במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוקטובר 2016, 08:00

אני ממש כמעט בסוף של דום. אחלה משחק בשביל איזה עשרים ומשהו דולר..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 אוקטובר 2016, 08:14

עדכון גירס 4. אני כבר בסוף של מערכה 5 (כלומר ממש לקראת סוף המשחק) אני לא יודע אם יהיה איזה טוויסט בסוף (לא מרחיב מפני ספויילרים) אבל גם אם לא, די ברור שזה רק "ההתחלה" של איזו טרילוגיה חדשה והמשחק הוא בעצם רק ההצגה של העולם החדש. עכשיו זה בסדר, אבל אם זאת רק הצגה היה צריך להכניס קצת יותר תוכן בה (אציין שז לא קשור לעלילה עצמה שדווקא סבבה בהחלט, אלא רק על העולם).
בכל מקרה - משחק מצויין, אקשן כיפי. ועדיין - מי שמצפה לשחק וויצר בתור גירס - זה לא המשחק. זה גירסי גירס.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 אוקטובר 2016, 12:34

סיימתי את Shadow Warrior הראשון (הריבוט). נהנתי ממנו מאוד, אולי אפילו יותר מדום. השימוש בחרב אחרי כמה שדרוגים ו-dash ממש כיפי, ובניגוד לרושם הראשוני של האקדח ההתחלתי שמרגיש גרוע שאר הנשקים גם טובים. הפתיע אותי שיש סיפור אמיתי במשחק שהוא ריבוט לשוטר משנות ה-90, לטובה. סיפור באמת מעניין וטוב.

וגם אין בו יותר מדי בדיחות בולבולים כמו שהביקורות גרמו לזה להיראות. ממה שיצא לי לראות ממנו, דווקא במשחק השני הם לקחו את זה ל-11 וחבל, כי היה איזון טוב בין הומור ורצינות פה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אוקטובר 2016, 21:35

"היה איזון טוב" = לקחו את סטאן בוש שיעשה גרסה חדשה לשיר שלו the tough מהסרט רובוטריקים מהאייטיז, רק בשביל שיוכלו לצחוק על זה שיש להם במשחק גם wang וגם bush...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 אוקטובר 2016, 21:49

אני בMGS 5 ,החלטתי הפעם ללכת עד הסוף ,אני לא מת על הסדרה ,למרות ששיחקתי ועברתי כל משחק עיקרי בה
ובMGS 5 ,חוץ מלעתים רחוקות ,שיש דברים מגניבים ,ובמיוחד ההתחלה שנתנה לי תיקווה
המשחק די משעמם אותי

אני מרגיש תקוע באפגניסטן כבר כמה שעות ,למי ששיחק הגעתי לחלק שרואים את מאטל גיר בפעם הראשונה
אחרי הסרטון פשוט קראתי לסוס ,והצלחתי לברוח בקלות ,מהיצורים האלו

בכל אופן ,אני ממש לא אוהב את המעבר לעולם פתוח במשחק הזה ,זה לא משחק RPG ,או משהו כמו GTA5
ובגדול אני מעדיף בהתגנבות ,משחקים כמו סדרת ספלינטר סל
או סדרת טכנו למי שמכיר

בכלל הגרפיקה טובה ,אבל המשחקיות לא מרגישה לי טובה ,ואל תהרגו אותי
אמרתי לכם שאני לא מת על הסדרה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 אוקטובר 2016, 23:19

גם אני לא מת על הסדרה וסיימתי את כל העיקריים, אבל את MGS5 אהבתי מאוד, משחק כמעט מושלם לטעמי (לפחות עד שמגיעים לפרק 2)...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2016, 00:32

InterAl כתב:גם אני לא מת על הסדרה וסיימתי את כל העיקריים, אבל את MGS5 אהבתי מאוד, משחק כמעט מושלם לטעמי (לפחות עד שמגיעים לפרק 2)...

אילו פרק 2 היה פשוט ה-5 משימות עלילה פלוס המשימה החסרה וזהו, גם פרק 2 יכל להיות מעולה.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 נובמבר 2016, 22:05

יהההה ,הצלחתי לתפוס דוב ,במשימת צד
חוץ מזה תפסתי גם את שקט ,לקח לי כמה ניסיונות ,והשארתי אותה בחיים
לא יודע מה יקרה בהמשך ,אל תגלו

אבל בכללי ,המשחק מתחיל ממש לשעמם ,אני עושה משימות ראשיות ,ומשימות צד ,ונמאס לי מאפגניסטן ,גם לא מעניין אותי הבסיס ,פיתוח ושטויות
אני גם מתגעגע לעלילה בוויצר 3
הלכתי לראות את שקט ,בבסיס ,ולא היה אף אינטרקציה ,טמטום
צריך לחכות עד שהמשחק יחליט שיהיה איזה משהו איתה ,מעצבן ,כי ככה המשחק פועל

ואפגניסטן ,די די די ,יופי גרפיקה יפה ,שעמום

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 03 נובמבר 2016, 23:45

אני סובל מהעלילה בוויצ׳ר 3. כ״כ טרחני ומשעמם שזה לא יאומן. מכריח את עצמי לסיים אותו אחרי כ-60 שעות משחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2016, 17:12

InterAl כתב:אני סובל מהעלילה בוויצ׳ר 3. כ״כ טרחני ומשעמם שזה לא יאומן. מכריח את עצמי לסיים אותו אחרי כ-60 שעות משחק.

המערכת שלו בנויה ככה שלא משנה כמה משימות צד תעשה, אם זה כולן ואם זה אף אחת, אתה תסיים את המשחק בערך באותה דרגה. כלומר אם אין לך כוח אל תרגיש מחוייב, פשוט תרוץ על הקווסט הראשי.

אני לא יודע אם אתה כבר שם אבל לדעתי הקווסט הראשי נעשה מעניין כשנגמר החיפוש אחרי סירי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2016, 17:45

DrKeo כתב:
InterAl כתב:אני סובל מהעלילה בוויצ׳ר 3. כ״כ טרחני ומשעמם שזה לא יאומן. מכריח את עצמי לסיים אותו אחרי כ-60 שעות משחק.

המערכת שלו בנויה ככה שלא משנה כמה משימות צד תעשה, אם זה כולן ואם זה אף אחת, אתה תסיים את המשחק בערך באותה דרגה. כלומר אם אין לך כוח אל תרגיש מחוייב, פשוט תרוץ על הקווסט הראשי.

אני לא יודע אם אתה כבר שם אבל לדעתי הקווסט הראשי נעשה מעניין כשנגמר החיפוש אחרי סירי.

טוב, אני עדיין מחפש אחרי סירי בסקליגה. עניין הדרגות פחות מעניין אותי, כי מערכת הקרב ממילא טריוויאלית לחלוטין, ואני עוד משחק על רמת הקושי האחרונה. האמת שעד נוביגראד די נהנתי מהמשחק. אבל מאז... מרגיש כמו בזבוז של 40 שעות מהחיים שלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 נובמבר 2016, 18:11

לטעמי כל העניין במשחק עד לשלב שמוצאים אותה הוא המשימות צד הקטנות ככה שנראה לי חבל לוותר על זה.
רובן המוחלט מעניינות מאוד וכתובות נהדר, וכל הזמן זה שם נמצאת "העלילה" של המשחק, שהיא למעשה עלילת העולם הזה.
לאחר מכן הקווסט הראשי והסיפור כן תופסים תאוצה ונהיים באמת מרכז המשחק.

הdlc הראשון אגב בנוי כולו מקווסט ראשי גדול שמספר סיפור מעניין והתקדמות מהירה לכל אורכו, אבל הוא גם מספיק ארוך כדי לספר ולהציג מספר גדול של דמויות וסיפורים שמתמשכים. בגלל זה כל כך אהבתי אותו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2016, 18:38

היו כמה משימות צד טובות ומושקעות (פייק איילנד, העיר עם החזירים וכו׳), אבל הן המיעוט. מרבית הקווסטים מסתכמים בשיחה עם איכרים עילגים, מעקב אחרי עקבות וחיסול מפלצת בעוד קרב טריוויאלי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 נובמבר 2016, 21:15

לא יודע מה אתה מתלונן
וויצר 3 הרבה יותר מגוון ומעניין מmgs5 לטעמי

גם הדיבוב וסרטוני המעבר,אפילו למשימות צד,זה מגניב
וחלקם מתקשרות לעלילה, ככה שבחלקם אתה מקבל הרחבה
על העלילה הראשית,שבלי זה לא היתה מקבל

לא חייבים לעשות כל דבר קטן, אבל כן ממליץ על המשימות צד
היותר מורכבות
כי יש חשובות יחסית,ויש סתם דבילית

ובכלל כיף למצוא אויבים מסוימים,שלא נמצאים בעלילה הראשית
מאוד אהבתי למצוא מפלצות במשחק

היתי מעדיף את זה בהרבה, על המשימות צד בmgs5

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2016, 23:04

העלילה של שניהם די גרועה לטעמי, אבל בעוד שהגיימפליי של MGS5 מדהים, הגיימפליי של וויצ'ר 3 מעפן ושבור. MGS5 הוא לא ממש משחק עלילתי (כלומר העלילה היא לא העיקר), אז אני סולח לו לחלוטין על העלילה. וויצ'ר 3 הוא סופר עלילתי, ומאחר והעלילה שלו בינונית במקרה הטוב, אי אפשר לסלוח על זה כלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2016, 00:10

אם אתה לא נהנה מהוויצר אז אין סיבה להמשיך סתם כדי לסבול. אני אומנם חושב שמדובר באחד מהמשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונוץ, אבל נראה לי מיותר לשרוף עליו 40 שעות כדי להבין שאתה לא מתחבר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2016, 01:46

Stick כתב:אם אתה לא נהנה מהוויצר אז אין סיבה להמשיך סתם כדי לסבול. אני אומנם חושב שמדובר באחד מהמשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונוץ, אבל נראה לי מיותר לשרוף עליו 40 שעות כדי להבין שאתה לא מתחבר.

אני אסיים אותו בכל מקרה, כי אני לא אוהב לא לסיים משחקים, במיוחד אחרי שהשקעתי בהם כ"כ הרבה זמן. חוץ מזה, הוא משתפר לפי מה שאומרים. סה"כ גם די אהבתי את המשחקים הקודמים ואפילו קראתי את שלושת הספרים הראשונים של הסדרה. העלילה והכתיבה שם היו טובות בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2016, 09:04

InterAl כתב:
Stick כתב:אם אתה לא נהנה מהוויצר אז אין סיבה להמשיך סתם כדי לסבול. אני אומנם חושב שמדובר באחד מהמשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונוץ, אבל נראה לי מיותר לשרוף עליו 40 שעות כדי להבין שאתה לא מתחבר.

אני אסיים אותו בכל מקרה, כי אני לא אוהב לא לסיים משחקים, במיוחד אחרי שהשקעתי בהם כ"כ הרבה זמן. חוץ מזה, הוא משתפר לפי מה שאומרים. סה"כ גם די אהבתי את המשחקים הקודמים ואפילו קראתי את שלושת הספרים הראשונים של הסדרה. העלילה והכתיבה שם היו טובות בהרבה.

הוא משתפר לאיזה 10 דקות למשימה אחת, הוא משמים לכל אורך אורכו גם בסיום הלא מרגש. אבל כן, יש משימה מאוד טובה בהמשך.
דרך אגב, לא נתקלתי במשימת חזירים, הזוי, והשקעתי במשחק 130 שעות וסיימתי את כל הקווסטים מלבד הFetch המזעזעים של הציוד.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2016, 10:36

אני רק אציין שזה קצת מוזר לשמוע תלונות על משחק ששרפתם עליו כל כך הרבה זמן.
כאילו.. 130 שעות ואז להגיד שהמשחק היה "משמים לכל אורך אורכו"? משלמים לך כדי לשחק או שאתה סתם מזוכיסט? אולי מצאתם דרך להגדיל את מספר השעות ביממה ואין לכם מה לעשות עם כל הזמן הזה..

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2016, 10:57

כשמשחקים המון שעות ומתלוננים אומרים שהשחקן מזוכיסט או צבוע, כשמשחקים מעט שעות ומתלוננים אומרים שדעתו חסרת חשיבות כי הוא לא שיחק מספיק... ;)

בכל מקרה, לא יוצאים הרבה משחקי תפקידים מושקעים כמו בעבר, אז כשיוצא אחד כמו וויצ'ר 3, חובה לשחק ולסיים אותו, גם אם אתה לא ממש אוהב.

death -הקווסט של החזירים התווסף למשחק באיזה DLC חינמי שהם שיחררו כמה חודשים אחרי היציאה. האמת שחשדתי בכך מייד לאחר שסיימתי את הקווסט, כי הוא היה טוב בצורה חריגה ביחס לכל השאר. אז בדקתי באינטרנט לגביו, ומסתבר שצדקתי. DLC.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 נובמבר 2016, 11:05

אני זוכר שהתלוננתי כאן ש-90% מהקווסטים שנתקלתי בהם בימים הראשונים שהתחלתי לשחק היו משעממים (במיוחד בהשוואה ל-2), אבל כמה עשרות שעות פנימה כבר ממש התאהבתי במשחק. אם זה לא קרה אחרי 100+ שעות אז זה כנראה כבר לא יקרה, אבל מבין את הצורך להמשיך :)
בכל אופן אני עם סטיק, לדעתי מדובר ב-RPG הכי טוב של השנים האחרונות וחלק מהקווסטים המשניים הם ברמה שלא ראיתי בתעשייה מאז באלדור.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2016, 11:22

Stick כתב:אני רק אציין שזה קצת מוזר לשמוע תלונות על משחק ששרפתם עליו כל כך הרבה זמן.
כאילו.. 130 שעות ואז להגיד שהמשחק היה "משמים לכל אורך אורכו"? משלמים לך כדי לשחק או שאתה סתם מזוכיסט? אולי מצאתם דרך להגדיל את מספר השעות ביממה ואין לכם מה לעשות עם כל הזמן הזה..

משעה 90 זה היה מזוכיזם, הבנתי שאני מאחור מידי בעלילה (בדיוק הגעתי לסקליגה) אבל הרגשתי צורך לסיים. 70 שעות ראשונות בביצות ששכחתי את שמן היו נהדרות ומסיבה טובה, הקווסט הראשי היה נהדר וביליתי את מרבית הזמן במשחקי גוונט והגיוון היה מספק. נוביגראד, או איך שקראו לעיר היה שעממון, אז ניסיתי לרוץ וכמה שיותר ועדיין לקח לא מעט. העלילה הראשית משעממת, אין מה לעשות. את רוב הזמן ביליתי מחוץ לה.

דרך אגב, השעמום היה כל כך גדול שהמצאתי לי חוקים חדשים - מסקליגה אין יותר סוס כי אולי ההתעמקות בנופים (סקליגה אזור יפיפה) תעצים את החוויה אם הכל אעשה בהליכה מדודה בטבע בין שפנים לנחלים.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2016, 11:56

אז למעשה השתעממת מהמשחק, ולכן קבעת חוקים כדי שהוא יהיה ארוך יותר ואיטי יותר :)

אינטר, אני לא ממש מבין את הגישה הזאת, מה זה "חובה לסיים גם אם אתה לא נהנה"? יצא משחק שמרבית השחקנים (ואני בתוכם) חושבים שהוא בגדר משחק-דור, אתה לא התחברת, אבל אתה "חייב" לסיים אותו כי..?
אני לצורך העניין ממש לא נהנתי מהכמה שעות הראשונות של סקיירים, שנחשב גם כן משחק על וRPG מושקע בטירוף ואהוב על ידי רוב מוחלט של השחקנים. מה עשיתי? כלום, הוא יושב לי בסטים וכנראה שלא אפתח אותו יותר כי מסיבות כלשהן לא התחברתי אליו.
אני באמת לא מבין את זה, אם אתה לא נהנה מהמשחק אז למה לסבול בכוח, ועוד לבוא להתלונן על זה? במקרה הרע שבו אתה כבר מרגיש מושקע מדי במשחק הייתי מבין אם היית מתיישב מול יוטיוב וסוגר את הסיפור, אבל סתם לסבול בצד בכוח?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2016, 12:22

תמיד יש סיכוי שדעתי עליו תשתנה. אגב, גם את סקיירים לא סבלתי ב-2011, שיחקתי 30 שעות ונטשתי. חזרתי אליו ב-2014, דאגתי לעשות את כל הקווסטים וה-DLC מחדש עם בילד אחר, וממש אהבתי. שרפתי עליו למעלה מ-120 שעות ורציתי עוד אח"כ. אני רוצה לסיים את הוויצ'ר כי אני רוצה לראות איך העלילה תסתיים + יש מצב שהיא תשתפר + אני רוצה לשחק ב-DLC שנחשבים לטובים, ואין מצב שאני אתחיל אותם לפני שאסיים את העלילה הראשית.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 נובמבר 2016, 12:44

Stick כתב:אז למעשה השתעממת מהמשחק, ולכן קבעת חוקים כדי שהוא יהיה ארוך יותר ואיטי יותר :)

אינטר, אני לא ממש מבין את הגישה הזאת, מה זה "חובה לסיים גם אם אתה לא נהנה"? יצא משחק שמרבית השחקנים (ואני בתוכם) חושבים שהוא בגדר משחק-דור, אתה לא התחברת, אבל אתה "חייב" לסיים אותו כי..?
אני לצורך העניין ממש לא נהנתי מהכמה שעות הראשונות של סקיירים, שנחשב גם כן משחק על וRPG מושקע בטירוף ואהוב על ידי רוב מוחלט של השחקנים. מה עשיתי? כלום, הוא יושב לי בסטים וכנראה שלא אפתח אותו יותר כי מסיבות כלשהן לא התחברתי אליו.
אני באמת לא מבין את זה, אם אתה לא נהנה מהמשחק אז למה לסבול בכוח, ועוד לבוא להתלונן על זה? במקרה הרע שבו אתה כבר מרגיש מושקע מדי במשחק הייתי מבין אם היית מתיישב מול יוטיוב וסוגר את הסיפור, אבל סתם לסבול בצד בכוח?

לא, ניסיתי לשנות את צורת המשחק שלי במטרה לחוות אותו בצורה יותר מעניינת, סוס הוא בסופו של דבר fast travel, אתה לא באמת חווה את העולם על גביו, הכל מרגיש מאוד מכני, לך מנקודה א' לנקודה ב' בצורה הכי מהירה כשהכל מוצג על פני המיני מפה. ניסיתי משהו אחר, רציתי להעצים את המשחק כמשחק תפקידים (למרות שהוא לא משחק תפקידים), כיביתי את הhud ואמרתי לעצמי - "עכשיו אני גרלט, בוא נתור את העולם כמי שלא מכיר אותו, רגלית, בלי הכוונה וננסה להנות בצורה מקסימלית מהמשחק המדובר". עצם העובדה שהוא משחק מרהיב במראה שלו רק עזרה לי לקבל את ההחלטה.

לדוגמא ציטטה שלי מהשעה ה-130 (מסתבר שסיימתי אותו ב-150):
ככה אני משחק, למעשה הפעם הראשונה שעשיתי Fast travel במשחק זה בערך בשעה ה-130 כשכבר נמאס לי ורציתי לסיים טיק טק. בשעה ה-90 גם וויתרתי על הסוס כי הרגשתי שהוא פוגע באיך שאני חווה את העולם שהם יצרו והתחלתי ללכת בלי לרוץ אלא אם כן ראיתי ארנב מבצבץ לו ליד נחל ורציתי לרוץ לצידו. בשום משחק אני לא עושה Fast travel, לא בSkyrim, לא בFO, בשום משחק תפקידים. אתה מאבד את הפואנטה של המשחק.

היו לי כמה נקודות שבירה לאורך המשחק, אחת ב-90 והשנייה ב-130 ובכל זאת סיימתי.

דרך אגב, בFO4 גם התחלתי לעשות Fast travel אחרי איזה 70 שעות כשהוא התחיל לחזור על עצמו בטירוף (עד היום לא הצלחתי לסיים אותו מרוב שיעמום).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים