במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 10 אפריל 2014, 12:31

DrKeo כתב:משהו יודע איך הוא על האייפד? אני עם אייפד 3.

תוריד HEARTHSTONE :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2014, 20:31

Laskin כתב:
תוריד HEARTHSTONE :)

תשובה מצויינת ואני אעשה את זה אבל עדין, משהו ניסה את TWAU על האייפד? ספציפית על 3 כי הוא כבר לא הכי חדש בשוק ומעניין אותי איך הוא רץ.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אפריל 2014, 23:51

סיימתי את FFX.

פעם ראשונה שסיימתי את המשחק שבזכותו אני גיימר :D

ידעתי מה הסוף, אבל היה מרגש לראות אותו בפעם הראשונה.
משחק ממש מדהים. מלא בכמות עצומה של תוכן.
העולם של המשחק הזה ממש נפלא. אני מקווה שאם הם יבקרו אותו שוב, זה לא יהיה באיזה X-3, אלא במשחק חדש, עם דמויות חדשות, בתקופה מרוחקת מהמשחקים שיצאו. אני ממש אשמח לבקר בו שוב. הוא ממש ייחודי ומעניין.
כנראה שרק היפנים יכולים לפתח משחק שבו אתה מנסה להלחם ברוע המוחלט, בשם האל, מגלה שהרוע המוחלט הוא בעצם האל ובסוף הורג את האל. לא יודע איך FOX לא שחטו את המשחק הזה בזמנו, אבל יכול להיות שזה קשור לכך שהם לא נוטים להתעמק במשחק, מעבר לחמש דקות, אז היה להם קשה לזהות את המסרים היותר חבויים.
כנראה בטופ 3 המשחקים עם הסאונד טראק המקורי הטוב ביותר ובהחלט מוזיקת הבוס הסופי הטובה ביותר שאי פעם תשמעו.

היה נהדר לחזור אליו, אחרי כל השנים. הוא בהחלט הזדקן היטב וברגע שמתרגלים לזה שחלק מהדברים נעשים ברמה שכבר לא רואים כל כך (בכל הנוגע לlip sync, האנימציות וכן הלאה), אפשר גם היום להנות ממנו (בטח ובטח, אם JRPG זה הז'אנר שלכם).

מצחיק קצת לראות שהAA בCGI שם פחות מוצלח מזה שיש במשחקים שרצים היום בזמן אמת. קפיצה יפה ב13 השנים שעברו.

המשחק הזה גרם לי לרצות לשחק בX-2. לזה לא ציפיתי. אני ממש מעוניין לראות מה קרה לספירה בכמה שנים שבין המשחקים.

עריכה:
התחלתי את X-2 ושני דברים מאוד בולטים:
- המשחק הרבה יותר קליל, באווירה שלו, שזה נחמד מאוד. זה מתרגם לעיצוב הדמויות ובולט מאוד במוזיקה (שלפי המעט ששמעתי, מצוינת גם במשחק הזה).
- הקפיצה באיכות הגרפית ממש מורגשת. אנימציות הפנים עשו קפיצה מדהימה, כמו גם שאר האנימציות. יש הרבה יותר אפקטים של בד, או שיער מתנפנפים ברוח/בתנועה, או אפקטים פשוטים של אור. מגניב להזכר בקפיצה שיש בין משחקים שיוצאים בשנה-שנתיים הראשונות בדור ואלו שיוצאים בשנה החמישית/שישית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אפריל 2014, 22:52

הסיום של Burial at Sea. ואוו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 אפריל 2014, 00:58

Klayman כתב:הסיום של Burial at Sea. ואוו.

לגמרי וואו.
סוף מושלם לסיפור, לפי דעתי.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 אפריל 2014, 23:30

סימתי את קסטליווניה LOS2 -משחק משעמם מאוד
אפילו המשחק קסטליווניה ל3DS טוב יותר

בגדול לLOS 2 ,יש כל דבר שאמור היה ליצור משחק טוב
שליטה בסדר ,מוזיקה בסדר ,הרבה שעות משחק ,הרבה סוגי אויבים

הבעיה הגדולה מבחינתי ,שהוא עדין הרגיש לי מאוד מרוח ,וזה בגלל שלוקח יותר מידי זמן להרוג אויבים רגילים
רוב זמן המשחק הולך על הריגה של אויבים פשוטים ,שהם לא קשים ,פשוט לוקח הרבה התקפות להרוג אותם
לחלק מהם יש גם מגן שצריך לנטרל

בכל מקרה אני הולך לשחק TIFE האחרון במחשב ,אני עמוק בתוך מאריו 3D לאנד בWIIU
ואני עמוק בשלל משחקי 3DS -אבל 3DS אני משתדל לשחק בעבודה החדשה ,כי אין לי זמינות למחשב שמה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 13 אפריל 2014, 23:47

סיימתי אתמול את arkham origins.
מסכים עם מה שנאמר פה עליו בעבר. זה עוד מאותו דבר, בסה"כ בסדר גמור. לא יפיל אף אחד אבל גם אין נפילה ממשית ביחס לקודמים.
מה שכן, הboss fight עם ג'וקר בסיום... WTF???

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2014, 12:26

omerkot כתב:סיימתי אתמול את arkham origins.
מסכים עם מה שנאמר פה עליו בעבר. זה עוד מאותו דבר, בסה"כ בסדר גמור. לא יפיל אף אחד אבל גם אין נפילה ממשית ביחס לקודמים.
מה שכן, הboss fight עם ג'וקר בסיום... WTF???

אני מניח שזה WTF טוב, כי לדעתי הסיום ממש מצוין.
הקרב עם הגו'קר הוא יותר סרטון סיום אינטראקטיבי, אבל הוא עשוי נהדר ונותן לך אחלה טעימה מהמוח המעוות של הג'וקר.
כל הקרבות שמובילים לשם (עם ביין ועם אסירים) הוא ממש מוצלחים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אפריל 2014, 12:37

Nucleus_Dawn כתב:
אני מניח שזה WTF טוב, כי לדעתי הסיום ממש מצוין.
הקרב עם הגו'קר הוא יותר סרטון סיום אינטראקטיבי, אבל הוא עשוי נהדר ונותן לך אחלה טעימה מהמוח המעוות של הג'וקר.
כל הקרבות שמובילים לשם (עם ביין ועם אסירים) הוא ממש מוצלחים.

לא טוב... בקודמים היתה לך תחושה של הישג כשסיימת את המשחק. פה סיימתי אותו עם WTF (וזה עוד אחרי שהsave האחרון שעשיתי כמה ימים לפני כן, היה שניה וחצי לפני שנכנסתי לחדר עם הג'וקר מתוך ציפייה שתכף יגיע קרב בוס מאתגר)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אפריל 2014, 12:41

אני נהנתי ממנו בצורה סבירה. אני בהחלט חושב שהוא פחות טוב מהקודמים. קרבות הבוס האחרים דווקא היו סבבה לגמרי. הקרב האחרון היה בסדר, אבל יאללה.. המשחק ממש העיק עלי בקטעים מסויימים, והרגשתי שהוא נכשל לפעמים בהעברת המקום הבא שצריך ללכת אליו.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2014, 21:35

omerkot כתב:לא טוב... בקודמים היתה לך תחושה של הישג כשסיימת את המשחק. פה סיימתי אותו עם WTF (וזה עוד אחרי שהsave האחרון שעשיתי כמה ימים לפני כן, היה שניה וחצי לפני שנכנסתי לחדר עם הג'וקר מתוך ציפייה שתכף יגיע קרב בוס מאתגר)

אני בהחלט העדפתי את קרב הבוס הזה מול הגו'קר, על פני קרב הבוס הראשון מול הג'וקר, שהיה מאוד מאכזב.

קרב הבוס האחרון במשחק הוא נגד ביין והוא קרב בוס נהדר, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אפריל 2014, 15:52

Nucleus_Dawn כתב:
אני בהחלט העדפתי את קרב הבוס הזה מול הגו'קר, על פני קרב הבוס הראשון מול הג'וקר, שהיה מאוד מאכזב.

קרב הבוס האחרון במשחק הוא נגד ביין והוא קרב בוס נהדר, לדעתי.

הוא קרב בסדר אבל טיפה צפוי ועברתי אותו בלי למות פעם אחת שזה קצת לא אופייני לי (אפילו לא בשלבים קודמים במשחק).
חוץ מזה, אני צריך לקבל היום PS4... לא לגמרי ברור לי אם זה יהיה בחבילה עם אינפמוס או לא אבל אני מניח שזה המשחק הבא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2014, 16:26

omerkot כתב:הוא קרב בסדר אבל טיפה צפוי ועברתי אותו בלי למות פעם אחת שזה קצת לא אופייני לי (אפילו לא בשלבים קודמים במשחק).
חוץ מזה, אני צריך לקבל היום PS4... לא לגמרי ברור לי אם זה יהיה בחבילה עם אינפמוס או לא אבל אני מניח שזה המשחק הבא.

אדיר. תתחדש :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2014, 17:10

אני חושב שהכשל הכי גדול של בטמן הוא הגשר הענק בין חלקי העיר, פשוט עושה את העולם שלו מעיק.
תתחדש עמר! הפתעה אחרי הפתעה אחרי הפתעה איתך לאחרונה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אפריל 2014, 17:56

DrKeo כתב:תתחדש עמר! הפתעה אחרי הפתעה אחרי הפתעה איתך לאחרונה :)

אני בזבזן די גדול של כסף על שטויות אבל לרוב אני פשוט לא מעדכן... :oops:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2014, 19:05

בעקבות ההנאה הצרופה מFFX, החלטתי לקנות לי לכבוד פסח את Bravley Default ל3DS, אז זה המשחק הבא שלי (מערכת הקרב של X-2 מרגישה לי די מעפנה, אז המשחק לא כל כך תפס אותי).

אחריו, זה אולי יהיה דארק סולס 2, בהנחה והפורט יהיה סביר ואמצא אותו במחיר סביר (35-40 דולר נראה לי הגיוני).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אפריל 2014, 19:09

הקרב נגד ביין הוא די חיקוי חיוור לקרב מול Freeze ב City, סוג של משל שמייצג את כל המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 אפריל 2014, 00:56

bling כתב:הקרב נגד ביין הוא די חיקוי חיוור לקרב מול Freeze ב City, סוג של משל שמייצג את כל המשחק הזה.

אתה לגמרי צודק. הוא באמת היה נראה לי מוכר אבל איפשהו בראש הלכתי רחוק יותר לכל מני RE4/5 וזה לא היה לי סגור במיוחד אבל זה באמת זה. עדיין, רוב המשחק לא הרגיש נחות ביחס לקודמים...
ובנימה אחרת, הps4 כאן. לא בבאנדל אבל עדיין עם אינפמוס.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2014, 01:24

טוב.. פרשתי רשמית מFAR CRY 3.. איך אומרים? ''זה לא אתה.. זה אני''.. הוא פשוט משחק מתיש. וכל עניין הציד לצורך דברים בסיסיים כמו לסחוב יותר מנשק אחד, פשוט משעמם. המשחק פשוט עמוס בפרטים, תפריטים, תתי-תפריטים, פעולות שצריך לעשות כדי לשדרג את הדמות, והכל במסכים ממסכים שונים. לזכותו יאמר שהFast Travel סבבה ממש, והגרפיקה מהממת.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2014, 09:41

עשיתי מאמצים כבירים לקנות את Bravely Default מהחנות ב3DS ופשוט לא הצלחתי להוסיף כסף, בגלל איזו הודעת שגיאה מעצבנת.
זה אסון. פשוט אסון.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 אפריל 2014, 11:52

Klayman כתב:טוב.. פרשתי רשמית מFAR CRY 3.. איך אומרים? ''זה לא אתה.. זה אני''.. הוא פשוט משחק מתיש. וכל עניין הציד לצורך דברים בסיסיים כמו לסחוב יותר מנשק אחד, פשוט משעמם. המשחק פשוט עמוס בפרטים, תפריטים, תתי-תפריטים, פעולות שצריך לעשות כדי לשדרג את הדמות, והכל במסכים ממסכים שונים. לזכותו יאמר שהFast Travel סבבה ממש, והגרפיקה מהממת.

הוא הרבה יותר מוצלח מFC2
רק צריך ליתרגל למפה

תישמע ,תעשה קודם כל את הבסיסים ,והמגדלים או איך שקוראים להם ,שהמשחק מאפשר לך כרגע
ככה תוכל ליראות מה אתה יכול לצוד ,ואיפו

שהמפות נחשפות ,זה כבר הרבה יותר קל

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2014, 12:13

הוא כנראה יותר למי שיש זמן להשקיע בו. לי אין כ''כ, ואני לא הולך להתחיל לטחון את כל המפה, כדי למצוא איפה יש ''עז הרים'' או משהו כזה, כדי לסחוב עוד נשק אחד.. ההגבלה לנשק אחד מההתחלה היא נוראית, והפכה גם שלב כיף כמו 'שרוף את שדות המריחואנה האלה' (עם מוזיקה מגניבה ממש) למתסכלים נורא. אז שוב, כנראה ש''זה לא אתה (FC3), זה אני''. לא מצאתי את העולם מספיק מוצלח. הוא רחב, מושקע, רמת פירוט גבוהה וגרפיקה מהממת. אבל הרגיש לי כמו יותר מדי עבודה להשקיע בו. אולי פעם כשיהיה לי יותר זמן להשקיע. וכמובן שכמות התפריטים, תתי-התפריטים והמסכים השונים היו פשוט יותר מדי. אחד המשחקים עם הממשק הכי מסורבל שנתקלתי בהם.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2014, 22:48

Klayman כתב:הוא כנראה יותר למי שיש זמן להשקיע בו. לי אין כ''כ, ואני לא הולך להתחיל לטחון את כל המפה, כדי למצוא איפה יש ''עז הרים'' או משהו כזה, כדי לסחוב עוד נשק אחד.. ההגבלה לנשק אחד מההתחלה היא נוראית, והפכה גם שלב כיף כמו 'שרוף את שדות המריחואנה האלה' (עם מוזיקה מגניבה ממש) למתסכלים נורא. אז שוב, כנראה ש''זה לא אתה (FC3), זה אני''. לא מצאתי את העולם מספיק מוצלח. הוא רחב, מושקע, רמת פירוט גבוהה וגרפיקה מהממת. אבל הרגיש לי כמו יותר מדי עבודה להשקיע בו. אולי פעם כשיהיה לי יותר זמן להשקיע. וכמובן שכמות התפריטים, תתי-התפריטים והמסכים השונים היו פשוט יותר מדי. אחד המשחקים עם הממשק הכי מסורבל שנתקלתי בהם.

הגעת למשימת המריחואנה עם נשק אחד?
איך?

לא צריך לטחון את המפה, כדי למצוא סוג מסוים של חיה. סוגי החיות רשומות בכל האזורים של המפה שמצאת בהם מגדל, באזורים שבהם הם נמצאים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 אפריל 2014, 14:49

Klayman כתב:הוא כנראה יותר למי שיש זמן להשקיע בו. לי אין כ''כ, ואני לא הולך להתחיל לטחון את כל המפה, כדי למצוא איפה יש ''עז הרים'' או משהו כזה, כדי לסחוב עוד נשק אחד.. ההגבלה לנשק אחד מההתחלה היא נוראית, והפכה גם שלב כיף כמו 'שרוף את שדות המריחואנה האלה' (עם מוזיקה מגניבה ממש) למתסכלים נורא. אז שוב, כנראה ש''זה לא אתה (FC3), זה אני''. לא מצאתי את העולם מספיק מוצלח. הוא רחב, מושקע, רמת פירוט גבוהה וגרפיקה מהממת. אבל הרגיש לי כמו יותר מדי עבודה להשקיע בו. אולי פעם כשיהיה לי יותר זמן להשקיע. וכמובן שכמות התפריטים, תתי-התפריטים והמסכים השונים היו פשוט יותר מדי. אחד המשחקים עם הממשק הכי מסורבל שנתקלתי בהם.

:D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2014, 15:03

Nucleus_Dawn כתב:
הגעת למשימת המריחואנה עם נשק אחד?
איך?

לא צריך לטחון את המפה, כדי למצוא סוג מסוים של חיה. סוגי החיות רשומות בכל האזורים של המפה שמצאת בהם מגדל, באזורים שבהם הם נמצאים.

עובדה שהגעתי.. ולא בכוונה או משהו... פשוט המשחק כ''כ עמוס בפרטים, תפריטים, הודעות קופצות שנעלמות תוך שניה וכו', שכנראה פספסתי את מה שהתייחסת אליו במפה (שבעצמה די מבולגנת ועמוסה).
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 180 אורחים