במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 20 ינואר 2014, 21:14

סימתי את כל סידרת "סם הרציני" ,ככה ככה
השלישי מאכזב ,כי הגרפיקה ראליסטית יותר ,וזה לא מתאים לסדרה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 24 ינואר 2014, 01:25

משחק Darksiders, המשחק נחמד מאוד, טוענים שהוא מאוד מזכיר את God of War אפילו שאני לא כל כך מכיר את הסדרה כי לא יצא לי לשחק בה כל כך.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2014, 17:11

SR IV מגניג לגמרי.
קניתי אותו במבצע שהיה לצד הסופ"ש החינמי ושמחתי לגלות שההשוואות לקראקדאון בהחלט במקום.
הוא מצליח לשחזר בצורה טובה למדי את הכיף וההתמכרות של איסוף הORBS מקראקדאון. החסרון היחיד שלו מול קראקדאון, הוא שאין שמץ של אתגר בפלטפורמינג. נסלח, אבל מרגיש כמו הזדמנות שהוחמצה.

מעבר לזה, העולם משעשע וכיף לנוע בו. אני מניח שקצת לא הוגן שאני משחק בו אחרי GTA V, אבל הוא בהחלט לא אותו עולם מרהיב, חי ונושם של המגנום אופוס של רוקסטאר, שזה לגמרי בסדר ולא ציפיתי לשום דבר ברמה הזאת מאף אחד שהוא לא רוקסטאר.

בשעתיים ששיחקתי, מרגיש כמו קראקדאון עם גרפיקה יותר טובה ועם מכאניקות ירי ופלטפורמינג פחות מוצלחות. אז אחלה של משחק. אני מניח שהוא יהיה אפילו יותר מהנה, ברגע שאשחרר יותר מ3 כוחות.

---

שיחקתי איזה 20 דקות בברוקן אדג' והמשחק פשוט מקסים. עברתי רק את ההקדמה של הבחורה, אבל די התאהבתי בהכל שם. הסגנון האומנותי אדיר. השחקיות היא גירסא יותר זורמת של הקווסטים של פעם. ממש כיף לי שהייתי אחד מהתומכים במשחק הזה, בתחילת דרכו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ינואר 2014, 17:14

SR IV הוא משחק שרק הולך והופך כיפי יותר ככל שמתקדמים בו ופותחים כוחות חדשים. לצערי, אחרי מעל 10 שעות משחק, המשחק החליט על דעת עצמו לא לקרוא יותר את הSAVE, שנמצא לו בתיקיה. מאחר והיה לי גם Steam Cloud מאופשר, חשבתי שאולי זה יציל אותי, אבל מה שקרה, הוא שסטים גם לא ראתה את הקובץ הישן, שיושב ממש שם, והחליטה שמעכשיו הקובץ החדש שנוצר הוא הרלוונטי. בקיצור, אני צריך להתחיל מחדש.. מה שכנראה לא יקרה. חבל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2014, 17:15

Klayman כתב:SR IV הוא משחק שרק הולך והופך כיפי יותר ככל שמתקדמים בו ופותחים כוחות חדשים. לצערי, אחרי מעל 10 שעות משחק, המשחק החליט על דעת עצמו לא לקרוא יותר את הSAVE, שנמצא לו בתיקיה. מאחר והיה לי גם Steam Cloud מאופשר, חשבתי שאולי זה יציל אותי, אבל מה שקרה, הוא שסטים גם לא ראתה את הקובץ הישן, שיושב ממש שם, והחליטה שמעכשיו הקובץ החדש שנוצר הוא הרלוונטי. בקיצור, אני צריך להתחיל מחדש.. מה שכנראה לא יקרה. חבל.

איזה באסה :/

זה גרוע כמעט כמו זה שכבר חודש וחצי אני לא יכול להוריד מחדש את AC4, מסיבה לא ברורה ואחרי כמה הודעות לשירות לקוחות של יובי, הם העבירו אותי לדרג השני של השירות הטכני ושכחו ממני כבר 20 יום.
אני בהחלט לא מתכוון לקנות שוב משחק UPLAY.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ינואר 2014, 17:26

דיייי.. איזו מכה :|. הבעיה עם משחקי יובי על המחשב, כמו שאמרתי לך כבר, היא שהם בכל מקרה עוברים דרך UPLAY, גם אם רוכשים אותם לסטים. בכל מקרה, התקלה שחוויתי עם SR IV מוכרת ברשת, וקרתה לעוד לא מעט אנשים אחרי העדכון האחרון של המשחק - היא לא אשמת סטים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2014, 18:04

Klayman כתב:דיייי.. איזו מכה :|. הבעיה עם משחקי יובי על המחשב, כמו שאמרתי לך כבר, היא שהם בכל מקרה עוברים דרך UPLAY, גם אם רוכשים אותם לסטים. בכל מקרה, התקלה שחוויתי עם SR IV מוכרת ברשת, וקרתה לעוד לא מעט אנשים אחרי העדכון האחרון של המשחק - היא לא אשמת סטים.

עוברים דרך - כן. מי שדואג לכל ההורדה זה סטים, אז הבאג המטומטם הזה (שלדעתי, נבע מכך שהורדתי את המשחק מספר פעמים ברצף ולכן הם החליטו לנעול לי את האפשרות להוריד את המשחק שוב), לא היה מונע ממני לשחק במשחק יותר מחודש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2014, 17:38

כן אבל הסנכרון שמירות עדין קורה דרך UPLAY גם אם המשחק עצמו בסטים, למזלי לא חוויתי בעיות עם FC3.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2014, 19:30

DrKeo כתב:כן אבל הסנכרון שמירות עדין קורה דרך UPLAY גם אם המשחק עצמו בסטים, למזלי לא חוויתי בעיות עם FC3.

סנכרון השמירות לא מעניין אותי עד כדי כך. אני מקווה שהוא יעבוד, במקרה הזה, אבל אני רק רוצה שהמשחק פשוט יעבוד. אין לי בעיה להתחיל אותו מחדש.

התקווה היחידה שלי היא שהם פישלו מספיק בטיפול בעניין הזה, שהם יציעו לי משחק כפיצוי ואזכה בריימן.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ינואר 2014, 04:27

סיימתי עכשיו את the witcher 2, וואו איזה משחק.
נהנתי ממנו מאוד, גם מהמשחקיות וגם מהעלילה המורכבת ומכל אפשרויות הבחירה שבאמת משנות כמעט הכל. איזה הבדל זה לעומת ה"בחירה הטובה" וה"בחירה הרעה" שיש ברוב המשחקים בסגנון. הרבה פעמים בחירות שעשיתי פשוט לא נגמרו כמו שתכננתי וכל הקטע הזה פשוט עשוי מעולה במשחק.
אני ממליץ עליו בחום ויאללה, שיצא כבר השלישי :)

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 28 ינואר 2014, 20:47

סיימתי את to the moon.
איזה יופי!!! איזה משחק מרגש.
אני בר מזל שיצא לי לקחת את הקוד שלו אחרי שמישהו פרסם באיזה-שהוא צ'אט.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ינואר 2014, 08:15

Stick כתב:סיימתי עכשיו את the witcher 2, וואו איזה משחק.
נהנתי ממנו מאוד, גם מהמשחקיות וגם מהעלילה המורכבת ומכל אפשרויות הבחירה שבאמת משנות כמעט הכל. איזה הבדל זה לעומת ה"בחירה הטובה" וה"בחירה הרעה" שיש ברוב המשחקים בסגנון. הרבה פעמים בחירות שעשיתי פשוט לא נגמרו כמו שתכננתי וכל הקטע הזה פשוט עשוי מעולה במשחק.
אני ממליץ עליו בחום ויאללה, שיצא כבר השלישי :)

גם הקטע שסופרים לך זמן בביצוע הבחירה ואם לא תבחר בזמן מה שאתה חושב שאתה רוצה לבחור המשחק יבחר משהו לבד. זה היה מלחיץ :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 ינואר 2014, 20:33

swym כתב:ממליץ לך ולכל אחד אחר שבטוח שהביצועים שלו טובים להריץ את הbenchmark של ליברטי סיטי ולראות מה התוצאות בפועל.

Death_119 כתב:על איזה באגים הוא מדבר? לא חוויתי מעולם שום באג בGTA על המחשב.

ואחרי שמיהרת להביא לנו בנצ'מרקים של GTA, אולי בפעם הבאה כדאי לקרוא קצת יותר לעומק את מה שהדגשתי כשדיברתי על בנצ'מרקים של ליברטי סיטי.
ולמה זה? כי הבנצ'מרק של GTA הוא פקקט - הוא פיקציה עם סצינה מתוסרטת מקרוב שלא מייצגת את המשחק ברמות העומס והבלאגן שיש בו בדרך כלל - ורוקסטאר חטפו על זה הרבה מאד תלונות. אפילו הבנצ'מרק של The Lost הוא פקקט ולא באמת מייצג עם קטעי רכיב מקרוב. רק עם Gay Tony רוקסטאר הפסיקו לזייף ושמו סצינה "אמיתית" שכוללת יריות ופיצוצים.
אבל רק כשמריצים את הבנצ'מרקים של ליברטי סיטי רואים איזו רמאות זו: אם אחד אחד רץ לך בקצב של 60FPS, אז השני כבר מגרד את ה-30FPS בקושי. רק אחרי שתריץ אותו תקבל את המספרים שאליהם GTA באמת נופל על המחשב שלך.
ככה שזה לא רק הבאגים שנפוצים בגרסת הPC בצורה חריגה ומתועדים היטב לפני ואחרי הפאט'צים (להתעלם מהם זה סתם כמו להתעלם מכך שהRROD היה תופעה רחבהבגלל שאצלך בקונסולה הכל בסדר), אלא גם ביצועי המשחק בפועל שהביאו את אתרי סיקורי החומרה למצב שבו הם שומטים את המשחק כי הוא לא מייצג כלום.

מצד שני, תסתכל על הצד הטוב שבתמונה: אם סמכת על הבנצ'מרק הזה והאמת לכך שהמשחק באמת רץ לך באופן יציב על מעל 60FPS גם בכל שאר המשחק, כנראה שאתה מלכתחילה באמת רגיש לנפילות פריימים ויכול להסתדר עם משחקים מקרטעים כל עוד איזה בנצמרק אומר לך שהכל בסדר. :)

ובנימה יותר אופטימית: GTA פאקינג 5.
איזה משחק מדהים! אולי זה בגלל פער הזמנים הקטן מגיי טוני, אבל מבחינתי זה פשוט לא יאמן ששני המשחקים האלו יצאו על אותו הדור! המשחק לא רק נראה נהדר ומרגיש נהדר אלא פשוט כיפי בטירוף בכמעט כל אספקט שיש בו (אין מה לעשות, המטוסים עדיין קצת חרבנה אצל רוקסטאר). רק לצורך ההמחשה, בתור קליינט קבוע של מוניות בGTA IV כי השתעממתי לנסוע ממקום למקום, ב-GTA V עוד לא טרחתי לתפוס או להזמין מונית אפילו פעם אחת, אני באזור ה-30-40% משחק ולא מתכנן לחזור למוניות למרות שהמרחקים כאן הרבה יותר גדולים (זה שרוקסטאר די תיקנו את כל הבעיות הקטנות והמציקות מ-4 גם מאד עוזרות לזה).

וזה עוד בלי לדבר על כל הדברים הקטנים שרוקסטאר כל כך אלוהיים בהם, מהדיאלוגים שאתה סתם שומע ברחוב ועד לתוכניות שאפשר לצפות בהן כמו Impotent Rage שמצחיקות יותר מרוב הקומדיות שיש היום בטלוויזיה. הלוואי והפעם הפורט לPC יצא קצת יותר טוב מהמשחק הקודם (כשיצא, אם יצא), אבל למי שכבר יש קונסולה בבית שלו אני ממליץ לא לבזבז את הזמן על תהיות מיותרות כאלו של אם ומתי, ופשוט להזמין את המשחק כמו שהוא היום.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 30 ינואר 2014, 22:27

אני מנסה לפצל את הזמן שלי על גבי 3 משחקים:
Metro last light
saints row iv
borderlands 2

סיינטס רו קיבלתי היום. משחק פשוט מעולה. ועוד חשבתי שהקודם היה מטורף... :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 ינואר 2014, 12:00

swym כתב:

ואחרי שמיהרת להביא לנו בנצ'מרקים של GTA, אולי בפעם הבאה כדאי לקרוא קצת יותר לעומק את מה שהדגשתי כשדיברתי על בנצ'מרקים של ליברטי סיטי.
ולמה זה? כי הבנצ'מרק של GTA הוא פקקט - הוא פיקציה עם סצינה מתוסרטת מקרוב שלא מייצגת את המשחק ברמות העומס והבלאגן שיש בו בדרך כלל - ורוקסטאר חטפו על זה הרבה מאד תלונות. אפילו הבנצ'מרק של The Lost הוא פקקט ולא באמת מייצג עם קטעי רכיב מקרוב. רק עם Gay Tony רוקסטאר הפסיקו לזייף ושמו סצינה "אמיתית" שכוללת יריות ופיצוצים.
אבל רק כשמריצים את הבנצ'מרקים של ליברטי סיטי רואים איזו רמאות זו: אם אחד אחד רץ לך בקצב של 60FPS, אז השני כבר מגרד את ה-30FPS בקושי. רק אחרי שתריץ אותו תקבל את המספרים שאליהם GTA באמת נופל על המחשב שלך.
ככה שזה לא רק הבאגים שנפוצים בגרסת הPC בצורה חריגה ומתועדים היטב לפני ואחרי הפאט'צים (להתעלם מהם זה סתם כמו להתעלם מכך שהRROD היה תופעה רחבהבגלל שאצלך בקונסולה הכל בסדר), אלא גם ביצועי המשחק בפועל שהביאו את אתרי סיקורי החומרה למצב שבו הם שומטים את המשחק כי הוא לא מייצג כלום.

מצד שני, תסתכל על הצד הטוב שבתמונה: אם סמכת על הבנצ'מרק הזה והאמת לכך שהמשחק באמת רץ לך באופן יציב על מעל 60FPS גם בכל שאר המשחק, כנראה שאתה מלכתחילה באמת רגיש לנפילות פריימים ויכול להסתדר עם משחקים מקרטעים כל עוד איזה בנצמרק אומר לך שהכל בסדר. :)

ובנימה יותר אופטימית: GTA פאקינג 5.
איזה משחק מדהים! אולי זה בגלל פער הזמנים הקטן מגיי טוני, אבל מבחינתי זה פשוט לא יאמן ששני המשחקים האלו יצאו על אותו הדור! המשחק לא רק נראה נהדר ומרגיש נהדר אלא פשוט כיפי בטירוף בכמעט כל אספקט שיש בו (אין מה לעשות, המטוסים עדיין קצת חרבנה אצל רוקסטאר). רק לצורך ההמחשה, בתור קליינט קבוע של מוניות בGTA IV כי השתעממתי לנסוע ממקום למקום, ב-GTA V עוד לא טרחתי לתפוס או להזמין מונית אפילו פעם אחת, אני באזור ה-30-40% משחק ולא מתכנן לחזור למוניות למרות שהמרחקים כאן הרבה יותר גדולים (זה שרוקסטאר די תיקנו את כל הבעיות הקטנות והמציקות מ-4 גם מאד עוזרות לזה).

וזה עוד בלי לדבר על כל הדברים הקטנים שרוקסטאר כל כך אלוהיים בהם, מהדיאלוגים שאתה סתם שומע ברחוב ועד לתוכניות שאפשר לצפות בהן כמו Impotent Rage שמצחיקות יותר מרוב הקומדיות שיש היום בטלוויזיה. הלוואי והפעם הפורט לPC יצא קצת יותר טוב מהמשחק הקודם (כשיצא, אם יצא), אבל למי שכבר יש קונסולה בבית שלו אני ממליץ לא לבזבז את הזמן על תהיות מיותרות כאלו של אם ומתי, ופשוט להזמין את המשחק כמו שהוא היום.

א. מי זה הבנצ'מרק השני? יש רק אחד שרץ כשלוחצים על הכפתור במסך הSettings.
ב. לשמחתי אני משחק תמיד עם תוכנה קטנה שנקראת Fraps כשאני משחק משחקים על הפיסי ובמיוחד בשעות הראשונות של כל משחק כדי להגיע לרמת איכות הריצה שאני אוהב. אני יודע בדיוק איך GTA רץ אצלי בבית במחשב ורשמתי את זה גם לא פעם (בין 30-50 לרוב באזור ה-40). כך שאני לא צריך לנחש או לסמוך על Benchmark שהוא אכן לא מייצג לרוב. מצד שני למרות שאני כבר לא זוכר את הדיון, איך שהמשחק רץ ונראה על הפיסי שלי לעומת הקונסולות זה שמיים וארץ. ועדיין לא פגשתי שום באג בGTA עד היום על הפיסי. אתה במיעוט בסוגיה גם אם יש עוד 1000 שהעלו את העינין בפורום כאילו ואחרים (כמו שהיה במקרה שלי עם Deus Ex). המשחק בהחלט עם ביצועים גרועים ביחס לחומרה, אבל גם חף מבעיות מעבר לכך.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 31 ינואר 2014, 13:06

קניתי את Trine 2 ב-PS4.
קניתי אותו בעיקר בגלל ה-3D ואני חייב לאמר שהוא אחד מהמשחקי תלת מימד היפים שראיתי.. זה עולם אחר לגמרי מלשחק אותו ב-2D.
אם יש לכם מסך תלת מימד המשחק הזה מומלץ ביותר.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 31 ינואר 2014, 18:12

אולי זה נשמע מפגר, אבל הערב אלך לשחק אצל חבר ב-PS4 שהוא קיבל אתמול, ואני ממש מתרגש :lol:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 31 ינואר 2014, 18:28

ShiTDemoN כתב:אולי זה נשמע מפגר, אבל הערב אלך לשחק אצל חבר ב-PS4 שהוא קיבל אתמול, ואני ממש מתרגש :lol:

לא מפגר בכלל!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 31 ינואר 2014, 20:30

Megalomaniac כתב:קניתי את Trine 2 ב-PS4.
קניתי אותו בעיקר בגלל ה-3D ואני חייב לאמר שהוא אחד מהמשחקי תלת מימד היפים שראיתי.. זה עולם אחר לגמרי מלשחק אותו ב-2D.
אם יש לכם מסך תלת מימד המשחק הזה מומלץ ביותר.

אחלה רעיון. גרמת לי גם לרצות, הבעייה שהם רוצים 20 דולר שזה לא מעט והבנתי שהמשחק מאוד קצר.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 01 פברואר 2014, 05:00

Death_119 כתב:אחלה רעיון. גרמת לי גם לרצות, הבעייה שהם רוצים 20 דולר שזה לא מעט והבנתי שהמשחק מאוד קצר.

לי הוא לא מרגיש קצר, אבל אולי בגלל שהוא קשה רצח.. יש שם פאזלים ממש קשים לדעתי.
כרגע אני רק בפרק 7 מתוך 20.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 ינואר 2014, 21:23

Death_119 כתב:אחלה רעיון. גרמת לי גם לרצות, הבעייה שהם רוצים 20 דולר שזה לא מעט והבנתי שהמשחק מאוד קצר.

בזכות כמות המשחקים הזעומה שיש כרגע לPS4, סביר מאוד להניח שאם תחכה עוד טיפה, תקבל אותו בחינם בPS+, או לכל הפחות, במבצע נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 ינואר 2014, 21:32

Death_119 כתב:א. מי זה הבנצ'מרק השני? יש רק אחד שרץ כשלוחצים על הכפתור במסך הSettings.
ב. לשמחתי אני משחק תמיד עם תוכנה קטנה שנקראת Fraps כשאני משחק משחקים על הפיסי ובמיוחד בשעות הראשונות של כל משחק כדי להגיע לרמת איכות הריצה שאני אוהב. אני יודע בדיוק איך GTA רץ אצלי בבית במחשב ורשמתי את זה גם לא פעם (בין 30-50 לרוב באזור ה-40). כך שאני לא צריך לנחש או לסמוך על Benchmark שהוא אכן לא מייצג לרוב. מצד שני למרות שאני כבר לא זוכר את הדיון, איך שהמשחק רץ ונראה על הפיסי שלי לעומת הקונסולות זה שמיים וארץ. ועדיין לא פגשתי שום באג בGTA עד היום על הפיסי. אתה במיעוט בסוגיה גם אם יש עוד 1000 שהעלו את העינין בפורום כאילו ואחרים (כמו שהיה במקרה שלי עם Deus Ex). המשחק בהחלט עם ביצועים גרועים ביחס לחומרה, אבל גם חף מבעיות מעבר לכך.

א. זה כי אין לך את ליברטי סיטי (שתי ההרחבות) אלא רק את המשחק המקורי.
ב. זה לא מיעוט, אלא רוב. כמו שאמרתי כבר קודם, הדברים האלו מתועדים בpcgamewiki ויש הרבה באגים שעדיין לא טופלו בשום פאטצ' וספציפיים לכרטיסים מסוימים, למעבדים מסוימים, לתצורות זיכרון מסוימות ועוד. למעשה, זה אחד המשחקים היחידים שאחרי כמה פאטצ'ים (באזור הפאטצ' החמישי) הצליחו לייצר אצלו יותר באגים חדשים מכאלו שתוקנו, ואתה אפילו יכול להסתכל על הביקורות שהמשחק קיבל בהתחלה ולראות שיש הסכמה די גורפת על כך שהמשחק היה פורט מבוגבג להפליא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2014, 22:26

יש לי את טריין 2 בpc והוא אכן תוכן התלת מימד הכי מרשים שראיתי בחיי. דודי, פשוט תקנה אותו למחשבב איזה 2$, יש עליו כל הזמן מבצעים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 01 פברואר 2014, 14:12

SRIV הוא אחד המשחקים כי כיפים ששיחקתי. הוא פשוט כל כך לא רציני ושהוא צוחק על דבים אחים בצורה כל כך טובה שזה פשוט כיף. הוא הרבה יותר מטרף מהקודם והכוחות על ממש עוזרים למרות שעכשיו אין צורך בכלי רכב.

אגב שיחקתי במטרו last light ופשוט לא אהבתי את המשחק. חצי שעה והשתעממתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 01 פברואר 2014, 14:26

אז, PS4!
שיחקתי אתמול ב-Killzone Shadow Fall וב- NBA 2K14 על ה-PS4.
המשחקים פשוט יפים. גראפיקה נהדרת.
השלט הרבה יותר נוח מהקודם וגם לדעתי יותר נוח משל האקסבוקס 360.
התאורה והרמקול בשלט מאוד מוסיפים. זה נותן אווירה חדשה כשמשחקים בחושך.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 179 אורחים