במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 09 יולי 2016, 13:27

DrKeo כתב:אני חצי דרך ב-INSIDE, המשחק הזה פשוט מושלם.

ולמה עדיין אין לנו שיתוף ספריות?! :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2016, 20:20

יאללה קליימן, צריך להרים את הכפפה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 10 יולי 2016, 10:19

אני בימים אלה הפסקתי לקנות משחקים מכיוון שהבנתי שאני בעצם אוסף אותם ללא תכלית.
אני עכשיו מתרכז בלעבור על הספרייה הדי-גדולה שלי (300~) שאספתי מכל הבאנדלים והמבצעים שקניתי לאורך השנים

אז עכשיו אני לקראת סיום של Medal Of Honor מ2010 (זה שהוא חיקוי של Modern warfare) והוא נחמד מאד. אני יכול להבין למה התלוננו עליו שהוא קל מידי, הוא אפילו קל בשבילי (ואני אחד מהיותר מאותגרים שאני מכיר) הקטע הוא שאני אוהב משחקים קלים. שונא למות עוד פעם ועוד פעם. המשחק גם קצר מאד.
במקביל אני משחק בפלטפורמר The Swapper וגם הוא מוצא חן בעיניי. הגרפיקה והאווירה ממש יפהפיים. הפאזלים עד עכשיו היו ברמה סבירה אבל עכשיו הגעתי למקום שממש קשה לי. אפילו אחרי עזרה של walkthrough עדיין קשה...

אפשר להבין שמעטים המשחקים שאני ממש גומר עד הסוף אבל מצידי זה בסדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 10:56

ה-Swapper פשוט מצויין, מאוד אהבתי אותו. החידות לפעמים לא הגיוניות מדי, אפילו מרגישות רנדומאליות לפעמים, אבל האוירה שם פשוט נהדרת.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יולי 2016, 11:36

סיימתי את ההרחבה של דיאבלו 3. משחק די מעפן בסופו של דבר, אבל איכשהו יש לי הרגשה שאני אתן לו צ'אנס נוסף ואנסה להשלים את המשימות במצב הadventure לפני שהעונה נגמרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 12:16

לא מצאת את ההרחבה הרבה יותר טובה מדיאבלו 3? הכתיבה/סיפור/תסרוט ממש פח בדיאבלו 3 ובהרחבה, ביחוד מול הסיפור הנהדר של דיאבלו 2 (הכל יחסי לתקופה כמובן אבל היה סוג של וייב מאוד מיוחד לקו סיפור של ה"נודד האפל" והצורה שהוא סופר - דרך העיניים של מאריוס הפחדן) אבל הגיימפליי מאוזן והוא כבר מרגיש כמו דיאבלו קלאסי יותר. שלא תחשוב שאני מגן על דיאבלו 3, אני יוצא על המשחק הזה מהיום שהוא יצא והוא מפוצץ בבעיות וכשלי עיצוב (ביחוד בתקופה שעוד היה בית מכירות), אבל עדין; אין יותר מדי חברות שיודעות לעשות משחק LOOT כמו בליזארד.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 10 יולי 2016, 16:41

סיימתי את בלק אופס 3. משחק טוב בסה"כ, אני מבין את כל מי שמתלונן על העלילה של המשחק, המפתחים לקחו אותה לכיוון המדע בדיוני בצורה קיצונית וזה כנראה הפריע להרבה אנשים שקנו אותו בציפייה למשהו אחר. אבל חוץ מזה, בתור שוטר הוא מצוין והכוחות המיוחדים מוסיפים לגיימפליי.

במקביל אני משחק בAC BLACK FLAG, קצת פחדתי לחזור לסדרה הזו אחרי ששלוש ממש אכזב אותי ובלק פלאג נראה עוד מאותו דבר, אמנם הוא נראה מצויין אבל השליטה בדמות עדיין מעצבנת לפעמים ועל רמת קושי אין על מה לדבר (אין באמת סיבה להיות חשאי במשחק אם אתה מסוגל להרוג פלוגה של אויבים בלי מאמץ כמעט). מה שמציל את המשחק זה הפיראטיות, ממש כיף להפליג, לשדוד ספינות ולחקור איים ולפחות בעניין הזה הכל עובד מצויין.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יולי 2016, 18:40

יש לי חצי שעה פנויה לפני שאני צריך לצאת, אמרתי לעצמי טוב נפתח את inside נראה קצת מה האווירה ומה המשחק ואם שווה לקדם אותו בסולם המשחקים שאני צריך לשחק, שיחקתי 5 דקות וכבר סגרתי ב'פאק זה מדהים, אין מצב שאני לא משחק את זה בישיבה אחת, חייב לסגור!' :) .

*כותב שורות אלה חושב עד היום שlimbo הוא משחק האינדי, או האינדי-סטייל, הטוב ביותר שהוא שיחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 18:45

Stick כתב:יש לי חצי שעה פנויה לפני שאני צריך לצאת, אמרתי לעצמי טוב נפתח את inside נראה קצת מה האווירה ומה המשחק ואם שווה לקדם אותו בסולם המשחקים שאני צריך לשחק, שיחקתי 5 דקות וכבר סגרתי ב'פאק זה מדהים, אין מצב שאני לא משחק את זה בישיבה אחת, חייב לסגור!' :) .

*כותב שורות אלה חושב עד היום שlimbo הוא משחק האינדי, או האינדי-סטייל, הטוב ביותר שהוא שיחק.

true ו-true :)

אם יש עכשיו שריפה בבניין של נוטי דוג, VALVE ו-Playdead ודורשים ממני להציל רק אחד, אני נותן לגייב וניל להשרף :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יולי 2016, 20:13

מקווה שאינסייד הוא לא כמו לימבו. האחרון ייזכר כמשחק עם הסיום הכי פתאומי אי פעם שנגמר כשהוא סוף סוף התחיל להיות טוב ו'בשרי'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2016, 20:33

לימבו טוב פחות או יותר 30 שניות אחרי שמתחילים לשחק בו, דווקא המפעל הוא החלק שהכי פחות אהבתי במשחק. הפתאומיות של הסיום סופר אפקטיבית לאפקט השוק, אני מתתי על זה. לא הגעתי לסיום של אינסייד, אני בערך 50% פנימה, אבל בנתיים הוא טוב מלימבו בכל אספקט אפשרי וזאת חתיכת מחמאה ממישהו שחושב שלימבו הוא המשחק אינדי הכי טוב אי פעם (ובקלות בטופ 10 שלי בכלליות).

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 10 יולי 2016, 22:58

מי שאהב את לימבו, שינסה את זה
http://store.steampowered.com/app/265830/
אני יודע שהביקורות צוננות. יתכן שהוא לא מרשים כמו לימבו, אבל שווה להשיג במבצע/הנחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2016, 11:08

אני אבדוק אותו אבל אחרי inside זה יהיה קשה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2016, 12:24

אני חושב שלימבו היה מצויין, אבל אני לא שותף להתלהבות הרצינית שהייתה סביבו. פשוט משחק מצויין, מקסים, סגנון אמנותי יפה...
אבל אינסייד, שעוד לא סיימתי אבל אני ממש קרוב לסוף - הוא פשוט עשר רמות מעל. משחק מדהים, חוויה ייחודית, ויש בו גם כמה הברקות של ממש.
הלילה אני מסיים אותו ולא אכפת לי כמה חום יש לילדה :P

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יולי 2016, 14:04

אני בדעה של לאסקין לגבי לימבו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יולי 2016, 09:18

DrKeo כתב:לא מצאת את ההרחבה הרבה יותר טובה מדיאבלו 3? הכתיבה/סיפור/תסרוט ממש פח בדיאבלו 3 ובהרחבה, ביחוד מול הסיפור הנהדר של דיאבלו 2 (הכל יחסי לתקופה כמובן אבל היה סוג של וייב מאוד מיוחד לקו סיפור של ה"נודד האפל" והצורה שהוא סופר - דרך העיניים של מאריוס הפחדן) אבל הגיימפליי מאוזן והוא כבר מרגיש כמו דיאבלו קלאסי יותר.

מה זה אומר גיימפליי מאוזן? מצאתי את הגיימפליי גם במשחק הרגיל וגם בהרחבה די סבבה ומזכיר את דיאבלו הקלאסי אבל עם כמה שיפורים משמעותיים לממשק ולמכניקות (משהו שמן הסתם אתה מצפה ממשחק שיוצא יותר מעשור מאוחר יותר). הבעיות המרכזיות שלי עם שניהם מלבד הכתיבה ששנינו מסכימים עליה היתה ההפקה הירודה (בטח שמכותר בסדר גודל כזה), רמת הקושי הנמוכה (גם אחרי שעברתי לHard לא נתקלתי בשום אתגר - ברמה כזו שאת רוב האויבים יכולתי להרוג רק מעצם זה שעמדתי לידם) וחוסר האיזון בין הloot שנופל למה שאפשר למצוא בחנויות או של מה שאפשר לעשות לו קראפטינג (לא מצאתי אפילו חפץ אחד בחנויות שהצדיק רכישה לאורך כל המשחק כמעט, ודברים שרציתי לעשות להם קראפטינג והיו נראים רלוונטים בשבילי תמיד היו מעבר לרמה של הדמות שלי).
קרב הבוס האחרון בהרחבה כן היה מוצלח הרבה יותר מקרבות הבוס הקודמים ולמעשה הדבר היחיד שהיה איזשהו סוג של אתגר והצריך ממני לחשוב. למעשה שם גיליתי סוף סוף מה באמת קורה כשמתים במשחק כי נכנסתי אליו שאנן וחשבתי שאני אוכל לעבור אותו על אוטומט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יולי 2016, 10:08

כשאמרתי מאוזן התכוונתי ללקבל loot בדיוק ברגע המתאים. האמת שיכול להיות שמעולם לא שחקתי בריפר ברמה הראשונית, אני כבר בקושי זוכר כי סיימתי את המשחק איזה 30 פעמים עם חברים. בכל מקרה אין ספק שדיאבלו ברמה הראשונית קל בצורה מחרידה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יולי 2016, 10:45

סיימתי את INSIDE
אין פה מישהו שזו לא חובה עליו לשחק בו, מיד!! :)
מת כבר לשתף חוויות... באמת יצירה מיוחדת שנזכור עוד הרבה שנים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יולי 2016, 10:46

בערך בחצי המשחק של היילו 5. בינתיים לא נסחפתי בסיפור. והאמת? שהוא נראה גראפית לא משהו. סה"כ הקרבות בסדר, אבל עד כה זה היה ממש מסדרון. חסר לי את ההרגשה של ריץ'...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יולי 2016, 16:35

bozeman כתב:בערך בחצי המשחק של היילו 5. בינתיים לא נסחפתי בסיפור. והאמת? שהוא נראה גראפית לא משהו. סה"כ הקרבות בסדר, אבל עד כה זה היה ממש מסדרון. חסר לי את ההרגשה של ריץ'...

למי אכפת מהקמפיין, הוסיפו עכשיו Fire fight למולטי (מצב הHorde של המשחק) ואתה לא בא אף פעם למולטי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יולי 2016, 16:36

תן לי לסיים את הסינגל! גם ככה אני גרוע!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יולי 2016, 14:08

DrKeo כתב:כשאמרתי מאוזן התכוונתי ללקבל loot בדיוק ברגע המתאים.

זו בדיוק הבעיה: אני מקבל לוט ממש לא ברגע המתאים, כל הloot שם הוא לא מאוזן בטירוף והרבה פעמים יותר מידי חזק למרות שהוא נוחת בדיוק מותאם לדרגה הנוכחית שלי (מה שאומר שגם אין את הציפיה שהיתה פעם לחפצים שאתה מאפסן בצד כי אתה עוד לא ברמה מספיק גבוהה בשבילם).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 18:19

אני משער שזה תלוי בחוויה האישית (וגם בדמות ומתי ששחקתי, כנראה שהיו כמה וכמה פאטצ'ים משני איזון מאז שהפסקתי לשחק לפני יותר משנתיים) אבל כשאני שחקתי הרגשתי שכל שעה פחות או יותר נופל חפץ מגניב שמחזק אותי קצת. לפעמים הייתי קצת OP אבל בכלליות דיאבלו 3 בריצה הראשונה קל בצורה מחרידה. בכל מקרה אני ממליץ לך על ריצה עם חברים בדרגות גבוהות יותר כמו נייטמר ועם מודיפיירים על רמה גבוהה מ-1, אז אתה תבכה דמעות של איש מבוגר :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יולי 2016, 18:33

bozeman כתב:תן לי לסיים את הסינגל! גם ככה אני גרוע!

סיימתי את הסינגל...

מה אגיד? הסיום שלו טוב הרבה יותר מההתחלה, שוב יש חוסר בהירות בסיפור, ורמת הכתיבה מתחת לממוצע בסדרה (ציזי וואן ליינרס?) משחקיות סה,כ סבירה ויש יותר הרגשה של זמינות נשקים לפי בחירה ופחות מה שדוחפים לך.

אבל בטח המולטי יהיה כיף יותר (אם מתי שהוא אנסה אותו, רק פתחתי איזה 20 חבילות REQ שלא עשיתי מאז שקיבלתי את המשחק, אפילו לא יודע איך משתמשים בדברים.)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2016, 18:57

יום אחד היילו 4 ו-5 יצאו ל-PC ואני אשלים את החורים שלי בסדרה. יש לי מערכת יחסים מאוד מוזרה עם היילו, אני שונא חלקים במשחק הזה בצורה די עזה (בכלליות אני חושב שהיילו 1 משחק די בזוי ולקח לסדרה להגיע עד ריץ' בכדי לישר קו עם עולם המשחקים המודרנים) אבל משום מה תמיד מרגיש צורך לשחק במשחק החדש שיוצא. אני משער שזה דומה ללהריח שוב ושוב את האצבע כשיש עליה משהו מסריח :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים