במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי matangt8 » 01 מרץ 2014, 16:30

אוקיי,אני שיחקתי בגראן טוריזמו 6 והכל היה טוב עד שהגעתי ל S... המשחק פשוט מאוד לא שחיק. פוליפוני פישלה פה יותר ממה שקרה עם 5. וזה ממש מעציב אותי :(. הלוואי וזה היה משחק לפס4...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2014, 18:49

אני משחק עכשיו MG, לא MGS אלה MG. דברים השתנו מאז שנת 87...
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 מרץ 2014, 19:30

הגרסה לNES ?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 מרץ 2014, 21:36

kririn כתב:הגרסה לNES ?

יותר נכון להגיד ש-MGS הוא הגרסה ל-PS1, אבל כן.

בשבועות האחרונים אני חורש על Risk of rain. משחק אינדי אכזרי וטוב. גזל לי ימים שלמים מהחיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2014, 23:03

kririn כתב:הגרסה לNES ?

הגרסה של הmsx, היא חלק מmg לגאסי שקניתי לפס3. יותר נכון להגיד שזה חלק מmgs3 סאבסיסטנס שמגיע בתוך המארז. הוא בעצם כוללכל משחק מטאל גיר חוץ מאשר משחקי הpsp (אבל כן כוללאת pw) והמשחק הסורר נקמתו של סנייק שהוא לא קנוני בכלל.
We're just normal men. We're just innocent men

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 02 מרץ 2014, 17:19

בהתלבטות מה לקנות, Plans VS Zombies Garden Warfare או Titanfall.

Titanfall מרגיש לי כמו עוד רב מכר משעמם שלא אגע בו אחרי חודשיים אבל pvz מרגיש קצת אחר חדש וכיף..

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 02:36

Yahel12 כתב:בהתלבטות מה לקנות, Plans VS Zombies Garden Warfare או Titanfall.

Titanfall מרגיש לי כמו עוד רב מכר משעמם שלא אגע בו אחרי חודשיים אבל pvz מרגיש קצת אחר חדש וכיף..

אף אחד מהם לא שווה 60 דולר אם אין לך עם מי לשחק בהם ביחד. לשניהם אין סינגל פלייר ואני חושב שבאטלפילד 4 יכול לספק אותך.תקנה במקום את Ryse או dead rising 3
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 02 מרץ 2014, 19:24

כבר יש לי את Battlefield 4 ואני לא נוגע בו כמעט אחרי שעליתי הרבה רמות הוא כבר משעמם אותי.. PVZ עולה 40 דולר ולא 60 ושיחקתי בדמו של dead rising ולא אהבתי.. ryse נראה ממש מעפן לטעמי.

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 02 מרץ 2014, 19:26

השאלתי את AC 4 מחבר [ הגיע הזמן]

והוא כלכך טוב... פשוט עונג רצוף של גיימפליי עשוי טוב ועולם בנוי בצורה מדהימה ^^
אני בינתיים ב6 שעות הראשונות של המשחק אבל אני כבר יכל להגיד שזה משחק ממש טוב שעושה רושם מעולה למשחק בסדרה. בעיקר למתחילים שרוצים להיכנס לסדרה עכשיו אבל לא שיחקו בקודמים.

כמעריץ של הסדרה אני יכל להגיד שהמשחק דיי טוב. אבל אין בוא כלכך Assassin's creed. כאילו כמעט ואין שום קשר לבסיס של הסדרה>< בסך הכל משחק פיראטים מעולה שלא היה צריך לקבל את השם AC
אבל שוב אני רק בהתחלה ומי יודע מה ייקרה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 מרץ 2014, 04:16

Yahel12 כתב:כבר יש לי את Battlefield 4 ואני לא נוגע בו כמעט אחרי שעליתי הרבה רמות הוא כבר משעמם אותי.. PVZ עולה 40 דולר ולא 60 ושיחקתי בדמו של dead rising ולא אהבתי.. ryse נראה ממש מעפן לטעמי.

מה עם FORZA 5?
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 מרץ 2014, 20:28

Almogj כתב:השאלתי את AC 4 מחבר [ הגיע הזמן]

והוא כלכך טוב... פשוט עונג רצוף של גיימפליי עשוי טוב ועולם בנוי בצורה מדהימה ^^
אני בינתיים ב6 שעות הראשונות של המשחק אבל אני כבר יכל להגיד שזה משחק ממש טוב שעושה רושם מעולה למשחק בסדרה. בעיקר למתחילים שרוצים להיכנס לסדרה עכשיו אבל לא שיחקו בקודמים.

כמעריץ של הסדרה אני יכל להגיד שהמשחק דיי טוב. אבל אין בוא כלכך Assassin's creed. כאילו כמעט ואין שום קשר לבסיס של הסדרה>< בסך הכל משחק פיראטים מעולה שלא היה צריך לקבל את השם AC
אבל שוב אני רק בהתחלה ומי יודע מה ייקרה

הסדרה הזאת היתה חייבת שינוי, היא התחילה כמשעממת נורא עם משימות שחוזרות על עצמן יותר מדי.
אם היא היתה נשארת כמו שהיא התחילה אני לא חושב שהיא היתה שורדת.
מבחינתי BLACK FLAG הוא המשחק הכי טוב בסדרה, הגיימפליי מרגיש AC (שזה לא רע, יש לו גיימפליי מעולה) פשוט בעולם פיראטים.

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 03 מרץ 2014, 21:19

Megalomaniac כתב:

הסדרה הזאת היתה חייבת שינוי, היא התחילה כמשעממת נורא עם משימות שחוזרות על עצמן יותר מדי.
אם היא היתה נשארת כמו שהיא התחילה אני לא חושב שהיא היתה שורדת.
מבחינתי BLACK FLAG הוא המשחק הכי טוב בסדרה, הגיימפליי מרגיש AC (שזה לא רע, יש לו גיימפליי מעולה) פשוט בעולם פיראטים.

הכוונה שלי הייתה לא בגיימפליי. אלא ברעיון וקווי העלילה

העלילה של הראשון הייתה מעניינת. וגם הצד הכי חזק שלו,בעוד שהגיימפליי שלו היה סביר מינוס
אולי black flags מעולה. אבל הוא לא "מעניין" כי לא משנה כמה דברים אפשר לעשות בוא. הוא לא גרם לי להיכנס לויקיפדיה ולחקור כל חלקיק מידע על מסדר מתנקשים מהמאה ה 12.
למשחקים הראשונים היה יתרון אקזוטי שלא היה לאף אחד אחר. כי רק הם נתנו לך לשחק מתנקש בימי הביניים/רנסנס בפעם הראשונה.
שלא תבין לא נכון AC4 כבר נמצא במקום הכי גבוה ביחד עם AC II. אבל חסר לו הייחודיות שהייתה לסדרה בעבר. היום כולם כבר יודעים פחות או יותר מה הם מקבלים כשהם קונים Assassin's creed. ואני רוצה את זה חזרה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מרץ 2014, 04:30

סיימתי את AC4. המשחק השלישי הכי טוב בסדרה, אחרי 2 וברודרהוד הנהדרים. בהחלט מכפר על הירידה ברמה של AC:R ו3.
הבעיות העיקריות של המשחק הן שהשליטה בו מרגישה כבר מיושנת ולא מדויקת מספיק, מערכת הקרב לא מספיק מדויקת/smooth ומסיבה לא ברורה, גם פה יש ירידה חדה באיכות של הסיפור והפייסינג בשלבים האחרונים של המשחק. זה ממש מרגיש כאילו הם פיתחו את המשחק בסדר כרונולוגי וכשהם הגיעו לסוף הם היו חייבים למהר ולסגור קצוות ולהראות שהדמות של קנוויי התפתחה והבינה שהמתנקשים אחלה-בחלה. מרגיש מאוד מאולץ. לא מחורבן כמו הסוף של 3 (שגם היה מחורבן וגם בוצע באופן מכפיר, מכל הבחינות), אבל אנטי קליימקטי (לקח לי איזה רבע שעה להרוג ב3 משימות את האויבים הגדולים ביותר שהראו בסיפור) וחבל.

עכשיו שסיימתי אותו, רציתי לקנות את סאות' פארק, אבל מסתבר שהוא חסום גם בUPLAY. כלומר, אין לי שום דרך לשחק בו במחשב. איזו החלטה שרירותית ומטומטמת של יוביסופט. אני ממש לא רוצה לשחק במשחק בקונסולות (למרות שבאמת אין לו יתרון לזה שהוא במחשב, אז אולי), אז אני נורא מבואס, כי ממש ציפיתי לו.
אני עדין לא בטוח לגבי טייטאנפול, אז יכול להיות שהמשחק הבא שלי יהיה החידוש של FFX וX-2 ויכול להיות שהוא יהיה המשחק היחיד שלי החודש ויש מצב שאחרי זה, אצטרך לחכות עד מאי בשביל WD. תקופה קשה מאוד. יכול להיות ש"אאלץ" לשחק בDMC ואינסלייבד שמחכים לי בסטים.

נ.ב.
החודש יוצאים גם שני הפרקים השניים של ביושוק ושל ברוקן אדג', אז בהחלט יהיה לי במה לשחק, גם אם זה רק כמה שעות :)
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מרץ 2014, 08:19

Nucleus_Dawn כתב:סיימתי את AC4. המשחק השלישי הכי טוב בסדרה, אחרי 2 וברודרהוד הנהדרים. בהחלט מכפר על הירידה ברמה של AC:R ו3.
הבעיות העיקריות של המשחק הן שהשליטה בו מרגישה כבר מיושנת ולא מדויקת מספיק, מערכת הקרב לא מספיק מדויקת/smooth ומסיבה לא ברורה, גם פה יש ירידה חדה באיכות של הסיפור והפייסינג בשלבים האחרונים של המשחק. זה ממש מרגיש כאילו הם פיתחו את המשחק בסדר כרונולוגי וכשהם הגיעו לסוף הם היו חייבים למהר ולסגור קצוות ולהראות שהדמות של קנוויי התפתחה והבינה שהמתנקשים אחלה-בחלה. מרגיש מאוד מאולץ. לא מחורבן כמו הסוף של 3 (שגם היה מחורבן וגם בוצע באופן מכפיר, מכל הבחינות), אבל אנטי קליימקטי (לקח לי איזה רבע שעה להרוג ב3 משימות את האויבים הגדולים ביותר שהראו בסיפור) וחבל.

מכירים את זה שמישהו אומר בדיוק את מה שאתם חושבים ולא הצלחתם להבין שזה מה שאתם חושבים עד שהוא אומר את זה? נראה לי..

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 08 מרץ 2014, 11:57

Nucleus_Dawn כתב:זה ממש מרגיש כאילו הם פיתחו את המשחק בסדר כרונולוגי וכשהם הגיעו לסוף הם היו חייבים למהר ולסגור קצוות ולהראות שהדמות של קנוויי התפתחה והבינה שהמתנקשים אחלה-בחלה. מרגיש מאוד מאולץ.

רגע, אתה רוצה להגיד לי שלא מפתחים משחקים באופן כרונולוגי?
בפן התכנותי אני לא מצליח להבין איך מפתחים משחק לא מההתחלה לסוף, כי יש כלכך הרבה משתנים ודברים שמשתנים במהלך הפיתוח שאני לא רואה איך אפשר להשתמש בהם בסוף המשחק, לפני שעשית את המשימה שיוצרת את אותם משתנים.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 מרץ 2014, 12:10

Nucleus_Dawn כתב:סיימתי את AC4. המשחק השלישי הכי טוב בסדרה, אחרי 2 וברודרהוד הנהדרים. בהחלט מכפר על הירידה ברמה של AC:R ו3.

עכשיו שסיימתי אותו, רציתי לקנות את סאות' פארק, אבל מסתבר שהוא חסום גם בUPLAY. כלומר, אין לי שום דרך לשחק בו במחשב. איזו החלטה שרירותית ומטומטמת של יוביסופט. אני ממש לא רוצה לשחק במשחק בקונסולות (למרות שבאמת אין לו יתרון לזה שהוא במחשב, אז אולי), אז אני נורא מבואס, כי ממש ציפיתי לו.
אני עדין לא בטוח לגבי טייטאנפול, אז יכול להיות שהמשחק הבא שלי יהיה החידוש של FFX וX-2 ויכול להיות שהוא יהיה המשחק היחיד שלי החודש ויש מצב שאחרי זה, אצטרך לחכות עד מאי בשביל WD. תקופה קשה מאוד. יכול להיות ש"אאלץ" לשחק בDMC ואינסלייבד שמחכים לי בסטים.

נ.ב.
החודש יוצאים גם שני הפרקים השניים של ביושוק ושל ברוקן אדג', אז בהחלט יהיה לי במה לשחק, גם אם זה רק כמה שעות :)

DmC החדש הוא משחק מאוד מוצלח, לטעמי. מערכת הקרב שלו היא כיפית מאוד, בלי להתקרצץ על השחקן, וגם הפלטפורמינג שלו טוב מאוד. אנסלייבד זכור לי מימי ה360 כאחלה משחק, שנראה ככזה שהיה מפותח בצורה הרבה יותר מאסיבית ועמוקה, אם לנינג'ה ת'יאורי היה את הזמן/משאבים. תמיד הרגיש לי כמו פספוס, למרות שמאוד מאוד נהנתי ממנו. בקיצור - יש לך שני משחקים טובים מאוד לשחק :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מרץ 2014, 13:02

ShiTDemoN כתב:רגע, אתה רוצה להגיד לי שלא מפתחים משחקים באופן כרונולוגי?
בפן התכנותי אני לא מצליח להבין איך מפתחים משחק לא מההתחלה לסוף, כי יש כלכך הרבה משתנים ודברים שמשתנים במהלך הפיתוח שאני לא רואה איך אפשר להשתמש בהם בסוף המשחק, לפני שעשית את המשימה שיוצרת את אותם משתנים.

לא חושב שבאמת מפתחים אותו באופן כרונולגי. כלומר, גם סרטים, למשל, לא מצלמים באמת מההתחלה עד הסוף.
אני לא יודע, אבל אני מניח שהתהליך הרבה פחות פשוט מזה ושעובדים על חלקים שונים מהמשחקים בסדר מוזר, עד השלב שהכל מתחבר יחד ומתחילים לעבוד בעיקר על לשייף ולחדד את החוויה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 09 מרץ 2014, 02:52

אחרי שבוע לא כל כך קל בצבא יצא לי לסיים את Saints Row 4 :) (לא 100% אבל עדיין סיימתי).
המשחק לא כל כך מבאס כמו שאנשים רואים מהצד, הכוחות על לא עושים אותך בלתי מנוצח, משתמשים איתם נגד החייזרים החזקים, לא אכפת לי אם המשחק באותו מקום מתרחש, המשחק כל כך מצחיק ואדיר שהוא מלא ברפרנסים ובדיחות על משחקים אחרים כמו: Metal Gear Solid, Mass Effect, Streets of Rage, המשחקים הקודמים של Saints Row ועוד.
ביינתים אני מחפש אנשים לקואופ גם לSR3
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מרץ 2014, 21:44

התייאשתי והזמנתי את המשחק ל360. כנראה המשחק האחרון שאשחק עליה.

---

התחלתי את אינסלייבד. כל מה שאמרו עליו בעבר נכון. משחק (acting) מצוין. אחלה אנימציות פנים. צבעוני ויפה. פלטפורמינג קצת קלנקי (מרגיש קצת כמו אינפיימוס, רק יותר זורם). נראה לי שאהנה ממנו. הוא ממש חביב.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2014, 09:50

אתה תהנה מDMC הרבה יותר לדעתי... בכלל, אחד המשחקים הטובים בדור האחרון שלא קיבלו מספיק הכרה, בעיניי. (ועיצוב אדיר! של הבוסים, השלבים...)

סיימתי אתמול את TWD פרק 2. לצפות בו, ליתר דיוק, חברתי שיחקה.
חביב... אף פעם לא התלהבתי :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 מרץ 2014, 12:55

Laskin כתב:אתה תהנה מDMC הרבה יותר לדעתי... בכלל, אחד המשחקים הטובים בדור האחרון שלא קיבלו מספיק הכרה, בעיניי. (ועיצוב אדיר! של הבוסים, השלבים...)

סיימתי אתמול את TWD פרק 2. לצפות בו, ליתר דיוק, חברתי שיחקה.
חביב... אף פעם לא התלהבתי :)

גם אני חושב ככה ומכיוון שהם באותו ז'אנר, העדפתי להתחיל עם הפחות טוב, כדי למנוע סיכון שלא אהנה ממנו.

בנתיים, אני ממש ממש נהנה. הדינמיקה בין מונקי וטריפ ממש נחמדה. הקטעים שצריך לסחוב אותה מזכירים לי את החיבור שהיה לי עם הילדה בICO. המשחק באמת עשוי טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 מרץ 2014, 22:52

סיימתי את אינסלייבד והופתעתי ממש לטובה. הוא לגמרי פנינה לא מוערכת מספיק. משחק נהדר, עם אחלה סיפור, אחלה שחקנים, עולם צבעוני ויפה והסוף שלו היה ממש נוגע ללב ומעניין.
הוא די קצר - לקח לי 7 שעות לסיים אותו, בערך - אבל זה ממש לא מפריע. יש לו אחלה פייסינג (מרגיש רק טיפה רפטטיבי).

אם הפלטפורמינג לא היה אוטומטי לגמרי, זה היה יכול להיות אחד המשחקים הכי טובים אי פעם. מערכת שמשלבת בין הפלטפורמינג של JAK ושל אינסלייבד, היתה מרימה אותו כמה רמות, לפי דעתי.
אני לגמרי מבין למה הם לא עשו את זה, כמובן. זה דורש עוד הרבה עבודה וכמובן שהרבה יותר קשה לעצב את השלבים, כאשר השחקן יכול ליפול בקלות מכל מקום שממנו הוא לא אמור ליפול. להגביל את השחקן, מקל מאוד בעיצוב השלבים, אבל זה הרגיש קצת מפוספס בשבילי.
בשליש האחרון של המשחק, הפלטפורמינג די השתפר. הפלטפורמינג מבוסס תזמון ורוב הזמן, אם לא מתזמנים משהו נכון, אז העונש היחיד הוא שלוקח יותר זמן לעבור מכשול כלשהו. בשליש האחרון, יש הרבה יותר מלכודות וסכנות, כך שתזמון לא נכון, אומר שמפסידים כמות לא קטנה של נקודות חיים.
המערכת היתה גם מבאסת בכל מיני קטעים שבהם צריך לקפוץ מעל סתם מכשול ולוחצים על כפתור הקפיצה מוקדם מידי ונתקעים באנימציה של גלגול על הריצפה (שמאוד מאטה את הדמות, כי היא משמשת להתחמקות ממכות אויבים וצריכה להיות מאוזנת). בעצם אי אפשר לקפוץ בשום מקום שלא מצריך קפיצה וההגבלה הזאת גרמה לדמות של מונקי להרגיש פחות אתלטית ומגניבה משהיא היתה צריכה להרגיש.
לעומת זאת, ברגעים הקצרים שבהם היה אפשר להשתמש בענן, היה ממש כיף. הענן משמש כמו הhover board של JAK, רק שהוא פועל אך ורק באזורים מאוד מסוימים. המהירות של התנועה והחופש לקפוץ היה ממש כיפי ומרענן. חבל שלא עשו בו יותר שימוש. גם ממש כיף וגם אחלה דרך לנפח קצת את התוכן הטיפה דליל.

אני ממליץ בחום, בכל מקרה. היתרונות לחלוטין מכפרים על החסרונות. משחק מקורי למדי בסטינג שלו, גם אם לא במכאניקות המשחק. לגמרי שווה. אני מקווה לראות עוד מפתחים לוקחים סיפורים עתיקים, מעניינים ולא משומשים לעייפה ובונים סביבם משהו חדש.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 מרץ 2014, 00:06

גם אני אהבתי מאוד את אינסליבד בזמנו

בכל מקרה אני משחק בגרסה הלא מצונזרת של סאוט פארק

המישחקיות -מה אני יגיד בינונית מינוס ,עולם משחק קטנטן ,משחקיות מוגבלת מאוד
כל העניין במשחק זה העלילות והדיבוב והגרפיקה של סאוט פארק ,עם אתם אוהבים את הסדרה ,סיכוי טוב שתהנו מהמשחק
אבל בכלל לא חושב שזה שווה מחיר מלא

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 מרץ 2014, 09:33

התחלתי גם את DMC ושכחתי לגמרי שהוא מפותח ע"י אותה מפתחת של אינסלייבד. מסתבר שאני עושה מרתון נינג'ה ת'אורי קטן, בלי להתכוון.

שיחקתי רק שעה, ככה שעברתי בערך את כל שלבי הטוטוריאל (אני חושב). מערכת הפלטפורמינג ממש מגניבה. מערכת הקרב ממש מגניבה. העיצוב של העולם מרהיב ומעניין בכל רגע מחדש. עושה רושם של עוד יהלום שפספסתי. הידד לחודש מרץ החלש יחסית, אני מניח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 10 מרץ 2014, 09:18

סאות' פארק ממשיך להיות fan service מצויין לחובבי הסדרה אבל משחק בינוני מינוס. וזה מצד אחד כיף, אני אני מאוד אוהב את סאות' פארק וברגעים שזה מרגיש כמו פרק אינטרקאטיבי זה באמת כיף לא נורמלי, אבל מצד שני מעצבן כי באמת קשה לי להבין חלק מההחלטות העיצוביות שעומדות מאחורי המשחק הזה. נגיד, לפוצץ את העולם ב-Loot לא מעניין, או להעמיס על מערכת הקרב שלו עוד ועוד ועוד ועוד (ועוד!) אלמנטים שעדיין לא מצליחים להפוך אותה למערכת קרב עמוקה או מעניינת.

תמיד כיניתי את Obsidian "אולפן משחקים שעושה Direct to video", על שם סרטי ההמשך המצויירים של דיסני (אלאדין 2, מלך האריות 2 וכדומה) שנעשו על ידי אולפני דרג ז' ויצאו ישר בוידאו בלי לעבור לקולנוע. גם אובסידיאן עבדה עד השנים האחרונות אך ורק על סיקוולים ואף פעם לא הצליחה להגיע לרמה של המשחקים המקוריים. עדיין רואים את זה גם היום: זה אולפן שממש מתאמץ, אבל תמיד נופל בפרטים הקטנים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים