במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 נובמבר 2023, 01:02

ההלפ דסק זה משהו שהוא עושה מאז הקורונה מתישהו. בוא לא נרד על אנשים שלא מגיע להם שירדו עליהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 02:48

glass man כתב:נו, עם טעם כזה גרוע במשחקים, פלא שאתה 30 שנה בהלפ דסק קרירין? כל מה שכתבת חוץ מהכוכבים זה בולשיט ברמה שאני חושב שיש לטוד האוורד קייס פה על לשון הרע :lol: .

swiss-the-engine כתב:ההלפ דסק זה משהו שהוא עושה מאז הקורונה מתישהו. בוא לא נרד על אנשים שלא מגיע להם שירדו עליהם.

למעשה help desk זה מה שאני עושה בערך שנתיים
לפני זה עבדתי בעבודות פיזיות

וזה התקדמות מבחינתי
ויש לי מזל שהצלחתי לעבור מקצוע ,כי אני כבר לא ילד
לעבור מפיזי בשטח למשרד זה יתקדמות גדולה מבחינתי

מבחינת טכנאי ,כי במקום שאני עובד 75 אחוז מהפניות בערך
לא באמת טכנולוגיות ,אז שהיה הזדמנות ביקשתי לעבור לטכנאי
במקום נורמלי help desk עדיף ,כי המסלול התקדמות עדיף
אבל איפה שאני עובד כרגע אין מסלול התקדמות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2023, 11:47

glass man כתב:נו, עם טעם כזה גרוע במשחקים, פלא שאתה 30 שנה בהלפ דסק קרירין? כל מה שכתבת חוץ מהכוכבים זה בולשיט ברמה שאני חושב שיש לטוד האוורד קייס פה על לשון הרע :lol: .

מה הקטע גלאס? הגזמת.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2023, 12:22

קרירים - כולנו פה אוהבים אותך, עלה והצלח ותתעלם מהטרול שלא משלם מע״מ

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 13:43

נו באמת. להתעלם? טרול? זה היה בצחוק. אני בהלם שזה התקבל בכזו צורה רעה חבר'ה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 13:56

swiss-the-engine כתב:ההלפ דסק זה משהו שהוא עושה מאז הקורונה מתישהו. בוא לא נרד על אנשים שלא מגיע להם שירדו עליהם.

אבל לא ניסיתי בכלל לפגוע בו הוא ירד על סטארפילד אז סתם צחקתי איתו, הוא מגיב לי והכל הוא לא לוקח קשה למה לקחת קשה בשמו?

קרירין אם נפגעת מחילה. קיבלתי אזהרה מנדב, ואני רואה איך אריק מגיב, ולאסקין, אז אני מבין שזה התפרש כאילו זה נאמר ברוע, אנחנו כולם פה יורדים אחד על השני לפעמים וזה חלק מהאווירה לא חשבתי שיש פה משהו להיעלב ממנו אבל אם הרגשת לא טוב עם זה או שזה ביאס אותך באמת קח ברוח טובה. ואם זה השאיר פה לאנשים טעם רע, אז אוקיי לא נצחק בסגנון הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 14:06

DrKeo כתב:

מה הקטע גלאס? הגזמת.

אני מדבר עם קרירין איזה 20 שנה, על JRPG על נינטנדו על כל נושא שבעולם באמת לא חשבתי שהוא יפגע ממני או שהוא יקח קשה אז הרשתי לעצמי איתו.
אני מבין שזה יצא לא טוב ואפילו מגעיל כי באמת היה את הסיכוי שזה יראה כאילו אני מזלזל בו, אבל אני לא אני בעצמי איש מחשבים שהתחיל מתישהו איפה שהוא

קיבלתי את מה שאתם אומרים שזה היה לא במקום, לא יחזור על עצמו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 נובמבר 2023, 19:57

גלאס כפרה לדעתי זה היה מאוד מקטין. אני בטוח שקרירין לא איכפת לו כי הוא אף פעם לא הגיב בכעס על הודעה מקטינה… גם אני השתעשעתי על חשבונו בעבר. אני לא מחפש לשחק אותה מוסרני מעליך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 20:11

אם זה היה דפוס שאני מסמן את קרירין ופוגע בו ומתבריין אליו הוא אף פעם לא היה מגיב אלי. יש לנו היסטוריה שהולכת אחורה הרבה מאוד שנים, קרירין, מי עוד יבין פה את החפירות שלך על לונאר בוויגמס בשעתו? :lol: פאק אני עדיין זוכר איך עדי ושות' לא הבינו פסיק מהחפירות ההן.

אני באמת ובתמים אוהב את קרירין כמו שכולם אוהבים אותו ואם הייתי חושב שהוא יקח קשה וירגיש בריינות או השפלה הייתי עורך תוך כדי כתיבה. כולנו פה יודעים מה הקו האדום לצחוק עם כל בן אדם.אתה יודע שבן אדם X יקח ככה ובן אדם Y יקח ככה.

אני לא אומר שזה היה פסדר כי תמיד יכול להיות שהוא יקח את זה איתו הלאה בלב בשקט אבל הבן אדם עם עור של פיל אני מבטיח לך שהוא נפנף את זה תוך 5 דקות מהרגע שהוא קרא את זה :lol:

אז כן לדעתי אם כל הודעה של קרירין הייתי צוחק על חשבונו מזלזל בו, ומתייחס אליו כאילו אני למעלה ממנו, אז וואלה כן גם לדעתי צריך לחסום בן אדם כזה ולנדות אותו, אבל לא הגעתי לשפל מדרגה כזה.

בכל מקרה הוא נשמה טובה לא הגיע לו אם הוא נפגע.

אם כבר מדברים על "לפגוע" לא זכור לי שכששרון התנפל על בלינג שהוא כותב "הודעה מבישה" מישהו הניד עפעף.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 19 נובמבר 2023, 20:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 נובמבר 2023, 20:28

הכל בסדר ,לא צריך לחפור על זה
מקבל את ההתנצלות

וכל אחד והטעם שלו במשחקים
לי אחרי זלדה האחרון לשחק בסטארפילד ,זה לרדת כמה ליגות למטה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 נובמבר 2023, 20:34

לא זוכר מה היה עם שרון ובלינג.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 20:39

בלינג שיתף משהו על החטופות ושרון ישר התנפל עליו שהוא מפרסם דברים שמסיתים ומפלגים וזה . אני סה'כ אוהב את שניהם גם את שרון וגם את בלינג אבל בתכלס? ההודעות האלה עשו לי ממש רע על הלב וממש לא עשה לי טוב לקרוא את זה, כי זו היתה התנפלות בלי קשר לכלום וברור שלבלינג לא היתה שום כוונה רעה, סהכ ניסה להביא אינפורמציה ושוב זה עבר כאילו כלום.לדעתי היה צריך להיות על זה יותר רעש אם אנחנו מתחשבנים כבר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 נובמבר 2023, 21:12

אה דווקא זכור לי שגם שם הגבתי :)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 נובמבר 2023, 21:17

אם באמת גם שם הגבת אז אני לוקח בחזרה. לדעתי מה שהלך שם עבר את גבול הטעם הטוב. אם מה שאני כתבתי הצדיק אזהרה מנדב, גם זה הצדיק ופי כמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 09:46

DrKeo כתב:והפרק עם old gods of asgard הוא אחד הדברים הכי טובים ששחקתי לאחרונה, התעלו על הפרק המקביל ב-AW1 בכל צורה אפשרית :)

זה באמת היה קטע מעולה. בינתיים ההיילייט של המשחק עבורי... אני בדיוק סיימתי את הקטע בבית המלון, עדיין מאוכזב מהגיימפליי וזה ממש מרגיש כמו WALKING SIMULATOR במלוא מובן המילה, ברמה של HELLBLADE רק עם חפצים לאסוף, והקטע של "בתוך הראש של הבלש", לפחות עם סאגה.
מאז שנתנו לי לשחק עם ווייק עדיין לא החלפתי בחזרה לסאגה, אני חושב שאעשה זאת בריצה הבאה שלי.

חוץ מזה שיחקתי המון בGT7 לאחרונה... היה מגה-עדכון לפני איזה שבוע וחצי, עם מסלולים חדשים כולל מסלול שלג ממש מעולה ומהנה, רכבי סופר-פורמולה ויש המון דברים חדשים כמו הAI של "סופי" שנכנס ככקטע קבוע, משימות חדשות, רשיון רכב מתקדם ומאתגר הרבה יותר והכי חשוב - הרבההההה יותר קל להשיג "כסף" עכשיו, עם אתגרים שבועיים זמניים וקבועים כאלה ואחרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 10:54

זה בול RE2, אני לא יודע למה אתה משווה אותו ל-HB. זה ליטרלי שילוב בין RE2 רימייק וסיילנט היל 2 שהזריקו לו אוירה שנעה בין טווין פיקס, שבעה חטאים והמטריקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 11:30

כי יש פה הרבה קטעים שלא עושים כלום חוץ מללכת לכאן ולכאן ולצפות בסרטונים... הוא מרגיש לי הרבה יותר סרט מאשר משחק, רוב הזמן.
ואני נהנה מזה, כן? עשוי ממש טוב... פשוט בינתיים לפחות יש הרבה פחות אקשן ממה שתארתי לעצמי שיהיה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 11:53

Laskin כתב:כי יש פה הרבה קטעים שלא עושים כלום חוץ מללכת לכאן ולכאן ולצפות בסרטונים... הוא מרגיש לי הרבה יותר סרט מאשר משחק, רוב הזמן.
ואני נהנה מזה, כן? עשוי ממש טוב... פשוט בינתיים לפחות יש הרבה פחות אקשן ממה שתארתי לעצמי שיהיה

אכן יש בו הרבה אלמנטים של משחק הרפתקאות שלא ציפיתי שיהיו בו. אבל בסופו של יום, אם הייתי צריך לדמות אותו למשחק, אז RE2 רימייק הוא הכי קרוב לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 20 נובמבר 2023, 11:57

באתי לפה לספר על המשחק שאני משחק עכשיו, רק לראות עוד פרובוקציה של גלאס. מעניין (או שלא) איפה עוד הוא דחף את השם שלי בלי שום קשר לנושא.
בגדול, אני כבר מכיר את ההתנהלות של גלאס ומזמן החלטתי להתעלם ממנו והפרובוקציות שלו ואין לי שום כוונה לפתוח מחדש את הנושא ההוא, אבל למען הדיוק, כאשר בלינג פרסם את השקרים ההם (הוא לא שיתף שום דבר, סתם פרסם שמועה שהוא ראה ברשת חברתית כלשהיא) , אני לא "ישר התנפלתי" על בלינג, זה היה שלומי שהגיב ראשון במילים חריפות לא פחות ממני. ואני עדיין עומד מאחורי הדברים שאמרתי אז.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2023, 12:36

תעמוד לדעתי מה שכתבת היה דוחה.פי אלף ממה שאני כתבתי.אבל אתה קיבלת Pass ואני משום מה לא קיבלתי. סבבה. התנפלת על בן אדם והטפת לו והקטנת אותו. ועכשיו אתה מפיל על שלומי את זה הזוי.

בכל מקם היה ראוי שתיחסם או לפחות תקבל אזהרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 12:50

תכתוב לתיבת התלונות

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 נובמבר 2023, 12:56

נהה אין לי בעיה גם ללכת, גם ככה מהרגע שקיבלתי את האזהרה החשק שלי להישאר בוקסלים הוא לא מה שהיה, אבל לפחות אמרתי את מה שהיה לי על הלב שרון היה צריך לקבל בדיוק מה שאני קיבלתי מה שעשה היה הלבנה ברבים וסיונרה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 נובמבר 2023, 15:27

מה הקשר למה שהיה עם בלינג…. זה היה בגלל ששלומי כתב הודעה בצורה inflammatory ובלינג הגיב חזרה באותו מטבע. אף אחד לא ״ירד״ על בלינג, הם פשוט הגיבו בצורה מתריסה. מה גם שהעמדה של שתי היוזרים האלה מבחינה פוליטית ידועה לכולם.

ויאללה מה הקטע להיות כוסיות. גלאס בטח אתה שיש לך סגנון in your face אנטי פוליטיקלי קורקט לא פעם. לא יודע מה נדב כתב לך וגם לא חושב שיש עניין לכתוב לך שום דבר אבל יאללה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2023, 15:40

swiss-the-engine כתב:מה הקשר למה שהיה עם בלינג…. זה היה בגלל ששלומי כתב הודעה בצורה inflammatory ובלינג הגיב חזרה באותו מטבע. אף אחד לא ״ירד״ על בלינג, הם פשוט הגיבו בצורה מתריסה. מה גם שהעמדה של שתי היוזרים האלה מבחינה פוליטית ידועה לכולם.

ויאללה מה הקטע להיות כוסיות. גלאס בטח אתה שיש לך סגנון in your face אנטי פוליטיקלי קורקט לא פעם. לא יודע מה נדב כתב לך וגם לא חושב שיש עניין לכתוב לך שום דבר אבל יאללה.

רק מה שכתבתי כאן:
DrKeo כתב:מה הקטע גלאס? הגזמת.

פלוס אזהרה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 נובמבר 2023, 15:45

מה זאת אומרת מה הקשר אריק? אם בלינג שרון בא מתנפל עליו אומר "זה הזמן להסית ולפלג ואומר שהוא צריך להתבייש ??" וסוג של אומר שהבן אדם בכוונת תחילה הביא להסית ולפלג. הוא לא התנפל על בלינג? הוא לא היה צריך לקבל איזושהי אזהרה? לפרוטוקול שזה לא מקובל? הוא היה מה קשה לקבל את זה. במיוחד שבלינג אמר באותו שרשור "איך יצא עלי"
בזמן שקרירין לא אמר "איך גלאס יצא עלי" כאילו אצל בלינג לא היה בכלל מקום לפרשנות שהבן אדם לא היה לו נעים מה שנאמר לו, הוא פשוט אחד שיודע לענות אבל זה לא מפחית מחומרת הדברים שנאמרו.

נדב לא כתב לי איזה משהו, כמו שאמרתי לא פעם אתה צריך כישרון סופר מיוחד להגיע עם נדב לפסים שהבן אדם יוצא על האמא שלך, פשוט נתן לי אזהרה שבעיני לא היתה מגיעה בלי כל הטררם והאש שהפנת לזה.

ואיפה קטע של לצאת כוסיות? הסגנון שלי הוא באמת in your face ואני אנטי ממסדי, אבל אתה בתור "המגדלור המצפוני" מטעם עצמך של הפורום באופן עקבי היה ראוי שגם שם תעמיד במקום כמו שעשית עם קרירין, או כמה שאתה יודע לאזן ויכוחים עם עוד נקודות מבט.ואני ראיתי אתה לא העמדת במקום אתה החלקת את זה כאילו נאמרו דברים שהם סבבה ויאלה בוא נחליק ונעבור לסדר היום.

בחרת מה שבחרת. נדב בחר מה שבחר. לא שופט אתכם. מי יודע, אולי שרון הוא חבר סופר קרוב שלכם אני לא נכנס בשיקולים, במיוחד שנדב תמיד יצא איתי גבר וגם אתה לא מעט, אבל יצא ככה שהבן אדם יצא חסין מזה ואני קיבלתי אזהרה.. .אמנם לא נכתב בה מי יודע מה או משהו בכלל... אולי הוא הוא יודע מראש שיש לו חבל יותר ארוך אז מרשה לעצמו. אבל זה היה ברור של "תגזים עוד פעם ככה" ואתה בדרך החוצה.. ושוב זה שאני לא מביא לפה לינקים עם בעיני קווים אדומים שנחצו זה בגלל שאני לא בא להיות נזירה של אף אחד אבל נאמרו פה דברים שאני רואה שדברים המשיכו כרגיל.

במיוחד שאתה בא ואתה אומר לי "גם אני צחקתי על קרירין" אז כאילו, אתה עשית מה שאני עשיתי ולא נראה שקיבלת שום אזהרה כי אתה כותב פה... וחוץ מזה כולם בוויגמס צחקו עם קרירין כאילו מה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 77 אורחים