במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 04 אוקטובר 2023, 15:12

glass man כתב:אני אתלהב כשאני אשמע מדודי שהוא משחק BG3 על הנייד וזה עובד :-) כאילו Sea of stars ליטרלי יכל לצאת על הפס2/פס1 בלי להכביד עליהן היה מאוד עצוב אם זה לא היה מצליח לרוץ בGFN.

אבל האמת נשמע אחלה משחק לשחק על הפלאפון.

Challange accepted, תנאי הבדיקה שעשיתי:
משחק - Dark tide, אחד המשחקים היותר יפים שיש היום.
רשת סלולר - הוט מובייל.
תנאי רשת - 5G על פי טענתם, בפועל 20 mbit על פי speed test.

איך המחשק רץ?
לא מצליח להחזיק 60 פריימים, רץ באזור ה-30. משחק עם בקר אקסבוקס, הInput delay מורגש ממש מעט, לא משהו שמפריע לשחק. יש לפעמים האטות בשל איכות החיבור.
עברתי לחיבור wifi של 400mbit, עדיין לא רואה שיפור ברמת הפריימים. אבל המשחק מגיב יפה.

שמעו, יחסית לעובדה שזה רשת סלולרית גרועה, עובד לא רע. אז שוטרים בכלל לא הייתי רוצה לשחק על מסך קטן, זה מעצבן, אבל תפקידים ואסטרטגיה? למה לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2023, 15:45

וואו, נשמע פסיכי שמשחק כזה רץ על 30FPS בפאקינג פלאפון על הרשת.

מי יודע? אולי עוד פחות מעשור באמת נראה אנשים באוטובוסים ובתור לרופא משחקים משחקי AAA על הפלאפון שלהם ? זה יהיה פסיכי והעתיד הזה נשמע הרבה יותר קרוב למציאות מאשר לפני 10 שנים.

בכלל העיף אותי גם ההתפתחויות האחרונות שהאייפון מריץ משחקים ברמה של פס4 ברמה נאטיבית בלי בעיה. שוקל ברצינות לעבור לאייפון אחרי כל החיים באנדרואיד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 אוקטובר 2023, 03:00

אני באמצע של re8, משחק מעולה עד כה. אוהב אותו אפילו יותר מ-re7 שגם עליו עפתי. האמת שהתחלתי אותו מזמן וזנחתי כי קטע הפתיחה די ייאש אותי על הארדקור. הפעם לא ויתרתי ועברתי אותו, והאמת שאחריו המשחק זורם סבבה. מי שמתכוון לשחק, לא לשכוח לבטל את ה-aim acceleration. מי שלא מתכוון, שיתכוון.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אוקטובר 2023, 11:29

גם אני נטשתי את RE8 בגלל הקטע פתיחה המציק בכפר בהתחלה, אולי באמת כדאי לי לתת לו עוד צ'אנס.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוקטובר 2023, 12:50

אחרי שפייט נייט עלה פה זה דגדג לי להוריד את צמפיונס (היחיד שיש לו תאימות לאחור לצערי) ושיחקתי איזה עשר משחקים אונליין.. לא להאמין שעדיין יש מי שמשחק
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוקטובר 2023, 05:36

Elden Ring - הפעלתי את הפסטיבל והרגתי את הבוס שקשור אליו. נפתח לי אזור חדש במפה שהייתי חייב ללכת לבדוק, אבל קפצתי למוות בטעות בפנים לפני שמצאתי grace. לא נורא. נחזור בהמשך.

מחשבה כללית - אני חושב שהתחזקתי מאוד( אני ברמה 78 לדעתי ). אני לא חזק מדי עבור הבוסים, נגיד זה של הפסטיבל הרג אותי איזה 5 פעמים. אבל אני לא מרגיש שאני צריך "ללמוד את הבוס" יותר מדי, לפחות עד עכשיו. באופן מצחיק, אחד היחידים שבאמת למדתי היה ההוא על הסוס בהתחלה, אבל גם אליו חזרתי אחרי שהייתי חזק יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוקטובר 2023, 07:18

אפשר להפוך להיות די OP במשחק הזה. לא יותר מדי כדי להפוך בוסים אמיתיים לבדיחה (אלא אם מנסים בכוח לשבור את המשחק), אבל כן מספיק כדי לשנות קצת את המשוואה הקלאסית של בוס במשחק סולס.
לא שזה כזה רע, זה פשוט קצת אחר. אני עשיתי הכל בריצה הראשונה שלי, ואומנם השתמשתי בציוד סטנדרטי ולא חזק במיוחד, אבל הייתי יותר חזק מהדמות הממוצעת שלי במשחק סולס, ועדיין יש כמה אתגרים "קלאסיים" לקראת סוף המשחק.

ומלאניה עדיין תתן לך בנסיונות הראשונים את התחושה המוכרת שהיא בלתי אפשרית, עד שתלמד אותה, אם תגיע עד אליה כי היא אופציונלית לחלוטין. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוקטובר 2023, 12:49

אני התחלתי לשחק בדמו של THE TALOS PRINCIPLE 2, בינתיים די מאכזב... לא הספקתי לסיים אותו בינתיים ויש לו באגים מעצבנים.

תגידו, אף אחד פה לא משחק בCOCOON?
משחק קצרצר עם ממוצע 90, אחלה אסקפיזם למי שצריך, וכולנו צריכים, מה גם שחינמי בGAMEPASS שיש למלא כאן.
ציפיתי שכולם יאכלו אותו כאן כמוני, ברגע שיצא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אוקטובר 2023, 13:43

לא כתבתי פה תקופה גם בגלל העבודה וגם בגלל המצב
מקווה שכולם פה בסדר

בכל מקרה ביום שהתחילה המלחמה סימתי את הזלדה האחרון
מצד אחד אני יכול להגיד שזה משחק ענקי וראוי לציון 100

מצד שני הוא לא מושלם

החסרונות שלו לדעתי כאלו

1 הנשקים הנשברים ,זה סתם מעצבן

2 הדיבוב חלקי ,פה ושם יש דיבוב אבל בהרבה מקומות אין
2023 וזה משחק aaa ,צריך להיות דיבוב באנגלית להכל

3 - אין באמת מבוכים גדולים שזה הכיף שלי במשחקי זלדה
יש מיליון מבוכים קטנים אבל המבוכים הגדולים לא באמת גדולים

4 יש פה ושם בעיות פרימים לפחות זה מה שאני הרגשתי
שיחקתי במצב דוק על הקונסולה המקורית

אבל למרות כל זה ,המשחק ענקי ומלא בתוכן
וגם די קור ,בהתחלה קצת מבלבל ולוקח כמה שעות לקלוט את המכניקות השונות ,חלק מהדברים פספסתי במשך עשרות שעות כמו הלתפוס סוס ולרשום אותו

ויש עוד דברים שנתפס לי לאורך המסע הארוך

סתם לדוגמה בניה ,היה מקום גבוה שהייתי צריך להגיע אליו
בניתי משטח גדול שיהיה לי מקום לנוח בין לבין
שיהיה לי מספיק אנרגיה לטפס
אני לא יעשה ספוילרים ,יותר מאוחר הבנתי שיש דרכים קלות בהרבה

גם שסימתי את המשחק יש המון תוכן שלא עשיתי
מומלץ ביותר

בכל מקרה עכשיו אני בfer cry 6 גרסת הps5
משחק פשוט ורגיל לסדרה ,בינוני

זלדה סופר מומלץ

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוקטובר 2023, 13:49

kririn כתב:חלק מהדברים פספסתי במשך עשרות שעות כמו הלתפוס סוס ולרשום אותו

לא שחקת בBOTW?
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אוקטובר 2023, 14:20

שיחקתי בbotw שיצא
אבל עבר שנים מאז

אני חושב שהמשחק, החדש יותר טוב

אבל כמשחק שחידש המון בתחום botw חידש המון
המשחק החדש לוקח את הבסיס של botw ומשפר אותו

נקווה שבסוויץ 2 יצא משחק זלדה שיכלול כבר דיבוב מלא

matangt6
Minion

הודעהעל ידי matangt6 » 19 אוקטובר 2023, 19:08

swiss-the-engine כתב:אחרי שפייט נייט עלה פה זה דגדג לי להוריד את צמפיונס (היחיד שיש לו תאימות לאחור לצערי) ושיחקתי איזה עשר משחקים אונליין.. לא להאמין שעדיין יש מי שמשחק

זה פשע שלא קיבלנו משחק חדש אחרי כל כך הרבה זמן. בכל פעם שיש איזה שמועה לגבי משחק חדש בסדרה תמיד אחרי זה יש ידיעה שמשחק חדש של UFC מוכרז ושהצוות שעובד על פייט נייט הצטרף לצוות של UFC... :(

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוקטובר 2023, 20:03

Sad
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוקטובר 2023, 03:38

הסופ"ש הזה הייתי כולו בבית וסוף סוף שיחקתי קצת. במקום ספיידרמן 2 או סייברפאנק או האקט האחרון של BG 3, או כל דבר אחר שיש לי בספרייה שאני רוצה לשחק, חיפשתי משחק שדורש ממני הכי פחות והלכתי על AC מיראג'. אפילו לא קניתי את המשחק, עשיתי מנוי לחודש אחד ליוביסופט +, שיחקתי משהו כמו 7 שעות במהלך הסופ"ש ואני חושב שעברתי יותר מחצי ממנו כבר, שזה דווקא די נחמד אחרי המפלצת הבזויה שהייתה AC ואלהאלה.

ואני אולי הולך להגיד משהו קצת מוזר, אבל מדובר במשחק די רע שהשאיר אותי מופתע לטובה ואופטימי מאוד לגבי מה שהצוות (החדש) הזה יכול לעשות בעתיד.
למה זה משחק די רע? כי הוא בגדול כל מה שציפיתי שהוא יהיה, ואפילו הצורה הכי צינית של מה שציפיתי לו, עוד לפני שהשיווק של המשחק ניסה לתת לגביו רושם שגוי.
מדובר סך הכל במשחק מאוד לואו באדג'ט וזה מורגש כל הזמן. למשל אין לכידת תנועה למעט סצנות בודדות, וכל הסצנות המעבר האלו מרגישות מאוד קרינג'יות. אין שינוי אמיתי בשום מכניקה מAC ואלהאלה שאותו ממש לא אהבתי, והמשחק באמת מרגיש כמו DLC שהרחיבו ולא שום דבר אחר.
הפארקור רדוד בטירוף כמו שהיה בACV, מערכת הקרב אומנם שונתה מעט כדי להתמקד בנשק אחד ולא בארסנל RPG, אבל היא ממש (ממש!) רעה, ובכלל, אני לא יכול להצביע על מכניקה אחת במשחק שעשויה או מרגישה טוב.
אבל למה אני בכל זאת יוצא מופתע לטובה ואופטימי מהזמן שלי עם המשחק בינתיים? בעיקר בגלל עיצוב המשימות, עיצוב העולם והעיר עצמה מבחינת גיימפלי, דברים שבאמת לא נראו בAC המון, המון זמן.
אהבתי ונהנתי למדי מAC אודיסי לדוגמה, אבל זה היה בעיקר כי הוא תפס איכשהו תחושת מסע וסקייל נהדרים, לא דברים שכתוב עליהם AC על פניו.
מיראג' מצליח להראות ניצוצות, יש פה עיצוב שלבים ומחנות לא רע בכלל שנאבק במערכת התגנבות שלא בנויה למשחק כזה. יש כאן עולם שבנוי בצורה מצוינת לפארקור וריצה בין סמטאות או בניינים, שנאבק במערכת פארקור לא קיימת. יש פה מחשבה נכונה לגבי מה הלופ התגנבות-קרבות-חקירה של AC צריך להיות, שלא מוצאת את המכניקות כדי שהגיימפלי עצמו יהיה מעניין. יש פה עיר יפייפיה שממחזרת כמות אדירה של אסטים מAC אוריג'ין, וכל זה, והסצנות מעבר והכל, פשוט צועק עד כמה למשחק הזה היה תקציב קטן ביחס למה שהתרגלנו מהסדרה הזאת.

אבל, וואלה, קשה שלא לראות את הפוטנציאל שהצוות הזה מראה. במשימה הכי בסיסית של המשחק הזה - להרגיש כמו AC של פעם, הוא עומד בהמון בחינות.
וכל המכניקות הרעות שבכלל לא מתאימות למשחק הזה? אני יכול להבין, הוא ירש הכל מAC ואלהאלה שעליו הוא נבנה, נתקלתי כבר במכניקות האלה במשחק ההוא שבכלל לא ניסה להיות AC קלאסי אלא משהו אחר, ואפילו בו הן לא עבדו טוב.

אז שלא יובן לא נכון, זה משחק רע ואני לא ממליץ פה לאף אחד לשחק בו. זאת השורה התחתונה. אבל לפי מה שהבנתי הצוות החדש הזה הוכפל בגודל שלו ממש עכשיו. עם מספיק זמן ותקציב כדי לבנות לעצמם את המערכות שישרתו את המשחק שהם רוצים לבנות, להבדיל מלרשת את הכל ממשחק שהיה משהו אחר לגמרי, אני באמת יכול לראות פה משחק AC קלאסי מצוין.
יאללה, הגיע הזמן לרימייק אמיתי סטייל RE של AC הראשון. אם נקבל מהצוות הזה משהו בסגנון בעוד 3-4 שנים אני אהיה ממש אופטימי לקראתו. רק שלא יקחו אותם לעשות עוד DLC מורחב בסטינג קלאסי לAC יפן שמתקרב ויהיה שוב פעם RPG עצום. כמו שמיראג' מוכיח, זה לא באמת עובד ככה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2023, 10:51

אני ממשיך להתקדם בספיידרמן 2...
בעיקר המשימות הצד הגרועות, כפי שכתבתי בת'רד אחר, כדי להפטר מהן כשאני משחק בלילה בלי הרבה סאונד כי אין לי ברירה.
אני מוכרח לציין ש-90% ממשימות הצד שקשורות לאג'נדה הירוקה - פשוט נוראיות, וה-10% הנותרים פשוט לא טובות.
אין הרבה כאלו, נדמה לי רק איזה 10 סה"כ, אבל באמת, מה הם חשבו לעצמם.
כנ"ל משימות הקמפוס/קולג', בהן אתה עוזר לאיזה גיי להציע לבן הזוג שלו לצאת איתו למסיבת סוף השנה או משהו כזה, כאילו שהם בני 14 (הם נראים בני 35 אגב), ומתקן איזה רחפן, ודברים כאלה. פשוט מעפן וגם כתוב גרוע. יש רק 3 משימות כאלה ואת כולן לוקח פחות מ-10 דקות לסיים, אבל פשוט מיותר. אה, בעצם הייתה משימה אחת שקדמה להן שבה היה צריך להציל בת ערובה והיא הייתה סבירה.
אז סיימתי את 2 הסוגים האלה של המשימות ואני כל כך שמח שהן מאחוריי, מקווה ומאמין שזה היה באמת הכי גרוע שיש למשחק להציע.

לעומת זאת 2 סוגים של משימות צד אחרות שנפתחו לי (מעט יחסית כי עוד לא התקדמתי הרבה בראשיות) היו סבבה לגמרי.

את כל הXP שאני מקבל בערך אני משקיע בTRAVRSAL, והוא באמת נהיה יותר ויותר כיף ככל שמשדרגים אותו, אני באמת חושב שמדובר במערכת הTRAVERSAL הטובה ביותר בכל משחק אי פעם, אפילו בהפרש. פשוט תענוג צרוף.
גם מערכת הקרב טובה יותר מהמשחק הראשון באופן מורגש יותר ויותר ככל שאני פותח עוד SKILLS, ורק התחלתי עם זה, אפשר להגיד.
גם מערכת ההתגנבות טובה, אבל אולי אפילו טובה מדי, וגורמת למשחק אולי להיות קל מאוד, לפחות כרגע, אבל כאמור אני לא התקדמתי הרבה בסיפור אז אין לי הרבה סוגים של אוייבים חזקים בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2023, 10:54

ואני עדיין מחכה למהדורת האספנים שלי... אני מניח שבגלל המצב היא תתעכב אפילו יותר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אוקטובר 2023, 22:30

Stick כתב:הסופ"ש הזה הייתי כולו בבית וסוף סוף שיחקתי קצת. במקום ספיידרמן 2 או סייברפאנק או האקט האחרון של BG 3, או כל דבר אחר שיש לי בספרייה שאני רוצה לשחק, חיפשתי משחק שדורש ממני הכי פחות והלכתי על AC מיראג'. אפילו לא קניתי את המשחק, עשיתי מנוי לחודש אחד ליוביסופט +, שיחקתי משהו כמו 7 שעות במהלך הסופ"ש ואני חושב שעברתי יותר מחצי ממנו כבר, שזה דווקא די נחמד אחרי המפלצת הבזויה שהייתה AC ואלהאלה.

ואני אולי הולך להגיד משהו קצת מוזר, אבל מדובר במשחק די רע שהשאיר אותי מופתע לטובה ואופטימי מאוד לגבי מה שהצוות (החדש) הזה יכול לעשות בעתיד.
למה זה משחק די רע? כי הוא בגדול כל מה שציפיתי שהוא יהיה, ואפילו הצורה הכי צינית של מה שציפיתי לו, עוד לפני שהשיווק של המשחק ניסה לתת לגביו רושם שגוי.
מדובר סך הכל במשחק מאוד לואו באדג'ט וזה מורגש כל הזמן. למשל אין לכידת תנועה למעט סצנות בודדות, וכל הסצנות המעבר האלו מרגישות מאוד קרינג'יות. אין שינוי אמיתי בשום מכניקה מAC ואלהאלה שאותו ממש לא אהבתי, והמשחק באמת מרגיש כמו DLC שהרחיבו ולא שום דבר אחר.
הפארקור רדוד בטירוף כמו שהיה בACV, מערכת הקרב אומנם שונתה מעט כדי להתמקד בנשק אחד ולא בארסנל RPG, אבל היא ממש (ממש!) רעה, ובכלל, אני לא יכול להצביע על מכניקה אחת במשחק שעשויה או מרגישה טוב.
אבל למה אני בכל זאת יוצא מופתע לטובה ואופטימי מהזמן שלי עם המשחק בינתיים? בעיקר בגלל עיצוב המשימות, עיצוב העולם והעיר עצמה מבחינת גיימפלי, דברים שבאמת לא נראו בAC המון, המון זמן.
אהבתי ונהנתי למדי מAC אודיסי לדוגמה, אבל זה היה בעיקר כי הוא תפס איכשהו תחושת מסע וסקייל נהדרים, לא דברים שכתוב עליהם AC על פניו.
מיראג' מצליח להראות ניצוצות, יש פה עיצוב שלבים ומחנות לא רע בכלל שנאבק במערכת התגנבות שלא בנויה למשחק כזה. יש כאן עולם שבנוי בצורה מצוינת לפארקור וריצה בין סמטאות או בניינים, שנאבק במערכת פארקור לא קיימת. יש פה מחשבה נכונה לגבי מה הלופ התגנבות-קרבות-חקירה של AC צריך להיות, שלא מוצאת את המכניקות כדי שהגיימפלי עצמו יהיה מעניין. יש פה עיר יפייפיה שממחזרת כמות אדירה של אסטים מAC אוריג'ין, וכל זה, והסצנות מעבר והכל, פשוט צועק עד כמה למשחק הזה היה תקציב קטן ביחס למה שהתרגלנו מהסדרה הזאת.

אבל, וואלה, קשה שלא לראות את הפוטנציאל שהצוות הזה מראה. במשימה הכי בסיסית של המשחק הזה - להרגיש כמו AC של פעם, הוא עומד בהמון בחינות.
וכל המכניקות הרעות שבכלל לא מתאימות למשחק הזה? אני יכול להבין, הוא ירש הכל מAC ואלהאלה שעליו הוא נבנה, נתקלתי כבר במכניקות האלה במשחק ההוא שבכלל לא ניסה להיות AC קלאסי אלא משהו אחר, ואפילו בו הן לא עבדו טוב.

אז שלא יובן לא נכון, זה משחק רע ואני לא ממליץ פה לאף אחד לשחק בו. זאת השורה התחתונה. אבל לפי מה שהבנתי הצוות החדש הזה הוכפל בגודל שלו ממש עכשיו. עם מספיק זמן ותקציב כדי לבנות לעצמם את המערכות שישרתו את המשחק שהם רוצים לבנות, להבדיל מלרשת את הכל ממשחק שהיה משהו אחר לגמרי, אני באמת יכול לראות פה משחק AC קלאסי מצוין.
יאללה, הגיע הזמן לרימייק אמיתי סטייל RE של AC הראשון. אם נקבל מהצוות הזה משהו בסגנון בעוד 3-4 שנים אני אהיה ממש אופטימי לקראתו. רק שלא יקחו אותם לעשות עוד DLC מורחב בסטינג קלאסי לAC יפן שמתקרב ויהיה שוב פעם RPG עצום. כמו שמיראג' מוכיח, זה לא באמת עובד ככה...

אני לקרת סוף far cry 6 ,ולטעמי יוביסופט אבדו את הדרך כבר שנים
עוד ועוד מאותו הדבר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 23:02

Uncle Pey'j כתב:ואני עדיין מחכה למהדורת האספנים שלי... אני מניח שבגלל המצב היא תתעכב אפילו יותר.

בקצב שאינסומניאק מוציאה משחקים, יש מצב שהמשחק הבא שלהם יגיע קודם :!:

Stick כתב:הסופ"ש הזה הייתי כולו בבית וסוף סוף שיחקתי קצת. במקום ספיידרמן 2 או סייברפאנק או האקט האחרון של BG 3, או כל דבר אחר שיש לי בספרייה שאני רוצה לשחק, חיפשתי משחק שדורש ממני הכי פחות והלכתי על AC מיראג'. אפילו לא קניתי את המשחק, עשיתי מנוי לחודש אחד ליוביסופט +, שיחקתי משהו כמו 7 שעות במהלך הסופ"ש ואני חושב שעברתי יותר מחצי ממנו כבר, שזה דווקא די נחמד אחרי המפלצת הבזויה שהייתה AC ואלהאלה.

ההודעה שלך גרמה לי להתרחק מ-AC:M כמו מאש :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוקטובר 2023, 23:08

ובצדק, לא ניסיתי ליצור רושם אחר :).
זה משחק לא טוב, אבל יצאתי ממנו בהרגשה חיובית שהצוות הזה רוצה ויכול לעשות משחק AC קלאסי מצוין. קל להבין את הבעיות שלו בכל המכניקות שהוא ירש ממשחקים קודמים שניסו לעשות דברים אחרים.
והוא מאוד לואו באדג'ט בהרגשה שלו. עם תקציב ראוי ומטרה מההתחלה לבנות דברים כמו שצריך ולא רק לרשת, יש לי אמונה עכשיו במה שהצוות הזה יוכל לעשות. השאלה היא רק אם יוביסןפט ירצו לתת להם את התקציב והזמן לעשות את זה במקום לתת להם לעשות עוד DLC מורחב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 23:16

RED הולך להיות עוד "אודסי"? כי בתאוריה הוא מעורר בי רגשות ראשונים של התלהבות, אבל אני חושב שאני רוצה יותר מיראז' מאשר אודסי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוקטובר 2023, 23:32

RED יהיה אודיסי. יוביסופט הבינו שהם לא יכולים להוציא RPG עצום כל שנה, אז הם גם כבר הודיעו מראש - המשחק החדש של יפן שמפותח ע"י הצוות של אודיסי (שאם כבר, אז היה הכי מוצלח בטרילוגיית הRPG הזאת לדעתי, אז זה כן משחק עם פוטנציאל בעיניי) הוא הRPG העצום לדור הזה.
הצוות של ואלהאלה ואוריג'ין עושה את המשחק שנחשף על תקופת ציד המכשפות במרכז אירופה שיהיה "משהו אחר לגמרי" ממה שהיה בסדרה לדבריהם, יותר מזה לא ידוע והוא כנראה 2025.
ויש את הצוות של מיראז' שהוא חדש יחסית ולא בסדר גודל של שתי המפלצות האדירות שהם הצוותים הקודמים, אבל אומרים שממש עכשיו הוא הוכפל בגודל שלו וההערכה שלי היא שהם יעשו משחק AC קלאסי, אולי אפילו יתחילו בסדרת רימייקים מאפס, שיצאו החל מ2026 או משהו כזה.

ולצד זה יש גם את הרימייק של AC 4 שדווח עליו בשמועות שהתחיל פיתוח לפני כמה חודשים, והחברה של S&B פשוט לוקחים את מה שלא שבור להם שם במשחק הזה שספק אם יצא אי פעם, ומעבירים למשהו שימכור כמו לחמנויות ככה או ככה כי זה רימייק לאחד הAC האהובים והנמכרים ביותר.
אבל אין לי מושג איזה סוג רימייק זה, להערכתי זה יהיה משהו סטייל TLOU 1 ולא RE 2.
בקיצור, יהיו המון AC בשנים הקרובות... לטוב, ולרע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2023, 23:46

אני חושב ש- AC Hexe הוא פרויקט יותר מסקרן מ-Red עבורי לפחות, הבחירה של התקופה מעניינת ונראה שהם מכוונים לכיוון אימתי יותר מהמעט מידע ששוחרר עליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2023, 23:47

ואו, המון AC וכמעט כולו נשמע לא מעניין במיוחד. הדרך היחידה שלהם לעניין אותי בפרנצ'ייז שוב זה שהצוות של מיראז' יעשו משחק בתקציב גבוה שהוא לא אינוס של מערכות מהמשחק RPG הגדול לתוך משחק התגנבות, אלה משחק AC התגנבותי מלא שפותח במיוחד לזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוקטובר 2023, 00:01

לכל הפחות הם כן מראים קצת רצון לגוון ולתת יותר מיקוד ספציפי בכל משחק שלהם, ולא כמו שהיה בדור הזה שכל משחק הוא משהו עצום שמנסה לעשות הכל ולא עושה כלום באמת טוב, כשהשיא היה ואלהאלה.
צריך לזכור שמ2020 ועד עכשיו ואלהאלה היה משחק חי לגמרי, כלומר הוא קיבל כל הזמן תוכן, מעדכונים חינמיים שבועיים, עונות, ועד לdlc מרכזיים יותר. ממש GAAS סינגל פלייר לכל דבר.
ככה שהיותו של RED דבר אחד - הRPG העצום הבא שלהם, אומרת שזה יהיה המשחק הזה שלהם והוא ימשיך 'לחיות' ולקבל עדכונים כל הזמן. גם כשיצא הAC שאחריו כשנה אחר כך הוא לא יחליף אותו ויהיה במקומו, אלא יהיה משהו אחר לצידו.
זה פותח אותם, ונראה שזו הכוונה שלהם, לעשות את משחקי הAC האחרים ממוקדים יותר בכיוון אחר. Hexe אכן נשמע מסקרן כמו שפייג' אומר ואנחנו לא יודעים עליו ממש כלום, הצוות של מיראז' כנראה יעשה AC קלאסי רק השאלה באיזו מסגרת.
סך נכל יש פוטנציאל ליוביסופט להצליח לעשות עם AC דברים מעניינים בדור הזה, זה המודל שלהם עם אינפינייט שיאגד את הכל ובטח נשמע יותר על איך זה באמת יעבוד בתחילת שנה הבאה.
האם הם לא יפקששו את זה? נחכה ונראה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2023, 06:49

כאחד שלקראת סוף far cry 6
גם הוא בינוני מאוד ,אפילו גרפית מרגיש כמו משחק ps4

ואת האמת לא בדקתי אם קיים גם לps4

וחבל כי יש לו דברים שיכלו להיות מעניינים
יש מטוסי ומסוקי קרב לדוגמה ,אבל לא עושים איתם דברים מעניינים

כי לא טרחו לעשות להם שלבים מיוחדים להם
הכל על אותה מפה שלא מתאימה לזה

זה בלי לדבר שבהתחלה יש מערכות נגד מטוסים בכל פינה שצריך לנטרל ,כי בלי זה הטיסה מגוכחת

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 193 אורחים