ניסיתי את דימון סולס!! וגם שיחקתי באלדן רינג אצל חבר… לא בשבילי. אני חושב שסקירו אולי כן יהיה, אמתין למשחק המשך שלו ;)

והרגע סיימתי את ג׳דיי 2… משחק מעולה. הרבה יותר טוב מהראשון, ובפער משחק הסטאר וורס הכי טוב אי פעם, ולא צפיתי עדיין באנדור, אז גם בכלל הסטאר וורס הכי טוב לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ספטמבר 2023, 23:57

Klayman כתב:ממש לא הרגשתי רע או משהו... אולי גם אחזור אליו בהמשך אם יתחשק. ס.

תמונה

לגבי אינטר, קורות המסע שלו באלדן רינג מעומעמים באופן חשוד... אני לא יודע עד כמה הוא ראוי להיות באותה רשימה עם האנשים האלה שהזיעו בעוז ובגבריות יתרה בשביל לראות את הקרדיטים של אלדן רינג.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 ספטמבר 2023, 00:05

סיימתי את כל משחקי סולס מלבד אלדן רינג, הפסקתי באזור האקדמיה, לא כי נתקעתי אלא בגלל הגמגומים על הפיסי שהוציאו לי את החשק. צריך לבדוק אם הם נפתרו כבר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 ספטמבר 2023, 08:34

Laskin כתב:ניסיתי את דימון סולס!! וגם שיחקתי באלדן רינג אצל חבר… לא בשבילי. אני חושב שסקירו אולי כן יהיה, אמתין למשחק המשך שלו ;)

למה להמתין? הוא ב29.99$ כל איזה כמה שבועות. איזו סיבה יש לך לא לשחק בו? הוא באמת אחד המשחקים עם ה Feel הכי טוב ששיחקתי בחיים. הוא גם לדעתי, משחק ה''סולז'' הכי טוב בפער. יש לו עלילה ברורה, יש לו דמות שהיא מוגדרת, עם מניע מסודר. בקיצור. שחק בו. לא תתאכזב. גם השדרוגים/חפצים וכו' מרגישים לי הרבה יותר Toned down בו. אני חושב שזה המשחק הכי מפוקס שלהם, ולכן הכי טוב.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2023, 08:52

ממתין כי יש לי כרגע מלא מה לשחק שאני יודע שאני בוודאות אוהב, וגם כי בשלב הזה אני כבר די בטוח שעוד שנייה יגיע לאחד השירותים שאני מנוי אליהם…
אני בטוח שהוא מרגיש מעולה, אבל אני גם די בטוח שהוא יהיה קשה מדי עבורי ולא בטוח שיהיה לי סבלנות לזה. במשחק המשך יהיה לי יותר מוטיבציה כי הוא גם יראה יותר טוב ואני זונת גרפיקה ;)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 ספטמבר 2023, 09:10

דעה מאוד פופולרית - משחקי פרום לא מדהימים גרפית גם ביחס לזמן שהם מושקים. אז בטח שאל תתלה בזה שבסקירו 2 (שתכלס אני מהמר שלא יגיע), תהיה גרפיקה טובה שתספק את הצרכים שלך ;).
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2023, 09:23

בשביל הרקורד אני גם לא חושב שנראה סקירו 2. לצערי, כי זה בהחלט המשחק האהוב עלי מהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ספטמבר 2023, 09:28

זה נכון (לגבי הגרפיקה של פרום ביחס לזמן שיוצאים), אבל הם כן משתפרים מאוד מאוד… ואולי יהיה גם רימאסטר או משהו. אבל זו לא הסיבה העיקרית, אני באמת חושב שאין מצב קטן שאסיים אותו אז מעדיף לנסות אותו כמו שניסיתי את דימון סולס (=בחינם), וכמובן בזמן אחר שלא יהיה לי מלא משחקים שממש תפורים עבורי. אני עכשיו נכנס חזק לסייברפאנק וכנראה גם cocoon עד שיצא ספיידרמן, ואחריו אלן ווייק ופורצה, ואז אווטאר… ואז פיינל פנטזי… אני צריך תקופת יובש בשביל להכנס למשהו כזה, זה דורש המון דבקות במטרה. אז נראה מה יהיה, אני גם כן חושב שמתוך כל משחקי סולס של פרום אני הכי אוהב אותו. ואגב אני כן חושב שיעשו לו המשך מתישהו, או לפחות המשך רוחני.

אה, והתחלתי אתמול באמת את סייברפאנק 2.0… היה כבר מאוחר אז רק יצרתי דמות ועשיתי משימה אחת, הפעם בתור ״ילד רחוב״ עירוני. התאורה נראית באמת הרבה הרבה הרבה יותר טוב אבל גם יש יותר גוסטינג, עם הDLSS 3.5. זה לגמרי שווה את זה, אבל יש trade off ללא ספק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 ספטמבר 2023, 10:19

עתידות - סקירו לא יגיע לשירותי המנוי. דימון סולז היה היחיד שהגיע וזה בגלל החיבור החזק לסוני. אולי בגלל אקטיויז'ן והרכישה יגיע לגיימפאס? אבל אני בספק.. אף משחק אחר מהסדרה לא הגיע לשירותים הללו מעולם.
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ספטמבר 2023, 14:44

אינטר ציין את האקדמיה באלדן רינג, ונזכרתי שהייתי איפשהו שם באזור. אז המשכתי, ניקיתי את הבוס של האזור וקיבלתי את האופציה לעשות Re-Spec לדמות אם בא לי. אני משער שאני צריך להמשיך לCaelid (למרות שהייתי שם לא מעט ולא מצאתי כ''כ לאן להמשיך).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2023, 15:26

דווקא לאקדמיה הגעתי, אם אני זוכר נכון גם סיימתי אותה. שלב יפה ומעצבן עם הרבה long range :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 ספטמבר 2023, 17:32

Klayman כתב:אינטר ציין את האקדמיה באלדן רינג, ונזכרתי שהייתי איפשהו שם באזור. אז המשכתי, ניקיתי את הבוס של האזור וקיבלתי את האופציה לעשות Re-Spec לדמות אם בא לי. אני משער שאני צריך להמשיך לCaelid (למרות שהייתי שם לא מעט ולא מצאתי כ''כ לאן להמשיך).

לא חייב, אתה יכול כבר להמשיך ישר לleyndell אם אתה רק רוצה להתקדם. יש כמה דרכים להגיע לשם, אחת מהן היא דרך האזור של האקדמיה (לא הטירה עצמה אלא מהאזור).
אין באמת קווסט ראשי בCaelid שאתה חייב לעשות כדי להתקדם, אפשר לדלג עליו אם סיימת את האקדמיה (לחלופין יכלת לדלג על האקדמיה ולעשות את Caelid).
עדיין ממליץ ללכת לשם, יש שם התעסקות בהמון קווסטים צדדים מהגדולים של המשחק, ובכלל זה אזור מאוד אווירתי ויפה עם הרבה מקומות מוצלחים לחקור.
אבל זה לא חובה כדי נטו להתקדם במשחק, "השלב הבא" שלך כביכול במשחק זה leyndell שזה בעיניי אחד השלבים הכי טובים שFS עשו עד היום בכל המשחקים האלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 124 אורחים