במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ינואר 2024, 16:13

DrKeo כתב:את אלדן רינג נטשתי אחרי איזה 40 שעות אז אני לא יודע אם זאת דוגמה טובה :)

תקשיב, אני לא יודע איך לקבל את מה שכתבת כרגע, אני בהלם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2024, 17:09

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:את אלדן רינג נטשתי אחרי איזה 40 שעות אז אני לא יודע אם זאת דוגמה טובה :)

תקשיב, אני לא יודע איך לקבל את מה שכתבת כרגע, אני בהלם.

הגעתי אליו אחרי איזה 200 שעות של משחקי סולס-לייק באותה שנה, מצאתי אותו רפטטיבי למדי אחרי 40 שעות והחלטתי שזה לא משחק שאני רוצה לשים בו עוד 100 שעות נוספות :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2024, 18:00

את botw 1 או 2 סיימת בסוף, יא נוטש?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 21 ינואר 2024, 18:21

DrKeo כתב:אני כל כך רוצה לשחק ב-BG3, והעובדה שכולם שמו עליו יותר מ-150 שעות אומרת שאני לעולם לא אשחק בו.

שמע, טכנית אפשר לסיים אותו ב 60 שעות כן? הוא פשוט כל כך שואב ומהנה שאתה תרצה לחקור כל פינה ולבדוק כל קווסט שאתה נתקל בו...
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 ינואר 2024, 18:52

בכל מקרה act 1 הוא משחק בפני עצמו ששווה יותר מרוב המשחקים בשוק. כמובן שהסיפור לא יסתיים (או כל כך יתחיל למען האמת) ויהיה לכם איזשהו חסך או רצון להמשך, אבל אם ממש בא לכם לשחק במשחק ואתם רק מפחדים מהגודל שלו, אז זאת ממש לא בושה להתחייב מראש רק לact 1 ואחרי זה לחשב מסלול מחדש ולהחליט אם זה מתאים לכם :).
הוא בעצמו יכול להגיע עד איזה 40 שעות להערכתי, אבל מאמין שב15-20 שעות אפשר לשחק את הקמפיין הראשי שלו + משימות צד שתמצאו בשביל הראשי, ולקבל חוויה די מייצגת ושלמה, עד כמה שלשחק רק את act 1 ירגיש כמו חוויה שלמה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 ינואר 2024, 19:34

Stick כתב:בכל מקרה act 1 הוא משחק בפני עצמו ששווה יותר מרוב המשחקים בשוק. כמובן שהסיפור לא יסתיים (או כל כך יתחיל למען האמת) ויהיה לכם איזשהו חסך או רצון להמשך, אבל אם ממש בא לכם לשחק במשחק ואתם רק מפחדים מהגודל שלו, אז זאת ממש לא בושה להתחייב מראש רק לact 1 ואחרי זה לחשב מסלול מחדש ולהחליט אם זה מתאים לכם :).
הוא בעצמו יכול להגיע עד איזה 40 שעות להערכתי, אבל מאמין שב15-20 שעות אפשר לשחק את הקמפיין הראשי שלו + משימות צד שתמצאו בשביל הראשי, ולקבל חוויה די מייצגת ושלמה, עד כמה שלשחק רק את act 1 ירגיש כמו חוויה שלמה.

אם אתה משחק את גייל יש אפשרות לסיים את המשחק בAct 2 :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2024, 19:55

Laskin כתב:את botw 1 או 2 סיימת בסוף, יא נוטש?

את botw סיימתי, שמתי בו 200 שעות. את totk שמתי בצד באוגוסט אחרי שעיתונאים ראו דמו שלו רץ על הסוויץ׳ 2. יש בו יותר מדי בעיות ביצועים בשבילי, ואני מוכן להמתין שנה לגרסה משודרגת ב-60fps. שמתי בו כבר 40 שעות, את ה-150 הבאות נשים בסוויצ׳ 2 :)

אם כבר עדכון נטישות, המחשב שלי התחיל לעשות בעיות קשות, משחקים מתרסקים אחרי 10-15 דקות משחק ואפילו restart אלים מדי פעם. זאת לא בעיית התחממות, צמצמתי את זה לספק או לכרטיס מסך. המחשב שלי הולך מחר לתיקום ואני מחזיק אצבעות שזה לא הכרטיס מסך ב5000₪ שהלך.

כתוצאה מזה נאלצתי לעצור את AW2 באמצע, כרגע אני משחק במקביל בשלושה משחקים - עם ילד מריו וונדר בco op, ולבד ב-RE8 וב-FF7 רימייק.
Baba Yaga כתב:
DrKeo כתב:אני כל כך רוצה לשחק ב-BG3, והעובדה שכולם שמו עליו יותר מ-150 שעות אומרת שאני לעולם לא אשחק בו.

שמע, טכנית אפשר לסיים אותו ב 60 שעות כן? הוא פשוט כל כך שואב ומהנה שאתה תרצה לחקור כל פינה ולבדוק כל קווסט שאתה נתקל בו...

אני מכיר את עצמי טוב מספיק בכדי לדעת שאני לא ארוץ על הקווסט הראשי בלבד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2024, 10:10

מחזיק לך גם כן אצבעות, אבל במידה וזה הכרטיס - אין עליו אחריות?
כמו כן - בהלם ש*אתה* לא סיימת את אלן ווייק 2 כבר בשבוע הראשון בערך :)

אני מניח שזה מפנה לך זמן ותוכל לשחק עכשיו האדס בסוויץ' :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2024, 10:24

שחקתי אותו בערך חודש, כמעט חצי שעה ביום, הייתה לי תקופה עמוסה. ואז המחשב התחיל לגווע. בדיוק הבאתי אותו היום למעבדה, אני מחזיק לעצמי אצבעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2024, 14:21

תודה לאודין, כנראה שזה הזיכרון ולא הכרטיס מסך. בעיה של 700 שקל לעומת בעיה של 5500 שקל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2024, 14:55

איך לא שללת את זה דבר ראשון?? :) אחת הבעיות שיותר קל לבודד, והכי מתאימה למה שאתה מגדיר, ובדרך כלל אפשר שנייה להוציא ממחשב אחר בלי לפרק את החיים… אם כי במקרה שלי זה מחייב להוציא את המאוורר שיושב בדיוק מעל הזכרונות, אז אולי גם אצלך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2024, 15:08

Laskin כתב:איך לא שללת את זה דבר ראשון?? :) אחת הבעיות שיותר קל לבודד, והכי מתאימה למה שאתה מגדיר, ובדרך כלל אפשר שנייה להוציא ממחשב אחר בלי לפרק את החיים… אם כי במקרה שלי זה מחייב להוציא את המאוורר שיושב בדיוק מעל הזכרונות, אז אולי גם אצלך

אי אפשר להכניס DDR4 ללוח שלי, רק DDR5, והזכרונות האקסטרה היחידים שיש לי הם DDR4. וכן, צריך לפרק חלק מהמאוורר כדי להוציא אותם כי ה-D15 מפלצת. אבל זאת לא בעיה, בעיקר כי אפשר להוציא את המאווררים בלי להוציא את ה-HS.

הספק שלי מאוד חשוד, ביחוד שהייתי צריך להזמין כבל יד שניה כי פאקינג בלתי אפשרי להשיג כבל מקורי של ספק כוח מודולרי מחברה ספציפית וכשמדובר בספקי כוח אתה חייב את הכבל המקורי והמאוד ספציפי של אותה חברה ודגם. הייתי די בטוח שרימו אותי וזה לא כבל מקורי והספק עושה את הבעיות, בעיקר כי הבעיות קורות תחת עומס גבוה על ה-GPU כך שהספק היה אחת הנקודות חשד הראשונות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 10:42

אז מה, *אף אחד* פה לא משחק בPOP?
אני מת לשחק בו, אבל חייב לסיים עם CP2077 שאני אפילו לא קרוב לזה למרות שאני משחק בו כמעט כל יומיים, ועם FF7:R שאני משחק בהרחבה שלו לפני שיוצא ההמשך בסוף החודש הזה.
POP נראה בדיוק הטעם שלי, מטרוידואניה עם מערכת קרב מצוינת.
אומרים שהמשחק מכר רע מאוד, שזה משונה, אבל מצד שני - הנה אנחנו כאן בפורום :/

ונדב, מה עם המחשב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 10:58

הבעיה אכן הייתה הזיכרון, איזה מזל כי אם היה מדובר בכרטיס מסך כנראה שהייתי מגיע למלחמת עולם עם GIGABYTE העולמית, סובל מלוגיסטיקה קשוחה ואולי בסוף צריך להוציא 4000+ על כרטיס חדש. אז אחרי התיקון יצא לי לשחק 5 שעות ב-AW2 בסופ"ש והוא לא התרסק לי פעם אחת. איזה משחק מדהים, כל פעם שסגה נתקעת בלופ המשחק הזה זורח. אבל אני חייב להגיד שה-jump scares בפארק קרוונים, ספציפית אלה של הפלאשים על המסך, היו קצת יותר מדי. אני לא מבין למה משחק עם אוירה כל כך טובה צריך את הטכניקה הזולה הזאת.

גם שחקתי עוד שעתיים ב-FF7, אני בערך 10 שעות בפנים. סה"כ משחק אקשן חביב, המערכת קרב מאוד חלשה, אולי הכתיבה הכי נוראית שראיתי במשחק וידאו מזה שנים אבל אני בולע את זה כי "יפנים משנות ה-90" ויש שם מודלים של דמויות שקשה להאמין שהפס4 הצליחה להריץ אבל העולם ברמה גרפית די מעפנה. רואים שסקוואר שמו את כל הכוח של הקונסולה ברינדור הדמויות, חצי מהשלבים במשחק הם סתם רקע JPEG ענקי שזה מאוד אירוני להתחשב בזה שככה השיגו את רוב הגרפיקה של המשחק המקורי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 11:14

כן, FF7:R הוא דוגמא מעולה לעלילה ממש טובה וכתיבה מחורבנת :)
טוב, אולי לא עלילה ממש טובה, אבל הסיפור הכללי, הדמויות, העולם, הטוויסטים... לפחות למי ששיחק במקורי, מי שלא - הרבה קטעים פשוט יעברו לו מעל הראש, עם דגש על הטוויסטים.
אני חושב שגם FF16 כזה, אבל הכתיבה לא גרועה כמו ב-7.

קיצר יפנים, נו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 11:28

יש יפנים ויש יפנים. כלומר, אני משחק בלא מעט משחקים יפנים, המון של קאפקום, קוג'ימה, פלטיניום וכו' ובאף אחד לא היה כתיבה ירודה כמו ב-FF7. אני לא מכיר מספיק טוב את המקורי כך שאולי הם ניסו להשאר נאמנים למקור, אבל מה שהולך שם לא עף ב-2024, זה ממש מביך. אני זורם עם זה, חצי צוחק על המשחק, אבל זה עדין די מדהים שיש דיאלוג כזה במשחק מודרני.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 פברואר 2024, 11:57

DrKeo כתב: אבל אני חייב להגיד שה-jump scares בפארק קרוונים, ספציפית אלה של הפלאשים על המסך, היו קצת יותר מדי. אני לא מבין למה משחק עם אוירה כל כך טובה צריך את הטכניקה הזולה הזאת.

לפי מה שהבנתי בפאץ' האחרון הם הוסיפו בתפריט הגדרה להוריד את העוצמה של הג'אמפ סקרס האלה ספציפית (horror flash אני חושב שהם קראו לזה). כמובן שאני מסכים איתך לגביהם , במיוחד בקטעים ספציפיים במשחק באמת, ודיברתי על זה כל הזמן. חבל כי זה משחק אימה מצוין גם בלי השטיק הזול הזה. קצת חבל לי שלא שיחקתי עם היכולת להנמיך את העוצמה שלהם, ממש סבלתי מהם :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2024, 12:05

קאפקום הם חצי מערביים כבר...
קוג'ימה זה קריקטורה של יפני שמנסה להיות אמריקאי, אבל בDS כבר העדפתי את הכתיבה של FF7 מאשר השטויות שלו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 פברואר 2024, 14:32

Stick כתב:לפי מה שהבנתי בפאץ' האחרון הם הוסיפו בתפריט הגדרה להוריד את העוצמה של הג'אמפ סקרס האלה ספציפית (horror flash אני חושב שהם קראו לזה). כמובן שאני מסכים איתך לגביהם , במיוחד בקטעים ספציפיים במשחק באמת, ודיברתי על זה כל הזמן. חבל כי זה משחק אימה מצוין גם בלי השטיק הזול הזה. קצת חבל לי שלא שיחקתי עם היכולת להנמיך את העוצמה שלהם, ממש סבלתי מהם :).

או ואו, לא ידעתי על זה. אני אבדוק את האופציה הזאת לסאשן היום בלילה. תודה :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 05 פברואר 2024, 14:41

DrKeo כתב:
גם שחקתי עוד שעתיים ב-FF7, אני בערך 10 שעות בפנים. סה"כ משחק אקשן חביב, המערכת קרב מאוד חלשה, אולי הכתיבה הכי נוראית שראיתי במשחק וידאו מזה שנים אבל אני בולע את זה כי "יפנים משנות ה-90" ויש שם מודלים של דמויות שקשה להאמין שהפס4 הצליחה להריץ אבל העולם ברמה גרפית די מעפנה. רואים שסקוואר שמו את כל הכוח של הקונסולה ברינדור הדמויות, חצי מהשלבים במשחק הם סתם רקע JPEG ענקי שזה מאוד אירוני להתחשב בזה שככה השיגו את רוב הגרפיקה של המשחק המקורי.

גם אני בדיוק עושה סיבוב שני ב-Rebirth ואני חייב לציין שאני לא מסכים עם הטייק שלך על רמת הכתיבה.

כאילו... כן, הדיאלוגים שם לא יקבלו פרסים על כתיבה אמינה או רגישה במיוחד, אבל בהתחשב באווירת המשחק וחומר הגלם עליו הכל מבוסס נראה לי שעשו עבודה יחסית טובה. הכל מרגיש קאמפי מאוד אבל גם ניכר מאוד שזה מכוון: ה-Psych! הקרינג׳י של ג׳סי (וההתנהגות הקרינג׳ית שלה לפני שהיא אומרת את זה), אקט ה״איש שחור כועס״ של בארט, החמידות המוגזמת של איירית׳ וכו׳... כן, היו יכולים אולי לכתוב את הדיאלוגים באווירה יותר ריאליסטית או רגשית, אבל אני חושש שאז היו עולות תלונות על כך שהדיאלוגים לא תואמים את מאפייני הדמויות. אני גם מניח, בזהירות המתבקשת, שבשפת המקור זה נשמע קצת יותר טוב, או שלכל הפחות החלקים הקרינג׳יים הם יותר נסלחים בגלל ההתאמות התרבותיות.

לגבי הסיפור עצמו אני מודה שעוד לא החלטתי מה אני חושב. מצב אחד יש שם כמה טוויסטים מגניבים לאללה ובאופן כללי עושה רושם שהכותבים של המשחק הזה ידעו בדיוק מה הם רוצים לעשות עם הסיפור שלו. מצד שני, אני חושש שככל שנמשיך בסדרה הזאת נגלה שקיבלנו סוג של Kingdom Hearts רק בתוך העולם של פיינל פנטזי 7 וזה... קצת פחות בא לי. נקווה שההערכה שלי תתבדה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 פברואר 2024, 14:52

הייתי רוצה להאמין שזה עניין תרבותי, או אולי תרגום עקום. אני גם לא מכיר את חומר המקור, שחקתי במקורי פחות מ-10 שעות. אבל אני כן חושב שהתוצר הסופי נורא מביך, השיחות בין הדמויות הוא משהו שלא ראיתי במשחק וידאו שנים ויש קצת הרגשה של גוגל טרנסלייט בזרימה בדיאלוגים. אני עדין בתחילת המשחק כך שאין לי דיעה על העלילה הכללית, אבל אין ספק שאסטטית הוא מדהים (ושוב, המודלים של הדמויות, טרוף).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 פברואר 2024, 12:32

סיימתי עוד שלב בפרוסטפאנק על ״שורד״. נשאר לי רק שלב אחד לסיים על הרמה הזאת. משחק לפנים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2024, 13:22

משחק מדהים, אבל אין לי בו את המספר שעות הפסיכי ששמת בו :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 פברואר 2024, 18:07

מוזר שאין משהו באקס בוקס שסופר ומראה לך את השעות משחק הכוללות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2024, 18:20

אפרופו משחק עם כמות שעות פסיכית, התחלתי ריצה שנייה באלדן רינג לאחרונה... כאילו אין לי ספרייה אחורית עצומה (עם פרוסטפאנק, בין השאר :) ).
יצא לי כבר לשחק בו אחרי שסיימתי אותו, אבל אלו היו בעיקר ריצות אתגר שכאלו שבהן רצתי בכל מיני מסלולים על כמה בוסים ומבוכים ראשיים, אף פעם לא עד הסוף. פעם ראשונה שאני משחק בו באמת "על מלא" ומתכנן ריצה שלמה, מאז שסיימתי אותו לפני... כמעט שנתיים כבר?! וואו.
בכל מקרה זה בעיקר כי מרגיש שההרחבה שלו מעבר לפינה יחסית, מרגיש שנקבל הכרזה מלאה בקרוב מאוד ובתקווה שזה לא יהיה כל הדרך עד לסוף השנה, ובקצב שאני משחק בו הפעם, אני מקווה פשוט לתפוס אותה סימלס עם הריצה הנוכחית הזאת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים