במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מרץ 2024, 15:19

kririn כתב:דיברנו על זה בעבר
Re3 באמת היה סוג של חבילת הרחבה לre2

קוד וורוניקה היה המשחק השלישי באמת
אבל היה לקאפקום כניראה הסכם אם סוני על המספור באותה התקופה

דור אחרי זה לקאפקום היה איזה הסכם אם נינטנדו
רימיק / זירו / וre4 ,יצאו במקור רק לקיוב ,למרות שre4 בסוף קיבל גם גרסת ps2

אבל סוני קיבלה את סדרת dmc ,סדרה שהתחילה כעוד משחק re
אבל במהלך הפיתוח המשחק הראשון בוטל כre
ואפך לdmc1

Devil may cry התחיל כRE? WTF?! פעם ראשונה שאני שומע על זה. לא מבין גם איך, אין שום דבר שמזכיר RE בDMC, כלום.
הוא חולק את אותו מנוע כמו Code Veronica אני מניח והראשון גם סבל ממצלמה סטאטית מעצבנת, סתם כי משחקי Capcom זה היה הקטע שלהם אז, ויש אחוזה... רגע :D.

נדב, RE3 הוא משחק טוב, לא יודע איך אפשר להשוות אותו להכי נורא מלבד 6. אני בטוח שהוא מתעלה על 5 בכל רמה. הוא עושה הכל יותר טוב מ-2 ברמת ההפקה, המון אוייבים מסוגים שונים (כבר פגשתי איזה שישה סוגים שונים כאשר ב-2 היו אולי ארבעה כל המשחק), הוא הרבה יותר מפותח בגיימפליי, הוא מרגיש הפקה גדולה יותר.

למה יש לי הרגשה שזה עוד מויכוחי Metal Gear Solid 2 הוא יצירת מופת גדולה מMetal Gear Solid 3 ודומיהם :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מרץ 2024, 15:29

kririn כתב:דיברנו על זה בעבר
Re3 באמת היה סוג של חבילת הרחבה לre2

קוד וורוניקה היה המשחק השלישי באמת
אבל היה לקאפקום כניראה הסכם אם סוני על המספור באותה התקופה

דור אחרי זה לקאפקום היה איזה הסכם אם נינטנדו
רימיק / זירו / וre4 ,יצאו במקור רק לקיוב ,למרות שre4 בסוף קיבל גם גרסת ps2

אבל סוני קיבלה את סדרת dmc ,סדרה שהתחילה כעוד משחק re
אבל במהלך הפיתוח המשחק הראשון בוטל כre
ואפך לdmc1

דברנו על זה בת'רד הזה בעמוד הקודם. RE3 נקרא RE3 במקום קוד ורוניקה בגלל פוליטיקה פנימית ונסיון לרצות את סוני. אחרי זה הם אמרו פומבית כל מני תירוצים כמו שהם רצו שהמספורים ישארו על פלייסטיישן כדי לא לבלבל מעריצים אבל במציאות הם היו תקועים בין הפטיש של סגה לסדן של סוני ושינוי השמות נתן להם פיתרון אלגנטי בלי לפגוע באף צד.

Death_119 כתב:Devil may cry התחיל כRE? WTF?! פעם ראשונה שאני שומע על זה. לא מבין גם איך, אין שום דבר שמזכיר RE בDMC, כלום.
הוא חולק את אותו מנוע כמו Code Veronica אני מניח והראשון גם סבל ממצלמה סטאטית מעצבנת, סתם כי משחקי Capcom זה היה הקטע שלהם אז, ויש אחוזה... רגע :D.

נדב, RE3 הוא משחק טוב, לא יודע איך אפשר להשוות אותו להכי נורא מלבד 6. אני בטוח שהוא מתעלה על 5 בכל רמה.

DMC אכן התחיל בתור משחק RE, אבל רק כספינאוף גות'י שמתרחש באירופה אבל מיקאמי הרגיש שקמיאה אבד את הזיקה לפרנצ'ייז ובסוף שחרר אותו מלהיות ספינאוף RE ואז DMC שינה כיוון ונעשה אקשני ומשוגע יותר. DMC הוא גם הסיבה שהפס2 מעולם לא קבלה RE חוץ מאשר פורטים מקונסולות אחרות (קוד ורוניקה ו-RE4), כי ה-RE שלה הפך ל-DMC. אני חושב שזה היה לטובה, גם קבלנו RE4 מדהים ומתקדם מאוד טכנולוגית בזכות הקיוב שהייתה קונסולה חזקה משמעותית מהפס2 וגם קבלנו את סדרת DMC. לגמרי WIN WIN.

ובנוגע ל-RE3, כמובן שדברתי על המקורי ולא על הרימייק. ברימייק עדין לא שחקתי, אבל יש לי אותו מותקן גם במחשב וגם בפס5 כרגע :)
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 מרץ 2024, 17:06

Re3 רימיק אהבתי יותר מre2 רימיק
פשוט כי re3 רימיק יותר אקשן ופחות חזרה אחורה למקומות
שהשחקן היה בהם כבר
ובזווית מצלמה של re2-3 רימיק ,לא נוח לפתור פאזלים
ולא נוח לנווט באזורים

במשחקים המקורים היתה זווית מצלמה סטטית
ככה שלדעתי re2 המקורי טוב בהרבה מי 3 המקורי

אבל ההפך הגמור ברימיקים

אבל בגדול לדעתי הרימסטרים של 1-2-3
יותר טובים מהרימיקים של 2-3

העיצוב שלבים לדעתי פשוט לא טוב למשחק 3d
וקאפקום במקום לשנות לגמרי את העיצוב

ניסתה לעשות את השלבים כמה שיותר קרוב למקור
היא הצליחה בזה מצוין
ולטעמי זה פגע מאוד באיכות המשחק

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מרץ 2024, 12:20

סיימתי את RE3, גם לטעמי הוא מוצלח מ-2, מאוד מגוון, יש שלבים מעולים כמו הבית חולים וכמובן תחנת המשטרה. נמסיס הוא בוס הרבה יותר טוב מהG mutation או איך שקוראים לו ב-2.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מרץ 2024, 14:13

סיימתי על הרמה הקשה את השלב האחרון שנשאר לי בפרוסטפאנק. נראה לי השקעתי בשלב הזה איזה מאה שעות
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2024, 19:24

swiss-the-engine כתב:סיימתי על הרמה הקשה את השלב האחרון שנשאר לי בפרוסטפאנק. נראה לי השקעתי בשלב הזה איזה מאה שעות

עד שסיימת את פרוסטפאנק אנחנו שבועות מפרוסטפאנק 2 :!:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 מרץ 2024, 22:34

כן כאמור אני אצתרך לחכות זמן לא ידוע משום שאני משחק על קונסולה :/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 מרץ 2024, 12:20

אז אחרי 80 שעות, סיימתי את FF7 Rebirth ו... וואו, הוא לא היה מושלם, אבל איזה הישג מטורף הוא ברמת ההפקה, אני ממש סקרן כמה כסף סקוור שפכה עליו- הגיוון בסביבות, המיני גיימס שחלקם יכולים (ולפחות Queen's Blood יהיה כנראה) להיות משחקים בפני עצמם ברמת העומק והביצוע, הקאטסינס שחלקן ברמת הפקה פשוט הזויה בעיניי ומערכת הקרב שגורמת ל-FF7 Remake שעד Rebirth הייתה מבחינתי אי שם בטופ של JRPGS (נדייק יותר לכיוון ARPG) להיראות ממש פשוטה ולא מורכבת.
מיותר לומר שמאוד מאוד נהניתי, והציפייה לחלק השלישי והאחרון הולכת להיות קשה במיוחד, ואני מאוד מקווה שהצוות יעבור לאנריל 5 עבור המשחק הבא, כי למרות הפרזנטציה המושקעת, הרגשתי שהיה אפשר לחלץ יותר ממנו ברמה הגרפית.

אגב, קרב הבוס האחרון הטריף לי את המוח ומסתבר שאני לא היחיד- אני לא יודע אם זה בגלל שהגעתי אליו יחסית underpowered (רמה 49) ולמרות שדי השקעתי בבילדים שלי והגעתי מוכן מבחינת Potions ו-Elixirs לקח לי, ואני לא מגזים, כמעט 3 שעות של ניסיונות רצופים (שיחקתי על Normal) לנצח אותו וזה אחרי שבשלב מסוים נכנעתי וראיתי סרטון יוטיוב, אבל לא יודע, אולי אני פשוט לא מאוד מוצלח במשחק :( בכל מקרה, לאלו שלא הגיעו לשם, אני לא מקנא בכם.. אני חושב שהם מאוד הגזימו איתו.

לגבי הסיום עצמו, באופן אישי אני חושב שהוא היה די מוצלח, אבל התגובות ברשת לא טובות ואני יכול להבין למה, בייחוד עכשיו כשיש לי הרבה יותר ידע על העולם וההיסטוריה של 7 בניגוד ללפני 4 שנים כששיחקתי ברימייק ופשוט בהיתי במסך בסיום בלי להבין הרבה ממה שהולך :oops: זה פשוט מרגיש מאוד מבולגן ויותר מדי ambiguous אפילו בסולם נומורה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2024, 12:57

איזה כיף לשמוע :)
מפחיד קצת הבוס האחרון, אבל אני בסוף כן עושה פחות או יותר הכל לפני שאני מתקדם, אז אולי אהיה כמה רמות מעליך כשאגיע לשם.
בדיוק אתמול סיימתי את כל מה שאפשר לעשות כרגע בשלושת האיזורים הראשונים, כרגע אני סיימתי את הגולד סאוסר ואני רמה 30-32 ככה… אין לי מושג עוד כמה יש לפניי האמת, אני בפרק 9, אם זה אומר לך משהו… אני רק רוצה לסיים את כל המירוצים של הצ׳וקובו לפני שאני ממשיך הלאה.
לגבי בילדים - אני עדיין לא נכנסתי לזה לעומק, חוץ מ-יופי שעשיתי לה בילד שראיתי בסרטון יוטיוב שהיה נראה לי ממש מגניב. מערכת הקרב באמת מפתיעה אותי עדיין במורכבות שלה וזה תענוג אבל גם מעט אוברוולמינג, נניח קייט סית׳ הזה, wtf, זה איזה 4 מערכות פנימיות בדמות אחת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 מרץ 2024, 13:42

Laskin כתב:איזה כיף לשמוע :)
מפחיד קצת הבוס האחרון, אבל אני בסוף כן עושה פחות או יותר הכל לפני שאני מתקדם, אז אולי אהיה כמה רמות מעליך כשאגיע לשם.
בדיוק אתמול סיימתי את כל מה שאפשר לעשות כרגע בשלושת האיזורים הראשונים, כרגע אני סיימתי את הגולד סאוסר ואני רמה 30-32 ככה… אין לי מושג עוד כמה יש לפניי האמת, אני בפרק 9, אם זה אומר לך משהו… אני רק רוצה לסיים את כל המירוצים של הצ׳וקובו לפני שאני ממשיך הלאה.
לגבי בילדים - אני עדיין לא נכנסתי לזה לעומק, חוץ מ-יופי שעשיתי לה בילד שראיתי בסרטון יוטיוב שהיה נראה לי ממש מגניב. מערכת הקרב באמת מפתיעה אותי עדיין במורכבות שלה וזה תענוג אבל גם מעט אוברוולמינג, נניח קייט סית׳ הזה, wtf, זה איזה 4 מערכות פנימיות בדמות אחת.

כן, Cait Sith הוא הדמות הכי קשה והכי טכנית במשחק, ולמרות שהוא עושה רושם של חלשלוש רציני ראיתי בילדים שלו שיכולים לגרום נזק היסטרי בקרבות, אבל קשה ללמוד לשחק איתו נכון, לי לא היה כוח להתאמץ :)
אני חושב שנקודה חזקה מאוד של Rebirth בניגוד לרימייק היא שכל דמות בפארטי מקבלת את ה-time in the sun שלה בצורה מאוד מספקת, ולמרות שהקבועים שלי היו בדרך כלל Barret ו-Tifa, שכמדי פעם החלפתי את האחרונה ב-Red XIII, לא הרגשתי שהיו דמויות שלא שיחקתי איתן מספיק כי יש המון קווסטים במשחק שהמשחק כופה עליך לשחק עם פארטי או דמות מסוימים ולמרות שקראתי תלונות על זה (בעיקר כי הרבה פעמים יש קפיצות רציניות ברמת הקושי עם דמויות שאנשים לא השקיעו בבילדים שלהן וחסרי ניסיון איתן), אני חושב שזה בהחלט הועיל לסיפור כשזה מגיע לפיתוח הדמות שלהן ובסוף בהחלט הייתה תחושה של חבורה מגובשת עם דמויות שאכפת מהן, פעם אחרונה שהרגשתי ככה היה ב-Mass Effect 2, וזה אומר המון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2024, 23:24

אני עברתי את החצי כבר?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 מרץ 2024, 00:33

Laskin כתב:אני עברתי את החצי כבר?

אני עוד לא סיימתי, אבל התשובה היא כן. אתה גם יכול לראות בתפריט הראשי של הפלייסטיישן את האחוז התקדמות שלך. המשחק אמנם גורם לרימייק להיראות כמו דמו, אבל הוא מחולק לפחות פרקים כנראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2024, 10:16

אחוז ההתקדמות לא קשור גם לדברים שעושים מסביב? ככה זה בדרך כלל… זאת אומרת אפשר לסיים משחקיפ גם רק עם 40% התקדמות, בגלל שלא עושים דברים מסביב, למשל. אז אם אני כן עושה את כל משימות הצד הוא יכול להראות לי 80% רק באמצע, אם נניח בהמשך יש פחות איזורים פתוחים ומשימות צדדיות וכו׳

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מרץ 2024, 10:26

אני משחק עכשיו בac mirage ומופיע בתפריט הראשי של הps5 "אחוז התקדמות בסיפור הראשי". אז משער שזה אולי תלוי משחק? אצלם את המסך בבית אם תרצה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 מרץ 2024, 11:31

Laskin כתב:אחוז ההתקדמות לא קשור גם לדברים שעושים מסביב? ככה זה בדרך כלל… זאת אומרת אפשר לסיים משחקיפ גם רק עם 40% התקדמות, בגלל שלא עושים דברים מסביב, למשל. אז אם אני כן עושה את כל משימות הצד הוא יכול להראות לי 80% רק באמצע, אם נניח בהמשך יש פחות איזורים פתוחים ומשימות צדדיות וכו׳

אני יכול לומר די בוודאות שלפחות מה שהפס5 מראה לך זה הקמפיין הראשי בלבד, כי אומנם עשיתי את רוב הסייד קווסטס אבל ב-World Intel כמעט ולא השקעתי וכשהייתי בפרק האחרון הפס5 הראה שאני ב-85%, מה שממש לא מסתדר עם מה שעשיתי בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2024, 12:12

אה אוקיי, אז אבדוק היום בערב :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מרץ 2024, 07:24

אחרי רצף של שלושה Survival horrors ולמרות שAlan Wake 2 וResident Evil 4 עדיין בקנה עברתי למשהו קצת יותר סטנדרטי והתחלתי את Red Dead Redemption 2 שמעולם לא שיחקתי. נתראה עוד שלושה חודשים :).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2024, 09:38

איזה כיף לך
בראשון שיחקת? ועל מה אתה משחק אותו?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מרץ 2024, 13:28

Laskin כתב:איזה כיף לך
בראשון שיחקת? ועל מה אתה משחק אותו?

שיחקתי בראשון אבל פרשתי ברגע שאתה מגיע למקסיקו. אני משחק אותו על הפיסי, זה נחמד לשחק אותו על איזה 130 פריימים והכל על Ultra, מנגד כמיטב מסורת של Rockstar להזיז את הדמות מרגיש כאילו אתה מנווט יאכטה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2024, 13:32

אה, מעולה! איזה כיף לך עוד יותר עכשיו
חבל שלא סיימת את הראשון, הוא יצירת מופת לדעתי, אני מנחש שלפחות ראית איך הוא נגמר :)
בכל אופן זה הרבה יותר טוב מכל בחינה... משחק ממש מיוחד, אבל גם מאוד מאוד איטי לפעמים עם מליון מכניקות וקצת סירבול. "קאובוי סימולטור".

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 מרץ 2024, 17:58

כנראה המשחק aaa עם השליטה/שימושיות הכי גרועה ששיחקתי בחיים. יודע שאני במיעוט. לא אכפת לי.
:)
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2024, 18:45

אתה לא נראה לי במיעוט. הוא סופר מסורבל, למרות שפחות מהראשון לדעתי, אני לא זוכר כבר. אבל אחרי איזה 30 שעות בערך, שזה לקראת סוף הטוטוריאל - מתחילים להתרגל ;) חחח

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 מרץ 2024, 20:46

יותר מהראשון בהרבה, וזה בגלל הריאליזם. קאובוי סימולטור זאת הגדרה טובה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 מרץ 2024, 21:26

גם ממה שאני זוכר, הראשון היה פחות מעיק
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2024, 21:31