במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 01 יוני 2014, 12:30

אולי זה באמת קצת מוגזם אבל כמו שאמרתי הריגוש שעברתי בפעם הראשונה היה פחות או יותר רגע השיא שלי כגיימר, כמובן שאני מגיב ככה כי הצלחתי לעבור את זה בפעם אחת ולא נהרס לי המשחק :).
אבל כרגע כמו שזה המצב לא נוראי ואני חושב שהוא בסדר גמור, אבל אולי זה רק כי התרגלתי לבילד של 1.00 בזמנו..

אגב, כמו שאמרתי אתה יכול לקבל 3 מרפאים בחינם מהחלפה עם העורב בundead asylum ככה שזה לא כזה נוראי.

אה ואולי הם נראים קצת משעשע בds2 כי הם לא עושים כלום, אבל תאמין לי שבds1 בכל פעם שראיתי אותם הלב שלי צנח לרצפה. :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יוני 2014, 07:14

עברתי את Wolfenstein The New Order
בסופו של דבר ,איכזב מאוד

התחיל מצוין ,אבל ידרדר בהמשך
מישחק של 6 שעות ,שהמפתחים מרחו ל12 שעות

חלק מהמקומות במישחק חוזרים על עצמם ,רק עם שינוים ,והאויבים והנשקים ממוחזרים
מה גם שהמישחק מאוד מקונסל ,וזה מאוד מציק ,שהמישחק מתחיל לאתגר
בכל מיקרה אכזבה ,המון פוטנציאל ,אבל ביצוע לא משהו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2014, 15:18

אתמול חברה שלי סיימה את AMONG THE SLEEP, משחק מאוד מקורי, סוג של אימה - כאשר אתם משחקים... תינוק.

מאוד נהנתי לצפות בה, במיוחד לקראת הסוף שהיא זרקה את השלט פעמיים מרוב פחד.
היא לא פחדנית גדולה, אנחנו רואים את כל הסרטים יחד ואף פעם לא נגעלת ממש או נבהלת. במשחק הזה היא רצתה לפרוש כמה פעמים, ולא נתתי לה :)
זה לא שהמשחק ממש מפחיד, אבל יש רגעים של בהלה, ושימוש לא רע באפקטים קוליים, רעשים, שינויי אווירה וכו'. זה פשוט משחק ה"אימה" הראשון שלה. בEVIL WITHIN אני לא בטוח שאתן לה לשחק.
למשחק יש עלילה חביבה, מזכירה מאוד משחקי אינדי אחרים, אבל באמת חוויה נחמדה.
המשחק פחות או יותר שלוש שעות, אני מעריך. אולי אפשר לסיים אותו בשעה וטיפה אם לא מפשלים יותר מדי ויודעים לאן ללכת.

לשחק רק בחושך מוחלט ו-ווליום גבוה (או אזניות, הכי טוב)!
יש לו גם תמיכה באוקיולוס, ואם המשחק יצליח הם ישדרגו לתמיכה גם ב-DK2.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 יוני 2014, 21:53

העברתי את הפס3 מהסלון לחדר המחשב, כתוצאה מכך עברתי לשחק DS1 עם השלט של הפס4, איזה תענוג. היה נחמד לחנוך את השלט החדש מול עשרה בסליסקים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2014, 22:34

איך אפשר לשחק עם ה DS4 על הפס3?
זה אחד הדברים שאני אשמח לעשות כשאתארגן שוב על פס3, אחרי ה DS4 לא ממש בא לי לחזור ל SIXAXIS :?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 יוני 2014, 00:11

סיימתי כמה משחקים בשבוע האחרון, וזה מחרפן אותי ש-80% ממשחקי ה-AAA ששיחקתי בשנים האחרונות נגמרו במותו של הגיבור הראשי. די, מה נסגר עם זה?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 יוני 2014, 16:16

bling כתב:איך אפשר לשחק עם ה DS4 על הפס3?
זה אחד הדברים שאני אשמח לעשות כשאתארגן שוב על פס3, אחרי ה DS4 לא ממש בא לי לחזור ל SIXAXIS :?

אתה מחבר אותו עם USB לקונסולה, קח רק בחשבון שלא כל המשחקים תומכים, יש רשימה באתר של סוני, וכל מיני דברים בסיסיים לא עובדים כגון שימוש בכפתור הPS, אז אתה עדיין צריך שלט בהישג יד.
תמונה

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 06 יוני 2014, 14:12

סיימתי היום את Batman: Arkham Origins, ואני חייב לציין שבחיים שלי לא שיחקתי במשחק יותר מלא באגים מזה. מעניין אותי, עוד מישהו שם לב לזה או שהבעיה היא איכשהו אצלי (למרות שזה כמובן מ-steam ומעודכן והכל)?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 יוני 2014, 14:14

אכן היו לי כמה באגים כששיחקתי בו. חלקם ''שוברי משחק'' שחייבו אותי לאתחל את השלב וחלקם אף לאתחל את המשחק לחלוטין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2014, 15:00

סיימתי סוף-סוף את אינפיימוס, היה נחמד, הרגיש קצת מעייף לקראת הסוף, למרות זאת טרחתי לשחרר את כל הרבעים כך שזה היה נחמד. בכל מקרה, בכיף הייתי נותן למשחק 75. סולידי מאוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2014, 16:45

שיחקתי את שלושת הפרקים הראשונים של The Wolf Among Us. מוצלח מאוד. סיפור והתרחשויות הרבה יותר מעניינים מTWD הראשון לדעתי. מחכה עם פרק 4 עד ש5 ייצא..
?

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 08 יוני 2014, 04:34

טוב, אתמול סיימתי את טומב ריידר ואני חייב להגיד שהמשחק פשוט מעולה! המשחקיות פשוט שחפה אותי מההתחלה ואני מרגיש שאני חייב לשחק שוב באנצ'רטד אחרי זה. עכשיו אני חייב למצוא משחק אחר להשביע את הרעב שלי לעוד משחק ואני מרגיש שלא חסר משחקים מ2013 שדילגתי עליהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2014, 23:46

כמו כן, אני ממשיך לשחק בTitanFall. סופר כיף.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 01:24

במקום להגיד במה אני משחק אני אגיד במה אני לא משחק, בBF החדש. הבטא מותקנת לי על המחשב ואין לי כוח נפשי להפעיל אותה, שחקתי היום MK אבל לא היה לי כוח להפעיל את BF החדש שנראה סופר מגניב. כנראה שאין בי עוד כוח למשחקי אונליין :/
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2014, 08:52

DrKeo כתב:במקום להגיד במה אני משחק אני אגיד במה אני לא משחק, בBF החדש. הבטא מותקנת לי על המחשב ואין לי כוח נפשי להפעיל אותה, שחקתי היום MK אבל לא היה לי כוח להפעיל את BF החדש שנראה סופר מגניב. כנראה שאין בי עוד כוח למשחקי אונליין :/

למה לא פשוט לשחק ב-3 החינמי? אין הבדל מהותי בין 4, 4-שוטרים לבין 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2014, 17:37

DrKeo כתב:במקום להגיד במה אני משחק אני אגיד במה אני לא משחק, בBF החדש. הבטא מותקנת לי על המחשב ואין לי כוח נפשי להפעיל אותה, שחקתי היום MK אבל לא היה לי כוח להפעיל את BF החדש שנראה סופר מגניב. כנראה שאין בי עוד כוח למשחקי אונליין :/

מה זה MK עכשיו?

התצוגה של BF במסיבה של EA היתה נראית ממש כיפית והיא ללא ספק ההיילייט של אותה מסיבה (כן, גם בגלל שמדובר באחת המסיבות הרעות שנראו ב E3), ככה שתנסה בכל זאת להביא ניסיון, אבל מצד שני אני יכול להבין אותך, מדובר במותג ותיק מבחינת מכניקות כשהמעריצים מלווים אותו שנים ארוכות והם מאוד משופשפים ועכשיו להכנס לזה ולסבול את כל תקופת ההסתגלות שמפרקים לך את הצורה זה כנראה כבר די מעייף בשלב הזה, גם לי כידוע אין כבר הרבה סבלנות למולטי אבל הייתי נותן ניסיון ל HARDLINE כי הוא נראה ממש כיפי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2014, 18:46

אני משחק כרגע באולפינשטין ,שיצא לפני האחרון בPC

מעין שילוב של COD הישנים (במלחמת העולם השניה ) ,עם קסמים ,דווקא די נחמד
תחשבו קריסס 2 ,רק בגרפיקה הרבה יותר מיושנת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2014, 12:10

bling כתב:מה זה MK עכשיו?

התצוגה של BF במסיבה של EA היתה נראית ממש כיפית והיא ללא ספק ההיילייט של אותה מסיבה (כן, גם בגלל שמדובר באחת המסיבות הרעות שנראו ב E3), ככה שתנסה בכל זאת להביא ניסיון, אבל מצד שני אני יכול להבין אותך, מדובר במותג ותיק מבחינת מכניקות כשהמעריצים מלווים אותו שנים ארוכות והם מאוד משופשפים ועכשיו להכנס לזה ולסבול את כל תקופת ההסתגלות שמפרקים לך את הצורה זה כנראה כבר די מעייף בשלב הזה, גם לי כידוע אין כבר הרבה סבלנות למולטי אבל הייתי נותן ניסיון ל HARDLINE כי הוא נראה ממש כיפי.

אני בטוח אנסה, פשוט אין לי יותר מדי חשק לשגר אותו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יוני 2014, 09:09

התחלתי לשחק Watch Dog, מה לעזאזל הולך שם במשחק :):
א. כשאמרו שהמכוניות מתנהגות בצורה ארקיידית אמרתי לעצמי - סבבה, עשו את זה בSaint Row ושם זה עבד נהדר. אבל שום דבר לא הכין אותי ללנופארק של מכוניות מתנגשות שהולכות במשחק הזה, אפילו להכנס לסמטה קטנה הופכת להיות משימה קשה כי המכונית גטס שאני נוהג בה מתנהגת כמו סופר מכונית מפורמולה (מסכנים האזרחים והספסלים בדרך).
ב. המשחק עמוס בפרטים, אני חושב שהמוח שלי נמס בשלב מסויים בין הצורך האנושי לחפור בכל פרט ולנסות להבין כמה הדמות שמולי מרוויחה ובמה הוא עוסקת, או לדברים כגון - להפעיל מלכודות במהלך נסיעה ללא האטת זמן ברגע המתאים (אבל אני ממש רק שעה בתוך המשחק אז אני אתרגל אני מניח).
ג. יש שם ניסוי חברתי קורע, ממש אוטופיה, בחורה שמתנהגת כגנגסטרית שמספרת כמה היא צריכה כסף מרוויחה 97,000 דולר לשנה כאנליסטית ומדברת עם חברתה שמרוויח 22,000 לשנה שעובדת כמציגה באולם מכירה למכוניות.
ד. מה שחשוב במשטרת שיקאגו זה רק וותק, אחרת - אני לא מסוגל להסביר איך סמל ראשון מרוויח יותר מקצין בדרגת סגן :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2014, 01:22

התחלתי את הוויצ'ר 2. הצלחתי להתגבר על המגבלה הפסיכולוגית שלא נתנה לי לשחק בו עד שאני אסיים את הראשון, מה שלעולם לא יקרא כי הגעתי בו לפרק 3 ואבדתי את הSAVE. אז הוויצ'ר 3 הצליח לשכנע אותי, האמת שאני ממש נהנה בנתיים. מה שכן, הוא לא משחק יפה במיוחד. אולי הדור החדש קלקל אותי אבל המשחק הזה מאוד מכוער ולא רץ מספיק חלק בשביל להצדיק את זה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2014, 11:37

לא צריך להאט את הזמן כדי להשתמש במלכודות. המשחק לוקח את רוח 'כפתור אחד עושה הכל' לרמה חדשה בכך שהוא מביא לך פרומפט ללחוץ על הכפתור (לחיצה רגילה ולא ממושכת) כאשר אוייב שלך נמצא מול איזשהי מלכודת. אתה לא צריך בכלל להסתכל לאותו כיוון, אתה לא צריך לתזמן, לא צריך לתכנן. פשוט תיסע דרך צמתים ואם יש אוייבים שדולקים אחריך המשחק פשוט נותן לך ללחוץ כפתור כדי לטפל בהם בין אם זה בשינוי הרמוזורים, בבלוקרים או בסטימפייפס. שום מחשבה לא נצרכת. לדבר הזה יש טווח יותר גדול בהשוואה לאם אתה סתם מנסה להפעיל דברים כשאף אחד לא רודף אחריך. למשל, אני נמצא במשימה מסויימת בבניין ויורה באוייבים, אחד מהם מזעיק תגבורת ואחרי כמה שניות אני מקבל פרומפט על המסך ללחוץ על Q כדי לנטרל את הרכב - אני בכלל במקום אחר, אין לי מושג מאיזה כיוון הם באים, המרחק בינינו גדול. כמה שפחות מעורבות של השחקן שאפשר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2014, 12:42

DrKeo כתב:התחלתי את הוויצ'ר 2. הצלחתי להתגבר על המגבלה הפסיכולוגית שלא נתנה לי לשחק בו עד שאני אסיים את הראשון, מה שלעולם לא יקרא כי הגעתי בו לפרק 3 ואבדתי את הSAVE. אז הוויצ'ר 3 הצליח לשכנע אותי, האמת שאני ממש נהנה בנתיים. מה שכן, הוא לא משחק יפה במיוחד. אולי הדור החדש קלקל אותי אבל המשחק הזה מאוד מכוער ולא רץ מספיק חלק בשביל להצדיק את זה.

מוזר, הם אמור לרוץ לך על 40-60 דיי בקלות (ככה הוא רץ על ה-580 בלי אוברסמפלינג אבל הכל במקסימום).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2014, 15:02

Death_119 כתב:מוזר, הם אמור לרוץ לך על 40-60 דיי בקלות (ככה הוא רץ על ה-580 בלי אוברסמפלינג אבל הכל במקסימום).

הוא רץ ככה אבל משחק כל הזמן בינהם שזה מציק. הוא נראה כמו משחק שצריך לרוץ ב100+.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2014, 04:07

DrKeo כתב:התחלתי את הוויצ'ר 2. הצלחתי להתגבר על המגבלה הפסיכולוגית שלא נתנה לי לשחק בו עד שאני אסיים את הראשון, מה שלעולם לא יקרא כי הגעתי בו לפרק 3 ואבדתי את הSAVE. אז הוויצ'ר 3 הצליח לשכנע אותי, האמת שאני ממש נהנה בנתיים. מה שכן, הוא לא משחק יפה במיוחד. אולי הדור החדש קלקל אותי אבל המשחק הזה מאוד מכוער ולא רץ מספיק חלק בשביל להצדיק את זה.

לי הלכה בזמנו השמירה שהגעתי עמוק לפרק השני
מאז עוד לא המשכתי ,יש לי את שניהם בסטים המון זמן ,רק אין לי זמן\כוח לשחק בהם

אולי שאני יצא לחופש של כמה חודשים בחול ,אני יקנה לפטופ ,וחלק מהזמן ישלים מישחקים

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2014, 22:10

DrKeo כתב:הוא רץ ככה אבל משחק כל הזמן בינהם שזה מציק. הוא נראה כמו משחק שצריך לרוץ ב100+.

למה? יש לך כרטיס מסך שמקביל לכרטיס שיצא ב-2010, יותר מחצי שנה לפני צאת המשחק. אני לא יודע למה אתה חושב שהוא נראה רע, הוא אחד המשחקים היותר יפים שיש לפיסי להציע גם כיום.
דרך אגב, כבר הגעת לסוף האקט הראשון ועשית את הבחירה?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 38 אורחים