במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 25 ספטמבר 2023, 21:59

Stick כתב:
Klayman כתב:אינטר ציין את האקדמיה באלדן רינג, ונזכרתי שהייתי איפשהו שם באזור. אז המשכתי, ניקיתי את הבוס של האזור וקיבלתי את האופציה לעשות Re-Spec לדמות אם בא לי. אני משער שאני צריך להמשיך לCaelid (למרות שהייתי שם לא מעט ולא מצאתי כ''כ לאן להמשיך).

לא חייב, אתה יכול כבר להמשיך ישר לleyndell אם אתה רק רוצה להתקדם. יש כמה דרכים להגיע לשם, אחת מהן היא דרך האזור של האקדמיה (לא הטירה עצמה אלא מהאזור).
אין באמת קווסט ראשי בCaelid שאתה חייב לעשות כדי להתקדם, אפשר לדלג עליו אם סיימת את האקדמיה (לחלופין יכלת לדלג על האקדמיה ולעשות את Caelid).
עדיין ממליץ ללכת לשם, יש שם התעסקות בהמון קווסטים צדדים מהגדולים של המשחק, ובכלל זה אזור מאוד אווירתי ויפה עם הרבה מקומות מוצלחים לחקור.
אבל זה לא חובה כדי נטו להתקדם במשחק, "השלב הבא" שלך כביכול במשחק זה leyndell שזה בעיניי אחד השלבים הכי טובים שFS עשו עד היום בכל המשחקים האלה.

תודה רבה על ההכוונה! כבר חקרתי די הרבה מ Cealid, כמו שאמרתי כבר (מערות, מכרות, עיירה נטושה של קוסמים מהאקדמיה כאלה שמופיעים משום מקום ועוד). חשבתי שבכל מקום שיש את ההכוונה שיוצאת מ Sites of Grace זה מוביל לקטע מהקווסט הראשי - אז תודה על ההבהרה. בכל מקרה, לא יודע עוד לאן אתקדם ואיך, אבל אראה בהמשך. כפי שאתה מבין, המשחק ממש תפס אותי, אם שיחקתי כ''כ הרבה שעות + התקדמתי ממש רחוק (אבל את הבוס הראשון בDS3 אני עדיין לא יודע אם אני יכול לעבור :D ). פשוט לא תמיד סגור על לאן ללכת/לאיפה להמשיך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2023, 22:20

גם אני לא ממש הבנתי לאיפה אני צריך להתקדם רוב המשחק. יש שם הרגשה כאילו העולם אינסופי ואני לעולם לא אסיים אותו :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 ספטמבר 2023, 00:41

Klayman כתב:
Stick כתב:
Klayman כתב:אינטר ציין את האקדמיה באלדן רינג, ונזכרתי שהייתי איפשהו שם באזור. אז המשכתי, ניקיתי את הבוס של האזור וקיבלתי את האופציה לעשות Re-Spec לדמות אם בא לי. אני משער שאני צריך להמשיך לCaelid (למרות שהייתי שם לא מעט ולא מצאתי כ''כ לאן להמשיך).

לא חייב, אתה יכול כבר להמשיך ישר לleyndell אם אתה רק רוצה להתקדם. יש כמה דרכים להגיע לשם, אחת מהן היא דרך האזור של האקדמיה (לא הטירה עצמה אלא מהאזור).
אין באמת קווסט ראשי בCaelid שאתה חייב לעשות כדי להתקדם, אפשר לדלג עליו אם סיימת את האקדמיה (לחלופין יכלת לדלג על האקדמיה ולעשות את Caelid).
עדיין ממליץ ללכת לשם, יש שם התעסקות בהמון קווסטים צדדים מהגדולים של המשחק, ובכלל זה אזור מאוד אווירתי ויפה עם הרבה מקומות מוצלחים לחקור.
אבל זה לא חובה כדי נטו להתקדם במשחק, "השלב הבא" שלך כביכול במשחק זה leyndell שזה בעיניי אחד השלבים הכי טובים שFS עשו עד היום בכל המשחקים האלה.

תודה רבה על ההכוונה! כבר חקרתי די הרבה מ Cealid, כמו שאמרתי כבר (מערות, מכרות, עיירה נטושה של קוסמים מהאקדמיה כאלה שמופיעים משום מקום ועוד). חשבתי שבכל מקום שיש את ההכוונה שיוצאת מ Sites of Grace זה מוביל לקטע מהקווסט הראשי - אז תודה על ההבהרה. בכל מקרה, לא יודע עוד לאן אתקדם ואיך, אבל אראה בהמשך. כפי שאתה מבין, המשחק ממש תפס אותי, אם שיחקתי כ''כ הרבה שעות + התקדמתי ממש רחוק (אבל את הבוס הראשון בDS3 אני עדיין לא יודע אם אני יכול לעבור :D ). פשוט לא תמיד סגור על לאן ללכת/לאיפה להמשיך.

ההכוונה שיוצאת מהgrace תוביל אותך תמיד למקומות מרכזיים, אבל בפועל אין באמת סימון לקווסט הראשי כי אפשר פשוט לבצע אותו בכמה צורות. נניח, לעבור דרך stormveil castle, אחר כך באקדמיה, ומשם למצוא את הדרך לleyndell ואז פשוט להמשיך להתקדם (נסיון להמנע מספוילרים :)).
ומשם אם רק תמשיך להתקדם ולהתקדם אז בסוף המשחק יסתיים ותקבל את הסוף הרגיל, אז אפשר להגיד שזה בעצם 'הקווסט הראשי' ושזו הדרך הפשוטה להתקדם.
אבל לצד זה יש המון תוכן מהצד שיקח אותך למקומות אחרים לגמרי, יפגיש אותך עם דמויות אחרות ויתן עוד פרספקטיבה על העולם, וגם משם תקדם את הקווסט הראשי רק מכיוון אחר.
כלומר בהסתכלות על המבנה של המשחק יש מספר מקומות שחייבים לעבור דרכם כדי לסיים אותו, וכדי להגיע למקומות האלה יש כמה מסלולים שונים. ואם תשלים את אחד המסלולים האלה תקבל גם סוף אחר, אבל אפשר תמיד לקחת מסלול אחד רק עד נקודה מסוימת ואז להתנתק מהקווסט ולהתקדם במסלול אחר (בכוונה או בטעות...)
אז בפועל אפשר להגיד שגם Caelid וגם האקדמיה, ועוד כמה, הם כולם חלק מהקווסט הראשי, הם פשוט לא חובה :).
ולצד זה יש כמובן עוד המון תוכן שהוא נטו תוכן צדדי, אזורים שלמים שאין מסלול שמחייב לעבור בהם ואפשר לסיים את המשחק בלי למצוא, וחלקם עדיין מהשיאים שלו ושווים כל רגע.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 ספטמבר 2023, 01:20

סטארפילד: סיימתי את הקווסט הראשי, כל ה-faction quests וכמעט את כל הקווסטים ב-hubs המרכזיים. לא חושב שנשאר לי עוד הרבה כדי לנקות את השאר, כי רוב מערכות השמש במשחק שוממות לחלוטין ומבוססות על תוכן פרוצדורלי שאני לא חושב ששווה את הזמן של מישהו. בגדול, אהבתי את המשחק והיה לי קשה להתנתק ממנו. הקווסט הראשי די חלש בסופו של דבר, ה-faction quests אחלה, שאר הקווסטים ברוב המקרים סתמיים, לעיתים נדירות יחסית טובים. ה-companions שיפור גדול ביחס למשחקים קודמים. הגיימפליי עצמו הוא פולאאוט 4 בחלל, שהיה בעצם פולאאוט 3 עם מערכת ירי טובה יותר, שהיה ״אובליביון עם רובים״, אז אפשר לומר שסטארפילד הוא אובליביון עם רובים בחלל - בעצם בת׳סדה ממחזרת את אובליביון כבר 17 שנה. אפילו ברמת הקראפטינג והמודים של הנשקים - הכל כמעט זהה לפולאאוט 4, פלוס jet-packs וקרבות חלל ומינוס vats (למרות שיש סוג של vats ב-targeting על ספינות). הבעיה העיקרית בסטארפילד בניגוד לקודמים היא ה-exploration הלא אורגני שמבוסס על הכוונות מפורשות בנוגע למיקום של התוכן המעניין. חבל, זרקו לפח את הדבר אולי הכי טוב במשחקי בת׳סדה. גם החלל פספוס גדול. מעבר לקרבות, שיחות ועגינה בתחנות חלל, אין שם כמעט כלום. הטיסות הידניות הארוכות ביותר שלי היו ברדיוס של כמה ק״מ, שזה מרחק הליכה, די בדיחה. שני דברים נוספים שהפריעו לי - רמת הקושי המאוד מאוד קלה (שיחקתי על המקסימלית) - גם פולאאוט 4 היה קל אבל עדיין קשה בהרבה מזה, וה-outposts שתכלס, אין באמת סיבה להקים אפילו אחד. בהתחלה חשבתי שזאת הולכת להיות מכניקה מרכזית במשחק, אבל לא. מיותר לגמרי וחבל, נראה שהושקעה שם לא מעט עבודה. ולמרות הכל, אני חושב שזה משחק חובה למעריצי בת׳סדה, גם אם הוא יחסית מאכזב וכנראה שהוא המשחק הכי פחות טוב שלהם עד היום (להוציא את fo76). פשוט אין אף חברה אחרת שעושה או אפילו מנסה לעשות את מה שבת׳סדה עושה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ספטמבר 2023, 09:46

אני עדין ממש מעט שעות לתוך המשחק, אבל בנתיים מאוד נהנה ממנו. ב-FO3 שחקתי לא מעט, ב-4 שחקתי ממש מעט. הוא מרגיש הרבה יותר טוב מ-FO4, לפחות מבחינת הירי והטסת החללית. ויש בו כמות פוליש שלא מתאימה לבת'זדה. זה לא שלא ראיתי המון בעיות, אבל באופן יחסי הוא נורא נקי ואפילו הייתי אומר שהאפקטים האטמוספירים שלו הכי יפים שראיתי מאז RDR2.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 26 ספטמבר 2023, 18:59

אז אחרי 120 שעות בערך סיימת סיבוב על bg3, לריאן פיתחו יצירת מופת. שוב, לא שיחקתי במשחקים הקודמים ולא הייתה לי היכרות עם הפרינצייז לפני המשחק הזה ומבחינתי הייתי נותן לו ציון מעולה גם אם היו קוראים לו בשם אחר.
המשחק שומר על אימרסיות לאורך כל אורכו, עלילה טובה יחסית למשחק מבוכים ודרקונים, גראפיקה מעולה, סאונדארק מצויין והרגשת חופש שלא חוויתי בהרבה משחקי תפקידים.
יש לי לפחות עוד סיבוב עליו בראש כי יש בחירה לעבור דרך אזורים מסויימים ואפשרות לדלג על אחרים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 ספטמבר 2023, 23:49

התקדמתי עוד בסייברפאנק ואני מתקרב לאיפה שהייתי לפני העדכון, כיף לשחק בו בצורה שונה והשדרוגים מאוד מורגשים… עדיין המשימה הכי טובה היא אחת מהראשונות (בבניין של אראסאקה, איפה שאפשר לומר שהמשחק באמת מתחיל), אבל הוא פשוט מרשים כל כך ויזואלית ואמנותית, ויש בו המון חופש פעולה… הפולנים האלה החזירו לעצמם את הכבוד מבחינתי, קצת חבל שלא התחיל ככה אבל זה מה יש.

מציע לכולם פה לזנוח את סטארפילד ולחכות שגם הם ישדרגו אותו גם כן ל-2.0, ובינתיים תשחקו בסייברפאנק אם עוד לא עשיתם זאת, בטח לאלו מכם שיש מחשב חזק :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 ספטמבר 2023, 23:53

אני כל כך כועס על CDPR שאני שומע את זה.אוף לעזאזל איתם.
למה הם פשוט לא יכלו לדחות את המשחק 3 ומשהו שנים ולהוציא אותו במצב הזה? כאילו כן היו הורגים אותם על דחייה של 3 שנים אבל פאק, ראיתי ממנו כל כך הרבה, איזה באסה.

בכל מקרה אגיע אליו בקרוב אני קרוב לסיום עם סטארפילד :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2023, 01:10

אז התחלתי את Cocoon וסיימתי אותו בישיבה אחת כמו שרציתי… לקח לי 6 שעות אבל היו הפסקות, אז מניח שלקח לי 4 וחצי שעות נטו… ממליץ בחום מאוד גבוה, כי גיימפאס אז הוא ״חינמי״ ומה יש לכם להפסיד, וגם כי הוא ממש מצויין. כמו רוב המשחקים של היוצר מדובר בכפתור אחד בלבד, וטיפה להפעיל את הראש.

נראה לי שיש סודות (יצורים כאלה ש״משחררים״) שלא מצאתי, אז כנראה שיש עוד ״סוף אמיתי בהחלט״ שעוד לא ראיתי, אבל לא נראה לי שאתחיל לחפש אותם עכשיו, כי אני גם לא יודע איפה הם ולא בא לי לבזבז על זה עוד זמן, אם באמת יש סוף נוסף אצפה בו ביוטיוב :)

עריכה: לפי האצ׳יוומנטס חסרים לי 6 כאלה יצורים לשחרר… אבל גם בגלל ששיחקתי בו בערך בדיוק מתי שיצא וסיימתי די מהר - אז יש לי אצ׳יוומנטס שיש רק ל0.22% ממי שיש לו את המשחק חחחח… פעם ראשונה שזה קורה לי.
מניח שעד שאתעורר מחר יהיה אותו לפחות ל 22% מהם :)

קיצר תהנו! אני יכול לחזור לסייברפאנק עכשיו (זאת אומרת מחר)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ספטמבר 2023, 22:56

איבדת אותי ב"טיפה להפעיל את הראש" לא לכולם יש ראש להפעיל. :-) ננסה מחר בערב :-) ואיך אתה עושה את כל ההפסקות סייברפאנק האלה אלוהים, תסיים אותו ב2025 ככה.רציתי לראות עליו קצת מהמבקרים אבל ראיתי כמה שאמרו לא לראות כלום אז נצלול אליו פשוט מחר על עיוור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2023, 23:44

כתבתי ״טיפה״ כי זה באמת מה שזה. לא היה שום ״פאזל״ או ״חידה״ שבאמת נתקעתי עליה, אפילו לא שניה, למעט האחרונה וגם שם - בדיוק 2 נסיונות… גם ה״בוסים״ סופר קלילים. זה בהפרש המשחק הכי קל ששיחקתי בו, שלהם (אם מחשיבים את אינסייד ולימבו כ״שלהם״)… הכי זורם שיש וממש נהנתי לרוץ עליו בישיבה אחת.

Hypno
Trainee

הודעהעל ידי Hypno » 30 ספטמבר 2023, 23:48

זה מאכזב לשמוע, למעשה. כי בהדגמה של המשחק נראה שיש לו אופי פאזלי מאתגר מובהק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אוקטובר 2023, 00:00

כן, הייתי שמח לחידות קשות יותר, האמת. זה מה שהופך אותו למשחק של 8.5 אצלי ולא 9.5… אבל עדיין, כמשחק חינמי וזורם ויפה עם מוזיקה ואמנות נהדרת - אני ממש ממש נהנתי, ובגלל עומס המשחקים שלי - אני שמח שהוא זרם לי צ׳יק צ׳ק.

אגב בסייברפאנק התקדמתי, ומסתבר שיש באג באחת המשימות הראשונות (שדחיתי ועשיתי רק עכשיו כי אני משחק בסדר אחר מהריצה הראשונה שלי) - Automatic Love, ואם בוחרים באופציית הדיאלוג “you’re fucked in the head” או משהו כזה, אחרי שמסיימים את המשימה ויורדים במעלית, מיד אחרי שיש לך גליצ׳ים מאוד חזקים בראש - אז הגליצ׳ים האלה נשארים. לנצח!!! אז אני לא הבנתי את הקטע והמשכתי לשחק, חשבתי שיעבור אחרי משימה ראשית נוספת או משהו, לא זכרתי מה היה לפני שנה כששיחקתי בו לראשונה, והמשכתי לשחק עוד איזה 3 שעות אחרי זה, אבל לא! זה אשכרה נשאר.

למזלי, הבנתי שהפאץ׳ הקרוב יתקן את זה. אז אני *שוב* ממתין איתו עד שיתקנו, כי אני לא הולך לזרוק עוד שלוש שעות לפח :/

בינתיים אשחק בShadow of War שאף פעם לא סיימתי משום מה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 אוקטובר 2023, 16:26

Stick כתב:
Klayman כתב:
Stick כתב:

ההכוונה שיוצאת מהgrace תוביל אותך תמיד למקומות מרכזיים, אבל בפועל אין באמת סימון לקווסט הראשי כי אפשר פשוט לבצע אותו בכמה צורות. נניח, לעבור דרך stormveil castle, אחר כך באקדמיה, ומשם למצוא את הדרך לleyndell ואז פשוט להמשיך להתקדם (נסיון להמנע מספוילרים :)).
ומשם אם רק תמשיך להתקדם ולהתקדם אז בסוף המשחק יסתיים ותקבל את הסוף הרגיל, אז אפשר להגיד שזה בעצם 'הקווסט הראשי' ושזו הדרך הפשוטה להתקדם.
אבל לצד זה יש המון תוכן מהצד שיקח אותך למקומות אחרים לגמרי, יפגיש אותך עם דמויות אחרות ויתן עוד פרספקטיבה על העולם, וגם משם תקדם את הקווסט הראשי רק מכיוון אחר.
כלומר בהסתכלות על המבנה של המשחק יש מספר מקומות שחייבים לעבור דרכם כדי לסיים אותו, וכדי להגיע למקומות האלה יש כמה מסלולים שונים. ואם תשלים את אחד המסלולים האלה תקבל גם סוף אחר, אבל אפשר תמיד לקחת מסלול אחד רק עד נקודה מסוימת ואז להתנתק מהקווסט ולהתקדם במסלול אחר (בכוונה או בטעות...)
אז בפועל אפשר להגיד שגם Caelid וגם האקדמיה, ועוד כמה, הם כולם חלק מהקווסט הראשי, הם פשוט לא חובה :).
ולצד זה יש כמובן עוד המון תוכן שהוא נטו תוכן צדדי, אזורים שלמים שאין מסלול שמחייב לעבור בהם ואפשר לסיים את המשחק בלי למצוא, וחלקם עדיין מהשיאים שלו ושווים כל רגע.

המשכתי ב Caelid - ניקיתי את radman castle( או משהו כזה). אני צריך לגרום לדברים להסתדר כדי להתחיל את הפסטיבל, או משהו כזה... :D. בדרך עשיתי עוד כמה דברים בצד( Liurnia of the lakes - צפון ומערב, אופן מלא, בערך, ומזרח ומרכז לא רע לפחות ).

אח"כ עצבנתי איזה npc איכשהו( הוא דווקא עזר לי בעבר), שניסה להרוג אותי באיזה אזור תת קרקעי( החליט שאני בוגד או משהו ), אז הרגתי אותו - לא יודע כמה זה היה נכון... לא נורא, זה מה יש..
:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 01 אוקטובר 2023, 19:43

אז סיימתי את TOTK. איזה משחק קצרצר... :shock:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אוקטובר 2023, 00:23

אז איך הוא ? פחות טוב מBOTW יותר טוב? יותר טוב מהזלדות האחרות?
בסופו של דבר שיחקתי בו מעט מאוד, מחכה לסוויץ 2 :-) מהמעט ששיחקתי עפתי. עדיין ממש מתגעגע לזלדה לינארית :-(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2023, 00:45

omerkot כתב:אז סיימתי את TOTK. איזה משחק קצרצר... :shock:

אני משער שזאת ציניות? הבנתי שהוא מפלצת תוכן.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 02 אוקטובר 2023, 10:06

DrKeo כתב:
omerkot כתב:אז סיימתי את TOTK. איזה משחק קצרצר... :shock:

אני משער שזאת ציניות? הבנתי שהוא מפלצת תוכן.

ברור. בשלב מסוים בדקתי כמה זמן שיחקתי וזה עמד על 140 שעות. היו לי עוד כמה עשרות שעות עד לסיום אבל הגעתי אליו אחרי שפתחתי את כל היכולות עד הסוף ולא ממש היה לי קשה להוריד את הבוסים בסוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2023, 10:26

omerkot כתב:ברור. בשלב מסוים בדקתי כמה זמן שיחקתי וזה עמד על 140 שעות. היו לי עוד כמה עשרות שעות עד לסיום אבל הגעתי אליו אחרי שפתחתי את כל היכולות עד הסוף ולא ממש היה לי קשה להוריד את הבוסים בסוף.

מטורף לגמרי. אני מרגיש שדחיתי אותו כל כך שאני כבר אעשה לאסקין ואשחק אותו על הסוויצ' 2. כלומר, יש לי בו איזה 15 שעות אבל לא שחקתי בו כמה חודשים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2023, 02:43

סיימתי את Starfield ואני מחכה לAC Mirage אז בנתיים :)

הקאליסטו פרוטוקול: שיחקתי איזה שעתיים ומשהו ואני נהנה ממנו. כאילו, אני מחכה למחר לחזור אליו אז הם עשו משהו טוב, לא? הגרפיקה פצצה פשוט, המשחקי אור וצל של המשחק הזה, מאוד אווירתי מאוד יפה ומאוד משרה עליך את האווירה של דד ספייס ובכלל באווירה ובקטעים ה"מפחידים" המשחק מספק את הסחורה והוא מה שרציתי שיהיה, מבהיל אותי כל פעם מחדש שמפלצת קופצת עלי בהפתעה כשאני באזור שהיה נראה נטוש ושקט להפליא וכו'

הבעיה,שלי עם המשחק וזו בעיה ענקית... לא כייף פשוט לא כייף להילחם במשחק הזה. בהתחשב בזה שהקרבות היו החלק הכי טוב בדד ספייס זה פשוט זוועה.
למה הקרבות לא טובים לדעתי? המשחק פשוט די מכריח אותך להשתמש בmelee weapons כל כך הרבה, די קשה למצוא תחמושת לאקדח שלך גם אם אתה אחד שסורק כל פינה ופותח כל לוקר או ארון בחיפוש אחרי תחמושת וגם אם אתה אחד שמתנהג לכדורים שלך כמו תימני ומתקמצן על כל כדור שאתה יורה, עדיין תמיד אין לך הרבה תחמושת אז יוצא שאתה
נשען הרבה יותר על הנשקים הקרים שלך וזה משעמם כי פשוט מעפן להילחם פה עם נשקים קרים.

99% מהזמן אתה פשוט צריך להתחמק מהמפלצות (ההתחמקות לא דורשת שום סקיל, אפילו להתגלגל בהוריזון זה יותר סקיל מזה) ואז אתה פשוט מועך אותם למוות עם הנשק הקר שלך אני מניח שהמפתחים חשבו שההתחמקות הזו זה כאילו הופך את המשחק שלהם למשחק מבוסס סקיל כי הם עושים מזה ביג דיל מהמכניקה הזו של ההתחמקות ומלמדים אותך להתחמק אבל זה לא הצליח.

מי יודע אולי בהמשך יהיו נשקים, כוחות ודברים שיהפכו את המשחק הזה לחוויה, אבל כרגע זה אפילו לא ברמה של DS3 ובטח לא ברמה של D1 וDS2 האגדתיים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אוקטובר 2023, 08:06

התחלתי sea of stars, עד כאן נשמע פרט דיי רגיל, הפרט המעניין - אני בחופשה משפחתית בצפון, אז אני משחק אותו מהפלאפון מעל רשת הסלולר וGFN וזה עובד! לפעמים יש קצת ירידות בגלל ירידה באיכות הקליטה אבל ב-95% מהזמן עובד נפלא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2023, 08:28

חחחח מגניב! אתה מצליח לקרוא טוב מהנייד? איזה גודל המסך?
נשמע כמו משהו שיהיה עוד יותר טוב מטאבלט

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אוקטובר 2023, 08:39

Laskin כתב:חחחח מגניב! אתה מצליח לקרוא טוב מהנייד? איזה גודל המסך?
נשמע כמו משהו שיהיה עוד יותר טוב מטאבלט

יש לי iphone pro max אז המסך גדול מספיק (6.7 אינץ׳), אין שום בעייה לקרוא, אני משחק לרוחב וזה נראה נפלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2023, 09:46

מגניב לגמרי שזה עובד לך. האייפון פרו מקס לא כזה רחוק מה-7" של הסוויצ', אז אני משער שזה סבבה לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2023, 12:02

אני אתלהב כשאני אשמע מדודי שהוא משחק BG3 על הנייד וזה עובד :-) כאילו Sea of stars ליטרלי יכל לצאת על הפס2/פס1 בלי להכביד עליהן היה מאוד עצוב אם זה לא היה מצליח לרוץ בGFN.

אבל האמת נשמע אחלה משחק לשחק על הפלאפון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים