במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 26 מרץ 2024, 08:06

לא באמת זוכר, אבל בהרגשה לפחות, הראשון היה ממש בסדר לעומת התחרות בזמנו... השני הרגיש כאילו אני שולט בארמדילו שטבלו אותו בדבש ונתנו לו להתייבש שעתיים בשמש, שכדי לשלוט לתפעל אותו צריך כל שילוב כפתורים אפשרי בבקר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 מרץ 2024, 21:42

סיימתי עם ריברת'. לא לחלוטין, יש לי עוד לא מעט דברים לעשות, אבל אני פשוט יעשה אותם עכשיו בלי הלחץ של לסיים את הסיפור.
סה"כ מדובר בשליש הכי אקסצנטרי במשחק המקורי, והמפתחים אימצו את האבסורד ואז הקצינו עוד קצת. הוא מוזר, מצחיק, לפעמים אפילו טו מאץ' עם הוויפלאש הטונאלי שלו, אבל סה"כ זה די נהדר. נראה לי שמגוחך אבל מקסים זו הגדרה די טובה בשביל לתאר.

בקשר למערכת קרב, צריך משום מה לשנות כמה הגדרות default בשביל להוציא ממנה את המקסימום, אבל היא כיפית, פלאשית מאוד, Advent Children שחיק. מאוד easy to learn hard to master. הם עשו כמה כיוונונים חכמים ביחס למשחק הקודם, שיפרו דרמטית את המערכת קרב באוויר, והיכולות המשולבות זו הברקה, גם מבחינת גיימפלי וגם מבחינה תמטית. יש כל כך הרבה דברים להתנסות איתם שגם נגד טראש מוב הפקתי לא מעט כיף, אבל המערכת קרב ממש זורחת מול הבוסים והאתגרים האופציונלים.

הקווסטים הצדדיים הרבה יותר טובים מרימייק וברמת ההגשה מרגישים כמו ההפך המוחלט מפפ16 שהייתי נרדם לפעמים בשיחות יבשות עם Npcs, בעוד כאן זה מרגיש כאילו כולם על קוקאין. ה worldmap מספיק מלא בשביל להרגיש חי, אבל לא מלא מידי בשביל להרגיש מייגע. יש לו את הטוויסט פפ הייחודי שלו, אבל הוא לא ממציא את הגלגל של העולם הפתוח ולוקח כל מיני אלמנטים מוכרים ממשחקים מערביים, גם כאלה שהיה אפשר לוותר עליהם, והוא על הצד הפחות מתוחכם באיך שהוא מנגיש את המטלות באיזורים הפתוחים שלו, צ'קליסטי כזה, אבל בדר"כ בקצה יש איזה דובדבן אז זה תמיד מרגיש מתגמל באיזושהי צורה לעשות אותם, לפעמים גם בדרכים מפתיעות ביותר. זה די פרוע האמת.

העבודה שהם עשו עם הבניית עולם במשחק הזה ראויה לכל שבח, זה כל מה שרציתי. הוא גם מרגיש מגוון בצורה בלתי רגילה וזורק עליך מכניקות חדשות שלא קשורות לגיימפלי לופ המרכזי כל איזה שעתיים-שלוש בערך, גם אם אתה משתמש בהם רק פעם אחת לכמה דקות, כולל ממש עד השעה האחרונה של המשחק. אמנם לא הכל 100%, רחוק מזה, אבל יש משהו בגיוון הזה שמשמר מומנטום של מסע גדול יותר ובמובן הזה גם הגימיקים הפחות מוצלחים מוסיפים לשלם ששווה יותר מסך חלקיו (לא בשונה מהמשחק המקורי תכלס), אבל אני מניח שלא כולם יראו את זה ככה. חוץ מזה לתרחישים הראשיים במשחק הזה יש מנעד הרבה יותר רחב מהמבוך+בוס הסטנדרטי והוא באמת מרגיש כמו משחק סקוורסופט, שזו המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת לסקוור-אניקס.

האמת שאין לי מושג איך הם עשו אותו תוך קצת פחות מארבע שנים ולא רק כי מדובר בסקוור שתמיד התקשו בעידן ה HD, אלא גם ביחס למפתחות יעילות עם רזומה עדכני מרשים יותר שאנחנו רואים היום כמה זמן לוקח להם לפתח משחק AAA, גם כאשר מדובר בהמשך ישיר שעושה הרבה פחות. מדובר במשחק שעושה את האקסטרה מייל בכמעט כל אספקט, גם איפה שהם לא היו חייבים, גם בקטנות שלא כולם יעריכו, וגם אם זה לא תמיד פוגע, זה סה"כ מאוד מרשים איך שהם כיוונו לכוכבים. אני לא מתיימר להבין יותר מידי בפיתוח משחקים אבל אני מניח שהנקודה העיקרית היא שבניגוד לכל המשחקים הראשיים מאז פפ13 לדעתי, זו הפעם הראשונה שהם לא בונים מנוע חדש לצד פפ ראשי. אז המשחק אולי היה נראה טוב יותר על אנריל 5 ולא היינו צריכים לסבול את הטקסטורות המוזרות האלה שמגיחות מידי פעם, אבל זה כנראה לא היה אותו משחק ללא הידע והניסיון שהם צברו עם המנוע והכלים במשחק הראשון, בטח לא בפרק זמן הזה.

האמת שאני לא רואה איך משחק שלישי שמממש את עצמו בצורה דומה לא הופך את הטרילוגיה הזאת להכי אהובה עלי, כי אידיאלית זה לא רק עוד מאותו הדבר אבל גדול יותר, יש פוטנציאל לאלמנטים חדשים ומורכבים לא פחות מאשר המעבר בין המשחק הראשון לשני. ואולי זה דיבור של ירח דבש או בגלל שהוא היה המשחק הנכון בזמן הנכון, אסקפיזם חיוני אחרי תקופה מורכבת, ובוודאי שזה גם נשען במידה רבה על האהבה שלי למשחק המקורי והשיח המתמיד בינהם, אבל לא זוכר משחק ששאב אותי בצורה טוטאלית כ"כ כבר המון זמן. אולי אלדן רינג, רק עם הרבה פחות חיוכים כמו ילד מפגר. מה אני יגיד, סחטיין על סקוור, שיחקו אותה, למרות הכישרון להיכנס לפינות הכי בעייתיות שיש (הם באמת לא עושים לעצמם טובות, שיהיו בריאים).

קצת פחות סופרלטיבים ויותר ביקורת בספויילרים:

ספויילר: הצג
יש לי השגות על כל מיני דברים שיכולים להיות כך או אחרת, אבל במשחק שעושה הרבה דברים מאוד מאוד טוב, הסיפור של Dyne זה אולי הדבר היחיד שבאמת מרגיש נכה ביחס למקורי וזה כולל גם את הסצינה עם ארית' שאני מנחש שהכעיסה הרבה יותר אנשים מסיבות ברורות. אבל בעוד לאחרון יש סיבה למה זה כמו שזה, וזה אולי ישתלם בעתיד ואולי לא אבל די ברור שהם מכוונים לאנשהו, במקרה של Dyne זה אותו סיפור אבל סתם פחות טוב, בלי סיבה.
במשחק המקורי הוא טובח באנשים (וכמו במשחק הקודם בבניין של שינרה, גם הפעם הם מצנזרים את זה), אבל אתה לא יודע שזה הוא, אתה לא יודע שבכלל קיים איש כזה, אתה רק יודע שלמי שעשה את זה יש Gun-arm והיי, אנחנו במקרה מכירים מישהו כזה. כאן הם ליטרלי מראים לך סצינה שבו מישהו עם רובה כזה שהוא לא בארט נכנס למעלית, מה שמיד מוציא את כל העוקץ מהרעיון שאולי בארט עשה את זה. גם המוות שהם נתנו לו, בקרב יריות עם חיילים של שינרה הרבה פחות אפקטיבי מהתאבדות ודי מפספס את הפואנטה. מה שכן אם אתה חוזר למקום האירוע, יש שם קבר שלו עם הנשק למעלה, שזה מסוג הפרטים שאני מעריך.

חוץ מזה אני לא בטוח לאן הם מכוונים, אבל אם מה שהם עשו עם הסצינת מוות של ארית' זה בשביל לשבור את קלאוד מנטלית בחלק הבא כמו במשחק המקורי, רק בדרך אחרת, זה רעיון מאוד מעניין האמת. כלומר אני מאוד מקווה שכל הקטע שהוא מדבר איתה וכו' אחרי שהיא מתה זה בגלל שהוא שרוט בראש ומדחיק את זה מאשר שמדובר באיזה הסבר מולטיוורס שאני קצת מתקשה לעקוב אחריו כרגע. הפיי אוף, אני מקווה, זה שכאשר הוא יגיע להבנה הזאת אנחנו גם נראה את הסצינה המלאה, עם המונולוג, בלי כל הקאטים, וגם את הסצינה שהוא קובר אותה במים. כאילו אין מצב שהם לא עושים את זה נכון? זה יהיה כל כך מוזר אם משחק שלוקח איזה פאקינג אנימציה של רד13 עם שני ילדים וכדור במשחק המקורי והופך את זה לרוקט ליג, יעשה גרסה לא שלמה ומאוד בעייתית של ליטרלי אחת הסצינות הכי אייקוניות בגיימינג. אבל עצם הרעיון של להשתמש בכלים אחרים בשביל לספר את אותו סיפור, כמו עם הרעיון של ה reunion שיש לו משמעויות אחרות מאשר במקורי כנראה, אבל אפקטיבית הוא משרת אותה מטרה, זה קונספט מאוד מעניין בעיני. אני מקווה שלשם הם חותרים.

אבל עוד לפני שצללתי לאינטרנט, ורק קראתי את מה שפייג' כתב, ברור לחלוטין למה אנשים שונאים את זה. במשחק הקודם הם טבחו בסצינה האחרונה עם הנשיא של שינרה, אבל אז זה באמת הכעיס אותי כי זה גם לא היה עשוי מאוד טוב וגם תפס אותי בהפתעה גמורה והפעם הגוף שלי היה יותר מוכן כנראה. אז קשה להגן על הבחירות שלהם בלי לדעת לאן הם לוקחים את זה ועד שלא יוכח אחרת הם הקריבו רגע חזק וקלאסי בשביל מסתורין והשיחה סביב זה, אבל אני מקווה שזה ישתלם בסוף גם ברמת הסיפור.

חוץ מזה כמה דברים שעדיין טריים לי בראש, לפני שיברח לי:

- בתחילת הקרב עם ג'נובה בסוף המשחק ל party שלך יש לימיט מלא, אבל המד של קלאוד ריק לחלוטין. שזה טאצ' נחמד שיכול להעיד על כך שלבחור אין מושג מה קורה סביבו ובכלל לא מבין שארית' מתה. אני גם מוצא את זה די מצחיק שזה כבר המשחק השני ברציפות שכל החארבו דארב שמחרב סצינות מאוד חשובות מפפ7 מגיע בדיוק לפני קרב סוחף עם ג'נובה ומיקס מעולה של המוזיקה שלה, כמעט כאילו זו הדרך שלהם להתנצל ולרכך אותך :)

- עוד פרט מעניין זה שלנשק האחרון של ארית' שאתה מוצא ב temple of the ancients יש יכולת שהיא מקריבה את עצמה בשביל להחיות את שאר חברי הקבוצה, שזה Foreshadowing נחמד לגרסה המודעת של ארית' לפחות, זו שנותנת לקלאוד את ה Materia הלבנה. אגב, הסצינה הזאת שהם בכנסייה והיא נפרדת ממנו, דוחפת אותו וספירות' מגיח מאחור, הייתה ממש טובה.

- כמה ימים לפני השיגור של ריברת' הם עשו עידכון לרימייק שהשינוי היחיד בו היה המשפט האחרון במשחק שבו ארית' אומרת שהיא לא אוהבת את השמיים. הגרסה הקודמת נשמעה טוב יותר, אבל השינוי כנראה קרוב יותר למקור היפני ועם הקונטקסט של ריברת' זה גם ברור עכשיו למה הם עשו את זה.

- אני באופן אישי לא ממש מבין את ההתלהבות סביב זאק, אהבתי יותר שהוא היה דמות קטנה אבל מאוד חשובה במשחק המקורי שלומדים עליה קצת באיזה סצנה אופציונלית סודית, אם כי אני מבין שיש לפאן סרוויס הזה קהל אחרי קרייסיס קור. אבל תכלס זה חתיכת קטע שבנו לו גיימפלי מיוחד רק בשביל כמה דקות בתחילת המשחק וכמה דקות בסוף, איזה משחק עושה דבר כזה? אפשר גם לשחק איתו ועם ספירות במשימות VR בהארד מוד אם אתה משלים את הקווסט של גילגמש הדביל, שהוא אגב מכנית הבוס הכי כיפי במשחק (ממה שעשיתי לפחות). איזה קרב, יא אללה. וגם המוזיקה מפפ5, נשיקת שף.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מרץ 2024, 22:56

איזה כיף שיש כאן מעריץ פפ7 כבד שאפשר לחפור איתו על הסיום :)
כן, אני חושב שדי ברור שקלאוד ירד לגמרי מהפסים ואפשר גם לראות את זה במבט שטיפה תקעה לו ממש בשניות האחרונות של הסיום, כאילו שכבר התייאשה ממנו לגמרי וברור לגמרי שהוא לא איתם.

וכן, נראה שהוא עדיין לא מבין שארית' מתה, אולי צריך שהטייטל של החלק הבא יהיה FF7: Who's Gonna Tell Him? :D יש לי דעות מעורבות לגבי הסיום אחרי שהיה לי יותר זמן לעכל הכל אבל אני חושב שהביצוע של מה שאני מניח (?) שהם ניסו להשיג היה מוצלח- אני חושב שהמעריצים פשוט מיהרו להסיק מסקנות שכל הבלגן הנרטיבי של רימייק נועד למעשה לשנות את הגורל של ארית' בין השאר, בנוסף לכל מיני התבטאויות של הכותבים שהם רוצים לתת "סיום טוב" לדמויות אבל בסופו של דבר אני חושב שהכוונה שלהם הייתה שבעוד שהמוות של ארית' במקורי היה מאוד פתאומי, כאן ידענו לאן זה הולך, ארית' עצמה רומזת לזה בלא מעט סצינות שלה בריבירת' ואפילו אחת ברימייק, אבל הרעיון היה לסוג של goodbye אמיתי מהדמות שלה (שאין לי ספק שכנראה תצוץ פה ושם בחלק הבא) ואני חושב שלא סתם הם בחרו שהשוט האחרון במשחק יהיה שלה מביטה על ה-Tiny Bronco טסה לאופק, זה מאוד מאוד הזכיר לי את הקונספט ארט המפורסם שלה מביטה על ה-Highwind כשהיא כמובן לא זכתה בכלל להגיע לחלק הזה בסיפור.

לגבי זאק, אני מחבב את הבחור :) המוות שלו ב-Crisis Core עדיין יושב גבוה אצלי ברשימת המוות של דמויות בגיימינג שהצליחו להזיז אצלי משהו ברגש, אז אני תמיד שמח לראות עוד ממנו. זה נכון שבמהלך רוב המשחק זה היה סוג של Walking simulator איתו במקרה הטוב, או פשוט קאטסין אחרי קאטסין בהפרש של כמה שעות במקרה הרע, אבל ניחא. נראה לאן השיגעון של נומורה ייקח את ה-Arc הזה במשחק הבא, אבל אני חושב שזה בלתי נמנע שהוא יהיה חלק מהפארטי בשלב מסוים, אולי כשקלאוד יירד מהפסים אחרי ה-northern crater?

הציפייה לחלק השלישי כנראה תטריף אותי, כל כך הרבה תוכן ולוקיישנים שעוד לא הגענו אליהם- המכתש הצפוני (תודה לאל שהם לא סיימו את המשחק הזה, קשה לי לדמיין שהדבר הבא שהחבורה הייתה עושה אחרי המוות של ארית' היה לעשות סנובורד, רק מוכיח כמה goofy המקורי היה לזמנו :) ), כמובן ה-Weapons שאגב, לא ממש הבנתי מי אלו הגרסאות שראינו בריבירת' בהשוואה למקורי, Rocket Town, החזרה למידגר שאני מקווה שתהיה משהו באמת מיוחד כשיהיה מדובר במשחק late gen שרץ על UE5 על הפס5 וכמובן Wutai שאמורה לשחק תפקיד הרבה יותר גדול ממה שהיה לה במקורי אם להתחשב בכל הפלוטליין הזה של מלחמת שינרה-ווטאי בריבירת'.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 27 מרץ 2024, 02:24

אתה אופטימי מידי פייג'. אני אשמח להיות מופתע, אבל חושב שיש סיכוי כמעט אפסי שהמשחק השלישי ירוץ על אנריל 5 ומציע להשלים עם הרעיון שהוא יהיה מיושן טכנית עוד כמה שנים ביחס לתחרות. מה שיותר מדאיג אותי זה שיש סימנים שריברת' אולי לא מכר מדהים בשיגור ואני מפחד שזה ישפיע על מידת השאפתנות שלהם גם ברמת התוכן. אז נקווה לפה לאוזן טוב, רגליים ארוכות ושסוני יפתחו את הכיס, כי תכלס הם אוהבים שם את פפ7 ומבינים את החשיבות ההיסטורית של המשחק המקורי בהצלחה של פלייסטיישן. הם צריכים לסיים את הפרוייקט הזה יפה, וסחבק רוצה לראות קרבות kaiju גדולים:)

ואני מקווה שקלאוד באילוזיות זה הקטע שהם הולכים איתו, אבל צריך להגיד את האמת שזה לא ההסבר היחיד האפשרי. כי בסצינה CG האחרונה במשחק, שהייתה מאוד טובה לטעמי, רואים את ארית' נוגעת ברד13 ועל פניו נראה שהוא מרגיש משהו ואומר "ארית?". כלומר, הם משאירים כל מיני ספקות שאולי זה משהו אחר, לייף-סטרים/מולטיוורס ממבו ג'מבו, לא רק הדימיון של קלאוד.

ובנינו יש הרבה סיבות להיות מודאג ממנו ולא לסמוך עליו גם בלי קשר לאיך שהוא קיבל את המוות של ארית', הרי את ההתנהגות של טיפה אפשר להסביר גם לאור העובדה שהיא יודעת שהוא לא היה בניבלהיים לפני 5 שנים (לפחות לא כפי שהוא מתאר את זה) או זה שהוא ניסה להרוג אותה בפרק 9 :) ובאופן כללי היו כמה סצינות לאורך המשחק, במיוחד לקראת הסוף, שהדגישו שהוא לא 100, וראו שהחבורה שמה לב לזה. וכל זה תכלס לא שונה מהסיפור במשחק המקורי, שם החבורה קולטת שהוא נגנב אחרי שהוא מרביץ לארית', נותן את המאטריה השחורה לספירות ובסוף גם מנסה להרוג אותה לפי שהם צועקים עליו לעצור. אבל שחושבים על זה - הם עדיין הולכים לצפון, עדיין יש reunion כלשהו, קלאוד עדיין על הסף של התמוטטות עצבים מוחלטת, ובארט וטיפה לא ממש סומכים עליו/מודאגים מהמצב שלו. כל הכלים על הלוח נמצאים בדיוק באותו מקום כמו במשחק המקורי בנקודה הזאת בסיפור, פשוט הגענו לשם בצורה קצת אחרת. וזה מה שגורם לי לשאוב אופטימיות שהם יודעים מה הם עושים, שזה בסה"כ הדרך שלהם לגרום לקלאוד וחלק מהשחקנים להאמין שיש סיכוי שהיא בחיים, רק בשביל למחוץ את התקוות שלהם במשחק הבא. זה גם מאוד מנגן על קטע מהניינטיז, שהאינטרנט היה בחיתולים, ואנשים האמינו לכל מיני שטויות בפורומים שיש דרך סודית להחיות אותה.

ועוד לא צללתי לזה, אבל אני מניח שגם אנשים שמבינים את כל מה שאמרתי פשוט התבאסו שבמקום סצינה אייקונית ופיי-אוף רגשי הם קיבלו סוג של פאזל שצריך להרכיב. הכי בעייתי בעיני שאחר כך הם עוד נותנים לך לשחק איתה בקרב נגד ספירות', כאילו המשחק לא נתן בכלל מקום להתרכז במוות שלה. וגם אם אתה מבין הכל לאחר מכן, ברגע האמת זה מרגיש די מבולגן. אני חושב שאם הם היו מוותרים על הגיחה שלה בקרב, מראים את האבל עליה, ורק בסוף, אחרי שהרגשת משהו עם מה שקרה, להתרכז יותר בחרפון של קלאוד, זה אולי היה יורד יותר חלק לאנשים.
אבל אני כן חושב שכל "הדייט" שלה עם קלאוד שקדם לכך ונגמר עם ספירות' בכנסייה היה הפרדה האמיתית, גם במובן הרגשי, ומהבחינה הזאת הם כן נתנו סוג של פיצוי, וזה גם היה עשוי מאוד טוב. אבל אין שום סיכוי שהם עושים שינויים בסצינות הכי חשובות בלי להכעיס לפחות חלק מהקהל. בגלל זה מדובר בפרוייקט מאוד בעייתי, מצד אחד אתה מכעיס את הקהל הותיק, או לפחות חלק ממנו, שהבטיחו לו רימייק, מצד שני אתה מבלבל לחלוטין קהל חדש ומצפה שהוא ישאר איתך לאורך 8 שנים בשביל שאולי בסוף הכל יתחבר ויהיה מובן, למרות שבינתיים ברור לחלוטין שהיכרות עם חומר קודם די נחוצה בשביל להיות בעניינים. לא יודע, זה חבל מאוד דק ללכת עליו, והוא מאוד לא חכם מבחינה עסקית, אבל די ברור שיש להם חזון שהם מחוייבים אליו, אבל כנראה כזה שפונה לקהל יחסית מצומצם.

ואני לא חושב שהלוויתנים החביבים האלה הם תחליף ל weapons מהמשחק המקורי. בהתחלה שראיתי אותם חשבתי שהם יהיו קשורים לקווסט של המאטריה הגדולה כי יש להם, ובכן מאטריה גדולה מחוברת לגוף:) אבל אני מעריך שהם יהיו על תקן כלי של הלייף-סטרים שישתמשו בו כאשר קלאוד יצלול לעומקי הראש המתוסבך שלו ויגלה את האמת, ואולי גם דרך מוחשית להסביר איך הוא מגיע כל הדרך מהצפון לכפר קטן בדרום, משהו שהוא קצת יותר סביר מנסחף אל החוף שהיה במקורי.

והצפון יהיה משהו מאוד גדול, יותר מפרק-שניים לדעתי. יהיה את רוקט-טאון בטוח, ואולי גם את bone village ופורט קונדור שנחתכו מהחלק הזה (את האחרון כן רואים במשחק הזה, האי עם הציפור), אבל אולי בקונטקסט אחר. יש גם את Mideel, החלק בג'ונון שעוד לא היינו בו, ו wutai שבונים אותה להיות משהו גדול בהרבה מאשר הסייד קווסט האופציונלי שהיה במקורי. אנחנו נהיה גם באוויר, מתחת לאוקיינוס, בחלל. גם רואים מאיך שהמפה בנויה שיהיו מקומות, כולל כאלה באיזורים שהיינו בהם במשחק הנוכחי, שתוכל להגיע אליהם רק מהאוויר. אני מניח שגם נחזור לשאר ה towns מריברת', אבל האפקט של המטאור בשמיים (או הקרע מולטיוורס, נראה) ייתן אווירה קצת אחרת למקומות שכבר היינו בהם, וכל הדמויות הקטנות שמלוות אותנו שני משחקים יציעו עוד סיפורי צד אבל שיהיה וייב אחר להכל, כי אווירת סוף העולם וכל זה.

יש גם את החזרה למידגאר כמובן ועוד כמה דברים, וסה"כ יש הרבה למה לצפות, למרות שאת החלק המשמעותי בעולם הם כבר בנו במשחק הזה. הקטע הכי מעניין זה מה הם יעשו עם ה weapons, כי אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהם עובדים על משחק שמכוון לכוכבים כמו ריברת', אז אני מצפה לקרבות kaiju שהם לא קרבות רגילים. לפחות חלקם. ובכלל זה משחק שאמור להיות בו הרבה יותר סט-פיסים וסצנות אקשן גדולות מאשר החלק השני, שהיה יותר רוד טריפ חמים כזה.

ואחרי מה שהם עשו עם גילגמש, שבכלל לא היה במשחק המקורי, אין לי ספק ש Knights of the Round יהיה יותר מזימון שאתה מרוויח ב VR של צ'אדלי. ויש גם עוד שני דמויות שחיקות חדשות, כאשר וינסנט אמור להיות סופר מעניין מבחינת גיימפלי - שילוב של melee ו range, כאשר את ה limit שלו, או אחד מהם, כבר ראינו במשחק הזה (ואני מניח שזה יהיה אינטרקטיבי גם כאשר אנחנו נשלוט בו).

סה"כ למרות כל מה שהם בנו בשני המשחקים הקודמים, עדיין יש להם לא מעט עבודה, ובעיות חדשות לפתור. אבל הציפיות בשמיים אחרי המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מרץ 2024, 08:44

Laskin כתב:אה, מעולה! איזה כיף לך עוד יותר עכשיו
חבל שלא סיימת את הראשון, הוא יצירת מופת לדעתי, אני מנחש שלפחות ראית איך הוא נגמר :)
בכל אופן זה הרבה יותר טוב מכל בחינה... משחק ממש מיוחד, אבל גם מאוד מאוד איטי לפעמים עם מליון מכניקות וקצת סירבול. "קאובוי סימולטור".

אני אתאר סשן של שעה:
* הלכתי לצפות בסרט על סבא חורף ודוב.
* ניקיתי את האקדח.
* האכלתי את הסוס.
* חיפשתי נהר כדי לנקות את הסוס.
* עברתי על קטלוג תרופות ומשחות.
* צפיתי באבא רודה בילדים שלו שהם חסרי תועלת כי הם לא מסוגלים לבנות בית.
* חיבקתי Civil War Vetran שאין לו יד כדי שירגיש טוב.
* שיחקתי עם סכין.

מה לעזאזל אני עושה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2024, 10:05

אתה "נכנס לאווירה" ולומד על העולם, המכניקות השונות ואיך להיות קאובוי למופת :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2024, 10:13

ועוד איזה חודש וחצי אשכרה תתחיל את המשחק!
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2024, 10:15

אתה מגזים.
חודש ושבוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2024, 10:46

השיא שלי במשחק היה סאשן סוער של פוקר :!:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 מרץ 2024, 11:00

idan כתב:אתה אופטימי מידי פייג'. אני אשמח להיות מופתע, אבל חושב שיש סיכוי כמעט אפסי שהמשחק השלישי ירוץ על אנריל 5 ומציע להשלים עם הרעיון שהוא יהיה מיושן טכנית עוד כמה שנים ביחס לתחרות. מה שיותר מדאיג אותי זה שיש סימנים שריברת' אולי לא מכר מדהים בשיגור ואני מפחד שזה ישפיע על מידת השאפתנות שלהם גם ברמת התוכן. אז נקווה לפה לאוזן טוב, רגליים ארוכות ושסוני יפתחו את הכיס, כי תכלס הם אוהבים שם את פפ7 ומבינים את החשיבות ההיסטורית של המשחק המקורי בהצלחה של פלייסטיישן. הם צריכים לסיים את הפרוייקט הזה יפה, וסחבק רוצה לראות קרבות kaiju גדולים:)

ואני מקווה שקלאוד באילוזיות זה הקטע שהם הולכים איתו, אבל צריך להגיד את האמת שזה לא ההסבר היחיד האפשרי. כי בסצינה CG האחרונה במשחק, שהייתה מאוד טובה לטעמי, רואים את ארית' נוגעת ברד13 ועל פניו נראה שהוא מרגיש משהו ואומר "ארית?". כלומר, הם משאירים כל מיני ספקות שאולי זה משהו אחר, לייף-סטרים/מולטיוורס ממבו ג'מבו, לא רק הדימיון של קלאוד.

ובנינו יש הרבה סיבות להיות מודאג ממנו ולא לסמוך עליו גם בלי קשר לאיך שהוא קיבל את המוות של ארית', הרי את ההתנהגות של טיפה אפשר להסביר גם לאור העובדה שהיא יודעת שהוא לא היה בניבלהיים לפני 5 שנים (לפחות לא כפי שהוא מתאר את זה) או זה שהוא ניסה להרוג אותה בפרק 9 :) ובאופן כללי היו כמה סצינות לאורך המשחק, במיוחד לקראת הסוף, שהדגישו שהוא לא 100, וראו שהחבורה שמה לב לזה. וכל זה תכלס לא שונה מהסיפור במשחק המקורי, שם החבורה קולטת שהוא נגנב אחרי שהוא מרביץ לארית', נותן את המאטריה השחורה לספירות ובסוף גם מנסה להרוג אותה לפי שהם צועקים עליו לעצור. אבל שחושבים על זה - הם עדיין הולכים לצפון, עדיין יש reunion כלשהו, קלאוד עדיין על הסף של התמוטטות עצבים מוחלטת, ובארט וטיפה לא ממש סומכים עליו/מודאגים מהמצב שלו. כל הכלים על הלוח נמצאים בדיוק באותו מקום כמו במשחק המקורי בנקודה הזאת בסיפור, פשוט הגענו לשם בצורה קצת אחרת. וזה מה שגורם לי לשאוב אופטימיות שהם יודעים מה הם עושים, שזה בסה"כ הדרך שלהם לגרום לקלאוד וחלק מהשחקנים להאמין שיש סיכוי שהיא בחיים, רק בשביל למחוץ את התקוות שלהם במשחק הבא. זה גם מאוד מנגן על קטע מהניינטיז, שהאינטרנט היה בחיתולים, ואנשים האמינו לכל מיני שטויות בפורומים שיש דרך סודית להחיות אותה.

ועוד לא צללתי לזה, אבל אני מניח שגם אנשים שמבינים את כל מה שאמרתי פשוט התבאסו שבמקום סצינה אייקונית ופיי-אוף רגשי הם קיבלו סוג של פאזל שצריך להרכיב. הכי בעייתי בעיני שאחר כך הם עוד נותנים לך לשחק איתה בקרב נגד ספירות', כאילו המשחק לא נתן בכלל מקום להתרכז במוות שלה. וגם אם אתה מבין הכל לאחר מכן, ברגע האמת זה מרגיש די מבולגן. אני חושב שאם הם היו מוותרים על הגיחה שלה בקרב, מראים את האבל עליה, ורק בסוף, אחרי שהרגשת משהו עם מה שקרה, להתרכז יותר בחרפון של קלאוד, זה אולי היה יורד יותר חלק לאנשים.
אבל אני כן חושב שכל "הדייט" שלה עם קלאוד שקדם לכך ונגמר עם ספירות' בכנסייה היה הפרדה האמיתית, גם במובן הרגשי, ומהבחינה הזאת הם כן נתנו סוג של פיצוי, וזה גם היה עשוי מאוד טוב. אבל אין שום סיכוי שהם עושים שינויים בסצינות הכי חשובות בלי להכעיס לפחות חלק מהקהל. בגלל זה מדובר בפרוייקט מאוד בעייתי, מצד אחד אתה מכעיס את הקהל הותיק, או לפחות חלק ממנו, שהבטיחו לו רימייק, מצד שני אתה מבלבל לחלוטין קהל חדש ומצפה שהוא ישאר איתך לאורך 8 שנים בשביל שאולי בסוף הכל יתחבר ויהיה מובן, למרות שבינתיים ברור לחלוטין שהיכרות עם חומר קודם די נחוצה בשביל להיות בעניינים. לא יודע, זה חבל מאוד דק ללכת עליו, והוא מאוד לא חכם מבחינה עסקית, אבל די ברור שיש להם חזון שהם מחוייבים אליו, אבל כנראה כזה שפונה לקהל יחסית מצומצם.

ואני לא חושב שהלוויתנים החביבים האלה הם תחליף ל weapons מהמשחק המקורי. בהתחלה שראיתי אותם חשבתי שהם יהיו קשורים לקווסט של המאטריה הגדולה כי יש להם, ובכן מאטריה גדולה מחוברת לגוף:) אבל אני מעריך שהם יהיו על תקן כלי של הלייף-סטרים שישתמשו בו כאשר קלאוד יצלול לעומקי הראש המתוסבך שלו ויגלה את האמת, ואולי גם דרך מוחשית להסביר איך הוא מגיע כל הדרך מהצפון לכפר קטן בדרום, משהו שהוא קצת יותר סביר מנסחף אל החוף שהיה במקורי.

והצפון יהיה משהו מאוד גדול, יותר מפרק-שניים לדעתי. יהיה את רוקט-טאון בטוח, ואולי גם את bone village ופורט קונדור שנחתכו מהחלק הזה (את האחרון כן רואים במשחק הזה, האי עם הציפור), אבל אולי בקונטקסט אחר. יש גם את Mideel, החלק בג'ונון שעוד לא היינו בו, ו wutai שבונים אותה להיות משהו גדול בהרבה מאשר הסייד קווסט האופציונלי שהיה במקורי. אנחנו נהיה גם באוויר, מתחת לאוקיינוס, בחלל. גם רואים מאיך שהמפה בנויה שיהיו מקומות, כולל כאלה באיזורים שהיינו בהם במשחק הנוכחי, שתוכל להגיע אליהם רק מהאוויר. אני מניח שגם נחזור לשאר ה towns מריברת', אבל האפקט של המטאור בשמיים (או הקרע מולטיוורס, נראה) ייתן אווירה קצת אחרת למקומות שכבר היינו בהם, וכל הדמויות הקטנות שמלוות אותנו שני משחקים יציעו עוד סיפורי צד אבל שיהיה וייב אחר להכל, כי אווירת סוף העולם וכל זה.

יש גם את החזרה למידגאר כמובן ועוד כמה דברים, וסה"כ יש הרבה למה לצפות, למרות שאת החלק המשמעותי בעולם הם כבר בנו במשחק הזה. הקטע הכי מעניין זה מה הם יעשו עם ה weapons, כי אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהם עובדים על משחק שמכוון לכוכבים כמו ריברת', אז אני מצפה לקרבות kaiju שהם לא קרבות רגילים. לפחות חלקם. ובכלל זה משחק שאמור להיות בו הרבה יותר סט-פיסים וסצנות אקשן גדולות מאשר החלק השני, שהיה יותר רוד טריפ חמים כזה.

ואחרי מה שהם עשו עם גילגמש, שבכלל לא היה במשחק המקורי, אין לי ספק ש Knights of the Round יהיה יותר מזימון שאתה מרוויח ב VR של צ'אדלי. ויש גם עוד שני דמויות שחיקות חדשות, כאשר וינסנט אמור להיות סופר מעניין מבחינת גיימפלי - שילוב של melee ו range, כאשר את ה limit שלו, או אחד מהם, כבר ראינו במשחק הזה (ואני מניח שזה יהיה אינטרקטיבי גם כאשר אנחנו נשלוט בו).

סה"כ למרות כל מה שהם בנו בשני המשחקים הקודמים, עדיין יש להם לא מעט עבודה, ובעיות חדשות לפתור. אבל הציפיות בשמיים אחרי המשחק הזה.

אני חושב שהם התייחסו כבר לעניין עם אנריל 5 עוד בריאיונות לעיתונות עם ריבירת׳, בעיקרון הסיבה שהם לא עברו ל-5 הייתה בגלל שהמנוע היה עדיין מאוד לא בשל כשהפיתוח של ריבירת׳ התחיל, מה שכמובן לא המצב היום. מעבר לזה, אם הם מתכננים באמת ללכת עד הסוף עם אמצעי תעבורה כמו ה-Highwind, הם יהיו חייבים מנוע עם יכולת להזרים אסטים בצורה הרבה יותר טובה ממה שקורה עם 4.

לגבי המכירות, כן, הוא לא מגיע למספרים של Remake אבל אני בספק אם מישהו חשב שזה יהיה המצב, העולם היה במצב מאוד מאוד שונה כשרימייק יצא, בשיא של הקורונה כשכולם מרותקים לבתים ועם יותר מ100 מיליון פס4 בinstall base, היה ברור כאן צניחה רצינית, אם כי קראתי שהוא עדיין מכר 6% יותר מ-16 ביפן וכרגע כל הנתונים למיטס ידיעתי הם בעיקר מיפן, אז נחכה ונראה.

לגבי ארית׳, אני לא חושב שקלאוד הוזה אותה, לא לגמרי, אני חושב שמה שהוא רואה זה פשוט התגלמות של ארית׳ דרך ה-lifestream, מה שגם מסביר למה רד יכול להרגיש אותה, כי הוא הדמות שהכי מקושרת לכוכב אחריה אפשר לומר. מה שכן, אני חושב שקלאוד לא מבין שהיא מתה, ומבחינתו הפרידה ממנה היא פשוט סוג של left the party סטנדרטי :) , כמו שציינת, אני בהחלט חושב שנראה סצינת פלשבק שבה נקבל קלאוד ייזכר במוות שלה בצורה שדומה למקור, כשהוא נשא את הגופה שלה לאגם וכו׳ וזה גם יהיה הטריגר להתחרפנות הסופית שלו במכתש.

אגב, אני חושב שארית׳ שנלחמה איתנו בספירות׳ בקרב האחרון היא לא מאיזה טיימליין מקביל, אני חושב שזו אותה ארית׳ שמתה בטיימליין ״הראשי״ שבו אנחנו נמצאים והיא הופיעה דרך הלייפסטרים כסוג של איזה Force Ghost. אם יש דבר אחד שאני לפחות הבנתי, זה שבגלל שארית׳, כמו ספירות׳ (ועכשיו כנראה גם קלאוד בגלל שהוא יכול לראות את ה-rift בשמיים) היא סוג של ישות טרנסצדנטלית שהתודעה שלה חוצה טיימליינים מקבילים, גם הגורל שלה זהה ובכולם בדרך כזו או אחרת ספירות׳ מגיע אליה והורג אותה, hence הסצינה בכנסייה (שׁהייתה באמת מאוד מוצלחת).

באותו עניין, ה-Theme של ארית׳ במשחק הזה פשוט וואו, כלומר, כל הסאונדטראק מעולה, אבל שלה במיוחד.
אני אזרוק הימור שהסאבטייטל של המשחק הבא יהיה Reunite, את Reunion הם כבר שרפו עם הרימאסטר של קרייסיס קור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2024, 11:16

אני רק נכנסתי לג׳ונגל… מקווה לסיים אותו בסופ״ש הזה או גג הבא כדי לקרוא את הספוילרים פה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 מרץ 2024, 11:18

יש לך עוד לא מעט משחק לפניך לאסקין :) אז אלא אם כן תרביץ שעות בסופש הזה נתראה שבוע הבא :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2024, 11:20

אני משתדל לתת איזה שעה כל יום, ובסופ"ש לפעמים יוצא לי ממש לשבת כמו שצריך. אבל אני עכשיו שמח עוד יותר לשמוע.
פחדתי שאני ממש לקראת הסוף, אני מאוד נהנה.
(ומצד שני, גם ממש רוצה לחזור לסייברפאנק ולהרחבה שלו, וכמובן להתחיל את הנסיך הפרסי)

אגב, מחרתיים יוצא הדמו של STELLAR BLADE
מעניין אם הוא יהיה עם גיימפליי באמת טוב

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מרץ 2024, 22:01

הנסיך הפרסי החדש - המשחק הכי טוב שלא שיחקתם ותמכתם בו במחיר מלא, ואז תבכו ש"כבר לא עושים משחקים כאלה טובים כמו פעם".
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מרץ 2024, 23:54

היי, אני קניתי אותו! אמנם היה בהנחה של 40% אבל בכל מקרה תכננתי לקנות בכל מחיר שיהיה ברגע שאתפנה מסייברפאנק+פפ7
אז אני כן יכול לבכות! ;)
לפי כל מה שראיתי ממנו הוא ״תפור עליי״.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 מרץ 2024, 10:02

Uncle Pey'j כתב:
idan כתב:אתה אופטימי מידי פייג'. אני אשמח להיות מופתע, אבל חושב שיש סיכוי כמעט אפסי שהמשחק השלישי ירוץ על אנריל 5 ומציע להשלים עם הרעיון שהוא יהיה מיושן טכנית עוד כמה שנים ביחס לתחרות. מה שיותר מדאיג אותי זה שיש סימנים שריברת' אולי לא מכר מדהים בשיגור ואני מפחד שזה ישפיע על מידת השאפתנות שלהם גם ברמת התוכן. אז נקווה לפה לאוזן טוב, רגליים ארוכות ושסוני יפתחו את הכיס, כי תכלס הם אוהבים שם את פפ7 ומבינים את החשיבות ההיסטורית של המשחק המקורי בהצלחה של פלייסטיישן. הם צריכים לסיים את הפרוייקט הזה יפה, וסחבק רוצה לראות קרבות kaiju גדולים:)

אני חושב שהם התייחסו כבר לעניין עם אנריל 5 עוד בריאיונות לעיתונות עם ריבירת׳, בעיקרון הסיבה שהם לא עברו ל-5 הייתה בגלל שהמנוע היה עדיין מאוד לא בשל כשהפיתוח של ריבירת׳ התחיל, מה שכמובן לא המצב היום. מעבר לזה, אם הם מתכננים באמת ללכת עד הסוף עם אמצעי תעבורה כמו ה-Highwind, הם יהיו חייבים מנוע עם יכולת להזרים אסטים בצורה הרבה יותר טובה ממה שקורה עם 4.

לגבי המכירות, כן, הוא לא מגיע למספרים של Remake אבל אני בספק אם מישהו חשב שזה יהיה המצב, העולם היה במצב מאוד מאוד שונה כשרימייק יצא, בשיא של הקורונה כשכולם מרותקים לבתים ועם יותר מ100 מיליון פס4 בinstall base, היה ברור כאן צניחה רצינית, אם כי קראתי שהוא עדיין מכר 6% יותר מ-16 ביפן וכרגע כל הנתונים למיטס ידיעתי הם בעיקר מיפן, אז נחכה ונראה.

לגבי ארית׳, אני לא חושב שקלאוד הוזה אותה, לא לגמרי, אני חושב שמה שהוא רואה זה פשוט התגלמות של ארית׳ דרך ה-lifestream, מה שגם מסביר למה רד יכול להרגיש אותה, כי הוא הדמות שהכי מקושרת לכוכב אחריה אפשר לומר. מה שכן, אני חושב שקלאוד לא מבין שהיא מתה, ומבחינתו הפרידה ממנה היא פשוט סוג של left the party סטנדרטי :) , כמו שציינת, אני בהחלט חושב שנראה סצינת פלשבק שבה נקבל קלאוד ייזכר במוות שלה בצורה שדומה למקור, כשהוא נשא את הגופה שלה לאגם וכו׳ וזה גם יהיה הטריגר להתחרפנות הסופית שלו במכתש.

אגב, אני חושב שארית׳ שנלחמה איתנו בספירות׳ בקרב האחרון היא לא מאיזה טיימליין מקביל, אני חושב שזו אותה ארית׳ שמתה בטיימליין ״הראשי״ שבו אנחנו נמצאים והיא הופיעה דרך הלייפסטרים כסוג של איזה Force Ghost. אם יש דבר אחד שאני לפחות הבנתי, זה שבגלל שארית׳, כמו ספירות׳ (ועכשיו כנראה גם קלאוד בגלל שהוא יכול לראות את ה-rift בשמיים) היא סוג של ישות טרנסצדנטלית שהתודעה שלה חוצה טיימליינים מקבילים, גם הגורל שלה זהה ובכולם בדרך כזו או אחרת ספירות׳ מגיע אליה והורג אותה, hence הסצינה בכנסייה (שׁהייתה באמת מאוד מוצלחת).

באותו עניין, ה-Theme של ארית׳ במשחק הזה פשוט וואו, כלומר, כל הסאונדטראק מעולה, אבל שלה במיוחד.
אני אזרוק הימור שהסאבטייטל של המשחק הבא יהיה Reunite, את Reunion הם כבר שרפו עם הרימאסטר של קרייסיס קור.

לא הייתה ציפייה שהוא ימכור יותר מרימייק אבל עצם העובדה שחודש אחרי הם עדיין לא שיחררו נתונים, משהו שהם בדר"כ אוהבים לנפנף בו אחרי כמה ימים, היא לא מעודדת במיוחד וגורמת לי לחשוב שגלובלית הוא מכר גם פחות מ 16 שיצא על אותה קונסולה. לפחות בשיגור. אחרת למה להסתיר את זה? לא יודע, זה מוצר בעייתי מסיבות ברורות, גם לשחקנים חדשים, גם לשחקנים ותיקים, ואני תוהה אם עכשיו הם מתחילים לשלם את המחיר על זה.

אאז"נ ב advent children יש איזו סצנה שקלאוד בתוך הראש שלו כנראה, מדבר עם ארית' בחלל לבן, עומדים גב לגב. הסוף של הקרב עם ספירות' נראה כמו רפרנס לסצנה ההיא. בכלל אור לבן זה מוטיב שחוזר על עצמו עם הדמויות המתות של פפ7, זה היה ב AC גם עם ארית' וזאק בסוף הסרט לדעתי. מצד שני זה גם היה בסוף של רימייק, כאשר זאק וקלאוד בטיימליין האלטרנטיבי לכאורה עוברים ליד קלאוד וארית' שלנו, אז אני לא מתיימר להבין את החוקיות של כל העניין (אם יש כזאת), אבל כן, אין יסוד להאמין שזו הייתה ארית' מטיימליין אחר שנעלמת לחלקיקים ירוקים של לייפסטרים. אבל עצם הנוכחות שלה בקרב כמה דקות אחרי שהיא מתה עדיין מוזיל קצת את המוות שלה לטעמי, כי אתה לא חושב על הכל בצורה אנליטית באותו רגע, היא פשוט שם, מדברת, נלחמת, זה קרוב מידי. אבל אם מקשיבים לספירות', הוא מטריל את קלאוד תוך כדי הקרב, שואל אותו מה הוא חושב על כל זה, האם זה אמיתי או חלום? ממש הקול של היוצרים שמשחקים לנו בראש.

שמעתי חלק מהספויילרקאסט של EZA עם סטרימר בשם maximilian dood, בחור חמוד שהוא איזה סופר-פאן של פפ7 שגם קידם לא מעט מהתאוריות על המשחק הקודם, והוא פירש את הסצינה CG האחרונה בצורה אחרת. הוא טוען שארית' היא בעצם מניפולציה של ג'נובה וחיבר את זה לכל מיני פרטים מהמשחק המקורי וחתיכות חדשות של LORE שהם הוסיפו בריברת'. הוא גם מסביר כל מיני ניואנסים קטנים בסצנה ולמה הם מוזרים לכאורה והוא גם יודע למכור את זה די טוב, וגורם לך לחשוב שיש בזה משהו. מצד שני זה נשמע כמעט חכם מידי בשביל נוג'ימה לכתוב.

לא יודע, אני יכול לראות היגיון בכל מיני תיאוריות, וגם הרבה חורים, ואני חושב שזה גם מכוון, ונועד לגרום לנו לדבר על זה. הם הרי גם עשו את זה עם הקמפיין השיווקי לריברת'. אני לא חושב שיש תשובה אחת מובהקת, רק אפשרויות סבירות יותר. אבל אני רק מקווה שמה שהם לא עושים, שבסוף זה יהיה ברור ולא נצטרך דוקטורט בשביל להבין את זה.

אבל האמת שבשורה התחתונה זה לא מאוד מאוד משנה לי.. כי הטון, הדמויות, והדינמיקה ביניהן כל כך הרבה יותר טובים ממה שזה אי פעם היה. לפעמים יש להם הברקות שמשחקות על הציפיות שלך מהמשחק המקורי רק בשביל להביא לך בהפוכה, או פיסות מידע קטנות שאתה מכיר מהמקורי והם בנו עליהם בדרכים מפתיעות (הקול של רד/נאנקי? מדהים, למרות שאני מתגעגע לקול הקודם שלו).
והבנייה מחדש של כל המפות המרונדרות לכדי עולם תלת מימד שלם כל כך מרשימה, חכמה, ומלאה במיקרו פרטים. כמובן המוזיקה, הוייבים, הגיימפלי, הקאטסינס, מיני גיימס, הכל שם (טייני ברנקו!), הכל טוב. אז לפעמים אני מרגיש כמעט לא נוח שאני מבקר דברים בפרוייקט הזה, גם במשחק הקודם, כי זה פשוט כל כך הרבה יותר טוב ממה שאי פעם דמיינתי שאני יקבל מסקוור המודרנית. רק מי שתמך בהם כ"כ הרבה שנים, התלהב מטריילרים שנראים מדהים, רק בשביל להתאכזב שוב ושוב מהמוצר המוגמר, גם אלה שחיבבתי יחסית, יכול להבין מאיפה אני בא. אז לחשוב שהם יעשו עבודה כ"כ טובה, בכ"כ הרבה אספקטים, דווקא עם רימייק למשחק הכי אהוב עלי, זה די מדהים, אבל גם גורם לי להרגיש כמעט חזירי שאני מבקר אספקטים בו, ותכלס יש דברים שאפשר לבקר בו, לא רק כמשחק וידיאו, אלא כעיבוד מחדש לפפ7.

אבל את כל זה אני כותב בשביל להגיד שכל עוד זה 90-95 אחוז האירועים והמקומות מהמשחק המקורי עם שינויים קלים, חלקם לטובה, כמו בשני המשחקים הקודמים, ועם כמה אחוזים של טרללה, לא ממש אכפת לי בתמונה הגדולה מהמטא נרטיב. אבל אם הם יצליחו לעשות גם את החלק הזה מספק, ולא טיפשי לחלוטין, זה יהיה הדובדבן על הקצפת.

ו Reunion זה הכי מתבקש שיש, נראה לי שכולם ציפו לזה גם, אבל אז הם הביאו בהפוכה עם קרייסיס קור ובלבלו אותנו. אני מניח ש Reunite יכול לשרת מטרה דומה, וזה גם נשמע מאוד מתאים, במיוחד שזאק גם אומר משהו בסוף המשחק על unite בהקשר של עולמות או משהו כזה. אבל אם הם ממש רוצים להטריל הם קוראים לו Revival :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2024, 10:06

ברוב המדינות שמשחררות נתונים הייתה לו נפילה מטורפת בשבוע השני. למשל ביפן בשבוע הראשון הוא מכר 272K יחידות, אבל בשבוע השני רק 24K יחידות, נפילה של 91%. להשוואה REMAKE מכר 702K בשבוע הראשון, פי 3. כמו REBIRTH גם REMAKE נפל ב-90% בשבוע השני, אבל כשאתה מתחיל ב-700K+ אז הנחיתה רכה יותר, הוא מכר 72K יחידות בשבוע השני.

נראה שכל המעריצים ממש חיכו לו, אבל שבוע אחרי כשכל המעריצים כבר קנו את המשחק הוא התרסק חזק במכירות. כשאתה מתחיל ב-700K הנפילה צפויה, אבל כשאתה מתחיל ב-270K זה קצת יותר כואב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2024, 20:38

מישהו שיחק כבר בStellar Blade? הדמו כמובן

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 מרץ 2024, 07:41

יש קטע הזוי בRDR 2, לכאורה קיימת במשחק מערכת מוסר שנמדדת על סמך המעשים של השחקן. המערכת Biased בטירוף לכיוון הטוב. כל שדרוג שאתה קונה במחנה או כסף שאתה תורם לקולקטיב מעלים את הדרוג שלך לחיוב. לכאורה - ארת'ור שלנו הוא בחור טוב. ואז ארת'ור יוצא למשימה אקראית של שחרור חבר מהכלא, טובח ב-50 אזרחים בעיר וחוזר למחנה לתרום קצת כסף מהגופות שבזז ובום - הדמות שלנו היא מוסרית.

אני כמובן מתנגד למערכת שלא משקפת את המציאות ולכן לפעמים אני מאזן. הפסדתי בהתערבות מול מקסיקני חביב? חביבי, הכסף נשאר איתי ואתה זוכה בכדור בראש. יש אזרח תמים שמטייל עם כרכרה ולי יש בקבוק מולוטוב ביד? הגיע הזמן להפגיש את השניים, עדיין מאוד קשה להיות רע במשחק, מאוד.

מערכת המוראל הפנימית של מעצבי RDR היא הזויה.

שאלה נוספת שעלתה במוחי, איך באקלים הפוליטי של תקופתנו המשחק עבר כל כך בקלות בקרב פעילי בעלי חיים? שחטתי כבר ספרות ביולוגיות שלמות לשם הנאה ואני מפזר עורות רק כי אני יכל בדרך לקיפורניה כדי שPETA ידעו את הדרך.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2024, 10:58

אבל כשאתה שודד אתה עם מסיכה, לא? זה שומר על המוניטין הטוב אם אני זוכר נכון.
אין ספק שהמטרה היא שתהיה בחור טוב ויש תמריצים לזה... עם זאת אתה יכול לבחור להיות הרע, או לעשות טעות ולהפוך לכזה ולהרוס את המוניטין שלך מהר ממה שאתה בונה אותו. אבל תכל'ס זה בעיקר בשביל הENDGAME והאונליין נראה לי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 מרץ 2024, 13:31

Laskin כתב:אבל כשאתה שודד אתה עם מסיכה, לא? זה שומר על המוניטין הטוב אם אני זוכר נכון.
אין ספק שהמטרה היא שתהיה בחור טוב ויש תמריצים לזה... עם זאת אתה יכול לבחור להיות הרע, או לעשות טעות ולהפוך לכזה ולהרוס את המוניטין שלך מהר ממה שאתה בונה אותו. אבל תכל'ס זה בעיקר בשביל הENDGAME והאונליין נראה לי.

אם אתה עם מסכה הם מתחילים חקירה, אם הם רואים שאתה יוצא מהעיגול יש עליך Bounty כי אתה בגדר חשוד במקור. הקטע המרכזי זה עדים, אם יש עד ויש לך מסכה הוא עדיין יכל לזהות אותך. גם מתייחסים איליך שלילי אם אתה מסתובב עם מסכה.

קשה להרוס מוניטין אלא אם כן אתה ממש עובד בלעשות את זה ורוצח ושודד כל הזמן, כי המשחק בנוי שאתה משחק רק טוב. מה גם שמערכת הBounty היא אחת המעצבנות, בעשרות השעות הראשונות כשכסף לא זמין זה קצת מעיק, אתה הורג איש ביטחון זה כבר 50 דולר על כל אחד כזה ואז אתה צריך לתחכם כדי להוריד את הקנס.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2024, 13:38

העשרות שעות הראשונות זה עדיין טוטוריאל, אני אומר את זה כבר שנים פה :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2024, 12:25

התחלתי לפני כמה ימים את דיאבלו 4
בעבר שיחקתי ב1-3 ,אבל לא בספין אופ לסלולרים

עכשיו אני לא מומחה לסדרה ולא משחק כמו שאקטיוויזיון בליזארד
רוצים שאני ישחק

אני מתעלם לגמרי מחנויות ,שם ציוד וזורק ציוד שאני מקבל מאויבים
שחיסלתי
אני לא חברותי
בגדול משחק את המשחק כמשחק סינגל ולא " כמשחק כשירות "
אני גם לא לגמרי מומחה במערכת קרבות ,בחרתי ברברי ככה שיותר כל לי לא להתעמק

אני משתמש עד עכשיו בכמה דברים

1 מכה חזקה

2 מכות חלשות מהירות

3 התחמקות

4 שיקוי מרפא

כרגע רמה 13 ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות והמשחק את האמת נחמד

עכשיו על הxsx פועל מצוין ומעדיף לשחק ככה אבל מחובר למסך מחשב לא טלוויזיה ( בגלל הטקסט )

משחק גם על rug ally לפעמים בעבודה ( יש משמרות שיכול וכאלו שלא

המסך שלו קטן מידי לדיאבלו, אז אני מחבר למסך מחשב אם מתאם
ומקלדת ועכבר

אתמול הצלחתי להתקין גם על מחשב נייד שלי שדי חלש
ומריץ כרגע פאדורה לינוקס ,סוג של אתגר בשבילי לגרום לזה לעבוד
כי לא נתמך רשמית
והמשחק גם דרך גיים פאס

טכנית זה פועל בהגדרות הכי נמוכות במצב סביר על הנייד הזה
לא הכי יציב אבל אפשר טכנית להתקדם בעלילה

אני לא יבקר את המשחק,פשוט כי אני לא משחק אותו כמשחק כשירות

שזה הליבה האמיתית שלו

כשעות ראשונות ,כיף לי לשחק בו
מפה פשוטה ,מערכת לחימה פשוטה ( בשבילי )
סרטי מעבר טובים

בקיצור מומלץ לבעלי גיים פאס

מחיר מלא לא הייתי ממליץ למי שלא מכור לסדרה

מה כן הבאטל נאט מעצבן ,אבל רק בחיבור הראשוני
והתמיד אונליין שאני משחק סינגל

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אפריל 2024, 20:34

Laskin כתב:העשרות שעות הראשונות זה עדיין טוטוריאל, אני אומר את זה כבר שנים פה :)

אתה גם צודק, אני כמעט 30 שעות בפנים (Chapter 3) ועדיין מלמדים אותי דברים :|.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2024, 07:53

היית מעדיף שילמדו אותך הכל בשעתיים הראשונות? כולם היו פורשים, זה בלתי אפשרי :)

ואיזה כיף לך, עוד מעט המשחק מתחיל ;)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 77 אורחים