במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2024, 13:03

FF7 REBIRTH פשוט לא נגמר.
אני עושה את כל תוכן הצד האפשרי, למעט הפסנתר שאני "מסתפק" בציון A במקום כוכב, וכן - כולל כל הQUEENS BLOOD (ששם אני משתמש בGUIDES במקרי קיצון, בינתיים היו 2 כאלה). רק אחרי שאני מסיים הכל אני ממשיך בסיפור... אבל עדיין - משחק ארוך ןמלא תוכן.
אני לדעתי כבר כן קרוב לסוף, תחילת פרק 12.
אה, אני גם לא עושה את כל אתגרי הBATTLE ARENA בגולד סוסר, כי אני "רק" רמה 44, וחלקם סתם קשים מדי כרגע, אליהם אחזור בעוד כמה רמות, עם ציוד טוב יותר, וכשיהיה לי כח להתאים את הציוד לקרבות הקשים.

אני רק חייב לציין שלהפך מוחלט מFF16 - תוכן הצד פה מהנה, מגוון, כתוב הרבה יותר טוב (הכל יחסי) והכי חשוב - דמויות הרבה יותר מעניינות, והם לא מנסים להיות "מערביים" אז זה מרגיש הרבה יותר קליל וכיף מאשר מה שהלך שם עם 16.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 אפריל 2024, 16:38

אני ניגשתי אליו בצורה אחרת, אחרי ג'ונון בערך החלטתי שאני לא יעשה 100% בכל איזור לפני שאני מתקדם כי פחדתי להישרף, אז למרות שסיימתי את הסיפור לפני איזה שבועיים אני עדיין משחק בו, מנקה תוכן ומיני גיימס וזה עדיין כיף גדול. הוא באמת משחק שלא מפסיק לתת וההרגשה הזאת עוד תתחדד לך בהמשך.

ובהנחה שמקפידים לאסוף ולקנות קלפים חדשים QUEENS BLOOD לא מאוד קשה לדעתי אם אתה שולט באסטרטגיות בסיסיות ובונה את ה deck שלך בהתאם, אבל המנגינה האחרונה בפסנתר זה ה Malenia של המשחק הזה.. ג'יזס, איך אנשים עושים את זה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 אפריל 2024, 20:17

החלק הקשה של QB זה האתגרים עם חוקים שונים לגמרי שצריך לבנות דק במיוחד עבורם, בגולד סוסר, וזה יכול לקחת המון המון נסיונות, נשארו לי רק עוד 2 אתגרים, אז בינתיים אני נוטש ואחזור מתישהו אולי אחרי שאסיים.

אבל כן, האתגר הסופי של הפסנתר שיכנע אותי לא לחזור ולנסות לעשות כוכב באחרים, כי אני גם ככה לא אצליח את זה, ואם כן זה ייקח לי באמת אלף נסיונות. זה בטח כמו גיטר הירו וביט סייבר, שבהתחלה זה נראה בלתי אפשרי אבל אלרי זמן מה המח שלך קולט את זה ואתה מגיב ״על אוטומט״, אבל זה פשוט לא משהו שאני מסכים לעשות במקרה הזה :)
יש מצב שזה יהיה מה שיימנע ממני את הפלטינום בסוף. אה, וגם כל מני מיני משחקים על הרמה הקשה, נניח הפורט קונדור או איך שלא קוראים לזה, והמשחק הזה של ה״מקדשים״ שמזכיר אותו. הם לא מספיק מהנים כדי שאאתגר את עצמי איתם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 אפריל 2024, 00:11

אני די בטוח שלא צריך לעשות כוכב בפסנתר בשביל להשלים משהו במשחק, זה שם רק בשביל bragging rights כנראה.

בכל מקרה, אני מספיק מתקשה עם A :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אפריל 2024, 11:38

אה! איזה יופי, אז אפשרי בהחלט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2024, 20:55

סוף סוף סיימתי את פפ7 ריבירת׳!
לקח לי 120 שעות ועשיתי בו הכל למעט משימות מיוחדות כאלה ואחרות על HARD, ולעזאזל עם 2 המשימות האחרונות של הCactuar/Kid G שבגללן אין לי מספיק Dark Matter ואני לא יכול ליצור את הציוד של גילגמש :)
זה הזמן לבדוק מדריכים של זה…

בקצרה כי אני מעכל וגם עייף - משחק מדהים, ממש… הJRPG כנראה הכי טוב ששיחקתי, עם גיימפליי סופר מהנה לשם שינוי ומידה מדויקת של ״מוזרות יפנית״, עם הדמויות הכי טובות והעולם הפתוח גם כן מצויין ולמרות שהוא לכאורה ״יוביסופטי״ - זה לא הרגיש באמת ככה כמעט אף פעם.

יהיה להם קשה מאוד לעמוד בציפיות שלי למשחק השלישי עכשיו.

אקרא את הספוילרים שלכם מחר ונראה אם יש לי מה להוסיף

אה אגב, סיימתי עם רמה 48-49 והאמת שלא היה לי קשה באמת בסוף, נתתי רק פעם אחת בשעות האחרונות של המשחק וזה היה בשלב האחרון בהחלט של הקרב האחרון בהחלט, כשנשאר לבוס בערך 5%

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2024, 21:31

אחרי בערך 10 שעות ב-FF7 הקודם, אין לי חשק להכנס לטרילוגיה הזאת :/
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2024, 21:42

זה בסדר, הז׳אנר מן הסתם לא מתאים לכולם, מניח שאם לא הייתי ״גדל על זה״ אז גם כן לא הייתי נכנס לזה כי לרוב אני לא אוהב משחקים עם תפריטים וכד׳ בגיימפליי. אבל פיינל פנטזי ובמיוחד 7 זה משהו מאוד מיוחד אצלי בלב.
אני לא חושב שהמשחק הזה ישנה את דעתך אבל הגיימפליי שלו הוא אובייקטיבית הרבה יותר טוב וגם המבנה הכללי של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2024, 22:34

דווקא יש לי חיבה לקרבות בתורות ותפריטים, אבל FF7 רימייק הוא יותר DMC סוג ז' עם יכולת לעצור פה ושם לתפריט בשביל קסמים ומהלכים ומצאתי את הגיימפליי שלו להיות שטחי למדי וקל בצורה לא סבירה (לפחות בשעות הראשונות ששחקתי). הכתיבה נוראית והעולם שמסתובבים בו ריק ומעפן. אני די בטוח שחייבים להיות מעריץ שרוף של FF7 בכדי לעוף על המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2024, 10:45

טוב, אז נראה לי שסיימתי עם פפ7 עד שתצא הרחבה של וינסנט או משהו כזה, עכשיו באמת סיימתי הכל הכל מלבד מה שאפשרי רק ברמה הקשה, ולא נראה לי שאעשה את זה אי פעם… אחרי איזה 130 שעות - מיציתי :)

אז התחלתי את הנסיך הפרסי, בינתיים מטרוידואניה מהנה וממכר מאוד.
עוד מעט גם יוצא המשחק ה״אפריקאי״ הזה בפלוס, משהו ZAU שאמור להיות באותו סגנון.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אפריל 2024, 11:35

כבר אמרו שהפעם לא יהיה DLC או הרחבה כי הכיוון הוא לשחרר את חלק 3 כמה שיותר מהר, עם דגש על 2027 לכבוד ה-30 שנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2024, 14:15

אה, אז עוד יותר טוב :)
אולי לפני שיצא החלק השלישי אני כן אשחק חלקים ממנו ברמה הקשה
אבל הרגיש לי שמתאים פה DLC של וינסנט

והמשכתי עוד בנסיך הפרסי. ממליץ בחום למי שאין לו במה לשחק כרגע, אני רכשתי אותו גם בהנחה גדולה מניח שקל למצוא מבצעים עדיין

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2024, 15:11

אני באמצע the lost legacy ונפל לי האסימון שלורה ביילי משחקת את ניידין, דמות שחורה. איך העולם המערבי לא התהפך על נוטידוג?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 אפריל 2024, 19:52

התחלתי קצת את Manor Lords (חינם בגיימפאס), המשחק מאוד מזכיר את Frostpunk בצד הניהולי, גם ברמת הירידה לפרטים. מצד אחד לא יותר מידי אסטרטגי ומרגיש מאוד נגיש (זה לא Crusader Kings 3 לדוגמא), מצד שני אני מניח שהוא משעמם מאוד בEnd game כי מתי שהוא זה עוד מאותו הדבר.

לא התנסתי עדיין בקרבות, אז אין לי מושג כמה הם טובים.

המשחק נראה מעולה, באמת טוב, מה שכן לשחק בUnlimited FPS זה חתיכת מלכודת לפיסי שונים, הוא הולך לחסל 490 על ימין ועל שמאל. בUnlimited FPS המשחק טוחן את הGPU, 100% בלי סוף. לדוגמא על 480 הוא מוציא 250 פריימים, ישר הורדתי לCap של 120 והנצילות הן של הGPU ירדה לאזור ה-60% ובפיסי הוא באזור ה-10%.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2024, 10:53

אה אוקיי, זה יותר טוב. עכשיו העולם המערבי מרגיש בסדר שוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אפריל 2024, 15:14

סיימתי את הנסיך הפרסי… ולא סתם סיימתי אלא עשיתי 100% :)
לקח לי קצת יותר מ-20 שעות.
משחק מטרוידואניה קליל, כיפי, זורם, עם אחלה אקשן ופלטפורמינג, ממליץ מאוד, בטח ובטח בהנחות הגדולות שהוא עדיין מקבל.

במקביל, התחלתי את ההרחבה של סייברפאנק. התחלה מעולה.
אנסה להתרכז בו עד הלבלייד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2024, 14:15

שפצנו את חדר המחשב וה-PC לא היה זמין כמה שבועות טובים. אז מצאתי את עצמי משחק רק בפלייסטיישן בתקופה האחרונה. נצלתי את הזמן כדי סופסוף לשחק ב-U4 כמו שצריך, סיימתי אותו ואת TLL. אנצ'רטד 4 כתוב נהדר ונהנתי מכל רגע שקשור לכתיבה והאירועים המתוסרטים. הוא גם ללא ספק עם הגיימפליי הכי טוב בסדרה בהפרש גדול, אבל אני עדין לא חושב שהוא מצליח להכנס לקרם של השוטרים. הוא מעודד אותך לשחק בהתגנבות בתחילת כל מפגש, אבל ארגז הכלים להתגנבות בסיסי מדי בשביל להיות משחק התגנבות מהנה.

אני חושב שהאירועים המתוסרטים של U4 ו-TLL הם הכי חלשים בסדרה, ביחס לתקופה שהמשחק יצא בו כמובן. אני לא יכול לחשוב על רגע אחד שגרם לדם שלי לפמפם בעורקים כמו הסצנת מטוס ב-U3 או ה-APC ב-U2. נוטידוג כבר כמעט על טייס אוטומטי בתחום הזה, מרדף מכוניות שבו קופצים מרכב לרכב? צ'ק. כל 15 דק' קפיצה שבה הקצה שתופסים מתמוטט והדמות נופלת ומצילה את עצמה בשניה האחרונה? צ'ק. APC רודף אחריך? צ'ק. מסוק רודף אחריך? צ'ק. בצד האירועים המתוסרטים אני כל כך מאוכזב משני המשחקים הללו, הרי הם הסיבה ש-U2 רומם את נוטידוג לרמה שהם היום ומשום מה ב-U4 וב-TLL הם מאוד בנאלים.

ובנוגע ל-TLL, הוא סופר נחמד, אבל מרגישים שהכתיבה בו ברמה נמוכה משמעותית. לא הרגשתי את השנינות של אנצ'רטד ב-TLL. וזה מאוד מוזר, כי מככבת בו קלואי שהיא הדמות הכי "חצופה" בסדרה, אמור להיות לה קוויפ חריף כל 3 דק'. כל המשחק באותו setting בהודו, שליטה זהה לגמרי לדרייק כולל המסמר טיפוס והחבל מה שמקנה לו הרגשה של תקציב. אבל בהחלט יש מצב שהגיימפליי שלו הכי טוב בסדרה, ביחוד נהנתי מפרק 4 שהיה עולם פתוח מאוד גדול ביחס למשחק אנצ'רטד.

סה"כ מאוד נהנתי מהם, משניהם. אבל אני חושב שאלה משחקי הנוטידוג שהכי פחות אהבתי מאז U1. היה שם משהו חסר, אולי אפילו הרגשה שדרוקמן רוצה לדפדף את הסדרה הזאת כדי להגיע כבר ל-TLOU2. או שאולי זה הפיתוח המבולגן שהתחיל עם איימי ונמרח שנים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אפריל 2024, 17:31

אני לא ממש מסכים כי אנצ'רטד 4 פוצץ לי את המוח בדיוק כמו אנצ'רטד 2 בזמן אמת. זה היה "דור הבא" אמיתי, גם אם פחות אובר דה טופ במודע. התשומת לב לפרטים, כל האנימציות הייחודיות, קצת קשה לשפוט את זה ב2024 גם אם אפשר במידה מסוימת לכוון את המוח לראות את זה כאילו "בזמן אמת", זה עד מידה מסוימת.
לדעתי אנצ'רטד 4 הוא הכי טוב בסדרה באופן די מובהק, אבל בדיוק כמו אנצ'רטד 2, אלו משחקים שמתיישנים מאוד מהר והאימפקט שלהם דועך משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אפריל 2024, 20:05

אנצ'רטד 4 מצוין, אבל שום דבר לא ישתווה למה שהרגשתי כששיחקתי ב-U2- זה באמת היה רגע של לפני ואחרי בתעשייה, לפחות בכל הנוגע ל-TPS סינמטיים, עד היום לא מצאתי משחק שישחזר את מה ש-2 עשה, בלנד מושלם של סיפור לא רע, דמויות שכתובות נהדר ובעיקר פייסינג שברובו די מושלם, בטח כשאני משווה אותו לאנצ'רטד 3 וכן, גם ל-4, שלטעמי התחיל קצת לאט מדי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 אפריל 2024, 20:08

DrKeo כתב:שפצנו את חדר המחשב וה-PC לא היה זמין כמה שבועות טובים. אז מצאתי את עצמי משחק רק בפלייסטיישן בתקופה האחרונה. נצלתי את הזמן כדי סופסוף לשחק ב-U4 כמו שצריך, סיימתי אותו ואת TLL. אנצ'רטד 4 כתוב נהדר ונהנתי מכל רגע שקשור לכתיבה והאירועים המתוסרטים. הוא גם ללא ספק עם הגיימפליי הכי טוב בסדרה בהפרש גדול, אבל אני עדין לא חושב שהוא מצליח להכנס לקרם של השוטרים. הוא מעודד אותך לשחק בהתגנבות בתחילת כל מפגש, אבל ארגז הכלים להתגנבות בסיסי מדי בשביל להיות משחק התגנבות מהנה.

אני חושב שהאירועים המתוסרטים של U4 ו-TLL הם הכי חלשים בסדרה, ביחס לתקופה שהמשחק יצא בו כמובן. אני לא יכול לחשוב על רגע אחד שגרם לדם שלי לפמפם בעורקים כמו הסצנת מטוס ב-U3 או ה-APC ב-U2. נוטידוג כבר כמעט על טייס אוטומטי בתחום הזה, מרדף מכוניות שבו קופצים מרכב לרכב? צ'ק. כל 15 דק' קפיצה שבה הקצה שתופסים מתמוטט והדמות נופלת ומצילה את עצמה בשניה האחרונה? צ'ק. APC רודף אחריך? צ'ק. מסוק רודף אחריך? צ'ק. בצד האירועים המתוסרטים אני כל כך מאוכזב משני המשחקים הללו, הרי הם הסיבה ש-U2 רומם את נוטידוג לרמה שהם היום ומשום מה ב-U4 וב-TLL הם מאוד בנאלים.

ובנוגע ל-TLL, הוא סופר נחמד, אבל מרגישים שהכתיבה בו ברמה נמוכה משמעותית. לא הרגשתי את השנינות של אנצ'רטד ב-TLL. וזה מאוד מוזר, כי מככבת בו קלואי שהיא הדמות הכי "חצופה" בסדרה, אמור להיות לה קוויפ חריף כל 3 דק'. כל המשחק באותו setting בהודו, שליטה זהה לגמרי לדרייק כולל המסמר טיפוס והחבל מה שמקנה לו הרגשה של תקציב. אבל בהחלט יש מצב שהגיימפליי שלו הכי טוב בסדרה, ביחוד נהנתי מפרק 4 שהיה עולם פתוח מאוד גדול ביחס למשחק אנצ'רטד.

סה"כ מאוד נהנתי מהם, משניהם. אבל אני חושב שאלה משחקי הנוטידוג שהכי פחות אהבתי מאז U1. היה שם משהו חסר, אולי אפילו הרגשה שדרוקמן רוצה לדפדף את הסדרה הזאת כדי להגיע כבר ל-TLOU2. או שאולי זה הפיתוח המבולגן שהתחיל עם איימי ונמרח שנים.

אומנם לא שיחקתי בו מאז שהושק, אבל למשחק יש בעיית Pacing ממה שאני זוכר, עד איזה Chapter 10 או משהו בסגנון אתה לא עושה כלום מלבד להתגנב וללכת ברגל. גם זכור לי שהAiming היה מאוד גרוע, במיוחד עם כל הסצנות שלו עם אח שלו בתחילה. הוא ממש לא הUncharted הכי טוב - את זה כבר עשה 2 בהפרש.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 150 אורחים