במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 21 נובמבר 2023, 16:17

מה הקשור שרון? אמרת משהו ממש לא לעניין לקרירין, בקטע של לרדת לפסים אישיים בהגזמה. קבלת על זה אזהרה וזהו, נגמר האירוע, אין דרמה גדולה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 נובמבר 2023, 16:31

סבבה אחי. זכותך אבל ההחלקה הזו לשרון זה בדיוק מה שגורם לזה להרגיש לא הוגן מחר הוא ידבר אלי או למישהו אחר איך שבזין שלו והוא שוב לא יקבל על זה שום אזהרה אז אוקיי. מבחינתי אין יותר HIgh note מזה. אם כבר ללכת אז על High note כזה.

אתה אומר "ירדת לפסים אישים בהגזמה" שיש בן אדם (אריק) שמודה שעשה אותו דבר, אבל הוא לא קיבל כלום... כי ? יש איזה ברומטר שמצפף לנו כמה קרירין נפגע ולפי הציפצוף יודעים כמה קרירין נפגע? הוכח שאריק אמפירית פגע בו פחות באופן שניתן לכימות במעבדה?

זה באמת לא פוסט של "תחזיקו אותי" אני פשוט רואה שזה מושך אש, אבל מבחינתי אפשר לסגור את זה הכל נאמר אני ביקשתי משהו ואיך שאני מכיר את החבר'ה פה אני 99.9% יודע שיכבדו את זה. אז אני מרוצה.

סה'כ כמו שכתבתי לקאז ומחקתי אתמול. אני די מבואס שלא יצאתי על שרוןן יותר חזק כמו שהיה ראוי אז וואלה אני שמח על האפשרות שיצאה לי ככה לצאת עליו, ואם זה אומר לפרוש אז תכלס, אין יותר high note מזה. סיונרה חבר'ה תהנו מVGA.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 21 נובמבר 2023, 16:53

ההשוואה בכלל לא במקום. ההתיחסות של שלומי ושלי היתה לדברים שבלינג אמר, (כמו שנאמר לגופו של ענין) לא למאפיין שלו או משהו שקשור לחיים שלו מחוץ לפורום (יעני גופו של אדם)
כל עוד מתיחסים לגופו של ענין, אנשים כאן, כולל אני ואתה, קיבלו מרחב ביטוי רחב מאד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 נובמבר 2023, 17:19

הבן אדם אמר (בלינג*
"איך יצא עלי" לא "איך יצא על מה שאמרתי" "איך יצא על הדברים שלי" מזה אתה לבד מבין שהיתה פה ירידה לפסים אישים מהצד שלך.

אתה מתעקש להיות גם השופט וגם התליין במקום לומר "כן, אולי טעיתי, אולי הבן אדם לא מסיט אש עלי אולי יש משהו"

בכל מקרה ברור לי שאתה לא מתכוון לחזור בך ושאנשים לא מתכוונים להעמיד אותך במקום. אז אני מאמין שמיצית כי אני ממש מציתי ואני אשמח אם נניח לסוגיה. כמו שאמרתי אני לא אפריע לכם ויאללה בא לציון גואל. אין לי עניין לנתח את הסיבות שבגינן אתה מקבל חסינות פה או למה החליקו לאריק על אותו דבר שיש לו מספיק יושר להודות.

אולי יום אחד, אם מישהו ירד עליך ככה אתה תבין. אולי אם מישהו ייצא ככה על אריק בזמן שאותו בן אדם חטא באותו דבר, אריק יבין שלפני שהוא עושה חשבונות שמים הוא צריך להיות נאה דורש נאה מקיים.
רק טוב.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 21 נובמבר 2023, 17:44

אני בספק אם בלינג הרגיש צורך לדייק בדברים שלו כמו הניתוח-לאחר-מעשה שאתה עושה פה.
בכל מקרה, אם עוד לא הבנת, ההבחנה היא לא לפי הפגיעה שבן אדם חש. אנשים יכולים להיעלב גם משטויות. (ואז זה ענין פרטי בין שני הצדדים) לקבל אזהרה זה קשור האם נאמרו דברים לגופו של ענין או לגופו של אדם.
אנשים לא מתכוונים להעמיד אותי במקום כי במקרה הזה אני צודק בהבחנה בהבדל. ההתעקשות המיותרת היא שלך.
זה נחמד אחרי שאתה עושה ניתוח כ"כ מדויק עם זכוכית מגדלת, אה והפרחת כל מיני השערות על פבוריטיזם, אז עכשיו מיצית
היה עדיף שלא היית מעלה באוב נושאים שנשכחו כבר

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 נובמבר 2023, 19:06

glass man כתב:ואיפה קטע של לצאת כוסיות? הסגנון שלי הוא באמת in your face ואני אנטי ממסדי, אבל אתה בתור "המגדלור המצפוני" מטעם עצמך של הפורום באופן עקבי היה ראוי שגם שם תעמיד במקום כמו שעשית עם קרירין, או כמה שאתה יודע לאזן ויכוחים עם עוד נקודות מבט.ואני ראיתי אתה לא העמדת במקום אתה החלקת את זה כאילו נאמרו דברים שהם סבבה ויאלה בוא נחליק ונעבור לסדר היום.
.

.

נדפק לך השכל. רק בריאות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 נובמבר 2023, 16:13

סיימתי אתמול את XCOM: Chimera Squad. מהבחינה הטכנית פייראקסיס ממש ריעננו את הפורמט של המשחק הטקטי שהפכו אותו ללחימה בשטחים קטנים כמו בניינים ספציפיים. גם האלמנט החדש של הפריצה מוסיף אלמנט טקטי שלא היה במשחקי אקסקום עד היום.
מצד שני, חוץ מהחדשנות של האלמנטים הטקטיים קצת מרגיש שזה משחק צדדי של היוצרים שלא השקיעו את מלא תשומת הלב: העלילה נגמרת בצורה מוזרה (הבוס הסופי הוא סתם פרצוף, לעומת הפאקשנים שאתה נלחם בהם לכל אורך המשחק שיש להם הרבה יותר אופי ומידע), עדיין יש לפעמים באגים מדי פעם למרות שטכנית זה אותו מנוע כמו המשחקים הקודמים והיה להם זמן לשייף אותו עוד קצת.
סה"כ למרות הביקורת מי שאוהב את הזאנר יאהב את המשחק, אני אישית שמחתי לחזור לגיחה קצרה בעולם הזה.
נערך לאחרונה על ידי Baba Yaga ב 24 נובמבר 2023, 22:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 נובמבר 2023, 21:51

באסה שלא מביאים את זה לקונסולות… לא ברור הקטע הזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 נובמבר 2023, 22:23

באמת מוזר, את המשחק שלהם של מארוול כן אפשר להשיג בקונסולות
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 נובמבר 2023, 13:54

סיימתי את GOW Ragnarök, המשחק ממש מהנה אבל הרגיש לי מאוד Meh ביחס לקודמו. הבוסים מאוד, אבל מאוד underwhelm ביחס לאפיות המקובלת בסדרה, לרוב זה מרגיש כאילו קרייטוס נלחם נגד גן החיות התנכי מאשר במיתולוגיה הנורדית (תנינים, קרנפים, קנטאורים שזה לגמרי זברה) ועוד...

עדיין משחק מצויין, אבל לקראת הסוף כבר כיוויתי שיסתיים.

כל זה עשיתי במקביל למשחק בBG3 שאני עדיין משחק, כרגע באמצע Act 2 ועשיתי עצירה עד להגעת המחשב כדי להמשיך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 נובמבר 2023, 17:46

הבוסים בקודם היו פחות טובים. גם מבחינת האפיות, הראשון יותר אישי, השני יותר אפי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 נובמבר 2023, 17:53

InterAl כתב:הבוסים בקודם היו פחות טובים. גם מבחינת האפיות, הראשון יותר אישי, השני יותר אפי.

עניין של טעם אני מניח, אבל מלבד הממש התחלה או לחילופין השעה האחרונה של המשחק הבוסים שאתה פוגש זה דיי בעלי חיים, המגוון גם מאוד קטן והכל חוזר על עצמו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2023, 20:35

תור, היימדל, אודין, ה״מכשפה״… ובצדדיים (לפחות רובם כאלה) הhateful וה״מלכים״… זה פשוט לא נכון שכולם בעלי חיים או שזה חוזר על עצמו, המשחק כל כך ארוך ומגוון.
אני כן חושב שהיה קצת חוסר ב״ענקים״, מלבד המכשפה וגארם, ואולי עוד איזה אחד, ממש רציתי שיהיה קרב כזה בסוף, ודווקא שם לא נלחמנו בענק הכי גדול שהופיע שם, ובגלל זה אני ממש רציתי שיהיה DLC למשחק, כדי שנחזור ונלחם נגדו, ונציל את הrealm שבו הוא נמצא כרגע. מקווה שזה מה שיקרה באמת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 נובמבר 2023, 21:17

InterAl כתב:הבוסים בקודם היו פחות טובים. גם מבחינת האפיות, הראשון יותר אישי, השני יותר אפי.

רגנרוק היה יותר אפי? אני לא בטוח ששחקנו באותו משחק. אין קרב בוס אחד שמתקרב לדרקון שמסתיים בהתרסקות באגם או לקרב הסופי עם הענק בראשון. לא היה ברגנרוק שום אפיות או סקייל והקטע הכי טוב בהפרש היה הירידה אל האחיות במים שגם אותו המילה אפי לא מתארת. משחק מדהים, אבל לא הייתי מתאר אותו בעזרת המילה אפי. בטח כשרגנרוק עצמו היה הדבר הכי underwhelming במשחק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 נובמבר 2023, 21:17

Laskin כתב:תור, היימדל, אודין, ה״מכשפה״… ובצדדיים (לפחות רובם כאלה) הhateful וה״מלכים״… זה פשוט לא נכון שכולם בעלי חיים או שזה חוזר על עצמו, המשחק כל כך ארוך ומגוון.
אני כן חושב שהיה קצת חוסר ב״ענקים״, מלבד המכשפה וגארם, ואולי עוד איזה אחד, ממש רציתי שיהיה קרב כזה בסוף, ודווקא שם לא נלחמנו בענק הכי גדול שהופיע שם, ובגלל זה אני ממש רציתי שיהיה DLC למשחק, כדי שנחזור ונלחם נגדו, ונציל את הrealm שבו הוא נמצא כרגע. מקווה שזה מה שיקרה באמת.

אני מסתיר, לא יודע מי שיחק ומי לא.

ספויילר: הצג
הBeserkers זה לא בוסים, זה side content. כמו שהוואלקריס לא היו בוסים במשחק הקודם. יש גם את הדרקונים שהם בעצם חוזרים על עצמם (יש מקום בו אתה נלחם בתשעה אחד אחרי השני! אמרת הכל, שלושה Aesir ונגיד שהמכשפה, למרות שזה קרב מעפאן.
עכשיו אגיד שיש עוד מלא קרבות בוסים, מלא - יש סיבה שלא הזכרת אותם. זה פשוט מלא בעלי חיים ומלא קרבות שחוזרים על עצמם. אתה נלחם נגד התנינים איזה ארבע פעמים, אתה נלחם נגד הקרנף שמסתער איזה 3, אתה נלחם הOrbs איזה 3, הקנטאור גם לפחות שלוש.

המשחק מרגיש דל בתוכן, ולא מגוון, זה פשוט המון העתק הדבק, מאוד מזכיר לי את ההרגשה כששיחקתי את Dark souls 2 אחרי הראשון.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 נובמבר 2023, 21:46

אני מסכים שיש הרבה בעלי חיים בבוסים, אבל יש לא מעט שהם לא, ומדובר באילה קרבות…
המשחק הרבה יותר מגוון מהראשון לדעתי. בטח במערכת הקרב ברגע שמקבלים את הנשק הנוסף והעובדה שמההתחלה יש לך 2 נשקים.
אבל גם באיזורים, בדמויות הרבות והרבה הרבה יותר סוגים של אוייבים… לי זה בהחלט הרגיש ״אפי״ יותר, הסיפור של הראשון היה באמת אישי בהרבה וכאן יש תחושת מסע הרבה יותר גדולה ומורכבת.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 נובמבר 2023, 00:36

DrKeo כתב:

רגנרוק היה יותר אפי? אני לא בטוח ששחקנו באותו משחק. אין קרב בוס אחד שמתקרב לדרקון שמסתיים בהתרסקות באגם או לקרב הסופי עם הענק בראשון. לא היה ברגנרוק שום אפיות או סקייל והקטע הכי טוב בהפרש היה הירידה אל האחיות במים שגם אותו המילה אפי לא מתארת. משחק מדהים, אבל לא הייתי מתאר אותו בעזרת המילה אפי. בטח כשרגנרוק עצמו היה הדבר הכי underwhelming במשחק.

אמרתי שהוא יותר אפי מהקודם, ברור שהוא לא מתחרה באפיות של gow2/3. הדרקון בראשון היה הכי אפי במשחק, אבל כקרב בוס הוא די בינוני וגימיקי, כמו garm ברגנרוק. הקרב הסופי הוא מול באלדור, הענק רק חלק מקאטסין, וברגנרוק קאטסינים כאלה יש למכביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2023, 10:04

InterAl כתב:אמרתי שהוא יותר אפי מהקודם, ברור שהוא לא מתחרה באפיות של gow2/3. הדרקון בראשון היה הכי אפי במשחק, אבל כקרב בוס הוא די בינוני וגימיקי, כמו garm ברגנרוק. הקרב הסופי הוא מול באלדור, הענק רק חלק מקאטסין, וברגנרוק קאטסינים כאלה יש למכביר.

לא התיחסתי ל-2 או 3, דברתי רק בהשוואה ל-2018. הדרקון יותר אפי מכל מה שקורה ברגנרוק, וכך גם הקרב הסופי. העובדה שרגנרוק מווצג באקט האחרון כמו שהוא מוצג (סוג של שלב COD) רק שואבת עוד מהאפיות של המשחק. אין ספק שרגנרוק משחק טוב יותר בכמעט כל אספקט אפשרי, אבל הוא לא יותר אפי, רגנרוק לא אפי, זאת אולי התלונה הכי גדולה שיש לי למשחק מעבר למבנה הדפוק שלו והסיום הדי מעפן (שמתקשר ישירות לחוסר אפיות ולמבנה הדפוק).

ומעבר לחוסר אפיות, למבנה הדפוק שגם גורם לו לחרבן בתחתונים באקט הסופי, הוא גם מאבד שתי גדולות של 2018 - הראשונה היא הגרפיקה שהייתה ב-2018 חוד החנית שדחפה את התעשיה קדימה והפכה ב-2022 למפגרת מאחור והשניה היא הרעננות של 2018 לעומת ה"עוד מאותו דבר" של רגנרוק.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 נובמבר 2023, 15:28

הקרב הסופי מול באלדור עלוב לדעתי. כתבתי את זה פה עוד אז. הדרקון בהחלט אפי ביחס לשאר המשחק, אבל זה בוס נייח, הקרב די סטטי ודי גימיקי. אני חושב שכמעט כל בוס ברגנרוק מתעלה עליו. ולא ממש טענתי שרגנרוק אפי. טענתי שהוא יותר אפי מהקודם. אני לא יודע כמה טוב אתה זוכר את gow 2018, אבל כשיצא רגנרוק שיחקתי שוב בשניהם ברצף, אני חושב שאין ממש מה להשוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2023, 15:54

InterAl כתב:הקרב הסופי מול באלדור עלוב לדעתי. כתבתי את זה פה עוד אז. הדרקון בהחלט אפי ביחס לשאר המשחק, אבל זה בוס נייח, הקרב די סטטי ודי גימיקי. אני חושב שכמעט כל בוס ברגנרוק מתעלה עליו. ולא ממש טענתי שרגנרוק אפי. טענתי שהוא יותר אפי מהקודם. אני לא יודע כמה טוב אתה זוכר את gow 2018, אבל כשיצא רגנרוק שיחקתי שוב בשניהם ברצף, אני חושב שאין ממש מה להשוות.

אני לא מדבר על איכות קרבות הבוסים, הדרקון אולי הכי אפי בסדרת 2018 אבל הוא קרב גרוע מאוד. אני מדבר ספציפיות על האפיות שציינת, רגנרוק לא אפי, והייתי אומר שהוא פחות אפי מ-2018 כי לפחות ב-2018 היה גם את הדרקון וגם את הקרב מול באלדר שאולי היו מחורבנים, אבל כן הכילו (סוג של) אפיות ביחס לרגנרוק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 נובמבר 2023, 16:47

לדעתי ראגנרוק היה הרבה יותר אפי מ2018, אי אפשר באמת להשוות את המסע, הבוסים, הגיוון באויבים, בסביבות, הגודל של הכל, בין שני המשחקים.
כן אגיד, שאני מסכים עם קיאו שהוא עדיין היה מאכזב מאוד באספקט האפיות. כל מה שחשבתי עליו בשעות האחרונות זה שזה מרגיש כמו סיום אפי לסדרת טלוויזיה גדולה, ולא סיום אפי לסרט בסדר גודל של שר הטבעות נניח. וזה אומנם משהו שממש שמתי לב אליו תוך כדי ב5 שעות האחרונות, אבל בדיעבד זו תחושה שליוותה אותי כל המשחק.
אפשר לראות איפה הם היו חייבים לקצץ (ואני מניח שזה לא עניין של תקציב כמו בטלוויזיה, אלא של כוח הקונסולה והמערכות שלא נבנו לזה ב2018). אפשר לראות מתי היה מתאים שיהיו עשרות NPC על המסך, אבל אין. מתי היה מתאים שיהיה שדה קרב גדול, אבל אין. מתי היה מתאים שיהיה שלב פתוח משמעותי, אבל אין.
הוא כן יותר אפי מ2018 לדעתי כי טכנית הכל גדול יותר ומרשים יותר ומפוצץ יותר, אבל התחושה היא פחותה כי משחק אחד מרגיש כמו סיפור אישי וספציפי ואז פתאום יש קרבות סופרמן אחד על אחד עם אל, והשני אומר לך ורוצה להיות מלחמת גוג ומגוג, ואז הוא קרב 2 על 2 בין שני סופרמנים אלים.
האימפקט האפי של ראגנרוק היה פחות בהרבה בגלל הקונטקסט שלו.

בנושא אחר, סיימתי אתמול בלילה את AW 2. פעם ראשונה שסיימתי משחק אימה פרופר, ולא נהנתי מזה אפילו לשנייה :).
ובכל זאת, לא יכלתי להפסיק לשחק. אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בחיים, עד כדי כך. עדיין שני לBG3 בGOTY, כי מה לעשות, אבל AW2 פשוט יצירת מופת. רמדי התעלו על עצמם.
עשה לי חשק לחזור לקונטרול ולAW 1 פעם נוספת. רק בחייאת, רמדי, תחזרו לאימה לייט מאוד של שני המשחקים האלה ולא למה שעשיתם בAW 2, אני מאוד אשמח להמשיך לשחק במשחקים שלכם גם בלי להתאמץ אקטיבית בכל פעם שאני חזיק את השלט :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2023, 17:47

Stick כתב:לדעתי ראגנרוק היה הרבה יותר אפי מ2018, אי אפשר באמת להשוות את המסע, הבוסים, הגיוון באויבים, בסביבות, הגודל של הכל, בין שני המשחקים.
כן אגיד, שאני מסכים עם קיאו שהוא עדיין היה מאכזב מאוד באספקט האפיות. כל מה שחשבתי עליו בשעות האחרונות זה שזה מרגיש כמו סיום אפי לסדרת טלוויזיה גדולה, ולא סיום אפי לסרט בסדר גודל של שר הטבעות נניח. וזה אומנם משהו שממש שמתי לב אליו תוך כדי ב5 שעות האחרונות, אבל בדיעבד זו תחושה שליוותה אותי כל המשחק.
אפשר לראות איפה הם היו חייבים לקצץ (ואני מניח שזה לא עניין של תקציב כמו בטלוויזיה, אלא של כוח הקונסולה והמערכות שלא נבנו לזה ב2018). אפשר לראות מתי היה מתאים שיהיו עשרות NPC על המסך, אבל אין. מתי היה מתאים שיהיה שדה קרב גדול, אבל אין. מתי היה מתאים שיהיה שלב פתוח משמעותי, אבל אין.
הוא כן יותר אפי מ2018 לדעתי כי טכנית הכל גדול יותר ומרשים יותר ומפוצץ יותר, אבל התחושה היא פחותה כי משחק אחד מרגיש כמו סיפור אישי וספציפי ואז פתאום יש קרבות סופרמן אחד על אחד עם אל, והשני אומר לך ורוצה להיות מלחמת גוג ומגוג, ואז הוא קרב 2 על 2 בין שני סופרמנים אלים.
האימפקט האפי של ראגנרוק היה פחות בהרבה בגלל הקונטקסט שלו.

בנושא אחר, סיימתי אתמול בלילה את AW 2. פעם ראשונה שסיימתי משחק אימה פרופר, ולא נהנתי מזה אפילו לשנייה :).
ובכל זאת, לא יכלתי להפסיק לשחק. אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בחיים, עד כדי כך. עדיין שני לBG3 בGOTY, כי מה לעשות, אבל AW2 פשוט יצירת מופת. רמדי התעלו על עצמם.
עשה לי חשק לחזור לקונטרול ולAW 1 פעם נוספת. רק בחייאת, רמדי, תחזרו לאימה לייט מאוד של שני המשחקים האלה ולא למה שעשיתם בAW 2, אני מאוד אשמח להמשיך לשחק במשחקים שלכם גם בלי להתאמץ אקטיבית בכל פעם שאני חזיק את השלט :).

אין בכלל ספק שהכל ברגנרוק רחב יותר, יש יותר אוייבים, הזירות גדולות יותר, יש יותר שלבים, יש יותר תוכן בכל מקום וכו'. המשחק מפוצץ תוכן ברמות אחרות, והוא גם מגוון משמעותית מהמקורי. אבל לא הייתי קורא לזה אפיות, הרי GOW זה פרנצ'ייז עם רוח מאוד מאוד ספציפית וכשאנחנו מדברים על אפיות בהקשר של GOW אז אנחנו מדברים על קרבות מול מפלצות עצומות, שלבים שמתנהלים על גב של ענקים, SCALE מוטרף על כל הראש. אין את כל זה ברגנרוק, גם לא -2018. ואם כבר מישהו מהם מנסה לעשות את זה זה 2018 ולא רגנרוק, בקרב דרקון ובקרב הסופי. וזה נכון מה שאתה אומר, שכשמדובר במסע אישי לפזר את האפר של אשתך זה פחות בולט מאשר כשאתה מנסה לעצור את סוף העולם.

ואגב, גם נושא ה"מסע" לא הייתי אומר שרגנרוק מוצלח במיוחד. הרי באזור הסיום שאליו ה"מסע" מוביל אתה מבקר כבר בשליש הראשון של המשחק ומסתובב בו בחופשיות שעות, כך שאין ממש מסע אליו. ובכלליות רוב המשחק סובב סביב ללכת לעולמות שהיית או לא היית בהם כדי להשיג מקגאפן מסויים ואז שוב חזרה ל-HUB, בדיוק כמו ב-2018. אני דווקא הרגשתי הרגשת מסע יותר מ-2018 מאשר רגנרוק, כי כל קווסט ראשי שעשיתי קדם אותי לקראת הפסגה של סיום המשחק בזמן שברגנרוק התבשלתי במרק מלאכותי שנועד לשרוף לי לזמן לפני שמרשים לי ללכת לאזור הסיום. אזור הסיום זמין כמעט מתחילת המשחק, פשוט "אסור" לך ללכת אליו. זה לא מסע, זה יותר כמו GOW3 מאשר GOW2, זה עיקוף מבולבל.

אפיות היא לא מילת תואר שמתאימה לרגנרוק, ואם מדברים ספציפית על ההגדרת אפיות של סדרת GOW אז אז 2018 אפילו מתעלה על רגנרוק לדעתי. בהחלט הייתי מסכים שרגנרוק גדול יותר, מגוון יותר ומלוטש יותר, אבל זו לא אפיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2023, 18:12

אהיה עכשיו פילוסוף בשקל ואגיד רק ש״מסע״ זה לא רק היעד - אלא החוויות שצברת בדרך ;)

ולגבי אפיות וההגדרה של ״אפוס״, אז מדובר בסיפורי גבורה והרפתקאות, ולפי זה ממש לא ״גדול יותר = אפי יותר״, אבל כן - ברור לי למה אתה מתכוון, אני פשוט חושב שיש בראגנארוק הרבה יותר קטעים ״אפיים״ מאשר ב-2018, מבלי לכלול ענק אחד ורכיבה על דרקון אחד שהם בעצם אותו קאטסין לא ממש אינטראקטיבי. כן, זה שונה ממה שהמשחקים בטרילוגיה הישנה הרגילה אותנו, אבל זה יותר בוגר ומרגש לדעתי. קשה לי לדמיין שלב כמו קרונוס בשילוב ה״רצינות״ שיש בשני המשחקים האחרונים, זה יהיה מעט מגוחך אפילו, ומאתגר בקטע שאני לא בטוח שזה יהיה שווה את השלוש שנים שייקח לעבוד רק על הקרב הזה :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 נובמבר 2023, 18:25

אני חושב שקיאו היה מחשיב את רגנרוק לאפי אם היו מגדילים את המודלים של הבוסים פי 10. זה יכול להיות מוד של אולי שורה אחת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2023, 18:28

זה היה יותר קצת בעיות עם המצלמה… 5 שורות!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים